In Stavenisse slikken ze weer valium... 'Zuiveringsheffing' naar particulieren BURGEMEESTER BAERENDS VERONTRUST OVER TERUGGANG WERKGELEGENHEID SCHOUWEN Crm geeft Goes f 400.000,- subsidie voor zwembad Berdenis van Berlekomgroep te Middelburg bestaat 65 jaar Zwaar gewonde bij botsing op rijksweg 2-58 bij 's-H. Arendskerke PZEM behandelt begroting 1976 DINSDAG 6 JANUARI 1970 OVINCIAlf ZEEUWS! CO 01 AMT 7 Je oefent des te meer kaas be staat er om het er levend af te brengen, wanneer de nood echt aan de man komt. Eigenlijk zou eens op een rustige dag moeten worden uitgeprobeerd hoe dat rampenplan op Tholen nu eigen lijk werkt, want er zitten nog een hoop hiaten in. Zo weet niemand waar hij nou naar toe moet. Alleen weet men dan men hogere straten moet opzoeken maar dat is logisch." Wat te doen als er echt wat aan de knikker is, ja dat is in deze dagen opnieuw het onder-werp van gesprek- Er wordt getwijfeld aan het effect van het- thans gehanteerde rampenplan. Is de acht tot tien man aan aijkbewa- kers in Stavenisse wel voldoende met zulk noodweer, moeten die mensen niet beter worden voor zien met walki-talki's en lampen. Volgens de huidige regeling kan men in noodgevallen terugvallen op de bb, maar er zijn mensen die zich afvragen of daarmee geen kostbare tijd verloren gaat. De situatie van het afgelopen weekeinde heeft verder aan het- licht gebracht dat er binnendijks eigenlijk veel te weinig boten be schikbaar zijn. Enkele dorpelin gen beschikken slechts over een opblaasbootje, waarmee kinderen zich 's zomers vermaken. Dat is niet bepaald geschikt materiaal om een heel dorp in veiligheid te brengen. Ook is gebleken wat de gevolgen kunnen zijn van zo'n Gemeentcreinigings-pcrsoneel wist de sporen van de storm uil. storm. Iedereen gaat familie en bekenden, aie elders wonen op bellen, zodat het hele telefoonver keer ontwricht raakt en de offi ciële instanties er nauwelijks doorheen kunnen komen. Deze en andere bangen vragen zullen de gemoederen in Stavenisse voorlo pig nog wel erven bezig houden. Werklieden van de gemeentelijke reinigingsdienst waren gisteren ln StavenLs.se bezig met het verwij deren van zeewier en wrakhout, dat na het wegtrekken van bet water ln verschillende straten was achter gebleven. Daarmee werden de zichtbare sporen cHe de zware storm achterliet uitge wist. Maar de angst voor bet water bijft in Stavenisse! JACQUES CATS Nog iets te melden? Bel 01184-15144 toestel 19 STAVENISSE In het Thoolse dorp Stavenisse lopen ze weer met exceem van de zenuwen naar de dokter. Op het dagelijkse spreekuur van de enige huisarts worden opnieuw handjesvol valium uitgedeeld. De storm is dan wel gaan lig gen, maar de innerlijke rust van veel inwoners is weer voor geruime tijd verstoord. Zaterdag toen ze in Stavenisse de zee weer praktisch aan huis hadden er kon op bepaalde plaat sen een roeiboot over straat hadden de meesten het niet meer. Vanuit de lager gelegen delen van het dorp zochten er een hoop de hogere stukken straat op, waar men bij fami lie en kennissen het einde van de storm afwachtte. Enkele tientallen mensen lieten zelfs huis en dorp in de steek en zochten hun heil bij bekenden en verwanten in St. Maartens dijk en in Bergen op Zoom en Roosendaal. Het aantal personen dat Stavenis- 58 verliet was echter maar een handvol in vergelijking met de naa-r de zeekant oprukkende gro te stroom kijklustigen, die liet allemaal eens van nabij wilden zien en die met hun auto's de wegen in en rond het dorp blok keerden. En wat geen dorpeling waagde werd gedaan door tiental len nieuwsgierigen. Zij reden met hun auto tot vlak aan het water, dat aan de andere kant van de dijk zorgwekkend hoog tegen de glooiing klotste, zich in het ge heel niet bewust van het gevaar waar zij zich op dat moment aan bloot stelden. ,#Het was ln het dorp nog