\feemde kreet voor slimme mode! 542e Staatsloterij. 2etrekkin< 15 dec. kking :.1975 Familieberichten Z.LM. KM WALCHEREN VRIJDAG 19 DE6EMBER, oma kunst en puzzles PIET LOUS Oostkapelle: G. H. Lous-Unk Pai>endrecht: H. Lous C. Lous-de Voogd Neven en nichten Oostkapelle. 15 december 1975 Met verslagenheid geven wij kennis van het overlijden van onze personeelschef, de heer M. C. VAN KERKVOORT Met dankbaarheid gedenken wij zijn grote in zet en toewijding, die hij gedurende 30 jaar ons heeft gegeven. Namens bestuur en medewerkers van de Handel-, Industrie- en Scheepvaartmaatschappij "De Hoop' B.V. en haar zuster- en dochtermaatschappijen Terneuzen, 13 december 1975 Het bestuur van de Vereniging 'Ziekenhuisver- pleging op Walcheren' te Middelburg, aangeslo ten bij de Stichting Het Zilveren Kruis, geeft met leedwezen kennis van het overlijden van zijn medelid dokter WIBO FEIKEMA De trouw waarmede hij deze functie gedurende ruim 39 jaren vervulde en de prettige samen werking zullen in dankbare herinnering blij ven. J. L. Dregmans, voorzitter A. Goedhals, secretaris Middelburg. 15 december 1975 Uit aller naam. A- M. Nieuwdorp - Moens Your Sixth Sense: yr (coordinates: Vreemd woord voor het slimste mode-idee van vr* het jaar. Eindelijk 'ns mode., waarbijjeje niet suf hoeft te zoeken, of er ook iets aardigs bij kombineert. Jr 'n Hele serie rokken, m pullovers en pantalons Hg en bloeses die allemaal met elkaar harmoniëren, p Kwa kleur, materiaal m en dessins. De Coordinates, 'n doordachte kollektie li vanuwC&A. 9g Links: f j Pullover, acryl/wol. *<(40^8) 75. Rok, acrylAvol. 'W' 85: Midden: Pullover, acryl/wol. «^65: r Pantalon, acryl/wol. (4048) 9Q. Rechts: Blouse. 100% polyamide. <314«65, Rok. acryl/wol. (4040 85- C&slutiMAvmitteÜ^en Met leedwezen vernamen wij, dat op 13 decem ber jl. is overleden, de heer R. MAAS Met waardering denken wij aan de wijze waar op hij gedurende mim 25 jaar als kantonnier in Zeeuwsch-Vlaanderen bij de provinciale wa terstaat werkzaam is geweest. Middelburg, 15 december 1975 Gedeputeerde staten van Zeeland, Boertien. voorzitter D van der Wel. griffier Met leedwezen geven wij hiermede kennis van het onverwacht overlijden van onze geachte medewerker, de heer R. MAAS in leven kantonnier bij de provinciale water staat in de dienstkring Oost-Zeeuwsch-Vlaan deren Zijn toewijding voor het werk en zijn colle gialiteit zullen bij ons steeds in nagedachtenis blijven. Directie en personeel provinciale waterstaat in Zeeland Middelburg. 15 december 1975 Na een kortstondige ziekte is, zacht en kalm. van or/» heengegaan, mijn lieve man, onze lieve broer, zwager en oom LEENDERT JAGT op de leeftijd van 79 jaar. Uit aller naam, L. Jagt-Baljeu Vlissingen, 14 december 1975 Ribesstraat 12 De overledene is opgebaard in de rouwkamer van het "Bethesda Sint-Josephziekenhuis' aan de Koudekerkseweg. Bezoekuur van 18.30-19.30 uur. De teraardebestelling zal plaatshebben donder dag 18 december a s., om 14.00 uur, op de alge mene begraafplaats te Vlissingen. Na de teraardebestelling gelegenheid tot con doleren in de aula op de begraafplaats. Aan huis geen bezoek. Wegens omstandigheden wordt de algemene vergadering, die