FEYENOORDSPELER SCHONK ZIJN PLAQUETTE AAN V.V. MIDDELBURG Burgemeester opende complex sportvelden 'Bonedijke9 OPMERKELIJK GESCHENK BIJ OPENING CLUBHUIS GROEN-WITTEN Plafond Genoeg titels WEINIG VIS BIJ CONCOURS VAN 'DE KAPELSE KANAALVISSERS' PVDA-C0NGRES 00STERSCHELDE FAMILIE BERICHTEN ■nu na 1 uur GESLOTEN 'EVEN KIJKEN' DAM 25 Middelburg 4 PROVINCIALE ZEEUWSE COURANT MAANDAG 9 OKTOBER 1971 MIDDELBURG De voetbalclub Middelburg heeft zaterdagmiddag bij de opening van zijn nieuwe clubgebouw (vlakbij het hool'dveld van het Nadorslpnrk) weer eens ervaren welk een goede Indruk de club nog steeds in het land mankt. Niet alleen van clubs uit directe omgeving kregen de groen- •n in ontvangst iigen home, maar c witten gel uk wen neming van een van het land. Een van de opmerkelijkste geschen ken was wel de Feijenoordplaquette (die de Rotterdammers uitgaven ter gelegenheid van het feit. dat ze in 1970 tot sportploeg van het jaar uitge roepen werden) die Middelburg van een Feijenoordspeler kreeg omdat die zoveel bewondering voor de groen witte ploeg heeft. Erevoorzitter Sal Simonse (die hef clubgebouw opende) maakte er molding van. „Ik mag de naam van de speler overigens niet noemen", aldus de heer Simonse, die slechte kwijtwilde, dat het hier geen in Zeeland geboren speler betrof. „Willem van ï-Ianegem is het niet", aldus de erevoorzitter. De plaquette was meegebracht door de Rotterdam- Se scheidsrechter Versteeg, die gere geld de wedstrijden van Middelburg leidde toen de ploeg nog eerste klas- ser was. Zoals zojuist opgemerkt, erevoorzitter Simonse verrichtte de officiële ope ning en hij hield daarbij zeer waar schijnlijk de kortste toespraak uit zijn lange sportbestuurscarrière. Drie junioren speelden bij die opening een belangrijke rol: van Dicky Verburg kreeg de erevoorzitter de sleutel om de deur van het clubgebouw te ope nen. van Peter van Wijnen kreeg de heer Simonse een oorkonde, terwijl mevr. Simonse van Simon op 't Hof bloemen kreeg aangeboden. Ceremoniemeester Ad Fllpse liet Mid- delburgvonrzit.ter Kees de Keizer de rij van sprekers openen. Het was niet vreemd, dat de heer De Keizer (ge schiedenisleraar) de historie ingedo ken was en daarbij terecht was geko men bij het rampjaar 1672. „Het zag er naar uit, dat. 1972, ook een ramp jaar voor Middelburg zou worden met. de degradatie. Maar gelukkig besloot het vorige bestuur, nog onder leiding van de heer Simonse. om een clubge bouw neer te ztten. En na alle kampi oensrecepties kan ik nu tenminste ook eens een receptie vieren", aldus de Middelburgvoorzitter, die van oor deel was. dat het verenigingsleven met dit clubgebouw veel sterker zal worden. Burgemeester drs. P. J. Wolters ging in zijn toepsraak niet zo ver terug in de geschiedenis: slechts tot 1965, toen hel. Ambonezenkamp werd afgebroken en er voor de hoofdstedelijke sport clubs mogelijkheden werden gescha pen o m'n clubhuis te bouwen. „Mid delburg", aldus drs. Wolters, „deed dat toen niet. omdat; er geen geld voor was, maar er zal wel spijt zijn ge weest dat de club toen niet over de financiële bezwaren heenstapte". Over igens was de burgemeester, er van overtuigd, dat die gevoelens van spijt nu wel verdwenen zullen zijn. Hij releveerde ook, dat na de aandacht voor de voortreffelijke prestaties van het eerste elftal in de tweede helft van de zestiger jaren nu veel meer de aandacht aan de totale vereniging be steed kan worden. Er werd deze middag nog al het een en ander gezegd over het gebrek aan financiële medewerking van de ge meente Middelburg. De burgemeester startte er mee, daarbij inhakend op een artikeltje in de Middelbrugkro niek van