drukker dan op de drukste dag met toeristen in de zomer", ver telt winkelier Moerland. Als er wat zou zijn gebeurd had je wrat kunnen beleven. Want veel van die nieuwsgierigen hadden zulke klei ne kinderen bij zich, zegt de winkelier en hij geeft de kleuter- maat aan. -En geen mens had weggekunt want alles stond vol- Ze hadden de auto's zo maar hier en daatr weggeplukt. Als er dijken waren doorgebroken zouden er meer mensen van buiten het dorp zijn verdronken dan inwo ners van Stavenisse". Winkelier Moerland deed zaterdagmiddag om drie uur zij» winkeldeur op slot. „Ik woon hier al 35 jaar en ik zag het allemaal al aanko men", vertelt hij. De winkelier plaatste vloedplanken in de deur opening, legde aan de binnen kant van de deur nieuwe dweilen uit vulde de tussenliggende ruim te op met klei. Zo hield hij het water buiten. „We hebben weer eens geluk ge had", zegt Moerland- -,Ik hoop trouwens, dat ze nu gauw die kwestie rond de Oosterschelde aanpakken. Want ze blijven maar donderjagen en wij zitten hier Onder redactie van Jacques Cats met de rottigheid- Kijk maar eens hier", zegt de winkelier en hij troont me mee naar buiten, waar hij wijst op een dijk, „daar staan allemaal caissons schots en scheef. Als het water tot aan de rand van de dijk komt zijn die caissons niks waard. Die donde ren dan zo pm". Winkelier Moerland formuleert het nog allemaal netjes als hij praat over de verantwoordelijke instanties. Enkele andere dorpe lingen die op het havenplein te gen een weegbrughuisje staan ge leund, trekken andere registers open. jZe moesten die mannen van de regering met een houten blok zover onder de grond stam pen als ze er nu boven staan",, roept een man met een alpinopet- je vijandig uit. „En het gemeente bestuur erbij" vult een ander aan want als je een brief naar de regering stuurt krijg je ant woord van „de burgemeester". Het zijn uitlatingen, die tekenend zijn voor de woede van machtelo ze mensen, die telkens weer moe ten ervaren hoe kwetsbaar het leven is daar achter die Thoolse dijken. Tegen half vijf begint op die maandag dat ik in Stavenisse ben het havenplateau weer onder te lopen. „Het water is nog niet op z'n plek", zegt de 78-jarige oud expediteur Van Driel. „Dat zal nog wel een paar dagen duren voordat het weer rustig is. Van Driel roept me even later in het weegbrughuisje, waar op de muur potloodstreepjes zijn ge trokken. Hier stond het water in 1953 zegt hij en hij houdt zijn vinger bij het hoogste streepje, „en in 1974 kwam het tot hier. Zaterdag kwam het water tot twaalf centimeter onder het wa terpeil van 1974". Over de hoogte van het opge stuwde water doen in Stavenisse verschillende verhalen de ronde- Volgens insiders stond het water zaterdag zeventig centimeter la ger dan in 1953. Het waterpeil steeg op een bepaald moment met een enorme snelheid. In een tijdsbestek van tien minuten stond er vijftien centimeter meer water. Oud-politieman Van Oudenaarde, die vrijwel als enige achterbleef in een straat in de laag gelegen nieuwbouwwijk vertelt me, dat zijn stiefvader van 86 op het Jong en oud in Stavenisse praat over de bereikte waterstandDe een weet het al preciezer dan de andere. Volgens insiders stond het water in Stavenisse zeventig centi meter onder het peil, dat in 1953 werd bereikt. punt stond om al zijn spulletjes naar boven te sjouwen omdat hij nog nooit één uur vóór hoogwa ter zo'n hoge waterstand had waargenomen. Volgens de heer Van Ouden aerde stond in St. Maartensdijk al een bb-ge!uidswa- gen gereed om de nog achterge bleven bewoners in de lager gele gen straten van Stavenisse te waarschuwen het hoge gedeelte van het dorp op te zoeken. Boe ren in de polders achter de zee dijk waren reeds door de telefo nische waarschuwingsdienst met de ernst van de situatie op de hoogte gebracht. Over de paniek situatie die zaterdagmiddag ont stond toen diverse gezinnen rich per auto uit de voeten maakte zegt de heer Van Oudenaarde: „Als je met het paniek zaaien eventueel mensenlevens kunt red den mag dat best. Hoe meer je „les gemeenten moeten werkgroep vormen voor actief werkgelegenheidsbeleid" Slot van pagina 1 Schouwen-Duiveland hebben voor 1975 een 'gezinsaanslag' van ƒ91 moeten verzenden, "De Brede Watering van Zuid Beveland' kon de aanslag op 77 houden en Walcheren op 63. 