De verzorger blijft altijd figuur op de achtergrond 1 ff" Koewacht eigen veld wil zondag op het winnen van RCS Terneuzen blijft bovenaan ranglijst goed meedraaien de COR DEY MASSEERT HOEK EN TERNEUZEN extia Reprise: 'De tien geboden' FILMS FILMS Schietingen VRIJDAG 9 JANUARI 1976 PROVINCIALE ZEEUWSE COURANT ZEEUWSCH-VLAANDEREN HOEK - Voor Cor Dey, zijn vrouw en twee dochters is het maar goed dat de eerste elftallen van Hoek en Terneu- zen het dit jaar uitstekend doen in de voetbalcompetitie. Was dit niet het geval, dan ging het gezin Dey vrijwel ieder weekeinde gebukt onder het chagrijn van hun vader. De dertigja rige warme bakker is sedert twee jaar de verzorger van Hoek en dit jaar is hij ook bij Terneuzen begonnen. Maar voor Cor Dey houdt het niet op bij masseren, het verzorgen van kleine blessures of het veld inrennen met de waterzak: hij is er veel nauwer bij be trokken. Hij leeft enorm mee tijdens een wedstrijd van Hoek of Terneuzen want dat maakt voor hem geen ver schil. Cor Dey: „Het maakt mij niks uit ol het Hoek of Terneuzen is, ik speel ieder weekend voor vier punten. Als dat re sultaat behaald is, ben ik tevreden. Ik weet nog steeds niet wie er het hoogste springt, als er een doelpunt gemaakt wordt, maar ik geloof wel dat ik daar dichtbij zal zijn. Ik ben enorm fanatiek voor beide ploegen. Een wedstrijd vol gen vanaf de bank is voor mij een ont zettend zenuwslopend karwei. Daar komt nog bij dat ik slecht tegen mijn verlies kan. Als er verloren wordt ben ik de hele avond chagrijnig, dan ben ik niet te genieten. Gelukkig komt dat dit jaar niet véél voor." Wie zich door Cor Dey wil laten masse ren zal weinig moeite hebben om hem te vinden. Naast de voordeur van zijn bakkerswinkel in Hoek prijkt een blauw bordje waaruit blijkt dat hij in het bezit is van het diploma sportmas sage van de Nederlandse Sport Fede ratie. Een diploma dat door Cor Dey niet zonder moeite is gehaald. Twee jaar lang moest hij iedere zaterdag naar Bergen op Zoom. Een opgave die hij ondanks de beslommeringen van zijn bakkerszaak heeft weten op te brengen. „Het was wel eens erg moei lijk om het te combineren. Ik had er al een nacht in de bakkerij opzitten als ik daar kwam en vooral tijdens de theorie lessen had ik wel eens moeitte om de oogjes open te houden. In die tijd deed Adrie de Putter (nu aanvoerder eerste elftal Hoek red.) voor mij de bezorging, anders was het niet te doen. Ik ben de eerste keer gezakt ook al omdat ik niet al te fit op het examen in Utrecht arri veerde. Vorig jaar ben ik dan toen ge slaagd", aldus Cor Dey. „Voetballen kon ik eigenlijk niet en voor het wielrennen had ik gewoon te weinig tijd om te trainen. Wil je daar in mee kunnen dan moet je toch wel ie dere dag honderd kilometer kunnen trainen, dat kon ik absoluut niet. Maar ik wou toch iets in de sport blijven doen. Ik heb eerst het ABO-dlploma gehaald daarna een cursus jeugdleider afgemaakt en ook heb ik het diploma recreatiesportleider. Pas daarna ben ik aan sportmassage begonnen. Het is ei genlijk voor het eerst dat ik qua studie niks om handen heb en dat komt om dat die cursus in Zeist- is uitgesteld." Fabeltjes Hoewel Cor Dey eigenlijk nieuw is in dit vak, dat overigens de laatste jaren- zorging enorm veel fabeltjes bestaan. Cor Dey: „Er komt nogal wat verbeel ding aan te pas. alleen het idee dat het helpt is al belangrijk voor de spe ler. Iedere speler is anders. Er zijn er