de hand van 'Domela Club huis'. waarin onder het hoofd 'Het oproer kraait' melding werd gemaakt van het feit, dat de Vlissingse clubs Vlissingen en Walcheren alle mede werking kregen van de gemeente bij clubhuisbouw, terwijl er in Middel burg niets kon. Drs. Wolters: „Wij waren in de onmo gelijkheid om een garantie voor rente en aflossing van een lening te geven omdat we reeds aan liet garantiepla fond zaten, waarna helaas ook een eventuele subsidie afviel bij de pogin gen om do financiële eindjes van de gemeente aan elkaar te knopen". Drs. Wolters verzekerde, dat de gemeente in de toekomst blijft proberen om belangrijke bijdragen voor de sport te voteren teneinde een goede verstand houding tussen het gemeentebestuur en het sportleven te blijven houden. Van de heer J. Kievit, die gelukwen sen kwam aanbieden namens de lan delijke bond van amateurverenigingen, kreeg de burgemeester te horen, „dat er diverse mogelijkheden zijn om steun te verlenen, vooral als er een wil aanwezig is om te helpen". Daar na kwam de rij sprekers pas goed op gang. Namens de scheidsrechtersvere- niging Walcheren noemde voorzitter B. C. Leijnse het prettig voor de arbiters, dat die in een dergelijk fraai onderkomen even tot rust kunnen ko- men- Namens liet clubluiisêpmité sprak drs. M. C- Verburg, die met o.a. de heer B. Vriesman in 1930 toé de eerste junio ren van Middelburg behoorde, en die er aan herinnerde, dat in feite oudge deputeerde mr. dr. A. J- J- M. Mes (deze middag aanwezig) als eerste met liet idee was gekomen om een clubhuis te bouwen. Drs. Verburg her innerde er aan, dat vele Brabantse clubs, je kunt ze soms amper vinden, schitterende clubgebouwen hadden in de tijd, dat Middelburg nog in oude Nadorstbarak als le klasser te gen ze speelde. „Trouwens, het steekt ons wel, dat Zeeland nu geen enkele eerste klasser heeft- Mogelijk is J" clubhuis een bindmiddel om weer zo ver te komen", aldus de heer Verburg, die ook nog even liet subsidiezijpad inwandelde, „Als we weten dat Mid delburg zo slecht bij kas zit en we lezen, dat bijvoorbeeld de betaalde club Vitesse uit Arnhem drie ton krijgt van de gemeente, dan vind ilt dat onredelijk. En als ik dan zie wat de amateurs gedaan hebben, dan ik, dat is puur amateurisme, hetgeen de profclubs wel niet onbetaald zullen kunnen opbrengen", or kwam natuurlijk een vracht ge schenken binnen. We noemen' onder meer de tafeltennistafel en het voet balspel (alleen voor de pupillen te benutten) van de vetranen, aangebo den door de heer L. M. Hoek, het 3- jaxig onderhoudscontract voor het bui ten-schilderwerk door het schildersbe drijf De Cock, en een girocheque van duizend gulden van ere-voorzitter Si monse. Deze was blij, dat er nu een eind is gekomen aan het zoeken naar onderkomens in allerlei restaurants en verzocht het gemeentebestuur van Middelburg om snel het grote parkeer terrein te asfalteren. „Dit; is toch in het belang van alle sportclubs", aldus de heer Simonse. Zeeuws KNVB-voorzitter I. W. Bakker roemde de zelf wei jtzaamheid van de Middelburgleden bij de bouw van het clubhuis. „Bij dit geweldige clubge bouw hoort een le klasser, ik hoop, dat u dat predikaat weer gaat berei ken", aldus de heer Bakker. Vlissin- genvoorzitter L. Butz haakte er on middellijk op in: „Wij hebben al 4 jaar een clubgebouw, dan mogen wij wel betaald voetbal gaan spelen". Dei heer Butz, en dat deed later ook j Goes-voorzitter Ch- de Kok („ik be wonder de moed om dit clubgebouw neer te zetten") wees er op, dat er a.lle zeilen bijgezet moten worden om dit gebouw goed te exploiteren. Wat dit laatste betreft: de familie Duden heeft spontaan aangeboden