Bi w Holland America Cruises naar noord enziid; kort en goed m vertegenwoordiger Zon je het willen? Zou je het kunnen? zieken i/erplegen goed n/erk! juimr- Werken Wj de Werken bij de g^nieenfepojitie isgeen gemeent^rajföe isgeaF Wil je de volledige test deen' Vul dan de bon in, knip hem uit en stuur hem on emeenteziekenhuis 'ordrecht bankastraat 57 verpleegkundige PERSONEEL^ Aannemingsmaatschappij JAC. G. VAN OORD NV vraagt ERVAREN UITZETTERS 2 april 1973 op die datum begint onze opleiding voor ieerling-verpiegenden psychiatrisch ziekenhuis "vogelenzang" B.V. SELANC0 3 BETONWERKERS EEN TIMMERMAN ervaren timmerlieden Bouwbedrijf J. Joise Zn. BV Test-je-zdf-formulien 4 3 Als ik een kennis zou moeten 5 Het dragen van een unifora 6 Deze advertentie heb ik A uit mijn hoofd geleerd. Infbmiatiebon: 20 PROVINCIALE ZEEUWSE COURANT JANUAÜ I Alle gewenste informatie geeft gaarne de verpleeg kundig direktrice Zr. A. van der Plas, iedere dinsdag en vrijdag van 11-12 uur of na telefonische afspraak: 01850-32222, toestel 115 of266. Vanaf stationbuslijn 2 of 3p. Positief werk voor gezonde jonge mensen, die een goede op leiding achter de rug hebben en voor een baan voelen waar 100van ze gevraagd wordt. Want theorie en praktijk, studeren en werken, vragen volledige inzet. Jongelui- meisjes zowel als jongens - die in het bezit zijn van het diploma Mulo/Mavo, Havo, Inas of een gelijkwaardige opleiding hebben genoten en die op 1 maart 1973 de leeftijd van 17 jaar en 7 maanden hebben bereikt, kunnen geplaatst worden in de opleiding tot Deze opleiding duurt 3$ jaar eh wordt afgesloten met het Staatsexamen voor het diploma Ziekenverpleging A. De beloning is zonder meer goed: f 610,— per maand bruto tijdens het eerste jaar (excl. verhoging per 1-1-73). Daarnaast tweemaal per maand vergoeding van reiskosten naar huis, een toeslag voor onregelmatige dienst en een ruime tegemoet koming in de eerste aanschaf van uniformkleding. Het Gemeenteziekenhuis is een algemeen goed geoutilleerd ziekenhuis met 574 bedden in twee gebouwen die door een brug met elkaar zijn verbonden. Weg naar Rhljnauwen 12 UTRECHT Telefoon 030 511231 voor werken ln de' zuidelijke provincies en België Zij dragen verantwoordelijkheid: A. voor het uitzetwerk van natte en droge grondwerken; B. voor technische rapportering aan het hoofdkantoor; C. voor verwerking en voorbereiding van gegevens ten behoeve van de afrekening met de opdrachtgevers. Een theoretische opleiding lijkt ons daar om gewenst. Brieven te richten aan bovenstaand adres. Detergenta Nederland Prof. E. M. Meijerslaan 3 Amstelveen Detergenta Nederland N.V. - een werkmaatschappij van Henkei Nederland N.V. - is fabrikante van bekende merken was- en reinigingsmiddelen zoals Dixan, Dato, Witte Reus en Clien. Deze aktieve onderneming zoekt, op korte termijn een voor hot rayon West prabant/Zeeland Wij vragen leeftijd rond 22 jaar opleiding op MULO/MAVO-niveau goede kontaktuele eigenschappen Uw taak: nauwgezet assisteren van de senior-vertegen woordiger probleemloos onderhouden van kontakten met detaillisten Wij bieden een goed salaris goede sekundaire arbeidsvoorwaarden prettige studieregeling Belangstelling I Even een briefje onder vermelding van de letters DJ. aan: Henkei Nederland