was vastgesteld op donderdag 18 de cember, verplaatst naar zelfde plaats en tijd. Uit Canada kre gen we bericht, dat op zondag 14 decem ber uit ons midden is weggenomen, mijn ge liefde kleindochter en ons nichtje ELIZABETH HAZELHOFF - JOOSSE op de leeftijd van 38 jaar. "Daar boven juicht een grote schaar van kind'ren voor Gods troon'. Uit aller naam, E. Barentsen- Jongepier Middelburg, december 1975 Eigenhaardstraat 28 Heden nam de Here, voor ons onverwacht, tot Zich. mijn lieve man. onze zorgzame pleeg vader. groot- en overgrootvader op de leeftijd van 81 jaar. Veere, 15 december 1975 'Nieuw Sandenburgh', kamer 13 De rouwdienst zal worden gehouden donderdag 18 december a.s„ om 12.30 uur, in 'Nieuw Sandenburgh', waama de teraardebestelling zal plaatshebben op de begraafplaats te Veere om 13.15 uur. Geen bloemen. Een schok ging door ons heen toen wij verna men, dat op 13 december 1975, na een tragisch auto-ongeval, is overleden ARIANNE KODDE leerlinge in de vierde klas van onze school. „Want zie, Ik breng een nieuwe hemel en een nieuwe aarde. Daar zal het niet meer gebeuren dat een kind jong sterft'. (vrij naar Jesaja 65 17 en 20). De Here trooste de ouders en familie. Bestuur, personeel en leerlingen van de christelijke lagere school te Vrouwenpolder. Vrouwenpolder, 13 december 1975 Ten gevolge van een noodlottig ongeval, is ge heel onverwacht van ons heengegaan, onze r en oom PIETER LOUS echtgenote van Pieternella de Kam Wij wensen zijn vrouw en kinderen veel sterkte toe met dit zware verlies. Middelburg: W de Kam P. de Kam - van Oosten Oostkapelle: A. de Kam Arnhem: W. van de Woestijne W. van de Woestijne - de Kam Vlissingen, 15 december 1975 Ontsteld geven wij kennis van het plotseling overlijden, ten gevolge van een noodlottig on geval, van onze zeer gewaardeerde voorzitter, de heer P. LOUS Node zullen wij zijn kennis en inzet voor de agrarische gemeenschap moeten missen. Wij hopen dat zijn vrouw en kinderen de kracht mogen ontvangen om dit voor hen zo zware verlies te kunnen dragen Bestuur en leden Z.L.M. afdeling Oostkapelle Oostkapelle, 15 december 1975 Met grote verslagenheid geven wij kennis van het overlijden, ten gevolge van een noodlottig ongeval, op de leeftijd van bijna 40 jaar, van de heer P. LOUS in leven lid van het Hoofdbestuur en de Vee houderijcommissie der Z.L.M. Wij verliezen in hem een deskundig bestuurs lid en een trouw verenigingslid. Zijn deskun digheid en toewijding werden nog kortelings bevestigd door zijn herbenoeming als lid van het Hoofdbestuur der Z.L.M. Onze gedachten gaan uit naar zijn vrouw en 'kinderen. Namens het Hoofdbestuur der Z.LM., D. Luteijn, voorzitter A. Korteweg, secretaris Na de derde adventszondag werd op 15 december 1975 haar verwachten zekerheid. In haar Heiland is ontslapen, onze lieve en altijd zorgzame moeder, grootmoeder en over grootmoeder SINTINA VAN MALDEGEM weduwe van Anthonie Janse op de leeftijd van ruim 83 jaar. Ouddorp (Z.H-): J. Janse C J Janse - v. d. Zwan Vlissingen: S. J. Kooiman - Janse L. C. J. Kooiman 's-Gravenhage- A, Janse F- A. Janse - Hageman 's-Gravenhage: J. Janse N. Janse - Kreeft Best (N.B.): J. S. Zabel - Janse