WEEKPRIJZEH 1 PUZZEL 2D NATIONAAL WEEKHOOFDPRIJZEI zó inzenden, HANDICAPTE! ilNOHOOFDPRIJZEN EXTRA EINDHOOFDPRIJZEN Eon haardroger type HTH 22 ter waarde van 56,50, aangeboden door Blmox B.V., Rotterdam. Eon kolflollltoraulomaat type FA 600. Eon goschonk ter waarde van '123,van Blmex B.V., Rotter- Eon allossniider type SM 574. Een geschenk ter waarde van 115,75 van Bimex B,V„ Rotterdam. Een autostofzuigar type AS 610 tar waarde van 61,50, aangeboden door Bimex B.V., Rotterdam. Een Aero Flame rechaud ter waarde van 69,75, aangeboden door Mo len Techniek B.V., Westzaan. HOBBYBRANDER fijnregelbare Senior-brander kompleet met: verfafbrandkop soldeerstift gasbus 225 gram RECHAUD-BRAN- DER onmisbaar bij uw gezellige fondue maaitijd! Vijf prijzen: een -originele Ita liaanss schapewollen autowashand- schoen Giemma NT, rubber gevoerd (waterdicht), winkelwaarde ca. ƒ12,- van G. van Amersfoort Import-Export Krullelaan 40, Zeist, Een verchroomde „DUET" dubbel wandige theepot, Inhoud 10 koppen, ter waarde van ƒ45,Aangebo den door Metaalwarenfabriek G, Bredemeljer B.V„ Hilversum, Twee prijzen: een Nigro electrtsche fonduepan tw.v. 169,Een geschenk van Martex-Holland B.V, Haarlem. Tv/ae prijzen: een Conac accu type 54434, ter waarde van ƒ169,35. Een geschenk van Continental Rub ber B.V., Amersfoort, Twee prijzen: een verlichte met dubbet-effect kaaribeetd; Ned. tekst, de gebergten In voelbaar re- Bëf, boldiameter 25 cm, winkel waarde ƒ95,-. Een geschenk van de E8rste Ned. Globe Industrie, Veerallee 5, Zwolle. De Eerste Ned, Globe Industrie biedt iedere puzze laar gedurende de puzzelaktïe een cheque aan van 25,-, die kan worden verzilverd bij aanschaf van een verlichte globe (aanvragen op bovenstaand adres). Vier prijzen: een Jago-shawl ter waarde van ca. ƒ10,-. Een ge schenk van Jan van Gooi, Amster dam.' 7 Zare9ka prijzen: 7 krulsstèetc- kussenpakkelten met een winkel waarde van 19,— en 7 krulssteek-loperpakketten met een winkelwaarde van 35,60 per stuk, samen 54.60. Kompleet met stramien, wol en naald en werkbe schrijving. Geschonken door Hageo Hengelo (O.). Een Inventum éénpersoons eledrl- sche zwakstroomdeken type HN 14, winkelwaarde ƒ150.-, aangeboden Koninklijke Fabriek Inventum, Een „Ae'ro Flame" hobby set ter waarde van ƒ39,50, een geschenk van Molen Techniek B.V., West zaan. Een beauty set Shiseïdo ter waarde van 100,- aangeboden door Ellen NeyBX Amersfoort, Een set „Oudo Beroepen" mokken (beslaande uil 6 verschillende mok ken) ter v/aarde van ƒ14,75, aan geboden door Nulrlcla B.V., Zoolor- Een Kaiser vergrollngsapparaal mot Schneider Componer ter waarde van. ƒ385,aangeboden door B.V. Transcontlnenta, Amsterdam. Een Sankyo dlgllaalklok tor waarde van ƒ125,een geschenk van B.V. Transcontlnenta, Amsterdam. Een wetenschappelijke elektronische rekenmachine ter waarde van 299,een geschenk van Sperry Remington Otfico Systems and Ma chines, Amsterdam. Twee prijzen: een Lois jeans broek 's kleur en maat, die u wenst, alwaarde ƒ50 -, een geschenk 3aez-Vogels B V., Zwanenburg. OS (risotto Iaat dons en mode harmo nisch samengaan. Voor 1elke week te winnen in onze puzzelactie o.a. een trisette- pakkat, bestaande uit een eersteklas donsdeken (goedgekeurd door de Nod. Ver. v. Huisvrouwen) en een lakonovertrek ter waarde van ƒ295,Beschikbaar gesteld