N.V., Henkei Huis, afd. Personeelszaken, Prof. E. M. Meijers- laan 3, Amstelveen. U kunt ons ook bellen, 020-468555, tst 334. Als u „voor de verpleging voelt", de dag om uw belangstelling in daden om te zetten: De opleiding begint met een ïntroduktie- periode van 11 weken, ter oriëntatie voor de opleiding die u In 3 jaar voert naar het diploma Ziekenverpleging B. Dan volgt een aangename combinatie van praktijk in de paviljoenen en theoretische vorming in ons opleidings centrum. Aan het eind van deze 3 jaar bent u in het bezit van een waardevol diploma, dat u in staat stelt een prachtig beroep met veel toekomstmogelijkheden uit te oefenen. Wie kunnen san deze opleiding deelnemen? Jonge mensen vanaf 17 jaar en 7 maanden met tenminste een MAVO-diploma of met INAS-opleidïng. Belangstelling? Wacht dan niet te lang en neem kontakt op met het hoofd Personeelszaken voor inlichtingen of een sollicitatie. Ons adres is: Rijksstraatweg 113, Bennebroek (bij Haarlem) en ons telefoonnummer (02502) 77 41. te bennebroek (n.h.) UITGAANDE VAN DE VERENIGING TOT CHRIS TELIJKE VERZORGING VAN GEESTES- E* ZENUWZIEKEN. Postbus 27 SCHIEDAM Telefoon 010 -15.74.22 ketelbemefseling - ovenbouw - isolatie Voor werkzaamheden bij nieuw te bouwen raffinaderij In het Sloegebied vragen wij voor directe Indienst treding en ter aanvulling van onze vaste ploeg. GOEDE BELONING. Sollicitaties gaarne aan ons bovenstaand adres (schrif telijk of telefonisch toestel 2, of tel. na 18.00 uur: Wegens uitbreiding gevraagd Duinweg 24 Oosbkapelle - Telefoon 01188-1321 3 onweerstaanbare kennismakingscruises met het s.s. Veendam. Het s.s. Veendam is één van de nieuwe aanwinsten van Holland America Cruises. Het zet op de feestelijkste manier die maar denkbaar is luister bij aan het honderdjarige jubileum dat de Holland Amerika Lijn dit jaar viert. Met cruise-comfort dat z'n tijd ver vooruit is, heet dit van oorsprong Amerikaanse schip u, geurend van vernieuwing, welkom voor de eerste trips onder Holland America-vlag.Voor wélke van de drie kennismakingscruisesvanuitRotterdam u ook kiest, u gaat genieten van ontspannen vakantieplezier dat z'n weerga niet kent Daér staat de 100-jarige Holland Amerika Lijn voor in. 11-daagse cruise naar de verwende subtropen Via Southampton en Lissabon, de schitterende stad aan de Taag, voert deze cruise u naar het prachtige Casablanca van de naast elkaar levende tijdperken en culturen. De terugtocht gaat via het Spaanse kustplaatsje Vigo, het Franse Best en het idyllische St Peter Port Tarieven vanaf f 1615.- Aantrekkelijke reducties voor kinderen die met hun ouders in dezelfde hut reizen. 10-daagse cruise vla Engeland naar ongerept Scandinavië Via het vriendelijke eiland Wight en het veel-geprezen Wales met z'n schilderachtige architectuur koerst u aan op het ruige Schotland. Hoogtepunt van deze cruise: uw kennismaking met de verstilde schoonheid van de Noorse fjorden. Tot slot hebt u nog een dagje Kopenhagen voorde boeg. Tarieven vanaf f 1485.- 10-daagse cruise naar de unieke Noorse fjordenwereld U maakt kennis met een stuk natuurschoon, zoals op nog maar weinig plaatsen ter wereld te zien is. ViaThorshaven bereikt u één van de meest spectaculaire fjorden van Noorwegende Geiranger-fjord. U doet tal van vriendelijke stadjes aan als Vik, Gudvangen en Balestrand. Uw laatste bezoek geldt Kopenhagen. Tarieven vanaf f 1600.