Sas van Gent koopt 15 hectare Westdorpe van Kroondomein binnenhoffelijk Officiële 'eerste' gevelplaat op nieuwe mts in Terneuzen ruimte voor enige honderden woningen noodlokalen voor scholen in philippine ij. balkenende hm afscheid van m. jeugdcentrum De nieuwe japonnen romantiek „GROENBELEID MEER AFSTEMMEN OP DE INDIVIDUELE BURGER" Toedracht van de 'pamfletten-zaak' in besloten zitting Terneuzense raad Vlissingse wil op 1 mei rode vlag WONINGBOUWVERENIGING 'TERNEUZEN' BEHEERDERS ZATERDAG 19 APRIL 1975 PROVINCIALE ZEEUWSE COURANT 7 (ADVERTENTIE) SAS VAN" GENT Do gemeente Sas «ii Gont gaat in Westdorpe ruim hectare bouwgrond kopen van kroondomein. De grond ligt ingeklemd tussen Bernardstraat- Molenstraat en Molen kreek en omvat ook een strook langs de Molenkreek, die gedeeltelijk dc bestemming plantsoen heeft. Op het terrein zijn al straten aangelegd en huizen gebouwd- Op het resterende braakliggende gedeelte is volgens het bestemmingsplan Canisvliet nog ruim te voor enige honderden woningen. De laatste jaren zijn de bouwactivitei ten in Westdorpe echter praktisch stil komen te liggen. De grondaankoop kost de gemeente ongeveer 350.000 gulden. Het voorstel om de grond over te'nemen van het Kroondomein komt aan de orde in de raadsvergade ring van volgende week donderdag. In de toelichting herinneren b. en w. eraan dat de onderhandelingen lang hebben geduurd omdat de prijs, die het Kroondomein bedong aanvanke lijk te hoog lag- Als de transactie met de gemeente doorgaat zullen v schijnlijk ook alle particuiere wo ningbezitters. die van het kroondo mein in het recht van opstal' kregen, de grond, waarop hun huis staat, kunnen kopen. Om te voorkomen dat de gemeente bij de exploitatie van grond 'bij voort- durig de verliezende partij blijft, stre wn b- en w. naar een maandenlijke aanpassing van de grondprijzen. De grond die in een bestemmingsplan ligt zou iedere maand met 1 procent in prijsstijgen, de grond daarbuiten met een half procent in prijsstijgen. de grond daarbuiten met een half pro- cent per maand. Deze maatregelen passen in een totale herziening van de grondpolitiek in Sas van Gent. die eerder al leidde tot een verhoging van de erfpachtcanons en die later nog moet uitmonden in het onderbrengen van de grond in een gemeentelijk grondbedrijf. noodlokalen. Hei rk schoolbestuur, durft de bouw van permanente loka-: len niet aan Men verwacht binnen' afzienbare tijd een dahng van het j aantal leerlingen als in Philippine ook: openbaar onderwijs van de grond komt. Mocht het zover komen- dan kunnen de noodlokaalen worden ver plaatst ten behoeve van het openbaar onderwijs. Omdat voorlopig het aan tal leerlingen nog wel uitbreidt ver zoekt het schoolbestuur wel om nieu we leermiddelen voor de lagere school. Het college wil die medewer king verlenen. kli den Zowel de r-k lagere school. St. Aloysi- us als de rk kleuterschool St. Berna- tiette in Philippine krijgt er een lo kaal bij. B. en w stellen de raad voor een krediet uit te trekken van 188.000 gulden voor de bouw van twee Jarino- MIDDELBURG De stichting gere formeerd centrum voor jeugd- en jon gerenwerk Zeeland heeft donderdag avond in een vergadering van de con- tribuantenraad in Middelburg afscheid genomen van voorzitter J. P. Balken- nende. Vanuit het stichtingsbestuur werd de scheidende voorzitter toegesproken door de waarnemend-voorzitter Leen- derise. Deze schetste in het