Schipper vermist: uitgebreide speur actie naar sloep Kees en Ada van Dalen na onfortuinlijk wintersport avontuur terug in Kapelle Huisarts J. E. van der Maas te Breskens nam afscheid Nieuw systeem stormwaarschuwing voldoet beter Jagers zaten vast op een zandplaat ALMANAK MOTORRIJDER OVERLEDEN NA 0N0EVAL IN KOUDEKERKE BURGEMEESTER A. SCHIPPER OPENDE EXPOSITIE 'TOEN EN NU' IN STREEKMUSEUM PROVINCIALE ZEEUWSE COUIANT MAANDAG 12 JANUARI 1976 SPORTVISSERSBOOTJE AAN DE GROND OP WESTERSCHELDE BELGISCH SCHEEPJE VAST OP STRAND BIJ CADZAND HOEDEKENSKERKE De opvaren- den van hot sportvissersschip 'Jlona' oil Terneuzen hebben zaterdagmiddag anfcsaffe ogenblikken doorgemaakt. IX 'Dona' was met drie sportvissers én| schipper K. Scheele met een knecht' uitgevaren en zou in een geultje op de Westcrschelde voor Hoedekenskerke voor anker gaan. De 'Ilona' kwam ech ter vast te zitten. Schipper Scheele stapte, in de stalen sloep met buiten boordmotor en zette koers naar Hoe-, dokenskerke om er wat materialen te gaan halen. Tot grote schrik van de achterblijvende opvarenden van de Uona' kwam de schipper niet meer terug. Omstreeks zes uur kreeg de rijkspoli- Binnenvaartschip aan de grond en weer vlot op de Oosterschelde VLISSÏNGEN Zaterdagmiddag om streeks cén uur is op de Oosterschel de ter hoogte van de Werkhaven bij Schclphoek het 600 ton metende bin nenvaartschip 'Jejola' aan de grond gelopen. Dat gebeurde door nog onbekende oor zaak. Het schip, dat was geladen met 570 ton kalksteen werd later op de dag vlotgetrokken door de sleepboot •Rilland' van de sleepdienst Muller uit Terneuzen. Het kon zijn reis vrijwel onbeschadigd voortzetten. Binnenvaarttanker na 12 uur weer vlotgetrokken in de Oosterschelde KATS De sleepboten 'Zeeland' 'Rilland', 'Jadi 3' en 'Anjo' van de sleepdienst Muller uit Terneuzen zijn er zaterdagmorgen omstreeks negen uur in geslaagd de binnenvaarttanker 'Georgia' van de firma Van Omme ren uit Rotterdam weer vlot te trek ken. 'De 'Georgia' liep vrijdagavond aan grond in de Oosterschelde nabij de Zandkreek. Het schip was geladen met benzeen onderweg van Rotterdam naar Antwerpen. Vrijdagavond laat deden de sleepboten Anjo en Jadi 3 van Muller al een mislukte poging om de tanker vlot te trekken- Voordat de sleepboten zaterdagochtend met slepen begonnen werd eerst een deel van de lading van de Georgia overgepompt in een andere binnen vaarttanker van Van Ommeren, De Libia'. Nadat het schip vlot was werd de benzeen weer teruggepompt en kon de 'Georgia' haar reis voortzetten. KATS In de Zandkreek in de Oos terschelde, nabij Kats, hebben zater dag drie mannen korte tijd vastgeze ten op een zandplaat. De mannen wa ren in het gebied, aan het jagen en wilden bij opkomend water met een rubberbootje naar de wal terugkeren. Het bootje raakte echter lek, waar door de mannen gedwongen werden om op de zandplaat te blijven. Daar was overigens nauwelijks gevaar aan verbonden, daar het de mannen hoog uit op een nat pak had kunnen ko men fe staan. Het lek raken van het bootje was. echter van de wal af opge merkt en met een jachtje, met aan boord de vogelwachter, die het ge bied goed kent, werden de drie man nen uit hun benarde positie gehaald. Personenauto botste tegen politieauto VT.TSSTNGEN Op de hoek van de President Rooseveltlaan en de Cru- qiriusstraat te Vlïssingen is zaterdag een politieauto, bestuurd door B. C. S, uit Vlissïngen. aangereden door een personenauto, bestuurd door mevr S- J. V-V. uit Koudekerke Beide gens werden beschadigd. De politieauto stopte op de kruising achter een andere auto. die linksaf wilde slaan. Het was voor de politie auto niet mogelijk om rechts