Braakmanpolders: weg vrij voor inpoldering van de Mosselbanken „Werkgelegenheid scheepsbouw bevorderen door bouw aantal aardgastankers" Familieberichten 4 GS STUDEREN OP NOODZAAK WATERSCHAPSCONCENTRATIE Beschrijvingen van griffie-functies eind '76 klaar Bij uitvoering oude deltaplan stoppen met dijkwerken GESLOTEN PKOVINCtAil XIIUWSI COOIXRT DONDERDAG 30 OKTOBB lj ALLEEN NATUURBESCHERMER HAAK TEGEN WATERSCHAP OOK AKKOORD MET DE AANPASSINGSWERKEN HOEK Met alleen de stem vnn natuurbeschermer F. K. Haak uit' Hoek tegen heeft de algemene verga dering van het waterschap 'De Vere nigde Braakmanpolders' woensdaga vond de weg vrijgemaakt voor de inpoldering van de Mosselbanken. De vergadering stemde in met de voor waarden van de onlangs verleende concessie en met de overeenkomsten ran het waterschap met liet Haven schap Terneuzen en Dow Chemical, zodat de aanleg van de nieuwe Braak manhaven en het opspuiten van de Mosselbanken nu kunnen beginnen. Men ging bovendien akkoord met een voorstel om een aantal door de inpol dering noodzakelijk geworden aanpas- singswerken uit- te voeren, die Dow Chemical voor zijn rekening néémt: de uitwateringssluis van de Braak manpolder zal worden verlengd, de hudige uitwateringssluis van de Lo- venpolder vervalt (er komt meer zuidelijk een nieuwe me; ge maal voor in de plaats), de afval waterleiding van het recreatiegebied De Braakman wordt omgelegd (via Hoek naar de AWL in Terneuzen) en de slibleiding van de Watermaatschap pij Zuid-West-Nederland zal niet meer uitmonden in de Westerschelde, maar op een terrein ten noorden van de spaarbekkens in De Braakman. Nadat de heer J- Meesen van de technische dienst van het waterschap in het kort de voorgeschiedenis van de inpoldering had geschetst, kostte het de vergadering niet veel moeite de voorstellen over te nemen. Alleen de heer Haak wierp zich op als pleitbezorger van de natuurweten schappelijke waarde van de Mossel banken, waarmee volgens hem ;e wei nig rekening is gehouden. Hij wilde zich niet scharen in de rij mensen die 'iets hebben tegen DOW', maar had wel bezwaren tegen de gang van za ken tot het moment van de concessie verlening. ,Jn een vroeg stadium heeft een of andere instantie al een verstrekkende toezegging gedaan aan DOW Chemi cal dat de Mosselbanken te zijner tijd ingepolderd zouden kunnen worden. Daarbij heeft het belang van de Mos selbanken als natuurgebied te weinig aandacht gekregen" aldus de heer! Haak, die vond dat de bezwaren van natuurbeschermers tegen de inpolde ring niet, of slecht gemotiveerd terzij de zijn geschoven. Tegenover de angst voor geluidshinder en horizonvervui ling is bijvoorbeeld 'de toezegging ge daan dat er een groengordel zal ko men. „Maar dat. is onvoldoende". De heer Haak vond het overigens vreemd dat het recreatieschap 'De Braakman' 'dat de belangen van de recreatie moet veilig stellen' zo vlot heeft: meegewerkt aan de voorbereiding van de inpoldering. DOW Chemiva! heeft volgens hem op het ogenblik niet vee! belang bij de binnenkort; gecreëerde uitbreidingsmogelijkheden, maar des ie meer bij de aanleg van de nieuwe Braakmanhaven en dus Dij een terrein voor specie-berging, de Mosselbanken. „Het is daarom vol te houden dat de Mosselbanken zijn opgeofferd om een haven aan te leggen, niet. om een nieuw industrieterrein aan te leggen. DOW heeft kennelijk zeer kundig en slagvaardig onderhandeld. Als het ter rein al wordt