dit voor haar rekening te nemen. Anton Schoenmakers, de aanvoerder van het eerste team, legde uit waar om zijn ploeg gestopt is het het behalen van kampioenschappen. „We hadden genoeg titels, we wilden eerst een clubhuis. Ik hoop maar, dat we nu geen 56 jaar moeten wachten voor dat we weer een titel behalen", aldus de aanvoerder. Wim Hoek kwam namens zaterdag- trainer Adrie van de Driest nog een leuk idee lanceren: Van de Driest had een fles vol dubbeltjes en kwartjes gespaard, waarvan de inhoud (tegen betaling) geraden moet worden Voorzitter De Keizer dankte tenslotte iedereen, die meegeholpen heeft aan de clubhuisbouw. Speciale vermeldin gen waren er voor erevoorzitter Si monse, bouworganisator Kees Houte pen en een zevental ouderen leden, de heren Bostelaar sr, La Gace, De Due, C- de Graaf, Slootmans, Pluijmers, Van Westen en Gehrman, mensene zo zei de voorzitter, die vanaf de funde ring' meegeholpen hebben. En dan .is er altijd nog één die daar weer bovenuit steekt en dat was in het Middelburgse geval de heer J. C. de Hooge. „U bent de dvijfveer ge weest bij de clubhuisbouw, waar u van vroeg tol laat bij aanwezig was om aanwijzingen te geven", verzekerde voorzitter De Keizer. Deze overhandig de de beer De Hooge bet enig docu ment, dat aan de openingsdag herin nerde: e enhorlogc met inscriptie. Zegt dan de heer De Hooge: „Het is eigen lijk als een lolletje gegaan". Maar voor hem was toch het cadeau meer waard dan alle uren, die hij erin gesto ken had. NU 25 SPORTVELDEN IN VLISSINGEN DRS. TH. J. WESTERHOUT ONTHULDE NAAMBORDJE Gs willen de subsidiëring liinderuitzending opheffen MIDDELBURG Gedeputeerde staten willen subsidiëring van kinderuitzen- ding niet ingang van 1 januari 1973 in trekken. Een voorstel hiertoe komt in de vergadering van provinciale sta ten van 27 oktober aan de orde Het college volgt hiermee de minis ters. die eenzelfde rijkssubsidie-rege ling per 1 januari 1973 intrekt. De subsidiëring van kïnderuitzending strekt zich thans nog uit over de niet in het kader van de algemene wet bij zondere ziekenkosten erkende inrich tingen. Gs zijn echter van mening dat subsidiëring, die van toepassing is als de financiële omstandigheden van ou ders of verzorgers dit noodzakelijk ma ken, door de thans geldende algemene' bijstandswet niet meer nodig is. VLISSINGEN Het hijsen van de Nederlandse, de Zeeuwse en de Vlis singse vlag gaf zaterdagmiddag aan dat liet nieuwe sportveldencomplex 'Boncdijke' aan de Koudekerkseweg te Vlissingen officieel was geopend en overgedragen aan de Stichting Sport- belangen Vlissingen. Tegelijkertijd werden de clubvlaggen gehesen GPC (voetbal), sportclub Walcheren (voetbal). Mixed Hockeyclub (hockey) en korfbalvereniging Seolto, - alle clubs die gebruik maken van de nieu we velden. De vlaggen werden gehe sen door junioren van de sportclubs, terwijl drie leden van het Trompetter en Jachthoornkorps Oranje Nassau zorgden voor het bijbehorende trom geroffel. Een warm herfstzonnetje zorgde ervoor dat één en ander een zonnig gebeuren werd. Om twee uur precies sprak burge meester drs. Th. J. Westerhout een woord van welkom tot de gasten, die aanwezig waren in een naast het sportveldencomplex opgestelde tent. Aanwezig waren onder anderen diver se raadsleden, vertegenwoordigers van de stichting sportbelangen en verte genwoordigers van de verschillende sportverenigingen. Een speciaal woord van welkom was er voor de heer ir. A. W. de Jager-regionaal directeur van de Heidemij Nederland NV die zeer nauw betrokken was bij de aanleg van de sportvelden, Drs. Westerhout ging nog even terug naar het grijze verleden. „Reeds in