Dinsdag 19 maart om 10.00 uur 's morgens opent "ïï-ef center Grandioze prijsvraag met Superprijzen: 'n échteltefwedstrijd middelburg Goedemorgen. Mijn naam is Van Iersel. Feest voor de kinderen Feestvooru Dit is uwltefbon Wat moet u doen Dit zijn uw superprijzen Zo bent u snel inTVefcenter Dinsdag 19 maart is het zover. Dan is het vanaf 9 uur feest bij Trefcenter.Het muziek corps speelt. Majorettes zwaaien met hun benen. Clowns delen vlaggetjes en ballonnen uit. Kom ook naar Trefcenter. Daar wordt om 10.00 uur met een ferme knal Trefcenter geopend. En op precies die tijd zwaaien de deuren open. Kom kijken. Een grote zeppelin boven het gebouw wijst u de weg. EnBerend Boudewijn is er ook en u weet hoe vrijgevig die is! De hele week is het feest voor de kinderen. Clowns delen snoepjes, vlaggen en ballonnen uit. De hele week speelt er een echt Amsterdams draaiorgel. Er zijn leuke demonstraties. Veel gratis snoepen en proeven.Er worden duizenden gratis geschenken uitgedeeld. De hele week (en de volgende week) rijdt er een charmant paardetrammetje naar Trefcenter. Natuurlijk gratis. En op zaterdag 23 maart zijn er weer grote optochten. Ja, er is heel wat te doen in de week dat Trefcenter opent. Ik ben de man aan de top van Trefcenter Middelburg. De algemeen manager. Ik hoop van Trefcenter Middelburg een fijn koopcentrum te maken waar u zich snel zult thuisvoelen. Ik ben ervan over tuigd dat dit best zal lukken want prijs en assortiment zijn bijzonder aantrekkelijk. Trefcenter is een onderdeel van deGruyter maar voert een volkomen zelf standig beleid. Dat wil zeggen dat ik verantwoordelijk benvoor de inkoop, kwaliteit en prijzen van de artikelen. U bent bij mij dus aan het beste adres als u vragen, opmerkingen, tips of raad gevingen hebt Het kan bijvoorbeeld zijn dat u een bepaald artikel of merk in ons assortiment mist Daar kunnen redenen voor zijn. Ik zal ze u graag vertellen. Schrijf of bel gerust. Ik wil in alles een goede gastheer zijn. Tot dinsdag. Dan heet ik u hartelijk welkom in het nieuwe Trefcenter Middelburg. A. van Iersel Hiernaast vindt u 10 vragen. Als u deze krant goed hebt gelezen en bij Trefcenter hebt rondgekeken,kunt u ze makkelijk beantwoorden. Er zijn steeds 3 mogelijk heden. De getallen die u vindt, schrijft u op. Hierna telt u de cijfers onderling op waarbij u de nullen verwaarloost. U krijgt nu een getal van 2 cijfers. Een voorbeeld. Trefcenter heeft 25-15-35 afdelingen. In het restaurant „De vier G's"is plaats voor 50 - 200 -100 gasten. U vindt de getallen 25 en 100 en nu telt u de cijfers 251 bij elkaar. Dan krijgt u het getal 8. Het door u gevonden getal van 2 cijfers schrijft u op de Tref bon hieronder. Daarop schrijft u ook (zo origineel mogelijk) in maximaal 20 woorden wat u van Trefcenter vindt. U vult tevens uw naam en adres in en plakt de bon op een stevig stuk papier. Daarna stopt u de bon in de grote ton die u bij Trefcenter ziet staan. Dat kan de hele volgende week van dinsdag 19 maart t/m zaterdag 23 maart. Een deskundige jury zal elke dag de inzendingen beoordelen. De winnaars worden de volgende dag op een groot bord bij Trefcenter bekend gemaakt. En zij worden woensdag 27 maart uitge nodigd om hun prijzen uit handen van niemand minder dan Ted de Braak in ont vangst te nemen. Doe u best! De uitslag van de jury is bindend en hierover kan niet worden gecorrespondeerd. Alle inzendingen worden het eigendom van Trefcenter. Personeel van Trefcenter en het reclamebureau zijn van deelname uitgesloten. 1 Kleurentelevisie 2 stoomstrijkijzers 2 radio cassetterecorders 2 Instamatic camera's 2 stofzuigers 2 platenspelers 2 cassetterecorders 2 grills 2 frituurpannen 2 hoogtezonnen 2 portable radio's En nog vele andere prijzen Alle artikelen zijn van bekende fabrikanten, als Philips, Moulinex, Kodak, Remington. 2 koffiezetapparaten 4 hairstylers 4 elektrische scbeerapparaten 4 elektrische citruspersen 5 broodroosters 5 haardrogers 5 elektrische handmixers Trefcenter beeft 16 25 18 kassa's- U vindt er 25.500 23.500 23.000 artikelen In de ondergrondse parkeer garage kunnen 75 240 730 auto's Het selfservice restaurant is open tot 21.00 24.00 22.00 uur In dit restaurant staan 63 13 43 tafeltjes De vitrine verse vis is 7 10 3 meter lang Grolsch bier kost bij ons 78 55 83 cent per 0.45ltr Trefcenter heeft 3 1 2 ingangen Aan de gevel hangen 7 2 4 vlaggen Voor de parkeergarage 25 0 100 cent per uur NX//VROUWENPOLDER Als getal heb ik gevonden:. Ik vind Trefcenter _(max20 woorden). Naam Adres: Plaats In de ton bij Trefcenter doen. Let op de laatste dag: zaterdag 23 maart! 88 trefcenter Aitii io.-J.74

Provinciale Zeeuwse Courant | 1974 | | pagina 48