te passe ren. Achter de politieauto naderde de auto. bestuurd door mevrouw V- Waarschijnlijk remde mevrouw V. te laat. waardoor zij tegen de achterzijde van de politieauto- botste. Er deden zich geen persoonlijke ongelukken voor. leeuwse Jacht De man, die op jacht ging op de velden bij één van de Bevelandse dorpen, zo meldt men ons uit die streken, gin geven op bezoek bij de eigenaar van een bescheiden lapje grond om toestemming te vragen of hij ook daar patrijzen, hazen en ander wild mocht afschie ten. Het mocht- De eigenaar van het perceeltje had één verzoekhij vroeg de man bij de jacht zoveel mogelijk zijn tivee kallen te ontzien. ,J)at kan", sprak de jager. „Toe vallig houd ik niet van kat." tie te water de melding binnen dat er moeilijkheden waren met de 'Ilona' en dat er een opvarende vermist werd. De RP 10 en de Tolwacht 2' van de firma Polderman uit Hansweert en de "Coby M.' van Muller uit Terneuzen begonnen een zoekactie. Terwijl de 'Tolwacht 2' van Polderman zich ont fermde over de 'Ilona' gingen de RP 10 en de 'Coby M.' op zoek naar schip per Scheele. Met behulp van de wal- radarpost van rijkswaterstaat in Hans- weert kon de schipper worden opge spoord en aan boord van de 'Coby M' stappen. De 'Coby M.' overigens liep bij die manoeuvre vast, maar kon snel weer vlot komen. Schipper Soneele is nooit in Hoede- kenskerke aangekomen. Hij kreeg mo- torpech en had de 'Ilona' nog tot op enkele meters weten te naaeren. Toen echter dreel de sloep snel af in ooste lijke richting, daarbij geholpen door de vloed en een sterke wind. De sloep liep uiteindelijk vast op een plaat, waarna schipper Scheele gered werd. De sloep werd later door de RP 10 op sleeptouw genomen. (ADVERTENTIE) een miljoen gulden aan prijzen Een koffiefilterautomaat type FA 599 ter waarde van 116,-, aangeboden door Bimex B.V., Rotterdam. Te winnen In de Nationale Puzzelaktle tb.v. Nationaal Fonds Sport Gehandicapten. Belgen Zaterdagnacht is op het strand bij Cadzand, ter hoogte van hotel 'Noord zee' een Belgisch jnchtje gestrand. Het vaartuigje, 'De Tom', was met twee Belgen aan boord, de 26-jarige H L. en de 24-jarige D. S-, beiden uit Knokke, afkomstig uit Zeebrugge. De mannen, die ondanks hei slechte weer toch de haven waren uitgevaren, kregen op de Noordzee met motorpech te kampen. Het scheepje raakte stuurloos en was overgeleverd aan de vrij hogegol- De reddingsboot Tuimelaar' van de Koninklijke Zuid-Hollandse Maatschap pij tot het Redden van Schipbreukelin gen voer uit toen hekend werd dat het vaartuig de 'Tom' problemen had. Ter-1 wijl de Tuimelaar' zich op zee be vond strandden de Belgen. Zij kwamen' met de schrik vrij. Alleen hun bootl werd wat beschadigd. KOUDEKERKE Bij een ongeval za terdagmiddag omstreeks half twee op de Midelburgscstraat te Koudekerke heeft de 27-jarige motorrijder Jan Wil lem Oomsa uit Koudekerke dermate zwaar hoofdletsel opgelopen, dat hij later in het ziekenhuis overleed. Het ongeluk gebeurde, toen de heer Ooms, die met zijn motor in de rich ting van Middelburg reed vlak voor Middelburg in een slip geraakte. Hij werd van zijn voertuig af geslingerd en werd aangereden door twee passeren de personenauto's Zijn motor kwam in de rechterberm naast de weg terecht. De motorrijder werd peT ambulance overgebracht naar het Gasthuis te Middelburg. Hier over leed hij zondagmidag aan de opgelopen verwondingen. VKsshurer re*d on jfjjoLs VLISSÏNGEN De Vlissingse ge meentepolitie heeft zondagmiddag om streeks half één de 18-jarige F. H. B. aangehouden. De jongeman reed over de industrieweg op een damesfiets, die bij nader inzien gestolen bleek te zijn B. heeft bekend de fiets