die altijd gemasseerd willen worden terwijl sommige spelers het absoluut niet willen." Als voorbeeld haalt Cor Dey de beroemde waterzak aan die vele voetballers van 'sterven' op het veld heeft gered. Het gewone dage lijkse leidingwater waarmee de zak is gevuld werkt enorm verkwikkend. Cor Dey: ..Het is gewoon een vastgeworteld iets Het werkt verfrissend maar verder heeft dat water geen al te grote rol. Maar het idee dat een veeg met het spons helpt is belangrijk. Het past ge woon in het hele gebeuren." Dat het pas een beetje van de grond begint te water verfrissend werkt geloven we komen in Zeeland, is hij er wel reeds vast in de wintermaanden. De meeste achter dat er op het gebied van de ver- spelers zijn dan ook al genezen dat de waterzak, in deze tijd gevuld met ijskoud water, er aan te pas komt Middeltjes Bij veel voetballers is het smeren voor de wedstrijd belangrijk geworden Er zijn voetballers die ailes wat ze in hun handen krijgen op de benen en zelfs op het lichaam smeren. Een tweede elftal- speler van Terneuzen ging enkele jaren geleden zelfs zover in zijn drift om te smeren dat hij een tube houtlljm. door zijn ploegmakkers speciaal voor dit doel meegebracht, op de benen smeerde in de hoop dat hij nog sneller zou kunnen lopen of nog hoger kon springen. Volgens Cor Dey zijn het, niet de middeltjes die het hem doen. „Ik gebruik zelf doodgewone massa geolie, maar het zit hem gewoon in het kneden daar gaat het om. Maar het is inderdaad opvallend hoe er door veel spelers maar wat aangerommeld wordt." Kleine kinderen Cor Dey heeft in de twee jaar dat hij bezig is een oordeel over de voetbal lers. Volgens hem zijn ze ontzettend flauw. „Het zijn net kleine kinderen, zo flauw zijn ze als er eens iets ge beurt waarbij ze zich pijn doen. Ze kunnen helemaal niets incasseren op een enkele uitzondering na. Het zijn ook altijd dezelfde jongens die wat hebben", aldus Cor Dey. Behalve tijdens de wedstrijden doet Cor Dey ook nog wat aan de nabehan deling van kleine blessures. „Het zijn enorm veel bloeduitstortingen die ik behandel. Trouwens daar blijft het voor mij ook bij. Ik ben niet bevoegd om ernstige blessures te behandelen dan kom ik op het terrein van de fysio-therapeut. Daar blijf Ik wijselijk af', aldus Cor Dey. Eén ding zal Cor Dey zijn hele leven on getwijfeld niet vergeten. De eerste dag dat hij als verzorger bij Hoek in functie was werd na afloop de grensrechter van Hoek knock-out geslagen ,.Dat was een aardig debuut maar gelukkig is het daar tot nu toe bij gebleven zegt Cor Dey die door Hoek een gewel dig verjaarscadeau aangeboden kreeg in de vorm van een 5-1 overwinning in de uitwedstrijd tegen Zaamslag. „Dat hebben we die dag nog even gevierd We hadden de bakkerij als feestzaal ingericht Jammer dat de spelers van Terneuzen niet aanwezig waren, maar ja die moesten de andere dag spelen." CHIEL HARTE TOPDUELINDE VIERDE KLASSE Kocwachttraincr Leviet zijn uitstekende doctmi TERNEUZEN - De volleybalcompeti tie in de Terneuzense sporthal Het Zwaantje krijgt nu ook in de A-poule enige afscheiding. Alleen Leraren 1 en Promenade 1 blijven ongeslagen. PSV 1 leed twee opeenvolgende nederlagen en is voorlopig uitgerangeerd. Verras send was dinsdagavond ook de tweede nederlaag van DOW 1. Tegen Prome nade werd een 2-1 nederlaag geleden maar voor insiders was dat niet zo vreemd. DOW heeft immers gekozen voor het puur recreatieve volleybal. De