Douanerecherche in Terneuzen ziet 'Mutci' als smokkelschip Dijkgeschot op Walcheren blijft op oude niveau Vlissingen heeft nu plan half-hoge brug Voor recreatiewoning in Veere nu toestemming b. en w. vereist Jan Simmers organiseerde actie 'Kom over de brug' - seiietifa deliija] 2 BESLAG OP 11 MILJOEN SIGARETTEN Opvallend goed pantalons ruiten ALMANAK OUD-ZIERIKZEEËNAAR Inbrekers Maytair Sint Maartensdijk politie te vlug af PROVINCIALE ZEEUWSE COURANT DONDERDAG 16 NOVEMBÖI»;, 'PANAMEES' WERD WOENSDAG GEHEEL DOORZOCHT TERNEUZEN Volgens de douane recherche in Terneuzen bestaan er zeer sterke aanwijzingen, dat de Pana mese coaster 'MuOci' een smokkel schip is. Het bijna 300 brt. metende scheepje, dat al ruim anderhalve maand in de Terneuzense haven ligt. Is woensdag van onder tot boven onderzocht. De lading van rond de elf miljoen sigaretten is in verband met een civiele procedure in beslag geno men. De coaster eigendom van de Mutci Compania Naviera uit Panama City werd maandagavond 2 oktober met ongeveer twaalf miljoen sigaretten en een aantal grote vaten boordevol ben zine de haven van Terneuzen binnen gesleept, nadat er op de Westerschel- de brand in de machinekamer was uitgebroken. De Mutci op weg naar Beiroet was diezelfde dag hals over kop uit de haven van Antwerpen vertrokken, nadat op verzoek van één van de aandeelhouders van de Mutci Compania Naviera door de rechtbank van Antwerpen een gerechtelijk se- questor was benoemd, om de 'handel en wandel' van de coaster tot in de puntjes na te gaan. De aandeelhouder (een Italiaan) had daarom gevraagd, omdat hij niet helemaal vertrouwde wat er zich aan boord van het schip afspeelde. Volgens adjudant. E- van Loo van de koninklijke marechaussee brigade Terneuzen, hebben zes van de zeven bemanningsleden onder wie de kapitein in Terneuzen het scheepje verlaten en zijn zij op het ogenblik nergens te vinden. Spoorloos miljoen verdwenen sigaretten, omdat deze 'worden geacht te zijn inge voerd'. Volgens berekeningen kan dit de NV Aug. de Meijer op een bedrag van om en nabij de anderhalve ton komen te staan. Op last van de NV De Meijer Is woensdag de overgebleven lading siga retten in beslag genomen. Onder hel toeziend oog van een aantal douane mannen werd het schip dat aan de ketting is gelegd bovendien hele maal onderzocht. Bij deze inspectie werd bekeken of de Mutci mogelijk ook betrokken is ge weest bij de smokkel van wapens of Foto: De sigaretten worden van boord gehaald van de Panamese coaster de Mutci, die al geruime tijd in de haven van Terneuzen ligt. Van de oorspronkelijke lading van ruim twaalf miljoen sigaretten, zijn er inmiddels ongeveer anderhalf mil joen spoorloos verdw enen. Volgens de heer A. C. Leijenhorst, inspecteur van invoerrechten en ac cijnzen in Vlissingen, is er geen enke le reden om aan te nemen dat de partij ongebanderoleerde sigaretten (vierhonderdduizend met een handels waarde tussen de tien en vijftien mille) die eind oktober door douane rechercheurs op de veerboot Perkpol- der-Kruiningen werd onderschept-, van de Mutci afkomstig is. De beide man nen die daarbij werden aangehouden, R- G. de V. (29) uit Rotterdam en de 27-jarige Schiedammer B. S.. verklaar den dat zij de sigaretten uit België hadden gehaald. Iemand die beroeps halve zeer nauw bij de hele affaire betrokken is maar beslist anoniem wilde blijven, vertelde woensdag ech ter dat de sigaretten die op dc veer boot in beslag zijn genomen uit vier verschillende merken bestonden. De zelfde mérken sigaretten werden door 'de Mutci vervoerd. Staartje Voor de scheepvaart, expeditie agentuur maatschappij NV Aug. de Meijer uit Terneuzen kan deze hele zaak nog wel eens een heel onaange naam (fiscaal) staartje krijgen. De NV De Meijer heeft zich nadat de Mutci de haven van Terneuzen was binnengesleept, met