Dreigend conflict tussen Haringman en coach Verrijzer kwam tot uitbarsting Trainer Nico de Frel: WHS zal dit seizoen beslist niet degraderen Twee partijen toch veel waardering voor elkaar WILLY HUIS IN 'T VELD: HIJ IS EEN VAN DE BESTE TRAINERS MAAR BIJ DE COACHING KLIKTE HET NIET NU LOU TRAAS WEER TERUG? 'PA' VAN HIJFTE OVERLEDEN WERY WIL NIET SPELEN Vijfhonderd auto's sneeuw naar Olympische skipistes Ali-Coopman in San Juan FC Den Bosch wil de Kromme DONDERDAG 8 JANUARI 1976 GOES - Een al weken lang smeulend en dreigend conflict tus sen de handballers vin Haringman uit Goes en hun trainer- coach Piet Verrijzer is in het afgelopen weekeinde tot een uit barsting gekomen. Zondagmiddag tijdens de thuiswedstrijd van Haringman tegen Blauw Wit uit Geleen liep het menings verschil tussen de spelers en hun 33-jarige coach over het tacti sche concept zo hoog op, dat Piet Verrijzer zijn gramschap niet langer onder controle had en woedend dreigde er mee te stop pen. De breuk was onmiddellijk onherstelbaar, toen een even eens geëmotioneerde doelman Wies de Wit uitdagend riep: „Doe het dan ook. Stop er dan mee". Piet Verrijzer later: „Er werd op de bank door de spelers zo geschreeuwd en ik kreeg zulke ver wijten naar mijn hoofd geslingerd, dat zelfs de scheidsrechters er schande van spraken en mij gelijk gaven dat ik het bijltje er bij neer gooide". In de rust (Haringman stond inmiddels met 13-3 achter) stapte Piet Verrijzer op en tenslotte verloren de Goese zaalhandballers met 31-11. Nu de emoties van de uitbarsting enigszins weggeëbt zijn, blijkt het echter geen conflict te zijn waarin de twee partijen vol haat en nijd tegenover elkaar staan. Integendeel: de spelers zijn vervuld van begrip voor de motieven, die Piet Ver rijzer er tenslotte toe brachten op te stappen. En de vertrokken trainer-coach op zijn beurt blijkt zonder enige rancune te zijn ten opzichte van het zaalhand balteam dat hij heeft verlaten. Verrijzer daarover: „Als zo'n conflict tot een uitbarsting komt, is er natuurlijk op het moment sprake van woede, maar ik geloof toch dat de wederzijdse waardering is gebleven. Alleen was er spel- technisch en -tactisch, rond de hele coaching dus, zo'n verschil van inzicht tus sen mij en de spelers dat we niet langer samen konden gaan". dens de wedstrijd taktische aanwijzin gen te geven. Als Lou Traas niet be schikbaar is, wordt dat dus het grote probleem'". Zelf traint Willy Huis in 't Veld de jeugd van Haringman en met zijn 32 jaar heeft hij een grote ervaring in de zaalhandbalsport („ik speelde destijds al voor Tonido"). Overwogen wordt dan ook om als interim-oplossing Willy Huis in 't Veld aan te wijzen als coach als Lou Traas nog niet beschik baar is. Willy zelf zegt er van: „Maar onze kem voor het eerste team is zo klein, dat ik misschien in het veld ook niet gèmist kan worden als we enkele geblesseerden hebben". vlogen van kampioenschap naar kampioenschap en nu spelen we al weer voor het derde seizoen in de eer ste klas". Alleen al het feit, dat Haringman zich zonder een intensieve training steeds weer handhaaft in de eerste klas, be wijst dat er veel talent in de ploeg zit. „Maar het is voor een eerste klasser inderdaad te gek dat we maar één uurtje per week trainen, terwijl de op komst dan vaak nog bedroevend is. Het komt voor dat er op dinsdagavond tussen acht en negen uur maar zo'n zestig procent van de spelers aanwezig is. Alle andere ploegen in de eerste klas trainen tenminste twee maal per week en ook een club als GSC hier in Goes stelt twee trainingen per week ver plicht". vertelt Willy Huis in 't Veld. Natuurlijk heeft de leiding van Ha ringman inmiddels koortsachtig ge zocht naar een oplossing, die Haring man uit de impasse moet halen. Dins dagavond kwamen de spelers en de leiding bijeen om naar die oplossing te zoeken en tenslotte werd besloten weer een beroep te doen op Lou Traas, dié al