Zaterdag
PANDA EN DE MEESTER-RUITENIER
ts
«DIKE
Zondag
televisie
Zaterdag
Zondag
ROCKMUSICAL 'GODSPELL'
IN APELDOORN VERBODEN
Rockmusical 'Hair'
voor de derde
maal in première
„TBOAO IS NOVEM8H t»71
PROVtNCIALI XltUWll COURANT
25
Raad Apeldoorn nam motie SGP-lidaan:
m
Kerkeraad vindt
optreden figuren
musical profaan
4PELDOORV aanleiding
ftn ingekomen schrijven van de
rtrtfornieerde kerk vrijgemaakt te
Lidoom. waarin aan het gemeente-
y,t0ur van deze plaats werd ver-
«Kht de opvoering van de rockmunl-
„j „Godspel'" die voor dit seizoen ln
M programma was opgenomen, te
«rblrden, heeft de raar' van Apel
doom donderdagavond een motie aan
gnomen waarin werd voorgesteld
Bn dit verzoek te voldoen.
r> motie werd ingediend door het
Jaraadslld J- Vlees en kreeg de
van 19 raadsleden. Tegen de
'Kort geding' over
machtsverhoudingen
m
HILVERSUM (ANP) Het NOS
S'wisieprogramma TCort Geding' zal
KT.dagavond in het teken van de
politiek staan.
rmtraal in deze uitzending staat de
«tailing' De machtsverhoudingen in
Nederland worden niet beïnvloed door
d» samenstelling van het parlement'.
r£» stelling zal worden verdedigd
door PSP-kamerlid A. G. van der
toek en worden aangevallen door
fQiuw H. van Someren-Downer
tod) "Kort Geding" is zondag te zien
op Nederland 2 van 21.55 tot 22.45
uur.
AMSTERDAM (ANP) De rockmusl-
cal Hair" is donderdagavond in Am-
j.jrdaa op feestelijke wijze voor de
d=rde maal in ons land in première
aan. In theater "Desmet' werd de
650-ste voorstelling gegeven, wat te
vens de eerste was van de 'cast'
onder de bezielende leiding van de
Schotse Mary McCartney-Clark.
Na de premières in een tent naast het
Olympisch stadion in de hoofdstad
(de eerste 'Hair') en in de stads
schouwburg in Tilburg (de eerste pro-
duktie van "Desmet') was nu Amster
dam san de beurt voor de derde
bewerking, die volgens de medewer
kenden aan vorige afleveringen gewel
dig aan inhoud en presentatie heeft
gewonnen, mede door toedoen van de
nieuwe regisseuse.
Gesteund door het zesmans orkest
rullen de negentien jongelui tot de
kerstdagen in Amsterdam dagelijks
flair' spelen. Met Kerstmis start een
kleine serie voorstellingen in Arnhem.
Daarna volgt een tournee door het
gehele land tot de helft van het
volgend jaar. De opbrengst van de
kaartverkoop van de Amsterdamse
première kwam ten goede aan
medisch comité Nederland-Vietnam.
ADVERTENTIE
ADVERTENTIE
motie stemden 16 van de aanwezigen
B en W zullen nu namens de raad aan
de raad van commissarissen van het
cultureel centrum Orpheus vragen,
„Godspell" van het speelplan te ver
wijderen.
De kerkeraad had in zijn brief aan
de gemeente verzocht de rockmu-'cal
te verbieden omdat m... vond dat
Jezus daarin werd voorgesteld als een
clowneske figuur die tot doel zou
hebben de mensen te vermaken. Men
vond het optreden van andere figuren
in „Godspelleveneens dermate pro
faan, dat het de kerkeraad onbegrijpe
lijk voorkwam dat de opvoering van
deze musical in deze gemeente, waar
van men de inwoners overwegend
christelijk noemde, zou kur- n plaats
vinden.
B en W hadden in een ontwerpbrief
willen antwoorden met begrip voor
het ingenomen standpunt dat on
der verantwoordelijkheid van het be
stuur van Orpheus door de directie
van het cultureel centrum de keuze
van uit te voeren werken wordt be
paald. De meerderheid van de raad
bleek het evenwel niet eens te zijn
met deze visie van het college.
13-00 Nieuws.
13.11 Dingen van de dag.
13.23 (S) Dit is het begin-
jongerenprogramma.
