Zeeland helpt Noord-lerland Werkgroep wil geld voor eten in Angola MOEDER SANNE HIELD BIJNA HALF YERSEKE HAAR ARMEN Huisvuilstortplaats Veerseweg ook inrichten voor grof vuil Nieuwe kleuter school in de Griffioenwijk H7ERDAG 13 JANUARI 1973 PROVINCIALE ZEEUV/SE COURANT door ja Ccj ii es cats „Er komt straks geen kraamverzorgster over de vloer", had ze geroepen, toen de vrouw van haar zoon in verwachting raakte. „Ik doe het zelf wel". En daarmee is het eigenlijk begonnen. Want voor mevrouw Steketee uit Yerseke is het niet bij die ene keer gebleven. Het kleinkind dat zij destijds zo liefdevol verzorgde heet Corrie en is nu 26 jaar. En zo veel jaren is mevrouw Steketee ook uit bakeren gegaan. Die baker, die ze in Yerseke veel beter kennen onder de naam 'Moeder Sanne', is 71 jaar oud. Een respectabele leeftijd voor een baker die nog steeds actief is. Voeg er nog het folkloristische as pect bij, dat 'Moeder Sanne' gekleed gaat in Zuid-Beve- landse dracht en het zeldza me verschijnsel is compleet. „Toen mijn man in de oorlog werd doodgeschoten heb ik een h2lf jaar in huis gezeten", vertelt mevrouw Steketee. „Maar op een gegeven moment dacht ik: breien en een boekje lezen is toch eigen lijk geen levensdoel. Ik ga wat doen. En toen heb ik mij op dit werk gestort". De albums met geboortekaartjes vertellen het verhaal van moeder Sanne. Honderden kinderen heeft zij in die eerste dagen na de geboorte met toewijding ver zorgd. Andersgezegd: ze heeft half Yerseke in de armeh gehou den. „Hier", zegt ze, terwijl ze me een album toeschuift, „ik leu gen niet hoor". En inderdaad: de kaartjes puilen bijna naar bui ten. Ik lees de namen van Emma Soole, Meinsje Vlaming, Janne Minnaard, Gerda Hollestelle, Dientje Leijs en vele anderen. Bij elk kaartje komen de herinnerin gen boven. Moeder Sanne wijst op een geboortekaartje waarop de naam Jopie Koeman staat en zegt: „Daar ben ik vier keer ge weest. Eerst bij de moeder. En later bij de dochter". Mevrouw Steketee heeft zich in dë praktijk gevormd. „Ik heb het mezelf aangeleerd", zegt ze. „En zoals het gaat, gaat het. En het is altoos goed gegaan. Soms hoor je wel eens: zo'n ouwe baker, dat kan nooit wat wezen. Die kan er niks van. Maar dat lap ik aan mijn laars. Als je klaar bent ben je klaar. Moeten ze me nooit meer hebben, dan is het ook al goed". Dat er mensen zijn die er an ders over denken maakt moeder Sanne duidelijk door mee te de len, dat ze ook werd gevraagd om de in Rotterdam wonende dochter van dokter Ampt te gaan helpen. „Jammer dat dat niet door is gegaan. Want in maart brak ik mijn ene arm en in juni mijn andere. Dat gebeurde loen ik op de fiets reed. Maar hoe kan- het ook anders. Ze breken zowat heel Yerseke op. Als je te voet gaat kun je ook vallen. Daarom fiets ik nou weer". Mevrouw Steketee heeft zo haar eigen mening over de kraamver zorgsters „De meesteii staan naast het bed van een kraam vrouw met een gezicht van: die vrouw is zo eens een beetje flauw. Totdat ze zelf een kind krijgen. Dan reageren ze wel an ders. Ik heb zelf twee kinderen En hoe staat het nu het de actie 'Zeeland helpt Noord-ler land'. Van mensen als de heer Brandt in Vlissingen en de heer Hoogerdijk in Heinkenszand, die er beiden hard aan trekken hoorde ik dat er nu ook in Terneuzen een contact adres is: Sweelinckhof 10 waar de heer Eysackers woont. Hij is bereikbaar onder nummer 01150-3465. graag over de Ierse kinderen ont- Inmiddels worden er op verschil lende plaatsen geldinzamelingsac ties voorbereid. Het Leger des Hells in Vlissingen wil een film middag en een muziekavond or ganiseren en verder lopen er men sen met plannen rond voor een gekostumeerde voetbalwedstrijd. Over gekostumeerd gesproken: misschien zouden de carnavals