eerder coach van Haringman is 'ge weest, maar die nu trainer-coach is van Volharding. De 32-jarige speler Willy Huis in 't Veld vertelde: „Het is voor negentig procent zeker dat Lou Traas weer terugkomt bij Haringman". Groot probleem Tot mei heeft Lou Traas echter een contract met Volharding. Willy Huis in 't Veld: „Maar Haringman en Volhar ding trainen op dinsdagavond samen in de Goese sporthal. Waarschijnlijk zullen de twee trainingsgroepen van de beide clubs nu tesamen onder leiding van Lou i'raas gaan trainen. Maar of Lou Traas voorlopig bij al onze wed strijden ook aanwezig kan zijn om als coach op te treden is nog een vraag. En een goede coach is onontbeerlijk om de spelers voor de wedstrijd op te peppen, om de taktiek tegen de verschillende tegenstanders te bespreken en om tij- Boven het hoofd De kern van het conflict tussen Piet Verrijzer en het eerste team van Ha ringman is in feite, dat veel spelers van deze Goese club de instelling hebben van 'recreatieve zaalhandballers'. ter wijl de nu vertrokken trainer-coach van alle spelers een intensieve voorbe reiding en grote inzet eiste, die nood zakelijk is voor het spelen in de lande lijke eerste klas. Willy Huis in 't Veld, overigens een van de weinige spelers, die immer met een grote inzet trainde, licht toe: „De zaak is ons spelenderwijs een beetje boven het hoofd gegroeid. Haringman begon in 1970 met een groep spelers, die uitsluitend voor hun plezier nog een partijtje wilden spelen. Maar we Frustraties Die abominabele trainingsmogelijk heid was de grote frustratie van coach Piet Verrijzer. „Bij Tonido ben ik al als 10-jarige begonnen en ik ben zelf ook nog speler van Haringman geweest. Drie jaar geleden deed Haringman een beroep op mij om trainer-coach te worden. Ik volgde een cursus, werd ge diplomeerd. Dan kom je tot de ont dekking dat je als trainer-coach een veel grotere betrokkenheid krijgt met de club dan als speler. Als je dan ziet dat er zoveel talent is. dat de ploeg spelenderwijs in de eerste klas kan komen, krijg je als coach bepaalde pre tenties. En het is inderdaad slopend om te ontdekken dat je onmogelijk de medewerking kunt krijgen om je plan nen werkelijkheid te maken", bekent de ex-trainer van Haringman. Piet Verrijzer had zich een enorme kennis van het handbalspel en vooral van verschillende aanvalssystemen eigen gemaakt. „Maar in één uurtje kun je niet én werken aan de conditie én werken aan de vangtechniek én ook nog eens werken aan verschil lende systemen. Vooral ook omdat Tonny Traas, Piet de Wilde, Gerard Steenhard en Willy Huis in 't Veld de enigen waren, die regelmatig train den. In het begin van het seizoen heb ik al gezegd, dat het voor mij op zo'n zwakke basis onmogelijk is verder te werken. Het breekpunt kwam zondag toen één speler, zijn naam wil ik niet noemen, tegen mij uitpakte", wil Ver rijzer wel kwijt. Met spijt voegt hij er aan toe: „In de praktijk van de wedstrijden was het steeds weer zo. dat ze hun eigen, indi viduele kunnen af en toe afwisselden met wat ik hun aan systemen heb ge leerd. Maar het moest juist andersom zijn. Steeds heb ik gezegd: als jullie mijn taktisch concept opvolgen en het loopt mis, mogen jullie met verwijten komen, maar zolang het goed gaat met mijn systemen, blijven we die draaien. Maar dat bleek in de praktijk onmoge lijk. Ze waren door de te geringe trai ning gewoon niet in staat die systemen goed toe te passen. Jammer, want het materiaal is er wel". Grieven Piet Verrijzer is er ook van overtuigd: „Negentig procent van de spelers stond toch wel achter mij. Alleen één" man kwam steeds met kritiek". Zonder VLISSINGEN - Op 70-jarige leeflijd ia gisteren overleden de heer Maurice F. van Hijfte die vele tientallen Jaren roet grote inzet zijn bnle krarnien beeft gegeven voor de Vlissingse ge meenschap. Van Hijfte - bij vele Scheldestadbewoners beter bekend onder de naam Pa van Hijfte - maakte zicb bijzonder verdienstelijk voor de Vlissingse sportwereld - in het bij zonder de sv Walcheren - en was een zelfde aantal jaren, veertig, met liefde werkzaam in de sector van de gezond heidszorg. dc recreatie en de sport. Ongeveer 2V»Jatir geleden nam de heer Van Hijfte afscheid van de stichting r-k Streekziekenhuis St-Joseph nadat hij veertig Jaar in bet zlekenhuiswerk de medemens geholpen had Voor zijn grote verdiensten kreeg hij het ridder schap van Or.