Zeeuwsvlaamse voetbalclubs werken inhaalprogramma af Hoofdklassen-finale in Zeeuwsch-Vlaanderen ver onder de maat ZEEUWSCH-VLAANDEREN VRIJDAG 30 JANUARI 1976 PROVINCIALE ZEEUWSE COURANT MITS PROGRAMMA NIET WORDT AFGELAST TERNEUZEN totf EN BRESKENS SPELEN UIT TERNEUZEN - Als niet wordt beslo ten, alle voetbalvelden af te keuren, wordt aan het inhaalprogramma dat voor het komende weekeinde is vast gesteld de wedstrijden toegevoegd die afgelopen zondag werden afgelast. Dat betekent dat Temeuzen naar Sprun- del en Breskens naar ODIO moet. Ver der speelt Axel voor de beker tegen Cluzona. Voor zondag waren bovendien gep land: in de 4e klas H: Philippine Com. Boys, in de 4e klas zaterdag voetbal: Temeuzense Boys - Sluis, twee wedstrijden die enorm belang rijk zijn voor de promotie en degrada tie. Temeuzense Boys. dat op een punt van Yerseke uitstekend blijft volgen, moet deze thuiswedstrijd winnen om in het spoor te blijven. Yerseke zelf zal namelijk geen moeite hebben met het zwakke WC. Bij Philippine - Com. Boys staat de degradatie op het spel, vooral voor Com. Boys, dat gezien de huidige stand beslist niet mag verliezen. Deze Sasse derby staat nu al voor de derde keer op het programma. Eerst werd dit duel op 14 december afgelast en ook afgelopen zondag beslisten de weergoden anders. Toen we woensdagmiddag Philippine-voorzitter Paul Wiskerke een voorspelling vroegen zei hij: „Dat wordt weer afgelast want er staat mo menteel 15 cm water op ons terrein". Met de goede weersverwachtingen in het vooruitzicht gaan we er echter bei den vanuit dat het degradatieduel toch wel eens door zou kunnen gaan. „In dat geval", vervolgt Paul Wiskerke, „verwacht ik een kleine overwinning voor Philippine. We draaien de laatste tijd vrij aardig en er wordt keihard ge traind. Vanaf de komst van de nieuwe trainer in november hebben we alleen van Zeeland Sport verloren en daarom verwacht ik dat we binnenkort heel wat veiliger zullen staan". Spelend met de gedachte dat verliezen vrijwel zeker degraderen betekent krijgt de derby voor Com. Boys onget wijfeld een grimmig karakter. De ploeg zal keihard moeten vechten voor een goed resultaat En als dat resultaat dan toch nog negatief uitvalt komt de klap des te harder aan Het heeft er eigenlijk van het begin van deze competitie ingezeten dat Com. Boys een moeilijke periode toe- gemoet zou gaan. De eerste wedstrijd, 4-1 verlies tegen Philippine, was een vingerwijzing in die richting. De ploeg werkt hard maar.bezit op dit.moment te weinig capaciteiten, .vooral, in. de voorhoède, om voldoende punten té halen. Het gebrek aan èen echte goal- getter was er recent nog de oorzaak van dat er werd verloren van Biervliet en Clinge. Zondag zal Com. Boys het weer erg moeilijk hebben met Philip pine. Ondanks het feit dat Philippine er wat beter voor staat in de rang schikking zullen deze jongens zeker niet minder gemotiveerd binnen de lij nen komen. Prognoses: Afdelingsvoetbal: Zaterdagcompetitie: le klas: Spui - Brouwershaven (2); 2e klaws B: Tem. Boys 3 - Apollo 1 (3): SVD 1 - AZW 2 (2); 3e klas D: Hoek 3 - Kruiningen 2 (2); Zaamslag 2 - Rillan- dia 2 (1); Sluis 2 - Cadzand 1 (2). 