Zeeuwse VVV wordt in stichting omgezet Voor reeks diefstallen uit auto's negen maanden geëist Besluit oeververbinding opnieuw uitgesteld Fokvereniging 'Walcheren' registreerde 10.000 ste kalf VOORDEEL 10 korting lAÏ7Z5vööy| Uitdeuken en spuiten is Specialistenwerk Êoordenaar vermoord. VERDACHTE: KENNIS GAF SPUL IN BEWARING B- OP VEEHOUDERSBEDRIJF IN SINT-LAURENS „GRAFIEK EN POSTERS UIT KRAKAU" IN MIDDELBURG Uw mooiste kleurenfoto gratis vergroot. FotoHENNING Fotospeciaalzaak A.A. VANPAGEF Foto VERSCHUREN KLASSEKOSTUUMS MET ZEER GROTE KORTING ATELIER-SERVICE 6 PROVINCIALE ZEEUWSE COURANT ZATERDAG 17 JANUARI 1976 VOORSTELLEN VOOR NIEUWE (PROVINCIE) SUBSIDIE IN NIEUWE STRUCTUUR DEELNAME PROVINCIE MIDDELBURG Er is voor de pro vinciale Zeeuwse VW een nieuwe or ganisatorische structuur uitgewerkt, die liet voorstel bevat de vereniging om te zetten in een stichting. Dat blijkt uit een voorstel van gedeputeerde sta ten aan provinciale staten- over een nieuwe subsidieregeling aan de VW belangrijke reden voor de structuur wijziging is. dat in deze nieuwe opzet via de provincie Zeeland de rechtspo sitie van het VW-personeel beter te regelen is dan nu het geval Is. Daar naast houdt een en ander in. dat naast vertegenwoordigers van de streek*VW's en een aantal geïnteres seerde particulieren ook de provincie rechtstreeks zitting in de stichting krijgt- Een werkgroep met vertegenwoordi gers van de provinciale VVV en de provinciale griffie heeft zich over de nieuwe structuur en de subsidiëring gebogen. Gs. stellen nu in overeen komst met de belangrijkste suggesties uit dat rapport voor: in te stemmen met de structuurwij ziging en met de voorgestelde statu ten, waarbij gs twee bestuursleden van de stichting kunnen aanwijzen; de provinciale subsidie met ingang van 1976 te bepalen op 90 procent van de personeelslasten (salaris e-den bij de nieuwe opzet in principe een garantie te geven tot 90 pet. van de overige kosten, waar geen inkomsten tegenover staan. Daarbij tekenen g-S. aan, dat zij van plan zijn in de komende periode de bezetting van de. pro vinciale VW te beperken tot het huidige aantal personeelsleden: een directeur, twee directie-assistenten, twee administratieve krachten, één redacteur 'Zeeland Vakantieland'- Personeelsuitbreiding als gevolg van winstgevende activiteiten moe ten voor rekening van die activi teiten komen, zeggen g.s. deze regeling van toepassing te verklaren voor de periode van 1976 tot en met 1979. In het voorstel aan de staten maakt het college duidelijk, dat de WV een nieuwe structuur in de vorm van een stichting wil, omdat 'de huidige opzet als verouderd wordt ervaren'- Verder SCHOUWBURG, MIDDELBURG "Moordenaar" (Murderer) van Antho ny Shaffer in do vertaling: van Anton Quintans, gespeeld door Zuidelijk To neel Globe. Met: Slem Vrnom. Cor van Rijn, Marieke van Leeuwen en Elisabeth Andersen. Regie, Jan Kejn. I zijden in het veelzijdige, boeiende boek "Moord op alphabet', dat eni ge tijd geleden verscheen in de reeks Unofficial History van de Wetenschap pelijke Uitgeverij. De redacteur van die reeks had me verteld dat uit de reacties op de uit gave bleek dat er nogal wat mensen zijn die het boek gebruiken als bed- lectuur: voor het slapen gaan nog even een moordje meepikken en dan gauw het licht. uit. Die mensen hebben bij zuinig gebruik aan dit lexicon van beroemde en beruchte