verenigingen ook eens kunnen in haken op de actie. Ondertussen beginnen de eerste bedragen binnen te komen op het bankrekeningnummer 680564462 bij de Middenstandsbank in Vlis singen. Guus Brandt, de initiatief nemer ontving gistermorgen een cheque van een meneer uit Sou burg. Op de cheque waarop een bedrag prijkte van vijftig gulden stond verder: "Het is niet veel, maar uw idee is fideel'. Ook wa ren er weer de nodige briefschrij vers: ds. en mevrouw Haas van de Nederlands hervormde kerk in Nieuwdorp boden spontaan logies aan voor vier personen. En op de scholen zitten ze ook niet stil. De leiding van de kleuterschool "De drie turven' in Vlissingen wil zich termen als de moeders tijdens hun vakantie in Zeeland een mid dagje vrij willen zijn. Misschien dat u dll weekeinde er eens over kunt nadenken wat u zou kunnen doen aan deze actie. Gunst Brandt, Vincent van Gogh- laan 119 in Vlissingen kan nog heel wat loglesadressen gebruiken. kort ge Is vis eten verkwikkend? Vertoning Blue Movie is de laatste week ingegaan. „The End". In een woning aan het Gr oe newoud in Vlissingen staat nog steeds een volledig opgetuigde kerstboom. Ik heb verloren. Gisteren heb ik mijn kerst boom opgeruimd. Ik moest wel: gehad. Ik weet heel goed wat het is. Het is geen flauwekul. Tand pijn doet zeer. Maar een kind krijgen doet nog veel zeerder, denk 't er om hoor". In vergelijking met vroeger heb ik het nu wel beter gekregen als baker", stelt mevrouw Steketee vast. „Nu stop je de luierwas in een machine. Een druk op de knop en het ding doet de rest. Vroeger stond je uren te schrob ben boven een wastobbe". Moeder Sanne constateert met voldoening, dat de gezinsgrootte over het algemeen wat binnen de perken blijft. „Mijn moeder kreeg twaalf kinderen. En mijn schoon moeder had er veertien. Zo ie mand was versleten op haar vier enveertigste. Ieder jaar een kind is toch niks. Eigenlijk waren die vrouwen wel een beetje slaaf". In haar bovenwoning aan de Ma- rijkelaan in Yerseke bewaart moeder Sanne naast de albums met geboortekaartjes nog vele plezierige herinneringen aan Moeder Sanne met baby Duinker- haar zilveren jubileum. „Een bloemen dat ik kreeg meneer! Ik had er meer dan de bloemist". Als ik even later de bovenwoning verlaat roept ze van boven aan de trap. ..En niet te veel bomba rie hè, met je opstel. Anders zeg ik de krant op". Ik hoop dat we haar als abonnee mogen houden. Dit is een croco-sinter-fant. Ik zou er zelf nooit op zijn gekomen, maar ik las het in een begeleidend briefje van mevrouw A. de Jong-Geurts. Dit fan tasiebeest werd gemaakt door een klas van een Vlissingse school. En de kinderen wonnen daarmee een prijs in een landelijke wedstrijd, die was uitgeschreven door de N.V. De Bijenkorf. Het bekroonde exemplaar staat nu in Rotterdam tussen de andere inzendingen. Dus als u daar nu eens in de buurt bent EERSTE ZEEUWSE COLLECTE JN GOES HOGER DOOR ONTBLADERING GOES De werkgroep Zuide lijk Afrika in Goes organiseert volgende week in de gemeente Goes (stad en buitenkernen) een collecte, onder het motto "Voedsel voor Angola'. Het geld dat men huis-aan-huis en op straat hoopt in te zamelen, gaat. naar de Nederlandse Mondlane- stichting en die zorgt ervoor dat de Angolese bevrijdingsbewe ging (MPLA) er voedsel en transportmiddelen voor kan ko- Voorstel b. en w. in Middelburg: BEWIJSSTUKKEN NODIG VOOR LAGER TARIEF HONDENBELASTING MIDDELBURG Om de aanslagen hondenbelasting in de gemeente cor- jvct te kunnen vaststellen willen b. en i Middelburg een aanvullingsbe- in de betrokken verordening len. Deze aanvulling betreft de- die aanspraak menen te kun- laken op liet lagere tarief van 24 sulden per jaar omdat hun inkomen kneden het minimumloon ligt of, in ieder