Verdwaalde familie nog steeds niet gevonden. débé meubelen meubels. Tot op heden zijn ze onvindbaar. Misschien hebt u zin om naar ze te zoeken en ondertussen onze collectie te bewonderen. Neem een lunchpakketje mee. Je weet maar nooit. Voor een gratis kopje koffie wordt gezorgd! ca Débé heeft de grootste meubeltoonzalen van Zuid- Nederland. We hebben ze net opnieuw ingericht en opgeknapt De meubels hebben meer ruimte gekregen, zodat u ze beter kunt bekijken. We hebben de verlichting nog meer geperfectioneerd, opdat u alles goed kunt zien. En uitgerekend op zon moment verdwijnt een hele familie in onze toonzalen. Zomaar verdwaald tussen al die honderden en honderden De slaapkamer van de zeventiger jaren is meer dan een bed en kast. Onze slaapkamer is een echte leef kamer geworden. Débé heeft zulke leef-slaap-kamers te kust en te keur. Een heel apart gebouw vol zelfs! De coffee-corner is uit gebreid. U bent welkom voor een kop koffie en glaasje fris voor de kinderen. Op kosten van de zaak, uiteraard. lampen, bijzettafeltjes, kastjes, spiegels en al die dingen die het huis extra gezellig maken, kunt u ook vinden in de toonzalen van débé. Jonge mensen houden van corduroy. Da's fijn om te zien, lekker om te voelen en ijzersterk. Kleine kinderen knoeien en stoeien nu eenmaal. Maak van uw zithoek een fabelachtige "leefkuil". Ddt kan met behulp van losse elementen die toch op een vernuftige manier te combineren zijn. Zo'n woongebeuren'moet u eens komen bekijken en beleven. Het Leren Meubel is in opmars. U vindt een schitterende kollektïe in de toonzalen van débé. In moderne en traditionele toepassingen en stijlen. Goede klassieke meubels zie je minder en minder. Débé heeft ze nog. Niet een paar stuks, maar vele tientallen complete kamers.

Provinciale Zeeuwse Courant | 1974 | | pagina 26