Familie berichten I lezers schrijven VuiZ Geen gedempte vissershaven BEJAARDENTEHUIZEN EN BIJSTAND Plaats uw Familie berichten in de PZC öbenllel OPSPORINGSAMBTENAAR KORTING! 15% EXTRA medewerkster ZATERDAG 31 JANUARI 1970 PROVINCIAL! ZEEUWSE COURANT 29 ||{KKHKKHH»KKKKKKHRKHIIKHHKHt<HNHHHHKHIIt(i ij Op 5 februari 1976 hopen onze oudere en groot- x oudere J. J. SCHOU CD S M. P 8CHOU-BERWALD S hun 50-jarlg huwelijk te vieren. Gelegenheid tot feliciteren op vrijdag 6 februari z 1976 van half 5 tot 6 uur in Hel Wapen van Mid- l delburg' Pottenmarkt 12. Middelburg. Middelburg, Oranjelaan 4 J Geen bezoek aan huls. Op 28 januari 1976 overleed, gesterkt door het sacrament der zieken, onze geliefde tante, me vrouw JEANNETTE MARIE HENRIETTE EDUARDA DE ZEEUW weduwe van de heer W. L. C. van der Plank in de gezegende ouderdom van ruim 92 jaar. Namens de familie: J. C. Koole Koudekerke, Verpleeghuis Der Boede Correspondentie-adres Seisbolwerk 12, Middelburg De begrafenis heeft inmiddels in stilte Heden overleed, nog geheel onverwacht, onze lieve, zorgzame moeder, behuwdmoeder en MARIA ANTON IA HANSSEN weduwe van Gerrlt Willem van der Welle op de leeftijd van bijna 84 jaar. Vlissingen: J. W. M. Veldhuis- van der Welle N. Veldhuis Den Haag: D. M- van Leeuwen - van der Welle W. van Leeuwen Annemarie Buren: W. van der Welle C. van der Welle-Smits Wim-Jan Paul Krugerstraat 165 De overledene is opgebaard in de rouwkamer van het Bethesda Sint-Josephziekenhuis, in gang Koudekerkseweg. Bezoekuur van 18.30- 19.30 uur. De gezongen uitvaartdienst zal plaatshebben dinsdag 3 februari 1976, om 11.00 uur, in de parochiekerk aan de Singel, waarna de begra fenis op het r.-k. kerkhof om 12.ÖÖ üur. Geen bezoek aan huis. n w!1 dank voor de talloze bewij zen van belangstelling, ri wij van sovelen ondervon den na het overlijden van mijn geliefde man, onze be ste zoor», broei, zwager en oom JACOBUS HUIBREGTSE Inzonderheid dank aan de H.H doktoren en het ver plegend personeel van het Gasthuis voor de medische hulp en de liefdevolle verzorging. lamens de familie, A. Huibregtse-Luijks. Middelburg, januari 1976. Voor uw medeleven en attenties tijdens de ziekte, uw oewijs van deelneming na het overlijden van mijn ge liefde man, onze lieve vader en grootvader zeggen wij seer hartelijk dank. Kapelle, januari 1: ff ij danken u, mede na- nen8 onze kinderen, voor iw aanwezigheid en be- anga telling bij ons 25- arig huwelijksfeest, waar- ioor het voor ons een on vergetelijke dag is gewor- ien Onze hartelijke dank voor de vele geschenken, bloemen, planten en post lie wij mochten ontvan gen. G. van der Gies- 3iJ de vele bewijzen van leelneming, ons betoond ia het overlijden van onze leve man en vader BOB LENTINK was ook die van u. Hiervoor aeggen wij u. mede namens de familie, hartelijk dank. Ineke Lentlnk- Galenkamp Robert Lentink Hotel De Korenbeurs Kaalstraat 12 Kortgene Allen die ons ter gelegen- ïeid van ons 40-jarig hu welijk hebben verrast, met felicitaties, bezoek en ge- «henken, zeggen wij nede namens onze kinde- •en hartelijk dank. P. Kodde P Kodde N. Kodde-Maijere Aagtekerke, anuan 1976 3. Bosselaarstraat 8. Hartelijk dank aan fami lie. vrienden en kennissen, voor de vele post en be zoek, en aan allen die mjjn man tot steun zijn ge weest, tijdens mijn ziekte. Inzonderheid mijn broer op Sta voor de goede zorgen aan ons besteed Tevens hartelijk dank aan dr. Noorlander, ds. De Jong, en H.H doktoren en verplegend personeel van de neurologische afdeling Gasthuis Middelburg. Koudekerke, j anuan 1976. Burg. Dregmansstraat 27. Allen die ter gelegenheid van ons 25-jarig huwelijk ons hebben verrast met fe licitaties, bezoek en ge