geval, omdat zij geen loon- of inkomstenbelasting verschuldigd wa ren, Dat lagere tarief is op grond van de aanvulling slechts mogelijk indien de wokken hondenbezitters bereid zijn oen aanslagbiljet inkomstenbelasting of loonbescheiden of één door de inspecteur van de directe belastingen a-gcgeven verklaring willen overleg gen. In een toelichting aan de raad schrij ven b: en w. dat deze bepaling nood zakelijk is, omdat zo is gebleken in een aantal gevallen de juistheid van oe ingevulde formulieren niet kon worden nagegaan. De gemeente deed om deze juistheid vast te stellen- TOrig jaar een beroep op de medewer- ™g van de rijksbelastingdienst. Die medewerking kon echter, vanwege geheimhoudingsplicht niet worden verleend. Ook op een verzoek aan het ministerie van financiën om de in specteur van de rijksbelastingen ont heffing van deze geheimhoudingsplicht to verlenen, werd afwijzend beschikt. pen. De gemeente Goes heeft toestemming voor de actie ge geven. De collecte start maandagavond met een film over Angola (van Henk Odink). De film wordt om 20.00 uur in het ontmoetingscentrum 'De Veste' te Goes gedraaid. Leden van de werk groep (ongeveer 7 volwassenen en 15 middelbare scholieren) hebben afgelo pen week huis-aan-huis een informatie folder verspreid. In de brochure wordt aangegeven waarom er geld nodig is om eten voor de Angolezen te kopen. De collecte van de werkgroep Zuide lijk Afrika haakt in op een landelijke actie van de Mondlanestichting. Die landelijke actie startte overigens al tijdens de Vredesweek (september 1972), maar er was in de gemeente Goes niet eerder een geschikte collec teweek beschikbaar. De werkgroep heeft brieven gestuurd aan diverse kerken en vrouwenorganisaties, met het verzoek om medewerking te verle nen en het houden van de collecte bekerid te maken. Ook zijn de basis scholen en scholen voor het voortge zet onderwijs benaderd. Er zijn in totaal zo'n 60 collectanten nodig en de werkgroep heeft goede hoop dat er zoveel vrijwilligers beschikbaar zullen zijn. Maandagmiddag worden van 2 tot 5 uur bussen uitgegeven bij me vrouw Metselaar aan de Patijnweg te Goes en ook 's-avonas van 7 tot 8 uur kunnen de bussen afgehaald worden B. EN W. VLISSINGEN TEGEN INVOERING VAN PAPIEREN VUILNISZAK VLISSINGEN Burgemeester en wethouders van de gemeente Vlissin gen zijn niet van plan om, naast de omstreden plasticvuilniszak, papieren zakken in te voeren. Wel zal men 'de ervaringen van andere gemeenten be treffende deze materie blijven volgen'. B. en w. van Vlissingen delen dat mee in antwoord op een vraag van het raadslid Adan, of het mogelijk was de papieren zak in te voeren. Zoals bekend is papier verteerbaar materiaal dat kan worden opgenomen in de natuurlijke kringloop van de stoffen. Met plastic is dat met het geval, dat verteert niet. B. en w. delen mee dat enige tijd geleden een proef werd genomen met papieren zakken. Deze verkeerden, aangeboden in gezin nen, in redelijke staat, maar in slech te staat als ze aan bedrijven waren verstrekt. Toen de proef werd gen men. werd het huisvuil nog twee keei per week opgehaald. B. en w. vrezen dat vooral bij slecht weer de papieren zakken kapot zouden gaan, waardoor huisvuil op straat zou komen. en wel in 'De Veste'. Voor zc bekend, is het de eerste en enige collecte in Zeeland die voor Angola gehouden wordt. Werkgroeplid C. van Duin legt uit waarom er in Angola eten nodig is: „Sinds maart 1970 wordt er in het bevrijde gebied in Angola het oos ten) door Portugal gebruik gemaakt van chemische middelen, speciaal be stemd voor ontbladering. De algemene vergadering van de Verenigde Naties heeft al verschillende malen een ver oordeling hierover uitgesproken, maar Portugal gaat gewoon door. In 