Schietingen OMEGA DYNAMIC van'i Mof F extya Een huis vol gekken in Vogelwaarde Zeeuwsch- Vlaanderen Uit in FINALE EERSTE KLAS LIBRE BING0SPEL SPRANGERS BOUWBEDRIJF B.V. part-time typiste/telefoniste 0UWENEEL B.V, m WOENSDAG 18 DECEMBER 1974 VOGELWAARDE Vrijdag: 20 cn zaterdag 21 december presenteert de toneelgroep OD1 (Ontspanning door inspanning) uit Vogelwaarde 'Een huis vol gekken'. Volgens auteur A. van der Lugt is het een kolderver- haal in drie etappes en dat mag zeker worden geloofd als men tij dens de repetitiepauze ziet hoe een enkeling zich al heeft uitgedost- De lachspieren zullen zwaar op de proef worden gesteld. Drie jaar geleden ontwikkelds zich uit de afdeling Vogelwaarde van de KWJ een jong en enthousiast groep je. dat de toneelactiviteiten wenste voert te zetten in een zelfstandige toneelvereniging. Als regisseur werd de heer R. Burggrave aangetrokken, die zelf jarenlange ervaring had als tonelist, in een groep te Hengstdijk. Ondertussen was het 'Dorpscentrum' voltooid en toen zat in 'Ontspanning door inspanning' helemaal rond. De toneelvereniging heeft, niet alleen in woners van de gemeente Hontenisse als spelende leden. Er zijn ook enke le mensen in het bestand opgeno men. die uit Axel en Sluiskil afkom stig zijn. De groep heeft regelmatig (ADVERTENTIE) MAISON LEGRAND BURCHTSTRAAT 14 TELEFOON 2462 OOSTBURG Muziek in Oostburg en Sas van Gent, film in Westdorpe. Terneuzen en Oostburg: de Zeeuwsvlaamse activiteiten voor de komends periode. MUZIEK In de rk kerk van Oostburg voeren het Collegium Instrumentale Brugense en liet West Vlaams Vokaal Ensemble 'The Messiah' van Handel uit. Dirigent is Geert Claeys, medewerking verlenen de sopraan Elaine Berry, de alt Lieve Janssens, de tenor Martin I-Ti 11 en de bas Geoffrey Shaw. Deze uitvoering vindt plaats in het kader van het Belgisch-Nederlands cultureel verdrag Aanvang: 2(1 uur. In cultureel centrum 'De Speye' in Sas van Gent zingt Marie-Cecile Moerdijk tweede kerstdag een kerst-koffieconcert bij elkaar. Aanvang: 12 uur- FILM Zeeuwsvlaams filmhuis 't Kiekkot heeft beslag weten te leggen op ëën van de beste films van-de jonge Duitse filmer Rainer Werner Fassbinder: 'Alle Turken heten Ah'. Fassbinder, die zich ook bezig houdt met theater, radio en televisie, maakte in 4 jaar niet minder dan 15 hoofdfilms. 'Alle Turken heten Ali' heeft de liefde tussen de bejaarde schoonmaakster Emmi en Ah, een Turkse werknemer, tot onderwerp. Voorfilm is: Democratie op z'n Turks', een korte Nederlandse film van Heieen de Wit. Onderwerp: de situatie in Turkije, een triest beeld van volle gevangenissen, werklozen, stakingen en de staat van beleg die daar op zulke verwikkelingen volgt. Democratie op z'n Turks' werd illegaal gemaakt. De twee films zijn vanavond woensdag om 20 uur te zien in het voormalige gemeentehuis van Westdorpe, morgen donderdag in het Temeuzen- se Zuidlandtheater en vrijdag in hotel Buitenlust in Oostburg. Ook deze voorstellingen beginnen om 20 uur. Foto: Marie-Ceciie Moerdijk Met. kerst ir. Sas van Gent. uitwisselingen met een Belgische vereniging en bovendien volgt men r6gie- en spelerscursussen. Kortom, ODI houdt niet op met alleen een stuk voor het voetlicht