Media-nota: individuele steun voor bladen beneden bepaalde rentabiliteit Weinig kans PTT- leningen op open kapitaalmarkt Franse regering probeert stakingsactie post te breken „SCHEVENINGSE WAPENS MOGELIJK UIT ROTTERDAM" tinnen- en buitenland DODE BIJ BRAND IN RIJ KRAAKPANDEN Vakbeweging bestudeert regeringsplannen Voorlopig nog subsidie voor huishoudelijke voorlichting politie ontruimt postkantoren VAKBOND TEGEN DWANG BIJ INSCHAKELEN WERKLOZEN t5 „0VEMBEM9" PROVINCIALE ZEEUWSE COURANT OMROEPEN moeten registratie leden en abonnees gidsen scheiden bevoorrechte kranten, w 2 VMr de advertentiecompensa- komen, mkent Zifminister Van Doorn de twee lan- wfiteotótendbladen met een zeer ^I mlaae (Telegraaf en Algemeen en een aantal regionale bla door hun dekkingspercentage „••tallen abonnees in het land, resp. de regio) aantrekkelijk zijn voor ï^rtferdeis en die daardoor een S wrsprong hebben op kran ig dekkingspercentage geringer Kf. oian van de regering staat in i.ZJverbeide en donderdag m het SrSjts Nieuwsblad gepubliceerde S-ota De nota is thans in con- «Trereed en zal over enige tijd aan Sf Tweede Kamer worden aangebo- na nota geldt nu nog als vertrou- nEN HAAG Het kabinet-Den Uyl wil gedurende drie jaar ex- enteren met een subsidie aan dagbladen die door de onge- fk concurrentieverhoudingen op de advertentiemarkt beneden nader te bepalen rentabiliteit werken. Er is voor volgend jaar 5 miljoen voor uitgetrokken. voorts aan dat hij de NOS onderhan den wil nemen. De NOS moet thans programma's brengen die zich bij uit stek lenen voor een gezamenlijke aan pak, alsmede programma's die een """"ftnlaae (Telegraai en algemeen ontmoetingspunt zijn voor geestelijke Ti pgn aantal regionale bla- en maatschappelijke stromingen. Het JLr hun dekkingspercentage ontmoetingspunt vindt de minister een achterhaalde zaak. De tijd is voorbij dat de omroepen zich vrijwel uitsluitend tot de eigen achterban richtten. De kijker-luisteraar neemt kennis van uitzendingen van aUe (of vrijwel alle) omroepen. De minister vindt dat de NOS zich moet beperken tot de gezamenlijke programma's. Daarin moet een spre- kershoek zitten voor de geestelijke en maatschappelijke stromingen die geen eigen omroep hebben. De NOS heeft op het ogenblik op de radio minimaal 15 procent van de totale zendtijd en 25 procent op de televisie. Dat percentage zal, via een wetswijziging, omlaag moeten, ofwel de zendtijd van de NOT en Teleac zal bij de NOS-zendtijd worden gerekend. De zendtijd diè de NOS minder krijgt, zal worden toegewezen aan de andere omroepen, die door de toeneming van hun aantal in zendtijd zijn achteruit gegaan. Zij krijgen gelegenheid in him uitzendingen meer „een eigen gezicht" te laten zien. Daarmee wordt meer recht geaan aan het eerste uitgangs punt van de Omroepwet, de plurifor miteit. Regionale omroep De minister blijft tegen commercië le omroep, landelijk zowel als regio naal. Aanvragen van dagbladonderne mingen voor het exploiteren van een regionale (kabel)omroep zullen dan ook worden afgewezen. De lokale pers zal wel deelgenoot van de lokale om roep kunnen zijn, maar de persinstel- ling moet dan wel een "duidelijke culturele of godsdienstige, dan wel geestelijke identiteit bezitten en moet bovendien een open en democratische structuur hebben met bijvoorbeeld ruime participatiemogelijkheden voor de lezers. „Gelet op de structuur van de regionale pers in ons land, acht ik de mogelijkheid van samenwerking echter vooralsnog louter theoretisch", aldus mr. Van Doorn. fnpwprijs ESi met het verlenen van kredieten m het behoud of het herstel van de •miaMileit (zoals De Tijd genoten 'wit en zoals die is toegekend aan v Trouw-Kwartet.)Een nieuwe —arde wel, dat met overheids- tato <e helpen persorganen (ook tóWï'Jen vallen onder de regel mg) éi overgaan tot winstuitkeringen 2 derden (eigenaars-aandeelhou- fes). v;-, verder criterium is, dat de met ^diskredieten te ondersteunen