4e klas F: Sluis 3 - AZW 4 (2); Biervliet 4 - Spui 2 (2); 4e klas G: Tem. Boys 6 - Tem. Boys 4 (2); Biervliet 4 - Zaamslag 3 - Spui 3 (1). FILMSIN ZEEUWSCH- VLAANDEREN GEPROLONGEERD Nieuwe films draaien er deze week niet in Zeeuwsch-Vlaanderen. Het Oostburgse ledeltheater prolongeert de humoristische sexfilm 'Het Deense sleutelgat'. Zondagmiddag om twee uur wordt 'Karatevuist nr. 1' ver toond, waarin de onhandigste poli tieman van heel Napels vriend en en vijand de stuipen op het lijf jaagt. Voor de zaterdagavond programmeert Ledel nogmaals sex: Zweedse Flossie aan het werk. Kees Brusse blijft in Luxor te Temeü- zen en 'zaait daar als dokter Pulder Fapavers'. Naast Ton Ler.3ink is Ne derlands nieuwste filmster, Dora van der Groen, te zien. Verder draait Luxor aan De Funes-lachproduktie, getiteld 'Pas op je tellen'. In de Hulster bioscopen, 'De koning van Engeland' en 'studio 2. worden vier totaal verschillende films vertoond. Twee bekende produkties zijn de 'Ka nonnen van Navaronne' en 'De tien geboden'. Liefhebbers van de Japanse vechtsport moeten 'Kung fu, de kan tonbokser' gaan zien en als sexfilm staat 'Sensuele belevenissen in Zwe den' op het programma. Zondagcompetitie: 11e klas: Walcheren - IJzendijke f2); Schoondijke - Ria (3); Sluiskil - Patrij zen fl); Hulsterloo - Lewed Boys 1 Luctor - Graauw (2); Aardenburg - DFS '1). Res le klas: Steen 2 - Breskens 3 '2); Vogelwaarde 2 - Jong Ambon 2 fl); Hontenisse 2 - Axel 3 (3); Com. Boys 2 - Zierikzee 2 (1); 2e klas A Schoondijke 2 - SDO 1 (2); Philippine 2 - Noorman nen 2 (1); Hoofdplaat 2 - Hontenisse 3 (2); HW 3 - Biervliet 2 fl); Vlisslngen 5 Aardenburg 2 (3): RCS 3 Oostburg 1 '2). 3e klas A: Hulsterloo 2 - Koewacht 2 (3); SDO 2 - Temeuzen 4 (2); Clinge 3 - Vogelwaarde 3 fl); Graauw 2 - Steen 3 '1); 3e klas B Sluiskil 2 - Temeuzen 5 1Ria 2 - Vogelwaarde 4 11j. Graauw 3 Axel 4 f2). IJzendijke 2 - Terhole 2 'li: 3e klas C: IJzendijke 3 - Schoondijke 3 fl). Aardenburg 3 - Hoofdplaat 3 )H. Breskens 4 Philippine 3 il»; Com Boys 4 - Oostburg 3 (3). Middelburg 9 - Groede 1 (2). 'De Zwaluw' houdt teerdag TERNEUZEN - Er zullen in het ko mende weekeinde, tijdens de slotpar- tijden van de districtsfinale hoofd klasse libre biljarten in Temeuzen, enkele formidabele partijen moeten worden gespeeld, wil deze titelstrijd nog van een complete afgang worden gered. Een afgang waaraan overigens de organiserende biljartvereniging Concordia geen enkele schuld heeft. Integendeel, de puike organisatie en het uitstekende materiaal bieden de deelnemers een unieke gelegenheid om hun capaciteiten te etaleren. Het falen van het voltallige deelne mersveld is echter geen onverwachte tegenvaller. De moyenne-grens van 7.00 tot 11.00 zal in het gunstigste ge val worden gehaald door twee of drie spelers, iets wat vooraf al kon worden voorspeld. Zondagavond, toen de eer ste spelers hun derde partij hadden af gewerkt. stond nog iedereen ruim schoots beneden die degradatiegrens van 7.00. Er viel nauwelijks te genieten al belooft de spanning, die waarschijn lijk tot de finalepartij zal duren, veel te AFSCHEID OSCAR DAMENS IN GENT SPORTPALEIS TERNEUZEN. GENT - Zaterdag wordt in het Gentse Sportpaleis Het Kuipje 'De 16e nacht der Vedetten' georganiseerd. Het is de laatste wed strijd Vo'or de directeur van het Sportpaleis, do heer Oscar Daemers, die over enkele weken afscheid zal