Ben Usebaert: Nieuwe structuur van KNWU niet meer dan dooie mus ffiÖofam King pepermunt heb je Viertallencompetitie bridge Midden-Zeeland Johan Sanderse in selectie voor trip naar Amerika HERSTRUCTURERINGSNOTA MOET EERSTE STAP IN RICHTING VAN DE DEMOCRATISERING BETEKENEN JAN MOERDIJK: IEDEREEN KRIJGT VERANTWOORDING VOORSTEL TOT VERLENEN VAN STEMRECHT AAN ALLE LEDEN Delta Sport hield aansluiting met de koplopers Tussenstand crosscompetitie Jeugdselecties zaalhandbal uit Zeeland speelden gelijk AZ'67 dreigt met boycot als voetbal doorgaat... Nacompetitie 4e klas noord Zeeuwse schaakcompetitie ZATERDAG 7 FEBRUARI 1976 VUISSINGEN/TERNEUZEN Een ontstemde Ben IJscbaert Ter- neuzen, wielerconsul in Zeeuwsch-Vlaanderen, is uiterst tele urgesteld over de concept-herstructueringsnota van de KNWU, die deze week is verschenen. Belangrijkste grief van IJsebaert: „Als je dit stuk leest krijg je de indruk dat de KNWU heeft ge dacht: we moeten wat doen, we doen dus ook wat, maar niet met plezier. Het resultaat is niet meer dan een dooie mus". Na ruim tien jaar discussiëren is de ontwerp- herstructureringsnota van de Koninklijke Nederlandse Wielren Unie (KNWU) een feit. Daarmee is de eerste stap gezet in de rich ting van de democratisering van de tot nu toe feodaal bestuurde bond. Voorlopig mogen alleen consuls en sportcommissieleden zich over de nota buigen. Nadat zij er op vrijdag 12 maart over hebben gesproken zal de nota op grotere schaal worden ver spreid. bacrt. „want het is uiteindelijk een feodaal instituut. Maar er verandert in wezen niets De enige wezenlijke ver andering is dat het hoofdbestuur zich zelf niet meer kiest. Het is een semi- democratische oplossing IJsebaert vraagt zich ook af hoe de samenwerking tussen het districtsbes- tuur, dat de organisatorische zaken re gelt, er. het districtssportcommissielid, dat zich met de technische zaken be zighoudt. moet gaan verlopen ,.Dic dingen lopen heel vaak parallelToch is hij er voorstander van dat die twee taken worden ontkoppeld, want voor één man is dat volgens hem te zwaar „De consul heeft het veel te druk ge kregen. Dat is gewoon idioot. Er kwa men steeds taken bij Maar in de toe komstige vorm krijg je de figuur dat een gekozen bestuur moet samenwer ken mei een man. die benoemd is". Centraal bij IJsebaert staat echter de mening dat er duidelijke afspraken zul len moeten komen over de samenwer king tussen sportcommissielid en dis- trictsbestuur. wil een district niet vol ledig onregeerbaar worden Het meest radicale voorstel in de nota is het verlenen van stemrecht aan alle leden boven de 18 jaar. Het betreft dan juryleden, verenigingsbes tuurders, organisatoren van de wie lerwedstrijden en de actieve sport beoefenaren, kortom, de zogenaamde 'werkende leden', die op dit moment geen stemrecht bezitten. In de huidige constellatie is dat voorbehouden aan een selecte groep 'gewone leden'. Die hebben dat recht verworven omdat ze op voorstel van twee zittende leden de algemene vergadering mochten bij wonen. Wanneer op de streefdatum 1 januari 1977 de herstructurering van de KNWU in werking treedt, wil dat zeggen dat het aantal stemgerechtigde leden in een klap bijna verduizend