schenken. zeggen wij zéér hartelijk dank. Het is voor ons een onver getelijke dag geworden Mede namens onze kinde- ren G. v. d. Ende M B. v. d. Ende-Melis Borssele, januari, Monsterweg 39. P H. E. Cappen- berg tandarts AFWEZIG van 2 februari tot 16 februari Overige collega's nemen C. WESTVEER tandarts AFWEZIG vaa 2 februari tot 16 fe- J. F R HARMS chirurg te Middelburg AFWEZIG van 31 januari t/m 15 fe bruari. Bedroefd, maar dankbaar voor wat hij voor ons is geweest, geven wij hierbij kennis w het onverwachte overlijden van mijn Here man, onze zorgzame vader en opa PETRUS FRANCISCUS STREEFKERK echtgenoot van Cornelia van Kaam in de ouderdom van bijna 88 jaar. C. Streefkerk - van Kaam W. A- Streefkerk A. G. H. Streefkerk-Mullié Kleinkinderen en achter kleinkinderen Middelburg, 30 januari 197S Leliestraat 28 Condoléance-adres: Nassaulaan 243 De overledene ligt opgebaard in het mortu arium van het ziekenhuis, Noordpoortpleln. Bezoek van 17.30 tot 18.30 uur. De crematie zal plaatshebben dinsdag 3 fe bruari 1976, om 13.15 uur. in het crematorium, Maeterlinckweg, Rotterdam. Diep bedroefd, maar ook dankbaar voor alles wat zij in haar zorgzame leven voor ons allen heeft betekend, is vredig van ons heengegaan, onze lieve moeder, behuwd-, groot- en over grootmoeder CATHARINA JACOMINA JANSE weduwe van Pi eter Geeree Zij werd ruim 90 jaar. Deventer: M. Geerse P. M. Geerse - Kieboom Goes: J. C. Geldof - Geerse A. Geldof Bathmen: Peter en Joke Frank Utrecht: Conny en Jan Vierpolders: Annie en Herman Wiepko Loes en Jet Goes: Piet en Addle Goes, 29 januari 1976 Correspondentie-adres: A. Geldof, Cornelisweg 8, Goes De rouwdienst, geleid door ds. Hietkamp. zal worden gehouden in huize "Randwijck", 's-Heer- Elsdorpweg 18 in Goes, op dinsdag 3 februari, om 13.00 uur, waarna de begrafenis zal plaats vinden op de algemene begraafplaats te Goes, om 14.00 uur. Door een noodlottig ongeval is plotseling van ons weggenomen, mijn lieve vrouw, onze zorg zame moeder en dochter SOPHIA MARIA BORGS echtgenote van Leonardos Petrus van As op de leeftijd van 48 jaar. Temeuzen: L. P. van As Axel: J. L. van As M. L. van As - Elve Temeuzen: M. E. van As Hansweert: J. L. Borgs Temeuzen, 29 januari 1976 Peter van Anrooylaan 19 De plechtige uitvaartdienst, waarbij u wordt uitgenodigd, zal plaatshebben op dinsdag 3 februari a.s-, om 10.30 uur, in de Opstandings- kerk te Temeuzen, waarna om 14.30 uur de crematie zal plaatsvinden in het crematorium te Rotterdam. Samenkomst voor de uitvaartdienst dinsdag morgen om 10.15 uur aan de Opstandingskerk, Bellamystraat 74. Gelegenheid tot condoleren na de uitvaartdienst. Zij die door omstandigheden geen bericht heb ben ontvangen, gelleven deze advertentie als zodanig te beschouwen. Bij alle aanklachten, die vallen tussen de gemeente Temeuzen en de CVI over de vergunning om vuil te storten in de van Wuijckhuisepolder. wil ik er geen meer toevoegen Toch lijkt he: wel of de correspondenten van de streekbladen betaald worden door die zelfde CVI. Elk stukje is een voor spraak pro CVI. De gemeente staat ir. elk stukje voor joker en de omwo nenden krijgen zeker geen kans op weerwoord In de PZC van 23 januari staat dat de gemeente Temeuzen de CVI aan wil klagen. Het antwoord is een openlijke chantage, waaruit blijk: dat de heer Wagermans toch gelijk heeft gehad, tot het openbaar maken van stortmethoden in de Bontepolder, die zg niet. door de beukei kunnen Toch zou het voor de omwonenden van de op te richten stortplaats een opluchting zijn, dat de gemeente be s'oot er zelf te gaan storten. Liever niet natuurlijk, maar het verschil tus sen de put van de gemeente of de fa- Tollenaar is die van dag en nacht. De