is aluminium, dat maakt pechiney. bon n Werken als machinist bij Akzo. Goed werk. r K jongens met lts of mavo: werken bij pechiney, daar word je wijzer van wantje leert en ie verdient tegelijk. r Rabobank Q Akzo Ook op't punt van wonen -ALLMINILM PECH IN EY- PER SO NEEL bemetel-diploma PECHINEY NEDERLAND N.V. C- DE RABOBANK TE PHILIPPINE administratief assistente MAATSCHAPPELIJK WERK(ST)ER ASSISTENTES STELLING BOUW ZEELAND vraagt: Ie stellingbouwers CHAUFFEUR gevraagd G.J.0P 'T HOF LEES DE PZC in --M life #fu. 28 PROVINCIAL ZEEUWSE COURANT ZATERDAG 19 APRIL Ir Nieuwe variatie op 'n oud rijmpje. Tijdenveranderen: aluminium verovert de wereld, is op de maan geland, blijft op weg. Naar 'n onzichtbare toekomst, ver achter de horizon van vandaag Aluminium. Watmakenze daarvan '11 Greep: onderdelen voor auto's voor vliegtuigen, voor treinen. Gevëlsegmenten. Kantoor-interieurs. Garages. Plezier jachten. Aluminium. Iedereen gebruikt't. Pechiney maakt 't. Aluminium is er ook in 't klein: konservenblikjes, jlessedoppen, "zilverpapier". Aluminium, 't Wordt gemaakt in Vlissingen, door Pechiney. Pechiney maakt 170.000 ton per jaar, in de vorm van "broodjes", walsplakken, staven. Zo op 't oog weinig interessante vormen. Maar aluminiumis meegaand materiaal. Flexibel. De verwerkings bedrijven maken er alies van Als je dit jaar 't lts- of mavo-diploma denkt te halen, zou je best eens kun nen denken over een toekomst in aluminium. Je moet dus aan je laatste schooljaar van mavo of lts bezig zijn. Dan kan je aan de bedrijfsschool van Pechiney een best vak leren: bank/plaatwerker met het landelijk erkende Zo'n opleiding duurt twee jaar en is helemaal overdag. Afwisseling ge noeg: drie dagen in de week krijg je een praktijkopleiding aan de be drijfsschool van Pechiney, de an dere twee dagen krijg: je theorie aan de Streekschool in Middelburg. Die twee jaar, dat is best een interes sante tijd. Je ziet veel, je leert veel en je verdient meteen al een prima sala- En na die twee jaar ben je hulpmon teur, met een goeie job in de onder houdsdienst. En je kan verder ko men bij Pechiney. Postbus 49, Vlissingen, telefoon 01196 - 16651 De sociale voorzieningen zijn goed geregeld. Je krijgt bijvoorbeeld een vaste 13e maand. En 8% vakantie toeslag. Gratis werkkleding. Vanaf diverse plaatsen rijden perso- neelsbusjes en als je per openbaar vervoer komt krijg je de reiskosten vergoed. Je mag best eens. bij Pechiney ko men kijken. Maar bel dan voor een afspraak wel even met de afdeling Personeelszaken. Nog makkelijker is het om even de bon in te vullen. Dan krijgt je snel een hoop informatie thuisgestuurd. De bon in een envelop (zonder post zegel) opsturen naar: Pechiney Ne derland N.V., Antwoordnummer 4. Vlissingen. de bedrijfsschool van Pechi ney. Ik hoop dit jaar het Its/mavo*- diploma te halen. Naam: Adres: Woonplaats:.. Leeftijd:...................... - Doorhalen wat niet van toepas- I sing is. I vraagf voor spoedige indiensttreding een in de leeftijd van 16-18 een goed salaris- en jaar. prima overige arbeids- Bij voorkeur in het bezit voorwaarden. van de diploma's mavo en typen. Wij bieden: aantrekkelijke werk- Sollicitaties te richten aar\ kring en afwisselende de directeur van de bank, werkzaamheden; Kasteelstraat 2, Philippine. debankvooriede'reen Onder auspiciën van het ministerie van cultuur, recreatie en maat schappelijk werk wordt in samenwerking met het ministerie van onderwijs en wetenschappen in een landelijk project geëxperi menteerd ten aanzien van doel, functie en organisatie van het maat schappelijk werk bij scholen voor kideren met leer- en opvoedings moeilijkheden. De begeleidingscommissie die voor dit doel is tot stand gebracht zoekt ter realisering van het deelproject te-GOES een voor 3 dagen per week die bereid is. naast de vervulling van de maatschappelijke werktaak, waarbij praktijkbegéleiding en supervisie wordt geboden, intensief