GELADEN STEEN ZAL HVV GOED PARTIJ GEVEN extw Scheldesport werkt gericht aan basketbaltoekomst Geen probleem voor Hoek Tern. Boys: alles geven HVV'24 kans terreinwinst Terneuzen: bij blijven Schietingen VRIJDAG 16 JANUARI 1976 PROVINCIALE ZEEUWSE COURANT ZEEUWSCH-VLAANDEREN TERNEUZEN - De koplopers in de 3e klas hebben elkaar afgelopen zondag geen duimbreed toegegeven. Alle drie speelden ze gelijk en dat betekende dat Jong Ambon (8-1 winst op Odio) tot op eén punt kon naderen. In de tweede klas b gingen de belang rijkste wedstrijden niet door. Jam mer, want we keken met spanning uil naar de uitslag van VOAB-Rood Wit. Temeuzen, dat zelf ook onverwacht vrijaf kreeg, moet het zondag opnemen tegen Vlissingen. Ongetwijfeld een prestigeslag. vooral voor Vlissingen dat tot nu toe erg pover heeft gepres teerd. Desondanks kunnen de Vlissin- gers bij een overwinning op gelijke hoogte komen. De leiders in 3d moeten zondag alle drie een moeilijke uitwedstrijd afwer ken. Dit gaat zonder meer punten kos ten, dat durven we nu al te voorspel len. Het zou ons trouwens niet ver wonderen indien evenals afgelopen zondag geen van de koplopers tot winst zou komen. De gemakkelijkste opgave lijkt op papier althans voor Meto (uit tegen Dosko). Dosko staat heel wat lager in de rangschikking maar alleen al door het feit dat het hier om een streekderby gaat blijft het ver rassingselement zeker aanwezig. Breskens. dat zondag in Axel een uit ermate sterke indruk heeft nagelaten, krijgt nu Goes op bezoek. Ook in dit van klasseverschil trouwens weer ver leden tijd in deze klasse. In het compe- titiebegin sprongen Meto, HW en in iets mindere mate Axel en Goes er toch wel flink bovenuit. Steen, Bres kens en Odio waren de zwakke broer- duel kan alles gebeuren. Breskens komt ongetwijfeld nog sterk terug. De nederlaag tegen Steen, toen werkelijk alles tegenzat is vergeten en men is be reid voor het behoud te knokken, dat bleek zondag wel in Axel. Goes zal het zondag ook ervaren. Blijft over Axel, waar men de uitwed strijd tegen Zierikzee zeker niet zal on derschatten. Stilaan lijkt de periode tjes, gedoemd tot een lange degrada tiestrijd. Nu we over de helft zijn is er toch wel iets veranderd. Meto en Axel kwamen in Steen niet verder dan een moeizaam gelijkspel en Breskens slaagde er zelfs in Axel in eigen huis te bedwingen. De balans is weer in evenwicht en we kunnen ons opmaken voor een span nend slot. Guust Voet. Zondag tegen Steen zal dat probleem wellicht met opgelost zijn. HW mist dan Paul Taalman en Paul Kouijzer ..We zullen vooral Kouijzer die de laat- HVV'24-Steen Door een overwinning op Steen zou HW'24 zich zondag weer bij de top kunnen spelen, tenminste als er wer kelijk fouten worden gemaakt in de top. De formatie van trainer Guust Voet heeft de schitterende vorm van de eerste wedstrijden niet meer bena derd maar er zit toch weer vooruit gang in. Guust Voet: „De laatste weken zit het ons gewoon niet mee. Eerst moeten we tegen Jong Ambon net voor tijd nog een belangrijk doelpunt incasseren en zondag in Goes hebben we vrijwel de gehele wedstrijd op winst gestaan. Weer in de laatste minuten kregen we een doelpunt tegen. Er wordt beslist niet slecht gespeeld, maar het zit niet altijd mee". Guust Voet wil overigens niet bestrij den dat zijn elftal net als zovele trou wens te veel kansen onbenut laat. Ruud Luteijn, trainer van steen HULST - Aan de schieting bij S. Blommaert te Hulst namen 33 schut ters