bebouwd, dan heeft men daar alle tijd voor" aldus de lieer Haak, die zich tegen de inpolde ring verklaarde. ..niet om wat gaat gebeuren, maar meer om wat al gebeurd" Toerisme Dijkgraaf drs. R- C. E. Barbé wilde niet ingaan om de stemverklaring. Wel reageerde hij op een opmerking van de lieer E. L. van Hecke,. die zicli afvroeg wie de 'financiële' conse quenties Zal dragen als later de inpol dering zou leiden tot een terugloop van liet toerisme in De Braakman. „De gemeenten zijn met het recreatie schap toch al zwaar heiast" zei de heer Van Hecke. De dijkgraaf be schouwde dc gevolgen voor de recrea tie niet als een zaak voor het water schap. „Het recreatieschap Iieeft be zwaar gemaakt en met de belangen van de recreatie in De Braakman is rekening gehouden" aldus de heer Barbé. De heer M. J. Goud van DOW Chemi cal vond de spanningen, die de voor genomen inpoldering vooral bij 'mi lieuvrienden' heeft, veroorzaakt 'deels terecht'. „Gelukkig zijn er waarbor gen. De overheid heeft een wijs be sluit genomen door in de concessie waarboren voor de toekomst te stel len. Van de zijde van DOW Chemical kunnen wij u verzekeren dat .wij i volle medewerking hieraan zullen lenen". Hij bevestigde een opmerking van de heer Meesen over de door landbou wers in de Braakmanpolder gevreesde uitdroging van de grond: Nu de Mos selbanken zullen worden opgehoogd tot 5.25 meter boven NAP is eerder een geringe grondwaterstijging te wachten- In zijn technische toelichting maakte de heer Meesen ook gewag van een 'corridor' die het bestaande terrein van DOW Chemical moet ver binden met de opgespoten mosselban ken. De corridor wordt 80 meter breed en biedt ruimte voor een weg, een dubbele spoorlijn, een leiding straat en een smalle groenstrook, die voorbij de corridor 150 meter breed wordt. Daarnaast houdt het. water schap zelf nog ruimte over vvoor de aanleg van een zes meter brede open bare weg. De weg langs de nieuwe Delta-dijk om de Mosselbanken wordt niet -openbaar. Op de dijk zelf kan wel iedereen per (brom)fiets of te voet terecht. Bij het begin van de vergadering betrachtte men enige ogenblikken stil te ter nagedachtenis van de onlangs overleden chef technische dienst van het waterschap, de heer A. de Ruijter. Beantwoording begrotingsvragen Reactie op brief van minister Mr. Schlingemann stelt rioolgemaal van Goes in gebruik GOES Gedeputeerde mr. .1 F. G.' Schlingemann zal op 5 november om tien uur liet nieuwe rioolgemaal aan de Zuidvlietstraat in Goes officieel in gebruik stellen. Dan komt een eind aan de lozing via de sloot, die langs Goes-Zuid naar het gemaal bij Katten- düjke loopt. Het afvalwater van Goes zal dan voortaan in de Westerschelde worden geloosd. De aanleg van de in gebruik te stellen persleiding was al in 1973 gereed en het gemaal was vorig jaar klaar. Bij de proefpersing deden zich nogal ern stige lekkages voor. zodat de leiding geïnjecteerd moes; worden. In ver band met problemen over de financië le verantwoordelijkheid hiervoor, kan pas m augustus 1974 met het injectie- werk begonnen worden. Het water schap zal gemaal en leiding gaan beheren. Met het totale project is ruim negen miljoen gulden gemoeid geweest;. MIDDELBURG G.s. verwachten, dat eind volgend jaar de functiebe schrijvingen van hel personeel der griffie gereed zal zijn. Fr moeten nog 114 functies worden beschreven', er zijn er 44 gereedgekomen en 15 In 1 bewerking. Het college