„WE WILLEN ZOVEEL MOGELIJK GELD UIT DE ZAKKEN KLOPPEN" Prudent Freyser weer ouderwets JVl Mk uS* Wagimans naar het ziekenhuis Lakerol voor eeiWeilige frisse adem J. H. A. te Beek vierde veertig jarig jubileum bij de douane „Speedboten kunnen een gevaar voor anderen zijn als ze met te hoge snelheid varen" BOONE Zeeland Sport houdt voetbaltoernooi voor Zwaluwen jeugdactie 0KKER WON Catalaanse week y* seeuws KANTONRECHTER MIDDELBURG OORDEELT Politie houdt twee weggelopen meisjes aan Politie Middelburg controleert snelheid met radarmeter Zandtransporten op Westerschelde „GRIEZELIG OM ZO TE VAREN" DONDERDAG 29 MAART 1973 PROVINCIALE ZEEUWSE COURANT IJ VLISSINGEN In het kader van de Zwaluwen-jeugd-actie van het Prinses Beatrixfonds houdt de voetbalafdeling van Zeeland Sport Vllssingen op zaterdag 26 mei op het Basken- burgsportcomplex een groots opgezet voetbaltoernooi voor A- en B-junioren en C- en D-pupillen waarvan de opbrengst ten goede komt aan de verpleging van poliopatiënten in Ne derland. Omdat Zeeland tot nu toe de enige provincie was waar deze actie niet was doorgedrongen de Stichting Sport Steunt Zonneveld was aanvankelijk bang dat haar ac tiviteiten in het gedrang zouden komen kreeg het bestuur van Zeeland Sport enkele maanden geleden na een gesprek met Sport Steunt Zonneveld het idee dat Zeeland niet langer achter kan blijven. Het motto is: „Gezonde jeugd voetbalt voor gehandicapte jeugd" en hoewel de opbrengst naar een landelijke instelling gaat zullen ook de Zeeuwse patiënten ervan kunnen profiteren. Als de in Zeeland aanwezige tehui zen een aanvraag doen aan het Prinses Beatrixfonds dan zal daaraan zeker worden voldaan, uiteraard aangepast aan de landelijke behoeften. De heer J. H, Zuidgeeste, voorzit ter van de jeugdcommissie van Zeeland Sport wil er graag wat meer over vertellen. Hij zegt: „Het is de bedoeling om op 26 mei de mensen zoveel mogelijk geld uit de zak te kloppen voor de verpleging van poliopatiënten. Daarom wordt er entree geheven voor het publiek en misschien wordt er een verloting gehouden. Aan de leden van Zeeland Sport hebben we de opdracht gegeven om thuis twee loten voor een gulden per stuk te verkopen. Ie dere voetballer moet een gulden betalen en bovendien wordt per team een tientje gevraagd". Daar naast gaat er deze week een veertigtal brieven naar het be drijfsleven met het verzoek geld of prijzen beschikbaar te stellen. Op het eerste gezicht lijkt het misschien moeilijk om mensen enthousaist te maken om geld te geven maar volgens Zuidgeeste is het tegendeel waar. ïn de drie maanden dat Zeeland Sport bezig is aan de organisatie van het toernooi („Volgend jaar beginnen we in september want drie maan den is eigenlijk veel te kort") hebben al tien verenigingen laten weten met in totaal 22 teams te komen. Die verenigingen zijn: Missingen. Middelburg, GPC, RCS, Zeelandia, Nieuwland, Veere, VCK, Zierikzee en de FC Ber gen. De laatstgenoemde vereni ging valt op als de enige niet Zeeuwse maar dat komt omdat Zeeland Sport al jaren te gast is op een dergelijk toernooi in Ber gen op Zoom en daar bovendien het een en ander heeft afgekeken. Dit jaar komen de teams voorna melijk uit de grotere steden van Zeeland, alleen Zeeuwsch-Vlaan- deren is de grote afwezige. Zuid geeste daarover: „We hebben ge probeerd om elftallen uit Axel en Terneuzen naar Vllssingen te ha len. Dit natuurlijk ook meti de bedoeling om daar volgend jaar ook een toernooi te houden want een keer per jaar is veel te weinig. Helaas konden beide verenigingen zich niet vrijmaken op die datum zodat ze het af lieten weten. Dit jaar hebben we eigenlijk nog maar een klein toernooi met 32 teams, in Bergen op Zoom had den ze er vorig jaar meer dan vijftig, maar de volgende keer streven we naar het dubbele. Het is nu natuurlijk