•E Me heeft krant? O.N.I. Ik TEiNEVZEN enthousiaste ¥erk@p®r gwndtegels Uitgewassen grindtegels fA OA AOiioxS *4,30 pst. HINDERWET 1 C ia Am. de Meyer B.v. Terneuzen een assistente van de directie-secretaresse C MB automonteur Garage Visser VERKOOP Bil INSCHRIJVING Clir. lagere teciiiiisciie school open avond MARIE CECILE MOERDIJK mh GEMEENTE HULST VERKOOPSIER VAKANTIEHULPEH van IËE5É Dixhoorn BH opbouwwerker (ster) 6 PROVINCIALE ZEEUWSE COURANT ZATERDAG 7 FEBRUARI 1976 DOE HET ZELF KERKHOFLAAN 73 TEL.01150-7940 ~7 UAsU Burgemeester en wethouders van Terneuzen brengen ter openbare kennis, dat ter gemeente secretarie ter inzage ligt een verzoek inet, bijla gen van Elopak Nederland B.V.. Mr, F. .7 Haar manweg 44. Terneuzen om vergunning ingevolge de hinderwet tot het uitbreiden van een papierverwerkende industrie met een opslaginrichting van zinken cliché's in rekken en 15 - 50 1. vaten voor smeerolie, op het perceel plaatselijk bekend Mr. F. J. Haarmanweg nr. 44 kadastraal bekend ge meente Terneuzen, sectie F no. 1168. Gedurende tien dagen na de dagtekening van deze bekendmaking bestaat voor een ieder de gelegenheid schriftelijk bezwaren tegen het ver lenen der vergunning in te brengen bij het ge meentebestuur Voorts zal op dinsdag, 24 februari 1976, des voormiddags 10 45 uur. in het stadhuis een openbare zitting worden gehouden, waarbij mondeling bezwaren tegen de inwilliging van dit verzoek kunnen worden ingebracht. Een ieder kan ter gemeentesecretarie, afdeling algemene zaken, kennis nemen van de ter zake ingekomen schrifturen. De aandacht wordt er op gevestigd dat inwoners van de gemeente Terneuzen of van een aangren zende gemeente waar openbare kennisgeving wordt gedaan, later slechts tot beroep gerech tigd zijn indien zij in persoon of bij gemachtigde op de bovenbedoelde zitting zijn verschenen. Andere belanghebbenden kunnen wat dit be treft volstaan met het tijdig indienen van schrif telijke bezwaren Terneuzen. 7 februari 1976. Burgemeester en wethouders voor noemd. Drs. R C. E Barbé, burgemeester iwndt A J van Pagee. secretaris Ervaring in de meubelbranche c.q. woninginrichting zouden wij prettig vinden. Als u over het nodige doorzettingsvermogen beschikt en meent |j, mensen te kunnen adviseren, zouden wij gaarne met u in contact j|j treden fe) i.'h-V, 1 Schrijf onder no, D 726 aan hel bureau PZC Nieuwstraat 22, Ter- neuzen. Voor de verkoop van onze kwaliteits-meubelen zoeken wij Het bestuur van de hengelaars- vereniging 'Ontspanning Na In spanning' te Terneuzen maakt aan haar leden bekend: De gemeente Terneuzen is niet meer genegen een collectieve machtiging te verstrekken aan O.N.I. voor de Othene Kreek en De Bron. Door bovenstaande onthouding blijft er aan viswater van O.N.I. nog: Axeler Spuikreek - Uitwatering - Gat van Pinte - Grote Dulpert. Het bestuur van O.N.I. is dientengevolge in principe voornemens de jaarcontributie voor 1976 te stellen op 7,- per individueel lid. Leden van O.N.I. die toch op de Othene Kreek en De Bron wen sen te hengelen kunnen een gemeentevergunning bekomen voor 12,- per persoon en kunnen, te zijner tijd, deze gemeente vergunning tegen betaling afhalen bij de heer W. de Cuiper in het pompstation nabij de Scheldeflat aan de Churchilllaan te Terneuzen, mits op vertoon van het geldige lidmaatschapsbewijs van O.N.I. De totaalkosten voor een lid van O.N.I. voor zijn/haar vergunningen (van O.N.I. en gemeente) zijn dan 19,- en mag dan gevist worden op dezelfde viswaters van O.N.I. als in 1975. Hengelaars die geen lid zijn van O.N.I. moeten voor de gemeen tevergunning 20,- betalen en hebben dan alleen de Othene Kreek