laat de staten in ant- woord op begrotingsvragen weten, dat het niet de bedoeling is de taak'.nven- tarisatie officieel ter kennis van de staten te brenger.. We! zullen de func tiebeschrijvingen zender vermel ding van persoonlijke gegevens ter inzage voor de statenleden worden gelegd. Camera aan boord Olau-boot gestolen VLISSINGEN Woensdag beeft J. J W. uit Vlaardingen bij de politie te Vlissingen aangifte gedaan van dief stal van zijn camera. Het fototoesiel waarde 220.is ontvreemd aan boord van de nachtboot van de O au- Hjn van Sheerness-on-sea naar Vlissin gen. MIDDELBURG Gedeputeerde sta ten studeren op de vraag 'in hoeverre en op welke wijze' een verdergaande concentratie van de Zeeuwse water schappen noodzakelijk is. Dat gebeurt tegen de achtergrond van de brief van minister Westerterp (verkeer en wa terstaat) waarin hij zegt dat aan een verdere samenvoeging niet te ontko men zal zijn terwijlle van een effec tief kwaliteitsbeheer bij de zuiverings lak. G.s. maken va-li hun studie naar een eventuele verdere waterschapsconcen- tratie in Zeeland gewag bij de beant woording van honderd schrifte lijke vragen uit de staten op de begrotingsbrief van de provincie voor 1976. Het college zegt ook. dat het zich na langdurig overleg met de minister heeft kunnen verenigen met de intrek king van de wet 1870 op de calamiteu- ze polders, per januari 1977. In het voorjaar van volgend jaar zal de staten een voorstel daartoe bereiken, in de tussentijd zullen de waterschap pen gelegenheid krijgen om hun visie op deze zaak te geven, zo schrijven ga. in de beantwoording van vragen over dit punt- In antwoord op vragen over de moei lijke afslag voor het verkeer, dat uit de Vlaketunnel komt en richting Krui- ningen wil, zeggen g.s. dat de vaste Westerscheldeverbindïng daarin veran dering zal brengen: dan komt er een directe weg naar die verbinding en de rijksweg 58. Komt er geen vaste oe ververbinding dan ligt een directe ver binding tussen de nieuwe rijksweg en het; veer Kruiningen in de rede. vinden g.s. Verder' wordt. ten aanzien van verkeersvoorzienmgen j meegedeeld, dat opnieuw wordt gestudeerd over de vraag hoe de situatie op het kruispunt rijksweg 58 - weg Buitenkist - Groeae te verbeteren is nu twijfel is gerezen aan de noodzaak van de nieuw geplan de weg Buitenlust - NieuwvHet; dat de verbreding van de weg Serooskerke - Vrouwenpolder tot zes meter met een nieuw fietspad van drie meter aan de westzijde vrijwel geheel het huidige tracé zal volgen; dat hét praktisch niet. mogelijk is langs de zomens drukke provinciale weg Zierikaee - Haamstede parallelwegen aan te leg gen; dat de werken voor grondverwer ving voor de wegen Vlissingen - Kou- dekerke - Middelburg en Breskens - Nieuw vliet, zijn gestaakt. Verbeteren In een reactie op vragen onderstrepen g.s., dat er bij het college een duide lijk streven is waar mogelijk wegen le verbeteren in plaats van nieuwe wegen te plannen. Van de voorgestel de wegenplannen zo zegt men heeft tweederde betrekking op de ver betering van bestaande wegen. Hoe wel het college erkent, dat er een nauwe samenhang is tussen de recra- tie en de wegenstructuur op Walche ren- laat men weten, dat over bepaal de onderdelen van die structuur toch wel beslist kan worden z.onder dat ze recreatieplannen vastleggen MIDDELBURG G.S. vinden het „niet aan te nemen, dat de voorgeno men dijkversterkingen rond de Oos- terschelde ook