nog experimente ren hoewel we genoeg ervaring hebben met het- organiseren van toernooien. Dit is iets nieuws, hier gaat het er in wezen om zoveel mogelijk geld bij elkaar te krijgen". Zuidgeeste is er zich van bewust dat de organisatie van een evenement met 64 teams heel wat arbeid zal vragen. Daar om ook hoopt hij dat Zeeland Sport het de volgende keer niet alleen zal hoeven te doen. „Er moeten trouwens ook veel meer van deze toernooien in Zeeland komen" zo zegt hij. Er bestaat een lijstje waarop de bedragen staan die in de verschil lende provincies op toernooien zijn ingezameld. Drente bracht vorig jaar 14-89.90 gulden op en was daarmee de provincie met het laagste bedrag Noord-Hol land was met 32.571.86 de groot ste steunpilaren van de Zwaluwen jeugdactie. Zuidgeeste durft zich nauwelijks aan een voorspelling van de op brengst van het Baskenburgeven- ementi te wagen. 'Zo'n 1000 gul den moeten we toch wel bij el kaar kunnen brengen" is een ver wachting die hij zelf als 'erg voorzichtig' omschrijft. Een klei ne rekensom leert echter al dat het wel meer gaat worden. Ir. aanmerking genomen dat Zeeland Sport minstens 400 leden heeft en als dat getal vermenigvuldd wordt met twee gulden (ieder lid moet twee kaartjes verkopen) dan maakt dat al 800 gulden. De 32 teams brengen in totaal al 320 gulden en daar komt dan nog de individuele inbreng van de spe lers bij. Het is onnodig om te vertellen dat het bedrag groter dan 1000 gulden gaat worden. Zuidgeeste hoopt ook dat er 26 mei nogal wat publiek komt en hij voegt daaraan toe da* de mensen dan misschien in de gele genheid zijn om een praatje te maken met de bekende sportver slaggever Dick van Rijn die ook in het bestuur van de Zwaluwen jeugdactie zit. OF NIET SOMS? Er zijn ook al een aantal prijzen beschikbaar. Wethouder Ch. J. Gillissen Verscnage heeft een be ker gegeven en Zeeland Sport zorgt zelf voor de rest. Alles is tot nu toe volgens de verwachtin gen gelopen. De stichting sportbe- langen Missingen heeft de velden gratis ter beschikking gesteld (vier in totaal) en het program ma Is voor een groot deel rond. Het wachten is nu op het be drijfsleven cn op het publiek. Zuidgeeste is wel optimistisch als alles gaat zoals het tot nu toe is gelopen. En bovendien is iedereen tot het geven van geld voor hei verplegen van poliopatiënt bereid. Of niet soms? VERTESTIC) AXEL Prudent Freyser. met rijn «5 jaar stilaan een veteraan onder de biljarters, heeft zich tijdens de strijd om liet kampioenschap hoofdklas bandstolen lan het district Zceuwseh- Vlaanderen van de KNHB weer eens ouderwets onderscheiden. Niemand van de overige zeven biljarters was in staat om de oude meester te bedrei gen. Zonder rrn enkel verllespunt werd hij kampioen met een gemiddel de van 3.02. Eerst rekende hij in 31 beurten al met r-én van zijn naaste concurrenten, de Steense biljarter Eddy Nachtegacl, die in'leeftijd een kleinzoon van Frey ser zou kunnen zijn. Eddy Nachtegacl kwam tien caramboles tekort om er minstens een remise uit te halen. Een andere kandidaat voor de titel. Frank de Rijk uit Hulst, verloor tn een teleurstellende partij met groot ver schil van Louis Dulllnga. Vervolgens moest Frank de Rijk zich ziek melden zodat al z.ijn gespeelde partijen ver vallen werden verklaard. Op slag was Prudent Freyser kampioen, zei is in dien hij de sloppartlj tegen Rein Diele man zou verliezen- Maar Prudent Freyser wilde tijdens dit toernooi al les. Met een serie van 25 gevolg door één van 31 zette hij Rein Dieleman op een fikse achterstand om in 25 beurten te eindigen, terwijl Dieleman op 58 pun ten bleef steken. Eddy Nachtegael vei overde de tweede plaats door te win nen van Benny van Leemput. Jo L*er- aart speelde de kortste partij van het toernooi: hij had een keer slechts achttien beurten