deel. De uitslag luidde: hogevogel: A. Lauwereijs, Hulst; eerste zijvogel: J. van Dorsselaer, Kapellebrug; tweede zijvogel: J. Verhimmen, Sint-Jansteen; grootste aantal (4 stuks): P. de Koster. Sint-Jansteen. KOEWACHT - Aan de schieting in 'De Oude Molen' te Koewacht namen 50 schutters deel. De uitslag luidde: ho gevogel: G. Buys, Koewacht; eerste zijvogel: A. van Boven, Axel; tweede zijvogel: A. van Pottelberghe, Koe wacht; grootste aantal (4 stuks): G. Baert, Koewacht. KLOOSTERZANDE - Aan de eerste schieting bij 'De Linde' te Klooster- zande namen 53 schutters deel. De uit>- slag luidde: hogevogel: A. Verhoeven, Kloosterzande; eerste zijvogel: J. van Leuven, Stoppeldijk; tweede zijvogel: A. Verhoeven, Kloosterzande: extra vogel: F. Pieters, Kloosterzande; WM grootste aantal (6 stuks): J. Wesepoel, Kloosterzande. ste weken erg goea speeiae. missen gaat Voet verder. Maar toch mogen we tegen Steen geen fout maken. We heb ben nog vijf thuis- en drie uitwedstrij den en het moet mogelijk zijn om mee in de strijd te blijven". Aanvallende problemen zijn er uiter aard ook bij Steen, anders zou de posi tie op de ranglijst minder precair zijn. Trainer Ruud Luteyn heeft zich in middels goed door de eerste moeilijke periode geslagen. Vooral defensief is Steen ver terug op het oude peil. „Al leen aanvallend mis ik nog de nodige stootkracht en we zullen dan ook zon dag in Hulst de zaak achteraan dicht proberen te houden, verzekert Luteyn „Het wordt voor beide ploegen een spelletje - buigen of barsten. HW moet winnen om bij de top te blijven en wij moeten zeker gelijkspelen om achteraan weg te geraken. Thuis verlo ren we in het begin van de competitie met 1-0. maar HW speelde toen wel beter dan nu. De inzinking zijn ze nu toch ver te boven want in Goes hebben ze een uitstekende wedstrijd gespeeld. Ik ben daarom met een gelijkspel uit ermate tevreden". Steen zal waar schijnlijk aantreden met de formatie die de laatste weken gespeeld heeft, al leen Edwin Franckaert is nog onzeker. VIERDE KLASjwee Zeeuwsvlaamse derbies hebben zondag als inzet de be zetting van de laatste plaatsen in 4h. Corn. Boys zal tegen Clinge niet ge noeg hebben aan een gelijkspel om die laatste plaats te verlaten. Daar net boven staat Philippine met een punt meer. Philippine speelt thuis tegen Hoofd plaat, dat zelf ook zeker nog punten kan gebruiken. Spannend wordt het ook by Hontenisse - Biervliet Biervliet handhaafd zich nog steeds tussen de belangrijke titelkandidaten. Honte nisse achten we iets meer favoriet. Vogelwaarde heeft in de uitwedstrijd tegen RCS weinig kans op een goed re sultaat. Als RCS toch een onverwacht foutje maakt kan Koewacht op haar beurt profiteren door de niet zo moei lijke uitwedstrijd tegen Noormannen te winnen. ZATERDAGVOETBAL: Het zwakke PTT Breda zal zeker niet in staat zijn Hoek in de schitterende zegereeks te stoppen. Het doelgemid- delde van Hoek, dat er in deze 3e klas toch al een aardig eindje uitspringt, kan in deze wedstrijd nog wat worden opgevoerd. AZW zal uit bij Riilandia zeker ook een gooi naar de overwinning doen. Dat geldt ook voor Zaamslag. dat uit tegen Zwaluwse Boys speelt. In de vierde klas staat de topper Yer- seke - Temeuzense Boys op het pro gramma. Het is de laatste wedstrijd van de hele competitie (in deze vierde klas wordt zoals bekend 1 H competitie gespeeld). In deze zonder twijfel moei lijke uitwedstrijd voor de temeuze- naars rust de zwaarste taak op de