Van zijn laatste wielermeeting uit zijn lange carrière gaat Daemers ongetwij- •feld een schitterend wielergebeuren maken. Het programma staat borg voor een spannend gevecht, vooral in het als Omnium van het Jaar aange kondigde gevecht tussen Eddy Merckx Thevenet. Zij zullen elkaar ontmoeten in de reek sen: snelheid, achtervolging, punten- koers en 1 km tijdrit. Verder is er een internationaal omnium voor ploegen. Hieraan gaan van start: voor België: Patrick Sercu, Dirk Baert, Jean-Luc van den Broucke en Ferdi van den Haute. Voor Nederland/Frankrijk: Ger- ben Karstens. Gerrie Kneteman. Theo Smit en Alain van Lancker. Zij ontmoeten elkaar op de onderde len: puntenkoers achtervolging. 1 km tijdrijden en afvallingskoers. Erg se rieus zal het er zeker niet aan toe gaan in het kampioenschap van België voor politiemannen. Dit wordt betwist door een achttal agenten op de racefiets. Tenslotte is er een omnium voor liefhebbers-juniores en zijn er inlei dende wedstrijden voor nieuwelingen, juniores en liefhebbers. Het showge deelte wordt verzorgd door Ben Cra mer en Teach-in. Het orkest Michel Remy speelt tot 4 uur in de morgen. NCB-boerenbond hield jaarvergadering NEEUW-NAMEN - Onder leiding van voorzitter H. Vercauteren hield de NCB-boerenbond afdeling Nieuw- Namen in zaal R. Thilleman te Nieuw-Namen de algemene jaarverga dering. Na voorlezing van de jaarver slagen door secretaris-penningmeester A. de Deckere was er een bestuursver kiezing vanwege het periodiek aftreden van de heer H. de Maayer. Deze werd bij acclamatie herbenoemd. Daarna hield de heer G. Volleman. medewer ker van de CeHaVe te Hulst een lezing over de activiteiten van de CeHaVe in het algemeen en de reorganisatie in Zeeuwsch-Vlaanderen in het bijzonder. compenseren De spelers zijn aan el kaar gewaagd omdat niemand het hoofdklassepeil benadert Willy de Nijs uit Hulst, die als favoriet was gestart, leek zich na een ontstellend zwakke openingspartij nog enigszins te herstel len. Tegen Benny van Leemput uit Lamswaarde had hij zaterdagavond slechts 19 beurten nodig en in vergelij king met de andere partijen vrijwel al lemaal 40'ers) was dat een goede pres tatie. De Nijs kon echter daarna tegen Gerrit Krijger uit Terneuzen nauwe lijks imponeren. Hij verloor kansloos in 29 beurten (250-145). Zo zal het ook voor De Nijs lastig zijn een redelijk moyenne te halen. Hij heeft ongetwij feld de capaciteiten voor een goede hoofdklasser maar speelt daarvoor nog veel te krampachtig. Een tweede tegenvaller is Benny van Leemput Hoewel zijn kansen voor de titel uiter mate goed liggen heeft Benny zich in deze finale tot nu toe zelden kunnen matiifesteren De winstpartijen van de man uit Lamswaarde (33 en 37 beur ten) liggen ver beneden zijn kunnen maar hij moet in staat worden geacht tijdens de slotpartijen naar een beter algemeen moyenne te klimmen. Wie zijn nu de kanshebbers voor deze eind strijd? In de eerste plaats Jan van Tiel uit Temeuzen en Charel Reyns uit Hulst, omdat zij na twee partijen on geslagen zijn. Verder Van Leemput en Krijger, beiden met een verliespartij. Twee vechters die we eigenlijk hoger aanslaan dan Van Tiel en Reyns. Jan van Tiel en Charel Reyns zijn immers nog niet op enige tegenstand van be tekenis gestuit. Jan van Tiel kreeg