nodig voor de 100 caramboles. Louis Dalllnga ging met de EU VANCOUVER (AFP) Tom Okker zet zijn successen reeks voort. Na de overwinning in Merrifield heeft hij zich woensdag geplaatst voor de twee de ronde van het toernooi van Van couver- De Nederlander versloeg de Mexicaanse Daviscupspeler Joaquin Loyo May O met 6-3 6-3. De overige uitslagen: Marty Riessen (VS) - Madimlr Zednlk (Tsj SI) 4-r, 6- 3 6-3. Arthur Ashe (VS) - Jean Bahtis- te Chanfreau (Fr) 6-2 6-2. Roger Tay lor (GB> - Ismael el Shafei (Eg) 3-6 6-4 6-3. Pierre Barthes (Fr) - Frak Pala (Tsj SI) 1-6 7-5 7-6. palm. salie i Ed. Ho Zeeu Eindstand 1 Prudent Freyser, Concor dia Terneuzen 600. 199. 3.02, 31. 12; 2 Eddy Nachtegael. De Kroon Hulst 582. 221. 2-63. 15. 8; 3 Rein Dieleman. AVC Axel 509. 172. 2.96. 22. 6; 4 Louis Dalllnga SBC Sluiskil 540. 190. 2 84. 34. 5 Theo Tas. ABC Axel 25 214 2.45 14 r. jr, Lee mart, HBC Hulst 449. 199. 2.26. 19 2; 7 Benny Leemput, Ons Vermaak Lamswaarde 4477, 237. 2X11. van bijvoony is uit Axel. Een van de opmerkc feiten van dit toernooi wil de pvc houding van de deelnemen», -at dit biljartseizoen nog al eens rensen heeft overgelaten in (Van onze correspondent) SINT WILLEBRORD Woensdag Is Rini Wagimans overgebracht naar het Sint Ignatiusziekenhuis in Breda. In verband met zijn toestand werd absolute rust noodzakelijk geacht. Ge zien zijn populariteit als sportman kreeg hij thuis zoveel bezoek te ver werken dat het hem teveel werd. De behandelende geneesheer vond het he ter hem in het ziekenhuis te doen onderbrengen waar een strikte rust kan worden gehandhaafd. IGUALADA (AFP) De Franse wiel renner Jean-Pierre Parrnteau is woensdag winnaar geworden van de derde etappe van de Catalaanse week. Deze rit voerde de karavaan van Seo de Urgel naar Igualada (bij Barcelo na), een afstand van 231 km. Raymond Delisle (Frankrijk) behoudti de leiderstrui- Joop Zoetemelk won de sprint van het peloton en legde daardoor beslag op de achtste plaats. In het peloton bevonden zich Raymond Delisle. Eddy Merck* en de andere favorieten voor een hoge klassering. Uitslag derde etappe: 1 Parenteau ■Fr» de 231 km in 5-57 11 uur; 2 Janssens (Belg) 5.58.04; 3 Torres (Sp) 5.58.09; 4 Hoban (G-B) 5.58.10; 5 Tena (Sp) 5.58.14; 6 Van de Wiele 5.58.43; 7 Perurena (Sp) 5.59.39; 8 Joop Zoe te mik (Ned) 5.59.40. uit-dt-mond luchtje» W.« rooit, w r tn borrel of biertje Onnkt. reeft |.;kenl b| Lekkere Laketo! Tegtn vervtfendl I H een Forte en Specie! ■!f!/]XïÊülk w* (MT - t Ml-. - SjlJi een pittige frisse smaak BRUSSEL fBELGA - De Brabant- han de Muynck. Hij ver*: lange eindsprint in Brass Schil en Herman van Spri en 12 seconden. De beste I was Henme Kuiper: hij w< de. Gerben Karstens eindii Eddy Merekx nam wegens deel- iADVERTEN^'i VLISSINGEN In het gebouw 't Anker te Vlissingen werd woensdagmorgen een drukbe zochte receptie gehouden ter ge legenheid van het 40-jarig jubi leum van de heer J. H. A. te Beek bij de douane. De heer Te Beek kwam in 1934 als hulpcommies bij de douane te Aarden burg. Daarna ging hij naar Sas van Gent en vervolgens was hij zeven jaar bij 'de leren jassen' van Sluiskil. In 1954 werd de jubilaris belast met de leiding van de centrale douanepost Oostburg. Bij de reorganisatie in 1971 kwam de heer Te Beek in Vlissingen terecht, waar hij de functie kreeg van hoofd van de douanerecherche van Zeeland boven de Westerschelde. Op de receptie voerde de heer M. Ro- TERNEUZEN De gemeentepolitie va.n Terneuzen heeft woensdagmiddag in een woning in de Zandstraat twee zeventienjarige meisjes aangehouden, die waren weggelopen uit het Rotter damse tehuis 'De Donk'. De meisjes verbleven al enige tijd in Temeuzen. Ze zijn afkomstig uit Sint-Annaland en Halsteren. De politie heeft het twee tal overgedragen aan him ouders. mijnsen het woord. Hij herinnerde