zullen worden uitge voerd wanneer de regering zou l>eslui- ten de Oostcrschelde alsnog overeen komstig het oorspronkelijke Deltaplan af tc sluiten." .Het ligt dan voor de hand de in uitvoering zijnde werken te beëindi gen en de contracten te ontbinden en geen nieuwe werken meer in uitvoe ring te nemen." zeggen ze op schrifte lijke statenvragen. Wat de uitvoering van de dijkverzwa ringen betreft wijzen g.s. erop, dat de werken nog in de zeventiger jaren hun beslag moeten krijgen. Het jaar 1979 moet worden beschouwd als 'een uitloopjaar'. Een urgentieschema voor het hele project- is volgens het college nog niet te geven. Wel wijzen zij erop, dat voor 1976 de verbetering van veertig kilometer Oosterscheldedijk op het programma staat. Bij de dijkverzwaringen langs de Wes terschelde wordt gezegd, dat volgens de jongste, nog goed te keuren plan nen het traject. Paal - Baa-lhoek in de periode 1978-1980 aan bod ikom! en dat verder oostwaarts langs het land van Saeftinge dijkverzwaringen zijn gepland in de jaren 1981 tot en met 1985. Deze plannen houden geen reke ning met de aanleg ven het Baalhoek- kanaal," aldus g.s. in reactie op schrif telijke statenvragen. Coördinatieorgaan inventariseerde 'visstoepen' rond De Vogel KLOOSTERZANDE Het Coördina tieorgaan voor natuur-, landschaps- en milieubescherming heeft de gemeente raad van Hontenisse een fotoalbum aangeboden, dat een inventarisatie be" vat van de visserssteigers (visstoe pen) in het natuurgebied De Vogel In de gemeente Hontenisse. Rond de kreek De Vogel staan een zestigtal visstoepen, waarvan een aan tal volgens het coördinatieorgaan zijn gebouw in strijd met bestemmings plan buitengebied, dat de gemeente raad van Hontenisse in augustus 1973 vaststelde. Heit. coördinatieorgaan wil voorkomen, dat visstoepen het karak ter krijgen van weekeindhuisjesdie het landschap ontsieren. In het verle den verzocht het coördinatieorgaan de bestaande toesband niet te legaliseren, maar de eigenaars van visstoepen, die het .landschap ontsieren, te gelasten deze te verwijderen, van gemeentewe ge een regeling te malleen waardoor het' mogelijk zou zijn deze bouwsels te vervangen door eenvoudige visstoe pen en alle visstoepen te registreren, waardoor k-landestiene uitbreidingen konden worden geconstateerd. De cen trale dienst voor bouw- en woningtoe zicht is in opdracht van b. en w- thans bezig met een inventarisatie, waardoor het mogelijk wordt, dat de gemeente de zaak kan schonen, aldus gemeentestcretaris B. A. de Schepper, die daarbij aantekent, dat zoiets niet van de ene dag op de andere kan worden gerealiseerd, temeer daar tal rijke visstoepen er al waren voordat het bestemmingsplan werd vastge steld. Examen Voor het examen bedrijfseconomie slaagde te Amsterdam de heer G. Vis uit Oud-Vossemeer. M. Bode - o.r.-lid van De Schelde - schrijft minister PLAN PAST IN ENERGIEBELEID Vrijdagmiddag 2 uui' VERS RUND- EN VARKENSVLEES Abattoir Seisweg Middelburg VLISSINGEN In de Nederlandse scheepsbouw kan in de komende ja ren een belangrijk stuk werkgelegen-; heid worden behouden indien de over heid tijdig zijn medewerking wil ver lenen aan de bouw van een serie gastankers. 