schouders van de defensie. Henk Maas, sluitstuk van de Boysverdediging ge looft dat een kleine overwinning moge lijk moet zijn. Maas: „Peter Simons en Peter Wiltlnk zijn er zaterdag waar schijnlijk weer bij. Dit zijn twee be langrijke spelers voor ons elftal en in de laatste wedstrijden hebben we deze jongens toch wel wat gemist. Als we verliezen van Yerseke is het gebeurd maar ik heb er toch wel moed op". Sluis zal zich zeker revancheren voor de nederlaag tegen Kapelle. Wol- faartsdijk, in Sluis te gast, wordt daar het slachtoffer van. KAARTINGEN LAMSWAARDE - In ca ft P Claeasc-na te Lamswaarde werd een ka art wed strijd gehouden, waaraan 46 personen deelnamen. De uitslag luidd«- J R. de Booy: 2 H Schelfhout. 3 J Moortha- mer: 4 P Boone. 5 J Collet: 6 J Ver schueren. 7 G Mahu: 8A d' Bruin. 9 G de Deljn; 10 R van Driessche; 11 R de Block: 12 K Verschuwen: 13 J As- solman; 14 T van Immerseel: 15 D Scheele. 16 Fr Plessens LAMSWAARDE - In café P. Claessens te Lamswaarde werd een kaartwed- strtjd gehouden, waaraan 46 personen deelnamen. De uitslag luidde 1 R de Booy: 2 H Schelfhout; 3 J Moortha- mer; 4 P. Boone. 5 J Collet: 6 J Ver- schueren; 7 G Mahu; 8 A de Bruin. 9 G. de Deljn; 10 H. van Driessche: 13 R. de Block; 12 K. Vcrschucrcn: 13 J A.v selxnan: 34 T. van Immerseel; 15 D. Scheele: 16 Fr. Plesiwns CLINGE - Aan de seriekaartwedstrijd bij C. de Wilde u- Clinge namen 248 per sonen deel. De uitslag luidde. 1 P de Boey-J van den Branden: 2 F. Piessens-W Mariman. 3 J. Mlntjes-J Ferket, 4 M Pauwels-J Verbruggen: 5 P Penneman-W. de Clercq. CLINGE - De uitslag van de zaterdag- kaartwedstrijd bij F Buys te Clinge luidde: 3 E de Clercq 47 punten: 2 T Mui tens 28; 3 J. van den Brande 27; 4 F Piessens 26: 5 Aide Witte 25; 6 P. de Boeye24; 7 J. van Havermaet21.8S. de Boeye 20: 9 A. Strobandt 20 en 10 E. Verschueren en F Rottier 19 punten. CLINGE - De uitslag van de zondag- kaartwedstrijd bij F Buys te Clinge luidde: 1 W. Mariman, 39 punten: 2 E. de Clercq 27; 3 J. van Havermaet 26; 4 R van den Bergen 25; 5 R. van Goethem 21; 6 J. Seghers 20: 7 J. van den Brande 19:8 F. Piessens 18:9 A. Strobandt 17; 10 J. Ferket 16 punten. Basketball in opkomst m Zeeuwsch- Vlaanderen Spelbeeld uit de wedstrijd Scheldesport-Hulst FONS VAN ZUNDERT GEDIPLOMEERD TRAINER TWEE HEREN-EN EEN DAMESTEAM IN COMPETITIE TERNEUZEN - De Terneuzensc bas ketbalclub 'Scheldesport' heeft duide lijk de moeilijkste periode achter de rug. Deze in 1972 opgerichte sportver eniging had met name in de beginpe riode te maken met verloop van spe lers. Het was gewoon een komen en gaan, maar met de komst van een basketbalcompetitie ging het op slag stukken beter. De vereniging telt nu 45 leden en er spelen twee herenteams in de Zeeuwsvlaamse competitie, terwijl het damesteam in de Zeeuwse competitie speelt. Over die moeilijke beginperiode zegt voorzitter Ed. Holman: „Dat vele ver loop van spelers kwam voornamelijk omdat er veel schooljeugd bij betrok ken was. Door studie en dergelijke werd men dikwijls genoodzaakt om er mee te stoppen, daar men elders ging studeren. Gelukkig is er nu wat meer stabilisatie, waardoor we ook wat ge richter aan de toekomst kunnen wer ken". Dat Scheldesport gericht aan de toe komst werkt, wordt duidelijk als men weet dat deze kleine vereniging een gediplomeerde basketbaltrainer heeft aangetrokken om het spelpeil omhoog te brengen. Die trainer is Fons van Zundert, tennisleraar van beroep, pas afgestudeerd