alle formaliteiten beziggehouden. Juridisch is het moge lijk, dat de NV door de belastingen wordt aangeslagen voor de anderhalf (ADVERTENTIE) zijn onze Een uitgebreide collec tie in modellen en kwa liteiten, in prachtige en uni-kleuren. Breda Tilburg Goes Roosendaal Middelburg -eeuwse Mist Dat je in de mist makkelijk kunt verdraaien, ondervond een inwo ner van Middelburg enige tijd ge leden toen hij naar Nieuwdorp moest. Het dorp had hij snel gevonden maar hij moest trachten een be paalde lokaliteit te vinden. Omdat het allemaal niet zo vlug ging, besloot de man uit zijn auto te stappen en het iemand te vra gen. Aangezien het in Nieuwdorp 's avonds niet even druk is als in de hoofdstedelijke straten en het zicht bovendien beperkt was door de dichte mist. moest de Middel burger even goed rondkijken voordat hij een ingezetene van het dorp ontwaarde. Na een tijdje meende hij een per soon voor een etalage waar te ne men. ..Kunt u mij zeggen waar ik...." begon de man. terwijl hij in de richting van de persoon stapte Toen hij de etalageruit op drie stappen genaderd was en juist de naam van de lokaliteit wilde noe men kwam hij tot ontdekking dat hij er zo niet achter zou komen. Het was een uit karton gesneden dame in bikini, die voor de dro gisterij reclame stond te maken voor een middel om snel bruin te worden. START OP 11 DECEMBER DEN HAAG Als op 11 de cember ruim 250.000 Neder landers op pad gaan voor de interkerkelijke actie "Kom over de brug' heeft de in Zie- rikzee geboren en getogen Jan Simmers (47) precies anderhalf jaar voorberei dend werk achter de rug. Als perschef verzorgde hij een belangrijk deel van de organisatie. De omvang van het karwei wordt wel het best geïllustreerd door de 135 ton drukwerk die voor "Kom over de brug' van de ~OTTen rolde. Perschef Simmers, in zijn ge wone doen hoofdredacteur van het maandblad „Bijeen" (missie en kerkelijk ontwikkelingswerk), heeft het voorbereiden van de actie als enorm boeiend ervaren. Hij vertelt, dat het noodzakelijk bleek voor de actie een soort interkerkelijke taal te creëren, omdat het woordgebruik van de rooms-katholieke kerk bij het protestantse deel van de bevol king vaak niet overkomt en om gekeerd. Bij het zoeken naar al gemeen begrijpelijke uitdruk kingsvormen kreeg hij hulp van ie uit Noord-Beveland afkomsti ge Jan Filius. „In de vergaderin gen vervielen we dan ook nogal eens in een Zeeuws dialect". Simmers ontwikkelde voor de actie een stijl, die hij omschrijft als „direct op de man en de vrouw af". „Ik ben er op uit geweest", zegt hij. „om heel pre cies te vertellen om welke pro jecten en welke mensen het gaat. Dat leek me doelmatiger dan filo sofisch opgezette betogen met het karakter van een preek of een getuigenis. Misschien bezorg je de mensen die zich inzetten vo^r deze actie daarmee wel een warm gevoel van binnen, maar door het direct verschaffen van informatie maak je de zaak toch een stuk geloofwaardiger. De reli gieuze achtergronden van de ac tie komen dan bijna als vanzelf over". Over hei doel van „Kom over de brug" zullen pers. radio en televisie de komende weken een stroom van gegevens verschaffen. Simmers reisde zelf naar Zuid- Amerika om voor het IKOR een televisiefilm voor te bereiden. Door Nederland gaat ook een „Kom over de brug-boot" varen met een informatieve dia-show. Wanneer deze boot op 26 novem ber in Zienkzee afmeert hoopt Simmers zelf ook aan boord te zijn. Hij vertelt, dat hij een jaar of tien geleden min of meer bij toeval met ontwikkelingswerk in aanraking kwam. In die periode was het geven van voorlichting over ontwikkelingszaken nog een braakliggend terrein. „Het viel me toen al op", aldus Simmers, „dat het voorlichtingsmateriaal dat werd gebruikt geschreven was in een taal die de gewone burger gewoon niet