extiA 'Krankzinnig' weggedrag kost jonge Terneuzenaar een boete van f 500,- KERSHVIEETING IN HET KUIPJE VAN TIEL WON FINALE TWEEDE KLAS LIBRE Gaat Van der Meyden weg bij Vogelwaarde? 'De Eikelaar' Koewacht bracht jeugdmusical 'Mr. Pennelik' Plaats uw file berichten in de PZC WOENSDAG 18 DECEMBER 1974 ONVERZEKERD EN ZONDER RIJBEWIJS TEGEN TWEE TEGENLIGGERS GEREDEN HORLOGEVENTER VERKOCHT WÉL EN NIET TERNEUZEN „Een geval van grote Krankzinnigheid", zei dinsdagmorgen officier van justitie inr. E. Gelderman toen bij, tijdens de zitting van het kantongerecht Terneuzen, nog eens naliep wat de jonge Terneuzenaar V. G. D. allemaal had uitgehaald. Op 25 augustus reed hij op de provinciale weg onder de gemeente Hontenisse met een niet-verzekerde wagen en zon der rijbewijs op twee tegenliggers, nadat hij in een bocht de macht over rijn stuur was verloren. De schade was enorm en D, die uit zijn wagen werd geslingerd, had het er maar net levend afgebracht. Dinsdagmorgen stond hij zwijgzaam voor kantonrechter mr. C. J. M. van Hees, die vond dat D. „maar beter thuis had kunnen blijven" Mr. Gelder- man: „Je leest in de krant van dode lijke ongelukken die ontstaan door heel wat minder grote grofheden dan deze". Hij wilde de Terneuzenaar op geen enkel front verontschuldigen en' vond dat de jongeman zijn geld beter had kunnen besteden aan het halen van zijn rijbewijs. Eis en vonnis wa ren gelijk: een boete van ƒ500,-, ver deeld in 100.- voor het rijden zonder rijbewijs, ƒ250,- voor het ontbreken van een verzekering en 150,- voor de aanrijding. G. H. van E. uit 's-Herto- genbosch kreeg een boete van 125,- (de helft minder dan de eis) omdat hij 23 juni in Sas van Gent horloges en armbanden te koop zou hebben aangeboden. De man was gevolgd door enkele functionarissen van de rijkspolitie, die zagen dat Van E. een vrouw staande hield, met het doel iets uit zijn collectie te verkopen. De Bos schenaar bestreed het: „Ik vertelde haar dat de markt niet meer open was. want daar had ze me naar gevraagd. Ik heb niet gevent, omdat GENT De directeur van het Gentse sportpaleis het kuipje de heer Oscar Daemers heeft voor woensdag 25 de cember een veelbelovende kerstmee ting samengesteld. Op het programma slaan o.a. een 50 km ploegkoers en een omnium België buitenland. De Deen Peder Pederson, wereldkam pioen in zuivere snelheid, zal voor de eerste maal in het Gentse sportpaleis optreden nadat hij lange tijd in Au stralië aan het werk is geweest- Ook de jonge beloftevolle Duitser Dietrich Thurau geeft acte de presence- Van Nederlandse zijde zijn aanwezig de twee wereldkampioenen Roy Schuiten en Cees Stam. Tijdens het omnum gaan van start: Roy Schuiten, Peder Pedersen, Cees Stam en Dietrich Thu rau tegen de Belgen Patrick Sercu, Ferdinand Bracke, Julien Stevens en Dirk Baert- Gereden wordt op de onderdelen: puntenkoers, achtervol ging', en 1 km. tegen het uurwerk. De ploegen voor de 50 km ploegkoers rijn als volgt samengesteld: Patrick Sercu-Dietrich Thurau, Peder Peder- sen-Leif Mortensen; Graeme Gilmore- Julien Stevens; Udo Hempel-Gunter Haritz; Cees Stam-Cees Bal; Roy Schuiten-Claus Bugdahl; Fsrdi Bracke- Dirk Baert; Alain van Lancker-Jaoky Mourioux; Norbert Seeuws-Willy de Bosscher; Romain Delo of-Klaas Balk. DAMES VAN DEN DRIES- BIESBROECK WEER BIJ DE TOP MIDDELBURG De competitie brid ge voor damesparen in Zeeland-Zuid uitgeschreven door het district Zee land van de Nederlandse bridgebond heeft de derde