stank van laatstgenoemde rijkt kilo meters ver. Het gebeurt dat er iemand hele dagen wegvliegend afval loopt te rapen. Dit ondanks de hinderwet van de gemeente Sas van Gent- Des kundigen hebben schade aan omgeven de landbouwgronden en gewassen ge constateerd. Zelfs gemeenteraadsleden uit Sas van Gent gaven dat in een zit- ting toe ondanks 't onbevoegde tegen weer van de fa. Tollenaar. Ik begrijp niet dat Dow Chemical, die zgn op de bres staat voor een schoon milieu toe laat dat er met haar afval zo'n ver vuiling optreedt. -Vis er toch vergun ning wordt verleend, is het onmoge lijk er toezicht op te houden- Er wordt in bepaalde perioden dag en nacht ge stort. De gemeente Temeuzen zou wel mensen in ploegendienst moeten aan werven daarvoor. L. J. de Jonge Gil Hoek Gaarne zou ik even willen reageren op de tv-uilzendir* van 'Gewest tot Gewest' van 19 dezer over dc plannen tot demping van de Vissershaven, het aanleggen van een auto-parkeerplaats aldaar en het plaatsen van een grote muur ter bescherming van Vlissingen tegen overstromingen. Wij komen al 18 Jaren me: vakantie in Vlissingen en omgeving en gen-eten dan steeds weer van het uitzicht op de- scheepvaart in de Westerschelde. het leuke vissershaventje en de Oranjemo len. Het unieke van Vlissingen is toch wel de boulevard met roeiershoofd. loodswezen en haven: dat hoort bij elkaar. Er is in Vlissingen in de loop der jaren al zo-veel moois afgebroken, waarvoor ook wel weer wat moois in de plaats is gekomen, maar laat men dit uitzicht bij het standbeeld van de Ruyter toch laten bestaan, wat voor het toerisme zeker van belang is. Wij komen steeds per auto en verba zen ons er dan weer over, dat uw stad zoveel 'vrije' parkeerruimte heeft, zo dat wij nooit moeite hadden een plaats te vinden en waar heeft men dit in andere steden? Het dempen van de Vissershaven, om ook daar een par keerterrein te maken, lijkt mij voor Vlissingen niet zo erg noodzakelijk Ik begrijp dat de veiligheid van Vlis singen en ook Walcheren bij overstro mingen voorgaat en juich maatregelen tegen een nieuwe watersnoodramp dan ook toe. Ik ben er echter ook van overtuigd, dat bij rijkswaterstaat mensen rillen zijn, die plannen voor "net voorkomen van rampen rillen kunnen maken, waarbij het unieke van ce stukje Vlissingen niet of ternau wernood behoeft te worden aangetast. Gezien onze interesse voor Vlissingen zou ik plaatsing van deze brief in de PZC zeer op prijs stellen, zodat ook belanghebbenden en anderen hierover hun gedachten eens laten gaan- A. de Groot Zwolseweg 372 Apeldoorn. o Lees de PZC Met leedwezen geven wij kennis van het plotseling overlijden van ons mede-lid, vriend en beheerder van het clubgebouw, de heer J. J. DE GROOT Hij zal ons steeds in herinnering blijven. Bestuur V.C. Vlissingen 28 januari 1976 OP WEG NAAR SUCCEf IN NEDERLAND GEMEENSCHAPPELIJK ADMINISTRATIEKANTOOR AK) DISTRICTSKANTOOR GOES Wij zoeken contact met geïnteresseerden in de - Tot de taak van de gevraagde functionaris behoort: - het uitvoeren van onderzoeken naar aanleiding van op drachten of spontaan, in gevallen waarin met betrekking tot de uitvoering van de sociale verzekering overtredingen worden vermoed; - het bezoeken van verzekerden, werkgevers en derden; - het maken van een procesverbaal bij' geconstateerde strafbare handelingen. Aan kandidaten stellen wij de volgende eisen: - middelbare opleiding gevolgd door een politie-opleiding - kennis van bepalingen van het burgerlijk wetboek en wet boek van strafrecht voor zovpr yan toepassing; - goede schriftelijke uitdrukktn§svaördighèid; -- 'f' - inzicht in loonadministratie; - diploma sociale verzekering strekt tot aanbeveling: - leeftijd