Zittende leden van gs in Zeeland opnieuw kandidaat Souburgers verbolgen over onzekerheid rond hun brug Katje met 7 poten en twee staarten 2 BESPREKINGEN TUSSEN FRACTIES MAKEN DUIDELIJK WEINIG VERANDERINGEN IN DIENSTREGELINGEN ZVTM/SBM „MET TOENAME VAN TOERISME WORDEN WEGEN BIJ SCHOLEN STEEDS GEVAARLIJKER" ALMANAK Derde slachtoffer ongeluk Terhole KRITIEK OP 'GEHEIMZINNIGHEID' VAN RIJKSWATERSTAAT: Jongemannen met wapens in Goes aangehouden PROVINCIALE ZEEUWSE COURANT ZATERDAG 25 MH 1974 ZEEHAVENINDUSTRIE OOST-Z.-VLAANDEREN „IN OPEN DISCUSSIE" MIDDELBURG Het is nu ze ker, dat de zes zittende leden van gedeputeerde staten in Zee land in de komende zittingspe riode van provinciale staten zul len terugkeren. Bij de derde en laatste bespreking over vorming van het nieuwe college hebben de vertegenwoordigers van de PvdA, de WD, de CHU, de KVP en de ARP in de Zeeuw se staten hebben zich geen 'breekpunten' in het overleg voorgedaan, hoewel men niet op alle na de twee vorige vergade ringen nog resterende beleids punten tot een bindend advies kon komen. Dat gold onder meer voor de porte feuilleverdeling binnen het nieuwe col lege. waarvoor dus nu kandidaat staan mr. J. P. Boersma en J. Sten- vert (beiden PvdA), mr. J. F. G. Schlingemann (wd) J. van den Bos (arp). A. ,T. Kaland (chu) en A. L. van Geesbergcn (kvp). Op grond van de winst van de PvdA bij de verkiezingen en het verlies van de confessionele partijen vroeg de PvdA bij monde van de heer W. Don 'compensatie': hij xtal pleitte ervoor de portefeuilles voor, njef van PvdA-kant wilde men de moge lijkheid open laten om de nieuwe Cdk een portefeuille te geven, als hij daar voor ambitie zou hebben. Confessione le en WD-gesprekspartners meenden, dat de commissaris der koningin 'aan de coördinerende functie binnen het college en de representatieve verplioh- hid voor n porf tingen de handen vol zal hebben." Afgesproken is wel. dat de mogelijk heid voor een portefeuill in g.s. van de nieuwe commissaris open zal wor den gehouden; ten aanzien van de waarnemend- commissaris wierp de PvdA de vraag op of deze 'dezelfde politieke kleur" name de confessionele vertegenwoor digers neigden naar de opvatting om de huidige vervanging te handhaven: het oudst zittende g.s.-lid als waame- mend-Cdk. De waarneming zal echter binnen het college bekeken worden Oost-Z.-Vlaanderen nemcns aan de orde gesteld, die bi.l de- vorige vergaderingen niet meer waren afgerond- Eén daarvan gold de ruimtelijke ordening en de visie van de PvdA. dat er geen nieuwe indus trieën voor zeeliavenindustrieterrein meer moeten worden aangewezen. Men wilde daarbij overigens een uit zondering maken voor Oost-Zeeuwsch- Vlaanderen. Don: „Het voorontwerp streekplan is al tever gevor-derd om nog aan de voorbereidingen te gaan sleutelen. Oost-Zeeuwsch-Vlaanderen staat open ter discussie." De PvdA bepleitte wel dat bij een herziening van het streekplan Midden- Zeeland alleen Sloe 1 ter afronding wordt gehandhaafd, maar dat Sloe 2 tussen Ovezande en 's-Heerenhoek wordt geëlimineerd. Daartegen rees verzet van de kant van de confessio nele partijen en de VVD: men meen de, dat deze opvatting te gedetailleerd is en voelde meer voor een globale aanduiding, waarin 'intenties' zouden worden vastgelegd. Unaniem was men van mening, dat Sloe 1 moet worden afgerond en dat er 'vooralsnog geen Nieuwe dienstregeling zondag van kracht het openbaar vervoer en de milieuza ken (wet op de luchtverontreiniging, hinderwetvergunning) onder te bren gen bij gedeputeerde J. Stenvert. Bij de andere deelnemers aan het overleg had men wel begrip voor dit verlangen van de PvdA- aldus de heer W. Don vrijdag na afloop van de bijeenkomst maar men vond de portefeuilleverdeling toch een zaak, ..die binnen het college moet worden bekeken. De drie confessionele partij en en de VVD vonden, dat de porte feuilles van de g.s.