14.43 VARA-Varia.
NOS:
14.45 Frans-Duits-Engels, een
luisterprogramma.
15.30 Gamma van alfa en bèta: een
programma over recente
vorderingen in de wetenschap.
16 00 Nieuws.
16-03 (S) NOS-Jazz.
16-45 Inzet - een programma over
amateuristische
muziekbeoefening.
17-15 Hebt u geluisterd.
radioprogramma's in de
belangstelling.
Zevende Dags Adventisten:
17,40 Scheiding in de toekomst,
lezing.
VARA:
17.55 Mededelingen.
18.00 Nieuws.
18-11 Dingen van de dag.
18-20 (S) Varié: een afwisselende
zaterdagse vooravond.
Verkiezingsuitzendingen:
19.20 Uitzending van de Boeren
Partij.
VARA:
19.30 (S) Brassband Magazine.
20.00 (S) Met de muziek mee
(opn.).
20.40 (S) Koloriet - een veelkleurig
muziekprogramma.
21.30 (S) Licht orkest met
zangsolisten.
22-00 Hallo!.Is daar iemand?: licht
programma.
22-30 Nieuws.
22.40 Het Oproer kraait: rebelse
liedjes van altijd en overal.
23.10 De jaren vijftig in doorsnee -
een ontspannen terugblik.
23.55 - 24.00 Nieuws.
de panty die
benen mooier maakt
(In de lila verpakking)
HILVERSUM-2
12.26
12.30
12.42
13.30
15-30
15.33
17.30
17.32
17.45
Aktua.
Overheidsvoorlichting: Vast en
zeker - een programma over
onze sociale verzekeringen.
Mededelingen t.b.v. land- en
tuinbouw.
Nieuws.
(S) Tross-Country.
(S) Steiger-B: radio-show.
Nieuws-
(S) Als dat zou kunnen:
verzoekplatenprogramma.
Nieuws.
Aktua.
(S) Café-Chantant: liedjes en
muziek.
Verkiezingsuitzending van de
Volkspartij voor Vrijheid en
Democratie.
Nieuws.
Eigentijds
N,V.
terneuien, nieuwstraat 14, tel. 2284
yllssingen, bellamypark 20, fel. 2385
middelburg, markt 29, tel. 5294
19.00
20.00
20-05
20.30
2055
21-15
22-50
23.00
23.55
(S) Kort-binnenkort:
programma-overzicht.
(S) Concert k la carte: klassiek
verzoekplatenprogramma.
Nieuws.
Actua-kl ankbeeld.
Pianorecital.
(S) Om de kunst.
Klassieke orkestmuziek, (gr-).
EO.:
Weeksluiting met samenzang en
meditatie.
Klankbord: actualiteiten,
informatie en commentaar.
(S) Postludium: klassieke
muziek (gr.).
-24,00 Nieuws.
HILVERSUM-3
12.00 Nieuws.
12.03 Elpee pop.
13 00 Nieuws-
13-03 Popstation. (14.00 Nieuws).
15.00 Nieuws.
15.03 Poptater.
16-00 Nieuws-
16.03 Sportshow: sport en muziek.
(17,00 Nieuws).
NOS:
18.00 Nieuws..
18 02 Joost dé Draayer Show.
NCRV:
19.00 Nieuws.
19.02 Denk je nog an die tijd.?, 78-
toeren-platen van Nederlandse
orkesten en solisten.
19-30 That's live'! The Fifth
Dimension.
20.00 Nieuws.
20.02 Drie van u: verzoekplaten en
muziekkwis. (21.0(pNieuws).
22.00 Nieuws.
22.02 Happy Sound: gospelsongs.
22.30 Jazztime-
22-55 Mededelingen.
2300 Nieuws.
23-02 Late date. (24.00 Nieuws).
0.55 - 01.00 Nieuws.
VARA:
8.00 Nieuws-
8.10 Voor stad en land.
8.17 Weer of geen weer: gevarieerd
programma. (Om 9.00
Sportmededelingen)
9.45 Humanistisch Verbond.
IKOR:
10.00 Onderweg. Van de hak op de tak
de kerk door.
10.30 Hervormde Kerkdienst.
11.25 Wilde Ganzen.
11.30 De Open Deur.
11.50 Kom over de Brug-journaal.
AVRO:
12.00 (S) Muzikaal Onthaal: bonte
muzikale show.