kort de vele verdiensen van de heer Balken ende gedurende de 30 jaar waarin deze binnen het jeugdwerk actief is geweest. Dat resulteerde onder meer in het penningmeesterschap van het landelijke bestuur en het voorzitter schap van de Zeeuwse Jeugdraad. Ook mevrouw Balkenende werd in het afscheid betrokken. Uiteindelijk werd de heer Balkenende en met hem ook de andere scheidende bestuursle den mevrouw Fraanse uit Kamper land. het echtpaar De Troye-Kwekke- boom een attentie aangeboden. Als nieuwe bestuursleden werden verder gekozen mevrouw Joziasse uit Vlissin- gen, de heer Bakier uit Middelburg en de heer Schout uit Grijpskerke. In de vergadering passeerde verder het afgelopen verslagjaar via versla gen van voorzitter, secretaris en pen ningmeester de revue. Ook maakte de eontribiiantenraad kennis metde nieuwe jeugdwerkadviseur. Na het huishoudelijke gedeelte volgde een optreden van Peter Schaap. Deze verving de door ziekte verhinderde Juies de Corte. MAN-Terneuzen 'KEUR MILIEU BELASTING AF' TERN'EUZEN De afdeling Terneu- zen van het Milieu Aktiecentrum Ne derland heeft in een brief aan b. en w. en dc gemeenteraad gevraagd of het gemeentebestuur zijn afkeuring wil uitspreken over de in te voeren milieubelasting. 'En cr verder voor te zorgen dal niet de gewone man, maar de ware vervuiler, de industrie, wordt aangepakt in verband met de chemi sche vervuiling van het oppervlakte water." aldus de brief van het MAN, ondertekend door mejuffrouw A. Ley- ten. Meegedeeid wordt verder dat er in Terneuzen 4000 handtekeningen zijn verzameld tegen de milieubelasting. Volgens het MAN is de uitslag van de handtekeningenactie te beschouwen als een opinie-onderzoek. 'Zeker 85 procent van de Terneuzense bevolking is tegen deze schandalige belasting. Als b. en w. en de raad van Terneuzen de democratie seieus namen dan kun nen ze niet om deze uitspraak vai bevolking heen." aldus de brief, waar in ook staat dat tot nu toe een half miljoen gezinnen in Nederland de mi lieuheffing heeft geweigerd, BRABANT WIL APARTE STATENCOMMISSIE VOOR OOSTERSCHELDE i Van een onzer redacteuren) DEN BOSCH Provinciale staten van Brabant zullen een speciale com missie vormen voor de beoordeling van het rapport over de toekomstige compartimentering van de Ooster- schelde. Eind deze maand komt het rapport uit: een technische werkgroep die de verschillende mogelijkheden voor een 'vakverdeling' achter een half-open Oosterscheldedam heeft be studeerd moet dan met haar bevindin gen bij minister Wenterterp van ver keer en waterstaat osp tafel komen. De minister geeft de provincies Noord-Brabant en Zeeland tot uiter lijk 1 juli gelegenheid om op dat rapport te reageren. Gs. van Brabant zien geen kans om dat via een voltal lige statenzitting voor elkaar te krij gen. Vandaar dat ze gisteren met het voorstel kwamen om een comminsie fad hoc) in te stellen die de bevoegd heid krijgt om naméns -provinciale staten de kwestie van de comparti mentering Oosterschelde te beoorde len. Lit de nieuwe zornermode selekteerde Dora van de Ven japonnen. Omdat daarin de Nieuwe Romantiek in alle schakeringen terug te vinden is. Japonnen, maar dan ook vrijwel alle modelletjes die door een lijn, een kleur, een ceintuur, een plooitje, een dessin, een stikseltje, een lijfje of een manchet dat vage zachte vrouwelijke expressief weergeven. Kom ze maar eens passen, dan voelt u de mode op uw huid. Als een