-leden qua werk voldoende in evenwicht zijn. Bij de VVD liet men weten, dat men ook van die kant een claim op de porte feuille milieuzaken zal leggen, als de PvdA dat op grond van de verkie zingswinst ook zou doen- De vergadering kwam derhalve op dit punt niet tot een bindend advies. Afgesproken is nu, dat over de porte feuille-verdeling binnen g.s. nader zal worden esproken. Don: Persoonlijk heb ik geen gTOte verwachtingen over een herverdeling van de portefuilles. Maar wij hebben daar geen breekpunt van willen maken." Commissaris Twee andere gesprekspunten hadden betrekking op de nieuwe commissaris der koningin en zijn waarneming: TERNEUZEN Met ingang van zon-f dag krijgen de busreizigers in Zeeuwsch-Vlaanderen met een nieuwe dienstregeling te maken. In de dienst regeling van de Zeeuwsch-Vlaamse- Tramweg-Maatschappij (ZVTM) is niet zo veel veranderd. De hoofdlijnen Breskens-Hulst, Sas van Gent-Perkpol- der en Perkpolder.Hulst zijn vrijwel ongewijzigd. In de sneldienst Zeeuwsch-Vlaanderen - Breda is de vroege riT op maandag gehandhaafd. De bus vertrekt iedere maandagmorgen om zes uur naar het station te Breda. Op de andere werk dagen vertrekken er om 8, 12 en 4 uur bussen vanuit Terneuzen naar Breda. Op vrijdagen vertrekt er om drie uur een extra bus. Vanaf het station te Breda vertrekt 's maandags om half negen een bus naar Terneuzen via Nieuw-Namen. Clinge, Hulst, Axel, Zuiddorpe, West- dorpe. Sas van Gent en Sluiskil Verder vertrekken er iedere werkdag om half elf, half drie en half zeven vanuit Breda bussen naar Zeeuwsch- Vlaanderen. Vrijdagmiddag gaat er om half zes nog een extra bus rich ting Terneuzen. Vanuit Breskens heeft men een 'door loper' naar Breda. De busdienst Ter neuzen - Philippine gaat om en om via Sluiskil - West en Hoek en de directe busverbinding tussen Axel en Zaamslag verdwijnt. 's-Morgens ei middagswordt hierop voor het ver voer van schoolkinderen een uitzonde ring gemaakt. In de andere gevallen gaat de busrit via Terneuzen - Driewe gen met een, directe overstap te Drie wegen. Sloe 2 dient te ontstaan," aldus de heer Don Andere afspraken over beleidsvoorne mens: onderwijs. Er zal worden onder zocht of behalve een onderwijsme- dewerker op de griffie ook een onderwijssocioloog bij de stichting Zeeland gewenst is; financiën. De staten zullen "in open overleg' en volgens een meerjaren- schema de begroting 'volledig' door spitten en de posten op nut. noodzaak en taak van de provincie afwegen; ambtsgebed. De fracties zullen zich in eigen kring beraden op eventuele afschaffing van het ambtsgebed en als er een meerderheid vóór is. zal dit worden voorgesteld. De procedure ten aanzien van de samenstelling van het college van g.s heeft men zich als volgt gedacht. De notulen van de besprekingen inclu-' sief een bijlage met nevenfuncties van, g.s.-leden gaan naar de staten, aldus de heer Don Bij de notulen zal een 'staat van conclusies' worden ge voegd. „Die conclusies zullen op basis zijn voor de verkiezing van de gs. leden in de nieuwe staten," zo zei de heer Don. ABONNEMENTSPRIJS P.Z.C. Na de reeds sterke verhoging van de papierprijzen per 1 januari jl. zijn deze daarna belangrijk ver der gestegen. Deze en andere kos tenstijgingen noodzaken de Neder landse dagbladen hun abonne mentsprijzen per 1 juni a.s. we derom aan te passen. De verho ging is op de voorgeschreven wij ze bij de minister van economi sche zaken gemeld. Met ingang van 1 juni 1974 zijn onze abonnementsprijzen als volgt vastgesteld: 10.75 per maand ƒ31.70 per kwartaal 35,per kwartaal franco per post Van de abonnees, die een machti ging hebben verstrekt tot auto matische periodieke afschrijving van het abonnementsgeld van hun bank- of