een hopeloos tegen zichzelf vechtende De Nijs en een zwak spelende Schelfhout uit Hulst tegenover zich Charel Reyns won van Ton Koomen uit Axel en i Frans Schelfhout, twee jongens die we na die eerste dagen kunnen rangschik ken onder de zwakke broertjes van deze titelstrijd. De confrontatie tussen de eerste vier uit de rangschikking kan de nodige spanning opleveren maar of er beter spel op de tafels zal worden ge legd durven we te betwijfelen Pas zondagavond, na de finale mogen we een definitief oordeel vellen dat zou in houden dat het meerendeel van deze spelers met een inschrijving voor de hoofdklas te hoog heeft gegrepen De stand: J. van Tiel 2 4 500 77 6 49 64 C. Reyns 2 4 500 83 6.02 35 B. van Leemput 3 4 575 89 6.46 52 G. Krijger 2 2 441 66 6.68 41 W. de Nijs 3 2 561 88 6.37 82 T. Koomen 2 0 394 75 5.25 23 F. Schelfhout 2 0 317 78 4.06 40 ROCKGROEP EN POPFILMS IN 'DE STOOF' ZELZATE ZELZATE <B) - De Gentse roek-groep 'Pan' die onlangs met succes in Axel heeft gespeeld, treedt zaterdagavond 31 januari in de grens-club 'De Stoof in Zelzate op. Het optreden begint omstreeks negen uur. Behalve 'Pan' staat er in dat zelfde weekend nog een muzikale gebeurtenis op het pro gramma van 'De Stoof, zij het niet 'li ve' maar op celluloid. Zondagmiddag 1 februari worden vanaf half vier drie pop-films, in tijds duur variërend van een half tot ander half uur, vertoond. In de eerste plaats wordt 'Canned Heat' met onder andere Jimi Hendrix gedraaid. Daarna, in het tweede deel, zijn groepen als 'The Ma ma's and the Pappas', the Who en Jef ferson Airplane te zien. Anderhalf uur lang (92 minuten precies) wordt hel witte doek ingeruimd voor de popu laire Rolling Stones-film 'Gimme Shel ter'. Deze film geeft onder meer beel den van de rust- en ordeverstoringen die de bende van de Hell's Angles tij dens een popconcert veroorzaakte. Vrijdag 12 maart komt de Nederlandse zanger Armand voor een optreden naar 'De Stoof, aanvang negen uur 's avonds 'De Stoof is een jongerenin- stuif vlak over de grens bij Sas van Gent. Ouderavond van 'Sint Janneke' SINT-JANSTEEN - Onder leiding van de heer M de Block vond in de boven zaal van 'net Wit-Gele-kruisgebouw te Sint-Jansteen een zeer druk bezochte algemene ledenvergadering plaats van de ouders van de kleuters, die de kleu terschool 'Sint-Janneke' te Sint- Jansteen bezoeken. Op de vergadering werd besloten, dat in het bestuur, dat uit vyf leden bestaat, een vaste plaats zal worden ingeruimd voor een ouder uit Absdale. van wie 'n kind de Steense kleuterschool bezoekt. Verder werd be sloten. dat het lidmaatschap ophoudt zodra de kleuter de school niet meer bezoekt. De secretaresse, mevrouw Blommaert en de penningmeesteresse, mevrouw De Bruyn, brachten hun jaarverslag uit, waarbij voorzitter De Block wees op een eendrachtige sa menwerking. Op een nog nader te be palen datum zal een schoolfeest voor de kleuters georganiseerd worden. Na het meer officiële gedeelte vertoonde kleuterleidster juf Bep. een film over carnaval- en schoolfeest met betrek king tot de kleuters en de heer Patrijn een film over: 'één dag op school zijn van een kleuter'. Peter Neckermann opent nieuw kantoor in Steen SINT-JANSTEEN - Dinsdag 10 le- bruari verricht directeur Peter Nec kermann de officiële