te brengen. Waarom 'Een huis vol gekken'? Re gisseur Burggrave: „Het was onze bedoeling een stuk te brengen dat onze bezoekers gewoon een fijne avond bezorgt. Dat ze zich echt eens 'uit' voelen, dat. ze na afloop niet. naar huis gaan met één of andere boodschap, een levensles of hoe je dat ook noemt. Het dagelijkse leven is al jachtig genoeg. Iedereen werkt onder hoogspanning Die zogenaam de levensstukken vallen hier dan ook niet zo goed. Men wil eens een keer gewoon lekker lachen. Voor de spelers is een dergelijk stuit trou wens ook leuk". In het dolle verhaal wil een weduwe uit wraak haar familie in de maling nemen. Inder tijd immers was zij met een buiten lander getrouwd, een feit dat voor de familie aanleiding was om haar te negeren. Ze laat een briefje schrijven, waaruit blijkt dat. zij overleden is en dat de erfenis zal worden verdeeld. De tonelisten zijn: M. StaUeert, T. de Klerk-de Theye, O. Maret-Remo- rie, M. L. van Dijk. Th. Janssen. R- de Doelder, R. de Kort, R. de Klerk, B. de Booy en W. Janssen. G. Vink en J. Janssens zijn verantwoordelijk voor de belichting. A. Vael zorgt voor de grimage en A- Jonkheyn, R. Hemelaer. J. Nikolaas en D. Rein- ders tekenden voor de decorbouw. De uitvoeringen vrijdag en zaterdag KOEWACHT Duivenkeuring 'Nieuw Leven' KOEWACHT De duivensociëteit 'Nïeuw-Leven' uit Koewacht hield een duivenkeuring in lokaal A. de Kind te Koewacht. Keurmeester was de heer Van Es uit Yerseke. De uitslagen de diverse categoriën luidden: oude doffers: gekeurd werden 54 duiven. De uitslag luidde: 1 R. van Hyfte: 2 en 4 G. Jansens; 3 R. de la Ruelle; 5 Th. Apers. Jaarling doffers: gekeurd werden 39 duiven. De uitslag luidde: 1 G. Jansens; 2 J. M. de Kind; 3 R. Hyfte; 4 gebrs. Eelegeert; 5 J. Kle- geert. Jonge doffers: gekeurd werden 64 dof fers. De uitslag luidde: 1 gebrs- Eie- geert; 2 H. de Mul; 3 R. van Hyfte; 4 P. de Waele; 5 G. de Caluwé. Oude duivinnen: gekeurd werden 31 duiven. De uitslag luidde: 1 R. van Hyfte; 2. 3, 4 en 5 R. de la Ruelle. Jaarlingen duivinnen: 1 en 2 R. de la Ruelle; 3 G. de Caluwé; 4 B. Seghers; 5 R. van Hyfte. Gekeurd werden 19 jaarlingen duivinnen. Jonge duivinnen: gekeurd werden 56 jonge duivinnen. De uitsla gen luidde: 1 R. van Hyfte; 2 gebrs. Elegeert; 3 C. de Bock; 4 A. Mar tens; 5 M. de Cock. Algemeen kampioen werd R. van Hyf te. Er werden in totaal 263 duiven gekeurd. Duivenexpositie te Koewacht KOEWACHT De duivenmaatschap- pij 'Nieuw Levente Koewacht, hield zaterdag een tentoonstelling bij L. de Kindt met 280 duiven. Keurmeester was de heer H. v. Es uit Yerseke. Er waren 4 eerste prijzen voor jonge doffers: R. v. Heijft, Koewacht, H. de la Ruelle, Zuiddorpe, J. Elegeert, Koe wacht en G. Janssen, Koewacht. Jonge duivinnen: 1 J. Elegeert, Koe wacht, 2 M. de Koek, Zuiddorpe, 3 J. Rombout, Koewacht. Oude doffers: 1 G. Janssen. Koewacht, 2 Th. Apers. Koewacht, 3 H. de la Ruelle, Zuiddorpe. De duivenliefheb- bers stelden 23 duiven beschikbaar om te verloten. De opbrengst van deze verloting was in totaal 643, wat zal worden besteed aan het kampioen schap van 1975. HULST Supportersclub hield bingo-avond HULST De supportersclub van amateurwielrenner Theo van den Brande hield