girorekening, zullen wij gaarna aannemen, dat zij ermede akkoord gaan, dat bij de eerstvol gende afschrijving de nieuwe abonnementsprijs wordt aange houden. J. D. Fregeres in jaarverslag schoolartsendienst VLISS1NGEN „Zaken die de laat ste tijd bij de verslaggeving over scholen wel eens aan de orde komen zijn de toenemende verkeersdrukte en ADVERTENTIE .eeuwse Werkelqkheid 'Wat wij ook voor dit hoekje aan olijks zouden verzinnen, vrienden het haalt het nooit tegen de werkelijkheid. De man. die gisteren met zijn dier baren een vrouw en vier kinde ren naast ons op een terrasje te Gent plaatsnam had een Wal- cherse tongval en vond vóór de ober kwam nog tijd voor een Bel gen-grap. „Kees", sprak-ie tot z'n schoon zoon naast hem, .weet jij wat een Belgische visser doet als-ie z'n dobber plotseling niet meer ziet?" Kees wist het niet. ,Dan loopt-ie naar z'n Hollandse buurmanzet zijn vader „en zegt: Awel, kunde gij me aan een dob- berske helpen, de mijne is verdwe nen". Toen kwam de ober en plaatste de man zijn bestelling- Een bier voor zichzelf. Een flesje prik voor zijn £0ouw. En een flesje cola. Met vier glazen. de ligging van de school. Nogal wat schooltjes op Walcheren liggen aan (vroeger rustige) wegen. Met de toe name van het toerisme worden deze wegen drukker en neemt niet alleen de geluidshinder in het schoolgebouw toe, maar wordt het wegoversteken gevaarlijker." Dit schrijft dokter J. D. Fregeres. schoolarts, in liet jaarver slag over 1.973 van de schoolartsen- dienst op Walcheren, Noord- en Zuid- Beveland (west). In het jaarverslag staat te lezen dat de werkzaamheden van de dienst over het algemeen tot grote tevredenheid zijn verlopen. Mevrouw H. Kapteyn- Snijders, choolarts, schrijft in het, jaarverslag onder meer dat zij nog opvallender dan in het verslagjaar '72 de vele problematische gezinssituaties vond. „Veelal blijkt, dat. als een kind op de een of andere manier uit de toon valt, dit kan worden terugge voerd op afwijkende situaties thuis. Zou je dan dit kind normaal willen laten functioneren dan zou je hele gezinssituaties moeten veranderen, wat onmogelijk is. In veel van deze gevallen kim je alleen maar constate ren en je onbevredigend terugtrek ken." Schoolarts I. D. Fransen Van de Putte is in tegenstelling tot de alge-, mene berichten over de slechte toe stand van het gebit, niet ontevreden. „Er blijkt een duidelijk toenemende belangstelling voor het gebit. Bij na vraag blijkt ook ongeveer 60 procent van de schoolkinderen op de dorpen en ongeveer 40 pet in Middelburg fluor te gebruiken. Er wordt getracht een inzicht te krijgen van de eventue le invloed van fluor bij de leerinlen van de basisscholen. Er worden wisseltanden verzameld, er is urine verzameld en er worden groenten-monsters genomen." In het jaarverslag staat verder een verslag van de schoolarts mevrouw N. C. Lamaison van den Berg-Pondman, die onder meer schrijft de toestand van de scholen goed te vinden. .De bege leiding in psychologisch-pedagogisch opzicht wordt uitgebreid. Daarmee wordt dan eindelijk onze wens: „meer psychologische hulp" werkelijkheid. De reizigers vanuit Clinge hebben in Hulst steeds aansluiting op de busver binding naar Perkpolder. Bij de huidi ge dienstregeling kan het voorkomen dat men een uur in Hulst moet wach ten op aansluiting. Tenslotte zijn de diensten op het' ziekenhuis te Sluiskil zo veel mogelijk aangepast aan de bezoekuren. Bij de Stoomtram Maatschappij Breskens - Maldegem NV zijn geen veranderingen van betekenis te mel den. Gewonde bij botsing in Goes GOES Op de Kapelseweg in Goes is de automobilist M. J. U. S. uit Am- hem vrijdagavond bij een auto-ongeval gewond geraakt. Het ongeluk gebeur de op veertig meter van de Oosterweg. S., die in de richting van Goes reed. verloor in een bocht