1976 Intussen heeft men ook de aanslagen voor 1976 (die men in juni of juli in de bus ban verwachten) bij de ver schillende waterschappen vastgesteld. Het Waterschap Walcheren is voor het nieuwe jaar uitgekomen op 66 voor een woning, 'De Brede Watering van Zuid-Beveland' op ƒ102, Tliolen op ƒ108, Schouwen-Duiveland op 84, "Hot Vrije van Sluis' op 117. Noord- Beveland eveneens op 117 en het Hulster Ambacht op 30. Een punt waarover veel vragen zijn gesteld is het feit, dat alleenwonen- den, die door de bank minder zullen vervuilen dan een gezin, over 1975 een volledige 'gezinsheffing' moeten beta len. V-ocw de heffing 1976 komt daar inderdaad verandering in- AMeenwo- nenden behoeven dan maar ze moeten dan overigens wel een briefje naar het betrokken waterschap schrij ven één derde van de 'gezinshef fing' te betalen. Logisch zou uiteraard geweest zijn, dat dit voor de heffing 1975 ook het geval was geweest. De waterschappen waren echter gebon den aan de rijksregeling, die voor de heffing 1975 geen 'ontsnappingsmoge lijkheid' bood voor alleenwonenden. Voor 1975 moeten zij het 'volle pond' van een geheel gezin betalen. Begrij pelijk, dat hierover veel vragen bij de waterschappen zijn binnengekomen. De waterschappen krijgen dit 'van bovenaf' opgelegd en moeten maar zien een dergelijke inconsequentie aan hun 'vervuilers' te verkopen. Zo rijn er meer onbillijkheden gesignaleerd. De wet gaat uit van een gelijk aan deel per woning-gezin in de vervuiling. Hierdoor is het bijvoorbeeld mogelijk, dat eigenaars van zomerwoningen voor het volle bedrag worden be last. Deze en andere factoren (verschil groot gezin-klein gezin), hebben ertoe geleid, dat de norm voor het opleggen van de aanslag thans landelijk weer een punt van studie is. Belangrijke overweging is hierbij in de toekomst het watergebruik per woning als norm te nemen, omdat de mate van vervuiling althans binnen redelijke grenzen is af te lezen van het water verbruik. Probleem is daarbij overi gens weer, dat niet iedere woning een watermeter heeft... 'Presentje' Bij zeer veel mensen bleek ook de vraag gerezen te zijn, waarom de Zeeuwse waterschappen uitgerekend in de dure decembermaand het kerst- presentje' van de aanslag 1975 moes ten aanbieden- De waterschappen kon den niet anders. In dit opzicht waren rij gebonden aan de goedkeuring van him al veel eerder vastgestelde veror deningen. Die goedkeuring kwam pas aan het eind van het jaar. Een mar kant voorbeeld leverde in dit opricht het Waterschap Walcheren. Op 5 fe bruari van 1975 had de algemene vergadering van dit waterschap de heffingsverordening vastgesteld. In 81-voud (éénentadhtigvoud!) zoal3 zeer onlangs dijkgTaaf jhr. mi. G- C. D. Rutgers van Rozenburg onthulde, moest de verordening ter goedkeuring naar 'de instanties' in Den Haag. In een op het eind van december gehou den vergadering van het waterschap zei de heer Rutgers over deze gang van zaken: "Pas in november en de cember zat de zaak in Den Haag rond. zodat men hiervoor negen a tien maanden nodig heeft gehad, met het gevolg dat de aanslagen pas dezer dagen konden worden uitgezonden. Dit is een ongehoorde gang van zaken en een droevig voorbeeld van ambte lijke haarkloverij en Nederlandse nei ging tot te ver doorgevoerd perfectio nisme.' GOES De gemeente Goes heeft van de minister van cultuur, recreatie en maatschappelijk