G. Zabel Klein- en achterklein kinderen 's-Gravenhage, 15 december 1975 Correspondentie-adres: J. Janse, Geleedststraat 21, Ouddorp (Z.H.) De teraardebestelling zal plaatsvinden op de begraafplaats te Kleverskerke, op donderdag 18 december a.s., om 11.00 uur. Gelegenheid om te condoleren om 11.45 uur in de ger- kerk te Lewedorp. Met droefheid geven wij u kennis dat. door een noodlottig ongeval, op het alleronver wachts, van ons is weggenomen, onze innig geliefde, zorgzame man en vader PIETER LOUS op de leeftijd van bijna 40 jaar. P. Lous-de Kam Connely en Jan Wilco Sindy Oostkapelle, 15 december 1975 Aagtekerkseweg 1 De overledene is opgebaard in de rouwkamer van het Gasthuis te Middelburg. Bezoekuur van 17.30-18.30 uur. De teraardebestelling zal plaatshebben donder dag 18 december a-s., om 12.00 uur, op de begraafplaats te Oostkapelle. Vertrek van het Herv. Gemeentecentrum om 11.50 uur. Na de teraardebestelling gelegenheid tot con doleren in het Herv. Gemeentecentrum. DINSDAG 16 DECEMBER 1975 GEVONDEN VOORWERPEN GOES In november 1975 werden aan het politiebureau te Goes en aan de postbureau's te 's Heer Arendsker- ke enf Wolp aartsdijk de volgende voorwerpen als gevonden aangegeven en nog niet afgehaald. Politiebureau Goes, Valckeslotlaan 6, Tel. 01100-13030, diverse sleutels, diver se portemonnee's, diverse handschoe nen. zwarte hond. zwart wit poesje, plastic tas met zwemspullen, gouden ring, z'/aarte kater, zwarte poes, groen/wit/oranje muts, rode riem. parkiet, fietstas, gouden ring, kinder- bril, zilveren armbandje, kaart Prov. Stoombootdienst, jongens polshorloge, zwart poesje, herdershond, zilveren armbandje, 5 strengen wol. bedset. plastic tas. autopapierenmap met sleu tels. grijze poes, damesbril, kinder schoentje. legertas, raamhor, legerpar- ka. polshorloge, wollen das, bood- schappenwagentje, jonge hond, bruine wandelstok, sportbroekje, spring touw. Post 's Heer Arendskerke, Raadhuis straat 7. Tel. 01106-1516 Zwarte porte monnee, kentekenplaat. Post Wolphaartsdijk, Hoofdstraat 37. Tel. 01198-230. Damespolshorloge, de handschoen, sjaal, pop. Kerstkaartenactïe Amnesty International GOES De werkgroep van de afde ling Goes van Amnesty International staat zaterdag van tien tot vier uur met een stand op de markt in Goes naast het stadhuis. Dit in verband met do jaarlijkse kersbkaartenactie. Men kan hier kaarten kopen, die voorge adresseerd zijn aan politieke gevan genen over de hele wereld. Tevens zijn er blanco kerstkaarten te koop voor privé-gebruik. KERSTVIERING VAN R.-K. VROUWENGILDE GOES De afdeling Goes var. R.K. Vrouwengilde houdt dondt* avond de kerstviering. Deze wordt houden in het gebouw van de Z«a> Koorschool naast de katholieke# Het jongenskoor van de koorjs onder leiding van dirigent Eveit! blok zal een aantal kerstliederen' gehore brengen. Na de pauze mejuffrouw Jansen aan de hantfw dia's over het Heilige Land. De b viering begint om acht uur. Kerstviering NCVB GOES De afdeling van de Nr houdt morgen, woensdag, de jaa^'j kerstavond. Deze wordt gehouse de gereformeerde Oosterkerk. Dj Kwakkelstein en het koor onder w van mevrouw G. J B Gunsl-Defc verlenen medewerking aan deze ivc- De kerstviering begint om 19.45 a.