13.00 Nieuws.
13.10 De toestand in de wereld.
Panda was een ritje aan het maken
om wat meer van de wereld te zien,
toen hij werd aangehouden door veld
wachter Kleinegrut.
„Wat is er?" vroeg hij, het hoofd naar
buiten stekend. „Ik heb mijn richting
aanwijzer gisteren nog nagekeken,
hoor!"
„Er is een vreemd obstakel op de
weg", legde de politieman uit. „Het is
niet te zien maar men kan er lelijk
tegenaan botsen. Daarom wordt deze
weg afgezet, tot de politie dit onder
zocht heeft".
Panda had helemaal geen zin om
daarop te blijven wachten en toen
hij dan ook het laboratorium van
professor Kalker zag. besloot hij om
daar een bezoekje af te leggen.
De geleerde was juist bezig met een
nieuwe uitvinding, toen hij binnen
kwam.
„Waarom werkt mijn kosmische tijd
meter niet?" vroeg de wetenschaps-
mar zich zorgelijk af. „Ik weet toch
zeker dat al mijn berekeningen
kloppen..."
ADVERTENTIE
Deze week de laatste 3-D foto op uw Shell-
station! De boeiende reis is ten einde. Nog veel
en iang plezier met uw wereldreisalbum.
13.19 Radiojournaal.
13.30 (S) Delta: een tnformatleva
show.
14.10 (S) Studio-Session: licht
orkest.
NOS:
1430 Programma voor de
buitenlandse werknemers.
VARA.
17DO <S> Strijkkwartet, klassieke en
moderne muziek.
17.55 Mededelingen.
18.00 Nieuws.
18.15 Melodieën Expres: licht orkest,
vokale ensembles en
zang solist.
18.30 (SJ Lief zijn voor de buren:
muzikaal feuilleton.
19.00 Van Onderen een actie aan de
basis van de samenleving.
VPRO:
19-30 Nieuws.
19-35 Actualiteiten.
1950 Kuren me*, de huren.
klankbeeld.
AVRO:
20.30 (S) In de kaart gespeeld:
verzoekplatenprogramma.
22.30 Nieuws.
22.40 Radiojournaal.
22.50 (S) Vanavond laat sport:
muziek, sport en Informatie.
2355 -24 00 Nieuws.
MAANDAG
VARA:
7.00 Nieuws.
7.11 Ochtendgymnastiek.
7.20 (S) Spitsuur Amsterdam: lichte
grammofoonmuziek, reportages
en berichten. (7.25-7.30 Van de
voorpagina; 7.54 VPRO: Dezë
dag; 8.00 Nieuws; 8.11-8.23
Dmgxei van de dag).
9.15 (Si Geef me de vijf:
verzoekplatenprogramma. (9.35-
9 40 Waterstanden).
10.30 (S) Muziek voor luisteraars.
(1100-11.02 Nieuws).
ZONDAG
KRO:
8.00 Nieuws.
8.10 Overweging.
8.15 (S) Badinerie: klassieke muziek
(gr.
9.00 Nieuws en waterstanden.
9.15 (S) Laudate: klassieke en
moderne gewijde muziek (gr-).
10.00 Eucharistieviering.
11.00 Nieuws.
11.02 (S) Promenade orkest,
radiokoor en zangsoliste:
amusementsmuziek.
11.55 Mededelingen.
12.00 Kruispunt: magazine en
achtergrondinformatie over kerk
en samenstelling.
12.30 Nieuws.
12.40 Echo.
12.50 Buitenlands commentaar.
NOS:
13.00 (S) Zondagmiddagouverture:
populair-klassieke muziek.
14-15 (S) Concertgebouworkest met
solist: klassieke muziek. In de
pauze: 15.07-15.32 Adempauze:
een cultureel magazine.
16.30 Journalistenforum.
CVK:
17.00 Gereformeerde kerkdienst.
18.00 Kerkmuziek uit Indonesië.
IKOR:
18.30 Bijbel in discussie.
18.58 Wilde Ganzen.
NOS:
19.00 Nieuws.
19.07 De komende week: agenda van
het Nederlandse muziekleven.
1930 (S) Repertorium: moderne
muziek,
20.15 (S) Muziek uit de Barok.
NCRV:
2100 (S) Com nu met sangh:
geestelijke liederen.
21.20 (S) Psalmen: nieuwe
berijmingen - oude zettingen.
21-36 (S) Klassieke muziek (gr.).
