Geschenkenregen voor Zeeuwse gehandicapten Strandpaviljoen Oostkapelle mag voorlopig blijven staan Burgemeestersvrouw ging als helpster in bejaardentehuis Verbindingsweg Bergen op Zoom- Zoomweg ALTERNATIEVE SNELWEG WEST- BRABANT-ROTTERDAM GEOPEND Verbindingsweg van 9 km lengte Ongeluk bij Dow: Hoek in de stank door gasolie NIEUW PLEIDOOI VOOR TWEEDE LUCHTHAVEN IN WEST-BRABANT "firma van oorschot firma van oorschot de gehele dag GESLOTEN lu PROVINCIALE ZEEUWSE COURANT 'SPORT STEUNT ZONNEVELD' DEELT DIT JAAR f 23.000,- UIT IN NEGENTIEN JAAR DEELDE SSZ DRIE TON UIT GOES/M1DDELBURG Be- stuursleden van de stichting Sport Steunt Zonneveld hebben vrijdag duizenden guldens en ge schenken overhandigd aan di recties van verschillende tehui zen voor gehandicapten in Zee land. In totaal schenkt de stich ting 23.750,aan zeven instel lingen, die zich bezighouden met de verzorging en de ontplooiing van het geestelijke en/of gehan dicapte kind. Drie stichtingsbestuurders van 'Sport Steunt Zonneveld' gingen ln de loop van vrijdag met een tas vol geld langs de verschillende tehuizen. Dp réeks bezoekjes begon in Goes, in HuT.:e den Berg', waar geneesheer- directeur A- F. R. van Opdorp en verpleegkundig-directe^ IT- E. van Berkel in t,.welschap van de voorzitter van dc oudervereniging de heer D. Dokman de delegatie ontvingen. Voorzitter C. L. Westerweel overhan- digde aan de heer Van Opdorp een cheque van 6250. Huize Den Berg' had namelijk nog een tegoed van ƒ2150 plus het bedrag voor 1972 dat ƒ4500 bedroeg. Daarvan werd afge-j trokken een bedrag van ƒ402 dat! door de stichting is betaald voor het vervoer van twee strandhuizen, waar over Den Berg kan beschikken. Voor zatter Westerweel overhandigde aan dokter Van Opdorp ook een bedrag van ƒ250 voor het ontspanningsfonds en t endien werd aan de directie van het tehuis voor volgend Jaar een bedrag van 1500 voor het maken van een reisje met de pupillen toege zegd. Zowel die ƒ250 als het bedrag van 1500 wordt aan alle tehuizen geschonken. Het laatste bedrag moet gezien worden als een extra cadeautje omdat 'Sport Steunt Zonneveld' vol gend jaar twintig jaar bestaat De heer Westerweel blikte, met het jubileum in het vooruitzicht, nu al even terug. ..Als ik zie wat we in die negentien jaar gedaan hebben, kan ik rustig zeggen: Veel. Ik schat toch dat we in totaal zo'n drie ton aan de verschillende tehuizen hebben kunnen schenken. Overigens is het tegenwoor dig niet meer zomaar 'Sport steunt.....' want er worden nu naast de sportacti viteiten nog heel wat andere zaken gedaan. Zo zijn er nu odk toneeluit voeringen en inzamelingen; op bedrij ven en dergelijke. Bovendien steunen wij niet alleen meer Zonneveld, maar ook andere tehuizen. We houden ech ter onze oude naam. omdat iedereen, die kent SSZ is een begrip" ook het dagverblijf 'De Windroos' en Vijvervreugd in Middelburg, Welgele gen ln Serooskcrke en Zonneveld in Oostkapellc. De verdeling van de ge schenken ziet er als volgt uit: Stichting De Sterre' in Sluiskil krijgt 3.500.