twee- teams die in die a-ponle uit komen zijn daarom ongeveer van ge lijke sterkte. Dees 1 kwam dinsdag op gelijke hoogte van de leiders, echter met twee wedstrijden meer gespeeld. Doorgaan Als het aan Cor Dey ligt dan is de kans groot dat hij over een aantal jaren het kneden van deeg verruilt heeft voor het kneden van sportspieren. Hij gaat in leder geval door met studeren in die» richting. „Ik heb me laten inschrijven voor een cursus in Zeist voor voetbal masseur. Omdat Pierre van den Ac ker een hartaanval heeft gekregen is die cursus uitgesteld Van de week heb- ik nog geïnformeerd over de mogelijk heid van een avondcursus voor fysio therapeut. Ik had gelezen dat er een mogelijkheid voor een dergelijke cur sus was. Ik wil in ieder geval verder", vertelt Cor Dey. Cor Dey is niet toevallig met de sport in aanraking gekomen. Hij voetbalde bij de jeugd van Hoek en twee seizoe nen probeerde hij het als wielrenner. Rollenavond HOOFDPLAAT - Na een onderbreking van enkele weken vanwege de feestda gen wordt zaterdag de rollencompeti- tie voor de liefhebbers voortgezet met een wedstrijd in café 'De Vriendschap' te Hoofdplaat. Behalve de liefhebbers komen zaterdag in Hoofdplaat ook trimmers in actie, De rollenavond in Hoofdplaat begint om zeven uur. Het klassement bij de lielhebbers wordt aangevoerd door Ad Jonkheym uit Sas van Gent die met nog twee wedstrijden voor de boeg vrijwel zeker is van de eindoverwinning. Het klassement ziet er als volgt uit: 1 Ad Jonkheym, Sas van Gent, 7; 2 Wilfried Martens, Koe wacht, 11; 3 Willy de Feber, Sluiskil, 14; 4 Tonnie de Waele, Axel, 22; 5 Do nald Lijbaart, Philippine. 32; 6 Cor Verplancke, Biervliet, 33; 7 Hans Moens, Terneuzen, 35; 8 Ronnie de Slock, Sluiskil, 48, 9 Freddie de Valcke, Aardenburg en Willy Pycke, Sas van Gent, beiden 52 punten 'De Koning van Engeland' in Hulst draait 'De tien geboden', een film die jaren geleden veel opgang maakte en ook nu nog de moeite waard is om te gaan zien. Het is één van de grote spektakelwerken van Cecil B. de Mil le. De rol van Mozes wordt vertolkt door Charlton Heston. Ramses wordt ge speeld door Yul Bruynner en Nefretite door Anne Baxter. Het filmverhaal omvat de periode vanaf Mozes' geboor te, de geschiedenis van het biezen mandje in de Nijl, zijn opvoeding aan het hof van de Farao, tot het moment dat Mozes het joodse volk tot aan de grens van het beloofde land brengt. Leraren 1 Promenade 1 Dees 1 Gemeente 1 PSV 1 Dow 1 Belasting Dow 2 PZEM1 Promenade 2 Philips 1 B.en S Dees 2 Leraren 2 In de B-poule moet PTT de leiders plaats voorlopig afstaan aan PSV 3. PTT speelde dinsdag zelf niet. Daardoor liep PSV 3, dat met 3-0 won van Amro, twee punten uit PSV 3 speelde nu ech ter twee wedstrijden meer dan PTT. PSV 2 kwam de derde plaats voor zicb opeisen in een rechtstreeks duel met Philips 2. PSV 2 won overtuigend (3-0). De Hoop won met 2-1 van Gemeente 2. Het team van Promenade 3. voorname lijk uit dames bestaat, haalde de eerste punten binnen. PZEM 2. dat eveneens nog zonder punten was. werd hierdoor naar de laatste plaats teruggewezen. De stand in de B-poule: P6V Programma voor volgende week: Dow 1-HKC; PZEM-Van der Poel; Elopak Mis trappers; Dow 2 - Terneuzen veter TRAINER LEVIEN DIELEMANIS VERBAASD OVER PRESTATIES KOEWACHT - In Koewacht wordl zondagmiddag de onbetwiste toppei uit de vierde klasse gespeeld. Om hall drie begint op het knusse sportparkje in Koewacht de