dag- t Weekbladen een redactie moeten ~iêea die op asis van een hoofd) !S&tiast3tuut, of een andere over last met de uitgever, medezeg- Schap bezit in het bepalen van ót wjmalistieke inhoud en de signa- ®r ran bet door haar geredigeerde ^weekbladen komen voorts aanmerking voor een papier- xjampensatie. Ook met deze subsi de a de regering drie jaar experi- nam Het is kennelijk niet de Staing alle opinieweekbladen voor de panlemrijscompensatie in aanmer- ka« ie laten komen. Het Nederlands Econcenisch Instituut moet althans criteria ontwikkelen aan de hand mavan bepaald kan worden welke van ex- pioireneresullaten voor de compensa tie in aanmerking komen. Bij het hele nieuwe stelsel van si'osües en kredieten is doelbewust atón van algemene voor alle pers organen geldende maatregelen. De re gering eeelt de voorkeur aan individu ele iiaiï. In verband daarmee worden kge pc;(tarieven die thans gelden o éi és PIT f 100 miljoen per jaar saókomslen schelen, geleidelijk aan tlpsluft. Op 13 januari volgend jaar vri het posttarief voor periodieken reraniddeld 30 procent verhoogd- Hr tarief voor de dag-, nieuws- en ïriweekbladen gaat met eemidjdeld li praat omhoog. iSniser Van Doom van CRM wil i! ran het systeem dat in de praktijk ilfei gezinshoofden lid-abonnee zijn a een omroep. De minister wil ook af ran het systeem dat het aantal kan aan een omroep in de praktijk traite wordt bepaald door het aantal tatKsopdegids. Het gezinsltdmaatschap wil de mi tste- vervangen door een systeem waarbij iedereen die ouder is dan isjToorreeld 18 jaar, lid kan zijn van a o( meer omroepen. Het minimum ie betalen bedrag is volgens de Om roepwet op het ogenblik f10,- per ia. De omroepen moeten gescheiden tÊEnistraiies gaan voeren; één voor fei gulden betalende leden en een .«sa voor de abonnees op de gids. Sis te: aantal leden uit de eerste tfesratie zal tellen voor de toe- «rigran zendtijd. k ie Medianota van het ministerie r- staat dat niet de gids moet welke aanhang een omroep «h, maar het programmapakket, was! de^ omroepen geen oneerlijke mararrentie bedrijven door middel de soort programma's die zij kernen,, zal streng de hand worden Men aan de verplichting tot het «fflien van een totaalprogramma ®s daann alle programmacategorie- a De minister heeft inmiddels lof wor de omroepen die in de concur- fenestrljd niet aan „vertrossing" zijn üoen, die aan hun beginselen trouw zijn gebleven en ook minder geve programma's zijn blijven De minister kondigt in de nota De lokale omroepen zullen niet gefi nancierd kunnen worden uit de lande lijke omroepbijdrage en uit. de op brengsten van de landelijke STER- reclame. Regionale omroepen mogen geen reclame uitzenden. De in meer derheid kleine zelfstandigen kunnen zich de luxe van omroepreclame niet permitteren en zouden ten opzichte van de wel adverterende bedrijven in een steeds ongunstiger concurrentie positie komen. Door lokale omroepreclame zouden ook zwakke regionale persorganen in gevaar komen. Lokale omroep moet worden gefinancierd door bijdragen van degenen die zich laten aansluiten op een kabel, ofwel de omroep moet worden gefinancierd door de gemeen telijke en-of provinciale overheden (wat in elk geval moet als het niet om een regionale-lokale kabel, maar om etheromroep gaat). De minister wil per regio slechts; één lokale omroep. Kabelnetten bie den meer omroepmogelijkheden. Uit sluitend niet op winst- gerichte Instel lingen of groepen van personen ko men in aanmerking voor de onge bruikte kanalen. Commerciële video is niet toegestaan, ook niet voor onder nemingen die het kabelnet hebben aangelegd. De minister heeft eveneens zwaarwegende bezwaren tegen het nemingen naar fabrieken en winkel- overbrengen door commerciële onder nemingen naar fabrieken en wikel- centra van zogenaamde achtergrond muziek. Wel wil de minister op het kabelnet als zelfstandige zendgemachtigden toe laten de ziekenomroep, de kerken, de (lokale) instructieve omroep voor bin nen- en buitenschools werk, alsmede de samenlevingsopbouw. Kamer blijft tegen nachtvergaderen INITIATIEF-ONTWERP DS'70 IN KAMER DEN HAAG (ANP) Het ziet er niet naar uit dat de PTT bin nen afzienbare tijd gelegenheid zal krijgen om geld op de open kapitaalmarkt te lenen. Een ka mermeerderheid bleek donder dagavond namelijk weinig te voelen voor het initiatief-ont werp van de DS'70-kamerleden Drees en Berger tot wijziging van de aanwijzingswet PTT, dat beoogt de leningsbevoegdheid buiten de schatkist om voor het staatsbedrijf te creëren, in hoofd zaak met het doel de achterstand Goereese bende voor rechter ROTTERDAM (ANP) Het is nu wel duidelijk hoe de vier gij zelende gedetineerden in de Scheveningse gevangenis aan hun omgebouwde alarmpistolen kwamen. Een andere vraag is echter, wie vervaardigt, dit soort schiettuig? De officier van justi tie mr. W. D. Meeter suggereer-1 de donderdag voor de rechtbank in Rotterdam dat de 'Scheve ningse' wapens wel eens afkom stig konden zijn van de bende, die hij op deze dag voor het ver- dachtenhekje had gebracht. Negen, merendeels jonge mannen, afkomstig uit Rotterdam en van Go-eree Overflakkee, moesten zich verantwoorden voor het vervaardigen en in de handel brengen van circa driehonderd doorgeboorde alarm- en gaspistolen plus ongeveer tienduizend daarbij behorende stuks munitie „We hebben hier te maken met de grootste vuurwapenzaak van de laat ste jaren. Deze mensen zijn er voor verantwoordelijk dat tenminste tiental len moordwapens geleverd zijn aan de Haagse penose". aldus Meeter. Hij verklaarde zich gedwongen te voelen ot het eisen van forse straffen: varië rend van zes maanden (drie voor- /aardelijk) tot een jaar en zes maan- len. De zwaarste straffen vorderde Teeter tegen twee mannen, die vol lens hem een centrale positie hadden ngenomen in de bende. De 24-jarige ■Erik L. een verzekeringsagent uit Rot terdam beschuldigde hij ervan de han del in de pistolen te hebben georgani seerd. Willem P., een 25-jarige kraan machinist uit Sommelsddjk, zou de geleid technische kant van de hebben. Alle negen verdachten beken den schuld, al probeerden de meesten hun rol in de bende ietwat te bagatel liseren. De activiteiten van de bende waren zo'n tien, elf maanden geleden begon nen toen Willem P., die op zijn eiland bekend stond als een jongen met twee rechterhanden en als vuurwapenfetis jist, benaderd werd door een zekere S. Deze deed Willem het voorstel om gas- en alarmpistolen te importeren uit België en ze om te bouwen tot schietlclare wapens. Zo gezegd, zo ge daan. Een schuurtje in Sommelswijk veranderde in een wapenfabriek, Willem met de hulp van nog twee eilanders aan die lopende band ging produceren. De afzet van de wapens liep meestal via Erik I. Deze kocht de pistolen zelf, waarna hij ze doorver kocht. of fungeerde als tussenpersoon. Zo kwamen tegen de vijftig pistolen bij Hans de H. (29), die de leveran ties betaalde met geld, dat door twee andere verdachten was gefourneerd. De H. zorgde er voor bat de wapens in de Haagse onderwereld kwamen. Opmerkelijk was dat aUe verdachten ontkenden vee! wijzer te zijn gewor den van hun illegale activiteiten. De afnemers zouden niet bereid geweest zijn om veel meer te betalen voor de pistolen dan dart; deze de bendeleden gekost hadden. De bende werd begin september opgerold, toen een Rotter dammer, die voor een heel ander vergrijp was gearresteerd bekende dat zijn pistool afkomstig was van Erik. Via Erik, die vrij snel doorsloeg, leidde liet spoor naar Goeree Over flakkee. Via Willem P. kwam de poli tie bij Hans de H.. waarmee de cirkel was gesloten. De raadslieden van de meeste ver dachten vroegen de rechtbank lementie vanwege het feit dat hun cliënten een tamelijk schoon verleden hadden. Uitspraak 28 november. (ADVERTENTIE) oronflUM Kr!