de vorige avond te hebben weggenomen. Er is proces-verbaal tegen hem opgemaakt. Foto-tentoonstelling geeft overzicht van oud en nieuw iYest-Zeeuwsch-Vlaanderen achter het 'bewaar-idee' IJZENDIJKE Burgemeester A. Schipper van Oostburg heeft zaterdag morgen de fototentoonstelling 'Toen en Nu' in het streekmuseum 'West- Zeeuwsch-Vlaanderen presenteert' IJzendijke geopend. Bij die gelegenheid waren allerlei vertegenwoordigers uit de drie West-zeeuws-vlaamse gemeen tes, Oostburg, Aardenburg en Sluis aanwezig., Bij deze gelegenheid verklaarde bur gemeester Schipper dat hei gemeente bestuur van Oostburg achter het 'be waar-idee' staat: proheren ervoor te zorgen dat de dingen die aan de streek van vroeger herinneren niet uit regio verdwijnen. „We zullen ons als gemeentebestuur beijveren om bron nen aan te boren om dit doel te be reiken", beantwoordde de burgerva der de oproep van de voorzitter van de streekmuseumcommissie, Pol van de Vijver. Met dat beijveren wil het bestuur, zo bleek uit de woorden van de heer Schipper, dit jaar al begin nen. Hij sprak er verder zijn vreugde over uit dat zowel bij de overheid aüs bij de mensen zelf de bereidwilligheid tot het geven van steun aan dit doel aanwezig is. Overigens vond burgemeester Schip per het noodzakelijk dat „we als hui dige bewoners van de streek onze ver- antwoordelijkheid beseffen ten aan zien van wat er in onze streek ge beurt"- „Dit moet zo goed moge!tik gebeuren. Dat verdient onze streek en dat verdienen onze voorouders", zo meende de burgemeester, die in dit verband op het zijns inziens kelïjke werk van de wel eens wraakte welstandscommissie. De heer Van de Vijver had van te voren de mensen uit de streek op geroepen om vooral mee te werken aan het bewaren van het verleden van onze streek. „Als de mensen iets van vroeger hebben dan lijkt het streekmuseum het meest, geschikte me dium om die spullen te bewaren en onder de aandacht te brengen." Cursussen in politieke scholing voor vrouwen GOES Voorbereid door een provin ciale werkgroep, samengesteld uit ver tegenwoordigsters van negen verschil lende vrouwenorganisaties in Zeeland, worden de komende weken weer poli tieke scholingscursussen voor vrou wen gehouden. Achtereenvolgens zullen aan de orde komen: ontwikkelingssamenwerking, stadsvernieuwing, nationale land schapsparken en inkomenspolitiek. Drie politici, afkomstig uit verschil lende politieke partijen, zullen een korte inleiding houden, waarna onder leiding van een daartoe opgeleide dis cussieleidster met de deelneemsters wordt gediscussieerd De politieke par tijen in Zeeland hebben volledige me dewerking toegezegd. De cursussen worden gehouden in Goes in de Prins van Oranje op de donderdagavonden 29 januari, 19 februari, 11 maart en 1 april; in Zierikzee in restaurant De Poorter (RTM-station) op de dinsdag avonden 27 januari, 17 februari. 9 maart en 30 maart; in Middelburg in café-restaurant De Brasserie' eveneens op 27 januari, 17 februari, 9 maart en 30 maart, en in Terneuzen in de huis houdschool 'De Leeuwtjes' op de maandagavonden 2 februari, 23 februa ri, 15 maart en 5 april. De cursus in Goes gaat definitief door. Voor de cur sussen in de andere plaatsen kan men heer Van de Vijver zei er bang voor te zijn dat veel ouds verdwijnt i veel geld via de antiekhandel: „We moeten oppassen, anders raakt onze streek uitverkocht", zo waarschuwde de heer Van de Vijver. Op de tentoonstelling zijn foto's van de karakteristieke plekjes van vroeger te zien. Van diezelfde plekjes zijn ook nog recent foto's gemaakt, zodat de bezoeker een beeld krijgt van de ver anderingen die zich voltrokken hebben De foto's zijn