strijd tussen Koe wacht en het Souburgse RCS één en twee op de ranglijst. Een wedstrijd die van groot belang is voor het ver dere competieverloop in deze klasse. Niet alleen voor deze twee clubs maar ook voor Biervliet. Zeeland Sport Clinge en Hontenisse Zij allen hebben een achterstand van twee of meer pun ten op leider RCS. Als Koewacht er zondag in slaagt om de punten thuis te houden, dan komen al deze clubs in eens weer in aanmerking voor het kampioenschap. Wint RCS dan wordt de kloof met de achtervolgers mis schien te groot Alleen al om het verdere competitie- verloop zo spannend mogelijk te ma ken aast Koewachttrainer Levien Die- leman zondag op volle winst „Het zou mooi zijn als we met deze zes clubs de slotfase van de competitie konden in gaan op jacht naar het kampioen schap. De spanning zal er dan bij alle zes tot de laatste wedstrijd in blijven en dat is toch wel erg prettig. Wint RCS zondag dan kunnen we een der gelijk slot wel vergeten", aldus Levien Dieleman. Volgens Levien Dieleman staat men bij drang is er nog niet Voor my is de Koewacht bepaald ruet te dringen om hoge klassering min of rr.«-r een ver kampioen van de vierde klasse te wor- rassing. Vorig jaar draaiden we met den. Voor hem is de hoge klassering op een gemiddelde van een punt per wed de ranglijst min of meer een verrassing, strijd en daar zijn we ook dit jaar wee* Dieleman: ,,Er bestaat bij Koewacht vanuit gegaan. Maar tot verba gelukkig geen drang om per se kam- zuig draaien we nog steeds m" ;:an de pioen te worden dit Jaar. Als we het: top." zouden worden zou het feest er niet Dit lijkt een beetje op valse besehel- minder om zijn en dan draaien we ook denheid van de trainer Wie de resulta- In de 'derde klasse mee. maar echt ten van Koewacht wat nader ar.aly- seert komt tot de ontdekking dat de prestatiecurve van zijn ploeg vong jaar in de tweede helft van de competitie omhoog is geschoten. Daarover zegt hy: „Je hebt inderdaad gelijk, we heb ben vong jaar in de tweede competi- tiehelft slechts tweemaal meer verlo ren. Toen is het inderdaad beginnen te draaien. Het team van Koewacht is een ideale mengeling van jeugd en rou tine. Naast de talentvolle jeugdige spe lers als Ivo Wouters. Tonnie Buijs is er de routine van een Bertie Suy en Ton nie Hendrikse Bertie Suy en Tonnie Hendrikse zijn de enige dertigers in de ploeg. Daar onder zijn er een aantal Als keurmeester fungeert de heer Koch rond de 25 en nog een aantal zijn net ol uit Terneuzen. De tentoonstelling be- nog niet eens 20. Ik heb een selectie gint zaterdagavond om zeven uur. De van een man of zestien die Ik kan ge- duiven kunnen worden ingekorfd op bruiken", aldus Levien Dieleman. vrijdagavond tussen 8 en 9 uur. Zondag De Axelaar is aan zijn tweede seizoen is de tentoonstelling om tien uur open. bij Koewacht bezig na eerst jaren her. Zaterdagavond, is tevens de tentoon- AZW-shirt te hebben gedragen. Le- stelling vien Dieleman maakte onder meer deel uit van de roemruchte AZW-formatie. Zaterdagavond is tevens de uitreiking die in het begin van de jaren zestig er van de bekers der kampioenen 1975 en als eerste Zeewse ploeg in slaagde de Duivententoonstelling PHILIPPINE - De postduivenhouder- svereniging 'De Rei duif te Phitippine houdt zaterdagenzondag inde Meerpaal te Philippine haar jaarlijkse keuring en tentoonstelling. Er wordt in 8 klassen gekeurd, waarbij de late jongen op 3 of meer pennen moeten staan. Voor de eerste en tweede prijs in iedere klasse is een medaille beschikbaar. Voor de schoonste doffer en de schoon ste d ui vin is een beker beschikbaar ge steld. een kaarting voor de leden. Verder is iedereen, ook de niet-dulvenliefhebber, welkom in de Meerpaal. TUSSEN SCHELDE EN GRENS Op het gebied van sex presenteert 'De Koning' de klucht 'In Tirol gaat de on tucht vrolijk verder'. 