verstond. Aanvankelijk heb ik me bezig gehouden met de vormgeving van het voorlichtingsmateriaal (Sim mers volgde onder meer een op leiding grafisch ontwerper aan de Haagse academie voor Beeldende Kunsten), later ben ik ook de teksten gaan schrijven". Jan Simmers bekent, dat hij zijn journalistieke werk voor „Bijeen" het laatste jaar voor liet grootste deel aan anderen heeft moeten overlaten. Hij verwacht, dat het afronden van de actie na december ook nog wel enige maanden zal vergen. „Al met al zal er wel twee jaar werk in gaan zitten". (ADVERTENTIE) Voetganger op oversteekplaats aangereden VLISSINGEN De voetganger F. W. uit Souburg is woensdagmiddag om streeks 13.20 uur gewond geraakt, toen hij op de voetgangersoversteek plaats in de Coosje Buskenstraat na bij het. Betje Wolf plein te Vlissingen door een personenauto, bestuurd door D. L. uit Vlissingen, werd aangereden. De voetganger werd met een hoofd wond en verwondingen aan het been overgebracht naar het ziekenhuis aan de Koudekerkseweg te Vlissingen. maar na behandeld te zijn. kon hij naar huis terugkeren. De automobilist, die van het Betje Wolfplein kwam, verklaarde door de zon te zijn ver blind. (ADVERTENTIE) ONE-MANSHOW UIT DE OERWERELD Op vrijdag 17 november a.s. komt dei bekende Duitse fotograaf Helfriedj Weyer naar Breda om zijn diaserie te presenteren, die hij gemaakt heeft tij dens zijn toch door het Himalaya-, gebergte. Hij vertoont zijn dia's met behulp van 6 Leitz projectoren op een 12-meter-breed panoramascherm en i schept daardoor een treffende weer gave van de adembenemende schoon-i beid. die deze bergwereld zo boeiend i maakt. Deze show wordt gehouden in de grote zaal van het Congrescentrum 'Het Turfschip', Chasseveld in Breda, aanvang 20.30 uur. Belangstellenden in Zeeland kunnen de toegangskaarten voor deze show, tegen betaling van 2,50 verkrijgen bij Foto Verschuren, Lange Delft 47, Middelburg. Ook kun nen kaarten telefonisch (01180-2603) gereserveerd worden. Deze kaarten kunnen dan tot een kwartier vóór de aanvang der voorstelling worden af-i gehaald bij Het Turfschip in Breda. Tevens organiseert Foto Verschuren, een geheel verzorgde reis Middelburg -, Breda v.v„ incl. toegangsbewijs voor; slechts 7,50. Voor inlichtingen: Foto Harry Verschuren, Middelburg. i DANKZIJ HOGERE BIJDRAGE RIJK EN STIJGING VAN OPBRENGST 'ONGEBOUWD' VLISSINGEN Het dagelijks be stuur van het Waterschap Walcheren stelt voor het dijkgeschot te handha ven op het huidige peil. Dit blijkt uit de onlwerp-begroting, die op vrijdag 24 november in het Polderhuis te Middelburg, aanvang 10 uur, zal wor den behandeld. Het dijkgeschot be draagt thans per hectare ongebouwd f60,38 1.198.481 begroot) en 19,03 per 10(),belastbare opbrengst ge bouwd 1.417.500 begroot). De op brengst van het ongebouwde is 67.500 hoger begroot dan vorig jaar. Deze stijging is bijna geheel te dankei aan hoger geraamde belastbare op brengst van de gebouwde men. van toelichting schrijft het dagelijks bestuur, dat de handhaving van het dijkgeschot op hetzelfde peil te danken is aan de omstandigheid, dat voor 1973 gere kend mag worden op hogere rijksbij drage in het onderhoud van de Noord zee waterkeringen en op een verschui ving van kosten naar de kapitaal- dienst van enige werken van het Bui-I tenbeheer- De rijksbijdrage zal. aldus de begroting stijgen van 454.000 tot 590-000, derhalve een stijging van 146.000. Het dagelijks bestuur acht het begrote bedrag in een juister verhouding staan tot het totaal aan uitgaven. Het totaal aan inkomsten wordt ge raamd op ƒ3.769.000 (voor dit jaar ƒ3.566.000), waardoor een post on voorzien kon worden opgevoerd van 138.000. Inclusief de ramingen voor onvoorzie ne uitgaven geeft de begroting van de gewone dienst een stijging ten opzich te van 1971 van rond ƒ174.000 (vijf procent, vorig jaar 9.5 procent). De posten, die in belangrijke matei bijdragen in de stijging van de uitga ven zijn: salarissen (stijging 68.000), sociale lasten (stijging ƒ48.0001 voorzien (stijging ƒ39.000), •j.'