Landbouwschap luidt noodklok J in brief aan premier Den Uyl Werkloosheid te weinig gedaald Den Haag krijgt vrijwel zeker CDA-burgemeester Pentagon: geen actie Vietnam Nieuwmarktbuurt versterkt gesprek met kabinetsdelegatie gevraagd 1 Kaasconflict met VS van 209.360 naar 199.860 Protesten tegen behandeling van Heinrich Böll Regering blijft bij vierjaarlijkse senaatsverkiezing Van Doorn: geen maatregelen tegen Aldipress PROVINCIALE ZEEUWSE COURANT 3 De minister-president wordt erop rewezen dat het hier gaat om 160.000 boeren- en tuindersgezinnen en 30.000 «zinnen van agrarische werknemers. ,Zij zün de belangrijkste leveranciers van de grondstoffen voor een verwer kende industrie en van een dienstver lening welke in totaal nog eens 160.000 arbeidsplaatsen omvat. Tevens vormen zij de basis voor de agrari sche export, die in 1974 meer dan 17 miljard gulden heeft bedragen", aldus het Landbouwschap. Het Landbouw Economisch Insti tuut heeft berekend dat het gemiddel de inkomen voor de grotere veehou derijbedrijven. uitgaande van 3100 beidsuren over 1974 is gedaald tot f29,000 in het noordelijke klei- veenweidegebied, tot f 16.000 in het westelijke weidegebied, tot f 17.000 de zandgebieden. Het inkomen van de kleinere weidebedrijven daalde tot f12.000. Voor de gemengde bedrijven met overwegend vee wordt de arbeids- opbrengst berekend van nul, resp. f8000. onderneming. Het kabinet wordt erop gewezen, dat in ons land de zwaarste Het landbouwschap luidt de noodklok over het belasting- en premiedruk bestaal van de gehele EEC. Voorts wordt gepleit voor: een belastingvrijstelling van het- j agrarische bedrijfsvermogen tot r 100.000; een verhoging van het reserverings percentage voor de fiscale oudedags- reserve van 10 tot. 15 procent; vrijstelling van premieheffing voor volksverzekeringen voor hen wier in komen beneden een algemeen erkend minimum blijft; 'rijwil- j moet (Van onze redactie economie) DEN HAAG jnkomen van de Nederlandse agrariërs. Uit een onderzoek van het Landbouw Economisch Instituut is gebleken dat dat inko men het afgelopen jaar, ondanks een aantal regeringsmaatrege len, weer is gedaald. In een brief aan premier Den Uyl vraagt het landbouwschap nu om een gesprek met een delegatie uit het kabinet. minimumloon plus de minimum va- kantietoeslag, phis he: werkgeversaan deel van de soclale-veraekeringspre- mies; een zelfde verhoging van de inko mensgrens moet. plaatsvinden voor de! Kinderbijslagwet kleine zelfstandi- 'GROOT AMSTERDAM BOEK' VOOR PRINSELIJK PAAR AMSTERDAM (ANP) Prinses Bea trix en prins Clans hebben maandag middag tijdens een bijeenkoin-l in de liet rijksmuseum Vincent van Ciogh In Amsterdam de eerste exemplaren ont vangen van het 'Groot Amsterdam Boek'. In bet met vele foto's geïllustreerde; boekwerk geel: de Amerikaanse Jour nalist Jules Farber een eigen visie op. het Amsterdam van de jaren zeventig.1 Een van de hoofdstukken handel: I over de relatie tussen Amsterdam en Oranje, waarvoor de schrijver prinses Beatrix en prins Claus interv.ewdc Door dr». Rinse Zijlstra) ke voorwaarden Hoewel vrtj me*. Amonka in de NA export naar A: VO eer. trouw bondgenootschap blijven hebben gesloten, dreigen wij nu en| dan. toch met deze machtige vriend een oorlog te worden gewikkeld. E kele jaren geleden ontbrandde w de Verenigde Terzake de inde Is conflict over de Impor. van braadxui kens uit de VS in de KEG. en de mees' recente dreiging op dit terrein wordt reeds aangeduid met het begnp kaasooriog Het gaa: opnieuw om de vraag op welke manter en onder wel dras ba» Berekeningen De kasgroenteteelt in 1974 gecon fronteerd met een kostenstijging van 22 procent levert een gemiddelde arbeidsopbrengst van f 11.800 per be drijf, de snijbloemen van f20.900- ter wijl de champignonbedrijven een ne gatieve arbeidsopbrengst hebben. Voor 1975 wordt een kleine verbete ring verwacht, doch dit zal weinig soelaas bieden. Er wordt