opening van het nieuwe kantoorgebouw van Necker mann Postorders in Sint-Jansteen. Hèt postorderbedrijf van hei' Duitse concern was eerst gevestigd in een groot pand aan de Absdaalseweg in Hulst Het breidde zich steeds maar uit en toen het gebouw te klein dreigde te worden werd uitgezien naar een nieuwe vestigingsplaats, aangezien er in Hulst geen mogelijkheid tot uitbrei den was. De leiding van het bedrijf liet haar oog vallen op een terrein aan de Verrekij ker in Sint-Jansteen, waar de nieuw bouw gerealiseerd werd. Emd 1975 werd het nieuwe gebouw betrokken De gemeente Hulst kocht het oude ge bouw met de bedoeling er ondermeer de brandweer in onder te brengen. De opening van het nieuwe Neckermann- kantoor in Sint-Jansteen is dinsdag 10 februari om 14.00 uur. Uit de - magere - stapel oplossingen trokken we het keurig netjes, op pot- loodlijntjes geschreven briefkaartje van jongeheer Jan I'laddet, woonach tig aan de Acaciastraat 15 in Terneu zen. Proficiat. Jan, want jij bent deze week onze winnaar van de fotopuzzel. Zijn antwoord luidt als volgt: „Uw foto puzzel is in Temeuzen gemaakt. Rechtsboven de oprit naar de Schel- dekade. De witte vlek is het vuurto rentje, dat vroeger aan de eendracht heeft, gestaan. Links van het vuurto rentje is het gebouw van openbare werken (vroeger de hbs). Uiterst links is de winkel van G -J Verlinde (sani tair). Waar het torentje staat was vroe ger het Vissershaventje De foto is ge nomen vanaf de kruisingAls geboren en getogen Temeuzenaar kon Jan Pladdet het niet beter omschrijven. Beloning: de waardebon van tien gul den. vrij le besteden in elke winkel. Voor de nieuwe fotopuzzel graag weer uw attentie en vooral deelname, per briefkaart Die moet u sturen aan de redactie van de Provinciale Zeeuwse Courant. Nieuwstraat 22 ln Temeuzen. Behalve uw oplossing schrijft u in een hoekje Fotopuzzel 'Kent u Zeeuwsch-Vlaanderen?' Veel succes in deze nieuwe ronde. GEORGE MA HU KAMPIOEN BANDSTOTEN IN TWEEDE KLAS ST. JANSTEEN - In de finalepartij van de tweede klas bandstoten, geor ganiseerd door de biljartvereniging Den Ouden Arend uit St. Jansteen, gingen Jo van Houte (Den Ouden Arend) en George Mahu (Ons Vermaak Lamswaarde) van start met een gelijk aantal inatchpunten. Beiden hadden tot dat moment een partij verloren zodat de winnaar van deze finale zich kampioen mocht noemen van het dis trict Zeeuwsch-Vlaanderen. George Mahu manifesteerde zich al tijdens de eerste partijen van dit kam pioenschap als de te kloppen man. Hij stak vooral technisch nogal wat boven de andere deelnemers uit en velen vermoeden dat hij voor de slotpartij al met meer bij te benen zou zijn De Axelaar Cees Piasmans zorgde ech ter voor een welkome verrassing. In 42 beurten won hij van George Mahu en hiermee was het toernooi gered. Jo van Houte bleef winnen en zo gingen deze twee biljarters de finale in met twee verliespunten. Het gemiddelde van Mahu lag boven de promotiegrens van 1.50 zodat zelfs een middelmatige par tij hem na afloop le klasser zou maken. Bovendien was het verschil in moyenne dermate groot dat Mahu ge noeg zou hebben aan een remise-partij. In het begin van de partij zag het er naar uit dat Jo van Houte het onmoge lijke zou presteren. Hij bouwde een voorsprong op die na 15 beurten 27-23 bedroeg. In de 20e beurt kwam Mahu echter goed op dreef. Hij scoorde de ge lijkmaker (37-37) en ging regelmatig door met kleine series. In 25 beurten finishte George Mahu toen Van Houte nog op 40 caramboles stond. De kam pioen mocht na afloop van dit goed georganiseerde kampioenschap de dis trictsmedaille in ontvangst nemen. De uitslag: 1 George Mahu (Ons Vermaak) 12 - 341 196 - 1.73 - 13. 