1972 is de chemische oorlogsvoering zelfs fors opgevoerd en zijn hele streken ontbladert", aldus de heer Van Duin. „De gevolgen zijn onder andere dat de oogst wordt vernietigd en dat er ver giftigingsverschijnselen onder de be volking optreden. Het. is uiteindelijk een Vietnam in het klein. Blijkbaar is het de bedoeling van Portugal om Oost-Angola te ontvolken en de men sen te dwingen naar de dichter be volkte gebieden te gaan". Resolutie De heer Van Duin wijst erop dat Nederland in november 1972 een nieu we VN-resolutie gesteund heeft, waar in naast afkeuring van de oorlog, de bevrijdingsbewegingen erkend werden als "authentieke vertegenwoordigers van de ware aspiraties van de volken in de Portugese kolonies'. In de reso lutie wordt van de VN-leden gevraagd morele en materiële steun te verlenen' aan de bevrijdingsbewegingen. „De collecte is een middel om niet alleen materiële steun maar ook mo rele steun voor Angola in Goes te verkrijgen", stelt de lieer Van Duin. „We iroeten duidelijk zien te maken dat we een stuk verantwoordelijkheid liehben voor dat werelddeel". De werkgroep hoopt een fors bedrag op te halen om eten voor de verhongerde mensen in Angola te kunnen ko pen. De Muynck exposeert in Verfmolen KLOETINGE— Op zaterdag 27 ianu- ari wordt in de galerie 'De Verimolen' te Kloetinge een expositie geopend van werken van Reinier de Muynck uit Goes. Hij exposeert pentekeningen en schil derijen. De expositie duurt, tot en met 3 maart. Galerie T)e Verfmolen' is iedere dinsdag- en donderdagavond i van 19.00 tot 22.00 uur en iedere zaterdagmiddag van 13.00 tot 17.00 uur geopend. WATERSCHAP WALCHEREN NAM AFSCHEID VAN BODE-CONCIËRGE C. J. PRIESTER MIDDELBURG Na een periode van ruim 34 dienstjaren nam bode-conciër ge C. J. Priester vrijdagmiddag af scheid van het Waterschap Walcheren in de hem vertrouwde omgeving, het polderhuis aan de Middelburgse Groenmarkt, waar hij ruim 22 jaar heeft gewoond en gewerkt. Het af scheid werd gehouden in de vergader ruimte van het polderhuis, waar be stuur, personeel, familie, vrienden en kennissen bijeen waren om de heer en mevrouw- Priester uit te wuiven. De heer ^triester, die in 1939 in dienst van het waterschap kwam, werd aller eerst toegesproken door de dijk graaf. jhr. mr. G. C. D. Rutgers van Rozenburg, die vooral het enthousias me en de plichtsbetrachting van de scheidende functionaris accentueerde. Ook mevrouw Priester, die nog eerder dan haar echtgenoot bij de polder werkte, werd hulde gebracht voor de vele kopjes thee en koffie die zij in de loop der jaren heeft gezet. De heer Rutgers haalde tijdens zijn toespraak een aantal herinneringen op die voor al de oorlogsjaren betroffen. Namens het polderbestuur bood de dijkgraaf het gebruikelijke wandbord aan, als mede een foto en een boekwerk over de spoorwegen; een instelling waar naar de belangstelling van beide heren uitgaat. Namens het personeel voerde de grif fier. mr. J. M. Luteijn, het woord. Onder grote hilariteit schetste hij een aantal voorvallen uit de loopbaan de heer Priester, die hij tekende als een goed collega met groot gevoel voor humor. De heer Luteijn liet zijn beste wensen voor de toekomst verge zeld gaan van enkele geschenken. Ir. H. Visser richtte een persoonlijk woord tot de heer Priester. Hij vond hel; een ondenkbare gedachte dat het polderhuis nu de aanwezigheid van zo'n vertrouwd persoon als de heer Priester moest missen. Hij toonde eveneens waardering voor het grote gevoel voor humor van de scheidende conciërge. Na het officiële gedeelte nam het bestuur, het personeel en een grcot aantal genodigden afscheid van de heer Priester en zijn echtgenote Ook de voetbalvereniging Middelburg waarin de heer Priester reeds vele jaren een