voud igd is. Om de democratische opbouw van onderaf te waarborgen moeten er in de vijftien districten besturen worden ge vormd. De leden voor dat bestuur wor den gekozen door de districtsvergader ing. Het districtsbestuur kiest uit zijn midden drie afgevaardigden, die stem recht hebben op de algemene verga dering. Op die vergadering hebben ook stemrecht de leden van verdiensten en de ere-leden. Het hoofdbestuur wordt op de algemene jaarvergadering geko zen uit kandidaten die het hoofdbes tuur zelf voorstelt. Tegenkandidaten kunnen door ten minste tien stemge rechtigde leden op de algemene verga dering naar voren worden geschoven. Geen consuls meer Het districtsbestuur houdt zich be zig met organisatorische zaken die tot nu toe tot de taak behoorden van de consul, die in de huidige structuur alle zaken in het district regelt. Het DEN HAAG - De Zeeuwse jeugdselec- ties zaalhandbal brachten het er in hun eerste optreden tegen de jeugd van Den Haag goed af. Zowel de dames als de heren brachten een punt mee te rug uit Den Haag. Bij de heren werd het 14-14 gelijk ter wijl de eindstand bij de dames 8-8 was. De heren begonnen bepaald niet suc cesvol. De Zeeuwse vertegenwoordi gers keken lange lijd tegen een achter stand aan. Pas in de tweede helft werd WIELRENNEN - KNOKKE (BEL- GA) - Guido Reybroeck. ooit een van Belgisch snelste wegsprinters. heeft in Knokke zijn nieuwe wielerploeg 'Ebo- Cinzia' voorgesteld. De ploeg van Rey broeck, waarin zich onder de zestien renners een Nederlander bevindt, Jan Almg. wil onder meer deelnemen aan de Ronde van Nederland. (ADVERTENTIE! Het lijk betaalt éénderde van uw csdatiskosten Bg!3d§sSwi door hetsnlnisteré koepan Zend deze koepon voor vrijblijvende dokumentstie aan Vaa LJserioo Schilderwerken Edisonweg 7a Vlissingen Naam Adres Plaats instituut van consul komt tc verval len in de nieuwe structuur. De wedstrijd-technische zaken worden dan overgeheveld naar een districts sportcommissielid. Overigens zal dat waarschijnlijk in de praktijk betekenen dat er niets veran dert. In de nota wordt namelijk voor gesteld de sportcommissie. die nu be staat uit vijf leden, met vijftien mensen (uit ieder district een) uit te breiden. Omdat de benoeming van de sport- commissieleden de bevoegdheid van het hoofdbestuur moet blijven, wordt algemeen aangenomen dat de huidige consuls voor die functie zullen worden gevraagd Dat houdt in dat de consul de organisatorische werkzaamheden af kan stoten, maar de belangrijke wedstrijd-technische zaken in zijn dis trict gewoon behoudt. In de nota wordt ook een oplossing aangegeven voor het opvangen van de meerkosten, die aan het democratise- ringsproject zijn verbonden. Er wordt gesteld dat in de toekomst ten minste vier leden van het clubbestuur lid moeten zijn van de KNWU. Bij een contributie van f50,- per jaar ontstaan hierdoor extra inkomsten van onge veer f 17.000.