ronde achter de rug. Ook deze ronde is er fel gestreden om zo hoog mogelijk te eindigen. De dames proberen zich nu al veilig te stellen voor indeling in de vervolg- wedstrijd tegen Zeeland-Midden, met in het verschiet plaatsing in de lande lijke finale. Vorige jaren waren Zeeuwse dames dicht bij het landelijk kampioenschap. De dames Biesbroeck-v.d. Dries wisten deze ronde van de vijfde naar de tweede plaats op te klimmen met een gemiddelde score van 54.01 procent. De dames Maat-Voorhans staan zeer sterk als eerste geplaatst met een gemiddelde van 59.87 procent. In de eerste klas is - het verschil tussen de dames De Jonge-Willemstein en Jur- riens-v. Fraassen maar 0.93 procent. Ook voor de nrs drie en vier is nog alles mogelijk. Uitslag derde ronde. Hoofdklas: 1 dms Biesbroeck-v.d. Dries 127; 2 Maat-Voorhans 122; 3 Hamelink-Wijne 120; 4 Risseeuw-Risseeuw 113; 5 Lou- wen-Nijenhuis 112; 6 Drenth-Ouweneel 107; 7 Meulenberg-Touw 101; 8 en 9 Bakker-Hamelink en Aronson-Vroome 96; 10 Risseeuw-de Vuist 86 ptn. Eerste klas: 1 Jurriens-v. Fraassen 130; 2 Kint-de Zeeuw 125; 3 Belderok- Faas 114; 4 de Boer-Smulders 110; 5 de Kerf-v.d. Velde 108; 6 de Bruijne- Bos 106; 7 de Jonge-Willemstein 104; 8 Le Grand-v. d. Linde 103; 9 en 10 IJsebaert-de Smidt en v. Esbroeck- Stolte 90 punten. Gemiddelde voor beide klassen is 108 punten. Stand na drie ronden. Hoofdklas: 1 dms Maat-Voorhans 179.62; 2 Bies- broeck-v. d. Dries 162.04; 3 Risseeuw- Risseeuw 160.64; 4 Louwen-Nijenhuis 157.86; 5 Hamelink-Wijne 155.56; 6 Drenth-Ouweneel 153.71; 7 Meulen berg-Touw 146.76; 8 Aronson-Vroome 138.42 9 Bakker-Hamelink 133.79; 10 de Dreu-Risseeuw 111,57 procent. Eerste klas: 1 dms De Jonge-Willem stein 169.45; 2 Jurriens-v. Fraassen 168.52 3 De Kerf-v.d. Velde 165.74; 4 Kint-de Zeeuw 163.89; 5 Belderok-Faas 160.19; 6 De Bruijne-Bos 157.40; 7 en 8 Den Boer-Smulders en Le Grand-v.d. Linden 135.19; 9 v. Esbroeck-Stolte 127.78; 10 IJsebaert-de Smidt 116.67 procent. De vierde ronde wordt maandag 6 Januari. 1975 te Terneuzen gespeeld. ik dat te riskant vond: er was politie in de buurt, dat wist ik," Voor offi cier en kantonrechter maakte het wei nig uit: de algemene politieverorde ning van Sas van Gent stelt ook het vervoer van horloges, met het doel ze te verkopen strafbaar. Van E.: „Dat vind ik discriminerend: ik ventte niet toen ik werd aangehouden." Steiger J. A. K., directeur van een isolatiebe drijf uit Kloosterzande kreeg con form de eis twee boetes van 125,- omdat hij personeel bij het schilderen van zijn huis had laten werken op ondeugdelijke steiger. Het gevaarte viel om en twee werknemers werden gewond. Volgens een rapport van de veiligheids inspectie had de steiger gestut moe ten worden door 'schoren' of tenmin ste aan de gevel verankerd moeten zijn. K. vertelde, te hebben vertrouwd op zijn personeel en de deugdelijkheid van het materiaal. „We geven als bedrijf tienduizenden gulden uit aan goed steigermateriaal. Dat zou ook wel minder kunnen. Wat moet je beginnen als personeelsleden niet eens meer een eenvoudige elementensteiger kunnen opbouwen?" vroeg hij kanton rechter en officier. Deze bleven echter bij hun mening, dat K. de stellages regelmatig had moeten controleren. De "boerenopstand' van augustus, toen boze landbouwers wegen blokkeerden, herleefde even in de zaak tegen G. F. M. M. uit Clinge. Die had op rijksweg 60 onder Hulst op 2 augustus niet voldoende rechts gehouden bij zo'n landbouwersoptocht