Rabobank een K0NSULENT merchandiser transport coördinator r Infbmjatieboij. (junior- vertegenwoordiger) BOUWKUNDIG MEDEWERKER De Coöperatieve Raiffeisen-Boerenleenbank W.A. gevestigd te Vlissingen BEHEERDER BIJKANTOOR waterklerk declarant (vrl. of mnl.) HUIZE 'DE STERRE' - CLINGE (Z.-VI.) opleiding zwakzinnigenzorg B.V. BETONFABRIEX HARINGMAN aankomend betonbouwkundig tekenaar telefoniste/typiste „©lb Cnglanö" ZELFSTANDIG MEISJE GEVRAAGD Gemeente Borsele jeugdig medewerker 26 PROVINCIALE ZEEUWSE COURANT ZATERDAG 17 JANUARI 1fl{ WALCHERSE BOUW UNIE B.V. is een middelgroot bouwbedrijf met 140 medewerkers. Wij bewegen ons op het gebied van woningbouw - sport en recreatie - utiliteitsbouw - en renovatie. Op ons kantoor is er plaats voor een Deze zal betrokken worden bij de vele projekten, die binnen een volledig zelfstandige groep worden gerealiseerd, waarbij zijn werkzaamheden bestaan uit werkvoorbereiding, calculatie en organisatie. Functie eisen: - opleiding MTS-niveau of aannemers diploma - bouwplaatservaring strekt tot aanbeveling - leeftijd tot 30 jaar. Schriftelijke sollicitaties met volledige gegevens worden binnen 10 dagen tegemoet gezien door de directie van de Walcherse Bouw Unie B.V., Molenstraat 4 te Grijpskerke (Zld). ~1 Li» Mensen op leertijd,die gccslc- lijk en/oflichamelijk gehandicapt zijn. moeten geholpen worden. Dagelijks 't Zijn gewoon mensen als jij en wij, maar ze hebben toe vallig wal extra medische hulp en menselijkheid nodig. Alsjij dal ook zo ziet. biedt de l.ozerhofje een opleiding aan lot het diploma ziekenver zorgende. Verwacht niet alleen theorie. Natuurlijk zijn theorievakken met weg te denken, maarzo zijn levendig, praktijkgericht en goed gespreid. En de nadruk ligt van de eerste dag af op echte praktijk. De ervaringen die je dan. in teamverband, opdoet, zijn waardevol. Onze voorwaarden en wat er tegenover staat. Voor dc opleiding lot zieken verzorgende moet je 18jaar of ouder zijn cn tenminste 3 jaar voortgezet onderwijs met goed gevolg hebben afgerond, b.v. Mavo. LHNO(T). OVB of Inas. Voldoe je hier niet hele maal aan. neem dan toch maar contact op. Want dan kun jc misschien wel bejaarden- helpster worden. In het eerste geval verdien je meteen al z.o'n f. 1.200.- bruto per maand. We beginnen 2 lot 3 keer per jaar mei de opleiding. Thuis in de I.o/.erhof. De Lo/crhof (een moderne bouw) ligt gunstig ten opzichte van het stadcentrum, het strand en de zee I let is een gezellige leefgemeenschap waar de patiënten alles vinden wat nodig is. maar jij evengoed. Je voelt jc er thuis, met een jonge stuf van gelijkgestemde mensen. Voor meisjes van buiten Den Haag zijn er leuk verzorgde zit/slaapkamers beschikbaar. Zin in dat vak? Vul de bon in of bel even met onze verpleegkundig directeur, tel 070-29 90.50. Delozerhof. Randvecn 64. Den Haag. Ik stel belang in 'n oriënterend gesprek/ sollicitatiegcsprck/uw voorlichtingsfolder Naam Adres: Plaats: Leeftijd Telefoon- vraagt voor spoedige indiensttreding een De te benoemen functionaris zal belast worden met de dage lijkse leiding van een van onze kantoren met een volledig dien stenpakket, in een nieuwe wijk van Vlissingen. Vereisten voor deze functie zijn: middelbare opleiding, aange vuld met vakstudies; zelfstandig kunnen werken; goede contactuele en repre sentatieve eigenschappen: leiding kunnen geven aan een aantal personeelsleden. administratief medewerkeifster] en baliededlende (mnl. of vr.) Vereisten voor deze functies - opleiding op mavo-niveau; - leeftijd 18-22 jaar; - liefst ervaring in een