moordge schiedenissen genoeg om het jaar rond te komen. Ik moest er vrijdagavond bij de op voering van Shaffers Moordenaar' her haaldelijk aan denken. Ook hier een man die in dit verband een mis schien wat vreemde uitdrukking 'ge biologeerd' is van moordzaken, ze na beleeft en zelfs tracht In een drang naar nabootsing op hetzelfde peil als de moordgenius te komen. In de ge schiedenis van de criminaliteit is dat niet geh;el vreemd: er zijn naast alle voorbeeldloze gruwelen inderdaad za ken die met vrucht geïmiteerd worden Wat Shaffer in Moordenaar' voorzet zijn verschillende aanzetten tot de per fecte imitatie. De adspirant-moordenaar kan uit zichzelf niets- of al heel wei nig- maar beschikt over voldoende re constructietalent om met kans op sla gen 'aan het werk' te kunnen. Alles zit mee: hij heeft een slachtoffer natuurlijk zijn vrouw bij de hand, de politie is al bij voorbaat sluw om de tuin geleid en er is ook een motief en dat is natuurlijk de liefde tot het jonge schoon dat licht en zoet bekoort. De moord gaat door, maar de praktijk levert minder op dan de theorie: de dilettant doodt de verkeerde en zo, sneeft het lief in de badkuip terwijl het echtelijk katwijf in leven blijft en zelfs weigert haar After Eighties te slikken. Als de man zijn fout althans voor een deel probeert te herstellen j blijkt de gasfles zo goed als uitgeput en zijn vrouw nog best in staat om hem een dodelijke steek toe te brengen, zodat niet hij maar zij uit-1 eindelijk met twee lijken en een nieti al te domme wijkagent zit. Ik zag Moordenaar' in de Zeeuwse] Culturele Agenda aangeduid als een 'tbr-iier', maar uit bovengenoemde opsomming zal wel blijken dar er kan sen genoeg voor een thrillerachtige ko medie met kluchtige kantjes in zitten.] Die kansen hebben zowel de auteur Shaffer als zijn vertaler Quintana en- het ensemble Globe benut en uitgebuit. En op die manier werd het een lache-, rig, bloederig avondje vol klein plezier. Het spel was. tot net optreden van Elisabeth Anderson als echtgenote, wat aan de al te vlakke kant- maar dat kwam dan ook meteen goed. De mise- en-scène van Keja deed het voortreffe lijk en er werd gebruik gemaakt van zeer treffende toneelvondsten als hetl duistergordijn en de "projecterende' deuren van de badkamer. Zoals gezegd: wil de WV een hechte financiële basis, die zo zeggen g.s „van belang wordt geacht voor een goede voortzetting van de werkzaamheden en van de rechtspositie van het perso neel". Er wordt wat het. werk betreft gewezen op de belangrijke taak van de VW t-ot de openluchtrecreatie en op de verbetering in de coördinatie met streek- en plaatselijke VW's, die in de nieuwe opzet mogelijk wordt. De positie van de provincie verandert in deze nieuwe opzet van de VW duidelijk, zo beklemtonen g.sde pen- seizoenweterkenning maakt het nood zakelijk, dat de taakstellingen van de WV duidelijk zijn afgestemd óp het. provinciale beleid. G.s„Bovendien krijgt de prövincie in belangrijke ma te toezicht op de provinciale VVV. Gelet op de grote betekenis van de Openluchtrecreatie en het toerisme in Zeeland én op de belangrijke positie van de provinciale VW in dit geheel, stemmen wij met deze statutaire be leidscoördinatie in." Daarbij tekent men wel aan. dat het beleid van de WV tot nu toe steeds aansloot op de provinciale inzichten." „Minder eenvoudig" noemen g-s- de consequenties in