ïïefcenter: u mil er vaak komen Met Het hele gezin naar selfservice restaurant "De vier ©s" U betaalt beslist minder Lager-dan- lage prijzen: "Itefprijzen Ook welkom vooreen pakje margarine of een potje jam Ook nog andere winkels "N Alles dagvers in onze supermarkt Midden in Middelburg Thefcenter is ook oergezellig Trefcenter is het eerste en grootste super- zelf bedienings-warenhuis van Zeeland. U vindt er 23.500 artikelen onder één dak. Levensmiddelen en niet-levensmiddelen. Damesmode, herenmode, kinderkleding, onder- kleding, doe-het-zelf, speelgoed, lingerie, radio en TV, aansluitartikelen, elektrische apparaten, huishoudelijke artikelen, grammofoonplaten, dekens, glas- en aardewerk, haarverzorging, cosmetica, was- en afwas- middelen. Maar ook chocolade, suikerwerken, wijnen, specerijen, grutterswaren, zuidvruchten, soepen, conserven, koffie, frisdranken, pudding. En vers vlees, brood, vis, groenten, fruit en gebak.Trefcenter is alles.Van A tot Z. Trefcenter stelt zélf haar prijzen vast. Voor alle artikelen. Het hele assortiment. Leveranciers die daaraan niet willen meedoen, worden geweerd. Daardoor zijn de Trefprijzen enorm voordelig. Altijd lager-dan-laag. Niet als stunt, maar elke dag, iedere week, elke maand, het hele jaar door. En treft u ergens een lagere prijs voor hetzelfde artikel van dezelfde kwaliteit, dan vergoeden wij het teveel betaalde bedrag van uw aankoop. Dat is onze Onverbiddelijke Prijsgarantie. Daarnaast zijn er de Trefprijzen „Op-is-Op". Uitzonderlijk lage prijzen voor heel spectaculaire partijen. Eenmalige artikelen en produkten van 1ste klas kwaliteit,speciaal voor u gekocht. Maar daar moet u snel bij zijn. Die zijn „zolang de voorraad strekt". Trefcenter is een nieuwe manier van winkelen. U betaalt er niet voor overbodige franje en flauwekul. Daar koopt u (letterlijk!) niets voor. Waar u wel wat voor koopt, is de massale aanpak.de enorme efficiency.de lage kosten voor administratie en magazijnen, de zelf bediening. Dus geen kosten voor overbodig personeel. Dat houdt de prijzen laag. Over efficiency gesproken: bij Trefcenter rekent u alles af aan één kassa. Dus geen heen-en- weer geloop van kassa naarkassa.En wachten is er ook nauwelijks bij. Want er zijn 18 kassa's waar u op uw wenken wordt bediend. Dat is comfortabel winkelen. Maar dat wij alles massaal doen, wil nog niet zeggen dat u massaal hoeft te kopen. Integendeel. U bent ook van harte welkom voor de gewone dingen van alledag. Een tube tandpasta, een rol buishoudpapier,melk, brood, boter, suiker. En ook daarin hebben wij een enorme sortering. Niet alleen dat ene, onbekende merk. Maar vele bekende merk- artikelen.Van bekende leveranciers.En altijd met enorme prijsvoordelen.Profiteer ervan. Rondom Trefcenter vindt u een aantal gezellige winkels. Een foto/filmzaak, een boeken/tijdschriftenhandel en een uitgebreide slijterij. Waar men gedistilleerd van bekende merken tegen échte Trefprijzen verkoopt. Maar deze drankenhal heeft wel een eigen ingang en kassa. Dat moet van de Drankenwet. Trefcenter is niet alleen het grootste super- zelf bedienings-warenhuis van Zeeland, het is ook de grootste supermarkt.Uw speciale aandacht voor de dagverse produkten. Vers vlees, verse vis, brood, verse groente, fruit, vers gebak. Alles in eigen bedrijf bewerkt of gemaakt-Trefcenter heeft een eigen slagerij, bakkerij, patisserie.Een gourmet afdeling voor pasteitjes, slaatjes en andere delicatessen. Door de ramen kunt u de activiteiten van onze koks, bakkers, slagers zélf gadeslaan. Dagvers is bij Trefcenter werkelijk dagvers. De vis ligt er op het ijs.Waar vindt u een supermarkt die u dat biedt? Trefcenter staat niet in een weiland, maar ia het hart van de stad. Met ruime, gratis parkeer gelegenheid. rondom.Boven en..onder de grond. Ja, want Trefcenter heeft een onder grondse parkeergarage. Uniek in Nederland: u gaat naar boven op een „rollend tapijt". Een sensatie die u beslist eens beleefd moet hebben. Zo komt u hoog (en droog) bij Trefcenter aan. En natuurlijk betaalt u voor deze parkeergarage geen cent. Komt u fietsend of lopend? Voor fietsrekken is gezorgd. U winkelt met een forse, handige winkelwagta Ruime,brede gangpaden. Geen moeilijk passeren.Alles begane grond.Duidelijk en over zichtelijk opgesteld. U pakt wat u nodig hebt. Zelfbediening, de moderne manier van winkelen zoals u dat wilt. Zélf kijken, kiezen, keuren. Op alle 25 afdelingen van Trefcenter. Vragen en wachten is er niet bij. En wilt u een goed advies (bij een wat duurder artikel bijvoorbeeld), dan kan dat natuurlijk ook. Net zo als met inlichtingen over gespreide betaling, thuisbezorging, aansluiting van elek trische apparaten. Daarvoor is ons informatie- center. U kunt er met al uw vragen terecht. 'Dat kan best. Want de prijzen zijn daar ook alzo laag."Devier G's"is een trefpunt van formaat. Airconditioned restaurant met plaats voor 100 gasten. En de bediening is net zo snel en attent als u zelf bent. Want ook hier selfservice, het eerste van Zeeland. Een counter voor de kwieke hap of het wat uitgebreider diner. Kies maar wat u hebben wilt. Uit verschillende koude schotels, samengestelde dagschotels, warme of koude dranken. Ook op kinderen is gerekend. Er zijn kinderstoeltjes en kindermenu's. Ons selfservice restaurant is de hele dag open van 9 uur's morgens tot 10 uur's avonds. Ook op zondag.

Provinciale Zeeuwse Courant | 1974 | | pagina 42