'In 'Stuio 2', wordt een stoere film gedraaid, onder de titel 'Zij noemden hem platvoet'. Bud Spencer speelt de mannetjesput ter. Zaterdag- en zondagmiddag is het tijd voor jeugdige bioscoopbezoekers. Te zien is 'Pipo en de piraten van toen'. Ook in Ledel te Oostburg sex, gepro longeerde sex onder de titel 'Kom met je waldhoorn tussen mijn alpen'. Om in de sfeer van sex te blijven: Zweedse Flossie is er ook nog steeds. Ze gaat haar veertiende week in. Zondagmid dag is het jeugdmatinee met 'Kuifje en het haaienmeer'. Kapitein Haddock biedt deze roodharige speurneus een helpende hand. Luxor Terneuzen programmeert ook een oude film die honderdduizenden mensen al eens gezien hebben: „De klokkenluider van de Notre Dame'. Deze Parijse gebochelde redt het leven van een jonge vrouw. Romantiek en af schuw worden in deze film ineen ge vlochten. Quasimodo wordt gespeeld door Charles Laughton en de schone Esmeralda is Maureen O'Hara. Verder in Luxor: karatevuist nr. 1 Franco Franchi toont zich de gekste karate- vechter van de wereld. Hij doet zich voor als onhandige politieman in Na pels, maar, laat hem maar schuiven. PTT P8V2 Philips 2 Ter Schorre Marechausse Rabo De Hoop Amro Gemeente 2 Excelsior Belasting 2 Promenade 3 PZEM 2 7 7 0 8 6 0 8 0 0 1 16 23- 6 0 14 18- 4 2 12 19- 5 2 10 14- 7 2 9 14- 9 3 8 13- 9 3 8 13- 9 3 8 9-10 4 6 11-15 5 6 13-15 4 5 iO-15 7' 2 5-20 7 2 3-21 8 0 0-24 De Terneuzense veteranen hebben zich in de zaalvoetbalcompetitie maandag avond aan de leiding gehandhaafd. De veteranen deden dit door een uit stekende 4-0 overwinning op HKC. Opvallend gemakkeüjk, want Terneu zen Veteranen-HKC was aangekondigd als een veelbelovend duel omdat HKC op de openingsdag van Van der Poel had gewonnen. Deze overwinning moet echter eerder op naam worden geschreven van een zwak gestart Van der Poel. Ook maandagavond kwam Van der Poel weer erg moeizaam aan de volle winst. Tegenstander Mistrappers, slechts met 5 spelers opgekomen, zorgde bijna voor de verrassing van de avond. Van der Poel won slechts met 4-3. Dow 1 is het enige team dat met Terneuzense Vete ranen ongeslagen bleef. Do# 1-Dow 2 werd een logische 2-0. Eiopak en PZEM, ook tegenstanders in de B-poule die enige weken geleden is af gewerkt. speelden een spannende wed strijd die tenslotte door Elopak werd gewonnen (2-1). Stand: Terneuzen vet. Dow 1 Van der Poel Dow 2 Elopak HKC 2 2 0 0 4 4-1 2 10 12 5-6 2 10 12 3-2 2 10 12 2-4 2 10 12 3-5 STEEN SLAAT GOEDE WEG IN TERNEUZEN - Ondanks een eerder matige prestatie van de voorlinie (in de laatste drie wedstrijden werd niet één doelpunt gescoord) blijft Terneu zen bovenaan de ranglijst in 2b rede lijk goed meedraaien. De komst van doelman Jan Rietdijk aan het begin van dit seizoen heeft de Terneuzense defensie duidelijk nieuwe impulsen gegeven. Het falen van de voorhoede wordt ge compenseerd door een achterhoede die ook onder grote druk koelbloedig blijft optreden. Het meedraaien in de kop groep mag daarom voor een belangrijk deel op naam van Terneuzen's