21.45 (S) Ik schreeuw het uit,
lezing.
22.00 (S) Kerkorgelconcert: klassieke
en moderne muziek.
22.40 Wachten op nieuws: een
Voorrangdocumentaire over
leven en werken van Samuel
Beckett.
23.30 (S) Amsterdams Kamerorkest
met solisten: klassieke en
moderne muziek.
23.55 - 24.00 Nieuws.
MAANDAG
NCRV:
7-00 Nieuws.
7.02 Het levende woord.
7.08 (S) Preludium: oude muziek,
(gr.).
7.30 Nieuws.
7.41 Hier en nu.
7.55 Aangestipt: programma-
overzicht.
8.00 (S) Te Deum laudamus:
klassieke muziek (gr.).
8.24 Op de man af: evangelisch
commentaar bij de tijd.
8.30 Nieuws.
8.36 Gymnastiek voor de
huisvrouw.
8.45 (S) Plein publiek:
maandagmorgen met mensen en
muziek en om 9.30 Hier en nu,
om 10.15 Voor de kleuters, 1030
Nieuws en 11.30 Hier en nu.
1155 Mededelingen.
ZONDAG
AVRO:
7-00 Nieuws.
7.02 Lukraak: platenprogramma.
(8.00 Nieuws).
9.00 Nieuws.
9.02 Juist op zondag.
10.00 Nieuws.
10.02 Muziek Mozaïek-
VARA:
11.00 Nieuws.
11.02 Klink Klaar - zonder nonsens.
12.00 Nieuws.
12.02 Met vriendelijke groeten.
verzoekplatenprogramma.
13.00 Nieuws.
13.02 NAR: Nederlandse Artiesten
Revue.
NOS:
14.00 Nieuws.
14.02 Langs de lijn: sportreportages
en -beschouwingen, afgewisseld
door grammofoonmuziek. 15.00,
16.00 en 17.00 Nieuws).
18.00 Nieuws.
18.02 Joost de Draayer Show.
KRO:
19.00 Nieuws.
19.02 Op uw verzoek.(20.00
Nieuws).
21.00 Nieuws.
21.02 Andere muziek. (22.00
Nieuws).
22.55 Mededelingen.
23.00 Nieuws.
23.02 Voer voor vogels.
24.00 Nieuws.
0.02 Re-LEX-ez-vous.
055-01-00 Nieuws.
MAANDAG
KRO:
7.00 Nieuws.
7.02 KRO-op-Drie: Discjockeyshow.
(8.00, 9.00,10.00 en
11.00 Nieuw*).
1030-1130 uur
(TELF.AC) TV-ACADEMIE
Waarin cm 1030 uur: Engel* <l*s 5); om 11.00 uur:
Hoe word ik de computer de baas? (les 10):
Herhaüngsles.
16 00 uur:
(NOS)JOURNAAL
16.02 uur:
(KRO) WOP EN FLOP IN WONDERLAND
•Violelta en de bezem'
16.25-17.30 uur'
KLASSEWERK
18 35 uur:
(NOS) TI-TA TOVENAAR
18.40 uur:
(RKPN POLITIEKE PARTIJEN
18 55 uur:
(NOS)JOURNAAL
19.05 uur:
(KRO) KUNT U ME DE WEG NAAR HAMELEN
VERTELLEN, MENEER?
Deel 7: De rauwe raaier'.
20.00 uur:
(NOS)JOURNAAL
20 20 uur:
(KRO) ALGEMENE LOTERIJ NEDERLAND
Bekendmaking van de zesde trekking 1972.
20-25 uur:
DE BEREND BOUDEWUN KWIS
Een spel met 1001 prijzen, onder leiding van Berend
Boudewijn.
22.15 uur:
BRANDPUNT
23.05 uur:
BB-KWIS-KANSKAARTEN
23.10 uur:
EPILOOG
23.15-23 20 uur:
EPILOOG
23.15-23-20 uur:
(NOS)JOURNAAL
NEDERLAMD-2
waar de» niet omheen kso-
21-40 uur:
SPORT
21-50 uur:
COUNTRY AND WESTERN
Gefilmd optredao ran: The Dutch Bluegr
Hobo String Band en The Tumble Weed*.