1-let inzetten van deze tankschepen, vóór de invoer van gas in vloeibare vorm uit landen overzee, past op zijn beurt in energiebeleid van minister van economische zaken Lubbers, dat er op is gericht in de toekomst zuini ger om te springen met de nog in de Nederlandse bodem aanwezige aard gasvoorraden De suggestie voor de bouw van deze tankschepen (liquid natural gasi LNGI-tankers) wordt gedaan door de heer M. Bode, lid van de onderne mingsraad van de koninklijke maat schappij De Schelde in Vlissingen. De heer Bode heeft zijn ideeën op papier gezel en gezonden naar minis- j rer Lubbers, de CHU-t.weede-kamer- fractie en het hoofdbestuur van hel j CNV. De gedachte om door de bouw I van de tankschepen 'vervangende werkgelegenheid' te scheppen voor' Nederlandse werven die door een te-, kort aan opdrachten een aantal ar beidsplaatsen dreigen te verliezen, is vlot aangeslagen bij de kamerfractie Eind vorige week heeft de fractie naar aanleiding van de brief vragen gesteld aan de minister van .economi- j sche zaken. Daarbij wordt er op aan-: gedrongen in ieder geval de mogelijk-! heid voor de bouw van hei nieuwe type LNG-tanker te onderzoeken. Ook' de industriebond CNV heeft te kennen; gegeven een dergelijk onderzoek op prijs te stellen. Ofschoon naar zijn mening het hier; op de eerste plaats om een politieke: beslissing gaai. heeft de heer Bode nog een vierde weg gevolgd om zijn itteeën ingang te doen vinden. Woensdag is ook de ondernemings raad van De Schelde in bezit, gesteld van een brief waarin een en ander wordt uiteengezet. De briefschrijver hoopt nu maar dat de door hem ontvouwde mogelijkheden via de ei gen ondernemingsraad en via de een-! trale ondernemingsraad van Rijn- Sohelde-Verolme (RSV) onder de aan dacht van de raad van bestuur van dit scheepsbouwconcern zullen wor den gebracht. Inbreng De heer Bode (53), verbonden aan het .stafbureau machine-tekenkamer van de Vlïssingse werf, zegt met zijn plan als ondernemingsraadslid een positie ve inbreng te willen leveren bij het zoeken naar een oplossing voor de malaise in dc scheepsbouw. Dat deze malaise ook in het RSV- concern doorwerkt kon hij al in een vroeg stadium opmaken uit de 'strate gienota 75' en recentelijk uit de analy se structurele aanpassing RSV-divisie scheepsbouw. Zoals gemeld maakt de raad van bestuur van het concern de laatste 'praatnota', bestemd voor de centrale ondernemingsraad, gewag van het afvloeien van 1800 man. werk zaam bij RSV via onderaannemers, en het zoeken van ander werk binnen het concern voor nog eens 800 eigen werknemers. De heer Bode ziet in zijn plan voor de bouw van de tankers, behalve bevordering van de werkgelegenheid en het verkrijgen van een transport mogelijkheid voor het vloeibaar ge maakte aardgas, nog een derde voor deel: de Nederlandse werven kunnen ervaring opdoen met de constructie van deze gecompliceerde schepen en daardoor hun ïntainatnwiale concur- Financiën rentiepositie op dit terrein versterken- Hij wijst er in dit verband op, dat vooral de Verenigde Staten en Frank rijk op dit specifieke gebied inmiddels belangrijke vorderingen hebben ge boekt. Behalve de scheepswerven zelf zijn overigens ook een reeks toeleverings- i bedrijven, onder meer op het gebied van koel- en isolatie techniek, met een opdracht voor de bouw van aardgas- tankers gediend. Aldus de heer Bode die er nog op wijst dat voor de realisering van zijn plannen het uiteraard noodzakelijk kt dat Nederland langlopende leveringe contracten sluit met de gasleveran ciers overzee, bijvoorbeeld Algerije en Iran. Om het tankerproject, dat de met de noodzakelijke los- en laadinstallaties aan wal, ongetwijfeld