-, te reserveren voor een over dekt zwembad; "Den Berg' in Goes krijgt 4.500 eveneens voor een zwembad; 'Zonneveld' in Oostkapelle krijgt 6000 voor de, aankoop van diverse spelen voor de paviljoens, 500 is bestemd voor de ponyclub 'De Hobbits', 500 voor de padvinders- groep 'Luctor et Emergo' en 250 voor de padvindersgroep De Blauwe Vogels'. Voor de aanschaf van een piano en toneelbenodigdheden wordt 3.500 geresveerd. Ipenoord krijgt 1.000. Dat bedrag wordt gereserveerd voor de aankoop van een Volkswagen- busje. Er ïs nu al 2.700 bijeenge bracht. Dagverblijf De Windroos' krijft dit jaar van 'Sport Steunt Zon neveld' 1.500. Daarvoor worden de meest uiteenlopende attributen ge kocht, zoals een hobbelpaard, puzzles, tuinstoelen en een schommel. Het res tant van het bedrag wordt gereser veerd voor een bustocht. Vijvervreugd krijgt 3.250, ook weer voor de aanschaf van allerhande ontspannings materialen. De tehuizen van de vereniging "Kin-i derzorg' tenslotte, krijgen 4-000. Erl worden cadeaus gekocht voor "Huize De Veerse Singel'. 'Huize Welgelegen'.! 'Jongenshuis Het Baken'. Tehuis voor| Werkende Meisjes' en het "Pensionte- huis in Souburg'. Op de foto: Voorzitter C.' L. Wester weel (rechts overhandigt aan genees heer-directeur A. F R van Opdorp van 'Huize Den Berg' in Goes een enve lop met inhoud. In het midden de heer D. Dok-man en flinks) SSZ-be- stuurslid J. Simonse. Foto PZCJ Middelburg Zwembad Het bedrag dat 'Den Berg' krijgt wordt nu gereserveerd voor een bui tenzwembad. Dokter Van Opdorp merkte op dat men niet wil wachten met de aanschaf van het zwembad tot de nieuwbouw over enkele jaren start gaat. gedachten gaan nu naar een verplaatsbaar, verwarmd zwembad. De mogelijkheid be staat en dat benadrukte de heer Wes terweel dat 'Sport Steunt Zonneveld' eigenlijk al op voorhand het hele zwembad financiert. Daarvoor zou dan een regeling getroffen worden. Dokter Van Opdorp; „Iedere inrich ting is gek op een zwembad; wij ook- Ik vind het erg fijn dat voornamelijk door de sportwereld in Zeeland spe lenderwijs eigenlijk geld bijeenge bracht wordt voor de gehandicapten. De heer Dokman. voorzitter van de oudervereniging was uiterst dankbaar voor de activiteiten van de stichting. „Bedankt voor al die jaren dat. u nu al met geschenken bij ons komt" ridus de heer Dokmsn. .Tijdens vorige 'geschenkentournee s' hadden de bestuurders van 'Sport Steunt Zonneveld' al eens opgemerkt dat er een gebrek aan medewerking was in vooral Zeeuwsch-Vlaanderen. Voorzitter Westerweel kon nu heel wat positiever berichten laten horen; „Ook in Zeeuwsch-Vlaanderen worden nu verschillende activiteiten ontplooid. Zo is er al een toneelvoorstelling in Oostburg geweest; er gaan ook dingen gebeuren in Terneuzen en natuurlijk proberen we ook het donateurschap zoveel mogelijk onder de aandacht van de mensen te brengen". Ook aan activiteiten op De Bevelanden ont breek' het op dit moment nog. Op Scho- wen-Duiveland wordt gewerkt aan de opbouw van activiteiten. BezoeEen Vrijdag bezocht de delegatie, diej naar', voorzitter Wes'. ei-weel bestond uit'secretaris-penningmeester J. P- le Due en vice-voorzitter J. Simonse jr.1 In Middelburg bezocht de S_ steunt Zonneveld-delegatie allereerst dagverblijf De Windroos' op het Vij vervreugd-complex. waar men werd ontvangen door het hoofd van het' dagverblijf, mejuffrouw T- van Roon. Tevens waren hierbij aanwezig de di recteur ran de stichting verpleeg- en rusthuizen, de heer M. L. Almekinders en mejuffrouw dr. A. H. A. Bakker, vice-voorzitster van het bestuur van deze stichting. Namens personeel en pupillen dankte mejuffrouw Van Roon de delegatie voor het inwilligen van het verlang lijstje, alsmede voor het, in het voor uitzicht