22 05 uur:
EEN KAR VOL VERHALEN
'Story Theatre' Een groep Jonge acteurs Int
ln moderne stijl het verhaal "De man met de
naar het sprookje van de gebroeders Gnrnrr
vorm van vertellend acteren nemen mime
een belangrijke plaats ln-
22,25 uur:
SPORT
2235 uur:
ANDER NIEUWS
23.00 uur:
(d*-0) POLITIEKE PARTIJEN
23 10-23-15 uur
(NOS)JOURNAAL
rpreteert
ln der*
BELGIË-NED.
18.45 uur:
(NOS) TI-TA-TOVENAAR
18-55 uur:
JOURNAAL
19.05 uur:
(NCRV) HET GOUD VAN DE KRAAIENBERG
Tweede aflevering: .Een kop op een schaal'
19.30 uur:
DIER EN VRIEND
20 00 uur:
(NOS)JOURNAAL
20-21 uur:
(NCRV)SPORT
20.35 uur:
FRANcOIS EN HET LEVEN VAN ANDEREN
René Chevillon. zoon van een slager die op het
abattoir van Parijs werkt, ontdekt op zekere dag dat
hij een geadopteerd kind is. Volkomen uit het lood
geslagen gaat hij naar Gaillard en smeekt hem zijn
werkelijke ouders op te sporen- Een menselijke vraag
1330 uur:
OL AX. DE BROKKEN PI LOOT
Duitse speelfilm van Kurt Hoffman. Hoofdi
Heinz Ruhmann en Karin" Hiznbold-
14.50 uur:
DE TEKENFILM
15-00 uur:
TREFPUNT
16.00-1735 uur:
VOLKSUNIVERSITEIT
18.00 uur:
DE FABELTJESKRANT
1835 uur:
DE VORSTINNEN VAN BRUGGE
19.05 uur:
NATUURMAG AZI NE
1935 uur:
NEDERLANDS; ZOEKLICHT
19-45 uur:
JOURNAAL
20-10 uur:
HALLO BOB. HALLO SAMANTHA
21.00 uur:
DE VROLIJKE DOKTERS VAN ST-SW'ITHIN
21-25 uur:
ECHO
2135 uur:
SHERIFF CADE (CADE s COUNTY)
"De verdrukker*
22-45-22-50 uur:
JOURNAAL
BELGIë-FRANS
1625 Nieuws. 16.30 Landbouwrubriek 16.45 Belgisch
magazine voor de buitenlanders. 17.00 Programma
voor de Italianen ln België. 1830 A vos marques,
spel programma. 1855 Ciboulette et le Cosmo-Clock.
19 00 De Waalse gemeenschap in Brussel. 1930 Anten-
ne-Soir. 19.45 Journaal. 2015 De wonderbaarlijke tuin,
doe. programma- 20-45 Assassins et voleurs. speelfilm
van Sacha Guitry. met Michel Serrault. Jean Poiret,
Magali Noël ea. 22.05 Cinéscope. Gast: Jacques Perrin-
23.15-23.20 Nieuws.
FRANKRIJKRIJSSEL
1805 Kleine lezers worde® groot. 1850 Voor de
kleuters 19.00 Korte film- 1925 Muzikanten in de
avond- 19 45 Journaal. 20.15 Van de hak op de tak.
20.30 Monsieur de Maupassant, of: Het proces van een
kamerdienaar, spel van Armand Lanoux. 22 00 Sérieux
s'abstenlr 2250 Kookpunt, progr van Albert Raisnest
23.20-23.35 Nieuws.
NEDERLAND-1
14.45 uur:
(NOS)JOURNAAL
14.47 uur:
WEEKJOURNAAL
15-07 uur:
THE PARTRIDGE FAMILY
15.30 uur:
CINEMATOGRAFISCH WEEKOVERZICHT
15-38 uur:
LEVEN EN LATEN LEVEN
"Wiidbeheer is ook een vak.'
16.00 uur:
TER VISIE
16-45 uur:
HET ZW ARTE JAAR VAN ZW ARTE PIET
Medewerkenden: Mies Bouwman, Hans Dagelet, Frans
Eppink, Ina van Faassen, John Kuipers. Adrie van
Oorschot, Rob van Reijn, Piet Romer en anderen-
16.55 uur:
VOETBAL- EN TOTO-UITSLAGEN
17.00 uur:
IKOR-KRORKKW OORD VOOR WOORD
17.05-18.00 uur:
(CVK) KERKDIENST
18.20-18.50 uur:
(TELEAC)SPAANS
18.55 uur:
(NOS) TI-TA-TOVENAAR
19 00 uur:
(NCRV) DOOR DE WERELD KLINKT EEN LIED
(6)
19.30 uur:
APEN. MENSAPEN, MENSEN
In opdracht van The National Geografie Society maak
te David Wolper een inventarisatie van de pogingen
om in contact te komen met de mensapen-
20.20 uur:
(NOS)JOURNAAL
20.25 uur:
(NCRV) HERKENT U DEZE MELODIE?
