PUZZEL 5 NATIONAAL FONDS e SPOOT GEHANDICAPTEN 9 EINDHOOFDPRIJZEN ziinzenden: WEEKHOOFDPRIJZEN EXÏRA EINRHRRFRPRIJZEN 1 SKOL bier Neveda FLAME isÓ 'é„ri L, Bij Juiste invulling ontstaat op de fu,r®n- Vergeet niet de letters S regels 28 en 58 horizontaal de te lellen (zie de voorwaarden), slagzin, die wij u vragen in te Horizontaal: 1. Tuinvak met bloemen: 5. zweep: 9. ritmische beweging op muziek; 13. uit bouw; 15. wandversiering; 16. zuigbuis; 17. Frans lidwoord; 18. zeer vochtig; 20. deel van het gelaat; 21. vader; 22. be scherming bevolking (afk.); 23. lust om iets te doen; 26. heilige; 33. guit; 34. heden; 36. slede; 87. boom; 39. per expresse (afk;); 40. gij; 42. duw; 44. ver dorven: 47. plaats in Gelder land; 49. republiek in Voor- indië; 51. groeiwijze; 52. split sen; 54. motorrennen in Assen; 55. beroemd Italiaans dichter; 57. etage (afk.); 63. zwarte, kle verige stof; 64. voertuig; 65. ri viertje; 66. gravin van Holland; 68. ten bedrage van; 69. maan stand; 70. zangstem; 72. En gelse ontkenning; 74. rijksrege ling (afk.); 75. zindelijk; 77. bij woord; 78. voorzetsel; 80. boomscheut; 82. dakinstallatie voor tv-ontvangst; 83. opge rolde halve haring in 'kruide- azijn. Verticaal: 1. onderkussen; 2. lof; 3. godsdienst; 4. bekend; 6. riviertje; 7. beeldverhalen; 8. boom; 9. deel van de week; 10. Amsterdams peil; 11. bedrog; 12. vertrek bij wedstrijd; 14. deel varrde mast; 16. onmeet baar, getal; 19. benzine inne men; 20. minder lang; 22. be nauwd; 24. Nederl. Spoorwe gen; 25. middelbare opleiding (afk.); 27. centrale punt in thea ter; 29. vorm van zifri; 30. ri viertje; 31. technische hoge school (afk.); 32. boom; 35. plotseling reumatische pijn; 38. gehard ijzer; 39. ppl'rtieke ver eniging; 41. Nederl. munt; 43. nauwkeurig onderzoeken; 44. onder anderen (afk.); 45. hoe veelheid; 46. de dato (afk.); 48. peervormig zuurtje; 50. titel (afk.); 53. persoonlijkheid; 55. mannetjesbij; 56. plaats in Gelderland; 59. dat bent u zelf; 60. deel van boom; 61. bos- meertje; 62. onder anderen (afk.); 63. parachutist; 67. ge neesheer; 69. een zekere; 70. oppervlaktemaat; 71insekt; 73. boom; 76. het (Engels); 77. voegwoord; 79. rivier in Italië; 81. onder-officier (afk.). Een elektrische tandenborstel type' EZ 32 ter waarde van 67,50. een geschenk van Bimex B.V, Rotter dam. 7 Zareska. prijzen: 7 kruissteek- kussenpakketten met een winkel waarde van 19.en 7 kruissteek-loperpakketten met een winkelwaarde van 35.60 per stuk,- samen 54,60. Kompleet met stramien, wol en naald en werkbe schrijving. Geschonken door Hageo Hengelo (O.). "x Twee prijzen: een Conac accu type 54434, ter waarde van 169,35. Een geschenk van Continental Rub ber B.V., Amersfoort Twee prijzen: een verlichte globe met dubbel-effect kaartbeeld; Ned. tekst, de gebergten in voelbaar re- Déf, boldiameter 25 cm. winkel waarde 95,-. Een geschenk van de Eerste Ned. Globe Industrie. Veerallee 5. Zwolle. De Eerste Ned. Globe Industrie biedt iedere puzze laar gedurende de puzzelaktie een cheque aan van 25.-, die kan worden verzilverd bij aanschaf van een verlichte globe (aanvragen op bovenstaand adres). Vijf prijzen: een originele Ita liaanse schapewollen autowashand- schoen Glemme NT, rubber gevoerd (waterdicht), winkelwaarde ca. 12,- van G. van Amersfoort Import-Export, Krullelaan 40, Zeist Vier prijzen: een Jago-shawt ter waarde van ca ƒ10,-. Een ge schenk van Jan van Goot, Amster- Achttien prijzen: een tafellaken met vier vingerdoekjes merk „Birdy" ter waarde van plm. 26,-'een ge schenk van Van Heek-Scholco 8.V., Almelo. Een zuiver wolten doken en bed sprei ter waarde van 300.