parfum. TILBURG - Heuvelstraat 44 DEN BOSCH - SCHAPENmarkt 17 BREDA - Eindstraat 14 EINDHOVEN - Demer 18 V De vrouw die alles van bont weet 'clcnde wijde regenmantel van glimmende chintz of poplin geeft uw vrouwelijkheid glans. Dora van de Ven heeft een modePeljc hangen dal nd beter staat dan u. Maak uzelf een zomerlang gelukkig. Collecte AARDENBURG De opbrengst var de huis aan huis collecte ten bate var de Nederlandse Hartstichting bedroeg in Aardenburg 897,57. VERGADERING RAAD MAATSCHAPPELIJKE DIENSTVERLENING MIDDELBURG De Zeeuwse raad voor maatschappelijke dienstverlening houdt maandag 28 april een vergade ring in het gebouw van dc stichting j Zeeland in Middelburg. Daarbij wordt afscheid genomen van voorzitter S. Hottentot. Als nieuwe viee-voorzitler i wordt mevrouw M. Scherfl-van Andel voorgesteld. In de vergadering komt verder onder meer aan de orde de stand van zaken met de telefonische hulpdienst. Daarin blijkt nog geen vooruitgang geboekt. Samenwerking met het Rode Kruis op dit punt blijkt niet mogelijk om dat het project telefooncirce's van het Rode Kruis alleen gericht is op het bevorderen van contacten met bejaar den en gehandicapten en de hulp dienst op het bieden van anonieme hulp in crisessituaties. De vergadering I van de raad begint 's-middags om half vijf. 1 Welzijnsraad Middelburg: Minister Grutjler* van tolkt- hutsvesttng en ruimtelijke orde ning staat in het Haagse, bekend als iemand die het zijn tegenstan ders in een debat moeilijk kan maken. Enigszins getergd zat hij dinsdag, toen zijn bouwprogram ma door de tweede kamer be sproken werd. achter de regerings tafel van zijn vaardigheden ge brutk t» maken. Vooral de VVD'er De Beer kreeg hel zwaar te verduren. Telkens opnieuw on derbrak Grutjters zijn betoog om hem te vragen het nog eens pre cies uil te leggen. Voor een volksvertegenwoordiger, die zijn verontwaardiging over het ge voerde beleid in beeldende volzin nen op papier heeft gezet, is dat geen pretje. Ook de KVP'er Cornelissen kreeg ermee te maken. Toen hij de heer Gruijters op het hart drukte dat haast gemaakt moet worden met de aanleg van de vaste oeververbinding over en on der de Westerschelde en daarbij opmerkte dal minister Wester- terp van verkeer en waterstaat er wel vaart achter wil zetten, vroeg de heer Gruijters hem hoe /tij aan die wijsheid kwam. Cor nelissen legde uit dat de heer Westerterp dat bij de behande ling van de begroting van verkeer en waterstaat had duidelijk ge maakt. Waarna hij even nadacht en geschrokken vroeg of minister Gruijters het jnojecl soms niet zag zitten. De bewindsman van volkshuisvesting gaf daarop een ontwijkend antwoord. Men zou eruit kunnen afleiden dat hij niet bij de grootste voorstanders voor de verbinding moet ivorden inge deeld Toch lijkt me dat geer. juiste exegese. Gruijters wilde met zijn interrupties helemaal niet te kennen geven hoe hij over allerlei zaken dacht. Hij zat ge woon te jennen. De heer K. Mersmans uit Gou da is een argeloos man als het om politiek gaat. Toen minister, president Den Uvl onlangs in Gouda sprak, begaf de heer Mers mans zich naar de zaal Kunst min. geheel onwetend van het feit dal de bijeenkomst voorna melijk belegd was om de minis ter-president in de gelegenheid le stellen hel congres tan de PvdA. dat kort daarna over de NAVO zou pralen, langs deze weg Ie vertellen wat hij ervan dacht. De heer Mersmans legde zich er niet