het financiële vlak: tot de voorwaarden voor het verkrij gen van pensioen-wet erkenning hoort namelijk, dat de overheid 90 pet. van de salarissen en sociale lasten finan ciert en garant is voor uitgaven zon der Inkomsten. G.s. staan handhaving van de bestaande uitgangspunten bij het subsidiebeleid voor: een goede financiële basis geven, evenals conti nuïteit in de subsidieverlening en het onverlet laten van de zelfstandigheid en de eigen verantwoordelijkheid van de VVV rond de besteding van de gelden. Via financiële berekeningen laten gs weten, dat het. provinciale subsidie in de nieuwe opzet vrijwel op het niveau van 1974 kan blijven, rekening hou dend met de in de staten-goedgekeur de personeelsuitbreiding en met. de normaie salarisverhogingen en de in flatie e.d. Een zeker risico wil men nemen, mede omdat g.s. grote waarde hechten aan een afstemming van het beleid op dat van de provincie Zee land De berekeningen maken ook dui delijk. dat in de nieuwe constructie de bijdragen van de provincie iets hoger komen te liggen: voor 1976 is een subsidie berekend van ƒ216 000,- ter wijl dat in de huidige opzet ƒ205 000 zou zijn. Dat. komt vooral door de voorwaarden rond de pensioen-wet- erkenning leggen g.s. de staten uit. Van belang vinden g.8dat de bijdra gen van de plaatselijke VW's aan de provinciale VW gehandhaafd blijven, omdat het werkterrein van deze orga nisatie deels ook op het gebied van het bedrijfsleven ligt- Hoewel de pro vinciale VW onvoldoende contributie- toename van de streek-VW's verwacht, willen gs wel. dat het huidige niveau gehandhaafd blijft, daarbij rekening houdend met geld ontwaarding. Als werkkapitaal voOr de Zeeuwse VW om eventuele tegen vallers op te vangen noemen g.s- een bedrag van ƒ25.000,- verant woord- Veel belangstelling voor 65-plus arrangement aan de Zeeuwse kust VLISSINGEN Er blijkt momenteel veel belangstelling te bestaan voor liet 65-pIus*arrangcment, dat de provinciale Zeeuwse VVV voor het vierde achter eenvolgende jaar op touw heeft gezet. Dit. initiatief, dat geldt voor de perio des 1 januari 26 juni en 28 augustus 18 december, komt er op neer dat. bejaarden uit heel Nederland een week aan de Zeeuwse kust kunnen doorbren gen. In een van de zes hotels en een motel te Zoutelande. Koudekerke - Dis hoek en Domburg, logeert men dan voor niets. Andere kosten, zoals maal tijden en dergelijke, moeten wel wor den betaald. Sinds de paar duizend folders de deur uit zijn vanaf vorige week vrijdag heeft het wat betreft de belangstel ling storm gelopen, aldus directeur J de Regt. Bij dit arrangement geldt de leeftijds grens voor de vrouw 60-plus. In de zes hotels zijn voor het arrangement zo'n 250 bedden beschikbaar. 'ONNOEMELIJKE PARTIJ' GOEDEREN IN WONING GEVONDEN MIDDELBURG Heeft de in VHssln- gen verblijvende, van origine Frans- Algerijnse maar nu statenloze M in de loop van het vorig jaar een reeks auto's opengebroken of waren de uit deze auto's afkomstige goede ren, die men bij hem in de woning vond, hem door een kennis in bewa ring gegeven? Aan deze laatste visie, waarop self hield, wilde de officier van just-i- vrijdagmorgen, toen B. voor de een Duitse aut-o waren gestolen. Op een in Artiemuiden opengebroken auto vond men de vingerafdrukken van „Het kunnen kussens zijn die er 'veel op lijken" vond B. zelf. Voor eveneens uit een auto gestolen muziekcasettes. waarop de naam van de eigenaar stond viel B terug cp zijn algemene verklaring: van een kennis in bewa ring gekregen. „Eén van zijn aliassen" vond de officier: de naam van de kennis was dezelfde, die B. wel eens had gebruikt. B. waren verschillende diefstallen van goederen uit auto's ten laste gelegd. De lijst begon op 1 februari in Am sterdam met vervolgens 16 mei Am sterdam. 