de jubilaris aan de mooie tijd aan de 'grens, die nu geen grens meer is.' „We leven helaas in een heel andere tijd- Door de Benelux en de EEG zijn MIDDELBURG Een autobestuur der, die in Middelburg harder rijdt dan de toegestane maximum snelheid kan nu oj) elk moment en op elke plaats in de gemeente door de politie bekeurd worden. Sinds 1 februari heeft de politie na melijk voor het controleren van de snelheid een nieuwe gatso-radarmeter in gebruik. In tegenstelling tot de vorige snel heidsmeter behoeft nu niet meer met kabeltjes over het wegdek te worden gewerkt. In plaats daarvan wordt de snelheid van een auto vastgesteld via radarwaameming. Aldus is ook de opstelling van de apparatuur sterk vereenvoudigd. De gemeentepolitie wijst er op, dat de snelheidsovertreders aanzienlijk meer dan voorheen de kans lopen om te worden bekeurd. Dat blijkt trouwens ook al uit de resultaten van de con troleurs: sinds 1 februari werden er in Middelburg tweehonderd bekeurin gen wegens te hard rijden uitgedeeld. vele voorschriften veranderd en aan gepast," aldus de heer Romijnsen, die de heer Te Beek voor de toekomst bij de douane de raad gaf om te proberen van iedere dag een blijde dag te j maken. De heer Te Beek kreeg onder meer een envelop met inhoud, een boek over auto-wetenswaardigheden en omdat hij een groot supporter is van Ajax een boek over Johanj Cruijff. Zijn echtgenote kreeg een 'steen' in de vorm van een tijgeroog Op de foto: enkele collega's wensen de heer Te Beek en zijn echtgenote (r) geluk met het jubileum. (Foto PZC). TERNEUZEN Ten behoeve van een verlenging van de kanaalh3vens te Terneuzen zullen vanaf lieden tot me dio juli 1973, regelmatig zandtranspor ten plaats vinden. Het zand wordt gewonnen in het zuidelijk deel van de Middelplaat, na bij de 'Zuid Everingen.' Van het windgebied wordt zand zowel door zeifiaaende elevatorbakken als door duwbakken vanaf de zandzuiger 'Scaldis'. naar de perszuiger 'Zaan' in de Zevenaarshaven te Terneuzen ge transporteerd. De zandtransporten vinden plaats van een half uur voor zonsopgang tot een half uur na zon sondergang. Behoudens eventuele wij zigingen vinden van vrijdag 12.00 uur tot maandag 9 00 uur geen zandtran sporten plaats. Als het om de helpende hand gaat bij de inrich ting van uw keuken, bij het bepalen van de tegelvloer in uw woonkamer of de tegelwand in uw badkamerPak dan de hand die al sinds 1865 vertrouwen gaf aan BOllYMATERIALEX Korendijk 20 Middelburg, Tel. 01180-4951 met Zeelands meest unieke showroom, open:elke dag van 9.00-17.30 uur zaterdags van 10.00-12.30 uur 'NATUURGEBIED HANDHAVEN' PvdA- Schouwen pleit voor 'De Schelphoek' ZIERIKZEE De Partij van de Arbeid, federatie Schouwen-Duiveland is van mening dat alles dient te worden gedaan om het natuurgebied 'De Schelphoek' in zijn huidige vorm te handhaven- De federatie heeft ge hoord dat er plannen bestaan het tracé van de toekomstige 'dammen- weg' door dit natuurgebied te laten lopen, en dat deze plannen 'vaste; vormen dreigen aan te nemen'. Hierover heeft de federatie op een vergadering haar ernstige verontrus ting uitgesproken. De Schouwse PvdA zou graag zien. dat de mogelijkheid wordt onderzocht om alsnog een an der tracé te kiezen. De federatie heeft haar wensen ken baar gemaakt aan de minister van j verkeer en waterstaat, de kamerfrac-l ties van PvdA, PPR, en D'66. del fracties van dezelfde partijen in de| Zeeuwse provinciale staten.Ook de ge-; meenteraden op Schouwen-Duiveland.' het gewestelijk bestuur van de PvdA in Zeeland, staatsbosbeheer en de Na-, tuur- en Vogelwacht op Schouwen-- Duiveland zijn in kennis gesteld van de wensen van de PvaA-fractie. 