aan het CIOS te Sittard, waar hij tevens basketbal als speciali satie heeft gedaan. Hij is in Temeuzen blijven 'hangen', nadat hij een deel van zijn stageperiode op het Temeuzense stadhuis had doorgebracht. ..Het bas- kethai is mijn hobby", zegt hij. „naast mijn werk ais tennisleraar in Zeeland vind ik het gewoon leuk om het er bij te doen. Het is tevens een soort uitda ging. Er is hier leuk talent aanwezig en ze willen er wel wat voor doen. Het heeft duidelijk aan een deskundige lei ding ontbroken Het is hier begonnen door een aantal hobby-isten die wel eens gebasketbald hadden. De echte basistechnieken zijn er nog niet. We staan nog maar aan het begin. Het heeft gewoon zijn tijd nodig, maar als er niet teveel speler door studie ver dwijnen, zit er wel toekomst in. We kunnen bij de heren een redelijk team op de been brengen dat het in de Zeeuwse competitie beslist niet onaar dig zou doen". Het bestuur van Scheldesport zou ver der niets liever willen dan dat er een mini-basketbalcompetitie voor de jeugd van de grond kwam. Zelf heeft men een twintigtal jongens en meisjes in de leeftijd van 10 t/m 14 jaar. „Het zal nog wel enige tijd duren voordat dit in Zeeuwsch-Vlaanderen van de grond is, ik geloof dat alleen Hulst ook wat jeugd heeft, We hebben zelfs met het plan rondgelopen om met de jeugd aan de overkant te gaan spelen. Middels een stencil hebben we ouders gevraagd die bereid zouden zijn eventueel te rij den. Helaas hebben we daar geen en kele reactie op gehad. Niemand stelde zich beschikbaar", vertelde Ed Hof man. Waarmaken De oplossing van de 13-jarige Karla Cobben, Heerjanstraat 20 in Zaamslae. luidt kort en krachtig: „De foto in de PZC van 9 januari Is genomen in Groenendijk in de buurt van het ben zinepompstation BP. De blinde vlek op de foto is de molen". Proficiat, Kar la. want met deze oplossing ben jij de winnares van de week. De waardebon van tien gulden wordt je binnenkort toegestuurd. Graag wel even geduld betrachten, en dat verzoeken we ook de twee voorgaande winnaars van de fotopuzzel, want we zijn momenteel door onze voorraad waardebonnen heen. Het wachten is op de toezending van de nieuwe aanmaak. Om nog wat gedetailleerde informatie van het in beeld gebrachte stukje Groenendijk te geven citeren we de oplossing van de heer B. Kuijpers te Kloosterzande. „Het meestrechtse witte huis is café 'Molenzicht', ook wel 'Toets' genoemd. Het benzinestation wordt gerund door Don Stein, een oud-lid van de muziek vereniging. Rechts op de foto is nog een stukje te zien van het 'Meulenkot', eigendom van A. van Waterschoot die het overnam van zijn vader 'Sies de Mulder'. Nu men naar believen is geïn formeerd. kunnen we overgaan tot het stellen van de bekende vraag: waar is deze foto in Zeeuwsch-Vlaanderen ge maakt en wat moet er op de weglating, de blinde vlek, worden ingevuld? Stuur uw oplossing per briefkaart aan de re dactie van de Provinciale Zeeuwse Courant, Nieuwstraat 22 in Terneuzen, onder vermelding fotopuzzel 'Kent u Zeeuwsch-Vlaanderen?' Laatste inzen dingen moeten binnen zijn met de post van woensdag. Veel succes in de speur tocht. TERNEUZEN - De Temeuzense vete ranen blijven het in de zaalvoetbal competitie uitstekend doen. Voorals nog ziet het er niet naar uit dat er een team de zegereeks van de veteranen kan stopzetten. Maandag was het team van Dow II de derde walk-over van de leiders. Met technisch goed voetbal werd Dow al in de eerste fase van de strijd op een beslissende ach terstand gezet. De eindstand was 7-2. HKC kwam op gelijke hoogte van Dow 1 door een 6-4 overwinning. Van der Poel lijkt ook wat beter in vorm te ko men. PZEM I moest er dit keer met 8-0 aan geloven. Elopak en Mistrappers speelden 0-0 gelijk. De stand luidt. Temeuzen vet. 3 3 0 0 6 16-2 Van der Poel 3 2 0 1 4 13- 6 Dow I 3 2 0 1 4 8-7 HKC 3 2 0 1 4 9-9 Elopak I 3 1113 2-4 Dow II 3 1 0 2 2 5-9 Mistrapp. 