2. Jo van Hout (Ouden Arend) 10 - 332 - 224 - 1.48 - 10: 3. Cees Piasmans (KOT. Axel) 8 - 232 - 127 - 1.27 - 9; 4. George van Dorselaer (HBC) 8 - 291 - 232 - 1.25 - 10; 5. Jac. Fortuin (SBC) 6 - 276 - 237 - 1.16 - 9: 6. Eddie van Goethem (Ouden Arend) 5 - 312 - 222 - 1.40 - 8; 7. Piet de Bruyne (Ouden Arend) 4 - 306 - 234 - 1.30 - 7. 8. Wim van Ham (POP) 3 - 268 - 227 - 1.18 - 13. TERNEUZEN - Spanning in de le klas van de Temeuzense zaalvoetbalcom petitie is na maandagavond weer he lemaal terug. Het duel Temeuzen Ve teranen - Van der Poel is geëindigd in een 5-3 overwinning voor Van der Poel zodat deze twee topclubs de competi tie vervolgen met een gelijk aantal matchpunten. De spanning in dit topduel is er tot na de rust ingebleven In de eerste helft kon Temeuzen-Veteranen gelijke tred houden en het kwam al in de le mi nuut op een 1-0 voorsprong door een doelpunt van Harte. Fillppo maakte daarna gelijk maar nog voor rust gaf Dey de veteranen opnieuw een voor sprong. Na de rust ging de conditie een woordje meespreken en deze viel nad rukkelijk in het voordeel van Van der Poel uit. Filippo maakte al vlug gelijk en Van Dixhoom schoot Van der Poel naar 3-2. Een doelpunt van Dey bracht de stand weer in evenwicht maar toen kwam de eindsprint van Van der Poel pas goed op gang. Door twee doelpun ten van Van Dixhoom kwam de over winning terecht bij de beste ploeg (5-3). Door die nederlaag van Temeuzen Ve teranen is ook DOW 2 weer wat dichter bij gekomen. DOW 2 won mm of meer verrassend van HKC, dat niet in staat bleek de achterstand op de twee kop lopers goed te maken Na een span nend duel wezen de bordjes 4-3 voor DOW 2. DOW 1 had een lastige tegenstander aan Elopak getuige de 2-2 uitslag. Elo- pak behaalde dit resultaat voorname lijk door keihard te werken tegen een technisch iets betere DOW-ploeg. In het duel PZEM - Mistrappcrs sneed het mes aan twee kanten. De winnaar van dit duel zou de laatste plaats verlaten maar tevens zou hij zich kampioen mogen noemen van de in december af gesloten competitie in de tweede klas se Het competitieduel gold dus tevens als beslissingsduel omdat beide teams in de tweede klas gelijk waren geëin digd. PZEM haalde de volle buit binnen met een 1-0 overwinning. De stand: Temeuzen Vet. 5 4 0 1 8 25- 7 v. d. Poel 5 4 0 1 8 28-12 DOW 2 5 3 0 2 6 11-12 HKC 5 3 0 2 6 12-15 Elopak 5 1 2 2 4 7-16 PZEM 5 1 0 4 2 3-14 Mistrappers 5 0 14 1 1-14 In de A-poule van de volleybalcompe titie stond het topduel tussen Leraren I en Promenade I op het programma. Leraren bewees dat er dit jaar maar een team op weg is naar de titel. On danks een toch wel moeilijke finish won. Leraren met 2-1 en dat betekent een voorsprong in de rangschikking, die nu al 3 punten bedraagt. Het was overigens wel spannend tijdens het slot van Leraren - Promenade. Toen beide teams een set hadden gewonnen moest de derde