werk beri ht ontvan gen dat deze in principe bereid is een subsidie van maximaal ƒ400.000,te verlenen in de stichtingskosten van het overdekt zwembad. Dit naar aan leiding van een daartoe strekkend ver zoek door het gemeentebestuur in november 1973. De bijdrage wordt verstrekt op grond van de 'Rijksrege ling subsidiëring overdekte sportac commodaties 1971'. Deze tegemoetkoming komt ten laste van een bedrag van ruim 10 miljoen gulden dat het ministerie over 1975 kan uitkeren voor sportaccommoda ties. Over het gehele land genomen, wordt aan 12 overdekte zwembaden een bijdrage verstrekt. Het- zwembad in Goes is het enige in Zeeland dat hiervoor in aanmerking gekomen is. Het Ganzebad kwam eind 1973 gereed. Begin 1974 werd het in gebruik geno men. De totale stichtingskosten van het project hebben 2.032,849,be dragen. Voor het administratief personeel van de waterschappen had dit tot gevolg, dat in december, om alle aanslagen de deur uit te krijgen, onder grote spanning moest worden gewerkt. Daarna, toen de mensen eind decem ber de aanslagen in de bus hadden gevonden, waren per waterschapskan toor tweehonderd telefoontjes per dag om inlichtingen niets bijzonders- De waterschappen hebben in verband met de nieuwe zuiveringstaak nog maar weinig extra personeel aangetrokken. Wat er weer op neerkomt, dat men andere werkzaamheden heeft moeten laten Eggen. De vragen spitsten rich toe op de twee girokaarten. Veel mensen dach ten ten onrechte dat zij een dubbele aanslag hadden gekregen. De ze vraag kon uiteraard zeer gemakke lijk worden beantwoord. Het gaat om de "zuiveringsheffing" over 1975, die men in twee termijnen mag voldoen. Alleenwonenden kunnen voor wat be treft de aanslag 1975 niet rekenen op 'reductie'; bij de volgende aanslag voor 1976 a-s. zomer kunnen rij schriftelijk aan het betrokken water schap melden dat zij alleenwonend zijn, waarop een nieuwe, verbeterde aanslag volgt. Tot die tijd hoeft men niets te betalen. Bij verhuizingen geldt vanzelfspre kend voor mensen die van buiten het gebied van het waterschap komen of dat hebben verlaten dat de aanslag dan kwartaalsgewijs wordt vastge steld. .Het begrip Inwoner-equivalent' is voor de waterschappen belangrijk als deelgetal op de totale kosten van de zuivering. De waterschappen dienen in dit opzicht weer de rijksregeling te volgen. Voor 1975 werd voor een woning-gezin om de aanslag te bepa len het i.e. op 3Va gestéld; voor 1976 is dat 3, een getal, dat dichter de werkelijkheid benadert. Belangrijker voor het resultaat op de nota is het bedrag, waarop de waterschappen het i.e. voor ieder jaar moeten stellen. Bij het Hulster Ambacht was dat bijvoor beeld voor 1975 negen gulden, zodat men vermenigvuldigt, met 3Va op een asaislag uitkwam van 31,50 per woning. Voor 1976 is het bedrag per i-e. gesteld op 10, zodat men bij de vermenigvuldigingsfactor van drie uitkomt op 30 per woning. Van de Zeeuwse waterschappen had •Walcheren' in de afgelopen december maand aan de particuEere "vervuilers' het grootste aantal aanslagen te ver zenden. 35.000. Bij "De Brede Watering van Zuid-Beveland' was dit aantal 25.000, bij 'Het Vrije van Sluis' 11-000, bij 'Schouwen-Duiveland' 9600, hij het Hulster Ambacht ruim 7000, bij Tho len' 6500 en bij het waterschap Noord-Beveland ongeveer 3000, totaal rstim 97,000. MIDDELBURG De Berdenis van Berlekomgroep te Middelburg on derdeel van Scouting Nederland bestaat dit jaar 65 jaar. Ter gelegen heid van dit jubileum wil de groep een aantal activiteiten ontplooien. Za terdagavond tijdens een nieuwjaars bijeenkomst in het verenigingsgebouw aan de Zuidsingel te Middelburg maalde de heer H. Zagers, voorzitter van de Berdenis van Berlekomgroep en tevens oubaas van de Christiaan de Wetsteam de plannen voor de jubi leumviering bekend- Op 21 februari wordt de jubileumvie