het begin van de zestiger jaren werd een aanvang ge maakt met de plannen voor dit sport veldencomplex. Nu bijna tien jaar later is het dan zover. Vooral de laatste jaren is er in een hoog tempo gewerkt. Het is een sportveldencom plex geworden om trots op te zijn" Hij merkte verder op dat Vlissingen met de indoor-accommodatie heslist up to date is en dat nu met de verwezenlijking van het nieuwe com plex ook voor de buitensporten de situatie beslist niet ongunstig is. „Het is natuurlijk onmogelijk volkomen aan de behoefte te voldoen en alle wensen op dit moment te verwezen lijken". De heer Ch. J. Gillissen-Ver- schage, voorzitter van de stk' 'ing sportbelangen aanvaardde in dankbaar heid het beheer en onderhoud van de sportvelden. Ook hij memoreerde nog even het feit dat reeds in 1960 een begin was gemaakt met de plannen van het sportveldencomplex". In deze zelfde periode was er ook een grote toename van de binnensporten. Ge dwongen door de financiën moesten wij een keuze maken. Besloten werd eerst te voorzien in nieuwe accommo datie voor de binnensporten, hetgeen resulteerde in een nieuwe sporthal (1967), een aantal goed geoutilleerde sportzalen en de aanleg van het zwembad. Hierdoor werden de plan nen voor het sportveldencomplex wat uitgesteld. Als we nu balans opmaken zien we dat Vlissingen op dit moment 25 sportvelden, inclusief twee half verharde heeft. Gezien de norm dat er op 1500 inwoners 1 sportveld hoort .te zijn, zouden er nu 29 aanwezig moe ten zijn. We moeten trachten op korte termijn nog acht velden aan te leg gen, waarbij we denken aan uitbrei ding van de sportvelden te Souburg, Irislaan en Baskenburg". De heer Gil- lissen-Verschage betreurde het echter dat het ministerie van erm met gang van het nieuwe jaar geen infra structuursubsidie meer verstrekt. Ook hij dankte een- ieder die had meege werkt aan de totstandkoming van het nieuwe complex, in het bijzonder de Ned. Heidemij, de dienst gemeente werken en de Bataafse Aannemings Maatschappij. Hierna spoedden de aanwezigen zich naar buiten en stelden zij zich op bij één van de kleedgebouwen bij de ingang van het park, waar burgemees ter Westerhout door het onthullen van de naam 'Sportpark Bonedijke' het nieuwe sportcomplex officieel opende. Deze tekst bevindt zich op liet kleedlokaal en is een geschenk van de Nederlandse Heidemij. Na deze opening was het woord ,.og aan enkele sprekers: de heer A- F. van der Pluijm namens de KNVB afdeling Zeeland: „We hebben altijd respect gehad voor wat er in Vlissingen op het gebied van de sport gedaan kon worden". De heer ir. A. W. de Jager, regionaal directeur Ned Heidemij: „Een sportveldencomplex is gereali seerd niet om over te praten, maar om op te spelen. Dank voor de prettige werkverhouding". De heer J. G. Burla- ge, voorzitter Vlissingse Mixed Hockey Club: „Het clubleven speelt zich af rond de velden en het clubhuls. Geluk wensen met deze belangrijke aan winst. Wij hopen dat er voor ons ook spoedig een clubhuis kan worden ge realiseerd". Tot slot sprak de heer M. F. van Hijfte, erevoorzitter van SV Walcheren. Hij maakte van de gele genheid gebruik om de aanwezigen mede te delen, dat met de bouw van een nieuw clubhuis kan worden be gonnen, dank zij de financiële bijdra ge van de gemeente Vlissingen. Om half drie begonnen op de nieuwe vel den, die bestaan uit 3 voetbalvelden, 2 hockeyvelden en een half verhard oe- fenveld met halogeenverlichting, een aantal wedstrijden in verschillende takken van sport. Het nieuwe com plex is verder voorzien van twee kleedgebouwen met elk zes kleedloka len. De gebouwen zijn voorzien van douches met warm en koud