van de hand van de heren W. Kruidenier en F. Bakx, ter wijl uit de verzameling van de heer H. Enklaar uit Oostburg diverse oude prentjes te zien zijn. Op de tentoon stelling is bovendien een standje met op het onderwerp gerichte boeken in gericht. Antennes van auto's afgebroken VLISSÏNGEN In de Jozef Israël- laan te Vlissingen zijn in de nacht van zaterdag op zondag van vier auto's de antennes afgebroken. Drie autobezit ters, M. WP. AL O. en J. G., allen uit Vlissingen. hebben hiervan aangifte gedaan bij de Vlissingse gemeentepo litie. Lichte schade bij botsing op rotonde te Schoondijke SCHOOND1JKE In de nacht van zaterdag op zondag is bij een eenzij dig verkeersongeval op de rotonde te Schoondijke een personenauto licht beschadigd. Het ongeval gebeurde toen de auto mobilist A. T. uit Breskens op deze rotonde de macht over het stuur ver loor en met zijn wagen tegen een ver- keerspaal botste. Persoonlijke ongeluk ken deden zich niet voor. De auto en de verkeerspaal werden licht bescha digd. Koplampen van auto gestolen VLISSINGEN M- W. B. uit Den Haag heeft zaterdag bij de Vlissingse gemeentepolitie aangifte gedaan van de diefstal van twee koplampen van zijn personenauto. De auto stond ge parkeerd in de Paul Krugerstraat- De diefstal moet gepleegd zijn in de nacht van dinsdag op woensdag. De kop lampen vertegenwoordigen een waarde van ongeveer 350, Auto gestolen uit garage VLISSINGEN - In de nacht van vrij dag op zaterdag, tussen half een en kwart voor vier, is uit een box naast garage Centrum aan de Coosje Bus- kenstraat te Vlissingen een lichtgroene personenauto gestolen Hiervan werd aangifte gedaan bij de Vlissingse ge meentepolitie door de bedrijfsleider van de garage. A. A- D. uit Vlissingen- De auto vertegenwoordigt een waarde van ongeveer 6000, KAMER VAN KOOPHANDEL VERGADERT WOENSDAG MIDDELBURG De kamer van koop handel en fabrieken voor Midden- en Noord-Zeeland houdt woensdag een vergadering, tijdens welke de voorzit ter zijn traditionele nieuwjaarsrede zaj uitspreken. De vergadering, die wordt gehouden in hotel Du Commerce' in Middelburg draagt hoofdzakelijk een huishoudelijk karakter. Ingevolge de wettelijke be palingen is .de kamer toe aan de vier jaarlijkse benoeming of herbenoeming van leden. De bijeenkomst begint om, tien uur 's morgens- 'DE BUS SLIPTE EN IK ZEG TEGEN M'N VROUW: ,ZET JE MAAR SCHRAP" „M'N ARM IN HET GIPS VIEL NIET OP; ZE LOPEN DAAR ALLEMAAL ZO'' KAPELLE ,-Ik zag dat de bus slipte cn zei tegen m'n vrouw 'zet je maar schrap". De bus dook naar beneden en toen was het gebeurd. M'n vrouw was er het eerst uit; ik Icon geen kracht zetten, want m'n arm was gebroken. Als ie maar niet in brand vliegt, dacht ik. Toen heeft m'n vrouw mc er aan m'n benen uitgetrokken. Ze heeft er trouwens nog verschil lende andere mensen uitgehaald", vertelt de 24-jarige Kapellenaar Kees van Dalen. Samen met zijn vrouw Ada van Dalen-Poleij (22> zat hij maandag in de bus, die in het Oostenrijkse Saalfelden veron- gelukte. Kees van Dalen, nog wat witjes om de neus en met de linkerarm in het gips, vertelt: ,-Het was geen pretje. Er zaten ook kinderen in dié bus en daarover hebben wij ons maar ontfermd. Ze werden een voor een uit de bus gehaald, sommige zaten onder het bloed, maar het zag er erger uit dan het was. Erger was het met een meisje van 24, die half onder de bus lag. En de chauffeur, die vastzat en steeds druppels gloeiendde olie op z'n hoofd kreeg. Die man ging ont zettend te keer," Maandag was het echtpaar Van Dalen met een reisgezelschap van Schiphol vertrokken naar Mün- chen. De bestemming was het dorpje Bruck in Oostenrijk („We dachten een weekje