bij neer en droeg het ztine bij door herhaaldelijk de betogen wk de heer Den Vgl te onderbre ken. Dat Hinderde de echtgenote ran de premier, die zoal* zo vaak haar man moreel zat te steu- Uesbeth den Upl informeerde dan ook geergerd naar de hoeda nigheid van de heer Mersman*. ..ft die man de dorptidioof" wil de ze weten Ze stelde haar vraag iets te luid en Mersman* ging naar de politie om een klacht legen haar in te dienen. De Rijks voorlichtingsdienst raadde daarna mevrouw Den Uyl aan schrifteUj ke verontschuldigingen naar de heer Mersmans te sturen. En dat zou ze doen. Mersman* zal de brief wel al hebben. Leuk voor de kleinkinderen. En mevrouw Den Ugl had maar beter moeten nadenken. Gouda is helemaal geen dorp. Woensdag sprak de tweede ka mer over de werkloosheid in het algemeen. Het was niet leuk om naar te luisteren. De volksverte genwoordigers praatten op een toon. die evenveel machteloos heid uitdrukte als het gezicht van iemand die nu al anderhalf jaar probeert aan de slag le komen en die zojuist hel 17e briefje heeft ontvangen met de openings zin die verder lezen overbodig maakt: „Tot onze spijt moeten wij u mededelen.. Het meeste over de debatten hebt u van de week al kunnen lezen. Ik geef hier een korte aanvulling. De heer Van der Lek van de PSP vergeleek de maatregelen die de regering wil nemen om meer mensen aan het werk te krijgen met de offeranden van de regenmakers. En de heer Vellen- ga van de PvdA probeerde de stemming wat le verbeteren door uit de -Socialistenmarste cite ren: Het geldt de arbeid te bevrij den. Verlossing uit de slavernij, AI geesteslicht. al wetens macht. Zij aan het zwoegend volk gege ven. Dat is hel doel waarnaar wij streven". De heer Vellenga maakte daar bij de kanttekening dat de woor den van toen ons nu wellicht wat pathetisch in de oren klinken. De regering geeft volgende week ant woord Als geesteslicht. al wetensmach: Dat is het doel waarnaar wij stre ven". MIDDELBURG De Middelburgse Welzijnsraad plei t ervoor om het 'groenbeleid* van de gemeente meer af te stemmen op de individuele burger. Dat blijkt uit een commentaar dat de Welzijnsraad heeft opgesteld op de in het najaar '74 verschenen 'deelnola groenvoorziening' van b. en w. van Middelburg. Het positieve van deze nota noemt de| Welzijnsraad dat deze de gelegenheid i biedt om de gedachten en het beleid te concentreren op de natuur. Zo wordt er op gewezen dat tot nu toe verkeer, werkgelegenheid en wonen (het gezin) centraal hebben gestaan bij de stadsontwikkeling. Als kritiek op de nota wordt gesigna leerd dat deze erg schematisch, glo baal en abstract is. Algemene normen geplaatst, omdat dar de grondprijs van het woongebied drukt en aparte i subsidie oplevert." De Welzijnsraad stelt dat groenstro ken gezien moeten worden in relatie tot de woonwijken en dat daardoor bijvoorbeeld wijken met kleine tuin tjes eerder recht hebben op groenvoor zieningen dan nieuwe ruime woonwij ken. _Het instellen van onderzoek naar individuele en 'straatnormen' kan" aldus de Welzijnsraad ..aanknopingspunten opleveren om bij het groenbeheer de bevolking recht streeks te betrekken." Daarbij wordt er onder meer voor gepleit om per wijkvereniging (zoals hier en daar reeds gebeurt) tuinwedstrijden uit te schrijven en de buurtbewoners te be trekken bij het onderhoud van plant- i soenen. waarbij de plantsoenendienst worden op de specifieke situatie ge-, dan