24 augustus Arnemuiden. 28 WC i.i.iuabiiiui6ci', uv»«i u. >uu, v.,- -- - arrondissementsrechtbank in Middel- i augustus iissingen, -8-,9 augustus burg verscheen, geen enkel geloof hechten. De officier illustreerde zijn andersgerichte overtuiging met enkele voorbeelden In de auto van B. waren kussens gevonden met bijzondere bor duursels. kussens, die kort tevoren uit Missingen en 31 augustus- 1 septem ber Vlisslngcn. Rechtbankpresident mr P. van Empel signaleerde in zijn dialoog met B. als een zwak punt. dat hij bij zijn aan-1 houding voor de autokussens had! Slot van pagina 1 de werkgelegenheid hoewel voor ons toch eenz ij het belangrijke bijkomstige factor was. Het is teleur stellend, maar men moet het geloof ik niet zien als een uitstel als gevolg van politieke ideologie. Het gaat kennelijk om het nationaal-economisch rende ment. Het kabinet heeft daar kenne lijk twijfels over. MAAR WIJ ZEG GEN: er is een zeer gunstig rende ment, beter dan bij een project, als de voorhaven IJmuiden-" In dit verband wees drs. Verburg erop, dat al enkele jaren een studiegroep over de depar tementen heen zich bezig houdt met begrotingsruimte en begrotingstekor ten. In de toekomst zal bij allerlei projecten de betekenis vaoor het nati- onaal-eoonomische rendement veel sterker gaan spelen dan in het verle den, zo was zijn verwachting. Tegen die achtergrond was hij benieuwd naar de 'voorjaarsnota', waarin naar zijn mening al een aantal bezuinigin gen en prioriteiten gelegd sullen wor den. „We hebben nog even tijd erop in te spelen. Maar men durft het nee kennelijk toch niet uit te spreken, gezien de uitspraak van de kamers" zo zei hij. Spijtig De officiële registratie: Terwijl dochter Els het kalfje vasthoudt en vader Kwekkeboom met de moeder van het dier op de achtergrond toekijkt, schetst stamboekhouder Koole de 10.000ste. Naast hem staat voorzitter Blankers van de fokvereniging. MIJLPAAL IN SNELLE GROEI MIDDELBURG De fok- en controle vereniging AValcheren" bereikte vrij dag een belangrijke mijlpaal in h3ar nu 13-jarige bestaan. Op het bedrijf van veehouder J. Kwckkeboom Sint Laurens registreerde de vei ging het 10.000ste kalf- Daarmee wordt een bijzonder snelle groei van de vereniging gemarkeerd- Het 5.000 ste kalf werd nog maar 5 jaar geleden genoteerd. De officiële registratie het schetsen van het jonge kalfje gebeurde in de uiterst moderne ligboxenstal van veehouder Kwekkeboom. Onder de oeen van de veehouder en zijn familie en een kleine groep betrokkenen deskundigen registreerde stamboek houder B- Koole uit Souburg de 10.000 ste. Het kalfje dat maandag werd geboren heeft als naam Moore 2 gekregen- Voor veehouder Kwekkeboom bete kende de geboorte van Moore 2 dubbele bijzonderheid. Behalve 10.00P ste voor de vereniging, was het kalfje voor hem tegelijk ook het 150ste dat de fokvereniging bij zijn bedrijf registreerde. Daarnaast is het dier een afstammeling van een eigen gefokte stier. De officiële registratie werd op feeste lijke wijze