skiles, een weekje skilopen en zo. Eerst zou den we van de zomer op vakantie gegaan zijn, maar door m'n werk bij Total lukte dat niet. Het was voor het eerst dat we getrouwd- op vakantie gingen", zegt Kees van Dalen) In de bus: twee Bel gen, twintig Nederlanders en de Oostenrijkse buschauffeur. kenhuis brachten ze er soms op één dag zestien binnen." Het onfortuinlijke wintersport- avontuur werd afgesloten met een dineetje, aangeboden door de bus onderneming. Vrijdag werden tien leden van het reisgezelschap, waaronder het echtpaar Van Da len, per taxi naar het vliegveld in München gebracht. Drie uur in een taxi en toen iedereen dacht dat het net dan eindelijk zover was, kwam er weer een tegenslag. Misl maakte opstijgen van het vliegtuig onmogelijk. Kees van Dalen: ,.En toen kregen verschillende vrouwen het op hun zenuwen. Er viel er een flauw en een paar huilden. Hel was net teveel. Maar we hebben toen in een hotel in München de nacht doorgebracht. magnifiek. Zo'n sjiek hotel maak je van je leven niet meer mee." Zaterdag was de mist opgetrok ken. Op Schiphol werden de onge lukkige wintersporters door het reisbureau Christoffel extra wel kom geheten met een bloemetje en een cadeautje voor de kinde ren. Zaterdagmiddag omstreeks 4 uur waren Kees en Ada van Da len weer thuis. Kees (atleet bij AV'56 in Goes) ziet zijn atletiek- plannen voor de nabije toekomst wel mooi in het water vallen. „Door de verbouwing aan m'n huis was ik er twee seizoenen uit. Ik was nu alweer aan het trainen, duurlopen en vier tot vijf keer per week M'n plannen worden nu mooi doorkrust, door dat gips. want daar zit ik nog zeker drie woken meezegt Kees van Dalen wat spijtig. Daarna voegt het. echtpaar zich weer bij de gro te schare familieleden, die in de woonkamer het verhaal nog eens helemaal in geuren en kleuren willen horen. „Och jazegt Kees. Kees van Dalen, terug in Kapelle na een onfortuinlijke wintersport vakantie- IJzel Ada van Dalen: „In de krant stond dat de bus na een inhaal manoeuvre in een slip kwam, maar dat is helemaal niet waar. Het had geregend en gesneeuwd en plotseling ging het over in ijzel. Toen is de bus geslipt en van de weg geraakt." De bus kwam op z'n kop in een lager gelegen wei terecht. Kees van Dalen: ,.Er kwam direct hulp; het ging alle maal erg snel. Ilc ben toen naar he>t ziekenhuis in Zeil am See ge bracht en 's nachts zijn we naar ons hotelletje in Bruck gebracht. Daar hebben we nog een hartver- sterkertje genomen en toen zijn we gaan slapen." Het hotel zat vol Nederlanders. De volgende da gen heeft het echtpaar Van Dalen toch nog wat van de wintersport kunnen meepikken. „We zijn een paar keer naar boven geweest m9t een kabelbaan, 2200 meter hoog. Dat was mooi", vertelt Ada van Dalen. En Kees: „Ik viel helemaal niet op met m'n .arm in het gips, er lopen er daar zoveel. In dat zie- S. Lallcens-Hartwig overhandigt dokter Van der Maas ZEER DRUK BEZOCHTE RECEPTIE bloemstuk namens de inwoners van ARTS ZET NA 25 JAAR EEN PUNT ACHTER PRAKTIJK BRESKENS Tijdens een zeer druk bezochte receptie in hotel 'Het Wapen van Breskens' namen patiënten, vrien den en bekenden zaterdagmiddag af scheid van de Breskense huisarts J. E. van der Maas. die na meer dan 25 jaar zijn praktijk heeft beëindigd. handigde wethouder J. Vergouwe een tinnen bord aan de heer en mevrouw Van der Maas. De Breskense gemeen schap bood na een spontane inzame lingsactie een fraai afscheidsgeschenk aan- Namens de Breskense inwoners boden de heer J. M. Poissonnier en mevrouw A. S. Lalkens-Hartwig symbolisch een boekenkast aan en overhandigden ze een bloemstuk, De in Poortvliet op Tholen geboren heer Van der Maas