-N8ssau, waarna hij bij zijn afscheid van de VUssLngne sport wereld eind 1974 de pauselijke onder- schelding Ridder in de Orde van Syl vester aangeboden kreeg voor zijn ver diensten op kerkelijk en maatschappe lijk gebied. In de gezondheidssector was de heer Van Hijfte naast zjjn bestuursfuncties voor St-Joseph mede-oprichter en voorzitter van het Vlissmgse Wlt-Gele Kruis, alsmede administratief adviseur van de provinciale bond Hij was secre taris van de suchting ziekenvervoer en bestuurslid van de stichting trombo- sedienst Walcheren. In zijn woonplaats was Maurice van Hijfte voorts be stuurslid van de VW en voorzitter van de sociëteit. Hij was ook vele Jaren lid van het Armbestuur Eind 1934 richtte 'Pa' van Hijfte de sv Walcheren op. welke vereniging hij van 22 atleten zag groeien tot ruim 800 voetballers, handballers, gymnasten, volleyballers en wandelsportenthou- saisten. In 1957 werd de heer Van Hijfte lid van de stichting sportbelan- gen ook in de contactcommissie uit wisseling sport belangen was hij bij zonder actief. Sinds 1941 was hij werk zaam voor de KNVB-afdellng 'voetbal bond) Zeeland: hij diende de protest en de financiële commissie en was en kele jaren bestuurslid. Het stoffelijk overschot van de heer Van Hijfte wordt vrijdag aanstaande om half cirie op de r-k begraafplaats te Vlissingen ter aarde besteld. iets af te willen doen aan zijn waarde ring voor Piet Verrijzer bestrijdt Willy Huis in 't Veld toch die mening: „We hebben dinsdagavond in de bespreking allemaal grieven over de coaching van Piet Verrijzer naar voren gebracht. Al leen was Wies de Wit de man die vol doende moed had om het Piet Verrijzer recht in het gezicht te zeggen. De posi tie van Piet Verrijzer bij Haringman was voor mij ongeveer te vergelijken met die van Hans Kraay bij Ajax. Technisch en theoretisch is Verrijzer een van de beste trainers, die er in Zee land rondlopen, maar zijn manier van aanpakken, zijn coaching klikte niet bij de meeste spelers". Willy Huis in 't Veld verder: „We zijn eigenlijk maar simpele handballers. Maar Piet Verrijzer had vooral door onze reis naar Polen en ook uit Belgié zo veel theorie opgedaan, dat hij met schitterende aanvalssystemen kwam, die je in Nederland niet of nauwelijks ziet. Misschien hebben we best het speiersmateriaal om die systemen in te studeren, maar de meeste spelers willen zo maar voor hun plezier sim pel handballen. Ik cn ook de meeste andere spelers hebben grote waarde ring voor Verrijzer, maar hij had alles tegen bij Haringman: door dat ene uurtje training per week te weinig tijd om het ons allemaal aan het ver stand te brengen en te weinig spelers, die regelmatig op de trainingen ver schenen. Ik kan zijn teleurstelling goed begrijpen, want wat hij ons bij voorbeeld liet zien aan schitterende mogelijkheden om te sperren was in derdaad fantastisch, maar het is bij een recreatieve club als Haringman niet in de praktijk te brengen". Zonder één cent Piet Verrijzer heeft zich nu ook bij het onmogelijke neergelegd: „Haringman is blijven steken ergens in het grensge bied tussen een recreatief clubje en een volwaardige eerste klasser. De kem is ook veel te klein. Met jeugd en be stuursleden mee hebben we 25 a 26 le den. Dat is te weinig. Een stok achter de deur had ik nooit, want iedere spe ler. die bij de training wegbleef, had je nodig voor de wedstrijden Toch ben ik er van overtuigd, dat Haringman zich