zaterdag een bingo avond in het clublokaal van P. Wentz- ler te Hulst. De opbrengst van de prijzen, die vrijwel allemaal uit wild bestonden, kwam ten goede van de kas van de supportersclub. TERNEUZEN Koffieshop houdt op 31 december 'open huis' TERNEUZEN De Temeuzense kof fieshop 'Artikof' houdt in de nacht van 31 december op 1 januari 'open huis'. Initiatiefneemster Digna Bleeuw verwacht dat juist op oudejaarsavond nogal wat mensen behoefte hebben aan gezelligheid. Ze is van plan bezoe kers op te wachten mét passend oude ls oliebollen. Aan de eerste schieting bij De Linde' te Kloosterman de namen 56 schutters deel. De uitslag luidde: hogevogel: mevrouw Hoop Kloosterzande, eerste zijvogel P. Sloot Kloosterzande; twee de zij vogel Th. Cambeen Walsoor den. Aan de tweede schieting hij De Linde' te Kloosterzande namen 56 sohutters deel. De uitslag luidde: hogevogel P. van Goethem Noordstraat; eerste zij- vogel P. Sloot Kloosterzande; tweede zij vogel A. Verhoeven Kloosterzande; grootste aantal (4) mevrouw Her mans Ossenisse; extra vogel W. Pau wels Axel. Aan de schieting baj M. de Cock te Zuiddorpe namen 45 schutters deel. De uitslag luidde: hogevogel E. Bay- ens Zuiddorpe;- eerste zijvogel J. Wee maes Absdale; tweede zijvogel J. de Smet Axel; derde zij vogel P. van As- sel Zelzate (B); eerste kal L. Vermue Zuiddorpe; tweede kal E. van Croon- errburg Zuiddorpe. Aan de eerste schieting bij P. Glaes- sens te Lams waarde namen 59 schut ters deel. De uitslag luidde: hogevogel P. Pauwels Kloosterzande; eerste zaj- vogel P. Claessens Lamswaarde; twee de zijvogel R. Herrewegh Lamswaar de; grootste aantal (51 P. de Waal Lamswaarde; extra vogel A. de Rooy Vogelwaarde. Aan de eerste kaartwedstrijd bij L. de Vos te Clinge namen 52 personen deel. De uitslag luidde: 1 J. Everaert- R. van Gaever; 2 E. Kantero-J. der Weduwe; 3 W. de Cook-R. de Cock; 4 H. de Letter-A. de Letter; 5 L. Passe- niers-R. van Remortere; 6 Th. Herre- wegh-A. Vermeersen; 7 W. Willaert-A. de Bruyn. Aan de tweede kaartwed strijd bij L. de Vos namen 26 p nen deel. De uitslag luidde: 1 P. van Remoortere-P. van Kdrckhoven; 2 W. van Putte-H. de Wit; 3 H. Moreels-D. Aan de tweede schieting bij P. Claes sens te Lamswaarde namen 59 schut ters deel. De uitslag luidde: hogevogel Th. van Goethem Lamswaarde; eerste zij vogel H. van Waterschoot Hengst dijk; tweede znjvogel W. van Esbroeck Lamswaarde; grootste aantal (5) me vrouw Verschoten Lamswaarde; extra vogel A. de Rooy VOGEIPIEKWEDSTRIJD TERNEUZEN De trimclub "Neu traal', gevestigd in café 'Neutraal' te Terneuzen heeft in eigen huis een vo- gelpiekwedstrijd verloren van de piek- club 'De Vaste Hand', eveneens uit Ter- neuzen. De Vaste Hand' had de thuis wedstrijd verloren en was duidelijk belust op revanche. Vooral dankzij goed werk van o.a. Gijs Harte, J. Harms, Anton van Din teren, Cor Reu- ser en Piet Pluim won De Vaste Hand' met gering verschil. Er waren 28 deel nemers. De individueel beste prestatie kwam op naam van Piet Pluim. kaartwedstrijd Aan de kaartwedstrijd bij Jac. de Waal te Kloosterzande namen 24 per sonen deel. De uitslag luidde: 1 J. Verschueren; 2 R. Schoerders; 3 S. Mes; 4 Pr- Jonkers; 5 J. Kool; 6 Jac de