en De Bron om te hengelen. Leden van O.N.I. hebben dus meer viswater voor minder geld, weer 6 clubwedstrijden en 2 kaartavonden en dezelfde schitterende prijzentafel voor de Clubwedstrijden. Het bestuur. gemeente - 7 LL De burgemeester van Terneuzen brengt ter al gemene kennis, dat de heer J de Ridder te Ter neuzen een verzoek heeft ingediend om vergun ning tot het plaatsen van een nachtverblijf voor paarden op het perceel plaatselijk gemerkt Be nelux weg ongenummerd, Terneuzen. kadastraal bekend gemeente Temuezen. sectie K. nummer 402 Het verzoek kan slechts worden ingewilligd met verlenging van vrijstelling van de voorschriften van het ter plaatse geloende bestemmingsplan Terneuzen" in hoofdzaak, als bedoeld in artikel 17 van de wet op de ruimtelijke ordening. Deze vrijstelling kan worden verleend voor ten hoog ste vijfjaar. De bouwtekening ligt gedurende veertien dagen, vanaf heden, ter gemeentesecretarie (afdeling algemene zaken) voor een ieder ter inzage. De rechthebbenden op aangrenzende en nabij gelegen percelen kunnen gedurende deze veer tien dagen schriftelijk bezwaren tegen het verle nen van de vrijstelling indienen bij het college van burgemeester en wethouders van Terneu- Terneuzen, 6 februari 1976. De burgemeester voornoemd. drs.R O. E Barbé, (wnd). verzorgt voor haar relaties in binnen- en buitenland het volledige vervoer, zowel te water, als per spoor en over de weg. Zij ver zorgt tevens alle werkzaamheden, die met dit internationale vervoer samenhangen. Voor onze afdeling secretariaat zoeken wij voor full-time Van haar wordt verwacht, dat zij een mid delbare opleiding heeft genoten (Mulo/Ha vo) - diploma typen heeft en de moderne ta len in woord en geschrift behoorlijk be heerst en minimaal in Frans en Nederlands stenografisch kan opnemen. Voor het succesvol functioneren zijn pret tige omgangsvormen een eerste vereiste. Leeftijd: ca. 23 jaar. Een goede salariëring en moderne secun daire voorwaarden zijn vanzelfsprekend aanwezig. Bovendien reiskostenvergoeding. Schriftelijke sollicitaties vóór 15 februari a.s. te richten aan Aug. de Meyer B.V., afdeling personeelszaken, postbus 5 te Terneuzen. Gevraagd: transportar beider voor het ophalen van huisvuil. Standplaats Axel of naaste omge ving. Reinigingsbedrijf Boon Middelburg, Axel, Breda. Aanmelding t.jdens kantooruren, 9.00 tot 17.00 uur, tel. 01180-12308 of 12253. "V LM gemeente De loco-burgemeester van de gemeente Terneu zen maakt bekend, dat de gemeenteraad op 29 januari 1976 de volgende bestemmingsplannen heeft vastgesteld: l't. Zwaantje' te Terneuzen 2 de herziening van het bestemmingsplan 'Oudelandse Hoeve' te Temeuzen; 3. de partiële herziening van het bestemmings plan in onderdelen 'Hoek' te Hoek. Bovenvermelde bestemmingsplannen liggen met ingang van 11 februari 1976. gedurende een maand, op het stadhuis, kamer 504. voor een ie der ter inzage. Gedurende bovenvermelde termijn van een maand kunnen ztl, die zich tijdig met hun be zwaren tot. de gemeenteraad hebben gewend, bij gedeputeerde staten van Zeeland te Middelburg schriftelijk bezwaren indienen tegen bovenver melde bestemmingsplannen. Temeuzen. 