1 MIDDELBURG „Bestuurders van speedboten realiseren zich niet altijd voldoende dat ze een gevaar voor anderen kunnen zijn wanneer ze met hoge snelheid varen. Er zijn ook al zwemmers overvaren". Dit zei de Mid-I delburgse kantonrechter mr. A. Veen- hoven woensdagmorgen tijdens de te-j rechtzitting bij de behandeling van de zaak tegen de Belg K- D. van D. uit Dierne die gedagvaard was omdat hij op 6 januari met ziin speedboot met een snelheid van ongeveer 40 km heeft gevaren tussen een concentratie van schepen op de Oosterschelde voor de haveningang van Hansweert. Van D. was niet verschenen maar zijn moeder en zuster waren gekomen om de behandeling bij te wonen. In deze zaak werd de wachtmeester le klas K. B. L. van de rijkspolitie te, water als getuige gehoord. „Een oner varen wijze van varen", was zijn oor-, deel over de manier van navigeren - van Van D. .Men denkt er niet aan dat de Oosterschelde daar in feite zee is. De speedboot voer langs de oever en het was erg druk met schepen aie door elkaar voeren. Er waren ook tankers bij. Ik vond het griezelig om, zo te varen. Toen ik de verdachte hier later op wees stemde hij dat ook toe". „Het is gevaarlijk om met zo'n snel heid tussen de "broodvaart' te ma-; noeuvreren", stelde de officier van justitie mr W. G. C. Mijnssen die zei een 'waarschuwende' boete te willen vragen. Zijn eis was een boete van 150,- waarvan 100,- voorwaardelijk met een proeftijd van een jaar. De kantonrechter vonniste conform en gaf moeder Van D. de boodschap mee dat haar zoon voorzichtig moet varen. Hiu noemde de opgelegde boete 'een koopje' voor zo'n feit. F. L- van der W. uit Koudekerke stond terecht omdat hij op de Bone dijkestraat te Vlissingen heeft gereden i zonder een geldig rijbewijs te bezit ten. -Er zat wel iemand met een rijbewijs naast hem maar de auto was niet voorzien van een dubbele bediening zoals sedert 1 februari ver eist is. Van der W. reed bovendien met een snelheid van 90 km naar een hem met een auto achtervolgende agent constateerde. De officier eiste voor het zonder rijbewijs rijden een boete van 150.- waarvan 100.- voor waardelijk met een proeftijd yan een jaar en een boete van 100.- voor het te hard rijden. Hij noemde het een gevaarlijke combinatie; te hard rijden zonder voldoende rij-ervaring. De kan tonrechter legde Van der W. twee, boetes op van 150.- en bepaalde dat de helft van de beide boetes voor waardelijk zal zijn met een proeftijd van twee jaar- P. C. H uit Vlissingen die in zijn' woonplaats een ander met zijn auto heeft laten rijden terwijl de uitlaat defect was kreeg daarvoor een boete: van ƒ20,-. De eis was 25,-. „Mijn; auto was beschadigd en ik moest naar het ziekenhuis voor een opname. Een ander heeft toen mijn auto weg gebracht", vertelde H Te jong De landbouwer J. de K. uit Zoutclan- de kwam zich verantwoorden voor het feit dat hij een jongen beneden de leeftijd van 16 jaar op het land heeft laten rijden met een tractor. De offi cier was van mening dat dit strafbaar is omdat het gebeurde in de uitoefe ning van het bedrijf en eiste een boete van 75,- waarvan 50,- voor waardelijk met een proeftijd van een jaar. De K.: ..Hij bracht niemand in ge vaar". De kantonrechter- .Misschien zichzelf". Het antwoord van De K.. ..Dat doen de bromfietsers op het strand ook. .Moeten we dan nog meer verboden maken?", was de reactie van de offi cier op die mening De kantonrechter stelde de boete op 25,-. De Middelburger R. A. F. M. stond terecht omdat hij in Vlissingen heeft gereden met een auto waarvan beide remmen niec in orde waren en een band te ver was afgesleten. De offi cier noemde vooral de slechte rem men een ernstige overtreding. Hij eis te drie boetes met een totaal van 335,- en voegde er aan toe: „Voor taan op tijd laten repareren". De kantonrechter legde M. drie boetes op met een totaal van 125.