bij voorkeur niet jonger van 30 jaar. Salaris, afhankelijk van leeftijd en ervaring van 2.000,- tot f 2750,- per maand. Goede secundaire arbeidsvoorwaarden, waaronder 7 1/2% vakantietoeslag, 2 kerstgratificatie en een aan de heden daagse eisen aangepaste pensioenregeling. Een psychologisch onderzoek zal deel uitmaken van de selec tieprocedure. Schrifteh/ke sollicitaties, met uitvoerige gege vens omtrent opleiding en ervaring, kunt u richten aan de directeur van het districtskan toor, v. d. Spiegelstraat 6, Goes. Dr telt-vtM«yumbu<l*m*n van de VARA, de bekende journalist Joh&n van Min nen. roerde een dezer dagen in zijn ru briek de gedeeltelijke zelfverzorging In fcorrnnige bejaardentehuizen aan. Be doeld hiermede zijn die tehuizen, waar behalve huisvesting en verzorging al leen de middagmaaltijd wordt versirekt n waarvan de bewoners re'.f voor dr broodmaaltijden moeten zorgm. He: ging hierbij om be'. voornemen van de staatssecretaris Meijer van CRM om de toelagen voor de broodmaaltl; den voor de bijstandtrekkers in die te huizen tot 55 (vijfenvijftig gulden) per maand terug te brengen, waartegen he vig verzet is gerezen. Deze toelagen zijn niet in alle gemeen- >.-n gelijk. Middelburg kent twee te huizen van he: type gedeeltelijke verzorging: het Jacob Roggeveenhi; s en de veraorgtngsflat De Middelburcht' 'laatstgenoemde inrichting valt bult-^i de bijstandsregellng). Voor het tehuis, waarover in de televi sie-uitzending gesproken werd, be draagt de bijstandsbijdrage 81 eenen tachtig) gulden per maand. In Middel burg is dat tot dusverre 65 vijfer.re-s- tig) gulden per maand. Natuurlijk is 't onmogelijk voor 65 gul den per maand twee broodmaaltijden per dag te verzorgen. Daartegenover staat dat de bewoners die geheel voor ■ekening van de bijstand in het Jacob Roggeveenhuis zijn ondergebracht, een redelijke maandelijkse toelage aan zak en kleedgeld ontvangen, een bedrag dat het merendeel van de bewoners die daar op eigen kosten wonen, hetzij door inkomen uit vermogen, vruchtge bruikkapitaal. pensioen of lijfrente (hun aantal bedroeg volgens een mede deling van de directie over 1975 nog 25 procent van het totaal inwoners i zich beslist niet voor dit doel kunnen veroorloven. De ombudsman van de VARA bracht enkele bewoners van een tehuis, waar het principe van gedeeltelijke zelfver- zorging word: toegepast, en die een toelage van 81 (eenentachtig) gulden per maand voor de broodmaaltijden van de bijstand ontvangen, voor de te levisie, nl. enkele dames en een heer, die door hun manier van spreken en optreden nu niet bepaald de indruk wekten uit de minstbedeelde lagen van onze bevolking te zijn voortgekomen. Natuurlijk toonden zij zich verontwaar digd over het voornemen van staats secretaris Meijer om de toelage voor de broodmaaltijden te verlagen. Zij hadden net over het voordeel van deze gedeeltelijke zelfverzorging boven een algehele verzorging, omdat deze hun op hun oude dag nog wat bezigheid en afleiding gaf. Dit is volgens mij toch maar betrekke lijk. Er zullen mannelijke en vrouwe lijke bewoners zijn die 't prettig vin den om 's morgens en 's avonds hun croodmaaltijden klaar te maken, elke dag thee en koffie te zetten, hun schoe nen te poetsen en andere huishoude lijke bezigheden te verrichten, maar anderen vooral mannen, die dit vroe ger niet gewend zijn geweest zullen dit genoegen maar betrekkelijk vinden. Bovendien zijn het bijna allemaal men sen op hoge leeftijd, wier gezondheid voor de een vlugger dan voor de ander gestadig achteruitgaat, zodat het verzorgingspersoneel hen op den duur bij alles moet helpen en dus ook voor hen de boodschappen in de aan de inrichting verbonden winkel moet