(nnn!n v|!ss;ngen natuurlijk moei iedereen zijn wetje weten en vanzelfsprekend zijn we het er allemaal mee eens dat er geen ongelukken mogen gebeuren alsjeblieft niet! maar van de andere kant moet een drankje-drinken kunnen blijven behoren tot de goede geneugten van het leven tot de vreugde van speelse smaak de sprankeling van vernieuwde inspiratie en menselijk contact. daarom heropenen we met een gerust geweten onze vernieuwde Brit-Bar heden, vrijdag 15 november we hebben immers alle vertrouwen in uw eigen verantwoordelijkheid bovendien is een herfstwandeling naar Britannia best goed voor u onze barkeeper serveert overigens natuurlijk ook alcoholvrije drinks in telefoonaansluitingen onge daan te maken. De fracties van PvdA. KVP, PPR, D '66 en CHU konden zich, ondanks hun waardering voor het werk dat de initiatiefnemers hebben verzet, niet met het initiatief-ontwerp verenigen. PvdA-woordvoerder Hartmeijer deelde mee dat juist voor socialisten, die vinden dat de kapitaalmarkt beter gereguleerd zou moeten worden, dit ontwerp tegen hun opvattingen ingaat. Bovendien blijkt dat de indirecte doel stelling van dit onderwerp, verminde ring van het aantal wachtenden op een telefoonaansluiting, kan worden bereikt binnen het kader van de meer jarenafspraken als gepresenteerd de miljoenennota. De KVP-er Van Zeil zei dat staatsse cretaris Van Hulten van verkeer en waterstaat het initiatief heeft geno men om tot overleg te komen met de minister van financiën teneinde een situatie te creëren waarin PTT zeker heid krijgt dat geplande en geaccor deerde investeringen ook worden ver wezenlijkt. Bovendien geeft het voor stel niet de zekerheid dat besnoeiing op het investeringsniveau beneden het peil dat zou overeenkomen met bevre diging van de vraag van het publiek niet meer zal plaats vinden. Om deze redenen zullen KVP en CHU tegen het ontwerp stemmen. Voorstanders van het iniatief waren WD, ARP en uiteraard DS TO. De SGP liet, bij monde van ir. Van Rossum, weten het knipperlicht voor lopig op oranje te houden. Antirevoluti onair De Boer kondigde aan dat zijn fractie het ontwerp zal steunen omdat geen principiële bevoegdheidsover dracht plaatsvindt en de regering de mogelijkheid behoudt in te grijpen. Dr. Drees wees er in zijn verdediging op dat het om een zeer partiële wijziging gaat, bedoeld om een milieu vriendelijk apparaat als de telefoon binnen bereik van het publiek te bren gen, Er is geen reden voor de over heid zich daar mee te bemoeien. Bo vendien zal de wijziging niet leiden tot vertraging van de discussie over de status van PTT. Integendeel, de be langstelling vor het karakter van dit staatsbedrijf zal er juist door worden bevorderd, geloofde hij- Stemming volgende week. (Van onze parlementaire redac tie) DEN HAAG De leiding van de Tweede Kamer het presidi um heeft besloten nachtverga- derlngen niet weer In te voeren De kamer vergadert op het ogen- lil Ik tot niet later dan 11 uur avonds, en dat blijft zo. Diverse kamerleden onder aanvoering van Anneke GoutbonJt van D"66 maakten onlangs bezwaren te gen het strakke vergadersche ma- De Limiet van 11 uur werd Ingevoerd door kamervoorzitter Vondeling, toen hij Van Thie! opvolgde. Argumenten waren on der andere dat kamerleden de gelegenheid moeten hebben om met het hm» te gai ting van he Vondeling kend dsit c uitzonde- rv als „het Hij kondlgdi dat de regel l dan voorheen teerd. Hij zal uur precies een ken; deze zal haar speech mot AMSTERDAM (ANP) Bij een grote brand in een rij van 6 kraakpanden aan de Nïeuwe-Zijds Voorburgwal de Sint-Nicolaasstraat in Amsterdam is donderdagochtend een man om het even gekomen. Het slachtoffer is vol gens de politie de 50-jarige analist A. J. van der Heide. De 31-jarige Spanjaard Carlis Silva moest met brand wonden in het Ro de-Krui sziekenhuis in Beverwijk wor den opgenomen, terwijl de 22-jarige Fransman F. Pignon in een Amster dams ziekenhuis moest worden behan deld. Beiden waren uit een raam ge- UTRECHT (ANP) De verbondsbe- sturen van NVV, NKV en CNV zullen