mode voor kleine prijsjes 17.95 16.95 9.95 99.- 59.- 99.- 29.95 VROOM DREESMANN I Een pantalon in de nieuwste ruiten, een loden mantel voor nog geen 60 gulden en allerlei japonnen die ook al uiterst laag geprijsd zijn: Ribgebreid in acryl. Lange mouw. Doet 't erg goed over een bloeze. Kleuren o.m. zwart, geel. groen en bruin. Small en medium. Slipover Modische slipover van 100% wol in sportief kabeldessin. Leuk te kombinerenmet bloesjes. Kleuren o.m. marine, geel, zwart, rood en groen. Smali en medium. Jacquard japon met korte mouw Geheel gevoerd model van polyester. Twee kleuren. 42 -48. far,ei uard ja Vlot 2-rij modelmet bindceintuur. De stof is polyester. Drie kleuren."42 - 48. Echte wollen jersey in een streepdessin, waarbij u kunt kiezen uit verschillende kleuren. Geheel gevoerd. 42-48. Tersev jacquard ja pon met lange mouw Elegante japon van zuiver wollen jersey. Geheel gevoerd. Diverse kleuren. Ook voor de grotere maten: 46 - 52 Ruitpantalon De nieuwste modelijn in pantalons: de grote ruit. Uitlopende pijp, naar keuze met of zonder omslag. In 6 verschillende ruitstellingen. 36-44. Pullover Ribgebreid met leuke knoop- garnering en 3 kabelsteekjes op voorpand, 100% acryl. In o.m. wit. geel, rood en bleu. S, M en L. Behalve dit model hebben we nog 3 andere, in dezelfde kleuren en T-shirt 100% katoen. Lange mouw. Zeer geslaagd over overhemdbloeze. Veelkleuren, zoals zwart, "eel, groen en marine. Maten S, M en L. Damesmantel Slank afkledende mantel van wollen velours. Met rugceintuur. Kleuren o.m. donkergroen en oudrose. 42 - 48. Loden mantel Sportief wijd model met rugplooi. Behaaglijk gevoerd met step en wollen ruitvoering. Kleuren o.m. groen en marine. 38 - 46 T entmantel Vlot tentmanteltje met rugplooi. De stof is een prachtige kwaliteit velours. Kleuren o.m. roestbruin, groen en zwart. 36 - 44. a Uni pantalon Modern van snit met uitloperun: piipen, waarvan de onderzijde scnuin gesneden is. De stof is polvester/kamgaren met gabardine- effékt. Vijf kleuren, zoals kobaltblauw, rood en zwart. 36-^-

Provinciale Zeeuwse Courant | 1972 | | pagina 32