-, een geschenk van Kon. AaBe Fa brieken B.V., Tilburg. Irisette laat-dons en mode harmo nisch samengaan. Voor ƒ1,elke week te winnen In onze puzzelactie o.a. een Irisette- pakket bestaande uit éen eersteklas' donsdeken (goedgekeurd door de Ned. Ver. v. Huisvrouwen) en een lakenovertrek ter waarde van ƒ295,Beschikbaar gesteld door Irisette Nederland B.V. te Voorthui zen. éfürise^ë Een elektrische eierkoker type EK 542 ter waarde van 66,75, aange boden door Bimex B.V., Rotterdam. Een stoomstrijkijzer type DB 625 ter waarde van 68.75, een geschenk van Bimex B.V., Rotterdam. Een tosti-toaster type TT11 ter waarde van ƒ39.50, een geschenk van Bimex B.V., Rotterdam. Een haardroogkap type BS 758 ter waarde van 104,95, een geschenk van Bimex B.V., Rotterdam. Een kofHefilterautomaat type FA 599 ter waarde van 116,aangebo den door Bimex B.V., Rotterdam. Een staaf Lady Shaver type BL 12 ter waarde van ƒ38,een ge schenk van Braun Electric Neder land B.V., Rijswijk (ZH). Een tafelventilator type HL 70 ter waarde van ƒ46,aangeboden door Braun Electric Nederland B.V., Rijswijk (ZH). Een geweldige ÈMPO LASSIE FA MILIE FIETS ter waarde van ƒ310,geschonken door EMPO RIJWIELFABRIEK H.B. Emsbroek B.V., Vorden. Een Neveda hobbyset om zelf een wandkleed te borduren of te knopen. Een geschenk ter waarde van 75,van de Leidsche Wolspinne rij N.V., Leiden. De vergunning voor het houden van deze puzzelac tie is verleend aan: het. Na tionaal Fonds Sport Gehan dicapten, te DenHaag, door de Minister van Justitie bij besluit van 16 Juli 1975, nr. LO. 750/030/048 EERSTE PRIJS Een VW SclroccoTS, met 85 pk motor, t.w.V. 16.553,— van Pon's Automobielhandel B.V., Leusden. TWEEDE PRIJS: Een Dickson toer-caravan, type 466 LT, uitgevoerd in alu minium beplating met ingebrande kunstharslak. Deze cara van heeft dubbele ramen, een gasheater, een koelkast, 220/12V omvormer, een elek. waterpomp en veel kastruim- te. Een geschenk ter waarde van ƒ9.195,van B.V. Caravan-Import Dick Wissink, Willeskop (bij Montfoort). DERDE PRIJS: Een volledig verzorgde 15-daagse vacantia voor twee per- Go Belgian. Go Saben sonen naar Indonesië. U vliegt met een Bo-707 van de Bel gische Luchtvaart Maatschappij Sabena. VIERDE PRIJS: Een prijzenpakket bestaande uit: een wasautomaat Lavamat Princess SL ter waarde van 1685,—, aangeboden door N.V. Electriciteits Maatschappij AEG, Amsterdam; een waardebon van 500,-^-, te besteden bij één der filia len van Witteveen's Modemagazijnen B.V.; een privé-brandkastje ter waarde van 690,— en een re kenmachine met print ter waarde van 595,aangeboden door Sperry Remington Office Systems and Machines, Am sterdam; een gasfornuis type Pelgrim de Luxe RTL ter waarde van 685,een geschenk van Pelgrim B.V., Gaa'nderen. VIJFDE EN ZESDE PRIJS: Een geluidsprojector Sankyo Sound-600, projector voor ge bruik met super 8 en single 8 film, voor magnetische geluids opname en -weergave, ter waarde van 1235,-. Een geschenk van'B.V. Transcontinenta, Amsterdam. ZEVENDE PRIJS: Een volautomatische zig-zag naaimachine, type 760, win kelwaarde ƒ1179,Aangeboden door Singer B.V., Am sterdam. ACHTSTE PRIJS: Voor een jaar voortreffelijk Skol Bier (52 dozen van 24 blik ken). In Nederland gebrouwen en hoe! Een geschenk van Skol Brouwerijen N.V. te Breda. Deze puzzelactie ten bate van het Natio naal Fonds Sport Gehandicapten bestaat uit 26 opgaven, die wekelijks in deze krant worden gepubliceerd. Om bovendien nog mee te dingen naar de eindhoofdprijzen en extra-eïndhoofd- prijzen moet u aan het èinde van deze puzzelactie het totale aantal letters S uit alle 26 puzzel-diagrammen inzenden. Daarvoor telt u wekelijks die letters S in het puzzel-diagram, noteert ze en aan het einde van de puzzelactie telt u alle gevon den letters S bij elkaar op en zendt het to tale aantal in. LET OP! Het postbusnummer is in DEN HAAG BRIEFKAART Nat. Puzzelaktie Prov. Zeeuwse Courant Postbus 10115 Den Haag P05 3224115 v.