3 0 12 13-9 PZEM I 3 0 0 3 0 2-12 In de A-poule van de volleybalcompe titie noteerden we een logische 3-0 zege van Leraren I. Leraren I is in deze poule duidelijk het te kloppen team. Met de ex-spelers van Scheldesport zoals Frederiksen en Stompf zal het voor Promenade en Dees moeilijk zijn een gooi naar de titel te doen. Overigens blijven deze twee teams ook nog steeds zonder puntenverlies. Be lasting I handhaafde zich op de ze vende plaats door een 3-9overwinning op Leraren II. Leraren II blijft zelfs zonder setwinst. PZEM I won met 3-0 van Philips I en Dow had al evenmin moeite met Dees II (3-0). Stand in de A-poule: Leraren I 9 9 0 0 18 27- 0 Promen. 8 8 0 0 16 21-4 Dees I 8 8 0 0 16 25- 5 Gemeente I 8 6 1 1 13 18- 7 PSVI 8 6 0 2 12 19- 6 Dow I 8 6 0 2 12 20- 4 Belast. 8 5 1 2 11 17- 8 PZEM 8 3 0 5 6 9-15 Dow II 9 3 0 6 6 10-18 Promen. II 9 1 1 7 3 5-24 Dees H 8 0 1 7 2 3-23 BenS 80262 4-22 Philips 9 1 0 8 2 4-23 Leraren II 8 0 0 8 0 0-24 In de tweede klas volleybal waren de bovenste drie ploégen vrij. Philips II en Ter Schorre, behorende tot de sub-top wonnen van respectievelijk PZEM II en Belasting H (beiden 3-0). Prome nade III verloor met 3-0 van Excelsior en Rabo had een makje omdat Mare chaussee niet op kwam daten. Stand B-poule: PSV III PTT PSV II Philips II Ter Schorre RABO Hoop Marech. Excelsior AMRO Gemeente II Belasting II Promenade III PZEM H 1 16 23- 6 0 14 18- 4 2 12 19- 5 2 12 17- 7 2 11 17- 9 3 10 16- 9 3 3 9-10 4 3 13-12 4 7 13-15 4 6 11-15 5 6 13-15 8 2 5-23 3 2 3-24 9 0 0-27 OOSTBL'RG - In de A-poule van het zaalvoetbal in Oostburg hebben McFieHuiQua en Van Hal en Kareis er een waar doelpuntenfestijn van ge maakt. De eerstgenoemde ploeg won met maar liefst 9-6. Peugeot had geen moeite met Trico Noble 6-2. In de B-poule ook al grote uitslagen: Amro haalde met 10-0 uit tegen Aers en Rabo King scoorde 8-0 tegen OBV. Riemens en de Vier Emmers ging wat meer gelijk op: met 5-3 won Riemens tenslotte dit treffen. Amro kwam nog eens in het veld tegen Veteranen. Deze keer ging het de Amro mannen niet zo vlot af: met 1-4 werd er verloren. In de C-poule haalde Al'heo het aller eerste puntje van deze competitie binnen. Dat gebeurde tegen Trimclub. ook al een ploeg die in de onderste re gionen vertoeft 11-1 Diepvries haalde de twee punten binnen tegen Interna tionaal Transport Bron (3-0). La Porte d'Or kwam net iets te kort tegen Tem- boys I: 1-2. Eloy tenslotte kon het niet bolwerken tegen Eksakt Met 4-2 won de Eksakt ploeg de match en blijft daardoor goed meedraaien aan de top van het klassement. In ae D-poule maakte Sasput geen fout tegen In den Koning. Het werd 9-2. Steba en NMB- Blondeel deelden na twee maal twintig minuten met een 4-4 stand de punten. Dat deden ook 't Win en De Rode Leeuw: 3-3. Kanbar II won met 3-1 van Chez René. De belangrijke wedstrijd tussen de Landbouw en Sasput, beide ploegen draaien bovenaan mee in de D-poule werd afgesloten met een 1-1 gelijkspel. Standen A-poule: Peugeot 9 7 1 1 15 McFieHuiQua 9 6 2 1 14 