gestelde, extra-bedrag van 1500 gulden voor een reis met de pupillen en de Sint-Nicolaas-bijdrage. „Het is weer fantastisch wat u voor ons gedaan heeft". Hierna bezochten de heren Wester weel. Le Due en Simonse Vijver vreugd, waar de geschenken in de recreatiezaal ten overstaan van de complete staf officieel werden aange boden. Directeur-geneesheer S. Hotten- ton onderstreepte hier de waardering voor het werk van Sport steunt Zon neveld. „Uw activiteiten worden steeds zinvoller als u weet dat op ministerieel niveau allerlei kranen worden dichtgedraaid", aldus de héér Hottentot. Op huize Welgelegen te Serooskerke werden de geschenken voor de Kin- derzorg-inrichtingen aangeboden. Ds delegatie werd hier ontvangen dooi de heer en mevrouw Ossewaarde,; die de leiding van dit tehuis, hebben,Ver der werd het aanbieden van de ge schenken bijgewoond door directeur G- J. de Jager alsmede ds. P. H. A- van der Windt, die het bestuur van Kinderzorg vertegenwoordigde. De 'geschenken-reis' werd 's avonds besloten op zeehospitium Zonneveld in Oostkapelle, waar evenals andere jaren aan het aanbieden van de ge schenken een gezellige avond werd verbonden. Aanwezig hierbij waren onder meer geneesheer-directeur H. A Roebers en dr. F G. Vaandrager. naart en Heyningen. geeft rijksweg 59 aansluiting op de Oude Molensedijk. Voorts lopen de Oude Heyningseweg, de Boerendijk en de Oudlandsedijk met viaducten over de rijksweg heen. Voor de aanleg van de nieuwe weg werd zo'n twee miljoen kubieke meter grond verzet en was 220.000 ton as faltbeton nodig. (Van onze Haagse redacteur) DEN HAAG Een alternatieve au tosnelweg tussen West-Brabant en Rotterdam. Zo beschouwt rijkswater staat de verbindingsweg tussen de Zoomweg en rijksweg 17 (Moerdijk- Bergen op Zoom), die op dinsdag 28 november officieel geopend wordt door ir. A. G. Quack, hoofd ran de directie wegen. Met deze opening ver richt ir. Quack enkele dagen voor zijn pensionering tevens zijn laatste offi ciële daad. De als rijksweg 59 te boek staande verbindingsweg is ruim negen kilome ter lang. De beide rijbanen twee stro oks) worden door een extra brede middenberm gescheiden. De aanleg be- eon al in het voorjaar van 1970. Het werk vergde een investering van f29 miljoen. Oorspronkelijk zou het tracé waar rijksweg 59 nu is gerealiseerd, deel gaan uitmaken van een provinciale verbinding tussen 's-Hertogenbosch en rijksweg 19, de zg Maasroute. In 1968 besloot men echter het gedeelte van deze route tussen de rijkswegen 17 en 19 op te nemen in het rijkswe genplan onder nummer 59. Bij het ontwerpen van de nieuwe rijksweg is er rekening mee gehouden om dit wegvak in de toekomst te laten aan sluiten op de Maasroute, of op een eventueel later aan te leggen Midden- Brabantroute. Rijksweg 59 is zowel in het oosten als in het westen met z.g. trompet- aansluitingen verbonden met respec tievelijk rijksweg 17 (Moerdijk-Bergen op Zoom) en rijksweg 19 (Zoomweg). Voor elke aansluiting was een viaduct nodig. Nabij de aansluiting rijksweg 59-rijksweg 17 zijn ten behoeve van landbouw verkeer twee tunneltjes in de rijksweg opgenomen. Waar de r.ieuwe autosnelweg de toekomstige leidingenstraat tussen Rotterdam en Antwerpen gaat kruisen, is een kunst werk in de rijksweg gebouwd, zodat het wegverkeer geen hinder kan on dervinden van het aanbrengen van de leidingen. In de buurt van de