- Nat. Puzzelaktie Prov. Zeeuwse Courant Den Haag LET OP. Uw inzending ïs slechts geldig, wanneer u tenminste ƒ1,gireert of een extra postzegel van ƒ1,(boven de normale por to) bijplakt. Inzendingen zon der deze extra postzegels zijn volkomen waardeloos en din gen niet mee naar de prijzen. De gewonnen prijzen kunnen niet geruild worden. Evenmin kan daarover gecorrespon deerd worden met de betref fende fabrikant of deze krant. U kunt op twee manieren uw oplossing(en) inzenden: Per postgiro: (als voorbeeld) Op voordelige en eenvoudige wijze kunt u meedoen via de postgiro. U maakt minimaal 1over op bovenstaande girorekening. De slagzin, (slechts één per kaart) schrijft u op de voorzijde onder „Medede lingen" Per briefkaart: (als voorbeeld) Naast de normale porto plakt u tenminste 1 gulden (en ten hoogste 5 gulden) aan geldige- Nederlandse postzegels extra, ten bate van het Nationaal Fonds Sport Gehandicapten. Vermeld duidelijk naam en adres en de slagzin die u in de puzzel hebt gevonden. Uw oplossingen - u mag net zoveel inzenden als u v/ilt - moeten zaterdag a.s. in ons be zit zijn. Wel voor elke oplossing een aparte girokaart gebruiken (tenminste ƒ1,of meer) of een aparte briefkaart inzenden (met tenminste ƒ1,extra bo ven de normale porto van 35 cent). De trekking wordt wekelijks ver richt door notaris J. H. Birkhoff te Den Haag, bij wie ook de op lossingen en het daarin voor komende aantal letters zijn ge deponeerd. Over de uilslag kan niet worden gecorrespondeerd of getelefo neerd. BELANGRIJK: Tel vooral het aantal malen dat de letter S in deze puzzel voorkomt Noteer het aantal, maar zend nog niet fn. Na 26 puzzels vragen wij u het totaal letters S uit alle 26 puzzels op te geven. U dingt daardoor mee naar de geweldige eindhoofdprijzen en extra eindhoofdprijzen. Een Polo N. Extra ter waarde van 10.567,60 van Pon's Au tomobielhandel B.V., Leusden. De tweede weekhoofdprijs: Een kleurentelevisie ter waarde van 2695,-, aangeboden door Philips Nederland B.V., Eindho ven. De derde weekhoofdprijs: Een springboxkombinatis. Deze unieke kombinatie bestaan de uit een stalen onderstel, een dikke poiyetherlaan en een matrasgeeft uw slaapvertrek meteen allure. Een geschenk ter waarde van ƒ1100,van Olga Matrassen LMF B.V. Leiden. Philips Deze lui Weurenorfivanger. U genie! van het royale SS cm grootbeeld, de natuurge trouwe kleuren, het kristalheldere gelukt do springbox- Olgn, die u kunt winnen, moet u meedoen. In iedere slaapkamer springt Olga eruit. Olgn. Postbus 16. Leiden. De vierde weekhoofdprijs: Een Zanussi wasautomaat, type SL 25T, met 14 programma's en hoogtoerige centrifuge. Een geschenk ter waarde van 958,- van Zanussi B.V., Alp- hen a/d Rijn. De vijfde weekhoofdprijs: Een privé-brandkast ter waarde van 690,-. Een geschenk van Sperry Remington Office Sys tems and Machines, Amster dam. De zesde weekhoofdprijs: Een lichtgewicht zig-zag naai machine met vrije arm, type 527, winkelwaarde 599,-. Een geschenk van Singer B.V., Am- De zevende weekhoofdprijs: Een waardebon van 500,-, te besleden bij één der filialen van Witteveen's Modemagazijnen N.V. Nèt even anders De achtste weekhoofdprijs: Een waardebon van ƒ500, te besteden bij één der filialen van Witteveen's Modemagazij nen N.V. De negende weekhoofdprijs: Deze Carnielli Super Skiff roeimachine is een van de 20 modellen fitmakers van Car nielli. Waarde 490.