Waal jr.; 7 mevrouw Hiel; 3 J. Leeaihouts; 9 R. Hiel en 10 F. Sndjne- sael. Aan de serietoaartwedstrijd bij C. de Wilde te Clinge namen 248 personen deel. De uitslag luidde: 1 R. van den Bergbe - H. de Boey; 2 J. de Korte P. van Daele; 3 H- de Himpe - A. Boons; 4 G. van der Gucht - F. Rottier; 5 J. van Dorsselaer - L. van Aan de eerste kaartwedstrijd in café 'De Kroon' te Sint-Jansteen namen 38 personen deel. De uitslag luidde: 1 F- de Smelt. - W. van Gassen; 2 J. Vemimmen - G. Hageman; 3 L. de Bruyn - B. Snelleman; 4 J. Weems A. van Itegbem; 5 A. Gotjes Ottjes. Aan de tweede kaartwedstrijd in De Kroon namen 20 personen deel- De uitslag luidde; 1 tb Ottjes - A. de Guchteneire; 2 J. Verdunnen - A. Verheyden; 3 W. Nachtegael - B. Dane- Aan de eerste kaartwedstrijd afdeling Hengstdijk van het NKV bij E. de Kort te Hengstdijk namen 24 personen deel. De uitslag luidde; 1 E. de Kort-J. Lafeber; 2 J. Collet-J. Her mans: 3 Jos de Kort.-P. van Dijk; 4 Th. Hiel-Jos Lauret; 5 H. van Water- schoot-H. de Maat. Aan de tweede kaartwedstrijd van het NKV namen 12 personen deel. De uitslag luidde: 1 A. de Kort-J. van Dijk; 2 A. de M""i R. yan Gassen. OOSTBURG Plattelandsvrouwen houden kerstbijeenkomst OOSTBURG De afdeling West- Zeeuwsch-Vlaanderen van de christe lijke plattelandsvrouwen houdt van avond, woensdag de kerstvergadering in Pro Rego' te Oosfcburg. Op het programma voor de pauze staat de kerstliturgie "Komt laat ons naar Beth lehem gaan, want door werd Chris tus geboren'. Na de pauze zal mejuffrouw Vera Boodt vertellen over 'Kerstfeest in de oerwouden van Brazilië'. De vergadering begint om half acht. SLUIS PlattelandsYrouwen •widen kerstbiieenkomst SLUIS De afdeling Sluis van de Nederlandse bond van Plattelands vrouwen hield een kerstbijeenkomst in hotel De Korenbeurs' te Sluis. Tij dens de bijeenkomst sprak mevrouw C. W. Herder Brugman over het on derwerp Wij en het Kruid'. De avond werd geopend met het optreden van een zangkoor van leden van de ver eniging. SLUISKIL Kerstmiddag voor bejaarden SLUISKIL Zaterdag houdt de werk groep open bejaarden werk te Sluiskil een kerstbijeenkomst voor bejaarden in heit Gildehuis te Sluiskil. Tijdens de bijeenkomst zal mevrouw Renée Hé- lène de la Parra uit Den Haag enkele stukjes voordragen. De kerstviering be gint PHILIPPINE De handboogschut tersvereniging De Herleving' uit Phi lippine hield een schieting in café "Marienet" te Philippine. Er namen 62 schutters aan deel. De uitslag hoge vogel: A. Baec.ke uit, Oost-Eekloo (Bi, le zijvogel H, Vermast uit Phi lippine; 2e zijvogel A. Ivens uit IJzen- dijke; de meeste vogels: P. Geel hoed uit Terneuzen; H. Vermast uit Philippine en A. Ploegaert uit Philip pine. Alle drie de schutters hadden twee vogels. De volgende schieting wordt, een grote kerstschieting op 25 december. Er wordt geschoten voor kalkoenen in ca fé "Marienet" te Philippine. vogel: A. de Bin Paal (B zijvogel: G. Dullaert, Tromp <B>; tweede zijvogel: A de Bruin, Stekene (B). Aan de tweede schieting bij Cyr. de Kind namen 83 schutters deel. De uitslag luidde: hoge vogel: Fr de Block, Paal (B); eerste zijvogel: Leon de Kind, Paal (B); tweede zijvogel: A. de Bruin, Stekene B Aan de