omlijst. Nadat het kalfje. nog onwennig op de poten en schich tig door de drukte was ingeschre ven. ontkurkte veshouder Kwekke boom de speciaal voor deze gelegen heid aangerukte champagnefles en bracht het gezelschap een toast uit op de 10.000 ste- Vervolgens verhuisde het kalf en de moeder naar hun vertrouwde plaats in de stal en verwisselde het gezel schap de stal voor de woning. Daar werd de gebeurtenis nog eens onder af reept met een aantal toespraken. Voorzitter G- Blankers van de fokver eniging stelde ais eerste bijzonder blij ie zim dat de 19.000 ste op het bedrijf van de familie Kwekkeboom terecht was gekomen- ..Het doet me deugd dat het hier gebeurt, want hier heerst liefde en toewijding vot het vee. zo zei hij. Als herinnering overhandigde hij de seer Kwekkeboom een beker en een ondanks enkele rillingen en grauwgrie-tdok Dat laatste om de tijd in de zeis een vrolijk avondje met zeer veel wetenswaaridgheden over perfecte en minder perfecte moorden. Het stuk lijkt me als thriller een gil ler en als komedie wat teveel aan de kant. van potsemakerij, boert, jokkerij en aankleve- We zullen het. maar hou-: den op divertissement zonder meer, en; (ook) dat mag. I gaten te houden want de betrokkene bleek die door zijn liefde voor hel. vee zo'n 90 stuks groot nogal eens uit het oog te verliezen. Stamboekhouder Koole bracht vervol gens enkele gegevens ove het bedrijf naar voren. Onder de 150 kalveren die men inschreef bevonden zich 33 stier kalveren, waarvan een groot gedeelte elders op Walcheren maar ook daarbuiten terecht is gekomen voor de verdere fokkerij- De heer Kwekkeboom leidt het bedrijf sinds vader. 1962 toen hij het overnam van zijn Van de kant van het consulentschap voor de veehouderij bracht ir. J. A. Beukeboom felicitaties over aan het bedrijf en aan de fokvereniging. Hij toonde zich verheugd dat de vereniging zo'n snelle groei doormaakt, maar hoopte tegelijk ook dat in de toe komst alle veehouders aan de regi stratie mee zullen doen. Ook de Zeeuwse vertegenwoordiger van de KI-vereniging Zuid-West-Nederland, de heer P- Verhage benadrukte de snelle groei van de fokvereniging. Ook hij sprak de hoop uit dat mee veehou ders zich bij de vereniging aansluiten. ..We moeten niet stilstaan maar pro beren de zaak verder uit te bouwen." merkte hij op. Namens de provinciale stichting voor de rundveehoudorij bracht verder nog de heer J- Stroo gelukwensen over. Veehouder Kwekkeboom toonde zich beduusd door alle complimenten „ik voel me geen fokker met een gTOt.e F." zei hij. Alle felicitaties speelde hij fn ook liever door naar de fokvereni ging, waarbij hij stamboekhouder Koole speciaal noemde- Tenslotte zelf. „Ik hoop dat het een goede melkkoe wordt. Als ik naar z'n voorgeslacht kijk heb ik er wel hoop op." De heer Kwekkeboom was nog maar nauwelijks uitgesproken of hij moest, het gezelshap voortijdig verlaten Door alle drukte rondom de registyra- Trimclub te Biervliet vergaderde BIERVLIET De trimclub "Willem Beukelszoon' te Biervliet hield de al gemene ledenvergadering in het clu blokaal "Willem Beukelszoon' te Bier vliet, onder voorzitterschap van de heer G. Boerjan- Twintig van de 33 '.eden woonden de vergadering bij. Uit het jaarverslag van secretaris A. Over- meire bleek dat er mindere trimmers per keer aan de start waren versche nen. De gemiddelde snelheid bedroeg 22 km per uur. De heer