werken in P zeeland smelter gieter Of HERCULES BV het ei van Mazda... 3Ü onderhoudsmonteurs en pijpfitters artsenbezoeker KtoOSdDSfi (3@mD3G W©©roo[]G radiologisch laborante administratief assistente Algemeens Zeeuwsche Verzekering Maatschappij N.V. EEN MEDEWERKSTER De Provinciale Zeeuwse VVV te Middelburg ADMINISTRATIEF MEDEWERKSTER/TYPISTE WAVERIJN ALL ROUND AUT0SPUITER LEERLING-PLAATWERKER enkele vakbekwame timmerlieden en twee schilders WALCHERSE BOUW UNIE B.V. 22 PROVINCIALE ZEEUWSE COURANT ZATERDAG 15 JUNI 1974 Pechiney Nederland N.V. Is een onderdeel van één van de grootste Europese con cerns op het gebied van o.a. aluminium, koperen chemie. In de zeer moderne alumini- umfabriek in het Sloehaven- gebied bij Vlissingen wordt met behulp van elektriciteit aluminium geproduceerd uit aluinaarde (grondstof, ver kregen uit bauxiet). De produktiecapaciteit is In de laatste maanden ver hoogd tot 170.000 ton ruw aluminium per jaar; dit alu minium wordt geleverd in de vorm van "broodjes", wals- plakken en staven. Onze afnemers gebruiken het aluminium o.a. voor het maken van bouwprofielen, elektriciteitskabels, onder delen voor auto's en vlieg tuigen, verpakkingsmateriaal en huishoudelijke apparaten. GROEP PECHINEY goed betaald vast werk, dicht bij huis In verband met de verdere uitbreiding van de produktie zoeken wij voor onze aluminiumfabriek mannen van 20 tot 50 jaar, die In de praktijk opgeleid willen worden tot De werkzaamheden worden verricht In vol-continudienst. In het bedrijf wordt zoveel mogelijk gestreefd naar afwisseling in de werkzaamheden en rekening gehouden met persoonlijke aanleg en voorkeur. Opleiding Een speciale vooropleiding is niet noodzakelijk. De vakopleiding geschiedt direct in de praktijk, aangevuld met bedrijfscursussen. Wat kunt u verdienen? Het aanvangssalaris voor 21 jaar en ouder bedraagt in volcontinu- dienstf 1.795,- (inclusief ploegentoeslag). Met de vaste 13e maand en 8% vakantietoeslag komt dit neer op een jaarinkomen van ca. f 25.000,-. Er zijn diverse promotiemogelijkheden door het volgen van bedrijfsopleidingen. Verdere voorzieningen Gratis werkkleding, vrij personeelsvervoer per bedrijfsbusje van uit Noord- en Zuid-Beveland en Schouwen-Duiveland of per openbaar vervoer vanuit Walcheren, Indien nodig kunnen wij voor een moderne woning met c.v. zorgdragen. Wilt u meer weten over het bedrijf, het werk, de mogelijkheden? Er ligt o.a. een bedrljfsfolder met vele foto's voor u klaar. Vul de onderstaande bon in en zend die in een ongefrankeerde envelop aan Pechiney Nederland N.V., Antwoordnummer 4, Vlissingen. U hoort dan: snel van ons. BON Zend mij s.v.p. nadere informatie overwerken bij Pechiney Nederland N.V. VWoonplaats:.... U kunt ook dagelijks nadere inlichtingen krijgen bij de afdeling Personeelszaken van ons bedrijf aan de Europaweg, Sloehaven te Vlissingen-Oost. PECHINEY NEDERLAND N.V. Postbus 49, Vlissingen, telefoon 01196-16651 Voor de onderhoudsdienst van ons bedrijf te Middelburg vragen wij op korte termijn enige in dagdienst Bij voorkeur in het bezit van het LTS-diploma metaal vakken. Belangstellenden nodigen wjj urt telefonisch kontakt met ons op te nemen, tel. 01180-27551, of een sollicitatiebrief te richten aan Hercules BV, Postbus 81, Middelburg. yA. Hercules BV is een chemische industrie. Het hoof "kantoor ran Hercules BV, 1\ (y de Nederlandse vestiging van Hercules Scitenv Incorporated, U.S.A., is in Den Haag J gevestigd. Produktiebedrijven bevinden HERCULES zich i*Zwgndrecht en Middelburg. Hoechst Holland N.V. is aan onderneming tunneo da internationale chemisch/farmaceutische Hoechst-groec Er warken bijna3000 Nederlanders. Het hoofdkantoor an de verkooporganisaties zijn gehuisvest*" Amsterdam. De fabrieken staan in Breda. Vlissingen en Ween. Zi| maken kunststoffen, lakken, grondstoffen voor was middelen en Trevira. kunststof-platen en folièn. De basis van Hoechst is research Specialisten op uiteenlopende gebieden zoeken semen naar oplossingen voor de problemen van nu en morgen Per jaar geeft Hoechst mser dan *50 miljoen gulden voor research uit... Belangstelling Wij vinden het prettig indien u een brief, voorzien van een recente pasfoto, binnen 10 dagen schrijft t.a.v. het hoofd ven onze afdeling PersoneelszakenSara Burgerhartatraat 25, Amsterdam-West, waarin