de beslissing brengen. Promenade leek naar het einde te freewheelen. Het nam een comforta bele 14-2 voorsprong maar toen bewe zen de Leraren hun grote klasse. In één ruk werd een 16-4 overwinning be haald. Dees I moest afhaken door een 2-1 ne derlaag tegen Gemeente. Gemeente is hierdoor de voornaamste concurrent geworden van de Leraren. PSV I blijft goed volgen in de top door een gemak kelijke 3-0 overwinning op Bravenboer en Scheers. DOW 2 werkte zich iets naar boven door een 3-0 overwinning op Belasting I. De stand in de A-poule: Leraren I 10 10 0 0 20 29- 1 Gemeentel 10 8 1 1 17 22- 9 Promenade I 10 8 0 2 16 23- 8 Deesl 11 8 0 3 16 28- 8 PSVI 10 8 0 2 16 25- 6 Belasting 10 6 1 3 13 20-11 DOW I 9 6 0 3 12 21- 6 DOW 2 10 4 0 6 8 13-18 PZEM 9 3 0 6 6 9-18 Promenade 2 10 1 1 3 3 5-27 Dees 2 3 0 1 7 2 3-23 B. en S. 9 0 2 7 2 4-25 Philips 9 1 0 8 2 4-23 Leraren 2 8 0 0 8 0 0-24 In de tweede klasse lijkt er geen vuiltje meer aan de lucht voor PTT. Zelf had den de PTT'ers dinsdag een vrije dag maar ze zagen wel PSV 3. de voor naamste concurrent, met 2-2 gelijkspe len tegen De Hoop. PTT heeft nu een punt achterstand met twee duels min der gespeeld. PSV 2 hield de achterstand wel zo klein mogelijk door RABO met 3-0 te kloppen. Ter Schorre leed een verras sende 3-0 nederlaag tegen Marechaus see en Gemeente 2 verkreeg aanslui ting bij de middenmoot door een 3-0 overwinning op AMRO. De stand: PSV 3 PTT PSV 2 Philips 2 Ter Schorre De Hoop RABO Marechaussee Gemeente 2 Excelsior AMRO Belasting 2 Promenade 3 PZEM 2 10 8 1 1 17 25- 8 8 8 0 0 16 21- 4 10 8 0 2 16 25- 6 9 7 0 214 20- 7 10 6 2 5 12 27-26 9 5 1 3 11 14-12 9 5 1 3 11 14-12 9 5 0 4 10 16-12 10 4 0 6 8 17-18 8 3 1 4 7 13-15 10 2 2 6 6 11-21 9 1 0 8 2 5-23 10 1 0 9 2 3-27 9 0 0 9 0 0-27 A-poule: Peugeot McFieHuiQua Jansen sport Velositas Durlet Oktopus Hofz. Varkens Trico Noble V.Hal en Kareis Batselaere B- poule: Leraren Hof ter Mude Rabo King Adm. Pers. Riemens Aers Veteranen Vier Emmers Amro 9 6 0 3 12 9 4 14 9 1 1 17 1 2 15 1 4 11 9 3 0 6 OOSTBURG - In de A-poule van het Oostburgse zaalvoetbal heeft van Hal en Kareis in een directe confrontatie met Batselaere de belangrijke wed strijd om de onderste plaats gewon nen. De uitslag was 8-5 .in het voor deel van de van Hal en Kareis man nen. Jansen sport behaalde een goede 5-2 overwinning op Trico Noble. In de B-poule won Hof ter Mude met maar liefst 8-1 van Administratief Per soneel. Leraren liet een punt liggen tegen OBV (3-3). Overigens was één van de scheidsrechters bij deze partij duidelijk niet in zijn beste doen. Rie mens en Rabo King speelden een spannend partijtje dat tenslotte ein digde in een 4-2 overwinning voor Ra bo. In de C-poule bevocht Exact een zware overwinning op la Porie d'Or. De 3-2 uitslag geeft al aan hoe spannend het was. Eloy won ruimschoots van Trimclub (6-1). NMB-Blondeel deed in de D-poule goede zaken door te winnen van De Landbouw. En die overwinning mocht er zijn ook: 8-2. De standen in de diverse poules zijn. C-poule: Eksakt 10 8 1 1 17 Karibar I 10 7 1 2 15 Diepvries 8 5 1 2 11 Tem Boys I 9 5 1 3 11 La Porte d'Or 9 5 0 4 10 Int Trp. Bron 9 5 0 4 10 Eloy I 10 3 2 5 8 Pottekijker 9 2 16 5 Trimclub 9 12 6 4 Alheo 9 0 18 1 D-poule: NMB-Blondeel 10 7 2 1 16 VV Sasput 