-'tr bmnenDeheer (stijging /28ft») r wegschap (stijging ƒ25000). D» J, werken buitenbeheer is f48.000 ImL dan dit jaar, De salarisstijgingen die boven de begroting uitgaan denkt bc dagelijks bestuur te kunnen dc-)> met de post 'onvoorzien'. SINT-MAARTENSDIJK - Drie kenden hebben dinsdagavond om hit' tien een poging lot inbraak gedaan h de Mayfair-kledingfabriek te «Ir* Maartensdijk. Toen de alarminsuli». tie en het zwaailicht op het dik m de fabriek in werking traden git*.- de drie mannen er met twee into) (een witte Fiat en een rode, mot onbekend) vandoor, aldus de verkU. ring van enkele wandelende dama Negen minuten na het alarm had dt politie reeds de brug over de Een dracht geblokkeerd. Toch bleek dit een te lange periode: hoogst*» schijnlijk waren de twee auto's d» brug toen reeds gepasseerd. Enige tijd geleden ging de atal» stallatie ook in werking toea e: tie is de kans groot, dat hi een proefneming ging. te mee: du: dinsdagavond de toegang tot de fa briek werd geforceerd door middel van het ingooien van een raam, waar door de alarminstallatie met in wer king treedt. Dinsdagavond kort na halft-ien heeft een bromfietser twee auto's zonder verdichting - in grote snelheid over de weg van Sr- Maartensdijk naar Scherpenisie ós. rijden. Tot anderhalf jaar gelees: werd er regelmatig ingebroken bij Mayfair- De kleoingsdiefstallen eoc- centreerden zich daarna vooral tn de Betuwe en oostelijk Noord-Brabant. Volgens de politie is hier sprake ra een grote organisatie. KOSTEN 'UITGEKLEDE BRUG' GEHALVEERD PLANNEN VOOR BOUW BIJ DE. PZEM-CENTRALE VLISSINGEN Er is nu een plan gereed voor de bouw van een halfhoge brug bij de PZEM- centrale te Vlissingen. Een werkgroep, waarin rijkswater staat, provinciale waterstaat-, de provinciale planologische dienst GEMEENTE ZAL NIEUWE VERORDENING SOEPEL HANTEREN VERKOOP VRIJ NIEUWE WONINGEN TAST HET LEEFKLIMAAT AAN... VEERE In de gemeente Vee- re is het thans niet meer moge lijk een woning zonder toestem ming (ontheffing) van b. en w. de bestemming van recreatie woning te geven. De gemeente raad keurde in zijn vergadering van woensdagmiddag een voor stel goed tot vaststelling van een 'verordening op het gebruik van gebouwen en gronden in de ge meente Veere', waarmee dit wordt tegengegaan. Tot nu konden in de gemeente Veere ongelimiteerd woningen worden be stemd tot recreatie- of vakantieverblijf en het was b. en w. vooral een doorn in het oog, dat ook nog vrij nieuwe, met overheidssubsidies gebouwde hui zen als vakantiewoning werden ver kocht, waarmee het woningbouwbeleid ernstig werd doorkruist. Als het om oude, niet voor permanente bewoning geschikte huisjes in de ker nen van Veere of de tot de gemeente behorende dorpen gaat. hebben b. en w. geen bezwaar, evenals bij oude boe renhuisjes op het platteland, die tot vakantiewoning worden verbouwd. In dergelijke gevallen zal het college soe pel optreden en zonder meer onthef fing verlenen. In hun voorstel aan de raad schreven b. en w. onder meer: 'Zoals uw raad bekend is, worden, in het bijzonder de laatste jaren, in nog steeds toenemen de mate woningen aan hun bestem ming voor permanente bewoning ont trokken om te worden gebruikt als recreatie- of vakantiewoning. Onder de woningen die als zogenaamde tweede woning in gebruik worden genomen, zijn ook woningen, die als permanen te woonruimte niet meer in trek waren en somtijds na een vrij grote verbou wing tot vakantieverblijf zijn omge bouwd. Onder de zomerwoningen is echter een zeer groot aantal woningen dat. voor permanente bewoning ge schikt was en dat nog is. Als gevolg van het onttrekken van woningen aan hun bestemming tot permanent woon verblijf, neemt ook het aantal inwo ners af.' Zo was het b. en w. opgevallen, dat het aantal inwoners van de gemeente Veere de laatste jaren maar zeer wei nig toenam, ondanks het feit dat de laatste jaren veel nieuwe woningen ge reed kwamen. Gezien het aantal wo ningen zou het aantal inwoners veel hoger kunnen zijn. 