soortge lijke functie. De bank biedt werk in een pret tige sfeer op modern ingerichte kantoren met goede arbeids voorwaarden. Scheepvaartkantoor te Vlissingen vraagt op korte termijn een Kennis Engelse taal en bezit van rijbewijs B-E vereist. Lees de PZC I Brieven onder letter T 86, bureau PZC, Vlissin- gen- Sollicitaties met uitvoerige in lichtingen te richten aan de di recteur van de bank, de heer M. J. van der Linde, Postbus 20 te Vlissingen. geld en goede raad DE STICHTING OPLEIDING EN VORMING DETAILHANDEL vraagt die onder meer in het kader van het leerlingwezen zal wor den betrokken bij de opleiding en vorming van winkelper soneel. Naast het behulpzaam zijn bij het ontwerpen van op leidingsprogramma's zal zijn of haar taak in het bijzonder bestaan uit het leggen en onderhouden van contacten met bedrijven, waarin de praktische opleiding plaatsvindt, als mede met de daarvoor in aanmerking komende scholen, vormingsinstituten e.d., die het beroepsbegeleidend onder wijs en de vorming verzorgen. Vereisten: middelbare of daarmee gelijkstaande opleiding; ervaring m.b.t. het detailhandelsbedrijf; affiniteit met opleidings- en vormingsvraagstukken t.b.v. de werkende jongeren; goede contactuele eigenschappen. Standplaats: Het ligt in de bedoeling deze consulent in Zeeland en West Brabant te werk te stellen. Salariëring: Volgens rijksregeling, afhankelijk van leeftijd en bevoegd heid; bijkomende arbeidsvoorwaarden eveneens volgens de bestaande rijksregelingen. Datum indiensttreding: Zo spoedig mogelijk. Brieven met vermelding van personalia en uitvoerige gege vens over opleiding en ervaring te richten aan het bestuur van de stichting, Verlengde Slotlaan 15 te Zeist. is een moderne zwakzinnigeninrichting. In september 1974 is de nieuwbouw in gebruik genomen en kunnen wij huisvesting bieden aan 253 gees telijk gehandicapten van alle leeftijden, voor het merendeel afkomstig uit Zeeuwsch-Vlaanderen. In augustus 1976 begint de driejarige (diploma Z) TOELATINGSEISEN: - diploma havo, mavo IV, of gelijkwaardige vooropleiding: - bereidheid om mee te werken aan een psychologisch en medisch onderzoek. WIJ BIEDEN U: - een boeiende opleiding met theorievakken als verpleegkunde, anatomie, ziekteleer, pedagogiek, psycho logie, bezigheidsactivering enz. - Huisvesting intern of extern. - Salaris le jaars Z is 1.127,80 (of Bfrs. 16.917) bruto per maand volgens de loonschaal van 1 augustus 1975. - Extra toelage voor werk op onregelmatige uren. - 7,8 vakantietoelage. Belangstellenden voor dit werk die voor een sollicitatie in aanmerking willen komen, kunnen zich opgeven voor een voorlichtingsbijeenkomst op zaterdagochtend 14 februari 1976. Na schriftelijke aanmelding (naam, adres, geb. datum, genoten vooropleiding en pasfoto) ontvangt u een uitnodiging. Ook de ouders van de toekomstige kandidaten kunnen deze bijeenkomst bijwonen als dit bij de aanmel ding wordt opgegeven. Telefoon 01140-4451. Op dc afdeling Product Flow Operations komt op korte termijn de funktic vrij van Hij zal verantwoordelijk worden gesteld voor een deel van het transpon en de distributie van Dow-goederen (chemicaliën) vanuit eigen fabrieken en overslagbedrijven naar een wereldwijd afzetgebied. Wij vragen van dc kandidaat een middelbare opleiding en bij voorkeur een aanvullende studie op het gebied van scheepvaart en expeditie. Ervaring in scheepvaart, rail-en wegvervoer en douaneformaliteiten is vereist. Een goede kennis van het Engels is noodzakelijk. Kennis van andere talen strekt tot aanbeveling. Wij bieden voor deze