rekening mee gehouden dat het inkomen van de eigenaarsbedrijven nog f2500 tot f 18.000 lager zullen liggen. „Wanneer men er rekening mee houdt dat, als gevolg van de voorthol lende inflatie, steeds grotere bedragen moeten worden aangewend ten behoe ve van de instandhouding van de arbeidsplaats en aanpassing van het landbouwbedrijf, terwijl ook de kos ten van levensonderhoud van het agrarische gezin een voortdurende stijging ondergaan, dan is het duide lijk dat het bij de huidige inkomenssi tuatie nog aanwezige bedrijfsvermo gen ernstig inteert en de financiële positie van de agrarische bevolking verder dreigt te verslechteren", aldus de brief. sociale maatregelen. Daarvoor moet de belastingdruk en de premieheffing meer worden afgestemd op de positie' dé inkomensgrens voor de van het inkomen van de zelfstandige; lige ziektekostenverzekering Maatregelen (Van onze redactie economie) DEN HAAG De werkeloos heid is in de maand baart ver der gestegen. Volgens cijfers die; maandag door het ministerie van sociale zaken bekend wer-; den gemaakt, daalde het werke lijk aantal werklozen weliswaar tot net beneden de 200.000 (een daling van 209.360 tot 199.860), maar wanneer de invloeden van het seizoen buiten beschouwing worden gelaten, stijgt het werk loosheidscijfer met 12.400 tot 183.500. De geregistreerde vraag naar arbeidskrachten, ook na seizoenscorrectie, daalde van 53.400 tot 51.700. Volgens het ministerie van sociale zaken houdt de „vrij sterke stijging" van het werkloosheidscijfer in belang rijke mate verband met de verslech tering van de internationale conjunc tuur. die voor de Nederlandse indus trie heeft geleid tot vermindering van, de export. Het aantal werknemers voor wie werktijdverkorting is aangevraagd en toegestaan, bleef tussen half februari en half maart ongeveer constant: een stijging van 57.709 tot 58.111. Ook hier verwacht het ministerie voorlopig geen daling, vooral omda: nog een groot aantal aanvragen in behandeling is, onder meer van enkele grote be drijven. In het algemeen is de werk tijdverkorting toegenomen in de me-, taal-, de rubber- en de lederwarenin- dustrie en afgenomen in de textiel- en; kledingindustrie. mg SCHMELZER, DE JONG EN BIESHEUVEL GENOEMD (Van onze parlementaire redactie) DEN HAAG Het is vrijwel' zeker dat Den Haag opnieuw een j KVP'er als burgemeester zalj krijgen. De meeste politieke par- tijen vinden een dergelijke keu-: ze het meest voor de hand lig- gind, hoewel men over het alge meen nog meer waarde hecht aan de eis, dat de opvolger van de zaterdag overleden burge meester Marijnen een man met grote bestuurlijke kwaliteiten moet zijn. De KVP meent een dergelijke man wel te kunnen leveren. CDA-fractielei der Wim du Chatinier uit de Haagse gemeenteraad (tevens tweede-kamerlid voor de KVP): „het zou landelijk ge zien wel tegen de politieke verhoudin gen indruisen als niet. een van de bu- gemeestersposten in de vijf grote ste den door een CDA-man werd ingeno men". In KVP-kring worden al een aantal namen genoemd als mogelijke kandi daat voor het Haagse burgemeester schap. Daarbij zijn de namen van ex- premier De Jong. de vroegere KVP- leider en minister van buitenlandse zaken Norbert Schmelzer, de Utrecht se wethouder Vergeer en de vroegere Rotterdamse wethouder De Vos- Ook öe naam van ex-premier Biesheuvel (AR) wordt genoemd. De VVD is van plan zelf kandidaten naar voren te schuiven. Men denkt aan de Groningse commissaris der koningin Toxopeus en de Brusselse topambtenaar dr. Nord. Als een VVD- burgemeester niet haalbaar is dan zal de WD de KVP-kandidatuur steunen. Algemeen wordt aangenomen dat de geen enkele kans heeft, omdat zij kort geleden al de burgemeester van Utrecht kreeg toegewezen. De andere partijen maken zich over Ie kleur van de burgemeester geen zorjen. De PvdA zou bereid zijn een CDA-kanöidaat te steunen-als zijn be- j shiurlijke achtergrond vertrouwen wekt. De