en was daarbij in botsing gekomen met een tegenligger. M's raadsman mr. H. J. Q. Tichelman beriep zich op het feit, dat de demon stratie was goedgekeurd door de poli tie en dat de stoet groot licht had gevoerd. Tegenliggers konden op de obstakels bedacht zijn, meende hij. Inhakend op de opmerking van mr. Gelderman dat er "bepaalde politieke motieven' in het spel waren, betoogde hij dat de 'opstand' achteraf terecht was gebleken. Mede gezien de beroer de omstandigheden waarin een aantal landbouwbedrijven momenteel ver keert vroeg hij een 'symbolisch von nis': schuldigverklaring zonder het op leggen van straf. De officier voelde daar niets voor: het feit bleef dat M. geen doorgang had verleend. Hij wel bereid de oorspronkelijke eis 100,- boete tot de helft terug te HOEK De Temeuzense biljarter Jan van Tiel van BV Concordia is winnaar geworden van de districtsfi nale 2e klas libre. Jan van Tiel had in dit toernooi eigenlijk maar één legen- stander: door het uitvallen van de Axelaar Frans Dieleman werd het finale met 5 man maar Herman de Feyter, Raphael Vonck en Jo Dey kwa men vooral technisch tekort bij Jan van Tiel en Adrie dDhondt. Jan van Tiel kon trouwens zondag middag al kampioen worden omdat Adrie d'Dhondt dan alleen nog gelijk kon komen in punten. Zijn gemiddelde was echter beduidend lager dan dit van Van Tiel en aarom mocht de Terneu zenaar zich na winst op Raphael Vonck reeds kampioen noemen. Vonck speel de echter voor zijn doen een redelijk sterke partij en Van Tiel moest, er in 31 beurten aan geloven (150-133). De strijd was nu weer helemaal open. d'Dhondt won zijn inhaalpartijen te gen Vonck (25 beurten 150-117) en De Feyter (30 beurten 150-105) en aVn Tiel moest dus in zijn laatste partij winnen van Jo Dey. Weer ging Van Tiel slecht van start en de stand 10 beurten was 25-36 in het voordeel van Jo Dey. Na 20 beurten ging de strijd nog gelijk op (89-91) maar daar na nam Van Tiel langzamerhand af stand. Na 25 beurten leidde hij (122- 102) en in de 28e beurt maakte hij de partij uit. Jo Dey bleef op 110 staan. Voorzitter A. Meeuwsen van het dis trict Zeeuwsch-Vlaanderen van de KNBB reikte na afloop de bondsme- daille uit aan Jan van Tiel. Van Tiel zal het district Zeeuwsch-Vlaanderen vertegenwoordigen op de gewestelijke finale die wordt georganiseerd door het district Schouwen-Duiveland. Eindstand: Jan van Tiel 12 1165 225 5.17 39 Adrie d'Dhondt 12 1129 225 4.42 30 Herman de Feyter 8 1004 277 3.62 34 Raphael Vonck 4 1048 263 3.98 30 Jo Dey 4 909 262 3.46 25 Voorrang E. van V. uit het Belgische Assenede werd tot een boete van ƒ60,- (ƒ15,- beneden de eis) veroordeeld omdat hij 23 juni op de kruising Serlippens- straat-Van der Waalstraat in Terneu zen geen voorrang had verleend aan een van rechts komende auto. Van V's raadsman mr. Tichelman be riep zich op de onoverzichtelijkheid van de kruising en Van V's onbekend heid met de Temeuzense verkeerssitu atie. De zaak tegen mevrouw S. A. J.