stromend water en toiletten. Ook is een ruime parkeerplaats aanwezig. Tussen wedstrijden door vond een optreden plaats van het Trompetter- en Jacht hoornkorps Oranje Nassau met het majorettenpeloton. Uitslagen Hieronder de uitslagen van de wed strijden: Voetbal Walcheren A I Serooskerke A I 3-1, Walcheren B I! - Middelburg B VII 4-0, GPC III SVD I 0-5, GPC IV - Serooskerke IV 2-3- Hockey: Vlissingen A - Middelburg A j. 12-0, Vlissingen F - Breda F m. 1- 4, Vlissingen B - Middelburg B j. 5-3, Zeevaartschool - Vlissingen 1-5. Korf bal: Seolto Adsp. A - Swift A III 14-0, Seolto I - Animo II 5-4. PZC-beker voor A. v. d. Schraal Vereniging werd met vandalisme geconfronteerd KAPELLE Nog nooit heeft de hengelsportvereniging 'De Kapelse Ka- naalvissers' onder zulke fraaie weers omstandigheden als zaterdagmiddag haar internationaal liengelconcours ge houden, maar ook nog nimmer is er bij een wedstrijd van deze allure zo weinig vis gevangen. De heer A. van de Schraaf uit Kapelle had dan ook aan een vangst van twee palinkjes 290 gram voldoende om de eerste prijs, een radiomeubel, in ontvangst te mogen nemen. Het fraaie prijzenpakket dat in hotel De Zwaan' stond uitgestald kon met moeite worden uitgedeeld. Kort voor dat de uitslagen bekend werden ge maakt, deelde voorzitter L. C. Oele mede, dat een ieder die vis gevangen had, een prijs zou krijgen. Een zaak, waar de vereniging nooit tevoren mee is geconfronteerd, is dat er vandalis me werd gepleegd. Rond veertig paal tjes die de bestuursleden de avond van tevoren langs het kanaal door Zuid- Beveland als plaatsaanwijzing voor de deelnemers hadden uitgezet, waren in het water gegooid. Ofschoon bekend is dat er in het kanaal door Zuid- Beveland niet veel vis wordt gevan gen, valt een totale vangst van enkele kilo's bijzonder uit de toon. Niet min der dan 470 hengelaars hadden zich rond één uur als een lang lint tussen de Postbrug en Vlakebrug opgesteld, wachtend op het sein om in te leggen. De drie uur durende wedstrijd werd vervolgens in grote spanning vol bracht vooral wanneer een hengelaar beet had wetende, dat de uitslag mee telt voor het Delta-kampioenschap. Vol lof was voorzitter Oele over de medewerking die verkregen werd met het zoeken van een ligplaats voor de schepen die in verband met de wer ken aan de sluizen te Wemeldinge allemaal werden geloodst naar de Wemeldingse zijde van de Postbrug. De avond daarvoor hadden verschil lende schepen ligplaats gezocht op het stuk kanaal waar de wedstrijd plaats Economische Raad van West-Zeeuwsch- Vlaanderen wil verdere uitbreiding luchthaven Oostende BRUGGE De raad van beheer de Westvlaamsc economische raad is vóór verdere uitbreiding van de lucht haven van Oostende. De raad van beheer is van oordeel dat volledige prioriteit verleent dient te worden aan de verlenging van de bestaande baan, zodat ook de grotere types vliegtuigen op htm normale be lasting kunnen starten. De raad van beheer wenst tevens dat onmiddellijk een nieuwe baan wordt aangelegd om de milieuhinder van het vliegveld te beperken en de exploitatiemogelijkhe den te vergroten. De raad heeft zijn standpunt reeds meegedeeld aan de nationale commissie voor de lucht vaartinfrastructuur. moest vinden., In zijn dankwoord betrok voorzitter Oele allen die hun medewerking tot het slagen van het concours hebben verleend: Winnaar A. van de Schraaf mocht naast een bos bloemen ook nog twee bekers in ontvangst nemen, waaronder de PZC-beker als prijs voor de eerst geëindigde Zeeuw. De beker voor de best geklasseerde bui tenlandse deelnemer ging naar C. de Becker uit Antwerpen en eenzelfde prijs plus boeket bloemen