gemeente Fij- HOEK Hoek en omgeving hebben vrijdagmiddag rn een deel van de avond in de stank gezeten nadat bij Dow Chemical een mengsel van gas olie en nafta in het interne kanalen- stelsel was gestroomd. Dat gebeurde bij het aftappen Tan een tank. De nafta- achtige vloeistof verdampte, waarbij zich mede als gevolg van de wind richting een penetrante geur ver spreide. Dow heeft het euvel verholpen door Scheldewater door de kanalen te la ten stromen. Rond 7 uur was de erg ste stank bedwongen. De kanalen staan niet in verbinding met sloten van het waterschap De Verenigde Braakmanpolders': het water stroomt naar de Westersehelde. Bij de gemeente Terneuzen was vrij dagavond niets bekend van de moei lijkheden. Volgens wethouder R. Hol bestaat er een sluitende afspraak tus sen Dow en de gemeente om gemeen telijke instanties in geval van moei lijkheden op de hoogte te stellen. Ter neuzen gaat het ongeval overigens van daag zaterdag onderzoeken. Conferentie gereformeerde ouderlingen in Goes GOES Het comité Zeeuwse gere formeerde ouderlingen organiseert op zaterdag 9 december een conferentie in de Oosterkerk te Goes. De bijeen komst begint om 10.00 uur. Ds, J. C. Seegers uit Goes houdt een inleiding over diverse onderwerpen, zoals on der andere de kindercommunie, de bestrijding van het racisme en homo filie. Na de inleiding wordt er in ge spreksgroepen gepraat. Op de agenda staan ook nog enkele huishoudelijke zaken. Waterschap Walcheren behandelde verzoek verlenging uitstel ALS WEGSCHAP INSTEMT MET PLAATS BIJ PARKEERTERREIN MIDDELBURG Indien de exploi tant van het houten paviljoen op het strand van Oostkapelle van het Weg schap Valcheren toestemming krijgt dit binnen afzienbare tijd te verplaat sen naar een parkeerterrein, dat ln deze omgeving zal worden aangelegd, mag het oavlljoen tot zolang op het strand blijven staan- De algemene ver gadering van het Waterschap Walche ren machti dc vrijdagmorgen bet da gelijks bestuur in die geest deze al geruime tijd slepende 'paviljoen-affai re' op te lossen. Eigenlijk had het paviljoen al op 1 november j.l. afgebroken moeten zijn. Eind vorig jaar verleende de algeme ne vergadering van het, Waterschap Walcheren de exploitant de heer W. Slot van pagina 1 gemaakt, dat zij een luchthaven in Zuid-Nederland het liefst in samen werking met België zouden ontwikke len. Deze gedachte bleek wel aan te spreken bij het bedrijfsleven en de regionale overheid in het Nederland; Belgische grensgebied maar niet bij de regeringen. Van Belgische kant werd er onder meer op gewezen, dat de capaciteit van Brussel nationaal nog lang niet volledig wordt be nut. In het rapport van prof. Kuiler wordt er niettemin van uitgegaan, dat een luchthaven in West-Brabant ook veel vervoer uit Noord-België zal aan trekken. Omgekeerd zal het zakenle ven in Zuid-Nederland liever uitwijken naar buitenlandse vliegvelden als de tweede nationale luchthaven in Noord- Nederland zou worden gebouwd. Dat zelfde geldt ook voor niet-zakelijk ver voer. dat volgens de prognoses om streeks het jaar 2000 80 tot 90 pro cent van het totaal zal uitmaken. Ook voor de toerist spelen tijd en kosten van voor- en natransport een essentië le rol. De bevolkingsconcentratie in de zuidelijke Randstad en het zuiden van Nederland ls zo groot, dat een lucht- Nadelen Prof. Kuiler tilt niet zwaar aan de nadelen van een groot