bijzonder actieve bestuurs functie vervuld, was met een deputa tie bij dit afscheid aanwezig. Tot besluit, van dit afscheid, dat werd opgevrolijkt door talrijke bloemstuk ken. sprak de heer Priester een dank woord. Toppop-avond In hei. verenigingsgebouw aan de Wil- helminastraat te Sint-Jansteen is er zaterdag een Toppop-avond. De amu sementsvereniging Steen uit Sint-Jan steen verleent medewerking aan dat festijn. Het begint om 20 uur. B. EN W. MIDDELBURG IN VOORSTEL AAN DE RAAD ENIGE MOGELIJKHEID IN DE GEMEENTE MIDDELBURG Om te voorzien In de stortingsmogelijkheid van grof vuil willen burgemeester en wethouder van Middelburg de huidige huisvuilstort plaats aan de Oude Veerseweg mede inrichten voor het deponeren van grof vuil. In een voorstel aan de raad w ordt hiervoor een krediet van 73.000 gulden gevraagd. Het college wil deze stap nemen om-' dat de oude belt voor grof vuil aan de i Oude Veerseweg geen ruimte meer biedt. Ten aanzien van de andere mo gelijke stortplaats, het Ame Zijkanaal, willen b. en w. eerst de uitspraak van de kroon afwachten die een beroep van bewoners van Nieuw en Sint Joos- land tegen het toekomstig gebruik hiervan in behandeling heeft. Mede daardoor wordt verder voorge- steld de in het investeringsplan 1972 opgenomen kapitaaluitgaaf voor de aanleg van de stortplaats Arne 'om te buiten' in een kapitaaluitgaaf voor de uitbouw van de belt aan de Kanaal dijk. Indien de raad akkoord gaat met deze voorgestelde oplossing zal de stort plaats aan de Kanaaldijk de moge lijkheid tot storten op deze, oorsprong kelijke als huisvuilbelt ingerichte plaats, aanzienlijk worden bekort. „Na circa twee jaar zal deze enige in onze. gemeente nog voor storten beschik-i bare stortplaats volledig zijn benut", j aldus b. en w. In dezelfde vergadering vraagt het col- lege de raad een krediet van 42.500; gulden beschikbaar te stellen voor de| aanschaf van een riool-reinigingsinstal- i latie. Verder wordt voorgesteld een. krediet van 117.500 gulden beschikbaar j te stellen voor de aankoop van een| veegmachine voor de gemeentelijke rei-1 nigingsdienst. Deze machine zal dan vooral in de buitenwijken van de stad! worden gebruikt. Woningbouw B. EN W. MIDDELBURG WILLEN 'DE BEUK' MET RUIM 44 MILLE UIT TEKORT HELPEN MIDDELBURG B on w van Middel burg willen de stichting vrijetijdscen trum voor jongeren (De Beuk) te Middelburg ecu subsidie verlenen van ruim 44.000 gulden om het tekort van het centrum te saneren. Dit tekort, over de jaren 1969-1972. beloopt 72.090 gulden. Het tekort bo ven het gemeentelijk bedrag zal dan gefinancieerd worden door het rijk. De gemeenteraad moet. zich in de vergadering van maandag 22 januari over dit voorstel uitspreken. In de toelichting bij het voorstel wijst het college op de gebrekkige functionering van het centrum wat vooral door het ontbreken van de nodige financiën zou worden. Aange zien men overtuigd is van de functie die het centrum voor een bepaalde groep heeft wil men Jeze functie onder bepaalde voorwaarden waarbor gen. Essentiële voorwaarde hiervoor is dan volgens het college sanering van de. schuld. De voorwaarden die aan deze] sanering moeten worden gekoppeld zijn een goed financieel beheer; en een driemaandelijks ver slag. De voorgestelde gemeentelijk subsidie komt overeen met de huur schuld van het centrum aan de ge meente over de jaren 197a, 1971 en 1972. Om de bouw van 124 woningen moge lijk te maken wordt de raad gevraagd bijna 19.000 vierkante meter bouw-j grond in het Zanödorp aan de woning- bouwvereniging "Middelburg' te ver-! kopen. Ook wil het college 600 vierkante rr.e-l ter grond met houten loods bij de Dok haven verkopen aan de watersportver eniging 'Arne'. Voor de financiering van de bouwkos