mocht me vrouw Schouw uit Halsteren ontvan gen als eerst geëindigde dame. De verenigingsprijzen (bekers) werden gewonnen door 1 HVKK, Kapelle, 1305 punten, 2 EGHV, Goes, 885, 3 'Zeester', Halsteren 750 en 4 'De Zand- kreak', Wolphaartsdijk, 725. De individuele uitslagen zijn: 1 A. v, d. Schraaf, HVKK, Kapelle, 290 pun ten, 2 J. de Zwart, HVKK, Kapelle, 285, 3 L. de Sutter, HVKK, Kapelle, 285, 4 M, Verhagen, 'Eendrachtsvis sers', Nieuw Vossemeer, 280, 1 Eversdijk, HVKK, Kapelle, 280, 6 J. Bogaard, 'Zeebaars', Scherpenisse, 7 J. A. van de Bliek, EGHV, Goes, 270, 9 J. J. van Heze, Goes, 260, 9 Rijkhals, De Pilk', Hansweert, 260, 10 P. Liplijn, EGHV, Goes, 250," 11 me vrouw Schouw, 'Zeester', Halsteren, 240, 12 D. Nachtegaal, 'De Zandkreek', Wolphaartsdijk, 240, 13 F. Janssen, 'Glijmenvissers', Lepelstraat, 230, 14 J. Slimmen, 'Zandkreek', Wolphaartsdijk, 230, 15 J. C. Hoogesteger, 'Reimers- waal', Krabbendijke, 225, 16 mevrouw A. Bakx, 'Zeester', Halsteren, 220, 17 J. de Lange, Kapelle, 200, 18 J. Haring, 'Leeglopers', Heinkenszand, 200, 19 J. la Grand, 'Zandkreek', Goes, 195, en 20 P. Karreman, 'Eendrachts vissers'. Steenbergen, 190. Slot van pag. 1 door de uitslag van de stemming. Hij noemde de beslissing van het congres onverstandig, omdat nu opnieuw de naar zijn oordeel valse hoop is ge wekt dat het nog mogelijk zal zijn de Oosterschelde open te houden. Ook de heer Roels, die op het congres zelf niet als spreker kon optreden omdat hij geen afgevaardig de is, zei zich vrij te voelen ten aanzien van de Oosterschelde een an dere opstelling te kiezen, „Ik kan me niet houden aan de inhoud van deze paragraaf. Tegen een nieuwe Delta commissie en een nieuw onderzoek heb ik geen bezwaar, wel tegen het tegelijkertijd temporiseren of staken van de werkzaamheden". PPR-applaus Het congres van de PPR applau- diseerde luid toen lijsttrekker Bas de Gaay Fortman de beslissing van het PvdA-congres over de Oosterschelde- paragraaf bekend maakte. Het eerste-kamerlid Van Huiten noemde het typerend voor de ontwik kelingen dat een tot voor kort regio nale zaak als de Oosterschelde dit jaar als een nationaal item wordt gezien. Bij D'66 vo'stond men met het doen van een za olijke mededeling over het met PvdA en PPR bereikte Oosterscheldeakkoord. Dickey Verburg overhandigt ere-voorzitter Simonse de sleutel voor de ope ning van het Middelburgse clubhuis gUUJUUUEZXKU J. WISSE en S. WISSE- VAN MALDEGEM hun 40-jarig huwelijks feest te vieren. Receptie zaterdag oktober 1972, van 16.00- 17.30 uur, in hotel Blanckert, Pottenmarkt 12, Middelburg. Sint-Laurens, oktober 1972. v. Cittersstraat 10. Met droefheid geven wij kennis, dat heden is heengegaan onze innig geliefde vader en opa HUGO ADRIAAN ZANDEE in de ouderdom van 65 jaar. Wilrijk (België): D. J. van Kleunen - Zandee P. van Kleunen Ronald Kloetinge: J. C. van Nieuwenhuijze - Zandee J. J. van Nieuwenhuijze Huib en Annemarie Kloetinge, 7 oktober 1972 Huijsvaertseweg 2 De begrafenis zal plaatsvinden op woensdag 11 oktober 1972, om 2 uur, op de algemene be graafplaats te 's-Heer-Arendskerke. Gelegenheid tot condoleren na de begrafenis in Het Trefpunt', 's-Heër-Arendskerke. De overledene ligt opgebaard in de rouwkamer van ziekenhuis "Bergzicht' te Goes. Gelegen heid tot bezoek dagelijks van 11 tot 12 uur en van 2 tot 3 uur. Geen toespraken Heden overleed, tot onze diepe droefheid, onze broer, zwager en oom Goes: A. H. Zandee A. H. Zandee - Kodde Oudelande: C. C. Zandee A. J. Zandee - Smallegange 's-Heer-Arendskerke: J. E. W. Vermet - Zandee Kruiningen: H. C. Baarens A. Baarens - van Aalst Neven en nichten Goes, 7 oktober 1972 Heden overleed in het r.