vliegveld voor het milieu en de woonomgeving. Er worden momenteel schone vliegtuig motoren ontwikkeld die weinig ge luidshinder veroorzaken. Bovendien wordt er druk gewerkt aan vliegtuig typen, die aan een zeer korte start- en landingsbaan voldoende hebben. Prof- Kuilers conclusie is dan ook. dat met kennis over de vliegtuigtechniek van vandaag een vliegveld van de toe komst niet beoordeeld kan wor den. De ligging v»n een vliegveld bi.l twee grote havens zal Je concurren tiepositie van zowel het vliegveld als de havens versterken. Prof. Kuiler heeft zich ln het kader van de op dracht van de Brabantse kamers van koophandel niet verdiept in de vraag, waar het vliegveld binnen het West brabantse gebied het best kan wor den gesitueerd. De exacte vestigings plaats zal moeten worden bepaald aan de hand van planologische over wegingen. MEVROUW WISSE WILDE 'BEJAARDEN LEREN KENNEN' „HEB JE EEN NIEUWE MEID?" WISSENKERKE „Ik luister graag naar oude mensen", zegt mevrouw Jacoba WisseLammers, de 42-jarige vrouw van de burgemeester van Wis- senkerke. „Ik heb altijd graag m ze beter willen leren Ze hebben de tijd, ze zijn vrien delijk en ik hoor graag al die len van vroeger over het vroege op staan, het weinige verdienen en de lange werkdagen. Het leeft nog zo voor ze". Mevrouw Wisse wilde het niet bij praten laten. De tien jaar dat zij nu burgemeestersvrouw is in de gemeen te met 3.000 inwoners heeft zij altijd iedereen bezocht die 80, 85 of werd en zij die 40, 50 of zelfs nog langer getrouwd waren. Ze leerde Tiaar' mensen kennen, hun kinderen kennen. Maar het was altijd onder de koffie, altijd als er bezoek en een feestelijke stemming. Me vrouw wilde een completer beeld hebben van het leven van oude mensen. „Hoe zou u het vinden als ik eens een weekje in uw tehuis kom werken?" vroeg zij aan de directrice van 'Vre- destein', juffrouw Flikweert. Dat was een onverwachte vraag. Maar eigen lijk niet zo heel onwelkom, want de directrice zat vorige week met zieke en met de vrije dagen van andere helpster. De burgemeester thuis trok ook even zijn wenkbrau wen op toen hij ervan hoorde, maar dat verhinderde niet dat het plannetje doorging- Wille schort „Maandagmorgen om acht uur trok 1b het witte schort en begon ik met 'kamers doen'. Stoffen, zemen, een dagje in de keuken, de was sorteren en rondbrengen, ik deed het alle maal", vertelt mevrouw Wisse. „Kijk. dan kom je erachter dat Je in zo'n tehuis vier soorten custardvla moet koken", zegt ze lachend. „Met suiker, zonder, met rozijnen zonder suiker en met rozijnen met suiker". „Heb je een nieuwe meid?" vroeg een oude dame, toen de directrice rond ging met de burgemeestersvrouw. Toen de vrouw hoorde dat het me vrouw Wisse was, zei 'ze: „Dat zal wel goed zijn voor een burgemeesters vrouw. Zoveel zal ze in haar leven wel niet gewerkt hebben". Daar kon de 'assistente' het mee doen. Maar ondertussen vond iedereen het even leuk. Ook bejaardenhelpsters was "het erg meegevallen', zoals mevrouw Wis se het uitdrukte. Aanvankelijk hadden ze er een beetje "tegenaan* gekeken. De bewoners van het tehuis („je moet niet zeggen, hoeveel 'zitten' er, daar heb ik iets tegen, die mensen wónen er") vonden wel dat mevrouw 'een lange asem' had. En dan wisten ze nog niet eens dat hun helpster thuis ook haar huishouden erbij deed, vóór zeven uur 's morgens en nè zes uur 's avonds. „Als