Velositas 9 6 0 3 12 Jansen sport 3 4 13 9 Durlet 9 4 14 9 Hofzicht Varkens 9 4 0 5 8 Oktopus 8 3 14 7 Trico Noble 9 2 2 5 6 Batselaere 8 116 3 Van Hal en Kareis 8 116 3 B-poule: Leraren Hof ter Mude Adm.Pers. Rabo King Riemens OBV Veteranen Vier Emmers Amro Aers Bij Scheldesport zijn de dames duide lijk (nog) een stap voor op de heren. Maar dat is een ontwikkeling die pa rallel loopt roet de rest van Zeeland. „Aan de overkant zijn damesteams waarvan ons herenteam zou verliezen, daar ben ik van overtuigd", zegt voor zitter Ed Hofman. Omdat het dames team veel te sterk is voor de andere teams in de Zeeuwsvlaamse competi tie heeft men voor de overkant geko zen. „Dat bevalt ons uitstekend", zegt secretaresse Addie Schuurhuijs- Rouw, zelf speelster van het eerste team. „je hebt daar enorm veel tegen stand. Daar steek je veel van op en je moet je iedere week waarmaken. We zijn een middenmoter en dat valt ook al niet tegen". De belangstelling voor de zaalsporten groeit nog steeds. In Zeeuwsch- Vlaanderen loopt men weliswaar op dit gebied nog wat achter Maar net als in het volleybal en zaalhandbal zal ook het basketbal binnen enkele jaren de aansluiting met de rest van Zeeland ongetwijfeld halen, waardoor het lan delijke niveau binnen bereik komt. Het kan dan ook haast niet anders of ook Scheldesport zal een sponsor moe ten vinden om de kosten van dit alles enigszins te dekken. Ed Hofman: „Dat is één van onze grootste wensen. We hebben wel een aantal contacten ge had. maar dat heeft nog niets opgele verd. We spelen gewoon nog te laag om een eventuele sponsor iets te bieden. We begrijpen best dat iemand iets voor zijn geld wil terug zien. Momenteel zoeken we ook niet zo hard meer, het heeft geen zin om maar door te blijven drammen op dit punt". De leden van Scheldesport doen over igens wel behoorlijk aan zelfsponso- ring. De reiskosten naar uitwedstrijden worden vrijwel nooit in rekening ge bracht. „Dat scheelt op een jaar toch een flink bedrag", aldus Ed Hofman. Competitie 9 2 2 5 6 7 2 0 5 4 C-poule: Eksakt Diepvries Karibar I Tem Boys I La Porte d'Or Int. Trp.Bron Eloy Pottekijker Trimclub Alheo D-poule: Sasput NMB-Blondeel Tem Boys II De Landbouw Chez René Steba Karibar II Rode Leeuw In den Koning 't Zwin 1 1 15 12 11 1 2 11 1 2 11 0 3 10 0 4 10 9 6 3 0 15 Aan de competitie in Zeeuwsch- Vlaanderen wordt momenteel door acht herenteams en vier damesteams deelgenomen. Deze teams zijn ver deeld over vijf plaatsen: Terneuzen, Axel, Hulst, Sas van Gent en Oost burg. „De competitie loopt vrij aardig. Het heeft wel een tijdje geduurd voordat het helemaal van de grond is gekomen maar we draaien nu voor het tweede jaar", aldus Ed Hofman. De competitiewedstrijden worden op vrijdagavond gespeeld. Scheldesport doet dat in de sporthal te Temeuzen, terwijl men op dinsdagavond traint in de sportzaal aan de Madame Curie- straat. Voor de jeugd is dat van half zes tot half acht en voor de senioren vanaf half acht. Volgens Ed Hcfman moet basketbal bepaald niet tot de duurdere sporten worden gerekend. „Dat valt wel mee", zegt hij. „Het houdt bij een goede uit rusting en contributie wel op. In verge lijking met andere zaalsporten zijn we beslist niet duur. Maar een zaalsport is altijd iets duurder omdat je met de huur van de sporthal zit Nu hebben wij hem niet zoveel nodig. Voor heel de competitie slechts 23 uur, dus ook dat valt wel mee". Chiel Harte

Provinciale Zeeuwse Courant | 1976 | | pagina 31