doen. Zolang men lichamelijk en geestelijk maar gezond blijft, hoeft niemand en zeker niet in bet Jacob Roggeveen huis, waar m grote mate voor ontspan ning wordt gezorgd zich te vervelen of zich eenzaam te voelen. Blijft natuurlijk de dagelijkse confron tatie met- het leed, dat de aftakeling van deze opeenhoping van steeds ou der wordende mensen met zich mee brengt en die vooral de gevoelsmens zal treffen. Daarom is het idee, die wei eens geopperd is om de ouder worden de mens zolang mogelijk temidden van jongere gezinnen te laten wonen de de vreugde die het zien van en de om gang met heel jonge kinderen de oude re mens kan verschaffen nog zo kwaad niet, hoewel dat wel een illusie zal blijven. Daarvoor is de kloof tus sen de verschillende generaties in de meeste gevallen te groot. Door de elk jaar stijgende pension kosten in tot Jacob Roggeveenhuis bedraagt de pensionprijs voor een éér. persooniv ap&nement (oen kamer, keu ken. douchecel en toilet) sedert 1 Janu- nri 1976 1370 gulden per maand en voor «n tweepersoons apariement (zitka mer. slaapkamer, keuken, douchet*-! en toilet) 2525 gulden per maand. beeterod ,j: echtparen, wordt do positie nn de 26 prooent der bewoner*, die de pensionkosten uit eigen middelen moe ten betalen, steeds moeilijker Yruce tijd geleden is door do directie voorspeld da: binnen 4 of 5 jaar g«*n anderen dan bijstand trekkers m het Ja- x>b Roggeveenhuis zullen wonen, om dat de steed# stijgende pensionkosten voor mensen met een ambtelijk en par ticulier pensioen of met inkomsten uit vermogen of lijfrente niet meer te be talen zullen zijn. Bovendien moet de»» laatste categorie nog een forse inkom stenbelasting en dikwijls ook een niet geringe vermogensbelasting opbrengen, hoewel een gedeelte -van de pension- pr 3 en de kosten van de broodmaal tijden van het belastbaar Inkomen mag worden afgetrokken. Het is deze laatje «roep. die men te* de middengroepen var. onze samenle ving mag rekenen die in de knei koen*, te zitten. Gepensioneerde ambtenaren die toch een behoorll.v. pensioen ge nieten. zien zich genoodzaakt een be roep op de bijstandswet te doen. Een ambtenaarsweduwe zei me onlangs: „Ik zal me eerder met een droge boterham tevreden stollen dan dat ik de gang naar het bureau van de bijstand zal maken". Enige jaren geleder, verliet een tachtigjarige weduwe he* Jacob Roggeveenhuts. omdat zij de verhoog de pensionprijs niet meer kon betalen en zij geen beroep op de bijstandswet wenste te doen. Men kan hierover oordelen zoels men wik met waardering of het overdreven ■vinden. Zo ziet men dat de middenklasse van onze bevolking, zoals ttc reeds w.. steeds meer in de knel komt to zitten en voorbestemd is op den duur te ver dwijnen. Maar wellicht Ligt dit wel m de lijn van onze progressieve regering, die de slogan 'spreiding van vermogen, inkomen, mach: en kennis' in haar wa pen voert, en het principe van gelijk schakeling nastreeft. Men heef: wel eens arbeiders voor de televisie scherpe kritiek horen uiten op hun werkloze collega's, waarvoor zij. naar hun mening, gedeeltelijk mee moeten betalen. Maar nooit boort men ze iets zeggen over de zware druk van de steeds stijgende bijstandsuitkerin gen, die toch ook niet uit de lucht ko men vallen en waarvan toch wel be wezen is dat er misbruik van wordt gemaakt. Toen de fractieleider in de tweede kamer van de WD. Hans W:e- gel, in een vericiezinssrede hiervan ge wag maakte, werd hij hierover scherp bekritiseerd. Is soms geen misbruik maken van deze bijstand als men hoor. dat woonwagenbewoners meermalen onder bedreiging met geweld van gemeentebesturen geldelijke ondersteu ning afdwingen, of een nieuwe woon wagen eisen als zij