begon zijn prak- Zeeuws-Vlaamse Aardenburg. Twee Jaar later in 1950 verhuisde hij naar Breskens, waar hij meer dan 25 jaar werkzaam was. Opvolger van dokter Van der Maas, die in Breskens blijft wonen, is de uit Leiderdorp afkomstige J. Vermet. die voorheen werkzaam was jn een verpleegtehuis voor bejaarden in Gouda. Tijdens de afscheidsreceptie was legenhsid kennis te maken met de heer en mevrouw Vermet, Ook de huisarts dr. H. Hauer uit Breskens woonde het afscheid van zijn Slot van pagina 1 waterschappen zijn intern voorzorgen genomen om te bereiken, dat de waarschuwingen in ieder geval wor den ontvangen. Komt er een alarm 'onder kantoortijd', dan zijn er geen problemen. Buiten kantooruren kan het telefoontje voor de waterstaat bij vier adressen worden opgevangen. Een soortgelijke ring hebben de wa terschappen gelegd. De G-raauw: „We moeten natuurlijk te allen tijde voor komen. dat een waarschuwing strandt. Aan de andere kant moet je de waar de van zo'n systeem ook niet over schatten. Als er echt op tal van plaat sen doorbraken zijn, zal iedereen eerst aan de eigen familie denken- Je zult doen wat je kunt, maar 'je zult dan toch ook moeten improvise ren." Snel handelen Als de mededeling 'beperkte dijkbewa king' wordt gedaan, bezetten perso neelsleden van rijkswaterstaat, provin ciale waterstaat en waterschappen de kantoren vanaf drie uur voor hoog water en wordt de dijkwacht in actie gebracht. Bij de waarschuwing uitge breide bewaking moet het dijkleger paraat zijn om in actie te komen; een dergelijke melding komt af, als er bij Vlissingen een hoogwaterstand van plus 3.50 NAP wordt verwacht. Functi onarissen van provinciale waterstaat en de waterschappen gaan de schade Burgemeester Hack start uitbreiding van Oostwatering VEERE Burgemeester A. Hack van Veere geeft woensdag 21 januari het startsein voor de uitbreiding van de jachthaven Oost-Watering aan het Veerse Meer. 's Morgens om elf uur zal de burgemeester de eerste paal voor dit project heien. Na afloop is ex een bijeenkomst in De Campveerse na, die eventueel aan de zeewering cd waterstaatswerken is ontstaan. De wa- terscbapsbestuurders beslissen over de maatregelen, waarmee zij schade willen beperken. De Graauw: „Als zich iets ernstigs voordoet, moet de waterschappen snel handelen. Men kan dan niet wachten tot provincie of rijk officieel met goedkeuringen afkomen. Daar is een cailamiteitenregeling voor, al geldt die 1 met name dijk- en oevervallen. Zo'n regeling rond de beschikbaarheid van materiaal en aannemers is vooral van belang voor de Oosterschelde. Voor herstel in het eerste etmaal hebben de waterschappen voldoende voor raad." Vooruitzichten voor dinsdag en woens- Aanhoudencl wisselvallig met turen tussen 6 en 10 graden. Weersvooruitzichten in cijfers gemid deld over Nederland. Voor dinsdag aantal uren zon: 1 tot 5; min.temp.: omstreeks 6 graden; max.temp.: om streeks 9 graden; kans op een droge j periode van minstens 12 uur; 80 pro- j cent; kans op een geheel droog etmaal; 50 procent. Voor woensdag: aantal uren zon: 0 tot 4; min-temp.: omstreeks G graden; max.temp.: omstreeks 9 graden; kans op een droge periode van minstens 12 uur: 80 procent; kans op een geheel droog etmaal: 50 procent. N.B. Voor de temperaturen geldt voor dinsdag een marge van 2 graden en voor woensdag een marge van 3 gra den rond de opgegeven waarden. ZON EN MAAN 12 januari Zon op 8.44 onder 16.52 Maan op 13.03 onder 04.00 AANHOUDEND ZACHT In liet algemeen veel bewolking en nu cn dan enige neerslag. Krachtige tot harde wind uit west tot noord west. Temperaturen van 8 tot 12 gra-

Provinciale Zeeuwse Courant | 1976 | | pagina 2