21.30 uur:
PORTRET VAN EEN GROOT SCHILDER
Een programma over Johan Barthold Jongkind (1819-
1891).
22.10 uur:
SINT-NICOLAAS
Drie legenden uit de Sint-Nicolascantate van de Engel
se componist Benjamin Britten.
22.25 uur:
HUMANISTISCH VERBOND
22.35-22.40 uur:
(NOS)JOURNAAL
2135 uur:
KORT GEDING
In dit geding wordt gepleit voor of tegen een stelling
die uit de politieke actualiteit is gehaaid.
22-45 uur:
JOURNAAL
22.50-23.10 uur:
DRUGS: INFORMATIE EN DISCUSSIE
Voorlichtingsprogramma voor docenten en ouders
over de televisieserie
BELGIË-NED.
KANAAL 1
NEDERLAND-2
KANAAL 32
18-52 uur:
(NOS-NOT) VOORAF
18 55 uur
(NOS) TI-TA-TOVENAAR
19.00 uur:
JOURNAAL
19 05 uur:
HET ZWAARD VAN ARDOEW.4AN
"De wrekende nar.'
19.30 uur:
STUDIO SPORT
20.20 uur:
PAN ORAMIEK
20.45 uur:
OH MIJN PAPA
"Mijn broer en ik.'
21.10 uur:
STUDIO SPORT 12)
1030-1130 uur:
EUCHARISTIEVIERING
1430 uur:
VOOR BOER EN TUINDER
15.00 uur:
PROJECT-Z
De Zandstorm.'
15.15 uur:
BINNEN EN BUITEN
17.15 uur
DEUR TOE. DEUR OPEN
1730-18.10 uur
TENUTO
De Philharmonie van Antwerpen speelt "Metamorphose
voor orkest' van Wilfried Westerlinck. winnaar van de
compositiewedstrijd Tenuto 1972. De pianist Andrë
Grignard, eveneens een winnaar van Tenuto 1972 speelt
het tweede pianoconcert van Prokofieff.
18.15 uur:
DE FABELTJESKRANT
18.20 uur
SPORT
18-46 uur
SURVIVAL
"Vogels in Londen.'
19 23 uur
ARME
"Bezoek van zus en zo.'
19.38 uur:
OPENBAAR KUNSTBEZIT
Besproken wordt 'een grote dorst III' van Sipke
Huismans.
19-45 uur:
JOURNAAL
20-00 uur:
SPORT
2025 uur:
WERELDPREMIèRE: HEC RAMSEY
Western met onder anderen Richard Boone.
2155 uur
IK, ENSOR
Film over de Vlaamse schilder James Ensor.
22.20 uur:
JOURNAAL
2225-23.25 uur:
DE ANDERE FILM
'Going Home' van Adolf as MUcas.
BELGIë-FRANS
10.00 Studieprogramma; 11.00 Protestantse kerkdienst:
12.00 Faire le point; 13-00 Journaal: 13-05 Het Symfo
nieorkest van Luik oJ-v. Paul Strauss: werken van
Gershwin; 13.40-14.00 Tentoonstel Imgsagenda; 1430
Daktari: 15-20 Visa pour le monde, onderbroken voor
sport; 2730 Promotion. Lichte muziek: 1840 Bonhom-
met et Tilapir.: 18.45 Sport; 1930 Antenne-soir: 19.45
Journaal: 20.15 Jack. serie naar de roman van Aiphjji
se Daudet: 21-10 Sergio Mendes Brasil 6*.
Ballet; 22.40-22 45 Nieuws.
iphop-
-JflO
FRANKRIJKRIJSSEL
14.15 Sport; 17.00 Trektocht door Frankrijk; 1730
Gevar programma; 1925 Weekoverzicht; 19 45 Jour
naal; 20.10 Sport; 20.40 Les amours célèbres. vierdelige
speelfilm; 2235 Un certain regard; 23 25-23-40
Nieuw*.