socialisten zijn met van plan om zelf een kandidaat naar voren te schuiven, omdat men ruim een jaar geleden het burgemeesterschap van Eindhoven al van de KVP heeft weten over te nemen- LOONTOESLAG VOLGENS MACHTIGINGSWET OOK VOOR HORECA UTRECHT (ANP)Horecapersoneel dat onder het bedienlngsgelds.vsteem werkt, heeft ook recht op de vorig jaar in het kader van de machtigings wet vastgestelde loontoeslag van 15 per maand. Dit heeft de kantonrechter in Amster dam beslist in een door het bureau voor arbeidsrecht van het NVV na mens eèn lid van de Nederlandse Bond van Hotel-. Café- en Restaurant- geëmployeerlen NVVaangespannen procedure. De werkgevers weigerden vorig jaar de uitkering te geven aan de naar schatting 15.000 betrokkenen, omdat de 15 in strijd zou zijn me: het bedieningsgeldsysieem. dat is ge-, koppeld aan een 'juridisch salaris' vani slechts 1 per week. De bonden van horecapersoneel ver zochten vorig jaar maart minister Boersma een uitspraak te doen, maar hij liet het oordeel aan de rechter over. De heer J. A. Wagener. voorzitter van dé NVV-bond van horecapersoneel, toonde zich bijzonder, verheugd over de uitspraak van de rechter. AMSTERDAM (ANP) Het PEN- centrum Nederland en de vakbond van schrijvers hebben de Duitse bondskanselier geschreven dat zij zich zeer bezorgd maken over de rechtsbe- handeling van de Duitse schrijver Heinrich Böll. .Als gevolg van de politieke recht spraak in West-Duitsland is Böll in j feite vogelvrij verklaard. Pers en par-| lement hebben van Duitse rechters, op grond van artikel 5 van de grondwet. de vrijheid gekregen Heinrich Böll aan te klagen wegens het aanstichten van .moord en belediging van de rechtsstaat. Bewijzen van het tegen deel zijn door de rechters terzijde gelegd," aldus het protest, DEN HAAG (ANP) De regering blijft er bij. dat het wenselijk ls de zeliele eerste kamer eenmaal per vlrr jaar te laten kiezen. Thans is dt normale zittingsduur van de eerste kamer ze- jaar. Om de drie Jaar treedt de helft van de senatoren af. Tijdens het enkele maanden geleden in de tweede kamer gehouden debat j over de regeringsnota inzake het 'oe leid wat de herziening van de grond-1 wet betreft wees de kamer de gedach-1 te af de eerste kamer rechtstreeks te laten kiezen en niet meer door provin ciale staten- zoals thans het geval is.j .De afwijzing van die gedachte bete kent niet dat de regering afgestapt is van haar gedachte het aftreden om de drie jaar van de helft van de eers'.e kamerleden te vervangen door een vernieuwing van de gehele kamer om de vier jaar." aldus premier Den Uyl. minister De Gaay Fortman van bin nenlandse zaken en staatssecretaris Glastra van Loon van justitie in hun antwoord op schriftelijke vragen van uit de eerste kamer over de nota. Bij doorvoering van de wijziging lijkt het aangewezen de verkiezing van de eer-1 ste kamer zo spoedig mogelijk op die; van de colleges van provinciale sta ten te doen volgen." De eerste kamer heeft het voornemen op woensdag 16 «pril met de bewindslieden van gedach ten te wisselen over de nota gronci- wetsherai enin gsbelei d V D GAAT AUTO'S TAXEREN AMSTERDAM (ANP) Wie over weegt een gebruikte auto, motorrij wiel of caravan te kopen, te verkopen of in te ruilen, kan voortaan bij het warenhuis Vroom en Dreesman een taxatie aanvragen. De verkoop van de taxatie-certificaten start met ingang van 10 april a.s in de V en D-zaken te Amstelveen en Tilburg. Daarna zullen alle warenhuizen worden ingescha keld. De taxatie kost de eerste maand 45.