-. waaruit de eventuele kosten van districtsbesturen gefinan cierd kunnen worden. Niets veranderd IJsebaert is zeer in mineur over hel ontwerp dat na jarenlang praten over structuurvernieuwing van de KNWU op tafel is gekomen. „Ik heb het altijd een aanfluiting gevonden dat de dui zenden werkende leden geen stem recht hadden." „We zijn het er allemaal over eens dat er iets moest gebeuren", zegt IJse- door goed en hard werkener voor ge zorgd dat de punten werden gedeeld. Bepaald geen slecht resultaat van de ploeg onder leiding van Cees de Ridder die zijn jongens van diverse legerplaat sen moest laten komen om deze wed strijd te kunnen spelen. Bij de dames is het resultaat ook zeker met slecht te noemen al dient gezegd te worden dat de Zeeuwse meisjes een redelijke kans hadden om de volle winst mee naar Zeeland te nemen De Zeeuwse dames waren sterker dan hun Haagse tegenstandsters maar in de slotfase werd een 6-3 voorsprong uit handen gegeven. Hier moet echter worden aangemerkt dat de lange reis in het nadeel werkte voor de Zeeuwse ploegen. De eindstand 8-8 bij de dames is echter een goede uitgangspositie voor de volgende wedstrijden. GOES - De heren van Delta Sport hebben dc aansluiting niet dc kop groep in de hcrenafdclings le klas van dc zaalhandbalconipctitic behouden. Tijdens dc inhaalwedstrijd in Goes de inhaalwedstrijd in Goes versloeg dc ploeg uit Zierikzcc dc reserves van GSC met 17-15. Het was beslist geen mooie wedstrijd in de Goese sporthal. Er heerste een gespannen sfeer die er toe leidde dat er bij beide ploegen veel balverlies voor kwam. GSC startte bijzonder verras send en scoorde snel drie doelpunten. Delta Sport echter vocht terug en knabbelde van de achterstand af. Toch zou het tot ver in de eerste helft duren alvorens Delta Sport de achterstand kon ombuigen in een voorsprong. Delta Sport ging rusten met een 10-8 voorsprong. In de tweede helft werd de wedstrijd iets rommeliger Delta Sport moest vooral in het begin van die tweede helft toezoen hoe GSC langszij kwam. In de slotfase echter was Delta Sport de gelukkigste ploeg en zege vierde tenslotte met 17-15. Toejuichen De consul van Zeeland boven de H'cs- terscheldc (Zeeland is verdeeld in twee districten). Jan Moerdijk uit Ka- pelle. juicht dc nota toe en is vooral blij met dc splitsing van dc taken. „Ik ben blij dat het zo wordt, want hel was eigenlijk een te grote verant woording". Bedenkingen heeft Moerdijk, die heeft aangekondigd na de invoering van de nieuwe structuur te zullen vertrekken uit de wielersport, tegen het feit dat de districtssportcommissielid wordt be noemd door het hoofdbestuur zonder dat er overleg met de districten is .Ik zou liever zien dat er uit de districten een man voor die functie wordt voor gesteld. waarna kan worden bekeken of die persoon ook geschikt is om lan delijk mee te denken. Bij de nieuwe functie is het wel zo dat niet alleen het dislriclsbelang voorop slaat", zegt Moerdijk Moerdijk, die evenals IJsebaert ver wacht dat de consuls van de vijftien districten zullen worden aangezocht voor het lidmaatschap van de sport commissie. ziet voordelen in die nieuwe constellatie. Op die wijze kan er volgens hem bereikt worden dat er een eenheid ontstaat m het toepassen van de reglementen In de districten verschilde dat nogal, vooral op het punt van de premieregeling „Vroeger kon een consul in Friesland over een zelfde punt een andere beslissing ne men dan een consul in Zeeland. Je kon het reglement allemaal