ring begonnen met een vossenjacht voor de verschillende afdelingen van de padvinderij. Getracht zal worden ook een aantal pupillen van verpleeg inrichting Zonneveld bij het geheel te betrekken. Vervolgens wordt er een fietsenrally gehouden en op de laatste zaterdag in september is er weer een 'grote trek' een wandelmars. In verband met het jubileum staat de deelname voor iedereen open; in voorgaande jaren v/as de deelname aan deze wandel mars alleen voor de scoutinggroepen open. De festiviteiten worden afgeslo ten met een receptie in De Plomp' te Veere; dit laatste onderdeel zal om streeks eind oktober plaatsvinden. Het jubileum van de Berdenis van Berlekomgroep staat niet alleen, want ook de padvindersband die momenteel door gebrek aan een in- .tructeur-hoornblazer-pijper op non-ac tief staat vieat een jubileum. De band bestaat 55 jaar en de leiding is druk bezig om de band in dit jubi leumjaar weer op de been te krijgen. De Christiaan de Wetsteam viert, dit jaar het 45-jarig bestaan, en ook dit zal niet ongemerkt voorbij gaan. Voorzitter Zagers deed zaterdagavond deze mededelingen tijdens een bijzon der druk bezochte nieuwjaarsreceptie. Na het officiële gedeelte bleef het gezelschap nog enige tijd bijeen voor een dansje. Bevorderingen bij de gemeentepolitie MIDDELBURG Bij de gemeentepo litie in Middelburg is met ingang van 1 januari brigadier J. de Groene oe- vorderd tot adjudant- Met ingang van dezelfde datum werden de adspirant- agenten A. M. Paasse en A. van de Hoef san gesteld aüs agent van poli- „Explosie recreatieve ontwikkelingen tegengaan" SGHARENDIJKE Burgemeester E. Baerends van Middenschouwen is ern stig verontrust over de teruglopende werkgelegenheid op Schouwen-Dulve-1 land. Hij zei dit maandagavond in zijn nieuwjaarstoespraak aan het be gin van de raadsvergadering. De bur gemeester zei het gewenst te vinden, dat alle zes gemeenten samen één werkgroep vormen om met een aantal deskundigen de werkgelegenheid aan een nadere studie te onderwerpen, om zo mogelijk te bomen tot een actief beleid in deze. Vrouw gewond bij aanrijding in Terneuzen TERNEUZEN Mevrouw C. E. V.-L. uit Terneuzen is maandagmorgen ge wond, toen op de Sloelaan in Ternea zen met haar auto tegen een trekker met oplegger, bestuurd door I. W. uit KortrLjk (Breed- De vrouw verleende geen voorrang. Haar auto werd zwaar beschadigd- Zelf werd ze. waarschijnlijk met een hersenschudding, door de poEtie naar de arts Van Herk vervoerd. De trek ker met oplegger had slechts Echte schade. Boodschappen voor bejaarden niet afgeleverd VLISSINGEN Bij de VEsangse poEtie rijn tot nu toe twee gevallen bekend, waarbij een jongeman voor bejaarden boodschappen ging doen zonder de spullen af te leveren. De jongeman ongeveer 14 jaar oud belt bij bejaarde mensen aan en biedt dan aan om boodschappen te gaan halen. Hij krijgt geld mee. maar de bejaarden ontvangen geen bood schappen. Bij de poEtie is één geval in Souburg en ëèn geval in Vlissingen bekend. Benoeming SINT-ANNALAND In de vacature van de heer D. den Haan werd bij de gereformeerde gemeente van Sini>An- naland tot koster benoemd de heer C. Uijl Johnz. De heer Den Haan is ruim dertig jaar koster geweest van deze Hij sprak waarderende woorden aan het adres van zijn ooUega Th. H. de Meester van Zierikzee voor diens po gingen een gedeelte van de werkgele genheid van Smit en Bolnes voor de streek te behouden. De heer Baerends pleitte voor het bevorderen en active ren van de vestiging en uitbreiding ook van kleinere bedrijven. „Een be drijf van tien werknemers betekent voor ons eiland evenveel als een be drijf van meer dan vijfhonderd ar beidsplaatsen in het Rijnmondgebied", Naast verheugende woorden over het heel wat gunstiger voorbije jaar voor de agrarische sector, sprak de burge meester over de recreatie in Midden- schouwen. In