WAARHEEN? Hoop liever één ks@r iets goeds. SCHRIJVEND NEDERLAND, Onze naam luidt: Parker. Wij bedrijven al zo'n halve eeuw precisie in schrijfgerei. In Parker vulpennen. In Parker vulpotloden. En in Parker ballpoints. De Parker ballpoint. Een volkomen betrouwbaar, ijzersterk precisie-instrument. De enige met een roterende schrijfstift. Jazeker: telkenmale dat u de punt naar buiten brengt, draait de stift een kwatt slag. Zodat de zitting waarin de kogel draait steeds van een andere zijde belast wordt. Waardoor u een hele lang even gelijkmatig schrijft, lat Is nogal even. Want de extra grote Parker vulling gaat vijf maal langer mee dan een gewone vulling. Legt u de schrijfkogel onder uw microscoop, dan ontwaart u een klein maanlandschapje. Waarom? Omdat al die oneffenheidjes ervoor zorgen dat uw Parker ballpoint ook op het gladste papier vol en on-onderbroken schrijft. Zo is ieder détail van de 'Parker oneindig doordacht. Daarom schrijft hij zo probleemloos en gaaf. Altijd. Laat het uit zijn met dat behelpen. Steek vandaag of morgen gewoon zo'n perfekte Parker bij u. Einde ballpoint-leed. Begin van een jarenlang genoegen. Gegarandeerd. Want daar heten we Parker voor. Parker ballpoints zijn ervan fl.7,50 totfl.670,-. Parker vulpennen kosten tussen de fl.17,95 en fl.845,-- Parker vulpotloden zijn ervan fl.8,50 tot fl.675,-. Sets vanaf fl.16,-. Immers, hoe blijkt het gesteld te zijn met 't gerei waarmee de gemiddelde Nederlander schrijft? 'Als 't maar schrijft", luidt de gangbare mening. (Hoe onverschillig!) "En zo niet, dan pakken we gewoon een andere." (Hoe verkwistend!) "Dat zijn we zo al jaren gewend". (Ziet u, die stijfhoofdigheid...) Nederlander, u bent een bijzonder mens. Dat bent u.Want in al uw degelijkheid kunt u opeens neigen tot onverschilligheid.Tot verkwisting. Tot stijfhoofdigheid. SchrijvendNederland, u bent allengs genoegen gaan nemen met de ballpoint die, nu ja, wel schrijft, maar vraag niet hoe. En wat nog verdrietiger is: i leerde er mee te leven. Met die vullingen die het op de meest ongelegen ogenblikken laten En met die ongelijkmatig slijtende kogeltjes, die een al even ongelijkmatig schrift achterlaten. Schrijvend Nederland, waarom neemt u nog steeds genoegen met gebrekkig schrijfgerei? Schrijvend Nederland, waarom moddert u voort? Is er dan geen alternatief? Dit is een punt in ons betoog waarnaar wij ongeduldig uitzagen. afweten. En met die irritante inktkloddertjes waarmee zovele ballpoints het papier begroeten. En met die verslapte clips, die het schrijfgerei plots op de grond, zo niet in de voering van een colbert doen belanden. En met die weigerachtige klik- klik systeempjes die ons keer op keer weten te ergeren. En'met die gebarsten hulzen, die de schrijfpunt zo'n kwellende zijwaartse vering verlenen. Ü3 PARKER SERVICE B.V., BEURS DAMRAK, AMSTERDAM,TELEFOON 020-222121. t PARKER

Provinciale Zeeuwse Courant | 1973 | | pagina 16