laatste lijn worden geschreven. Want met het aantal doelpunten voor (13 in totaal uit evenveel wedstrijden) komt Terneuzen zelfs nog te kort bij RAC 14), Gastel (16) en RWB (13). de laatste drie ploe gen in de rangschikking In de uitwedstrijd tegen Sprundel zal Terneuzen zondag een belangrijke schakel van de defensie moeten mis sen. Frank Dey is door een kleine me dische ingreep een week onbeschik baar. Ook de afwezigheid van Eugéne Lauret aan het begin van de competi tie heeft echter aangetoond dat Ter neuzen over voldoende potentiële ver dedigers beschikt. Wordt het daarom een zoveelst 0-0? In de derde klas D moet Meto. na 13 wedstrijden onafgebroken de lijst te hebben aangevoerd, eindelijk Axel en Goes naast zich dulden Het zat er de laatste weken al in dat de hegemonie van METO niet lang meer zou duren. De leiders gingen steeds vaker in de fout. De spanning is nu helemaal terug. Axel won zondag niet met geweldig voetbal maar wel met de van de Axe laars bekende wil om te winnen. Axel heeft nu alle kans om de toppositie te behouden. Vooral zondag in de thuis wedstrijd tegen Breskens mag dat geen probleem heten. Meto en Goes krijgen het ongetwijfeld moeilijker om zich te handhaven. Beiden spelen we liswaar op eigen veld maar Zierikzee Ctegen Meto) en HW (tegen Goes) zijn beslist geen gemakkelijke tegenstan ders. Voor HW betekent het boven dien een van de laatste kansen om bij te blijven. Steen, dat zondag de vierde opeenvol gende thuiswedstrijd speelt, is de goede weg ingeslagen. Trainer Ruud Luteyn, die aanvankelijk met selectie problemen te kampen had. lijkt de juiste ploeg te hebben gevonden. Al leen Frank de Regter, die zondag tegen Breskens disciplinair werd gestraft, zal de plaats van A-junior D'Hooge inne men. Dat is zo goed als zeker. Verder zal de ploeg die tegen Breskens speelde on getwijfeld zondag tegen Vosmeer aan treden. Na de winst van Odio, afgelopen zondag, mag Steen ook tegen Vosmeer geen fout maken. Het zal bovendien iets overtuigender moeten want tegen Breskens was er een te grote dosis geluk nodig. In de 4e klas H. staat zondag te topper Koe wacht - RCS op het programma. De strijd in deze klasse kan zondag al be slist zijn als Koewacht verliest Zo ver is het echter nog niet, zal men in Koe wacht terecht zeggen. 'Vogelwaarde speelt zondag, uiteraard nog zonder toeschouwers, tegen Zee tweede klasse van het zaterdagvoetbal te bereiken. Voordat hy bij Koewacht kwam trainde hij twee jaar Sluiskil. Dieleman zal het zondag in leder geval zonder Tonny Buijs moeten doen. Deze sukkelt al enkele weken met een onwil lige knie waarvoor hij volgende week woensdag behandeld wordt. ..Eigenlijk is er geen sprake van een invaller. We spelen al enkele weken zonder hem. Het is waarschijnlijk de meniscus, dat zullen we woensdag wel weten. Het ziet: er in ieder geval niet in dat hij zondag zal spelen. Voor de rest komt dezelfde ploeg van de laatste weken binnen de lijnen", aldus Levien Dieleman. In de uitwedstrijd behaalde Koewacht Prognoses: Zondagvoetbal KNVB: res. 2e klas B: Axel 2 - Internos 2 (1). Roos- in ?oubar? een verdienstelijk gelUlc; endaal 2 - Terneuzen 2 (2l, res. 3e klas Terneuzen 3 - Vlissingen Afdelingsvoetbal: zaterdagcompeUtie: le klas: Spui - WIK (2). 