9 6 3 0 15 Tem 'Boys II 10 6 1 3 13 De Landbouw 10 5 2 3 12 Steba NV 10 4 3 3 11 Chez René 9 4 2 3 10 Karibar II 10 3 2 5 8 Rode Leeuw 9 2 2 5 6 In den Koning 9 2 0 7 4 't Zwin 10 0 1 9 1 De volgende wedstrijden staan op net programma: Vandaag, vrijdag: Sasput-Chez-René. In den Koning-De Rode Leeuw. Maandag: Hofzicht Varkens-Peugeot, Velositas- McFieHuiQua, OBV-Vier Emmers. Alheo-La Porie d'Or. Aers-Veteranen. Dinsdag: Riemens-Administratief Per soneel. Rabo King-Hof ter Mude. Trimclub-Diepvries. SCHIETINGEN HULST - Aan de schieting b.' W Blommaert te Hulst namen 50 schut ters deel. De uitslag van de eerste wip luidde: iiogevogel E. de Schrijver. Hulst; eerste zijvogel H. Paepe. Sint- Niklaas 'Bi: tweede zijvogel L Bertino. Beveren iBc grootste aantal i5 stuks) H. Paepe. Sint-Niklaas (Bi. De uitslag van de tweede wip luidde: hogevogel H. Paepe. Sint-Niklaas (B>: eerste zij- vogel R. van Steenbergen. De Klinge (Bi; tweede zijvogel J Wouters. Beve ren (B) grootste aantal (4 stuks) L. Preenen, Hulst SINT-JANSTEEN - Aan de schieting bij 'Sint-Jan' te Sint-Jansteen namen 50 schutters deel. De uitslag van de eerste wip luidde: eerste hogevogel J. d'Hert. Temeuzen. tweede hogevogel H. de Paepe. Zwijndrecht fB): eerste zijvogel J. Leeraert. Hulst, tweede zij vogel mevrouw Savooy, Sint Jansteen; derde zijvogel B. de Winter. Zwijn drecht (Bi. vierde zijvogel R. Vlaemink, Sint-Jansteen. eerste kal G. Savooy. Sint-Jansteer.: tweede ka! A. van de Walle. Zwijndrecht (Bi: derde kal H. de Paepe, Zwijndrecht 'Br. vierde kal J. Pelgrim, Putte (B). De uitslag van de tweede wip luidde: eerste hogevogel A Hermans, Zwijndrecht (Bi; tweede ho gevogel J. van Gaevere, Wintham (B); eerste zij vogel M Maes, Wintham fb); tweede zijvogel J Bedlaert, Yerseke; eerste kal M Maes. Wintham <B); tweede kal J. Present. Zwijndrecht <B); derde kal J. Present. Zwijndrecht (Br. vierde kal H. de Paepe. Zwijndrecht OSSENISSE - Aan de schieting in het parochiehuis te Ossenisse namen 42 schutters deel. De uitslag luidde: ho gevogel P. Meersman. Burcht (B); eer ste zijvogel A. Remein. Ossenisse; tweede zijvogel A Verhoeven. Kloos- terzande. eerste extra vogel P. Mers- man. Burcht 'Bi tweede extra vogel P. van Goethem. Walsoorden, derde extra vogel P. Meersman. Burcht <B»; groot ste aantal (5 stuks); mejuffrouw In grid Branyel, Antwerpen (B). HULST - Aan de schieting in 'De Blaauwe Hoeve' te Hulst namen 58 be- jaardenschutters deel. De uitslag luid de: hogevogel: J de Waal. Axel: eerste zijvogel: R. Mahu. Lamswaarde. tweede zijvogel A. de Bakker. Bosch- kapelle: grootste aantal '4 stuks): R. van Gremberghe, Koetvacht. SAS VAN GENT - Zaterdag 31 januari organiseert de karabijnclub 't Oud Raedhuys' uit Westdorpe. een kara- bijnschieting in de zaal bij J. van de Goes-Pluijm te Westdorpe. Vele ver enigingen uit de regio en België zullen aan deze schieting deelnemen. De aan vang is om 19.30 uur. Agenda schietingen: zaterdag 31 ja nuari: Zuiddorpe, L Vermue, Hulst, W. Blommaert; Hengstdijk, P. van Dijk; Kloosterzande. J. de Waal. Zondag 1 februari: Hulst. S. Blom maert; Koewacht. J. de Kind-Ceelaert; Lamswaarde, R. Heijens: Kloosterzan de. J de Waal. Maandag 2 februari: Hulst, W. Blom maert

Provinciale Zeeuwse Courant | 1976 | | pagina 29