verschillend uitleggen. Jan van Stee van Middel kamp heeft eens gezegd dat wij in Zee land op dat punt 'Roomser dan de paus' waren. Met een landelijke sport commissie kan er één lijn worden ge trokken" Dat er aan het voeren van een een stemmig beleid ook nadelen kunnen kleven bewijst een opmerking van IJ sebaert. „In de wielersport moet je je fantasie gebruiken. Toen de jeugdren- nertjes hier voor het eerst opkwamen is er veel kritiek geweest op mijn be leid. Maar het gevolg is dat het hier nu erg goed draait. Eerst heb ik het wat laten aanrommelen en als het dan eenmaal goed draait moet je orde op zaken stellen". Commissie Voorlopig zijn de eerste meningen over de nota zeer verdeeld. Op de kalendervergadering in de Cais son te Kapelle-Biezelinge stelden de consuls voor een commissie in te stel len die zich gaat buigen over de her structurering Daarna gaat men ook met de comités spreken. Moerdijk: „We zouden een voorlopig districtsbestuur moeten samenstellen. Ik wil ze voor wezen We moeten nu al me/nsen zoeken" Hij vindt wel dat ie dereen die in hel verleden kritiek heeft uitgeoefend op de ondemocratische structuur van dc KNWU bereid moet zijn nu mee te werken. „Zij moeten het gewicht op hun schouders nemen. Geen mens heeft nu meer het recht om te zeggen; laat ze maar bollen. Ieder een krijgt een verantwoordelijkheid" Lange lijst. Het ziet er naar uit dat de conceptnota nog flink zal veranderen. Voor 27 fe bruari moeten de leden van het consu laire corps het Unieburcau de even tuele kantekeningen tegen het werk stuk kenbaar hebben gemaakt, waarna er veertien dagen later een bijeenkomst volgt. Ongetwijfeld zal Ben IJsebaert een lange lijst met kri tische opmerkingen hebben, getuige zijn opmerking: „Ik stel het op prijs dat ze het hebben willen proberen, maar als het volgens deze nota moet kunnen we net zo goed met de oude toestand doorgaan". KOEN VERHOEF WEG HILVERSUM - Koen Verhoef gaat weg bij Studio Sport. Hij heeft de NOS een brief geschreven, waarin hij zonder opgaaf van redenen zijn ontslag per 1 mei aanstaande aanvraagt. Ook bij de NOS kon men geen mededelingen doen over de reden van zijn vertrek. Et zou sprake zijn van onenigheid mei zijn chef Bob Spaak. Verhoef zit mo menteel in Innsbruck om de Olympi sche Winterspelen te verslaan. Koer Verhoef was voor zijn Studio Sport-tijc werkzaam bij AVRO's Sportpanorama KAPELLE - De tussenstand van de Zeeuwse crosscompeliUe na 5 wedslritden ziet. er als volgt uit: Senioren 1 N. Flipse AV 196 punten. 2 J Breel Mar 188' 3 P Havcr- mans ZS 173. 4 T Strydonk RK 164. 5 T Jansen Mar 151 Jongens A: E. de Kort AV 55; 2 H. Dnessen RK 30. 3 L. Hoop RK 27. 4 A Slroo Mar 21: 5 R Ravla DS 17 Jongens B: 1 H. Lindner Mar 67: 2 J de Bart AV 66; 3 J de Vlieger Mar 40; 4 P Sturrn AV 39; 5 H. Gilles Dyn. 39. Jongens C. 1 K. Re.vnicrse Dyn 125; 2 J Ivens RK 113; 3 L Paelink RK 91; 4 K Vermeule Dvn 78, 5 J. Vermeule Dyn 78 Jongens D; 1 K Goosen AV 102; 2 H. de Jonge SS 94, 3 G. Rodts Mar. 89, 4 P. Suy SS 78; 5 J Meeuwse AV 74. Jongens pup: 1 E. Ivens RK 186; 2 R Koole Mar, 177; 3 F Zweedijk AV 156, 4 H Klompe AV 151, 5 P. Lindenbergh 141 Dames/Meisjes A. 1 E. Boers ZS 36; 2 G. Hendriks SS 30, 3 M. de Steur ZS 21. 