- Raadscommissies Goes vergaderen GOES Morgen (woensdag)^ commissie voor ruimtelijke tcfci.. volkshuisvesting en openbare e-d in Goes bijeen. Voorlopig Etasev,' halve de vastste'üng van het van de vorige vergadering ncry} op de agenda, maar het wordt gesloten geacht dat nog puntai komen. De vergadering wordt den in het stadhuis en begint <®v acht. Vrijdagavond vergadert de conuta voor financien, economische sociale zorg en interne organisalki de agenda voor deze vergadering een aantal grondverkopen. Ook 4 vergadering wordt in het stadhui» houden en begint om half acht. IMa Kd plot.se- Vt^Ons weggeno- ant fms lid ARIANNE KODDE 'Veilig in Jezus' armen' Veilig aan Jezus' hart' Dirigent, bestuur en leden kinder koor 'Van knop tot bloem' Vrouwenpolder 13 december 1975 Met verslagenheid hebben wij kennis ge nomen van het over lijden van ons jeugd lid ARIANNE KODDE Ons medeleven gaat fn het bijzonder uit naar haar ouders en familie. Het bestuur, leiding en leden van de gymnastiekafdeling Serooskerke (W.) I Serooskerke, I 13 december 1975 Heden overleed, in haar Heer en Heiland, onze lieve zuster, tante en oudtante PIETERNELLA JOHANNA VINKE in de ouderdom van 83 jaar. Rotterdam: J. A. Oranje -Vinke Neven en nichten Middelburg, 14 december 1975 Ververij straat 32 De overledene is opgebaard in de rouwkamer van het Gasthuis: bezoekuur van 17.30 tot 18.30 uur. De begrafenis zal plaatsvinden donderdag 18 december 1975, om 12.00 uur. op de alge mene begraafplaats te Middelburg. Vertrek vanaf de Verwerijstraat 32 om 11.40 Na afloop van de teraardebestelling gelegen heid de familie te condoleren in de condo léanceruimte van de aula op de begraafplaats. Geen bezoek aan huis. De 223.000 prijzen van deze trekking samen groot 7,5 min. zijn als volgt gevallen: Een extra prijs van 100.000 is gevallen in de serie P op het nummer: 095008 095008 Een extra prijs van 100.000 is gevallet in de serie U op het nummer: 055560 055560 Prijzen van ƒ50.000 zijn gevallen op alle nummers: 032138 f 5.000 zijn gevallen op alle nummers: 034696 2.000 zijn gevallen op alle nummers: 087137 V 2.000 zijn gevallen op alle nummers: 083243 2.000 zijn gevallen op alle nummers: 077724 f 2.0UU zijn gevallen op alle nummers: 014230 2.000 zijn gevallen op alle nummers: 050350 En prijzen van f 1.000 op alle nummers eindigende op: 3863 f 400 op alle nummers eindigende op: 517 f 200 op alle nummers eindigende op: 761 100 op alle nummers eindigende op: 754 100 op alle nummers eindigende op: 805 50 op alle nummers eindigende op: 50 50 op alle nummers eindigende op: 08 15 op alle nummers eindigende op: 5 Gewonnen prijzen kunnen na de derde trekking worden geïnd. De lotenverkoop voor de volgende loterij begint op 5 januari 1976 a.s. bij de loterij kantoren. Door een Noodlottig ongeval werd plotse ling uit ons midden Weggenomen, onze ge liefde broer, zwager en oom op de bloeiende leef tijd van bijna 40 jaar. Oostkapelle: J. A. Lous A. Lous-Geldof Nw.- en St. Joosland: P. E. Crucq-Lous J. K. Crucq Oostkapelle: W. T. van Sluys- Lous C van Sluys Rijen: J. A. Houmes - Lous P. Houmes

Provinciale Zeeuwse Courant | 1975 | | pagina 24