honderden mil joenen guldens zal kosten, t;ot uitvoe ring te brengen zou naar de mening van de heer Bode een 'joint venture' kunnen worden opgezet. In die groep zouden bijvoorbeeld de Gasunie, de samenwerkende energie producenten (SEP), één of meer rede rijen en de overheid een i laats kunnen krijgen. Als eerste taken var. de groep ziet het Vlissingse onöememingsraadslid het instellen van een onderzoek naar on der meer economische en technische aspecten van -het plan en het verschaf fen van de financiële middelen voor het bekostigen van de bouw van sche pen en landinstallaties. „Voor dat doel zou kunnen worden geput uit de opbrengsten van hel aardgas." Aldus de heer Bode die tot slot wijst op de mogelijkheid om bij de eventuele realisering van de plan nen samenwerking te zoeken met de Beleen. Tot onze diepe droefheid werd plotseling van onze zijde weggenomen, mijn geliefde man en onze zorgzame vader. zoon. broer, behuwd- broer en oom PIETER JOJAKIM VAN DE WEGE echtgenoot van Adrians Goosen, op de leeftijd van 47 jaar- A. van de Wege-Goosen Bram en El ma Nel Axel, 28 oktober 1975, Buitenweg 9. De begrafenis zal plaatshebben op vrijdag 31 oktober a.s., om 14.30 uur, op de algemene begraafplaats te Axel, na voorafgaande rouw dienst in het verenigingsgebouw van de ge reformeerde kerk, Kerkdreef te Axel. aanvan gende om 14.00 uur. Gelegenheid tot condoleren na de begrafenis in het verenigingsgebouw. Met droefheid geven wij u kennis, van het overlijden van onze mededirecteur, de heer PIETER JOJAKIM VAN DE WEGE Gebr. Van de Wege B.V. Axel, 28 oktober 1975. Tot onze diepe droefheid werd plotseling van onzezijde weggenomen, onze geliefde zoon, broer, zwager en oom PIETER JOJAKIM VAN DE WEGE echtgenoot van Adriana Goosen, op de leeftijd van 47 jaar. A. van de Wege sr. E. Koster-van de Wege C. Koster L. van de Wege H. van de Wege-Witte A. den Hamer-van de Wege G. den Hamer A- v jr. A. van de Wege-Wilhelm M. - de X E. van de Wege- Jansen van Rosendaal Neven en nichten Axel, 28 oktober 1975. Tot onze grote ontsteltenis vernamen wij het zo plotseling overlijden van onze gewaardeer de mededirecteur, de heer PIETER JOJAKIM VAN DE WEGE Zijn vriendschap en goedheid heeft hij ons altijd toevertrouwd. Hij zal in onze herinne ringen blijven voortbestaan. Personeel van Gebr. v. d. Wege B.V., transportbedrijf, Axel. Heden overleed, in het ziekenhuis Sint-Joanna te Goes, tot onze diepe droefheid, nog onver wachts, mijn innig geliefde vrouw en onze lieve, zorgzame moeder en oma LYDIA CORNELIA VAN HOEPEN- WAGENAAR op de leeftijd van 53 jaar. Kruiningen: A. J. van Hoepen Yerseke: G. H. Stroosnijder- van Hoepen A- J. Stroosnijder Kloosterzande: W. A. van Hoepen R. M. C. van Hoepen- Kruiningen, 29 oktober 1975, Markt 22. De overledene ligt opgebaard in de rouwka mer van het, ziekenhuis Sint-Joanna te Goes. Bezoekuur van 15.00 uur tot 16.00 uur. De begrafenis zal plaatshebben op zaterdag 1 november as., om 10.00 uur, op de algemene begraafplaats te Kruiningen. Vertrek vanuit het verenigingsgebouw van de geref- kerk om 9.45 uur. Geen bloemen. Heden ging van ons heen, na een kortstondig, geduldig gedragen lijden, onze geliefde doch ter, zuster, schoonzuster en tante LYDIA CORNELIA VAN HOEPEN geboren Wagenaar. op de leeftijd van 53 jaar. Krabbendijke: W. Wagenaar Oostdijk: A. L. Moihoek-Wagenaai C. J. Molhoek Oost-Souburg: E Wagenaar J. Wagenaar-Langendijk