4 B dc Nijs SS 13; 5 A Herre- bout ZS 6. 6 E Gelok ZS 5. Meisjes B. 1 R Nijskens RK 68; 2 A, V. Opbergen Mar 43; 3 M. Stoel AV 39; 4 K. dc Nijs SS 30, 5 S. Ver- stelle AV 26. Meisjes C 1 C. Gijsbertse 'ZS 80; 2 I. de Nijs SS 77. 3 P de Hooghe RK 57; 4 C Stam Mar. 51, 5 E de Jonge SS 36. Meis jes D- 1 J Vermeule Dyn 125, 2 M de Nijs SS 107, 3 I. Swlnt ZS 89; 4 H Pokorni DS 81, 5 M. Jongschaap DS 891 Meisjes pup; 1 C van de Berg ZS 157. 2 S. Rodts Mr. 115; 3 J. van Gastel DS 109, 4 M. Hartog DS 104; 5 C. d'Hondt. RK 102 Verenigingsklassementen. sen. A jongens. 1 AV'56 551, 2 Marathon 483, 3 Zeeland Sp 480; 4 RKHAV 479. Jongens B/C 1 Cynamo'70 281. 2 RKHAV 260, 3 AV-56 213 Jongens D: 1 AV'56 Goes 282: 2 Schelde Sp. 200, 3 Marathon 195 Pupillen jongens 1 AV'56-1 457: 2 AV'56-2 376; 3 Ma rathon 375 Meisjes B/C: 1 Schelde Sp. 172; 2 RKHAV 124. 3 Marathon 121 Meisjes D l Delta Sp 262; 2 Marathon 206; 3 Schelde Sp. 171. Meisjes Pup.. 1 Delta Sp. 339. 2 RKHAV 281. 3 Schelde Sp. 274 Stand deelnemers: 1 KMS cross: 197 deelnemers. 2 St. Nic. cross: 176, 3 Braakmanscross 174; 4 Heldecross 163, 5 Westenschouw. 160. De volgende wed strijd in de sene van 7 voor Zeeuwse cross kampioenschap is op zaterdag 7 februari te Vlissingen (Galgecross marathon) /EIST - Oud-Swiftspeler Johan San derse uit Middelburg, nu sterspeler in het seleetieteam van HKV Den Haag, is geselecteerd in de Nederlandse' korfbalploeg, die eind maart/begin april een demonstratietrip in de Ver enigde Staten maakt. Sanderse is de enige speler, die HKV vertegenwoor digt. De selectiecommissie van het KNKV heeft elf speelsters en evenveel spelers uit de aangemelde kandidaten aange wezen voor deze demonstratietocht naar Amerika, die van 24 maart tot 6 april wordt gemaakt. De selectie ziet er als volgt uit: Marry van der Baan. Bar- VLISSINGEN - In de negende cn zevende ronde van de Zeeuwse schaakcompetitie is alleen dc vierde klas Noord volledig ge speeld. Zoals bekend gaan in deze afdeling de eerste vier geëindig- den samen uitmaken wie kam pioen wordt. De bij elkaar ge speelde match- en bordpunten blijven hierbij bestaan en vor men dus het uitgangspunt voor deze nacompetitie. De kampioen van de eerste periode is verras send Vlissingen IV geworden, een jeugdploeg die in Koudckerke toesloeg en met een 8-0 zege terug naar Vlissingen ging. De uitslagen: Koudekerke III - Vlissingen IV 0-8: Vlissingen V - Scheldeschaker I 3-5: Schcldw- Schakers II - Middelburg IV 8-0 wegens niet opkomen van Mid delburg Vlissingen IV 6 4 1 1 9 33'h-li>h Goes IV 6 4 1 1 9 29 -19 Scheldesch I 6 3 2 1 8 26 -22 Vlissingen V 6 3 1 2 7 25 -23 Scheldesch. II 6 2 0 4 4 2Vh-26>h Koudekerke III 6 2 0 4 4 21 -27 Middelburg IV 6 0 1 5 1 12 -36 Koudekerke in - Vlissingen IV 0-8: 1 P Boone - E. Brouwer 0-1,2 mevrouw Rijntjes - H. Koetje 0-1: 3 J Steulel - H. Massink 0-1. 