naar rechts de macht over het stuur en botste tegen een auto. die werd bestuurd door P. H. L. uit Wemeldinge. S. moest met hoofdletsel naar ziekenhuis De Beve- landen in Goes worden gebracht. Bei-j de auto's werden geheel vernield. Meisje 11) dreef met rubberboot een uur lang op de Wester schelde HOEDEKENSKERKE Een elTparig meisje uit Zwijndregt heeft donder dagmiddag meer dan een uur met een rubberbootje op de Westerschelde rondgedobberd. Het kind was met het bootje bij Baarland aan bet spelen. Ze dreef af en dreigde zelfs in de scheepvaartroute terecht te komen. Het meisje werd opgepikt door een boot van horeca-ondernemer Burgel uit Hoedekenskerke. Het kind heeft geen nadelige gevolgen van het avon tuur overgehouden. De heer Burgel: „Gelukkig, dat het hoog water was. Als het laag water was geweest. had-i den we door het aanslibben van de haven niet uit kunnen varen, om dat meisje op te pikken. Hieruit blijkt toch wel. dal de haven van rijkswege uitgebaggerd moet worden." HULST In de nacht van donderdag op vrijdag is in het Liduinaziekenhuis te Hulst overleden de heer A. D. de Cock uit Hulst. De heer De Cock werd donderdagavond ernstig gewond bij een verkeersongeval bij Terhole. waar bij twee Rotterdamse broers om het leven kwamen. De auto, waarin de drie mannen zaten, vloog bij de 'Kraai' uit de bocht. De heer De Cock was zeven tig jaar. ONGEMAK EN SCHADE LEIDT TOT IRRITATIE SOUBURG Het gemopper in Souburg over de voor het snel verkeer afgesloten brug wordt steeds luider. Ruim een maand nadat een sleepboot hun brug over het Kanaal door Walcheren, zwaar beschadigde, weten de Souburgers nog steeds niet waar ze aan toe zijn. De steeds weer gestelde vragen of tie brug wordt gerepareerd, er gedeukt en wel bij blijft liggen of zoals de geruchten ook al willen voor goed wordt wegge haald worden door niemand beantwoord. Zelfs burgemeester en wethou ders van Vlissingen verkeren in liet ongewisse- Het laatste woord in het brugprobleem is aan rijks waterstaat. Ook na informatie bij deze dienst, door ongeduldig ge worden Souburgse ondernemers, blijft de onzekerheid Rijkswater staat kan slechts antwoorden: De zaak is in onderzoek. De kordate en snelle aanpak na het aanvaren van die veel grotere brug, de Zeelandbrug. heeft de Souburgers nog kregeliger ge- maakt. Hoewel die brug drie we ken later werd geramd rijden alweer auto's over een in alle haast geslagen baileybrug. De automoblisten. die het kanaal over willen naar Oost- of West- Souburg moeten omrijden over Middelburg of Vlissingen. De ver wijzingsborden op de wegen naar de brug zijn onleesbaar gemaakt of vervangen door de droge mè- dedeling: Brug afgesloten. Die mededeling geldt alleen de auto bestuurders. Voetgangers, fietsers en bromfietsers kunnen nog wel van Oost naar West of omge keerd Toch zit het de inwoners hoog dat de eigen brug door de be schadigingen geen auto's meer kan torsen. Het zit- hen nog ho ger, dat zij maar niet krijgen te horen of dat nog ooit mogelijk zal zijn. Middenstandsvoorzitter M Haeck de winkeliers voelen zich het meest gedupeerd door het weg vallen van het rechtstreeks auto verkeer tussen de beide delen van Souburg noemt de gang van zaken met één woord: Be droevend. „We zijn zelf maar gaan informe ren bij rijkswaterstaat. We kre gen echter geen uitsluitsel Het enige dat ons te verstaan werd gegeven was, dat het onderzoek nog gaande is. Onze mensen mop peren terecht. Zij vinden dat wat met de Zeelandbrug kon ook voor de Souburgse brug mogelijk moet zijn. Wij hebben het gvoel als kleine kinderen door rijkswa terstaat te worden behandeld. Dat hadden wij van een dergelij ke instantie niet verwacht." Een ondernemer, die dicht bij de brug woont, en zich ook tot de zwaarst gedupeerden rekent is de heer J. Parent. Het is in