Kruiningen: J. Jansen-Wagenaar P. Jansen Krabbendijke; B. Wagenaar A. Wagenaar-Oomen Goes: C. Boogert-Wagenaar Nichten en neven 39 oktober 1975. Heden ging van ons heen, na een kortstondig, geduldig gedragen lijden, onze geliefde schoon dochter en schoonzuster LYDIA CORNELIA VAN HOEPEN geboren Wagenaar, op de leeftijd van 53 jaar. Yerseke: weduwe G. van Hoepen- Oostdijk Yerseke: M. C. van Hoepen Chr. van Hoepen van Eymeren Middelburg: C. M. van Hoepen P. J. van Hoepen-Wisse Neven en nichten 29 oktober 1975. Heden is nietig van ons heengegaan, mijn g, nig geliefde man en onze lieve zorgzame va^ en opa PIETER MARINUS PIETERSE op de leeftijd van 72 Jaar. P. J Pieterse-Heinsdljk M. G. Pieterse C. G. Pieterse-de Mul Ellen J. A. Pieterse Wemeldinge, 29 oktober 1975, Dorpsstraat 57. De begrafenis zal plaatsvinden op zaterda 1 november a.s om 11,30 uur, op de als* mene begraafplaats te Wemeldinge. Gelegenheid tot condoleren in het Hervo.-w Kerkelijk Centrum na afloop van de bej* fenis. P. M. PIETERSE Heden overleed, zeer onverwachts, onze inq geliefde zuster, schoonzuster en tante JANNETJE FONDSE sinds 13 september ,11. weduwe van Adriaan van Hekken, in de ouderdom van 74 jaar. Familie Fondse Familie Van Hekken Krabbendijke, 29 oktober 1975, Huize 'Nieulande'. De teraardebestelling zal DV plaatshebben g? zaterdag 1 november, om 10.30 uur, op de gemene begraafplaats te Krabbendijke. De rouwdienst wordt gehouden in de aula va Huize 'Nieulande'. G. M. ISRAËL weduwnaar van mevrouw P- L. Verburg, op de leeftijd van 76 jaar. Familie Verburg Kamperland, 29 oktober 1975. Heden is plotseling van ons heengegaan, oa I lieve man, vader en grootvader-, I ABRAHAM DE .WILDE op de leeftijd van 84 jaar. Kloetinge: A. B. de Wilde - Heijnsdtfi Goes: N. J. Openneer - de Wilè D- Openneer Bram Kloetinge. 28 oktober 1975 Lewestraat 63 De begrafenis zal plaatshebben op zaterca 1 november, om 12.00 uur, te Kloetinge. Gelegenheid tot condoleren na de begralsii in het verenigingsgebouw. Jachthuisstraat Bedroefd, maar dank baar dat hij voor ver der lijden gespaard is gebleven, geef ik u kennis dat na een langdurig lilden van mij is heengegaan, mijn innig geliefde man FRANS VAN DE DOOD op de leeftijd van 71 jaar. G. M. A. van de Dood-Reijers Vlissingen, 29 oktober 1975, Bonedijkestraat 100. De overledene is op gebaard in de rouw kamer van het Beth- esda/St. Josephzie- kenhuis, ingang Kou- De gezongen uitvaart dienst zal plaatsheb ben maandag 3 no vember 1975. om 11.00 uur, in de pa rochiekerk van O.L. Vrouw, Singel te Vlis singen, gevolgd dooi de begrafenis op het r.-k. kerkhof aldaar om 12.00 uur. Tandarts M. D. Smaliegt? A FWEZIfi J=- W. A. ven der Heijden tandarts heden, 30 oktober, vrijdag 31 oktober GEEN PRAKTIJK "t Ging zó goes met ons amateurtors!, dat we dringend ttó nodig hadden om te repeteren. Adverts,-a, zei Geesje. O.K. In ft krant zo'n rubriek- advertentie gezet, hoogachtend MlnfêS» Gelukt WsteS een oude garage iiK»| van een tcneslmttT Zelf opgeknapt. Ds kuituur in R. is gs» Het dagblad Is UIL, i kulturele fj kontaktadres. Mi De vele bewijzen van medeleven, ons betoond®* na het overlijden van de heer ALBERT DEBRAUWERE hebben wij zeer gewaardeerd. Hij was een rechtschapen en voornaam mens. Vlissingen, oktober 1975 Wegens sterfgeval is ons bedrijf vrijdag 28 oktober 1975 Transportbedrijf Gebr. Van de Wege B.V.

Provinciale Zeeuwse Courant | 1975 | | pagina 4