eerste schieting bij P. van Dijk te Hengst,dijk namen 25 schut ters deel. De uitslag luidde: hoge vogel en eerste zijvogel: W. Pauwels, Axel; tweede zijvogel: J. Pauwels, Axel; kleurenvogel: J. Mass, Hengst dijk. Aan de tweede schieting bij P. van Dijk namen 25 schutters deel. De uitslag luidde: hoge vogel: A. Fas- saert. Vogelwaarde: eerste zijvogel: W- Pauwels, Axel: tweede zijvogel: verloot: klerenvogel: jJ. van Dijk, Vo gelwaarde; grootste aantal (7 stuks): J. Maes, Hengstdijk. Aan de eerste schieting bij W. Blom- maert te Hulst namen 52 schutters deel. De uitslag luidde: hoge vogel: P. Boënne, Hulst,, eerste zijvogel: R. van Steenbergen, De Klinge (B); tweede zijvogel: R. Boone, De Klinge (B); grootste aantal (5 stuks): J. Blom- maert, Hulst. Aan de tweede schieting bij W. Blom- maert namen 52 sohutters deel- De uitslag luidde; hoge vogel: R. van Steenbergen, De Klinge (Bi; eerste zijvogel: P. Olaessens, Lamswaarde; tweede zijvogel: A. van Belleghem, Antwerpen (B); grootste aantal (7 stuks)A. vam Giesen, Hulst. Aan de schieting bij L. Vermuë te Zuiddorpe namen 83 schutters deel. De uitslag luidde: hoge vogel: A. Christiaansen, Koewacht: eerste zij vo gel: A. Puylaert. Zuiddorpe; tweede zijvogel; A. Jesoirens. Koewacht; grootste aantal (8 stuks): T. van Bocen, Axel- Aan de schieting bij R. van Kruyssen te Kloosterzande namen 32 sohutters deel. De uitslag luidde: hoge vogel en tweede zijvogel: Fr. van Kruyssen. Kloosterzande; eerste zij vogel: A. van Gassen. Ossenisse; grootste aantal (6 stuks): F. van Kruyssen, Kloosterzan de. Aan de KPJ-schieting bij P. de Caluwé te Graauw namen 25 schutters deel. De uitslag luidde: hogevogel R. Boone Hulst: eerste zdjvogel P. Steyaert Graauw; tweede zijvogel P. Boënne Graauw; grootste aantal (3) E. van Darame Graauw. Aan de schieting bij S. Blommaert te Hulst namen 33 personen deel. De uitslag luidde: hogevogel J. van Dors selaer Kapellébrug: eerste zijvogel E. Boussen Kapellebrug; tweede zijvogel A. Claessens Graauw; grootste aantal (5) P. de Koster Graauw. Aan de schieting in De Oude Molen' te Koewacht namen 80 schutters deel. De uitslag luidde: hogevogel J. Christi- aensen; eerste zijvogel P. Oosting Axel; tweede zijvogel J. Christiaesnsen Koewacht; grootste aantal (6) A. Groeneweghen Koewacht. Prognostiekwedstrijden Aan de prognostiekwedstrijd in café De Landbouw" te Clinge namen 118 personen deel De uitslag luidde; 1 G. van Roeyen; 2 G. Suy; 3 J. der Weduwe; 4 R. Ferket; 5 M. van den Branden; 6 E. de Wilde; de extra prijs ging naar A. van Poele. Aan de prognostiekwedstrijd in café restaurant Troubadour' te Clinge na men 16 personen deel, Winnaar werd L. Seghers. Aan de prognostiekwed strijd, waarvan de prijzen vorige week onverdeeld bleven namen 26 personen deel. De uitslag luidde: 1 W- van Geertruy; 2 W. van Brink. Aan de prognostiekwedstrijd bij M. Vermeulen te Clinge namen 167 perso nen deel. De uitslag luidde: 1 J. Key- zer; 2 A. van Puyvelde; 3 R. de Brouwer; 4 W- Buys; 5 P. Vlasveld. Aan de prognostiekwedstrijd bij M. Megroedt te Glinge namen 268 perso nen deel. Daar niemand de uitslag goed had, hieven de prijzen staan. Aan de prognostiekwedstrijd bij C. Schouten te CLinge