- en later 55,-. legd Niettemin gaat er Jaamjks nr zo'n 50 a 60-000 ton kaar naar c land toe, waarvan Denemarken Nclerland het leewedeel verzorg" namelijk 75 prooont. Wat is nu het geval. Mtdden-februa heeft de Europese Commissie h op deze expo reeds een doom in het oog van "C Amerikaans zuivelindustrie Lks» heeft Sn Washington een machtige lobby, die grote invloed op het Amerikaan*4- regeringsbeleid kan uitoefenen en dit ook doet. en ook niet schroomt een enkele dollar hier tegenaan te gooi- ïn de Watergate-affaire bijvoorbeeld doken telkens miljoenen dollars op die door de zuivelindustrie aan Nlxor. of aan zijn naaste medewerkers ïou- den zijn overhandigd. Op dit moment loopt bijvoorbeeld weer een rechts zaak tegen John Conally, een grote vriend van Nixon ui* Texas, over een bedrag van 30.000 dollar dat door een grote zuive'.coöperatie in dit gebwd verstrekt zou zijn ten behoeve van politieke gunsten. Genoeg om aan te dulden dat d< zuivel lobby zich krachtig weert- Zo krachtig, dat president Ford zich hoogs: persoonlijk met deze kaasiir. port bemoeit. Hij verklaarde namelijk op 31 oktober vorig jaar dat. wanneer de EEG opnieuw restituties bij de kaasexport zou toepassen, hij oen d>i-. danig hoge heffing op de import zou leggen, dat daardoor de export uit de EEG vrijwel zou worden lamgelegd Bezin maar. barstte deze bom en werd door de Amerikaanse regering besloten dit wapen toe te passen Juist nu zou de stopzetting van dr import zeer nadelig werken. Im mers, kaasproduktie en -afzet verke ren op dit moment toch al in em precair evenwicht. Zodanig zelfs da- de Nederlandse kaasindustrie tot een produktiebeperking heeft besloten. Er is ook druk verkeer met Washington op gang gekomen dat uiteindelijk re sulteerde in het arriveren vorige wee-: maandag van een sterke Amerikaanse delegatie in Brussel. Na twee dagen van intensieve besprekingen en onder handelingen in Brussel is een compro mis uitgewerkt dat op dit moment ir. Washington wordt beoordeeld. Als het compromis wordt aanvaar; door de Amerikanen, is een groot dee! van de export gered en kan in leder geval ons volledige quantum Gouda en Ed_mmers plusminus 6000 ion :n totaal de weg naar de Am er kaanse vuistjes blijven vinden. W:j wel htm vliegtuigen kopen en zij n:e- onze kaas is toch ook niet helemaa. redelijk- Slot van pag. 1 kunnen worden als de Amerikaanse hulp op tijd zou komen. Vice president Nelson Rockefeller van zijn kant beschouwde de zaak als ver loren. maar verzachtte op verzoek van minister Kissinger zijn uitlatingen. De woordvoerder van het Witte Huis.' Ron Nessen, kondigde belangrijke Amerikaanse diplomatieke initiatie ven aan, maar moest enkele uren la ter erkennen dat hij 'slecht geïnfor meerd' was. Schlesinger, die voorzichtiger was in zijn uitlatingen, heeft echter zijn be oordeling van de verzetscapaciteit van De minister van defensie. James het bewind in Saigon enkele malen moeten wijzigen. Eerst sprak hij van drie tot vier maanden, daarna van zes weken en tenslotte van enkele dagen. Het Amerikaanse congTes is maandag teruggekeerd van paasreces om het debat te beginnen over de door de re- gering-Ford gevraagde aanvullende hulpverlening voor Zuid-Vietnam en Cambodja. Mike Mansfield, de invloed rijke leider van de democraten in de senaat, liet meteen al de waarschuwing Prof. dr. T. T. ten Have grond legger van de andragologie in Neder- i is de vorige week op 68-jarige leeftijd overleden. 1-Iij was twintig Jaar als hoogleraar aan de universiteit: van Amsterdam verbonden. AMSTERDAïïl De Amsterdam se nieuwmarktbuurt bereidt zich voor op de komende ontruiming van de panden aan de Lastage- weg pn Oude Waal. die moéten wijken voor de aanleg van de metro. De bewoners van een aan tal panden die maandagnacht om 24.00 uur ontruimd moeten zijn. zijn het. gehele weekeinde en maandag bezig geweest met. het aanbrengen van barricaden. Aan de achterzijde van de huizen zijn de veranda's gebarricadeerd met sloophout, stalen balken en bed- spiralen. Voor zover bij de ge meente bekend is, waren maan dagmiddag de drie nog legaal in de te slopen panden wonende ge zinnen vertrokken of stonden zij op hel punt te vertrekken. Burge meester en wethouders hebben maandag opnieuw een beroep ge daan op de bewoners van de Nieuwmarktbuurt om zich te ont houden van acties en