de laatste vier weken in zijn bedrijf een stuk stiller geworden De automobilisten, die niet meer over de brug kunnen, zoeken een andere weg Het wegvallen van de passanten komt de garagehou der, zo heeft hij berekend, op een omzetverlies van rond de twee duizend gulden in de maand. De heer Parent verkoopt minder benzine en autoaccessoires en ook het aantal reparaties is plot seling teruggelopen. De onderne mer vindt het voor hemzelf en sommige collega-zakenlieden in en om dé Kanaalstraat een hope loze toestand: ,De brug ligt er nu al meer dan vier weken zo bij en er gebeurt maar niets. En op wie zouden wij onze schade moeten verhalen."" Opheldering Gemopper over de gang van za ken "is hoorbaar in de groepen van de Souburgse bevolking die zich daadwerkelijk hebben inge zet voor het behoud van hun brug, ook nadat op korte afstand een nieuwe half hoge brug zou zijn gebouwd P. A. J Dievenbach, woorvoerder van de Ti rug- en verkeersgroep': „Het zint ons niet, dat we geen enkele zekerheid hebben We zijn dan ook van plan om de minister in een brief om opheldering te vragen." De heer Dievenbach wil nog even kwijt ook het handhaven van een kanaalovergang in Souburg voor alleen voetgangers, fietsers en bromfietsers volstrekt onvoldoen de te achten: „Een goede verbin ding in de dorpskern is onont beerlijk. Je kunt de klok toch niet terug zetten naar de tijd van Napoleon" Van een 'uitermate vervelende si tuatie' spreekt de heer C. van Loenen, hoofd van de M-arnix- school en lid van de Duwgroep West-Souburg: „Het is onbegrij pelijk dat er geen stappen wor den ondernomen om de brug snel gerepareerd te krijgen. Nog onbe grijpelijker is echter, dat nie mand ook rijkswaterstaat en de gemeente niet schijnt te weten wat er moet gebeuren." In tegenstelling tot de heer Die venbach zou de heer Van Loenen en de leden van zijn groep na bouw van de half hoge brug overigens wel kunnen instemmen met een kanaalovergang in Sou burg voor alleen voetgangers en de berijders van tweewielers mét en zonder hulpmotor. Handhaving van een dergelijke verbinding vormde de essentie van verzoekschrift, dat de heer B. Koole namens de inwoners van Souburg op dinsdag 26 maart overhandigde aan minister van verkeer en waterstaat T. E. Westerterp, bij diens bezoek aan Middelburg en Vlissingen. De heer Koole, wjjkvertegen- woordiger van Souburg in de Vbssingse raad voor maatschap pelijk welzijn en kandidaat-raads lid voor de ARP: „We hebben een duidelijk ongerustheid onder de bevolking geconstateerd De ge heimzinnigheid rond de brug is dan ook absoluut in strijd met de allerwegen gehoorde roep om meer openbaarheid. De onzeker heid mag dan ook niet te lang meer duren. Daarvoor ligt de zaak te gevoelig.." Ook op een dinsdagavond gehou den vergadering van het CDA in het "Middenhof' in Souburg deed de heer Koole op rijkswaterstaat een beroep om uit de doeken te doen wat er met de aangevaren brug staat te gebeuren. Raadslid ing. C. J. A M Adan, van dezelfde in een fractie sa menwerkende christelijke partij en, richtte alweer bijna twee we ken geleden in de commissie voor openbare werken recht streekse vragen tot wethouder F. G. Smit. De wethouder kon slechts antwoorden, dat burge meester en wethouders zullen trachten op korte termijn, zo mo gelijk nog voor de raadsvergade ring van vrijdag 31 mei de plan nen van rijkswaterstaat te verne men. stelde deze week ook de heer W. de Wolf een reeks, schriftelijke vragen aan het college. Eerste vraag van de heer Wolf luidde: ,Js het uw college bekend dat de huidige verkeers toestand van de ze brug, welke de verbinding vormt tussen twee belangrijke delen van onze gemeente, voor grote groepen bewoners van deze wijken ongemak en voor sommi gen zelft financiële schade ver- Wikken PvdA-PPR-raadsf ractie Burgemeester