10 februari 1976 De loco-burgemeester voor noemd, drs. R C. E Barbé. Hinderwet Burgemeester en wethouders van Temeuzen brengen ter openbare kennis, dat ter gemeente secretarie ter inzage ligt een verzoek met bijla gen van Fina Nederland BV. postbus 294. Voor burg, om een vergunning ingevolge de hinderwet tot het uitbreiden en wijzigen van een herstelin richting voor motorvoertuigen annex benzine pompinstallatie door het bijplaatsen van een 8.000 liter tank voor LPG. alsmede 1 elektrische aftappomp waarin een electromotor met een vermogen van 1.85 pk gebezigd zal worden, op het perceel, plaatselijk bekend Alvarezlaan nr. 145. kadastraal bekend gemeente Temeuzen, sectie E. no. 2329. Gedurende tien dagen na de dagtekening van deze bekendmaking bestaat voor een ieder de gelegenheid schriftelijk bezwaren tegen het ver lenen der vergunning in te brengen bij het ge meentebestuur Voorts zal op dinsdag 24 februari 1976. des voormiddags 10 30 uur, in het stadhuis een openbare zitting worden gehouden, waarbij mondeling bezwaren tegen de inwilliging van dit verzoek kunnen worden ingebracht. Een ieder kan ter gemeentesecretarie, afdeling algemene zaken, kennis nemen van de ter zake ingekomen schrifturen. De aandacht wordt erop gevestigd, dat inwoners van de gemeente Temeuzen of van een aangren zende gemeente waar openbare kennisgeving wordt gedaan, later slechts tot beroep gemach tigd zijn indien zij in persoon of bij gemachtigde op de bovenvermelde zitting zijn verschenen. Andere belanghebbenden kunnen wat dit be treft volstaan met het tijdig indienen van schrif telijke bezwaren Temeuzen, 7 februari 1976. Burgemeester en wethouders voornoemd, drs. R. C. E. Barbé. burge- meester (wnd.).-,, A. J. van Pagee. secretaris. Gevraagd: Leeftijd 23-30 jaar 'GM-dealer Parkeerterrein, Terneuzen, Tel. 01150-7900 Verkoop bij Executie welke zal worden gehouden op maandag, 9 februari 1976 te 11.00 uur, ten laste van R. Meyer, wonende te Hulst, Beestenmarkt nr. 2 VAN ENIGE ROERENDE GOEDEREN. BESTAANDE UIT: menbilaire goederen, keukengereedschap pen, glas- en aardewerk, schilderijen, en wat verder te koop zal worden aangebo den. De verkoop geschiedt a contant zonder op geld. De goederen zijn een uur vóór de ver koop voor een ieder te bezichtigen. De deurwaarder belast met de executie. Beekman W. A. ZIEZO. IK HEB WeeR? 3048 kRANTHV SE2.DfiG.l5. Weer wea? wAr e£ /Nte WSKeUDT£="K£>OP IS Notaris L R. van Dam te Hulst bericht, dat ten ver zoeke van de Coöperatieve Aardappelbewaarplaats G A. te Hulst (Zeeland) bij inschrijving zal worden ver kocht: het aardappelkoelhuis met vaste inventaris, groot plm. 1200 m2 met bijbehorende grond te Hulst nabij het Stationsplein, achter de gebouwen van de C.H.V., een en ander kadaster gemeente Hulst, sectie D, nummer 162, groot 37.80 are. Bezichtiging dinsdag 10 februari 1976 van 2-4 uur ln overleg met de heer C. Verschueren, Stations plein 22. te Hulst. Vrij te aanvaarden uiterlijk 1 juli 1976. Zakelijke lasten voor rekening koper vanaf l Januari 1976. Verkoopster behoudt zich het recht van beraad en niet-gunning voor- Betaling van de onkosten (veilingtarief) binnen 6 da gen en van de koopsom binnen een maand na de gun ning. Inschrijvingsbiljetten in te leveren ten kantore van voornoemde notaris uiterlijk donderdag 12 februari 1976 om 17.00 uur, alwaar nadere inlichtingen te ver krijgen zijn. (Hulst. Grote Markt 3. tel. 01140-2821). Crijnssenstraat 3, Axel, tel. 01155-1556. Stelt u in de gelegenheid kennis te maken met techniek. Bezoekt hiervoor de welke gehouden zal worden op vrijdag 13 februari 1976 van 19.00-21.00 uur. U kunt kennismaken met de vele mogelijk heden die het beroepsonderwijs biedt. Tevens kunt u zien op welke wijze dit on derwijs gegeven wordt. Bovendien kunt u een kijkje nemen in de nieuwe lokalen, binnenkort zullen hier de lessen aanvangen voor alle aan de school verbonden parttime-opleidingen. Alle belangstellenden zijn van harte wel kom. De afdeling Terneuzen van de Vrienden van de Hartstichting or ganiseert een feestavond op zater dag 14 februari 1976 te 20.00 uur in de Opstandingskerk, Bellamystraat. te