mede een voorlichtende en 'socia- projecteerd in plaats van andersom, zo constateert de Welzijnsraad: „Soms hebben subsidienormen of fi nanciële overwegingen een 'desintegre rende' werking. Zo worden groenstro ken buiten de wijken ontworpen en BOUW VOLGEND JAAR KLAAR 'BELANGRIJKE MIJLPAAL VOOR MENS EN SCHOOL' le' taak zou krijgen. Genoemd wordt onder meer de mogelijkheid van een zogenaamde 'bomenbank' waar de be-| volking een keus kan maken uit de; vele beplantingsmogelijkheden, gekop-! peld aan voorlichting over kweek en: onderhoud. Voorts zou naar de me-: ning van de Welzijnsraad een biologi-j sche kaart van Middelburg samenge-1 steld moeten worden, waarbij verbin-' dingen naar het landschapsbeheer,' kunnen worden gelegd. bereikbaar TERNEUZEN De raad van Terneu zen heeft vrijdagavond tijdens een in formele en besloten bijeenkomst in liet stadhuis, bijeene ticf van CDA-fracti vrouw J. M. Doppegieter-Thiel. infor-j schooldecaan M. Nieuwdorp de ge- TERNELZEN Met enig officieel vertoon is vrijdagmiddag de 'eerste' gevelplaat gemonteerd op de in aan bouw zijnde nieuwe mts in Hof Zel- denrust. Nadat de plaat was aange bracht trok de voorzitter van het schoolbestuur ir. V. J. B. Gena aan een touw waarmee hij een stalen schild met inscriptie midden op de plaat onthulde. De inscriptie ver meldde het feit van hel monteren van dc eerste gevelplaat en noemde dit een belangrijke mijlpaal 'voor mens en school.' In een voorafgaande bijeenkomst in oepen op initia-i het huidige mts-gebouw aan de Ter- ■oorzïtster me-- neuzense Industrieweg noemde ook matie gekregen over dc juiste draelit van de 'pamflettenaffaire'. Een aantal fracties waaronder CDA en WD zal maandag pas een defi nitief standpunt bepalen. Dat komt waarschijnlijk naar buiten tijdens de raadsvergadering van aanstaande don derdag. Mevrouw Doppegieter ken schetste de bijeenkomst van vrijdag als 'informeel, informatief en met na me van belang voor die fracties, die geen wethouder in het college heb ben'. Na afloop van de bijeenkomst, die rond 20 uur begon en omstreeks 23 uur eindigde, waren de raadsleden niet bereid om commentaar te geven. VVD-fractievoorzitter H. de Jonge be perkte zich tot de mededeling dat de avond in een plezierigeen zakelijke steer was varlopen. „Voor mij is de zaak in ieder geval duidelijk: ik heb antwoord gekregen op al mijn vra gen". De verwachting is. dat de 'pamfletten- aitaire, waarbij, zoals bekend, via op net stadhuis gemaakte fotokopieën is geprobeerd om de bestuursverkiezing van de woningbouwvereniging Terneu zen te beïnvloeden, in de komende raadsvergadering vrij zakelijk worden argwaan, nu de positie van de PvdA- racue, en met name die van de twee wethouders. P. j. Huijbrecht en J. H. bespn^nVniÖaBaVOnd a' uitvoene is beurt.enis een mijlpaal in de mts- geschiedenis. De voorzitter ir. Gena legde uit dat het monteren van de eerste gevelplaat in de plaats was gekomen van het slaan van de eerste paal. Dit laatste had men door een samenloop van omstandigheden ge mist. De gevelplaat die vrijdagmiddag werd gemonteerd was overigens ook al niet meer de eerste. Ir, Gena bracht in een toespraakje dank aan allen die aan de bouw van een nieuwe school hebben meegewerkt en nog meewerken. Het bouwwerk in Hol Zeldenrust zal 1 april 1976 worden opgeleverd. In augustus daarop zal dan het te klein geworden gebouwen complex aan de Industrieweg worden verruild voor