Juist tijdens die lange winteravonden merkt u hoe warm en sfeervol eikehout pïlsadébé Bö meubelen 2507 I I 1355 452 285 695 1905 138 Koffie gratis Dit eiken bankstel "Sonnega" is klassiek Vlaams. L' kunt dat zien aan de eerlijke, robuuste vorm. De Draion kussens zijn bekleed in diverse bloem motieven. De afgebeelde kombinatie. driezitsbank en twee fauteuils komt op 2890 Dc lage salontafel "Ichabos" is massief eiken BK|2?$S Stoelen "Valk" per stuk ƒ263 tallo' Ook de zithoek is 'van massief eikehout,- verkrijgbaar in verschillende kleuren. Het royale buffet "Carballo" biedt een zee aan Eettafel "IJzendoorn" bergruimte ULW \.l{* f Een behaaglijke zithoek die door z'n ranke lijn ook erg goed tot zijn recht komt in kamers van bescheiden afmeting. Bankstel "Metauru", driezitsbank en "—'1517 Ronde tafel "Hauser" De fraaie kast "Cham" biedt naast veel bergruimte een opberg plaats voor televisie en een vitrine voor bijvoorbeeld sierglazen. Een weergaloos mooie zithoek houwt u op met bankstel "Eindhoven", bestaande uit een driezits- en een tweezits- bank, plus fauteuil. Vanzelfsprekend massief eiken in diverse kleuren. De losse kussens zijn verkrijgbaar in allerlei fantasievolle dessins, De bijpassende tafel "Arinos" draagt als prijs De kast "Messlau" voelt zich thuis in velerlei interieurs. De kast heeft vele laden, kastjes, een bar en ruimte voor t.v. Uit onze aparte toonzaal van Teteringsedijk 89 bis, Postbus 145, Breda. Tel. 01600 - 3 45 52. Onze meubelkatalogus wordt u op aanvraag toegezonden. slaapkamers Hier ziet u niet minder dan 30 verschillende slaapkamers in alle stijlen en prijsklassen. Zoals bijvoorbeeld dit intieme slaapvertrek "Assisi" in Spaanse stijl. Het is geheel uitgevoerd in massief eikehout met die karakteristieke rode gloed. Débé heeft sinds kort een zeer grote afdeling met kleine meubelen, zoals bureaus, kastjes, tafeltjes, enzovoorts. Daar vindt u die fijne extra's die uw huis echt leefbaar en gezellig maken. Onze nieuwe afdeling slaap kamers biedt meer keus dan wie ook. Zoveel mogelijkheden hebt u nog nooit bij elkaar gezien. Débé is makkelijk te vinden. Dit kaartje wijst u de weg. Er is altijd parkeer ruimte op ons eigen terrein. De openingstijden van de toonzalen zijn als volgt: maandag, woensdag en donderdag van 9-18 uur; dinsdag en vrijdag van 9-21 uur; zaterdag van 9-17 uur. Ledikant Nachtkastje Toiletkast Driedeurs kast Spiegel Onze afdeling modern is al even groot De toonzalen van débé zijn enorm uitgestrekt. Maar gelukkig kunt u altijd even uitblazen in onze gezellige koffie-hoek. De kinderen krijgen ei' een verfrissing. Ook gratis t, i i Levering via uw woninginrichter. Drive-m meuDelshow

Provinciale Zeeuwse Courant | 1973 | | pagina 28