2e klas A: Tem. Boys 2 - ZSC 1 (1), 2e klas spel na een tweede helft volledig met tien man te hebben gespeeld nadat Eddie Rietjens nel voor rust uit het veld werd gestuurd. „We kwamen toen zelfs nog aebter en met z'n tienen hebben we toch nog gelijk gemaakt", zegt Levien Dieleman. Kloetinge 2 - AZW 2 (3). SSV 1 - Tem H« is zondag eigenlijk een dubbele Boys 3 (1), 3e klas D: AZW 3 - Krab- bendijke 2 (1). Cadzand 1 - Hoek 3 (1). Sluis 2 - Rillandia 2 '3). Steen 4 - Kruin- ingen 2 (3). 4e klas G: Biervliet 3 - Hul- sterloo 3 (1). Corn Boys 5 - RAC. White 3 (3). Rac. White 1 - AZW 5 (1). Zaam slag 3 - Tem Boys 4 (2). Zondagcompetitie: le klas Aarden burg - Graauw *1>, Hulsterloo - IJzen- dijke (2). Luctor - Ria (2). Schoondijke - Patrijzen (1). Sluiskil - Lewed. Boys (1). Res. le klas: Domburg 2 - Com. Boys 2 (3). Vogelwaarde 2 - Zeeland Sport 3 (1), Axel 3 - Jong Ambon 2 (3), Honte nisse 2 - Breskens 3 (2), Steen 2 - Wal cheren 2 (1). Zienkzee 2 - Clinge 2 (3> 2e klas A: HW 3 - Hoofdplaat 2 (li. Vlis- confrontatie. want de twee beste v hoedes van de vierde klasse komen tegenover de twee beste verdedigingen te staan. „Het zal geen grote uitslag worden", zegt Levien Dieleman. „Zij hebben een goede keeper en wij heb ben er één die minstens net zo goed is Maar de uitslag hoeft ook niet te groot te zijn, als wij de punten maar pak ken." CHIEL HARTE agenda agenda agenda land Sport. Voor Zeeland Sport is het stagen 5 - Hontenisse 3 <3). Oostburg 1 - van een eventuele misstap van de leiders te profiteren. We ver wachten daarom een kleine nederlaag voor Vogelwaarde, dat overigens tegen Koewacht uitstekend party bood. De overige Zeeuws-Vlaamse ploegen die onderaan de rangschikking vertoe ven zullen zondag de punten moeten pakken anders gaat het er donker uit- zien Zoals voor Hoofdplaat, dat de thuiswedstrijd tegen Noormannen be slist moet winnen. En ook Com. Boys, maar uit in Domburg winnen wordt moeilijker. Philippine zal tegen Bier vliet waarschijnlijk helemaal niet op puntenwlnst moeten rekenen. Clinge en Hontenisse, de hekkesluiters van de kopgroep, spelen zondag tegen elkaar. De winnaar blijft voorlopig goed vol gen. Zaterdagvoetbal In de 3e klas speelt Hoek zaterdag thuis tegen Rillandia. Om de kansrijke positie te behouden moet dit zonder twijfel de volle winst opleveren. Voor AZW mag Zwaluwse Boys geen probleem zijn. De 4e klas- sers krijgen het iets lastiger. Vooral Sluis, dat de altijd moeilijke uitwed strijd tegen Kapelle moet afwerken Nieuwlana kan wel eens een uitschie ter hebben en daarom is het oppassen geblazen voor Terneuzense Boys. Biervliet 2 (1). RCS 3 - Aardenburg 2 (3). Noormannen 2 - SDO 1 (2), Philip pine 2 - Schoondijke 2 (1), 3e klas A: Terhole 1 - Hulsterloo 2(1), Hontenisse 4 - Graauw 2 (3). Vogelwaarde 3 - Steen 3 (1), Terneuzen 4 - Clinge 3 (1), 3e klas B: Ria 2 - Terhole 2d). Oostburg 2 - Axel 4 (3). Graauw 3 - Sluiskil 2 (2). Com Boys 3 - Vogelwaarde 4 (1), 3e klas C. Corn Boys 4 - Groede 1 (2), IJ- zendijke 3 - Philippine 3 (1). Hoofdplaat 3- Schoondijke 3(1), Sluiskil 3 - Oost burg 3 (1), Middelburg 9 - Aardenburg 3 (3). Schietingen: Zaterdag 10 Januari: Zuiddorpe: L. Vermue; Hulst: W Blommaert; Kapellebrug: Cyr. de Kindt: Hengstdijk: P. van Dijk;'Kioos- terzande: De Linde Zondag 11 januari: H. Dallinga; Hulst S. Blommaert: Koewacht: De Öude Molen; Lamswaarde: R. Heijens: Kloosterzande: De Linde. Kaartingen: vrijdag 9 januan: Sluiskil: restaurant Atlanta, 19.30 uur. (ADVERTENTIE) A\ MAISON LEGRAND BURCHTSTRAAT 1 TELEFOON 2462 OOSTBURG

Provinciale Zeeuwse Courant | 1976 | | pagina 35