zeker in de eerste klas zal handhaven, want de standenlijst geeft een verte kend beeld. Alle zwakke ploegen, zoals Holleman, Fortuna, Animo en Internos moeten nog naar Goes komen en daar BERGEN OP ZOOM - Trainer Nico de Frel van de Sint- Annalandse zaterdag tweede klasser WHS is wel zo eerlijk om toe te geven, dat hij het af gelasten van de wedstrijd van zijn ploeg tegen Arnemuiden beslist met gejuich begroette. „Want", omschrijft De Frel zijn mening, „Arnemuiden voelde zich natuurlijk na de zege in de' bekercompetitie op algemeen amateurlandskampioen Spij- kenisse zo sterk als een eike boom. En tegen zo'n ploeg had een WHS in herstel vanzelf sprekend geen enkele kans op zelfs maar een puntje gekre gen" Dat het herstel van de Sint- Annalandse formatie, die nu op de laatste plaats in de tweede klas van het landelijk zaterdagvoetbal ver blijft, komt, staat voor de Bergen op Zoomse sportinstructeur aan dc Cort Heyligerskazerne als een paal boven water. De vlot en makkelijk formulerende WHS-trainer zegt dan ook met volle overtuiging en met vertrouwen in de capaciteiten van de ploeg, die hij meer dan vijftien jaar traint: „Degenen, die veronderstellen, dat WHS dit seizoen uit de tweede klas zal verdwijnen, moet ik toch teleurstellen. Het herstel komt gegarandeerd in de tweede helft van de competitie, want dan zullen we de nodige punten verzamelen om ons tweede klasseschap te behouden". Het getuigt van een onwrikbaar vertrou wen in de kwaliteiten van de Sint- Annalandse ploeg, die 'bij vriend en vijand' bekend staat om zijn doorzet tingsvermogen en inzet. Afgelopen week had Nico de Frel een begin van het herstel tegen Arnemui den in deze huidige vorm niet zo direct zien zitten. „Want als je met 3-ü van een ploeg als Spijkenisse wint, moet je nog al wat m je mars hebben. En men kan zeggen wat men wil van Arnemuiden, maar ze hebben een stel goede voetballers, die bovendien men taal sterk zijn. Arnemuiden heeft van zijn verblijf in de eerste klas in posi tieve en negatieve zin veel geleerd. Bo vendien wordt Joost de Ridder volgens mij de beste spits van het zuidelijk dis trict, conditioneel steeds sterker en is de terugkomst van Ben van de Ketterij een erg positief punt geweest". Nico de Frel bekent behoorlijk in de put te hebben gezeten over de terugval van zijn ploeg in de huidige competitie. „Ik heb het er vooral moeilijk mee ge had. na de wedstrijd tegen SSC, die we in feite hadden moeten winnen. Ik meende, dat ik alles terdege voorbe reid had, terwijl toch in deze wedstrijd SSC gelijk maakte via de enige man, voor wie ik de spelers gewaarschuwd had dat hij dat zou kunnen". De trainer van de Sint-Annalanders baseert zijn verwachtingen voor een betere competitiehelft op enkele feiten, waardoor zijn ploeg gevarieerde zal gaan spelen. „Voorheen werd het spel teveel via Theo Moerland gedirigeerd, nu wil ik proberen meer geroutineer- den in te schakelen. Een van hen is Jan Mosselman, die momenteel zonder enig toedoen van mij enorm gemoti veerd is en zich in een topconditie ge bracht heeft. Mosselman krijgt meer vrijheid en dat zal ons spel ten goede komen. Bovendien heeft de aanpassing van nieuwe spelers zoals Ko Stoutjes- dijk, Jaap Moerland en Adrie de Kos ter meer tijd dan normaal gevergd, maar die aanpassing is nu zover, dat het vertrek van spelers als Piet de Rij ke, Rien Keur en Hein Dijkema goed opgevangen is". Over Ko Stoutjesdijk vertelt Nico de Frel: „Deze speler vecht momenteel tegen zichzelf, terwijl hij in Zeeland op technisch gebied één van de sterk- sten is. Hij heeft de capaciteit om be taald voetbal te spelen, maar Stout jesdijk voelt tijdens het spel een vlieg op zijn voet steken. Hij zou zich zelf eens moeten zien schieten, want dat kan hij ontzettend hard. In een oefen partij kan hij de bal leggen waar hij wil". Voorts ging de Thoolse ploeg geruime tijd gebukt onder het feit, dat WHS in feite