zich maandag afzonderlijk beraden over de plannen waarmee de regering de economische problemen te lijf wil gaan en waarover zij woensdag ver trouwelijk zijn geïnformeerd. De besturen van de aangesloten bon den zullen vooraf op de hoogte wor den gesteld. Dinsdag komt het overlegorgaan van NW, NKV en CNV bijeen om het commentaar van de vakbeweging op de beleidsplannen van de regering vast te stellen. Voordien is geen standpuntbepaling van de vakcentrales te verwachten. sprongen om aan het snél om heen grijpende vuur te ontkomen. Volgens de politie heeft een vai DEN HAAG De Stichting Huis houdelijke Voorlichting ten Plattelan- de, die zich onder meer met consu mentenvoorlichting bezighoudt, krijgt tot 1 juli 1976 subsidie van het minis terie van onderwijs. Minister Van Kemenade derdag bij de behandeling van zijn begroting in de Tweede Kamer deze toezegging, nadat mevr, Kraaijeveld- Wouters (ARP) een amendement had ingediend en mevr. Smit-Kroes (VVD) via een motie om voortzetting van de subsidie had gevraagd. De bewindsman was aanvankelijk van plan de subsidiëring aan de Stich ting geheel stop te zetten, omdat het werk van de Stichting niet alleen op het terrein van het onderwijs lag. Na schriftelijke vragen vanuit de Kamer besloot Van Kemenade de Stichting nog tot 1 juli 197g te subsidiëren. De mededeling van minister Ven Kemenade leidde tot intrekking van het amendement van mevr. Kraaije- veld. De WD-motie bleef haafd. (Van onze correspondent) PARIJS Op last va.n de Franse minister van binnenlandse za ken hebben politietroepen woensdag in de provincie over al de stakers uit de postkanto ren geëvacueerd met de bedos- UTRECHT De agrarische en voe dingsbond-NW (AVB) heeft géén be zwaar tegen het inschakelen van werk lozen in de landbouw op voorwaarde dat dit geheel op vrijwillige basis gebeurt. Het niet accepteren van een aanbod om in de landbouw te gaan werken mag geen consequenties heb ben voor de uitkering van de verze kerde werklozen. Ook als het werk in de landbouw is gedaan mag dat geen wijziging in de uitkering tot gevolg hebben, aldus het bestuur van de AVB in een donderdag uitgegeven verkla ring. Vice-voorzitter C. Scheiiing van AVB: „We zijn op dit punt nog niet op misstanden gestuit, maar wel is de filosofie te besperuren dat de proble men in de landbouw mooi de gelegen heid geven om die werklozen maar aan het werk te zetten. Tegen die opvatting willen wij als vakbond drukkelijk stelling nemen". De AVB kondigt aan zich ernstig te zullen verzetten tegen het toepassen van druk of dwang bij inschakeling van werklozen. ..Mocht aantasting plaatsvinden van de door de betrok ken werknemers opgebouwde rechten dan zullen we hen met raad en daad bijstaan", aldus de vak bond. ling een einde aan de poststa king te maken die nu al vier weken voortduurt. Die opera tie heeft zich gisteren zonder noemenswaardige incidenten kunnen voltrekken en vandaag zou ook Parijs in dit tegen offensief van de regering wor den betrokken. Met die interventie van de sterke arm speelt de regering, en de minister van binnenlandse Poniatowski zonder twijfel heel hoog spel. Tot dusver had publiek het ongerief van de post staking nogal stoicijns voor zijn rekening genomen. Maar naarmate de gevolgen voor het zakenleven en de economie zich door voorlopige of definitieve ontslagen en zelfs faillissementen voortdurend sterker deden gevoelen, begon die onver schilligheid van het publiek ook voor ongerustheid en zelfs enige ergernis plaats te maliën. Zo heeft de federatie van werkgevers dins dag van de regering geëist met de hulp van het leger het briefverkeer te herstellen. Ook de uitbetaling van de salarissen is in vele, vooral kleinere bedrijven al in direct ge vaar gekomen, v'an die kentering in de publieke Opinie heeft de regering kennelijk gebruik willen maken om te pogen de poststaking met geweld te bre ken. Of die poging zal slagen, valt niettemin nog te bezien. De