demonstra ties. In totaal wordt de Amster damse politie vandaag en morgen versterkt met 300 politiemannen en 200 marechaussees- aan het adres van president Ford ho- ren niet elkaar verwijten te gaan ma ken over de verslechterde situatie in Indo-Cbina. Mansfield uitte de waarschuwing in) een poging de geprikkeldheid weg nemen over wat veel congresleden zien als een strategie van de regering met een beschuldigende vinger naar hen te wijzen inzake de klappen die het Zuidvietnamese leger heeft moe ten incasseren. Hij zei: „Het wordt tijd dat we ons buitenlands beleid eer der baseren op het heden dan op het verleden, dat we onze defensieverplich tingen over de hele wereld bezien en! --herzien, en dat we dit in beide ge- vallen doen op basis van samenwer-i king tussen de uitvoerende en wetge-! vende" macht". Senator Mansfield, wiens Democratische Partij in beide huizen van het congres over een flinke meerderheid beschikt, sprak tot de se naat op het moment dat president Ford naar Washington terugkeerde na een vakantie van negen dagen in Ca- lifornië. Hij wil donderdag het con gres toespreken over het Amerikaanse buitenlandse beleid, met name t.a.v.i Indo-China. Ondanks de snelle ontwikkelingen in. Indo-China was er maandag bij het congres geen geneigdheid te bespeuren in te stemmen met de verzoeken van; Ford ta.v. Cambodja en Zuid-Vietnam. Naast de extra huip voor Saigon wil de de president voor Cambodja aan vullende hulpverlening ten bedrage van 222 miljoen dollar. Maar dit cij fer is al tot 82,5 miljoen dollar terug gebracht door de senaatscommissie: voor de buitenlandse betrekkingen. Adoptie wezen Schoten op Saigon Revolutionaire strijdkrachten hebben maandagochtend vroeg voorsteden van Saigon beschoten. Het was de eerste beschieting van het gebied van dei hoofdstad sedert het begin van het' huidige offensief op 1 maart. Het Zuidvietnamese opperbevel deelde j mee dat de aanvallers Nha Be. op 9.6; km ten zuiden van de hoofdstad, aan-j vielen, waar het belangrijkste oliede pot van Zuid-Vietnam gevestigd is. Bij de aanval met terugstootloze vuur monden. die twee uur duurde, werden: zes. mensen gewond en twee olieleidin-i gen vernield. De Zuidvietnamese regeringstroepen' trokken zich maandag terug uit de be- langrijke districtshoofdstad Chon Thanh. 70 km ten noorden van Sai gon. zo werd uit. militaire kringen in! Saigon vernomen. De toegangswegen tot de stad waren al enige tijd afge sneden door revolutionaire troepen De Zuidvietnamese premier. Nguyen Ba Can. die vrijdag door president Thieu is aangewezen voor het vormen van een oorlogskabinet, heeft maan dag elk vooruitzicht op onderhande lingen met de revolutoinaire troepen van de hand gewezen. Aan de luchtbrug voor het vervoer van Zuidvietnamese weeskinderen is maan dag een einde gekomen, maar het omstreden adoptieprogram wordt voortgezet, zij het in een langzamer tempo. Dit heeft de vice-premier, dr. Phan Quang Dan van de vorige week afgetreden Zuidvietnamese regering verklaard. Met verontwaardiging wees hij, be schuldigingen van de hand als zou de evacuatie van wezen worden gebruikt als propaganda ten gunste van het be-| wind van president Nguyen Van Thieu. De laatste groep van 200 wezen ver trok maandag naar de VS- Dr. Dan zei dat er meer zullen volgen, maar dan in kleinere groepen. De pro cedure hiervoor zal worden versneld. Het was naar zijn mening belangrijk, dat de autoriteiten er zeker van waren dat de kinderen geen ouders hebben of dat deze bereid zijn afstand van de! kinderen te doen. Meer dan 10.000 Zuidvietnamese vluch telingen zitten samengepakt in een ge ïmproviseerd kamp in Phu Van, 30 km, ten noordwesten van Saigon, temidden! van een niemandsland dat een soort wig vormt tussen revolutionaire troe pen en Saigon dat weigert hen op te Het kamp is een van de vele die ver-, spreid liggen rond de verdedigingsgor del om de hoofdstad. De regering in Saigon, die