geen scherptespits bezit. „De laatste man van de tegenpartij heeft, altijd gemakkelijke wedstrijden, om dat een spits ais Nico Hage over het algemeen te statisch is. In de eerste wedstrijd tegen Barendrecht volgde hij echter mijn advies op om erg beweeg lijk te zijn en toen maakte hij ook me teen drie treffers. „We versloegen Ba rendrecht met 3-1". Nico de Frel zegt tot slot van het ge sprek er van overtuigd te zijn, dat WHS in de volgende wedstrijden tot op de bodem van zijn kunnen zal gaan. „WHS komt terug. Ik ben er van over tuigd, dat we een plaats in de mid denmoot van de tweede klas kunnen bereiken. Daarom weiger ik toe te ge ven aan praatjes over degradatie voordat de prijzen verdeeld zijn". Wellicht, dat herstel zich nu aan staande zaterdag in de wedstrijd tegen NEO'25 in Sprang-Capelle inzet. UTRECHT - De situatie bij FC Utrecht blijft erg gespannen. Het bestuur heeft afgelopen maandag middenvelder Henk Wery voor zijn houding tijdens de wedstrijd tegen NAC ,toen Wery.die het niet eens was met zijn vervanging een lege bierkrat naar de dug-out. in casu naar Jan Rab smeet, een boete opgelegd van 400 gulden. Wery heeft verklaard niet te willen beta len en wil een nieuw gesprek met het FC Utrecht-bestuur. Het bestuur van de Utrechtse eredivisie-club voelt daar echter mets voor omdat men zowel de lezing van trainer Jan Rab als van Wery heeft gehoord en naar aanleiding daar van tot de forse boete heeft besloten. Wery blijft echter bij zijn standpunt dat wanneer er geen oplossing wordt ge vonden, hij weigert om zondag in de wedstrijd tegen Feyenoord uit te ko- PARIJS - De Belgische atleet Emiel Puttemans wil zaterdag in Pantin (Fraj zijn eigen wereld indoorrecord op de 5000 meter aanvallen. In 1974 bracht hij in dezelfde hal het record op 13.24,6. NICO DE FREL ..herstel komt.. MICHEL LUTZ VERONGELUKT FES - Michel Lutz (Fr) is met zijn Honda 250 xl in de rally Cote d'Ivoire - Cote d'Azur verongelukt. Lutz, die een vrouw en dochtertje ach terlaat. kreeg bij een snelheid van 150 kilometer per uur een klapband. De 29-jarige Michel Lutz werd uit zijn wa gen geworpen en kwam in een ravijn terecht. INNSBRUCK (UPI) - Vijfhonderd vrachtwagens zijn ingezet om de winterspeler, die over ruim vier weken in Innsbruck beginnen, te redden. Evenals tijdens de winter speler van 1964 kampt de organi satie met een tekort aan sneeuw. De pistes waar over een maand gestreden moet gaan worden om het eremetaal, geven nu nog een aanblik alsof het hoogzomer is. Erg bezorgd maken de organisato ren zich echter niet Karl Heinz Klee. voorzitter van het organisa tiecomité: „De spelen kunnen ge woon doorgang vinden. De tijd is nu alleen aangebroken om sneeuw van de omliggende bergen te ha len". Om de pistes op tijd klaar te krij gen zijn 500 vrachtwagens van het leger onderweg van de Brenner- pas, dichtbij de Italiaanse grens, naar Innsbruck. De kosten van deze sneeuwoperatie bedragen 250.000 dollar (ruim 650.000 gul den). Piel Verrijzer: Haringman bleef steken tussen recreatief clubje en echte eerste klasser. zullen voldoende punten uit gehaald" worden", voorspelt Piet Verrijzer. die zonder enige rancune is en die dan ook lachend zegt: „Natuurlijk ben ik wel lid van Haringman gebleven, want die club is toch een stuk van m'n leven geworden". En Willy Huis in 't Veld tenslotte: „Het is spijtig dat het alle maal zo geëindigd is. want Piet Verrij zer was niet alleen maar een trainer- coach met veel ambities, hij was ook een uitstekend clubman. Hij was en is gediplomeerd, maar hij heeft ons altijd getraind en gecoacht zonder één cent vergoeding. Het was zijn pure liefheb berij. Dat zegt toch alles over zijn clu bliefde". Het is alsof je de succesvolle smartlap van Shirley Bassey hoort zingen: 'im possible to live with you, but I cann't live without you'. Het is onmogelijk om met je te leven, maar ik kan niet leven zonder je. Kortom: een aardig, maar onvermijdelijk conflict van vrienden onder elkaar, daar bij Ha ringman in Goes. JOOP VAN DEN BERG NEW YORK - San Juan is woensdag aangewezen als plaats voor het gevecht om de wereldtitel zwaargewicht tussen Muhammad Ah en Jean-Pierre Coop- man op 20 februari. Promotor Don King deelde mee. dat het duel in het Roberto Clemente-coliseum in de Portoricaanse hoofdstad zal worden gehouden. Het gevechtzal in de Verenigde Staten op de televisie worden uitgezonden. Er zijn ook plannen voor uitzending per sa te- het in Europa. Ah zal ruim een miljoen dollar (bijna drie miljoen gulden innen, het bedrag, dat Coopman zal incasseren, werd niet vrijgegeven, maar zou rond de 75.000 dollar liggen Een viertal Thoolse atleten heeft deelgenomen aan een halve marathon- prestatieioop te Zegge Winnaar van de 66 deelnemers werd Ron Jansen van Thor. die een tijd van 1.11.50 voor zich het afdrukken, gevolgd door Kees Zuiderveld van Olympia met 1.14.21 en Jan de Leeuw van Olympia 1.17.32. Rien Hommel werd elfde in 1.23.02 en Nico van Vhet uit Tholen 44e in 1.44.12, terwijl zijn echtgenote mevrouw Van Vhet 65e werd in een tijd van 2.02.13. DEN BOSCH - Het bestuur van de eerste-divisievereniging FC Den Bosch heeft dezer dagen via een persoonlijk gesprek de moge lijkheden onderzocht om Feyenoord-voetballer Willem van Hanegem de nadagen van zijn voetbalcarrière bij de Bossche vereniging te laten doorbrengen. FC Den Bosch-voorzitter Ir. F. J. Suykerbuyk: „Ik heb inderdaad een oriënterend gesprek met Van Hanegem gehad om hem voor FC Den Bosch te Interesseren nadat zijn contract eind dit seizoen bij Feyenoord afgelopen Ls. of zo mo gelijk één jaar later wanneer hij 33 jaar geworden is en derhalve transfervrij is". Naast zijn voetbalactivitelten zou Van Hanegem in Den Bosch bovendien belast kunnen worden met de leiding van de tennishal, die in oktober van dit jaar gereed komt. De heer Suykerbuyk: „We weten dat zowel Van Hanegem als zijn vrouw beiden verwoede lief hebbers zijn van de tennissport, en in een gesprek zijn we nage gaan in hoeverre het voor liet echtpaar Van Hanegem aantrek kelijk zou zijn om zich in Den Bosch te vestigen, waarbij even tueel de voetbalcapaciteiten van Wim van Hanegem FC Den Bosch ten goede zouden kunnen ko men". Inmiddels heeft FC Den Bosch, dat op de ranglijst van de eerste divisie momenteel een wat trieste plaats inneemt, zich versterkt met FC Utrecht-speler Piet van Oude- nallen (27). die tot eind van dit seizoen van de Utrechtse eredivi sieclub werd geleend. Bovendien zijn nog besprekingen gaande met Janusz Kowalik <NEC>. Tim Meu- lenbroeks (PSV; en Jaap Molen dijk (FC Groningeni. De heer Suykerbuyk: .ik verwacht op zeer korte termijn dat zeker twee van deze spelers een contract zullen tekenen voor FC Den Bosch". Twente-Ajax op 18 februari DEN HAAG - De KNVB heeft de data bekend gemaakt van de afgelaste wed strijden van 21 december jl. De ontr moeting FC Twente - Ajax wordt ge speeld op woensdag 18 februari en de wedstrijden Go Ahead Eagles - Roda JC en FC Utrecht - AZ '67 zijn voor woensdag 4 februari aanstaande vast gesteld- BC TERNEUZEN KLOPTE BRUGSE VERENIGING TERNEUZEN' - De badmintonclub Terneuzen heeft een ontmoeting met het Belgische Club Brugge gewonnen met 54-23. De wedstrijd werd gespeeld in 'Het Zwaantje' tc Temeuzen. Voorzitter Jan Willem Visser van Ter- neuzen heeft de Belgische gasten zon dagmorgen ontvangen. Hij wees er op, dat zijn club er op gebrand was om re vanche te nemen voorde nederlaag die vorig jaar werd geleden tegen de Be lgisch club in Brugge. De uitwisseling met de zuidertiuren. ai jaren een gebruik bij Temeuzen. ken merkte zich door een sportieve en ge zellige sfeer. Elke speler speelde één •enkelspel en vier dubbelspelen, zodat 'iedereen de gelegenheid kreeg om een behoorlijk lange tijd op de baan te staan.

Provinciale Zeeuwse Courant | 1976 | | pagina 11