bleven de prijzen, eveneens staan, daar ook niemand de goede uitslag geraden had. Duivenhouders exposeerden HULST Leden van verscheidene duivenhoudersverenigingen hebben het afgelopen weekeinde hun duiven ten toongesteld. In Hulst hielden de heren J. Goossen en E. de Cock van de vereniging D? Herleving' uit Hulst een tentoonstel ling met een vijftigtal duiven in de 'Stadsherberg.' De heren P. Luycks en F. Kroes van de Hulsterse jostduiven- houdersvereniging De Vitesse' gaven met 50 duiven een tentoonstelling in lokaal P. Wentzler in Hulst. In Clinge werd door de heer J. van Goethem van de duivenmaatschappij De Snelle Duif' uit Clinge een tentoonstelling gehouden met 35 duiven. In lokaal W. Blommaert te Hulst was een tentoon stelling van 100 duiven van de leden J. Everaert. en L. Blommaert van de postduivenhoudersvereniging De Hul- sterse Luchtbode.' i f war) striiden SAS VAN GENT De kaartvereni ging 'Klavertje Vier' uit Sas van Gent hield de twaalfde en tevens laatste ronde voor de kaartcompetitie in hotel 'Rotterdam' te Sas van Gent. Er na men 20 leden deel aan deze traditio nele klaaskaarting. De uitslag was: 1 A. Nelen, 60 pnt, 2 W. de Maertelae- re, 60, 3 P. Tak, 59. 4 D. Vermeersch, 59, 5 C. Ferket., 58, 6 L. Meuleman, 55, 7 R. Samijn, 53, 8 A. van Geel, 52, 9 mevr. Ranschaert, 47. 10 M. de Jaeger, 42. De poedelprijs viel ten deel aan de, heer P. Vale met 27 punten. De totaalstand na twaalf ronden van de 10 best geklasseerden is: le en tevens kaartkampioen 1974-"75 W. de Maertelaere, 513 pat, 2 mevr. Ranschaert, 473, 3 A. van Geel, 463, 4 A. Nelen, 463, 5 P. Vaele, 424, 6 P. de Vries, 424, 7 A. Inghels, 408, 8 C. Fer ket, 401, 9 M. Goethals, -398, 10 D. Ver meersch, 396. De kampioen zal op de feestavond in 1975 worden gehuldigd. Hij ontvangt een beker. Tritswedstrijd De tritswedstrijd in lokaal 'De Grens- reizigers' te Clinge gaf als uitulag: 1 M. Aerts; 2 E. Megroedt; 3 A. Bracke: 4 J. Piessens. Bowlingwedstrijd SAS VAN GENT De bowlingband De Vlaanderen' te Sas van Gent hield de 12e competitiewedstrijd in het bowlingcentrum te Sas van Gent. Het algemeen klassement van de 10 best geklasseerden is: 1 Theo Neve, 173 gemiddeld, 2 W. Dys- selinck, 153, 3 V. Neve, 150, 4 W. de Coene, 147, 5 E. Ranschaert. 147, 6 K- Barwolf, 144, 7 W. Lammens, 141, 8 J. Stracke, 139, 9 J. Timmerman, 138, 10 R. Lammens, 138. Biljarten Ln lokaal A. Lijbaart wist, de Huister- se biljartvereniging 'Lustige Toepers' met 15-5 te winnen in het kader van een nederlaagtoemooi van de Steense biljartclub 'Steense Toepers'. De uit. slagen luidden: W. Dobbelaer W. sèg. hers 1-1; J- Lijbaert - W Lammen 3-0; p. Blommaert p. Landsman 24); a'. de Beule - T. Landsman 2-0; H. Crom- been - K. de Schrijver 1-1; W. Bracke - A. van Darnme 1-1; R. Geemaert mejuffrouw Der Weduwe 2-0; J. Ver schueren - W. van Remortel l-l; A- Lijbaert - R. van Gaver 2-0; F. Freyser - L. van de Velde 1-1. De competitnestand van de wedstrij den in het nederlaagtoemooi hij a. Lijbaart luidde: 1 Zondags Vermaak, Sint-Jansteen; 2 De Martinos', Hulst; 3 Zandberg, Graauw; 4 Steense Toe pers, Sint-Jansteen. In lokaa-l 't Centrum te Hulst verloor de Hulsterse biljartclub 't Centrum met, 7-11 