ik dan in mijn badje lag. dan had ik het ook wel gehad", be kent de burgemeestersvrouw. „De mensen moeten mijn werk niet al te idealistisch zien", zegt mevrouw Wisse. „Ik beleef er gewoon erg veel plezier aan. het is geen opoffering. Soms denk ik wel eens,wie heeft er eigenlijk meer aan dat praatje, dat oude mevrouwtje of ik?" Midavaine uitstel tot rjr—-- 1972. Het Waterschap Wal-v-fl he* paviljoen op het straad'n'* oogpunt van een goed bsbeer -v'S zeeweringen ongewenst. Tiè- sing in het duin bestaan ixrnrï'ti provinciale waterstaat en hV om-- ciaal bestuur; in de duinen inïFX gebouwd worden. In de vergadering van het Waterjch» Walcheren zette dijkgraaf jhr. mT~ C. D. Rutgers van Rozenburg vrilibi morgen uiteen, dat de zaak tW, uitvoerig besproken is door W- lijks bestuur van het watersciia *- het provinciaal bestuur. Het onr-? aal bestuur verleent echter v£- geen beding toestemming Mtii'-U in l duin te plaatsen- Enkele dagen voor de datum vtun het paviljoen afgebroken moest zih l november j l. had de exploitant Óp nieuw uitstel gevraagd, nu int w najaar van 1973. h" Omdat n! een keer uitstel was ver leend en gezien ook het tijdstip op opnieuw om verlenging was Z. vraagd voelde de dijkgraaf janvai lijk niet veel om weer uitstel verlenen, maar er kwam «n r'*-r element in deze zaak, toen een na 'j- hoofdingelanden, de heer P. vise de mogelijkheid van verplaatsing ai- het aan te leggen parkeetterrc noemde. In zijn verzoek om verder uitstel had de exploitant die mogelijk heid wel enigszins gesuggereerd, maar niet concreet genoemd. De heer De Visser: „Het lijkt mij rtó zo'n bezwaar als het nog een jaar blijft staan. Er komt een groot n: keerterrein. Op de Veersegatdam z*- men ook een dergelijk paviljoen b<] een parkeerterrein Op het duin mai niet. op het stand mag rdet. t-z moet hij naar toe?" Voor het hoofd van de technisch» dienst van het waterschap ir. H. Vis ser betekende de mogelijkheid van het parkeerterrein een geheel nieuw element: „Als het daar geplaatst kan worden heb ik geen bezwaar nog een paar jaar te wachten". Gezworene J. A. Janse de Jonge Ion muieerde als leidraad voor het dage lijks bestuur van het waterschap: „Het moet te informeren zijn oi fi» exploitant vergunning krijgt van hei wegschap een consumptietent bü t* parkeerterrein te plaatsen. Als we ker weten dat ht: in 1974 daar ma? staan kunnen we besluiten de exploi tant nog een jaar te geven". In die geest zal thans gehandeld m den. Tijdens de discussie over deze zaak wees hoofdingeland A. Loner nog op de -functie, die het paviljoen heeft voor de gemeenschap, voce ds recreatie en oleitre hoofdingeland ir. Kranen tegen de achterpond vi de plannen et mogelijkheden van de exploitant wa ren. Gezworene E. T. Oosterhuis vond werkt, in welk verband hij enige prak tijkvoorbeelden noemde. Veel werk Meer dan zij doet aan b^jaardenwerk kan een mens bij wijze .van spreken bijna niet doen. Ze is lid van het bestuur van de stichting Protestants Christelijke Bejaardenzorg in de ge meente Wissenkerke" en is overal een graag geziene gast. Zij begeleidt nogal eens, als enige vrouw ln het bestuur, de uitstapjes, die met de bejaarden naar omringende gemeenten gemaakt worden. De stichting b*eheert in totaal 92 be jaardenwoningen. Ook zit zij in de bejaardencommissie, 'de soos', voor ingewijden. „Maar de mensen uit het tehuis (29) zie