kennelijk een herhaling vreest van de chaos die! vorige maand in de noordelijke stad, Danang en andere centra ontstond.! houdt hen weg van de hoofdstad. De secretaris-generaal der Verenigde; Naties, Kurt Waldheim. heeft gezegd j dat westerse kritiek op zijn beleid hemj niet zal kunnen dwingen zijn post te! verlaten. „Een kapitein verlaat zijn schip niet als het in gevaar is", zo ver klaarde Waldheim maandag in Wenen, op een persconferentie. De secretaris-generaal toonde zich ge prikkeld over kritiek op de rol van de volkerenorganisatie in Vietnam en hij beschuldigde de meeste westerse nieuwsmedia ervan berichten over hu manitaire hulp door de VN achter te houden. De kritiek als zou de VN de humani-| taire hulp in Vietnam vertraagd heb ben was volgens Waldheim onjuist. Kritiek komt uitsluitend van westerse! kant en verder uit geen enkel ander gedeelte van de wereld, integendeel, daar schijnt men tevreden te zijn, zo merkte Waldheim op. THEE DUURDER AMSTERDAM (ANP) De thee wordt woensdag duurder. Per pakje van 100 gram bedraagt de prijsverhoging vier cent en per doos van 20 theezakjes drie cent. Deze prijsverhoging b voor namelijk het gevolg van de gestegen grondstoffenprijzen op de wereld markt. zo deelde de Vereniging van Nederlandse Koffiebranders en Thee pakkers mee. Zoals vorige week reeds gemeld zal de koffie woensdag tien tot vijftien cent per half pond goedkoper worder. als gevolg van een daling der grond stoffenprijzen. Oproep VRR De voorlopige regering van Zuid-Viet-' nam (VRR) heeft maandag om hulp' gevraagd zodat de luchthavens van! Da Nang en Hoeë kunnen worden her-| opend en een internationale luchtbrug! naar deze steden kan worden geslagen, zo hebben functionarissen van ae Ver enigde Naties maandag gezegd. De VN heeft, inmiddels de eerste lijst ontvangen waarop goederen en me-i dicamenten. die het hardst nodig zijn in de door de Vietcong veroverde ge-i bieden, staan opgesomd. Op het hoofd-; kwartier van de VN in New York is maandag een speéiale rekening ge-j opend voor landen en individuele per- (Van onze parlementaire redactie) DEN HAAG Minister Van Doorn van CRM ziet op dit moment geen, aanleiding om maatregelen te nemen' tegen Aldipress, onderdeel van heti uitgeversconcern VNT". die onlangs vrijwel de gehele verspreiding van tijdschriften in handen heeft gekre gen. De minister deelt niettemin de zor-i gen van het socialistische kamerlid j Roethof. Uit schriftelijke vragen van' het kamerlid blijkt diens vrees dat: deze concentratie negatieve gevolgen i zal hebben voor de veelvormigheid i van het informatie-aanbod. Directie: F. von de Velde, IC. Scherphuis en W. F. de Pogter. Hoofdredacteur: G. A. de Kok. Adjunct-hoofdredacteuren: M. P. Dielemon en C. von dec Maas. BUREAUS: Vlissingen: Walstroot 56-60. te!. (01184] 5144. Middelburg: Morkt 51, tel. (01180) 27651 Goes: Grote Markt 2, tel. (01100) 6140. Temeuzen: Nieuwstraot 22, tel. (01150) 4457. Hulst: Steensfraat 6, tel. (01140) 4058. In de avonduren is de centrale redactie bezet von zondag t/m vrijdag vonof 20.00 uur: (01184) 5144. Telefoonnummer» buiten kan tooruren: Redactie: (01184) 4799. Advertentie-afdeling: (01186) 1584. 's Zoterdogs (01184) 5144 van 9.00-11.30 uur. Voor klachten bezorging op za terdag: de plaatselijke kantoren von 9.00-11.30 uur. Expeditie: (01184) 2751. Overl. adv. maondag- t/m vrij dagavond van 20.30 tot 22.00 uur (01184) 5144. Zondogovond van 20.00 tot 22.00 uur. Abonnementsprijzen: per kwarfool 34,25; franco per post 37,75; per maand ƒ11,60; losse nummers 0,50 (inclusief 4 btw). Advertentietarieven 73 cent per mm; minimumprijs per advertentie 10,95; ingezon den mededelingen 2'/j x tarief Brieven bureau von dit blod f 1,50 meer. Volledige tarieven met controct- prijzen op aanvroeg. Alle advertentieprijzen exclusief 4% btw. Giro: 359300, Provinciale Zeeuwse Courant. Middelburg.

Provinciale Zeeuwse Courant | 1975 | | pagina 3