A. de Krijger werd algemeen clubkampioen met een afstand van 1149 km. De totale af stand in clubverband bedroeg 1383 km. De aftredende bestuursleden Boerjan. A. Overmeire en E. Duy rinck werden herkozen en er werden t"*ee nieuwe beaVsurs'rrlen gekozen, de heren E. Groosman en R. van Cadzand. De plannen voor de toe komst zijn: 6 februari eèn dropping en 21 februari een grote feesta vond. tie was de stal niet afdoende afgeslo ten en waren er koeien op de loop gegaan. Meteen was alle aandacht weer voor het vee en moest. net. officiële gebeuren even wachten..-.. ..Spijtig voor Zeeland en West-Bra bant wat betreft de werkgelegenheid en de structurele ontwikkeling op lan gere termijn Dat is de reactie van ;r. J. P Korbee m Terneuzen, vice- voorzitter van de Aarmemerscombina- ue vaste oeververbinding Weterschel- de. ..We zouden binnen één jaar dui zend man aan het werk kunnen heb ben met. de aanleg. Ieder uitstel is zonde als je startklaar bent. Het nog nooit, vertoond dat een zo gc voorbereid project zo aarzelend wordt benaderd." Ir- Korbee vond het uitstel van de 'De Betekoppen' waren te gast SAS VAIN GENT De kamavalsraad van Elf "De Betekoppen' de jeugdraad en de boerenkapel "De Betekoppen' uit Sas van Gent zijn op uitnodiging van de karnavalsvereniging te Kaatsheuvel bij de huldiging van prins karnaval aldaar aanwezig geweest. Bij deze plechtige installatie van de nieuwe prins werd te Kaatsheuvel een con cours gehouden voor boerenkapellen waaronder de uit 13 man bestaande boerenkapel De Betekoppen' onder leiding van Roger Neyt uit Sas van Gent-. De Sasse kapel sleepte met groot succes de beker voor de eerste prijs in de wacht. Na het- behalen van dit grote succes kreeg Sasse kapel vele uitnodigingen uit Brabant. Tentoonstelling in Burgerzaal MIDDELBURG Tot 16 februari a.s is in de Burgerzaal van het Middel burgse Stadhuis de tentoonstelling 'Grafiek en posters uit Krakau' zien. een evenement dat tot stand kwam in het kader de Pools-Neder- Iandse culturele uitwisseling. De expo sitie is gisteren, vrijdagmiddag officieel geopend door de ambassadeur van Polen in Nederland dr. Jozef Oku- niewski- De ambassadeur zei daarbij getroffen te zijn door de schoonheid in archi- teotuur en culture'e atmosfeer van de Zeeuwse hoofdstad. Voorts herinnerde hij aan de banden, die reeds tussen Zeeland en Polen bestaan door de uitwisseling van folkloristische groe pen. Dr Okuniewski verklaarde er van overtuigd te zijn dat de culturele uitwisseling tussen beide landen zich in de komends tijd zal verdiepen. Over de betekenis van een dergelijke uitwisseling en het werk 81 catalo- mummers dat op de expositie te zien is sprak de heer J. Vuijk. hoofd van de Culturele Dienst Middelburg. die de Pools? ambassadeur inleidde. Zo wees de "neer Vuijk er op. dat bij het "promoten' van hun land en verbe teren van betrekkingen met andere landen de kunstenaars steeds meer worden ingeschakeld- In het geëxpo seerde werk zag de heer Vuijk een bevestiging van de faam van Polen, waarin Krakau een van de oudste centra van cultuur is. In deze stad eèn groot aantal kunstenaars werk zaam, dat over een breed terrein wordt ingeschakeld- Deze groep leeft niet in een isolement; Krakau is inte gendeel een ontmoetingscentrum. Een gelukkige omstandigheid noemde de heer Vuijk, dat op de expositie er- schillende generaties en stromingen vertegenwoordigd zijn. Tevoren had wethouder M. A. L- Hubregtse namens het Middelburgse gemeentebestuur woorden van welkom tot de Poölsa ambassadeur en zijn echtgenote ge richt. Direct, na de officiële opening bood dr- Okuniewski de heer Hubregt se een geschenk aan. De tentoonstelling 'Grafiek en posters uit Krakau' is dagelijks te zien van 's morgens tien tot 's middags vijf uur. 