je daar niet veel. Die hebben kennelijk nog zoveel met zich zelf en met elkaar tc doen, dat ze niet aan de soos toekomen. Vervelen doen ze zich nooit", verzekert ze me. „Ik heb het nog nooit zo goed gehad", vertrouwde een mijnheer haar laatst toe. „Vroeger moest je hele dagen werken voor een paar cent en je had altijd tekort, nu hoef Je niets en houdt nog geld over". Heden overleed, nog onverwachts, zacht en kalm, in het Sint- Antoniusziekenhuis te Oostburg, mijn ge liefde man. onze zorgzame vader, be huwd- en grootvader, de heer PIETER HENDRIK BEUN in de ouderdom van 80 jaar. Aardenburg: C. Beun-Herman IJzendijke: H. P. Beun M. du Pon Zierikzee: J. M. Beun C. F. Beun-Deseyn en kinderen Aardenburg: H. Beun M. S. Beun- Fonteïjne en kind Oostburg; M. Beun E. S. P. Beun de Clerck en kinderen 's-Gravenzande: P. A. Beun J. Beun-Fielemon en kinderen Nieuwerkerk (Zld.): A. P. Beun O. Beun-de Vrieze en kinderen Aardenburg. 24 november 1972 Tuimelsteenstraat 9. De teraardebestelling zal plaatshebben dinsdag 28 november 1972, des namiddags om 15.00 uur, op.de alg. begraafplaats te Aardenburg, na voor afgaande rouwdienst ln de doopsgezinde kerk te Aardenburg, aanvang 14.00 uur. Na afloop van de be grafenis gelegenheid tot condoleren in de 'Ontmoetingsruimte', Heden overleed, na een noodlottig onge val, onze vice-voor zitter, de heer H. M. DEK Bestuur en leden van de P. Vrijheids duif. Heden overleed, zacht en kalm, onze geliefds vader, behuwd-, groot- en overgrootvader JAN ZUIDLIK weduwnaar van Leentje Pieternelia Schipptt, in de ouderdom van 83 Jaar. Nieuwdorp: W. C. Slabbekoom-Zuldllk B. Slabbekoorn Wolphaartsdijk: C. P. Zuidijk A. J. Zuidijk-Barentsen Klein- en achterklein kinderen Wolphaartsdijk, 24 november 1972, Bijsterweg 8. Condoleantieadres: Ring 20, Wolphaartsdijk. De overledene ligt opgebaard in de rouwka mer van ziekenhuis 'Bergzicht' te Goes. Be zoekuren dagelijks van 11.00-12.00 en van 14.00- 15.00 uur. De begrafenis zal plaatshebben op dinsdag 28 november op de algemene begraafplaats te Wolphaartsdijk om 14.00 uur. Vertrek Hotel Ossewaarde om 13.45 uur. Enige en algemene kennisgeving Heden ging, na een langdurige ziekte, moes heen, in het verpleeghuis Ter Poorte te Kou- dekerke, onze moeder, behuwd-, groot- overgrootmoeder, mevrouw FLORENTINA ROSALL. VAN ROOSBROECK weduwe van de heer Jacobus van Oorschot in de ouderdom van 85 Jaar. Vlissingen: J. C. van Zalen -van Oorschot Middelburg: J. van Oorschot M. C. van Oorschot-Dlerca Vlissdngen: P: Quaars-van Oorschot p. J. Quaars Middelburg: J. van Oorschot P. van Oorschot - van Huffeisn F. R. Blommers-van Oorschot G. P. Blommers F. van Oorschot T van Oorschot-Ventevogel S. C. van Belzen - van Oorschot J. van Belzen Engeland: E. van Oorschot Leuntje Pieternelia Schipper. Middelburg: F. van Oorschot J. van Oorschot - Louwerss R. Jobse-van Oorschot H. Jobse Kleinkinderen en achter kleinkinderen Koudekerke, 24 november 1972 Correspondentie-adres: J. van Oorschot. Dam 38, Middelhui. De teraardebestelling zal dag 28 november 1972. op de grafplaats te Middelburg, om 14.00 w» Gelegenheid tot condoleren na de t plechtigheid in de aula Heden overleed onze lieve broeder en zwa ger, de heer E. HARINCK Wegens sterfgeval lijn <le ,aken Dam 38, en Zacharias Jansenstraat 31Ml burg, dinsdag 28 november r

Provinciale Zeeuwse Courant | 1972 | | pagina 10