- W. Z. uit IJzendijke werd aangehou den, in afwachting van de komst van een getuige. Die getuige: haar vrien din, die opheldering zou kunnen geven over de juiste toedracht van een op zich onbetekendende aanrijding op de Temeuzense markt. Mevrouw J. was daar 7 juni met haar wagen achteruit gereden en had de auto van P. L. uit Terneuzen die overigens fout stond geparkeerd geraakt. L. was niet ingegaan op haar verzoek de politie erbij te halen, maar was later wel in zijn eentje naar het bureau gegaan Mevrouw J vond het maar niets: wie had de aanrijding, die ze overigens niet bestreed, nu precies gezien? „Ik," zei L. „Nee. u kwam pas later naar me toe," beweerde mevrouw J Haar vriendin, die met haar in de auto zat zal opheldering moeten geven. De Turk, J. G. die met zijn tolk voor de balie verscheen kreeg, conform de eis, een boete van ƒ25,- omdat hij in de Vlooswijkst-raat, komend uit een verboden richting, met zijn bromfiets tegen een auto was gereden. G. liet weten, dat hij moest uitwijken voor een naderende vrachtwagen. Rood licht J. J. B. uit het Belgische Ert.velde kreeg ƒ50,- boete (ƒ25,- beneden de eis) voor het negeren van een rood licht op de kruising Sint Anna. L. P. B. uit Terneuzen deed hetzelfde op de kruising van de Oudelandseweg in Terneuzen met de provinciale weg Hoek-Terhole. Het licht sprong net van geel op rood toen hij het wilde passeren. De officier eiste 75,-, kantonrechter maakte er 50,- Mr. Gelderman liet weten te denken aan hoger beroep. Mevrouw N. H. B.- B. uit Hulst had 31 oktober net iets teveel haast toen ze met haar wagen de Zaamslagse Veerstraat (bebouwde kom, zoals de inwoners van Zaamslag al jaren betogen) passeerde. Ze druk te het gaspedaal in tot de snelheids meter 67 km aanwees. De boete: 40,- de eis: ƒ.50,- „Wordt geen mot-ordui- ven," hield mr. Van Hees J. L. W. uit Terneuzen voor. Voor die' waarschu wing was alle aanleiding: met zijn lekker pittige 750 cc-motor kruiste W. 4 november de Axelsest-raat met een snelheid van niet minder dan 94 km. Alleen maar om het motorvermogen eens lekker uit te proheren, veront schuldigde hij zich. Om er snel aan toe te voegen dat hij zich, als een ware 'motor-engel' altijd aan de snel heidsbeperkingen pleegde te houden. Mr. Gelderman had zijn twijfels: hij eiste 130,- boete. De kantonrechter vonniste ƒ110,-. O. F. P. uit Clinge „Ik ben Belg en Nederlander," ze: trots) kreeg conform de eis een boete van 75,- omdat hij zonder Nederlands rijbewijs een vrachtwagen had bestuurd. P. vertelde wel alle Belgische vraehtwagenrijbijwijzen te hebben en overigens zelden of nooit in ons land op een vrachtwagen te rijden. SAS VAN GENT Heemkundige Kring Sas van Gent Sield bijeenkomst Dinsdagavond hield de Heemkundige kring in Sas van Gent een bijeenkomst in het cultureel centrum 'De Speye'. Voorzitter F. Puylaert opende de ver gadering en hette de aanwezigen wel kom. Onder de aanwezigen bevonden zich onder andere burgemeester dr. W. R. V. Dusarduyn en zijn echtgenote en oud-burgemeester R. A. J. de Boer. De Gentse bioloog F. Tombeur vertel de de aanwezigen aan de hand van dia's het een en ander over de flora en fauna in het midden Oost-Zeeuwsch- Vlaamse krekerngebiedNa de pauze hield de bioloog G. Sponselee een le zing over het "Verdronken land van Saeft-inghe'. Hij deed dit aan de hand van een film. De bijeenkomst in T)e Speye" werd druk bezocht. KLOOSTERZANDE Gaat Bert van der Meijden aan het einde van dit voetbalseizoen derdeklasser Vogel waarde, waarvan hij al jaren trainer is en de ploeg gebracht heeft op het niveau van de laatste jaren, stoppen als trainer? Volgens Vogelwaarde-voor zitter Kint is daar momenteel nog geen sprake van. „Ik weet nog van niks", vertelde hij maandagmiddag desgevraagd. De laatste weken wordt het gerucht, want dat blijkt het volgens voorzitter Kint te zijn, dat Van der Meijden gaat stoppen steeds hardnekkiger „Het is wel zo, dat ik door familieomstandig heden de