het nieuwe, dat bere kend is op 500 leerlingen. De bouw kosten bedragen ongeveer 10 miljoen gulden. Ontwerpers zijn de architec ten ir- K. Ruige uit Rotterdam en Chr. Schoonis uit Sas van Gent. Ir. Ruige gaf na afloop de genodigden een uit eenzeting van het. ontwerp. De naas te buur van de nieuwe mts (de naam zal over enkele jaren worden veran derd in school voor middelbaar be roepsonderwijs als het middelbaar economisch en administratief onder wijs zijn intrede heeft gedaan) aan de Zeldenrustlaan wordt het nieuwe Zel- denrustcollege. Beide scholen zullen in de toekomst gebruik maken van nog aan te leggen sportterreinen in deze nieuwe Terneuzense wijk Onder het hoofdstuk "bereikbaarheid en bruikbaarheid' wordt gesteld dat de functie van een groenvoorziening niet. alleen wordt bepaald door de oppervlakte, maar ook door de 'psy chische en sociale betrokkenheid' de: bereikbaarheid en de wijze waarop gebruik mogelijk is. In de nota wordt, naar de mening van de Welzijnsraad, dan ook teveel met een "blokkenstruc- tuur' gewerkt in plaats van een 'ver- takkingsstructuur'. Opgemerkt wordt j In dit verband dat. het netwerk van wandel- en fietspaden bijna even be-j iangrijk is als het groen zelf en dat een geleidelijke matiging van het snel-; verkeer en intensivering van de be-j planting rond de erheen voerende we-, gen de 'natuurlijke weg naar groen-1 concentraties kan wijzen Andere in het rapport te vinden op merkingen zijn onder meer dat de; bereikbaarheid van de bolwerken, vooral voor oudere mensen en kinde ren. steeds slechter wordt en de bruikbaarheid van het Molenwater veel geringer is dan de aangegeven oppervlakte suggereert. Het nut van de sportparken zou moe-; ten worden vergroot door een gedeel-j telijke ontsluiting voor de recreatie-1 sport. Een verkeersplan moet gericht I zijn op dienstbaarheid aan de groen-; voorzieningen. Geld voor werk gelegenheids- objecten Terneuzen TERNEUZEN De gemeente Terneu zen heeft een geldlening van 1.286.000 gulden aangeboden gekregen voor de financiering van een aantal werken ter bevordering van de werkgelegen heid. Deze werken zijn: aanleg parkeerstro- ken Wilgenplantsoen en Zeven Trini- tiesstraat (136.000 gld), reconstructie Tramstraat (335.000 gld). verbouwing voormalige conciërgewoning (28.000 gld), kleedaccommodatie sportvelden Zaamslag (80.000, sportvelden Hoek; (70.000 gld). kleedaccommodatie Zuid-I dersportpark t-.b-v. scholen (150.000 gld). aanleg half verhard oefenveld Zuidersportpark (62.000 gld). aanbren gen onderhoudsvrije toplaag tennis baan Biervliet (70.000 gld). bouw tweede deel kinderboerderij Terneu zen '80.000 gld). personeelsaccommo- aatie zwembad-tennisbanen Zaamslag (75.000 gld) en riolering Spui tSOO.OOO gld). De lening wordt verstrekt door de Ban): Nederlandse Gemeenten en heeft een rente van 9 pet. Congres PPR- Zeeland in Heinkenszand HEINKENSZAND De Politieke Partij Radikalen in Zeeland houdt zaterdag 26 april het provinciaal con gres in de sporthal te Heinkenszand. De vergadering begint om tien uur. Op de agenda staat onder meer een toespraak van Bas de Gaay Fortman over "Knelpunten en problemen van een radicale regeringsfractie'. VLISSIN'GEN Mevrouw A Vonk uit Vlissingen heeft in een open brief aan het gemeentebestuur van Vlissin gen gevraagd om op 1 mei de rode vlag uit te hangen ter gelegenheid van de 'dag van de arbeid'. Mevrouw Vonk, die in de ondertekening