's Zondags is de expositie te bezichti gen tussen twee en vijf uur 's mid dags- beslissing moeilijk te evluren, maar wel wees hij er op dat het parlement zich booh duidelijk heeft uitgesproken voor een spoedige aanleg van burg/tunnel verklaard, deze kussens al jaren fe zijn bezit, te hebben. Uit het requisitor van officier van justitie mr A. P. Besier bleek, da.t bij het onderzoek naar voren kwam dat B. aanvankelijk doorlopend auto's had gehuurd. Men Le'de alles bij elkaar 8800 huurkilome. te-rs ir.et een kostprijs van 4275. B, had deze periode afgesloten met de koop van een auto voor 3250. Ter wijl B. niet. werkt en moet leven van een bijstandsuitkering, zo onthulde de officier. Dit geld zou B. van buiten- landse vrienden hebben geleend. In te woning van B. vond men een 'onnoe melijke hoeveelheid' goederen, aldw de officier, die gezien het strafblad van B. en 'de ergelijke manier waarop hij doorgaat' tot een eis kwam va» negen maanden gevangenisstraf. Ir zijn eis nam de officier voorts te. teruggave van de goederen aan te eigenaars op. Nadat raadsman mr R. G. van Med» len had aangestipt, dat zijn chai blijft ontkennen dat hij zelf schuld* zou zijn aan de diefstallen, belicht* hij de bijzondere positie van B„ vit als een veel scherper zwaard uifcwfc zing uit Nederland bocen het. hooft hangt. In zijn geboorteland Algerije deed hij dienst in het Franse leger a vocht hij tegen zijn landgenoten- Zo viel hij, toen zijn diensttijd fee einde was. tussen kaai en schip, fflj verkreeg noch de Franse, noch de Algerijnse nationaliteit en is nu staten- loos. Binnenkort moet beslist worda over het verstrekken van een ver blllfsvergunning aan B. In de gisteren behandelde strafzaak tegen B. zal de arrondissementsrechtbank 28 Januari uitspraak doen. Als u een volgekiekl kleurenrolletje hebt,breng het dan bjj ons voorontwikkelen en afdrukken. Twee dagen later - als u uw prima afgedrukte foto's ophaalt - mag u van het negatief van uw keuze een gratis vergroting van 13 x 18 cm laten maken. KNIP DEZE ADVERTENTIE UIT EN LEG HEM BIJ UW FOTOTOESTEL Bij inlevering van een vierkant negatief een kleurenver- groting van 13 x 13 cm. Ons Presto Print vergrotings-aanbod is geldig vanaf 16 januari tot en met 3 april 1976. Markt 11. Middelburg Lange Delft 115. Middelburg Lange Delit 47. Middelburg Eerlijk controleerbaar op fonkelnieuwe klassekleding Geen uitzonderingen, op de hele, normale collectie klassekleding van topmerken als Mayfair, Wilson Glenny, kostuums, regenkle ding enz. 10 procent echte korting. Tel uit uw winst. U kunt het zélf controleren. U BESPAART TIENTALLEN GUL DENS EXTRA EXTRA Bovendien een flink aantal Zie etalage. Ook in de opruimingstijd draait da service-afdeling op volle toeren. Alle veranderingen worden snel en goed verzorgd door ervaren kleermakers. GORTSTRAAT 32-34 - MIDDELBURG - TELEFOON I2508 Het adres voor het betere werk VAN DER VLISSINGEN Editonweg 35 Telefoon (01184) 2961

Provinciale Zeeuwse Courant | 1976 | | pagina 6