Laatst is een hele familie spoorloos verdwenen op onze eerste etage. Zoveel mooie meubels zietu zelden bijelkaar. débé meubelen Maak van uw zithoek een fabelachtige "leefkuil". Dat kan met behulp van losse elementen die toch op een vernuftige manier te combineren zijn. Zo'n woongebeuren'moet u eens komen bekijken en beleven. De slaapkamer van de zeventiger jaren is meer dan een bed en kast. Onze slaapkamer is een echte leefkamer geworden. Débé heeft zulke leef-slaap-kamers te kust en te keur. Een heel apart gebouw vol zelfs! De coffce-corner is uit gebreid. U bent welkom voor een kop koffie en glaasje fris voor de kinderen. Op kostenvande zaak, uiteraard. Débé heeft de grootste meubeltoonzalen van Zuid- Nederland. We hebben ze net opnieuw ingericht en opgeknapt. De meubels hebben meer ruimte gekregen, zodat u ze beter kunt bekijken. We hebben de verlichting nog meer geperfectioneerd, opdat u alles goed kunt zien. En uitgerekend op zo'n moment verdwijnt een hele familie in onze toonzalen. Zomaar verdwaald tussen al die honderden en honderden meubels. Tot op heden zijn ze onvindbaar. Misschien hebt u zin om naar ze te zoeken en ondertussen onze collectie te bewonderen. Neem een lunchpakketje mee. Je weet maar nooit. Voor een gratis kopje koffie wordt gezorgd! Teteringsedijk89 bis. postbus 3145, Breda. Telefoon01600-34552.Ifveringviauwwoninginiichter.Openmgstijden:Maand.istotenmetvrijdagvan9totl8uur. Zaterdag van 9 tot en met 17 uur.

Provinciale Zeeuwse Courant | 1974 | | pagina 12