door Irlsotle Nederland B.V. te Voorthul zen. i&irisetóei Een pallssander tafelaansteker merk „Kawee" ter waarde van 44,-, een geschenk van Kart Wieden Import, Naarden. Een open boeken- en opbergkast ter v/aarde van 225,een ge schenkvan j-undia B.V., Varsseveld. Twintig prijzen: een RaRa Gouden Puzzelwoordenboek ter waarde van ƒ13,90. aangeboden door Sari B.V., Uitgeverïj/Puzzelburo, Ridder kerk. UITGEVERIJ CSari L.v. Ridderkerk Tel. 01804-13861 Bij juiste Invulling ontstaat op de I slagzin, die v/ij u vragen in te regels 25 en 53 horizontaal de I zenden. Horizontaal: 1. Aanleg en on derhoud van wouden; 7. ver slag; 13. loterijbriefje; 14. aan wezig; 16. weinig (Frans); 17. slede; 19. gebrek; 20. grond soort; 21. woonschip; 23. bij belse figuur; 24. projectie- plaatje; 30. muurholte; 31, dek sel; 32. plaats in Gelderland;- 33. Europese Economische Gemeenschap; 34. kinderlijk bedankje; 35. Rooms Katho lieke Kerk (afk.); 36. Ierse ver zetsorganisatie; 38. riviertje; 39. gravin van Holland; 41. pers. voornaamwoord; 43. voeg woord; 44. bijl; 46. bekwaam; 47. bloem; 48. grote steenmas sa; 50. bergplaats in jasje; 51. knaagdier: 59. deelteken; 60. tennisterm; 61. verdieping; 62. muzieknoot: 63. gekweekt; 66. kloosterzuster; 67. van adel; 69. verharde huid; 71. toeristische tocht; 72. springbron. Verticaal: 1. Stralend (van ge zondheid); 2. deel van het Twee prijzen: een kompleet Neveda kant-en-klaarpakket om zelf een wandkleed te borduren of te knopen, één ter waarde van 100,- en één van 90.-. Aangeboden door de Leidsche Wolspinnerij N.V., Leiden. hoofd; 3. aanstonds; 4. voorzet sel; 5. vissersplaats; 6. hemel en aarde; 7. tramloods; 8. Ne derlands persbureau; 9. per telefoon (afk.); 10. hoeveelheid kranten in ééri druk;-11. klein hert; 12. scheepstouwwerk; 15. graanpakhuis; 18. lof; 20. deel van het gelaat; 22. ruimte bin nen sluisdeuren; 24. beest; 26. tropische slingerplant; 27. schipperswerktuig; 28. webdra den: 29. overtreffende trap van veel; 35. snel; 37. bloeiv/ijze; 40. uitgelaten huppelen; 42. koelruimte: 43. vóór alle ande ren; 45. wijze van betaling met klinkende munt; 46. sportman, die de bal moet verwachten; 49. zeemeerminnen; 50. schoon broeder; 52. lopen; 54. omroep vereniging: 55 uitgevers maatschappij (afk 56. ontken ning; 57. onafscheidelijk van Sien; 58, persoonlijkheid; 64. bijbelse figuur; 65. naam van vele pausen; 68. de dato (afk.); 70. luitenant (afk.). tiger products Een set Tiger-p.cdccls (inhoudende een veelheid van handigs hulpjes in de huishouding zoals: een ijsblok- jeshouder - magnetische flesopener vleesschalenset - maatbeker met deksel - atc) ter waarde van ƒ100.-. Een geschenk ven Ver koopmij Pleet-: :'d:op PUZZELEN PER GIRO gemakkelijk en voordelig! Zie het voorbeeld op deze pagina. Achttien prijzen: een tafellaken met vier vingerdoek|es merk „Blrdy" ter waarde van plm. 26,- een ge- schonk van Van Heok-Scholco B.V., Almelo. toonaangevende mode it), ftuislipudtextiel Een FAM-stofzuiger ter waarde van 290,-. Een prachtige aanbieding van FAM Ver. Fabr. te Maarssen. Twee prijzen: een drankenpakket (inhoud 4 Hessen) plus een 36-delig Windsor glasservies, een geschenk van Distilleerderijen-Wijnhandel Hooghoudt B.V., Groningen. De eerste weekhoofdprljss Een Golf Extra ter waarde van l1iS43j60 van Pon's