'Deze veranderde bestemming' zo schreven b. en w. in hun voorstel, "heeft het woonklimaat in onze gemeente aangetast. Immers, wanneer buiten het seizoen een groot aantal woningen ongebruikt is der halve onbewoond staat schaadt dit de leefbaarheid van de gemeente en geeft in het bijzonder aan een kern een doods aanzien. Een ongebreidelde ex ploitatie in welke vorm dan ook van vakantie- of zomerwoningen door particulieren, kan tot onaanvaardbare toestanden leiden.' TEGENKANTING Het voorstel werd door de gemeente raad niet negen tegen twee stommen aangenomen. Tegen stemden de ge meentebelangen-raadsleden, de lieren J. A. A. Mol en S. de Bruijn. De heer Mol verklaarde weinig gelukkig te zijn met de verordening, omdat in de be bouwde kom van Veere zelf maar wei nig woningen geschikt zijn voor per manente bewoning. Juist de mensen die hierin wonen, zo betoogde de heer Mol. 'willen graag van hun rommel-' tje af' en kunnen met de vaak niet on aanzienlijke opbrengst van hun wo ninkje een nieuw, van alle comfort voorzien huis laten houwen. „Op deze manier gaan we de minder draagkrachtigen treffen", zo vond de heer Mol, „we doen ze de das om. gaan we het meest kwetsbare deel van onze bevolking benadelen. De jongere generatie wil niet meer in die ouwe hokjes. Ze willen een douche, alle com fort. Ik had liever gezien, dat de ver ordening achterwege was gebleven." In eerste instantie zei de heer P. A. Abrahamse (sgp): „Ik ben het hele maal eens met de heer Mol. Nu wor den oude boerderijtjes op het platte land opgeknapt." De heer J. Pouwer (arp): „Het is een ingrijpende zaak. maar als nu nieuwe woningen, gebouwd met premie, in de toekomst voor recreatie verkocht zou den worden, moet daar een stokje voor worden gestoken. Met een soepel ont- heffingsbeleid komen we er wel." De heer J. Cevaal (chu): „Veere is al dood, andere dorpen gaan langzaam dood. Er is maar één geneesmiddel, dat is deze verordening." De heer B. Arendse (arp): „Ik heb er moeite mee gehad, maar ik zie het als een groot kwaad als nieuwe woningen overgaan in het bezit van andere eige-' naars als tweede woning. Als er spra ke is van een soepel beleid bij het ver lenen van ontheffingen heb ik geen bezwaar. Kleine boerderijtjes moeten opgeknapt kunnen worden." De heer C. Joziasse (arp): „Ik ben gelukkig mee. We moeten proberen leegstand binnen de bebouwde kom tegen te gaan. Ik heb geen bezwaren tegen tweede woningen, maar wel als deze binnen de bebouwde kom staan." In zijn verdediging van het voorstel stelde burgemeester A. de Kam, dat altijd ontheffing mogelijk is en het in de bedoeling ligt de verordening soe pel te hanteren. „We kunnen zonder meer stellen", aldus de heer De Kam, „dat kleine boerderijtjes van onthef fing verzekerd zijn. Opknappen hier van betekent immers een verrijking van het landschap." De laatste jaren is echter een ontwikkeling aan de gang, zo betoogde Veeres burgemees ter. waarin nog weinig jaren geleden met subsidie gebouwde buizen als tweede woning worden verkocht. De mening van de heer Cevaal de stervende dorpen kon de heer De Kam niet geheel delen: „Ik dacht dat het nog een vrij levend geheel was." In tweede instantie gaf de heer Abra hamse (sgp) zich gewonnen: „Als een soepelheid wordt toegepast zoals door u wordt voorgesteld, is mijn bezwaar weggenomen." en de dienst gemeentewerken van Vlissingen vertegenwoor digd zijn, heeft een plan gepro duceerd voor een 'uitgeklede