Terneuzen, ten bate van de Nederlandse Hartstichting. De avond zal geheel belangeloos worden verzorgd door mevrouw Medewerking o.a. het bejaardenkoor o.Lv. mevrouw Janneke Veiing. Uw aanwezigheid op onze feestavond wordt door ons ten zeerete gewaardeerd. De opbrengst van deze avond zal er mede toe bijdra gen dot de Nederlandse Hartstichting de ziekenhuizen meer bewakingsapparatuur kan geven. De entreeprijs 7.50; voor bejaarden f 5,00. Kaarten aan de zaal of by de heer B. G. M. Holtzer, tel.: 01150-7319. mevrouw W. Delzenne, tel.: 01150-4447, me vrouw P. van Weele, tel.: 01150-6848. Kan je je krant weer niet vinden, net wanneer je er trek in hebt. Vervelend.Wie heeft 'm? Heeft de buur man hem soms weer geleend Tenslotte reken je op je krant. Die wil je lezen wanneer het jou uitkomt. Het nieuws, de vaste rubrieken, amusement, de uitslagen, de advertenties. Daarom neem je toch zeker een abonnement? Om in je eigen krant te lezen? Stel je toch voor .Wil je net onderuit met je krant en die zwartlezer. iiTOL Ook zondags open van 14.00-18,00 uur SAS VAN GENT GENTSESTRAAT 4 01158-1938 Herkeuring maten, gewichten en meetwerktuigen Burgemeester en wethouders van Hulst brengen ter openbare kennis, dat voor de gemeente Hulst de herkeuring van maten, gewichten en meetwerktuigen zal plaats hebben. 1 voor de gedeelten Hulst, Graauw en Sint Jansteen in de trouwzaal van het stadhuis te Hulst op woensdag 3 maart 1976 van 09.30 uur - 12.00 uur en van 13.00 uur - 17.00 uur en op donderdag 4 maart 1976 van 09.00 uur - 12,00 uur en van 13.00 uur - 15.00 uur; 2. voor het gedeelte Clinge in het vereni gingsgebouw, Malpertuuslaan 6 te Clinge op vrijdag 5 maart 1976 van 09.30 uur - 12.00 uur. Voor nadere bijzonderheden wordt ver wezen naar het publikatiebord aan het stadhuis te Hulst. Hulst, 7 februari 1976 Burgemeester en wethouders van Hulst, De burgemeester, P. Molt- hóff De secretaris, J. F. van Den deren Wij hebben plaats voor: min. leeftijd 17 jaar. Liefst met Mavo of gelijkwaardige opleiding. Het is een baan voor iemand die graag mensen helpt kiezen bij het kopen van hun kleding. Voor het a.s. zomerseizoen kunnen wij plaatsen, verschillende voor de maanden juni, juH en tot 15 aug. Kom voor beide banen gerust eens pra ten. Wij geven u graag alle inlichtingen over salaris, werkzaamheden, vakanties enz. "Noordstraatpromenade Terneuzen, 01150-2692 rn Zeeuwsch-Vlaanderen (met. een hoogwaardig voor zieningenniveau op velerlei gebied) is sinds korte tild werkzaam de Stichting woonwagenwevk ZoeMW8ch-VBaand8B,en> I-Iet stichtingsbestuur vraagt voor deze regio met vier kleine woonwagencentra voor in totaal zeventig standplaatsen een Deze functionaris zal o.a. de relatie tussen de woonwa genbewoners en de maatschappelijke instituten be vorderen en de woonwagenbewoners helpen bij het overleg en de besluitvorming over alle zaken die hen Vereist: - opleiding sociale academie (of vergelijkbaar): - een grote mate van zelfstandigheid en initiatief: - uefst met enige ervaring. Salaris: afhankelijk van leeftyd en ervaring tot maxi maal 3.012.85 bruto per maand. excl. vakantietoelage (volgens de per l augustus 1975 geldende normen). De gebruikelijke rechtspositieregelingen zyn van toe passing. Voor een paasende huisvesting kan medewerking wor den verleend. Uitvoerige sollicitaties binnen drie weken na het ver- schynen van dit blad te richten aan het bestuur van de Stichting Woonwagenwerk Zeeuwsch-Vlaanderen, D/a Jacob Catslaan 42, Hulst. Inlichtingen over deze functie kunnen worden inae- «««na»» or «miwSIS (01140-3815) der stichting.

Provinciale Zeeuwse Courant | 1976 | | pagina 34