- Gaarne ontvang ik nadere informatie over Holland America's Europese cruiseprogramma. Adres- Woonplaats- Mijn reisagent Is:_ f Coupon inzenden aan Holland America Cruises, Postbus 791, Rotterdam. U kunt over de Holland America cruises Holland li ook alle informatie Krijgen-bij uw reis- .-^ggg^:. America bureau oftelefonischonderno.;010-392214 Cruises Een man die het politievak kiest, kiest geen 9 tot 5 baan. Zijn werktijden wisselen. Maar dat betekent ook: vaak vrij zijn op momenten dat andere mannen moeten werken. Vrij om te gaan vissen of je zoontje uit school te halen. Een man die het politievak kiest, kiest voor een beroep dat vaak door het onverwachte wordt beheerst. Hij moet kunnen optreden in de meest uiteenlopende situaties: een inbraak, een verkeers ongeluk, een caféruzie, een bom-melding, een verdwaalde kleuter Een man die het politievak kiest, begint zijn carrière na een opleiding van een jaar aan de politieschool.Voortgezette studies maken van hem een echte „allrounder" die kan worden ingezet voor alle politietaken, zoals recherche, vreemde lingendienst, surveillance, zedenpolitie, verkeerspolitie enz. Keuze genoeg. Een man die het politievak kiest, krijgt een interessant salaris (ook al tijdens zijn opleiding), profiteert van een gunstige ziektekostenregeling, 7% vakantietoeslag, een welvaartsvast pensioen, een 5-daagse werkweek. Kiezen voor het politievak betekent: uitzicht hebben op een goede toekomst Zou je het willen? Hoe weet je nu of je geschikt bent voor politieman? Wel, je m in ieder geval voldoen aan de yolgende basis-eisen: tussen de 17 en 28 jaar zijn, een goede gezondheid genieten, een voortgezet!! opleiding hebben gevolgd en tenminste 1.70 meter lang zijn. Om nu voor jezelf na te gaan of je uit het goede politiehout bent gesneden, kun je een zgn. „Test-je-zelf-formulier" aanvragen. Een 6-tal vragen uit dat formulier vind je hieronder. Als je ze will beantwoorden, ga je gang. In het hokje achter het antwoord dat je kiest, zet je gewoon een kruisje. A. gaat me moeilijk af. A. daar richt Ik mij sterk naar, B. moet je leren in de praktijk. B. daar houd ik rekening mes, De mening van anderen. it volgens mij e orde hand- C. doe ik vlot 2 De politie moet A. hoe dan ook de haven. B. vooral het publiek dienen. C. zelf bepalen wat er gedaan moet worden. arresteren zou ik dat A. weigeren. B. kijken of een collega het kan overnemen. C. zonder meer doen. de Kruisjes zo C. laat me koud. A. trekt me wel aan. B. vind ik normaal als er re voor zijn. C. wil ik liever niet B. goed gelezen. C. vluchtig doorgenomen. Als nu blijkt datjs 3 kruisjes hebt staan in nokje B, dan zou het best eens kunnen zijn dat je zeer geschikt bent voor politieman. In dat geval zouden we je willen uitnodigen om dóór te gaan en snel da informatiebon op te sturen. Het volledige ,Test-je-zelf-formulieralsmede de krant wil ik graag ontvangen. Naam:- Adres: Plaats: -Leeftijd:. - Opleiding:- Bon in gesloten enveloppe zenden aan: de heer J. J. v. d. Zwan, Ministerie van Binnenlandse Zaken, Directie Politie, Binnenhof 19, 'a-Gravenhage.

Provinciale Zeeuwse Courant | 1973 | | pagina 20