brug', die naar schatting de helft zou kosten van het bedrag, dat voor een hoge brug zou moe ten worden uitgegeven. Uitvoe-, ring van de plannen voor de ho ge brug, die in december van het vorig jaar door de minister van verkeer en waterstaat wer den afgewezen, zou een bedrag van rond de 22 miljoen gulden gevergd hebben. Ir. J. Zuurdeeg, hoofd-ingenieur-direc- teur van rijkswaterstaat in Zeeland: „Er is nog geen beslissing genomen. Er is ten nieuw plan gemaakt, maar de zaak is pas afgerond als de finan ciering ook geregeld is. Men is nu tot een keuze gekomen, die financieel haalbaar lijkt. Ik hoop, dat dat inder daad zo is. Rijkswaterstaat ziet de bouw van de bmg bij Vlissingen niet als een werk, dat tot zijn taken behoort. Als we liet alleen zouden moeten betalen, zou het niet kunnen doorgaan. Dat kan anders liggen als er subsidies worden gegeven. Het gaat er nu om daarvoor toezeggingen te krijgen". De doorvaarhoogte van de half-hoge brug komt volgens de nieuwe plannen te liggen tussen die van de afgewezen hoge en bestaande lage brug. De hoge brug had men willen hebben op onge veer zeven meter boven het water en de bestaande brug is net twee meter hoog. In het nieuwe plan is gestreefd naar vermindering van kosten door vereenvoudigingen aan te brengen, vooral in de aan- en afvoerwegen. Abeele Eventuele bouw van een half-hoge brug bij de PZEM-centrale in Vlissin gen zou niet van invloed zijn op de plannen voor een brug, die als schakel tussen de Dammenweg en de rijksweg 58 bij Abeele gemaakt zou moeten worden. Over die verbinding wordt nog verder gestudeerd. Vrouw gewond na val met fiets GOES Mevrouw S. M.-de K. uit Goes is woensdag na een val van haar fiets nabij de Stenen Brug in Goes in bewusteloze toestand overgebracht naar het streekziekenhuis St. Joanna te Goes. Mevrouw M. reed op haar rijwiel met twee tassen aan het stuur, toen zij een overstekende voetganger, de 16-jarige J. A. C. uit Looperskapelle (Schouwen-Duiveland), raakte. Zij kwam hierbij t« vallen. De plannen voor de bon* Vs nieuwe brugverbinóing over fier fa naal door Walcheren bu Vlissnss dateren al van 1957. Toen brug opgenomen in de eerste tuurschets van de gemeepte. gen. In januari 1966 werd de werk groep ingesteld, die de plannen;wu voorbereiden. Begin 1967 aavufL die werkgroep een hoge brag over o» kanaal te bouwen. De gemeenteree van Vlissingen gaf vervolgens een diet van ƒ250,000 om ea planing werken en de raad stelde nos er f75.000 beschikbaar om grow dat doel aan te kopen- Die bsto» om geld beschikbaar te steUffl den door gedeputeerde staten keurd en op 18 mei 1971 deden toezegging, dat de bijdrage voor as hoge brug uit de infrastracraurp# 1973-1976 hoge prioriteit zou krijgen. In december van het vorig de Vlissingse gemeenteraad hjobl^ handeling van de begroting te n dat het college van b. en -"=1 een gesprek met gedeputeerde rijkswaterstaat en provinciate^ staat de mededeling hadden g.c«- dat de hoge brug er niet zou »oais- De heer W. Drees jr. toen mlaKjj van verkeer- en waterstaat - twee maanden later weten, beschikbaar stellen van geld voor hoge brug geen zaak voor net a maar voor de provincie was. LATER MOGELIJK REGEN no" P^aSk^enkcTe buien. üj> ren ongeveer 7 graden- Enige tijd regen en ongeveer normal» temperaturen. geIald- Weersvooruitzichten in cUfe deld over Nederland. 0 w j: Voor vrijdag: aantal uren zo min. temperatuur: omstrees maal: maximum dr«» streeks normaal: kap5 - pr- periode van mm5tei^>hLi dróóg - cent: kans op een geheel on» maal: 30 procent. 0 tot Voor zaterdag: aantal ure 6 3; minimum temperntuu tempe. den boven normaal, ma»® ratuur: omstreeks "°T^ens 12 uur een droge penode va" hKl qtoo? 60 procent: kans op een ge etmaal: 30 procent. 17 november T Sr 14-35 0315

Provinciale Zeeuwse Courant | 1972 | | pagina 2