-. De Super Skiff heeft o.a. hydraulische roei- potten, slagenteller, instelba re weerstand. Aangeboden door Carnielli. De tiende weekhoofdprijs: Een kompleet Neveda kant en-Waarpakket om zelf een ta pijt te knopen. Een geschenk ter waarde van ca. 475,- van de Leidsche Wolspinnerij N.V., Leiden, superieur in kwaliteit en kleur. Eerste prijs: 100.000,contant, te besleden naar eigen keuze Denkt u eens even in, wat u daar allemaal voor kunt kopen. Tweede prijs: Een Dickson sfa-caravan, type 86 PS, met 3 slaapkamers en openslaande tuindeuren. De wanden zijn uitgevoerd in houlkleur, de meubels in een palissanderhoutdessin. De caravan heeft een PVC vloerbedekking, met nylon tapijt bij de U-zit Een grote DICKSON die qua opzet ook „groots" is. Een geschenk tw.v. 11.995,—" van BV Caravan Import Dick Wissink, Willeskop (bij .Montfoort). Een Marlex elektrische voetenzak ter waaide van 79.—. aangeboden door Maitex-Hotland B.V., Haarlem. Een verchroomde „DUET* dUbb* wandlge theepot, inhoud 10 kopp- ter waarde van ƒ45,Aanga» den door MetaalwarenfabrlekG. Brèdemeijer B.V., Hilversum. HOBBYBRANDER fijnregelbare Senior-brander kompleet met: verfafbrandkop soldeerstift "gasbus 225 gram EMAILLEERSET voor de kreatieve hobbyist; maak zelf uw sieraden I n Een Aero Flame emailleer set waarde van 63,50, eemgescherfc van Molen Techniek B.V., West. zaan. Een luxe grill/bakoven met komplat) grill-uitrusting en thermostaat ter waarde van 275,—, een geschet* van Moulinex B.V., Gouda. Een keukenhulp Moulinette waarde van ƒ79,aangeboden door Moulinex B.V., Gouda. Een set „Oude Beroepen" moto (beslaande uit 6 verschillende iral* ken) ter waarde van ƒ14,75, aarf geboden door Nutricia B.V., Zoelte Een set langspeelplaten ter waarde van 100,een geschenk var. Phonogram B.V,, Amsterdam. Een open boeken- en opbergkaaller waarde van 225,een ge schenk van Lundia B.V., Varsseveld, Een „Aero Flame" hobby sel Ier waarde van ƒ39,50, een geschenk van Molen Techniek B.V., West- Een beauly set Shiseido ter waards van 100,- aangeboden door Eleti Ney B.V., Amersfoort. Een set Tiger-products (inhoudende een veelheid van handige hulpjes in de huishouding zoals: een ijsblok- jeshouder - magnetische flesopener vleesschalenset - maalbeker met deksel - etc.) ter waarde van 100,-. Een geschenk van Ver- koopmfl Plastic Varia B.V., Geldrop. Een FAM-slofzulger ter waarde ƒ290-. Een prachtige aanbieding van FAM Ver. Fabr. te Maarssen. Twee prijzen: een Lois jeans broek in de kleur en maat, die u wens', winkelwaarde 50,-, een geschenk van Saez-Vogels B.V., Zwanenburg Twintig prijzen: een RaRa Gouden Puzzelwoordenboek ter waarde van ƒ13,90, aangeboden door Sari B.V., Uitgeverij/Puzzelburo, Ridder- /-'UITGEVERIJ Ridderkerk Tel. 01804-13861 SKOL Bier.elke week eei telijke prijs. 26 cartons a 24 blikken voor de gelukkige winnaar! Wees bij met SKOL In blik. Uit en thuis! SKOL Thuis bezorgd door SKOL Brouwe rijen N.V., Breda. Twee prijzen: een drankenpakkst (inhoud 4 Hessen) plus een 36-dekg Windsor glasservies, een geschenk van Distilleerderijen-Wijnhandel Hooghoudt B.V., Groningen. Twee prijzen: een kompleet Neveda kant-en-klaarpakket om zeil een wandkleed te borduren of Ie knopf"; één ter waarde van 100,- en een van 90,-. Aangeboden door M Leidsche Wolspinnerij N.V, Leiden.

Provinciale Zeeuwse Courant | 1975 | | pagina 18