u enkele persoonlijke gegevens vermeldt alsleeftijd, opleiding en werk dat u vroeger hebt gedaan. Wilt u In de linker bovenhoek van de brief de letters Ph/A vermelden Een van de gevolgen van bovengenoemde research is onze contacten met de medische wereld. Om deze te onderhouden hebben wij voor het rayon Zeeland en West-Brabant plaatsingsmogelijkheid voor een artsen bezoeker, Taak: het geven van voorlichting over ons uitgebreid gamma van hoogwaardige geneesmiddelen. De belangrijkste functievereisten zijn middelbare schoolopleiding (B), zo mogelijk gevolgd door enige jaren ervaring als artsenbezoeker bereidheid om zich door studie een gedegen kennis van onze preparaten eigen te maken en deel te nemen aan de cursua 'medewerker geneesmiddelen induetrie' of 'primaire medische kennis' van het L.O.I. woonplaats in de provincie Zeeland of Noord-Brabant of de bereidheid zich aldaar te vestigen leeftijd 23 tot 35 jaar. Wij bieden een dynamische werkkring in een aantrekkelijke functie, waaraan uitstekende arbeidsvoorwaarden zijn verbonden. 1 Hoechst Holland n.v. Amsterdam BURGERZIEKENHUIS AMSTERDAM vraagt voor de röntgenafdellng «1 dan niet in part-time dienstver band. Diploma diagnostiek of ervaring h diagnostiek vereist. Geen avond- of weekenddiensten, en een type-ervaring vereist, kennis medi sche terminologie strekt tot aanbe veling. Schriftelijke sollicitaties te richten aan de geneesheer-directeur, Lln- naeusstraat 89 te Amsterdam (O.), of telefonisch (020) 92.09.69 aan het hoofd van de röntgenafdellng. Voor ons kantoor vragen wij Vereist zijn mavo of gelijkwaardige opleiding on tüplo. ma typen. Sollicitaties kunt u richten aan ons kantoor te MidtW- burg. Houtkaal 11. afdeling personeelszaken, kunt ook telefonisch een afspraak maken onder num mer 01180-28000, toestel 14. heeft binnenkort een vacature voor de functie van Onze voorkeur gaat. hierbij uit naar een meisje dit reeds enkele jaren kantoorervaring heeft en vlot kan typen. Kennis der moderne talen is vereist. Autoschadereparatiebedrijf vraagt: en Speciaal plaatwerkerij - spuiterij WAVERIJN Kleverskerkseweg 3 - 5 MIDDELBURG telefoon (01180) 13564 Voor oos bouwwerk 'Westerzicht' te Vlissingen vragen wij Bij goede prestatie hoog loon. Er zijn steeds meer automerken die de meest normale voorzieningen in een auto al extra's durven noemen. Extra's die uitgebreid worden geëtaleerd in advertenties en die daarmee de te hoge prijs van de auto moeten camoufleren. Het ei van Mazda.Een ei is kompleet. Het is volmaakt. Alles zit er in. Je kunt het een kleurtje geven en er een strik ombinden, dat staat feestelijk, maar het ei wordt er niet door vervolmaakt. Het is immers al een afgerond geheel. Zo ook de Mazda. Elk type Mazda komt kompleet, d.w. z. voorzien van alle "extra's" en toegerust met elk nuttig en komfort- en veiligheidsverhogend accessoir de fabriek uit De 1000, de 1300, de 818, de 616, de 929, de RX-2, de RX-3, de RX-4. Alle Mazda's zijn een kombinatie van technische know-how en moderne styling. Kortom: Japanse perfektie in auto's. Probeer hem uit U wordt een ervaring en waarschijnlijk een Mazdarijker. MM M JTV M Japanse perfektie in auto's jflUjjfi lw§ Mm A biedt het meest voor zfn prijs «ervèa in 18 europese landen tóO tiseüra in Nadertand Mazda 616 de hm l-deore v.t f 11.190 mkl.btw jfden Kjag zeifdrapedft Iwi—Bxri» met vaibeugel inlrtdtk 2-snelheden rurtewïsrers elektrische raitesproei radisxibtnden jelugd veiligheidsglas met ingebouwde rad kramen» in de voorruit regelbare éazhhotrd verlichting wairechnwingBtaipFeliebtinstaliitie elektrisch verwarmde achterruit tot siaapsttad verstelbare rugleuningen elektrische klok ook leverbaar als Coupé Aiito Palace - De Binckhorstb.v, ïbstbus 148, Den Haag, Binckhorstlaan 312-322, telefoon 070-855100 Autobedrijf 'Clara' off. Mazda-dealer Clara's Pad 33 Heinkenszand Tel.: 01106 - 1745 Garage Hoeheke off. Mazda-dealer Hoofdweg 35 37 Rilland-Bath telefoon 01135-360 Dealer voor Zeeuwsch-Vlaanderen: Autobedrijf De Oude Mr. F. J. Haarmanweg 5i Terneuzen Tel. 01150 - 5755 b.g.g. 01157-536 Gebr. Van Fraassea Zn. off. Mazda-dealer voor geheel Walcheren Servicepunten: Vlissingen en Middelburg Showroom: President Rooseveltlaan 768, Vlissingen tel. 01184-6679, b.g.g. 01185-1900

Provinciale Zeeuwse Courant | 1974 | | pagina 22