Automo bielhandel B.V„ Leusden. Da tweede weekhoofdprljs: Een kleurentelevisie ter waarde van 2545,—, aangeboden door Philips Nederland B.V., Eindhoven. De derde weekhoofdprljs: Een 20-deIige Summa encyclo pedie, 'beschikbaar gesteld door A. Oosthoek Uitgeversmij N.V„ De Meem. De vierde weekhoofdprljs: Voor mensen met oog voor schoonheid bedacht Olga Iets geheel nieuws: de Harmony- look voor slaapkamers. Dat Is Oiga's beroemde spring' superbed - lits-jumeaux tweepersoons - met bijpass de kussens, hoofdborden, slul- merrollen, spreien en gordilnen. Een geschenk tw.v. 1100, van Olga Matrassen LMF B.V. Lelden. Olga springt| eruit. Alleen e? wot de sprïngbox- combinatie van Oiga. die u kunt •«■innen, moet u meedoen. In iedere slaapkamer springt Olga eruit. Olga. Postbus 16, Leiden. De vijfde weekhoofdprljs: Een privé-brandkast ter waarde van 690,-. Een geschenk van Speny Remington Office Sys tems and Machines, Amster dam.- De zesde weekhoofdprljs: Een lichtgewicht zig-zag naai machine met vrije arm, type 527, winkelwaarde 599,-. Een geschenk van Singer B.V., Am sterdam, De zevende weekfieefdprijsï Een elektronische rekenma chine op zakformaat met papie ren schrijfrol, type CP 100, ter waarde van 595,-. Een ge schenk van Sperry Remington Office Systems and Machines, Amsterdam. De achtste weekhoofdprljs: Een hometrainer fiets Blcylette waardoor u kilo's lichter wordt ter waarde van 560,—. Aan geboden door Carnielli. De negende weekhoofdprljs: Een waardebon van 500, te besleden bij één der filialen van Witieveen's Modemagazij nen N.V. Nèt even anders De tiende weekhoofdprljs: Een waardebon van 500.—, Ie besteden bij één der filialen van WHteveen's Modemagazijnen N.V. LET OPI Het postbusnummer is hl DEN HAAG Nat. Puzzelaktie Prcitf. Zectrtme Courant Postbus 10116 Den Haeg p£D tf=efmeer 10 w* 3224115 J Nat Puzzelaktie Prov. Zeeuwse Courant LET OP. Uw .Inzending Is slechts goldlg," wanneer u tenminste ƒ1,— gireert of een extra postzegel van: 1,(boven de normale por to) bijplakt. Inzendingen zon der deze extra postzegels zijn volkomen waardeloos en din gen niet mee naar de prijzen. De gewonnen prijzen kunnen niet geruild worden. Evenmin kan daarover gecorrespon deerd worden met ae betref fende fabrikant of deze krant U kunt op fwee manieren uw opiossing(en) inzenden: Per postgiro: (ais voorbeeld) Op voordelige en eenvoudige v/ijze kunt u meedoen via de U maakt minimaal ƒ1,— over op bovenstaande girorekening. De slagzin (slechts één per kaart) schrijft u op de voorzijde onder „Medede lingen". Per briefkaart: (als voorbeeld) Naast de normale porto plakt u De vergunning voor het houden van deze puzzelac tie is verleend aan: het Na tionaal Fonds Sport Gehan dicapten, te Den Haag. door de Minister van Justitie bij besluit van 16 juli 1975, nr. L.O. 750/030/043 tenminste 1 gulden (en ten hoogste 5 gulden) aan geldige Nederlandse poslzsgels extra, ten bate van het Nationaal Fonds Sport Gehandicapten. Vermeld duidelijk naam en adres en de slagzin die u in de puzzel hebt gevonden. Uw oplossingen - u mag net zoveel inzenden als u wilt - moeien zaterdag a.s. in ons be zit zijn. Wel voor elke oplossing een aparte girokaart gebruiken (tenminste ƒ1,of meer) of een aparte briefkaart inzenden (met tenminste ƒ1,extra bo ven de normale porto van 35 