laatste weken een beetje uit de roulatie ben geweest, maar Ik neem aan, dat ik als voorzitter toch het eer ste zal worden ingelicht over een even tueel stoppen van onze trainer. Ik ben hier gewoon verbaasd over". Het stop pen van Bert van der Meijden zou een gevolg zijn van het (binnenkort) be reiken van de 50-jarige leeftijd van de sympathieke Vogelwaarde-trainer, die te kennen zou hebben gegeven op deze leeftijd te willen steppen. Zelfs binnen de spelerskring wordt er melding ge maakt over een eventueel stoppen. Sommigen gaan zelfs zover, dat ook de kandidaten voor de eventuele op volging van Bert van der Meijden al worden genoemd. „Ik ben wel be nieuwd te horen wie dat dan wel mo gen zijn", vertelde voorzitter Kint. Voornaamste kandidaten zijn volgens de geruchten Temeuzen-speler Han van der Hooft en AZVV-trainer Benny Pauwels. Han van der Hooft vertelde maandag avond desgevraagd niet te zijn bena dert door Vogelwaarde. „Ik heb ook al meerdere malen het verhaal ge hoord, dat ik Bert van der Meijden zou gaan opvolgen Maar al wat ik weet is niet meer dan wat ik op straat gehoord heb Officieel ben ik niet door Vogelwaarde benaderd. Voor mezelf geloof ik nog niet direct in een vertrek van Bert van der Meijden. Volkskerstzang in kerk Sluiskil SLUISKIL In de Nederlandse her vormde kerk van Sluiskil wordt don derdagavond een volkskerstzang ge houden. Dat gebeurt met medewer king van het Nederlands hervormd kerkkoor, het r-k zang- en jeugdkoor en de zangvereniging 'Intermezzo'. De avond begint om 20 uur. HULST 'Boldersclub' houdt teerdag HULST De boldersclub "De Malie baan' uit Hulst houdt zaterdag haar jaarlijkse teerdag. Het feest, wordt gehouden bij W. Blommaert in Hulst en begint om 14.00 uur. Schaakuitslagen HULST De schaakclub "Hulst' uit Hulst hield schaakwedstrijden in Den Dullaert te Hulst. De uitslagen luid den: Groep A: J. Picavet - J. Maes 0-1. C. Doolaard - M. van Bremen 0-1. Groep B: W. van Waterschoot - A. Lauwereijs 0-1, R- Scheele - E. de Koning 0-1, J. van Eek - H. Reunis 1-0, K. Dieleman - W. Kentie 1,-0 en W. Rodrigo - J. Franckevijle 1-0. Groey C: C. vari Gassen -. C. "d'Hóllan der 1-0, M.van Goethém - K. Romein 0-1, R. Stevens - A. d'Hollander 1-0, V. van Overmeeren - G. de Schepper 0-1 en A. Vioen - W. van Damme 10. Zaalvoetbal HULST In de sporthal "Den Dul laert' te Hulst werd een vriendschap pelijke zaalvoetbal wedstrijd gehouden tussen "Kantine Den Dullaert' uit Hulst en 'FC Rademakers' uit Hulst. De uitslag werd 5-5- HULST Zaterdag wordt in sporthal "Den Dullaert' te Hulst het The Clip per surprise-toernooi zaalvoetbal' ge- houde-n. De wedstrijden beginnen 19.30 uur. De deelnemende teams zijn: 't Cen trum, S-taf de Feber CCP, FC Tael- man, The Clipper, Hans Boclé, allen uit Hulst en de Technische Hoge school uit Eindhoven. Jongerenkoor Hulst treedt op tijdens ''firstvieringen HULST Het Hulster jongerenkoor treedt vrijdag op tijdens de kerstvie ring van het Janseniuslyceum te Hulst. Op kerstavond verleent het koor zijn medewerking aan een jongerennacht- dienst in de basiliek van Hulst. Beide avonden wordt het jongerenkoor be geleid door het eigen combo. Le lei ding van het Hulster koor is in han den van dirigent Ant-on de Kort. TERHOLE Kaartuitslagen TERHOLE Aan de eerste kaartwed- strijd bij R. van Geertruy te Terhole deden 44 personen mee. De uitslag luidde: 1 J. Moorthamer-Th, de Key- zer, 2 H. Freyzer-K. de Waal, 3 A. van den Berghe- J. Dankckaert, 