bun oude wagen in de vernieling gereden tobben of deze versleten is. of indien deze toevallig! in brand is gevlogen? En wat te zeggen van bejaarden, zoal* ik verscheidene jaren geleden eens :n het bondsblad van de Algemene Bond van Bejaarden las, die alvorens bij de bijstand om steun aan te kloppen hun bezit onder hun kinderen hebben ver deeld?. Moet men deze feiten niet bestempelen als diefstal van de gemeenschap, even als ontduiking van belasting? Niemand wens: hier toestanden als m Engeland notabene een land met een socialistische regering waarover on langs in een televisie-uitzending uit de grote havenstad Glasgow mensonwaar dige beelden werden vertoond, tafere len over mensen die de nacht onder de blote hemel moesten doorbrengen, om dat zij geen dak boven het hoofd had den. en waarin mensen vertelden dat zij in drie dagen niet gegeten hadden, omdat het geld om voedsel te kopen eenvoudig ontbrak. Een ambtenares van een departement verklaarde dat dergelijke toestanden nergens in de be schaafde wereld nog voorkomen, be halve in Engeland. Maar Engeland is dan ook een westers, democratisch land met de grootste kias- seiegenstellingen! J K Mesu. Middelburg. REISBUU-TOURINGCARBEDRIJF VAN FRAASSEN a.s. seizoen luxe touringcarreizen van 3 t/m 12 dagen naar Joegoslavië, Italië, Zwitserland, Oostenrijk. Frankrijk. Duitsland en Luxemburg. Rondrit 4 dagen door Nederland; weekendreizen naar Parijs en Londen. Voor gratis reisgids en opgave gelieve u zich te wenden tot REISBUREAU VAN FRAASSEN MAGNEET/ZEELAND VMssingati: Paul Krugerstraat 21 Middelburg: londensekaai 19, Oude Vlissingsewea 40b- G neuzen: Westkolkstraat 36, Bergen op Zoom: Antwerpsestraat 5. 'poee: Voorstad 18: Ter- in uw reisbureau: A'mZ Lissone-Lindeman, Goes; RTM, Zierikzee; Lissone-Undeman, Middelburg: Van den uw woonplaateDUr9: MU"0r' Ter Meu,en' Vlissingen; Reburo, Temeuzen; Brugge. Breskens; of de RABOBANK m Bedrijfsauto RAI standno. 223 Het Berliet-programma voor Nederland oestaat uit 16-typen met vele varianten in alle klassen van 3 ton nuttig tot 76 ton tremgewicht, met motoren van 80, 124, 184, 260 en 305 din-PK Verkoop en servicepunten nu ook dicht bij huis: -32™ hoegen dijkhof 0 HANDELMIJ. B.V. Noordweegseweg 3c 's-Heer Arendskerke Tel. 01106-1502 BEGRAFENIS- EN CREMATIEVERZORGING S. M. Overtoom/J. M. Groen VMsslngen telefoon 101184) 13417 (01183) 61801 Rochussenstraat 3 VAH0AA6 IR BE OPRUIMIHGS- FINALE Maar: up is op. Vlissingen Middelburg Temeuzen Axel Op ons kantoor te Middelburg is plaats voor een op de advertentie-afdeling. Ei aar werk zal bestaan uit ad ministratief werk, telefonisch te woord staan van adverteer ders. enz enz. Zij dient in het bezit te zyn van van een mavo-4 diploma en moet kunnen typen. Leeftijd plm. 17 jaar. Schriftelijke sollicitaties aan de directie, Markt SI, Middel hui a De heer GA. C. te O. (42) 'Als bloemist beleef ik toch iets geks. Een kennis van me vertelt me dat ene Louis tegenwoordig planten verkoopt Hij had er net een naar een relatie gestuurd. Ik zeg: weet je wie ook planten verkoopt? Hij zegt: nee. Ik zeg: Ik. En hoe weet je nou wel dat Louis planten verkoopt en van mij niet? Hij zegt: 't stond in zo'n kleine advertentie van de krant. U begrijpt 't zeker wel, Ik ook de krant in. Of het helpt? Als u het onder ons houdt: ja: Het dagblad Is ook uw groeizaamste I 1 kontaktadres. i^^Éi WEGENS UITBREIDING WERKZAAMHEDEN MET SPOED GEVRAAGD handzetter/ offset vorm voor bereider kennis of interesse rotoqfóTie qewensi goed loon met vakantie-afspraken wordt rekening gehouden DRUKKERIJ VERHAGr Lat. schoolstraat 14-24 Middelburg, tel. 01180 - 28541

Provinciale Zeeuwse Courant | 1976 | | pagina 29