het afgelopen jaar kwam het aantal overnachtingen in de gemeente boven de 300-000. Over de recreatieve ontwikkeling betreft, merkt hij op dat die duidelijk gecon centreerd zal moeten worden. Een uitbreiding naar de in het struc tuurplan aangegeven gebieden aan weerszijden van de Kuijerdamseweg rit er voor de eerste jaren niet in", zei hij. „We plaatsen ernstige vraagte kens bij de wel zeer forse aanpak die men denkt bij de richting van de Kabbelaarsbank", aldus de heer Bae rends over de nieuwe inrichtings- schets voor het Grevelingenbekken- Hij vroeg zich af of de gedachte aanpak daar wel in overeenstemming is met de hoofdlijnen van de schets die juist de tendens heeft een wilde explosie van recreatieve ontwikkelin gen tegen te gaan. Een heel nieuw recreatiedorp bij de Kabbelaarsbank vond de heer Baerends dan ook niet gewenst. Twee mannen aangehouden in verband met inbraak te Goes GOES Zaterdag heeft de poEtie van Terhei,jden de 4'-jarige D. G. uit Dordrecht aangehouden, terwijl de po litie van Tiel de 42-jarige A. P. W. uit die plaats aanhield. Dat gebeurde in opdracht van de Goese gemeentepolitie in vergand met de inbraak, die in de nacht van vrij dag op zaterdag werd gepleegd bij de olie- en kacheihandel Steenhard aan de Westhavendijk te Goes. Het inbre kersduo ontvreemdde daar drie gas stellen en een flesje butagas. Verder richtten ze voor ongeveer 650 gulden schade aart het Interieur asn. 'S-HEER ARENDSKERKE Een in woner van Heinkenszand is maandag ochtend zwaar gewond geraakt bij bot sing tussen twee personenauto's op het kruispunt rijksweg 2-58/Arendstraat bij 's-Heer Arendskerke. Het ongeval ont- stond omstreeks elf uur. Een personen auto- bestuurd door B. K. uit 's-Heer Arendskerke reed over de Arendstraat richting Eindewege. Op de kruising met rijksweg 2-58 verleende K. geen voorrang aan een uit de richting Mid delburg naderende personenauto, be stuurd door A. B. P. W. uit Middelburg Bij de botsing liep de mede-inzittende van K.. C- van A. uit Heinkenszand zware verwondingen aanhet hoofd en aan beide benen op. Hij moest worden overgebracht naar ziekenhuis "De &*- velanden-Noord' (Bergricht). Beide auto's werden volledig vernield. MIDDELBURG Woensdagavond 14 januari wordt een algemene vergade ring van aandeelhouders van de NV PZEM gehouden. Op deze vergadering in de kantine van het personeelsge- bouw in Middelburg (aanvang 19.00 uur) wordt de begroting voor 1976 behandeld. Aan de aandeelhouders wordt tevens machtiging gevraagd voor het aan gaan van geldleningen tot het bedrag van de totale financieringsbehoefte voor het jaar 2976. Dat is een bedrag van 131 miljoen gulden. Ir. dit bedrag zijn ook de restantposten voor de uitbreiding van de kernenergiecentrale en de conventionele centrale te Boree- le begrepen. Met ingang van 1 Januari 1976 wordt voor ieder kalenderjaar een Enancie- rlngsmachtiging verleend, die aan het eind van het jaar kan worden vergele ken met het totale bedrag van alle effectief aangegane geldleningen in dat jaar. In ae begroting 1976 rijn enigst™: gewijzigde afschrij vingsregete toege past, aie echter op de totale begroting een relatief geringe financiële invloed hebben. Een gewijzigd afschrijvings systeem voor de centrales is nog in onderzoek bij een speciaal daartoe gevormde commissie. Behalve door veranderingen in de afschrijvingsre- gels kan het financieel resultaat in de jaren 2975 en 1976 nog door een veelheid van oorzaken in positieve of negatieve zin worden beïnvloed. In de aanbiedingsbrief van het dagelijks be stuur bij de begroting 1976 werden onder meer al genoemd: de bedrijf» tijd van de kernenergiecentrale en de exploitatiebijdrage voor de 330 KV. verbinding. Over dit laatste is h'-nne^ de Raad van Bestuur nog een discus sie eaande.

Provinciale Zeeuwse Courant | 1976 | | pagina 7