afwisselende funktic een goéde honorering en aantrekkelijke arbeidsvoorwaarden. Goede huisvestingsmogelijkheden zijn aanwezig. Zij, die geïnteresseerd zijn in bovenstaande funktie worden verzocht schriftelijk kontakt op te nemen met de afdeling Personeelszaken, Postbus 48, Terneuzen (t.a.v. de heer T.J. Hendriks) of telefonisch 01150 - 89 20, tst. 2963. DOW CHEMICAL (NEDERLAND) BV Dow Chemical Kcderland) B V. is eci dochteronderneming van The Dow Chemical Company, een der belangrijkste chemische a ter wereld: Terneuzen, Dow's grootste produktic- centrum buiten Amerika, telt thans 20 fabrieken c ruim 1900 mede-werkers.- Dow's grootste op- en overslagbedrijf is gevestigd in de Botlek. In Rotterdam bevinden zich het verkoopkantoor, ingenieursbureau cn vraagt ten eerste: Leeftijd tot 20 jaar. Ons bedrijf heeft plaats voor een Ie verkoper confectie, die na inwerkperiode de nodige zelf standigheid verkrijgt. Exclusieve herenmode Lange Delft 38 Tel. 01180-13325 MIDDELBURG Lid van de veren. 'De Exclusieve' als huishoudelijke hulp in ons bejaardenhuis. Intern of extern. Weekend vrij, meerdere hulp aanwezig. Goed loon en 42 1/2-urige werk week. Inlichtingen Pension Wentelhoeve B.V., Oude Domburgseweg 33, Oostkapelle, tel. 01188- 1540. Ter secretarie van de gemeente Bor sele wordt op het bureau interne zaken met spoed gevraagd een in de rang van schrijver A. Havo opleiding en een duidelijke bereidheid om zich verder in de gemeente administratie te bekwamen strekken tot aanbeveling. Salaris vanaf 21 jaar 1.350 - tot maximaal 1.732,-. Bene den de leeftijd van 21 jaar geldt jeugd- aftrek. Vakantietoelage 7,8 per jaar. De ge bruikelijke rechtspositieregelingen zijn van toepassing. Tot de werkzaamhe den behoren onder meer de postje- handeling, het inschrijven en verzen den daarvan, alsmede de eerste begin selen van de registratuur, waaronder het coderen en opbergen van stukken en alles wat daarmee samenhangt. Sollicitaties binnen 10 dagen na het verschijnen van dit blad te richten aan de burgemeester van Borsele, Postbus 1 te Heinkenszand. Telefonische inlichtingen over de func tie worden gaarne verstrekt door het bureau personeelszaken, de heer Elen- baas, telefoon 01106-1730, toestel 145. N.V. GENERAL BISCUIT CO. specialisten op het gebied van biscuits en specialiteiten (o.a. Tuc) opererend onder de merknamen: Parein - De Beukelaar vraagt i.v.m. uitbreiding een: voor het bezoeken van de levensmiddelenbranche in de provincies: Rotterdam - Zeeland - West-Brabant. Bent u: een commercieel ingestelde jongeman? representatief? in het bezit van rijbewijs BE? bereid om in teamverband actief en enthousiast mee te werken aan uw en onze toekomst? Zoekt u: een verkoopjob bij een groot concern? Heeft u: minimaal enkele jaren middelbaar onderwijs? t enkele jaren verkoopervaring? Leeftijd: 20-28 jaar. Standplaats: Bergen op Zoom/Roosendaal óf omgeving. Wij bieden: een moderne opleiding zowel intern als extern, een goed basissalaris, winstdeling naar prestatie en inzet, t.z.t. opname in pensioenfonds, 20 werkdagen per jaar vakantie, een ruime onkostenvergoeding, auto van het bedrijf, verkoopondersteuning o.a. via tv en radio. Interesse? Met de hand geschreven brieven, vergezeld van een recente pasfoto worden gaarne ingewacht bij de verkoopdirectie Nederland, postbus 32 te Dordrecht met op de envelop de vermelding van codenummer: R.C. 76. Telefonische functie-informatie kunt u inwinnen bij de heer J. Callaars, telefoon 04928-1922 (na 20.00 uur). I

Provinciale Zeeuwse Courant | 1976 | | pagina 26