drs. T. J. Wester hout hoopt eveneens in de raads vergadering van 31 mei nadere mededelingen te kunnen doen „We hebben bij rijkswaterstaat de nodige stappen ondernomen- Voor ons is het nu afwachten of wij ook inderdaad die gewenste informatie krijgen." Zo zei nog desgevraagd burgemeester Wes terhout. Bij de voorlichtingsdienst van het ministerie van verkeer en water staat in Den Haag kon men slechts herhalen, dat nog geen beslissing is genomen over wat er met de beschadigde brug moet gebeuren. Daaraan werd toege voegd dat nog evenmin valt te voorspellen wanneer die beslis sing zal worden genomen. Voor rijkswaterstaat is het een 'wikken en wegen'. Niet alleen is met herstel een hoog bedrag ge moeid. naar schatting 125 000 gul den, maar zal de oude draaibrug voor reparatie moeten worden weggenomen. Met de reparatie, op bijvoorbeeld een scheepswerf, zal geruime tijd zijn gemoeid. Een beslissing over al dan geen reparatie kan in ieder geval niet los worden gezien van de plannen voor de bouw van de half hoge brug op nauwelijks 800 meter afstand van de Souburgse brug. aldus de reactie van de voorlich tingsdienst van het ministerie. RENESSE Donderdagmorgen is bij de familie Breunes te Re- nesse een zldzaam katje gebo ren. Het diertje, dat overigens dood ter wereld kwam. had ze ven poten en twee staarten. Aan de voorzijde was het. beestje nor maal. maar het had een extra poot op de rug en twee achterlij ven met. elk twee poten en een staart. Bij nader onderzoek ble ken er echter aan een van de pootjes twee klauwtjes te zitten. Dokter S. Bergsma, dierenarts te Zierikzee, hoorde van het geval en verklaarde dat een dergelijke af wijking bij een kat een zeer grote zeldzaamheid is. Hij heeft het poesje meegenomen naar Zierik zee, waar hij het zal trachten ta conserveren. GOES De Goese politie heeft In de nacht van donderdag op vrijdag twee jongemannen aangehouden, die in hel bezit waren van wapens. De 26-jarige Goesenaar J. O. werd op een gegeren moment gezien, toen hij met een ge weer over straat liep. Bil controle werd Inderdaad een Winchesterkara- bljn in zijn' auto aangetroffen, Toen de politie hem fouilleerde bleek hij ook in het bezit te zijn van een geladen pis tool. O. werd naar het politiebureau overgebracht, waar zijn auto nog eens terdege werd onderzocht. Toen kwamen nog eens een pistool en een in Nederland verboden alann pistool alsmede een hoeveelheid i ammunitie te voorschijn. Kort. nadat O. naar het bureau werd overgebracht werd zijn vriend, de 22- jarige C. B. uit Arnemuiden aangehou den. Hij was in het bezit van pistool, waarvan de loop was dich maakt. Tegen beiden werd proces-ver baal opgemaakt. De Goese recherche onderzoekt nog wat ze met de wa van plan waren. (ADVERTENTIE) RESTO VROUWENPOLDER Reserveringen: diners - partijen - koffietafels la carte vlees- en visspecialiteit. 01189 - 1900 - 1965. ZONNIGE PERIODEN Zonnige perioden maar plaatselijk ook een bui. Matige tot krachtige noorde lijke wind. Maximum temperatuur df ca 16 graden. Vooruitzichten voor zondag en n dag. Aanvankelijk droog en zonnig Is» meer bewolking en mogelijk rtgtc- Minder koud. Weersvooruitzichten in cijfers ge deld over Nederland. Voor zondag: Aantal uren zon: 3 tot 13: min. te omstreeks 7 graden; max. temp-: ca streeks 16 graden; kans op een drop periode van minstens 12 uur. 95 ps> cent: kans op een geheel droog etrnm- 80 procent. Voor maandag: Aantal uren zon: 0 tot 10; min. teaip- omsfcreeks 9 graden; max. temp.'om streeks 16 graden; kans op een drop periode van minstens 12 uur: 90 pro cent; kans op een geheel droog etmaal' 60 procent. ZON EN MAAN 25 mei zon op 04 33 onder 20.41 maan op 08.13 onder ZON EN MAAN zon op 04,32 maan op 09.35 onder 2042 onder Q0H3

Provinciale Zeeuwse Courant | 1974 | | pagina 2