-. Hij herin nerde hem er aan dat hij al heel wat bekeuringen op zijn naam heeft staan. ..Het was erg druk in de Coosje Buskenstraat. De andere auto was i nog ver weg en daarom reed ik het kruispunt op. Hij gebruikte een sterke claxon en op het geluid daarvan kwam de politie in actie", zei P. L. D- uit Vlissingen die in zijn woonplaats1 geen voorrang zou hebben verleend j aan een andere auto. Volgens het proces van de politie moest de ander 'op zijn rem gaan staan' om een botsing te voorkomen. De officier noemde het vrij menselijk dat men eens een foutje maakt en eiste een boete van 50.-. D. zei het echter onbillijk te vinden als hij straf kreeg. „Kan de politie dan niet eens ver keerd zijn?" vroeg hij. Rekening hou dende met het feit dat D. nog geen documentatie heeft bepaald de kan tonrechter de boete op 40,-. Mevrouw K. H. J. van'M. uit Borssele werd beboet met 75.- na een eis van f 100.- omdat ze op de Belgiëweg onder Nieuwdorp bij het kruispunt met de Europaweg (voorrangsweg) - niet. ae doorgang heeft vrijgelaten voor de bestuurder van een andere auto. „Er volgde nog net geen botsing maar de andere auto maakte een lelijke duikeling en liep ernstige scha- - de op", hield de kantonrechter haar voor. De auto van mei-rouw Van M.| bekwam geen schade. „Ik reed achter mijn man aan", vertelde ze ter verdui- öelijking. De Goesenaar J. N- stond terecht omdat hij met zijn auto in Goes bij I het afslaan geen voorrang zou hebben gegeven aan de bestuurster van een bromfiets die bij de daarop volgende botsing een lichte hersenschudding op liep en enige weken niet kon werken. Als getuige werd gehoord de agent J. M die he; onderzoek heeft geleid. Naar de mening van N. voerde de bromfiets geen licht anders zou zij dat zeker hebben gezien. Getuige M. die de beschadigde brom fiets van het trottoir heelt opgeraapt, vertelde dat de schakelaar van de verlichting aan stond en dat bij bet trappen de verlichting ging branden. .De verlichting was technisch dus in orde", oordeelde hij. „Ik zag ineens iets. Eerst dacht lk dat net een stuk papier was maar het bleek een bromfiets tc zijn", verklaarde N. die maar moeilijk zei te kunnen gelo ven dat het licht van de bromfiets heef* gebrand en dat ook niet bewe zen achtte. De officier, die een boete van ƒ75.- eiste. merkte op: „Ook de beste weg gebruiker kan een fout maken". De kantonrechter veronderstelde da'. N. zijn aandacht wellicht te veel heeft geconcentreerd op een andere auto die daar ook reed en was van mening dat N. de bromfiets door de straat verlichting ook heeft moeten zien als de verlichting er van nie* brandde. Hij legde N. eén boete van 50,- op. De zaak tegen de Missinger J. J. B. werd aangehouden om de tegenpartij en de verbalisant te horen Aan B. is ten laste gelegd dat hij op zondag 5 november met zijn auto op de Noord- weg In Oostkapelle onvoorzichtig is gekeerd bij een benzinestation waar door een andere auto na een rem spoor van 23 meter te hebben getrok ken. op zijn voertuig is gebot*:. B. had twee meisjes als getuige meege bracht die verklaarden toen in zijn auto te hebben gezeten. Volgens B. stond zijn auto nog naast de weg op een grindpad maar volgens de politie die de situatie heeft opgeno men. stond een voorwiel op de weg. Zowel de officier als de kantonrechter willen over de stand van de auto ingelicht. Hervormde wijk- gemeente Goes houdt bijeenkomst GOES Vanavond, donderdag, houdt de hervormde wijkgemeente 4 in Goes in de Hoogte in Goes-Zuid een reünie van belijdende leden, die in één van de voorgaande jaren in Goes of elders be lijdenis van hun geloof aflegden. De bedoeling van de bijeenkomst is elkaar te stimuleren tot trouw In de opdracht van her christenzijn anno 1973 en de mogelijkheid uit te buiten om :n de christelijke gemeente ais mondige leden mee te doen. De bu&e»- komst begint om acht uur.

Provinciale Zeeuwse Courant | 1973 | | pagina 15