4 A. Jan sen - R. van den Branden, 5 A. Hulshout-Th. Freyser, 6 A. Freyser - E. Stevendaal. Aan de tweede kaart-wedstrijd bij R. van Geertruy deden 22 personen mee. De uitslag hiervan luidde: 1 Th. Ver- schueren-A. Hemelaar, 2 A. Roelands - Th. Cambeen, 3 J. Hulshout - E.' Asselman. SINT-JANSTEEN Steense Oranjecomité hield büeenkomst SINT-JANSTEEN Het Oranjecomi- té van St-Jansteen hield onder leiding van de heer M. Vael een bijeenkomst in café-restaurant Den Ouden Arend' te St-Janst-een. Tijdens deze bijeen komst werd gesproken over eventuele samenwerking met andere Steense verenigingen bij de organisatie van het Oranjefeest op 30 april en 5 mei. 'Veilig Verkeer St.-Jansteen kiest nieuw bestuur SINT-JANSTEEN De afdeling Sint- Jansteen van "Veilig Verkeer Neder land' houdt donderdag een algemene ledenvergadering in het verenigingsge bouw te StJansteen. Tijdens- deze ver gadering, die om 20.00 uur begint, wordt een nieuw bestuur gekozen. Dit is noodzakelijk, omdat het oude bestuur van de afdeling is afgetreden en zich met meer herkiesbaar stelt. Koersen op rollen in Kapellebrug KAPELLEERUG Zaterdag 21 decem ber worden in zaal Fabie te Kapelle- brug koersen op rollen gehouden voor volkskoersers. trimmers en belang stellenden. Bij de volkskoersers schre ven reeds 16 renners voor de wedstrijd in. De organisatie is in handen van de toerclub 'Hulst'. Deze stelt voor de winnaars van iedere categorie een be ker beschikbaar, geschonken door de PZC. De wedstrijden beginnen om 19.00 Meditatieve dienst in 'De Sterre' CLINGE Donderdag is er in het fysiotherapiezaal tje De Sterre' te Clin ge een meditatieve dienst voor alle werkers van De Sterre'. Na de dienst volgt er in de grote zaal van het ge bouw een gezamenlijke kerstviering. Het kerkkoor van St.-Jansteen onder leiding van de heer W. Bartz uit St.- Jansteen verleent medewerking aan de viering. KOEWACHT De derde musical in jaarlijkse successie, die de rk-basis school De Eikelaar' In Koewacht dinsdagavond ten tonele voerde heette '.Mr Pennelik' en verschafte zowel de ouders als de uitvoerende leerlingen veel genoegen. Zoals elk jaar was het handen arbei dl ok aal dat als theater ruimte fungeerde, tot laatste plaats bezet. Twee maanden hebben leerlingen van de zesde klas deze bekende jeugdmu sical gerepeteerd onder leiding van de onderwijzers J. Smits en R. Lam mens. Het resultaat mocht gezien en gehoord worden. Met veel enthousias me en losheid van beweging werd de musical gepresenteerd. "Mr. Pennelik' verhaalt van het geheime drankrecept Musical door leerlingen van 'De Meerpaal' TERNEUZEN De leerlingen van b" openbare basisschool De Meerpaal' aan de Sloelaan te Terneuzen hebben dinsdagavond de musical 'Een droom van een schooldag' opgevoerd. De mu sical was het hoogtepunt van de schoolavond. Het publiek bestond uit honderdvijfentwintig ouders. "Een droom van een schooldag' zal donder dagavond tijdens de tweede school avond opnieuw te zien zijn. dat somber» mensen doet veranderen in blije grapjassen. Ongeveer veertig leerlingen deden aan de musical mee. die zich afspeelde tegen zelfontworpen decors. Na de pauze traden leerlingen van de vijfde klas op. Zij vormden het jeugdkoor onder leiding van me vrouw J. Hamm-Nellen. dat vrolijke liedjes als slot van de avond ten gehore bracht. Heden werd. door een noodlottig ongeval, van onze zijde weggenomen, onze geliefde zoon. broer, kleinzoon en neef JAN CORNELLS DE REUS op de nog jeugdige