en inventief mee te denken over de vormgeving van het ontwikke lingsproject. VEREISTEN: voltooide opleiding sociale academie of daarmee gelijk te stellen opleiding. De voorkeur gaat uit naar hen die ervaring hebben met het werken in teamverband zowel een (sociaal) pedagogische setting dan wel belangstelling hiervoor hebben. De kandidaten dienen in bezit te zijn van het rijbewijs BE. Standplaats is Goes. Voor het verkrijgen van een woning kan me dewerking worden gegeven. Salaris volgens rijksregeling. Aanstelling zal geschieden in dienst van de Federatie van Samen werkingsorganen, Singelstraat 17 te Middelburg. Schriftelijke sollicitaties te richten aan het secretariaat van de be geleidingscommissie, p/a ministerie van C.R.M. afdeling sociale revalidatie, Steenvoordelaan 370, Rijswijk (Z.-H.), waar ook nadere inlichtingen kunnen worden ingewonnen. (Drs. P. B. J. Verwei, tele foon 070-949233). Het kinderrevalidatiecentrum Zeehospitium Zonneveld Duinvliefweg 1 te ©ostkapelle vraagt voor de keukens van de ver- pleegaf delingen. Sollicitaties te richten aan de adjunct- directrice, telefoon 01188-1910. iiiiiiiiiiiium voor Vlissingen en omstréken. Aanmelding; Dam 63, Middelburg, tele foon 01180-27419 voor combinatie VEE- EN TRANSPORTBEDRIJF 's-HEER-ARENDSK® Telefoon 01106-1330 •'P I SU*» j. 1 - - te t 1.1: i Voor de produktie van een breed scala van chemische stoffen beschikt Akzo bij haar fabrieken overo.a. een e'igen energiecentrale. Uw werkzaamheden als machinist zullen bestaan uit het bedienen en controleren van de betreffende installaties. Omdat het hier gaat om kapitale installaties, stelt Akzo de hoogste eisen voor wat betreft vakmanschap en verantwoordelijkheidsbesef. Afhankelijk van het niveau, waarop u deze in volconiinudienst te verrichten werkzaam heden zult gaan uitvoeren, is de gevraagde opleiding: Scheepswerktuigkundige VD en/of A dan wel LTS 4- MM. Perspectieven en verdiensten, waar u mee thuis kunt komen, Akzo Zout Chemie Nederland is een bedrijf waar een gezonde groei in zit. Voor de komende jaren staan erbij de Locatie Rotterdam, waaronder de bedrijven Botlek en Europoort vallen, verschillende uitbreidingsprojekten opstapel. Die groei komt, hoe kan het anders, ook tot uitdrukking in de perspectieven voorde medewerkers. Financieel ziet het er al even gunstig uit. Salaris plus toeslagen zijn dusdanig dat u met uw gezin ruimschoots van de fijne dingen van het leven kunt genieten. Bovendien komt Akzo meteen puik pakket extra's, zoals: winstdeling, premievrij pensioen, vakantietoeslag, gratis bedrijfskleding, studiekostenvergoeding en een spaarregeling. Met uw gezin in een huis naar uw hart... Akze helpt. Ook dat heb je bij Akzo: 't bedrijf bemiddelt daadwerkelijk bij hetvinden van passende woonruimte. Op Voorne Putten, nabij het Brielse Meer, in Hellevoetsluisof op Rozenburg bijvoorbeeld. Geeft u de voorkeur aan een éigen huis? Dan verleent Akzo bij het verkrijgen hiervan financiële hulp. Verder mag u bij verhuizen rekenen op een bijdrage in de herinrichtingskosten plus vergoeding van verhuiskosten. Zit Akzo op uw golflengte? Bent u het er samen over eens dat er veel te zeggen is voor werken bij Akzo. Komt u dan eens vrijblijvend kennis maken met het werk en de woonomgeving. Belt u wel even van tevoren op voor een afspraak: tel: 01888-2700, afd. Personeelszaken, Akzo Zout Chemie Nederland B.V., Locatie Rotterdam, Postbus 7020, Rotterdam. A Akzo bundelt de activiteiten van meer dan honderdzéslig ondernemingen in de gehele wereld, Deze fabriceren garens en vezels van nylon, polyester, acryl, rayon en glas, kunststoffen, foliën, synthetisch-leer en rubber, zout, zware en lichte chemische produkten, verven, lakken en lijmen, farmaceutische produkten, kosmetica, huishoudelijke produkten en levensmiddelen. Akzo Zou! Chemie Nederland B.V. Locatie Rotterdam

Provinciale Zeeuwse Courant | 1975 | | pagina 28