meldt, lid te zijn van de PvdA. stelt, dat zLi hel logisch en noodzakelijk vindt als b. en w. van Vlissingen besluiten om op 1 mei de rode vlag uit te hangen, „daar wij in de gemeente Vlissingen een college en een raad hebben d.ie in meerderheid bestaat uit socialisten en daar ben ik gelukkig mee". Zij schrijft, dat zij er op rekent, dat het college van b. en w. uit het oogpunt van socialistische solidariteit aan haar verzoek zal voldoen. Dagconferentie geref. ouderlingen en diakenen in Goes GOES Zaterdag 26 april wordt in de Oosterkerk te Goes een dagconfe- rentie gehouden. Deze conferentie gaat uit van de werkgroep vormings werk ouderlingen en diakenen van de gereformeerde kerken in Zeeland. Spreker is prof. dr. G. P. Hartvel! uit Kampen. Hij zal het hoofdthema voor de ontwzkke'.ingsdag bespreken, name lijk "Heilig avondmaal: breken tot we heel zijn'. Het onderwerp zal in dis cussiegroepen worden besproken. De dagconferentie begint om tien uur. (ADVERTENTIE) Ir. Gena onthult de inscripte die op eerste' gevelplaat is aangebracht SAMENWERKING WARENHUIZEN VAN DE BIJENKORF EN DE GRUYTER MIDDELBURG Dc Gruyter Winkel bedrijf BV en de NV Koninklijke Bijenkorf Beheer (KBB) zijn bespre kingen begonnen om de mogelijkheid te onderzoeken of samenwerking gere aliseerd kan worden op het gebied van zelfbedieningswarenhuizen. Zoals bekend exploitefert. De Gruyter twee Trefcenters (in Middelburg en Venlo) en de KBB een Maxis-superstare in Muiden en een Maxis-supermarkt in Rijswijk. Beide bedrijven zijn boven dien momenteel doende met het ver krijgen van vestigingspunten in ande-| re plaatsen. De SER-fusiecommissie, I bet ministerie van economische zaken, de betreffende vakbonden en de on dernemingsraden zijn van de bespre-, kingen tussen De Gruyter en de KBB op de hoogte gesteld. i Onze vereniging beheert meer dan 3900 woningen en andere onroeren de goederen zoals winkels, garages, kantoorpanden e.d. Zij tracht ten behoeve van haar be woners een zo groot en zo goed mo gelijk dienstenpakket te leveren. In dat kader vindt een snelle onder- houös service plaats en hebben we een 24-uurs storingsdienst (ook in de weekeinden). Aan de relatie tussen de bewoners onderling en tussen de bewoneTS en de vereniging wordt veel aandacht besteed. Deze aandacht komt tot uitdrukking in de gehouden en te houden bewo ners vergaderingen per wijk /complex en in het stimuleren van goede ver houdingen tussen bewoners. In het kader van het bevorderen van de service aan de bewoners en he", trachten een goede leefsfeer te be vorderen vragen wij voor de afde ling SOCIAAL Taak: het houden van toezicht op en het stimuleren van het goed bewonen en gebruik van de woning en het woongebouw met haar voorzienin gen door de bewoners; toezicht houden op het uitbestede schoonmaakwerk; het. stimuleren van het naleven door de bewoners van het huur- reglement. Functie eisen: goed algemene ontwikkeling technische feeling goed contacten kunnen leggen leeftijd: ouder dan 35 jaar. Geboden wordt: salaris tussen 18.000,en 21.200,— per jaar. vakantietoeslag 7Va °o, vakantiedagen 21. opname in het pensioenfonds woningcorporaties. woning beschikbaar. Sollicitaties binnen 14 dagen te richten aan: Woningbouwvereniging Ter neuzen'. Postbus 150. Inlichtingen over deze functie zijn verder verkrijgbaar bij onze heer F. Bracke, tel. 01150 - 6255.

Provinciale Zeeuwse Courant | 1975 | | pagina 7