4 Chr. Boogaard - R. Mar- chand 0-1: 5 S van Keulen - P van Kooyen 0-1; 6 J. van de Driest - R. van bara de la Chambre en Ellen Mulder iBlauw Wil), Hanneke Cosijn (HKV). Jirska van Dijk (Ons Eibernest). Netty van Lunteren (Rohdai, Thea Noordzij en Nel Poorta (Rust Roest). Emmy Platei (Bepi. Betty Slop iLuto) en An- nelies de Vos (Deto), Henk van Barne- veld. Joost Leonard en Peter ten Wolde (Blai v Wit), Loek van den Boog (Allen Weerbaar), Cort van Cijk (Ons Eiber nest), Joop Haenen (Archipel), Anne Hiemstra (Deto), George Mesman en Johan Sanderse (HKV), Anton Poel- stra (Rohda) en Wil Reuter (Luto), Het begeleidingsteam zal uit een dame en zeven heren bestaan. Ton Marteijn is chef d'equlpe. Oorschot 0-1; 7 C. Boone - R. de Smit 0-1: 8 R. Jansen - T. Hylkema 0-1. Vlissingen V - Scheldeschaker I 3-5: 1 F. Kayser - W. van Gent 0-1. 2 F. Maas - E. Pallada 3 C. Laport J. de Neef 'h-'l-y, 4 J de Ridder - B. Vlas blom 'h-'l-y. 5 J. Snijders - H. de Korte 'li-'l-s. 6 R. Steijn - S. Hansma 0-1; 7 D. Gooris - F. Wisse 0-1; 8 B. Meima - A. Beerens 1-0. Intussen heeft competitieleider Van Gastel de nieuwe indeling voor deze nacompetitie bekendgemaakt. Voor zaterdag 21 februari moeten de wed strijden Vlissingen V - Vlissingen IV en Scheldeschaker I - Goes IV - Vlissingen V. Voor 27 maart Goes IV - Vlissingen IV en Scheldeschaker I - Vlissingen V. BESTUUR AFDELING KNVB COMPLEET MIDDELBURG - Het bestuur van de KNVB-afdeling Zeeland is weer com pleet In de vakature. ontstaan door de verkiezing van de heer A P. Schouwe- naar tot voorzitter van de afdeling, is gekozen de heer A. Baecke te Hoofd plaat. Uit het proces verbaal van de stemming blijkt, dat de verenigingen 172 stemmen hebben uitgebracht op de heer A. Baecke en op de heer P. de Vos uit Nieuwdorp 150 stemmen. De heer Baecke is 28 jaar. Hij is al geruime tijd secretaris van de voetbalvereni ging Hoofdplaat. ADVERTENTIEl Maar je gebruikt deze 'instant verkwikker' pas als het ogenblik daar is - voor een frisse mond en frisse nieuwe energie. KINGOp zak, in tas of autokastje ALKMAAR - AZ '67-voorzittcr Arie Ligthart heeft gedreigd met een boycot wanneer competitie- leider Jan Huybregts het pro gramma betaald voetbal voor dit weekeinde niet in zijn geheel af gelast. Reden hiervoor zijn de er varingen van de AZ-voorzitter bij FC Utrecht - AZ '67 afgelopen woensdagavond. waarbij de grasmat van het stadion Gal genwaard met een sneeuwlaag van tien centimeter was bedekt. „Het betaalde voetbal", zo meent de AZ-besluurder. „is met een dergelijke vertoning helemaal niet gebaat. Er valt op sneeuwvel den niet te voetballen en zolang er sneeuw ligt en het vriest moet je het betaalde voetbal stilleggen. Ik voel veel meer voor het inhalen op woensdagavond" aldus de AZ- bestuurder die zich zorgen maakt over de vergrote kans dat spelers een blessure oplopen. FC Twente-manager Ton van Dalen: „Er ligt hier nu nog een laagje sneeuw van vijf tot zes cen- timer. de onderlaag is zacht en je Zo ziet de 'grasmat' van hét- Olympisch Stadion in Amsterdam er uit. waar zondag de topper Ajax-PSV gespeeld moet worden mis tenminste liet betaald voetbal doorgaat.) zou wanneer je het veld sneeuw vrij maakt - iets wat met de tri bunes al is gebeurd - er best op kunnen voetballen. Dat AZ toe vallig met een aantal geblesseerde en geschorste spelers zit heeft, er niets mee te maken dat wij zo graag willen voetballen. Je kunt alleen straks niet meer inhalen ook al omdat AZ nog in de beker zit (29 februari vervalt