Koop nti een slot op uw portemonnaie. Want eind maart opent Trefcenter. O5 Elke dag (behalve zondag) open van 9 tot 6 uur. 's Maandags tot 1 uur gesloten. i Alles onder één dak Trefcenter: super-zelfbedienings warenhuis met 23.500 artikelen. Damesmode, herenmode, kinder kleding, huishoudelijke artikelen en apparaten, dos-het-zelf, speelgoed, radio en TV, drogiste rijen, glas- en aardewerk plus de grootste supermarkt van Zeeland. Bekende merken van bekende leveranciers. Alles met zelf bediening. Want u wilt zélf kijken, kiezen, keuren. Up-to-date mode Belangrijk in dit seizoen. De nieuwe voorjaarsmode in een* geweldig assortiment. Leuke kleuren, fantastische modellen en lage Trefprijzen. In alles helemaal bij de tijd. Comfortabel winkelen 18 kassa's voorsnel en alles tegelijk afrekenen. Ruime, brede gangpaden. Alles gelijkvloers. Geen gesjouw en gesleep. Informatiestand voor alle inlichtingen. Gezellige winkels rondom Een foto/filmzaak. Een boeken- en tijdschrif tenhandel. En - niet te vergeten - een slijterij. Waar men gedistilleerd tegen de witste prijzen verkoopt. In het hart van Middelburg Trefcenter staat niet in een weiland, maar in het hart van de stad. Met ruime, gratis parkeer gelegenheid rondom. Boven en. onder de grond. Maar natuurlijk bent u met de fiets of lopend ook van harte welkom. Voor fiets- rekken is gezorgd. Ondergrondse parkeergarage Uniek in Nederland: u gaat naa boven op een „rollend tapijt". Een sensatie die u beslist eens beleefd moet hebben. Zo komt u hoog (en droog) bij Trefcenter binnen. Vanzelfsprekend is ook deze parkeergarage helemaal gratis. Selfservice restaurant "devierG's" Van een kopie koffie met moorkop tot een wat uitgebreider diner. 1ste selfservice restaurant van Zeeland. Airconditioned. Voor het hele gezin. Open van 9 uur 's morgens tot 10 uur 's avonds. Ook zondags. En zo goedkoop dineert, luncht of gebruikt u een snel hapje in heel Nederland niet Zó vindt u ons snel: n Yrr/ SS trefcenter middelburg Trefcenter komt naar Middelburg. Dat merkt u nu ai. Want in heel Walcheren en omgeving gingen de prijzen omlaag. Kunt u nagaan wat dat wordt als Trefcenter werkelijk opent. Met z'n altij d lager-dan-lage Trefprij zen. De laagste van heel Zeeland. Dat betekent enorm voordeel op de dingen van alledag. Levensmiddelen in de eerste plaats. Maar ook op doe-het-zelf artikelen, radio, televisie en brood roosters. En niet te vergeten mode. Want Tref center is een super-zelf bedienings-warenhuis. Het eerste échte van Zeeland. Erg verstandig om nu vast een slot op uw portemonnaie te kopen.

Provinciale Zeeuwse Courant | 1974 | | pagina 30