leefijd van 18 jaar. Allen die hem gekend hebben zullen beseffen, hoe zwaar dit verlies ons valt. M. J. de Reus C. de Reus-Keesen Freddy - Martin - Erik Familie De Reus Familie Keesen Terneuzen, 16 december 1974, Frans Lisztstraat 2. De teraardebestelling zal plaatshebhen vrij dag 20 december 1974, op de Zuiderbegraaf- plaats te Terneuzen, om 14.15 uur. Samenkomst in de gemeenschapszaal van de Goede Herderkerk, aanvang 13.30 uur. Door een noodlottig ongeval werd mijn lieve kleinzoon van mij weggenomen JAN CORNELLS DE REUS op de leefijd van 18 jaar. Oma De Reus Door een noodlottig ongeval werd van mij weggenomen, mijn lieve kleinzoon JAN CORNELIS DE REUS op de leeftijd van 18 jaar. Oma Keesen Heden ontvingen wij het droevige bericht, dat onze lieve neef, door een noodlottig ongeval, van ons is heengegaan JAN CORNELIS DE REUS op de leeftijd van 18 jaar. P. Mannaart H. W. Mannaart - de Reus J. A. J. Mannaart E. M. Mannaart Linda Tot onze diepe droefheid werd plotseling van onze zijde weggenomen, onze geliefde neef JAN CORNELIS DE REUS op de leeftijd van 18 jaar. F. J. Keesen C. Keesen-Boers Marietje - Janny - Nicole Heden vernamen wij het droevige bericht, dat door een noodlottig ongeval van ons werd weggenomen, onze lieve neef JAN CORNELIS DE REUS op de nog jeugdige leeftijd van 18 jaar. Rotterdam: B. Z. Versloot J. Versloot-Keesen G. Versloot M. Versloot-de Jong Bande - Patricia Canada: J Jozzo J. Jozzo-Versloot Marisa - Renato Dankbaar tegenover God om de vele jaren die zij bij ons mocht zijn. is na een kortstondige ziekte van ons heengegaan, voorzien van het H. sacrament der zieken, mijn lieve en zorg zame vrouw en onze lieve moeder, -whoon- moeder, oma. zuster, schoonzuster en tante, mevrouw GERMAINE EUGENIA SOPUN echtgenote van de heer Maurice de Bruyne op de leeftijd van 71 jaar. Terneuzen: M. de Bruyne Bleiswijk: W. A. de Bruyne C. M. de Bruyne - de Puy Monique Terneuzen: B. E. Balnikker de Bruyne J. H. Balnikker Tony Mario Familie Sopijn Familie De Bruyne Terneuzen, 17 december 1974 Zuidl andstraat 11 De gezongen uitvaartdienst, waarbij u beleefd wordt, uitgenodigd, zal plaatshebben op vrij dag 20 december 1974 in de Triniteitskerk te Terneuzen. om 10.00 uur. Samenkomst: Zuidlandstraat 11 te 9.30 uur. Gelegenheid tot condoleren na afloop van de begrafenis in de aula van de begraafplaats. Heden overleed, na een ernstige ziekte, onze lieve zoon, broer, zwager en oom JACOB JANNIS VAN AKKER op de leeftijd van 56 jaar. Groede: A. P. van Akker Oostburg: M. J. Risseeuw-van Akker Groede. 16 december 1974, Woordweg 10. Met- grote verslagen heid namen wij ken nis van het plotselin ge overlijden van de grondlegger van onze bloeiende jeugdafde ling, de heer KLAAS JAN DE NOOIJER Zijn grote toewijding voor onze vereniging en met name het vele werk, dat hij voor onze jeugdafdeling heeft verricht, zal nog lang in onze herinnering blijven voortleven. Met grote verslagen heid geven wij ken nis van het overlij den van onze collega en medewerker A. J. C. SLABBER Zijn grote toewijding en collegialiteit zul len steeds in onze herinnering blijven voortleven. Personeel rijkswaterstaat arrondissement Terneuzen Lees de PZC Voor de vele blijken van deelneming na het overlijden van mijn geliefde man, broer, zwager, oom en oudoom, de heer .TOHANNIS JACOBUS LEENHOUTS betuigen wij onze oprechte dank. 3. Leenhouts-Versprille Oostburg, Noord wal 31

Provinciale Zeeuwse Courant | 1974 | | pagina 31