dus als in- haalzondag) en in maart zit je weer met cupvoetbal. Ook tegen De Graafschap moeten we al een inhaalwedstrijd spelen", aldus Van Dalen. De enige voorwaarde van de manager van de oostelijken is het sneeuwvrij maken van het terrein, iets wat AZ-directeur Gerrit Hart- land niet ziet zitten. „We hebben door de "sneeuwballerij" in Utrecht al twee geblesseerde spelers opge lopen (Sem Wokke en Rob Meis ter) en daar hoop ik nu van ver schoond te blijven", aldus Hart- land. Competitieleider Jan Huybregts zal pas in de loop van zaterdag een beslissing nemen over het wel of niet doorgaan van het complete programma betaald voetbal. Het amateurvoetbal voor dit weekeinde werd reeds in de loop van donderdag in zijn geheel af gelast. MIDDELBURG - Voor de aan vang van de wedstrijd voor de viertallencompetitie bridge Midden-Zeeland werd de zo plot seling overleden heer Jan Wijnen herdacht. Jan Wijnen was lid van de bridgeclub 'De Kurketrekker' cn opgesteld in het eerste team. De wedstrijden die door de Kurketrekker-teams moesten worden gespeeld zijn uitgesteld. Door de betreffende captains zul len andere speeldata worden vastgesteld. In de hoofdklas werd door ABC I wederom met het hoogste winst cijfer gewonnen van MBC I. Daar VBC I wist te winnen van Zuid- Beveland I staat VBC I nu op de tweede plaats. In de eerste klas A liet het eerste team van Papyrus verstek gaan en MBC II had daar door gewonnen. In de tweede klas B blijft het uiterst spannend. MBC IV en Valkenisse I wonnen met 20-0. terwijl ABC IV een vrije avond had. In deze klas is de competitie hetspannendst.daar de onderlinge wedstrijden tussen MBC IV. ABC IV en Valkenisse I de uiteindelijke beslissing moeten brengen. Uitslagen hoofdklas: MBC I ABC I 52-104 (0-20); Zuid- Beveland I - VBC I 73-82 (8-12). Eerste klas A: VI. Fles IV - VI. Fles' II 54-64 (8-12). Eerste klas B: Papyrus I - MBC II (0-20). Tweede klas A: ABC V - ABC III 28-120 lmin4-20): Papyrus II - Val kenisse II 72-67 (11-9). Tweede klas B: Zuid-Beveland II - MBC IV 39-99 (0-20i; Valkenisse III Valkenisse I 64-118 (0-201 Tussenstand (winst- matchpunteni hoofdklas: 1 ABC I 109-593. 2 VBC I 59-345. 3 Zuid- Beveland I 52-374: 4 MBC I 50-337; 5 VI. Fles I 40-250: 6 Kurketrekker 1 23-276. VI. Fles I en Kurketrekker I heb ben één wedstrijd minder ge speeld Eerste klas A: 1 Kurketrekker H 68-347: 2 ABC II 65-379, 3 VI Fles II 32-247: 4 MBC IH 32-223; 5 VI. Fles IV 16-200. ABC II. MBC III en Kurketrekker II hebben één wedstrijd minder gespeeld Eerste klas B: 1 MBC H 67-321; 2 Kurketrekker III 30-213; 3 VI Fles III 28-194: 4 Papyrus I 8-129. VI. Fles III en Kurketrekker III hebben één wedstrijd minder ge speeld. Tweede klas A: 1 ABC III 92-495, 2 MBC V 59-330, 3 Papyrus II 46- 380: 4 Valkenisse II 19-289; 5 ABC V 11-198. MBC V heeft eén wedstrijd minder gespeeld Tweede klas B: MBC IV 76-413; 2 Valkenisse I 75-385; 3 ABC IV 58- 285; 4 Zuid-Beveland II 18-175; 5 Valkenisse III 7-220. ABC IV heeft één wedstrijd min der gespeeld. De volgende wedstrijd wordt ge houden op woensdag 11 februari 1976 in de Middelburgse schouw burg. Aanvang 19.30 uur. BEN IJSEBAERT

Provinciale Zeeuwse Courant | 1976 | | pagina 24