ten van het bejaardentehuis Ter Veste en bejaardenwoningen van de stich ting centrum voor bejaardenzorg vra gen b. en w. de raad garantie te ver lenen voor een geldlening van 120.0001 gulden. ten van het bejaarden))-hedene-ioae In deze vergadering moet de raad zich ook uitspreken over een geldlening van 1.300.000 gulden voor de verbouwing van de concert- en gehoorzaal. B. en w stellen voor renten en aflossing van deze lening te garanderen. Speelplaats In het plantsoen aan de Landluststraat in Dauwendaele is ruimte voor de leg van een kinderspeelplaatsje. De be woners uit de directe omgeving heb ben tijdens een gesprek, zo schrijven L. Franchimont 25 jaar bij de PZC VLISSINGEN Vrijdag was het 25 jaar geleden, dat de heer L. Franchi mont in dienst trad bij de PZC te Vlis singen. Na eerst 16 jaar te hebben gewerkt bij de firma G. W. den Boer te Middel burg, raakte hij in 1940, na de vernie tiging van dat bedrijf, buiten het gra fische vak. Door de groei van de PZC de krant werd toen gedrukt bij de firma F. van de Velde te Vlissingen kon Franchi mont in 1948 aldaar in zijn vertrouw de vak terugkeren. De jubilaris werd vrijdag te zijnen hui ze door directie, bedrijfsleiding en col lega's gefeliciteerd en bedankt voor' het vele werk dat hij, met inzet van! zijn gehele persoon, in het. belang van de PZC heeft b. en w. aan de raad, hun wensen met betrekking tot de inrichting van het terrein kenbaar gemaakt. Zij lieten daarbij hun keus grotendeels vallen op houten speeltoestellen, die aan de kin- tieren meer speelmogelijkheden bieden dan ijzeren en betonnen toestellen. Het college vraagt de raad voor de bekosti ging van een en ander een krediet van 3500 gulden. Het restauratiewerk aan de oude mu ren van de Dampoort aan de Neder- straat, waarvoor aanvankelijk een be drag van 24.500 gulden was uitgetrok ken. kost meer dan was geraamd. Tijdens het werk. waarmee enkel® maanden geleden is begonnen, is aan het licht gekomen dat door doorlopen van wortels in het metselwerk extra werkzaamheden moesten worden uit gevoerd. Voor een en ander is een aan vullend krediet van 10.150 gulden no dig. In de raadsvergadering van maan dag 22 januari komen ook nog enkele benoemingsvoorsteiien aan de orde. Zo wordt wethouder M. A. L. Hubregtse voorgedragen tot lid van het bestuur van Stichting Concert- en Gehoorzaal in de vacature, die is ontstaan door de ontslagname van wethouder mr. J. J. van der Weel. Tenslotte worden de he ren mr. A. Veenhoven en J. J. Claas, beiden aftredend als lid van het be stuur van de Godshuizen, voor r noeming v VOORSTEL B. EN W. MIDDELBURG In de vergadering van maandag 22 januari wordt rle gemeenteraad van Middelburg ge vraagd een krediet beschikbaar te stellen voor de bouw van een twee- klassige kleuterschool. De bouw is noodzakelijk voor de definitieve huis vesting van de openbare kleuterschool *De Dunenhof.' Deze kleuterschool is tijdelijk gehuis vest in twee houten barakken, die niet voldoen aan de huidige eisen. Door de dienst gemeentewerken is een plan vervaardigd voor de bouw van een twee-klassig schoolgebouw op het ter rein Griffioenstraat-Europiaan. In dezelfde vergadering krijgt de raad een voorstel voorgelegd om medewer king te verlenen aan de uitbreiding van de Driest romenschool. Deze school wil in augustus van dit jaar in het buiten Toorenviieat' beginnen met een afdeling voor voortgezet buitenge woon onderwijs voor kinderen met leer- en opvoedingsmoeilijkheden. Bij goedkeuring van de raad wordt mogelijk gemaakt, dat Zeeland, een eerste onderwijsrichting van dit type krijgt. Voor dit voortgezet iom-onder- wijs wil het bestuur van de Driestro- menschool met 30 leerlingen begin nen.

Provinciale Zeeuwse Courant | 1973 | | pagina 7