cent). De trekking wordt wekelijks ver richt door notaris J. H. Birkhoff te Den Haag, bij wie ook de op lossingen en het daarin voor komende aantal letters zijn ge deponeerd. Over de uitslag kan niet worden gecorrespondeerd of getelefo neerd. BELANGRIJK: Tel vooral het aantal maten dat de letter S In deze puzzel voorkomt. Noteer het aantal, maar zend nog niet in. Na 26 puzzels vragen wij u het totaal letters S uit alle 26 puzzels op te geven. U dingt daardoor mee naar de geweldige eindhoofdprijzen en extra eindhoofdprijzen. EERSTE PRIJS Een VW Scirocco TS. met 85 pk motor, t.w.v. 17.835. van Pon's Automobielhandel B.V., Leusden. TWEEDE PRIJS: Een Dickson toer-caravan, type 466 LT. uitgevoerd in alu minium beplating met ingebrande kunstharslak. Deze cara van heeft dubbelo ramen, een gasheater, een koelkast, 220/12V omvormer, een elek. waterpomp en veel kastruim- te. Een geschenk ter waarde van. ƒ9.195,van B.V. Caravan-Import Dick Wissink, Willeskop (bij Montfoort). DERDE PRIJS: Een volledig verzorgde 15-daagse vacanlie voor twee per sonen naar Indonesië. U vliegt met een Bo-707 van de Bel gische Luchtvaart Maatschappij Sabena. VIERDE PRIJS: Een prijzenpakket bestaande uit: een wasautomaat Lavamat Princess SL ter waarde var» 1685,aangeboden door N.V. Electriciteits Maatschappij AEG, Amsterdam; een waardebon van 500,-, te besteden bij één der filia len van Witteveen's Modemagazijnen B.V.; een privé-brandkastje ter waarde van 690,en een re kenmachine met print ter waarde van 595,aangeboden door Sperry Remington Office Systems and Machines, Am sterdam; een gasfornuis type Pelgrim nr. 250 - RGTLVD ter waarde van 755,-. Een geschenk van Pelgrim B.V., Gaanderen. VIJFDE EN ZESDE PRIJS: Een geluidsprojector Sankyo Sound-600, projector voor ge bruik met super 8 en single 8 film, voor magnetische geluids opname en -weergave, ter waarde van ƒ1235,-. Een geschenk van B.V. Transcontinenta, Amsterdam. ZEVENDE PRIJS: Een volautomatische zig-zag naaimachine, type 760. win kelwaarde ƒ1179,Aangeboden door Singer BV Am sterdam. ACHTSTE PRIJS: Voor een jaar voortreffelijk Skc. Bier (52 dozen van 24 blik ken). In Nederland gebrouwen en hoe! Een geschenk van Skol Brouwerijen N.V. te Breda. Deze puzzelactie ten bate van het Natio naal Fonds Sport Gehandicapten bestaat uit 26 opgaven, die wekelijks in deze krant worden gepubliceerd. Om bovendien nog mee te dfngen naar de eindhoofdprijzen en extra-eindhoofd- prijzen moet u aan het einde van deze puzzelactie het totale aantal letters S uit alle 26 puzzel-diagrammen inzenden. Daarvoor telt u wekelijks die letters S In het puzzel-diagram, noteert ze en aan het einde van de puzzelactie telt u alle gevon den letters S bij elkaar op en zendt het to tale aantal in. Eerste prijs: ƒ100.000,contant, te besteden naar eigen keuzen. Denkt u eens even in, wat u daar allemaal voor kunt kopen. Tweede prijs: Een Dickson sla-caravan, type 86 PS, met 3 slaapkamers en openslaande tuindeuren. De wanden zijn uitgevoerd in houtkleur, de meubels in een palissanderhoutdessin. De caravan heeft een PVC vloerbedekking, met nylon tapijt bij de U-zit Een grote DICKSON die qua opzet ook .groots" is. Een geschenk t.w.v. 11.995,van BV Caravan Import Dick Wissink, Willeskop (bij Montfoort).

Provinciale Zeeuwse Courant | 1976 | | pagina 10