van de Graauwse biljartclub Zandberg. De uitslagen luidden: E. Luyckx - P de Bakker 2-0; P. Vlassen- rood - L de Bakker 0 2; A de Kerf - E. Totté 1-1; J. Roels - P. Weemaes 1- 1; H. Smit - J. van Hooye 0-2; c. Nagtzaam - A. Molders 0-2; F. de Rijk - p. Strobbe 1-1; C. Burm - J Schelf hout 1-1; H. Hooy - R. Verhagen 11;. In café-restaurant. Den Ouden Arend te Sint-Jansteen werden biljart wedstrij. den gehouden in het kaler van het ne der laagtoer ooi, dat door de Steense biljartvereniging 'Den Ouden Arend' wordt georganiseerd. Den Ouden Arend' won met; 336 - 197 punten van BZN uit Terneuzen. 'Den Oude Arend' won eveneens van KOT uit Terneuzen en wel met 384 - 170 puten. 'Eindejaarstoernooi' HULST De zaalvoetbalvereniging "HuZaVo' uit Hulst hield vrijdag en zaterdag het 'Eindejaarstoernooi' in sporthal Den Dullaert' te Hulst. Vrij dag speelden 6 teams uit de B-poule. De uitslagen luidden: Dullaert - Gos- sen 0-0; Van Kerckhoven - Centrum 0- 0: GTI - BLZ 2-1; Dullaert - Centrum 0-0; Goossen - BLZ 1-0; Van Kerckho ven - GTI 3-0; Dullaert - BL Z 2-0; Centrum - GTI 1-0 en Goossen - Van Kerckhoven 0-0. De eindstanden luidde: Goossen 5 3 2 0 8 6-1 Van Karckhoven 5 2 3 0 7 5-2 FC Centrum 5 13 15 3-3 BLZ 5 1 2 2 4 5-4 BV Den Dullaert 5 1 2 2 4 2-6 GTI 5 0 2 3 2 2-7 Zaterdags speelden 6 teams uit de A- poule. De uitslagen luidden: Staf de Feber - CCP-Eggermont 2-0; Hans Boehl FC Taelman 0-0; Bar de Smidse - FC Bleyko 0-0; Boéhlë - Eggermont Roest Bruin 0-0: De Smid se - Staf de Feber 1-3; Taelman - Bleyko 0-1; De Feber - Boehlë 1-0; Eggermont - Bleyko 0-3: Taelman - De Smidse 0-0; Stad de Feber - Bleyko 3- 0; Boehlé - De Smidse 0-0; Eggermont - Taelman 1-4. De eindstand luidde: De Feber CCP 5 4 1 0 9 10-2 De Smidse 5 13 15 3-3 Hans Boehlë 5 13 15 1-1 FC Bleyko 1 2 1 2 5 4-4 FC Taelman 5 1 2 2 4 5-5 Eggermont R. B. 5 0 2 3 2 1-9 Omdat Bar de Smidse, Hans Boehlë en FC Bleyko een zelfde puntenaantal hadden, moest door het nemen van penalty's voor de tweede, derde en vierde plaats in de algemene rang schikking worden gespeeld. TERNEUZEN Van 11 t/m 19 janu ari worden in café Den Ouden Arend in St.-Jansteen de kampioenschappen va het district Zeeuwsch-Vlaanderen le klas libre verspeeld. Voor deze finaie zijn de volgende spelers geplaatst: C. de Schrijver (ons Vermaak Lams waarde), E. Picavet (Den Ouden Arend St..-Jansteen), Jo Joziassen (Den Ouden Arend St.-Jansteen), C. Reyns (ZBC Zaamslag), E. Aerts (HBC Hulst), J. Leeraert. (ABS Axel), F. van Waes (WBC Walsoorden) en J. van Kerck hoven (Den Ouden Arend St.-Jansteen). U bent allen van harte welkom. HEDEN/ WOENSDAG 18 DECEMBER wordt er in Zaal van Leuven te Kloosterzande een Deze avond zal door de H.V. Honte nisse georganiseerd worden. De op brengst komt ten goede aan deze vereniging. Handbalvereniging Hontenisse. BREDA - TERNEUZEN - ANTWERPEN Vereisten: typediploma en enige admini stratieve ervaring. Schriftelijke sollicitaties te richten aan kantoor Terneuzen, Burg. Geülstraat 29, t^.v. ir. 3. S. Verheem. /uwOmpMar OOSTBURG AXEl IB1 Eerst maar eens vragen bij WONINGINRICHTING HOEK - TELEFOON OH84-1286 de zaak met de 70-jarige ervaring

Provinciale Zeeuwse Courant | 1974 | | pagina 30