leiders van de grote vakcentrales hebben de koppen woensdagavond al bij elkaar gestoken, nadat ze al eerder voor volgende week dinsdag een algemene stakingsdag hadden uitge roepen. De malaïse-stemming onder de arbeiders is moeilijk te ontken nen en de vuilnismannen in Parijs hebben woensdag het werk even eens neergelegd, terwijl veel trei nen door stakingen ook zijn uitge vallen. Pogingen om poststaking op te vangen hebben tot dusver ook maar weinig opgele verd. Parijse studenten hadden zich al beschikbaar gesteld om voor 60 centimes per brief terwijl een te verrichten. Maar van die dien sten, waarvan maar een bescheiden gebruik wordt gemaakt, kun je ook alweer geen wonderen verwach ten. Het briefverkeer naar het platteland en het buitenland is nu al een maand lang helemaal verbroken. En als derde exportmogendhedd ter wereld kan Frankrijk zich dat iso lement moeilijk heel lang veroorlo ven. Blijft niettemin de vraag, of de regering er niet verstand' aan had gedaan door overleg met de vakcentrales in plaats van door trachten een einde aan poststaking te maken. Dit vooral, omdat president Giscarö dTDstaing nu tevens riskeert het 'sociale en liberale gezicht van regime, waarop hij zoveel prijs leek te stellen, voorgoed te verlie zen. Landbouwschap vraagt meer hulbkrachten DEN HAAG Het Landbouwschap heeft de ministerraad verzocht om een verdere uitbreiding van het aantal militairen en inschakeling van werklo zen om kostbaar voedsel te redden. Dit verzoek heeft het Landbouwschap donderdagmiddag telegrafisch gericht tot de ministers van landbouw en visserij en var. defensie. Door de aanhoudende regen is in het zuidwes ten van ons land een noodtoestand ontstaan, aldus het Landbouwschap, dat zegt de hulp van de militairen die reeds helpen oogsten, zeer te waarde- ongeveer 20 vaste inwoners van de panden de brand veroorzaakt. Hij werd om zes uur 's ochtend wakker, doordat zijn oliekachel stond te wal men. Omdat hij gebrek aan zuurstof kreeg, heeft hij in paniek de kachel opgepakt en van de trap gegooid. Daarbij ontplofte de kachel en vatte de wegstromende olie vlam. In een oogwenk stond toen het hele trappor taal in lichterlaaie. De overige bewo ners werden in hun slaap door het vuur verrast en konden, op het ene slachtoffer na nog maar net ontvluch ten. De Amsterdamse brandweer had een uur nodig om de brand te blussen. Er is in de kraakpanden al eerder brand geweest. De 19-jarige Helena Sijbers uit Steensel is woensdag in haar woon plaats overleden na een aanrijding met een tractor. Zij reed op een bromfiets. (ADVERTENTIE) VMETZLER- bril: ieders oogmerk] Directie: F. van de Velde, K. Scherphuis en W. F. de Pagter Hoofdredacteur: G. A. de Kok. Adjunct-hoofdredacteuren: M. P. Dieleman en C. van der Maas. BUREAUS: Vlissingen; Wolstraat 56-60, tel (01184) 5144, Middelburg: Markt 51, tel. (01180) 27651 Goes: Grote Markt 2, tel. (01100) 6140. Temeuzen: Nieuwstraat 22, tel. (01150) 4457. Hulst: Steensfraot 6, tel. (01140) 4058 In de avonduren is de centrale redactie bezet van zondag t/m vrijdag vanaf 20.00 uur.- (01184) 5144. Telefoonnummers buiten kan tooruren: Redactie: (01184) 4799. Advertentie-afdeling; (01186) 1584. 's Zaterdags (01184) 5144 van 9.00-11.30 uur. Voor klachten bezorging op za terdag: de plaotselijke kantoren van 9.00-11.30 uur. ExDeditie: (01184) 2751. Overl. adv. maandag- f/m vrij dagavond -'an 20.30 tot 22.00 uur (01184) 5144 Zondagavond van 20.00 tot 22.00 uur. Abonnementsprijzen: per kwartaal ƒ31,70; franco per post (35,pei maand ƒ10,75 losse wmmers 0,50 (inclusief 4% bfw) Advertentietarieven 66 cent per mm; minimumprijs oer advertentie f 9,90; ingezon den mededelingen 2'/j x tarief 8rieven bureau van dit blod f 1,50 meer. Volledige tarieven met contract prijzen op aanvraag. Alle advertentieprijzen exclusief 4% bfw. Giro: 35 93 00, Provinciale Zeeuwse Courant, Middelburg.

Provinciale Zeeuwse Courant | 1974 | | pagina 3