-k. ziekenhuis 'Sint- Joanna' te Goes, tot onze diepe droefheid, zacht en kalm, voorzien van de H.H. sacramen ten der zieken, onze lieve, zorgzame man, va der, behuwdvader, grootvader en overgroot vader ANTHONY CAPELLO echtgenoot van Petronella de Hond op de leeftijd van 80 jaar. Heinkenszand: P. Capello - de Hond Goes: J. J. Capello Heinkenszand: C. de Jonge - Capello H. de Jonge Heinkenszand: Th. de Jonge - Capello J. de Jonge Heinkenszand: C. Priem J. Priem-Koens Klein- en achterklein kinderen Heinkenszand, 8 oktober 1972 Kerklaan 14 De plechtige uitvaartdienst zal plaatshebben Op woensdag 11 oktober a.s., om 10.30 uur, in de parochiekerk van de H. Blasius te Hein kenszand, waarna de begrafenis op het r.-k. kerkhof aldaar. Rozenkransgebed dinsdagavond om 7 uur in voornoemde parochiekerk. De overledene ligt opgebaard in de rouwkamer van het Sint-Joannaziekenhuis te Goes. Wegens sterfgeval zijn wij DINSDAG 10 OKTOBER Zuidzande, Terneuzen Ook onze modelwoning te Breskens God heeft plotseling tot Zich genomen, op de leeftijd van 78 jaar, onze geliefde vader, be huwd- en grootvader CORNELIS BOON weduwnaar van J. M. Blom in leven dienaar des Woords van de Gereformeerde Kerken (1 Petrus II6). Vlissingen: N. J. Boon J. Boon-Lorier Paderborn (Did.): J. M. Boon M. E. Boon - Blauschefc Oost-Souburg: H. J. v. d. Driest - Boon A. R. v. d. Driest En kleinkinderen Dieren, 4 oktober 1972 Adm. Helfrichlaan 12 Correspondentie-adresN. J. Boon, Goeman Borgesiusstraat 41, Vlissingen Op wens van de overledene heeft de begrafenis in stilte plaatsgevonden op de algemene be graafplaats 'Heidehof' in Apeldoorn. Met diepe smart geven wij kennis van het nog onverwachte overlijden van onze lieve en zorg zame moeder en oma, mevrouw ENGELINA CORNELIA VAN LOO- SCHUIT sinds 14 maart 1968 weduwe van de lieer Karei Johannes van Loo op de leeftijd van 84 jaar. Middelburg: J. J. van Loo - Leynse Goes: R. D. P. Huijbregsen - van Loo Middelburg: M. Verhulst - van Loo Zwolle: E. C. de Vries - van Loo F. de Vries, Rijsoord: J. P. Kögeler - van Loo G. A. Kögeler Goes: D. Schouten-van Loo S. Schouten Kleinkinderen en achterkleinkinderen 6 oktober 1972 De overledene is opgebaard te Middelburg, Bogardstraat 30. Gelegenheid tot condoleantie- bezoek is dinsdagmiddag van 15.00 tot 18.00 uur. De teraardebestelling zal plaatsvinden op woensdag 11 oktober 1972 te 14.00 uur, op de algemene begraafplaats te Middelburg. Na af loop van de plechtigheid bestaat er in de aula gelegenheid de familie te condoleren. Met droefheid geef ik" kennis van het overlij den van mijn lieve zuster, mevrouw ENGELINA CORNELIA VAN LOO- SCHUIT weduwe van de heer K. J. van Loo op 84-jarige leeftijd. Mw. J. P. Schuit Goes, 6 oktober 1972 L. de Colignylaan 2 Enige en algemene kennisgeving Heden overleed, tot mijn diepe droefheid, na een langdurige ziekte, mijn innig ge liefde man GERHARD-JOHANN BARNEVELD in de ouderdom van 73 jaar. Middelburg: G. Barneveld- Mulder De teraardebestelling zal plaatsvinden op woensdag 11 oktober 1972, om plm. 13.00 uur, op de algemene begraafplaats te Mid delburg. Middelburg, 6 oktober 1972 Abeelseweg 47 De overledene ligt op gebaard in het mor tuarium van het zie kenhuis 'Betbesda' te Vlissingen. Bezoek uur dagelijks van 17.30 tot 18.30 uur. PLAATS UW FAMILIEBERICHTEN IN DE PZC Langs deze weg wil lk fa milie, vrienden en kennis sen hartelijk danken voor de blijken van belangstel ling, bij mijn 85ste verjaar dag ondervonden. Kapelle, oktober 1972 Wij zijn zeer getroffen door uw blijk van medeleven na het overlijden van onze lie ve man, vader en opa JOHANNES CORNELIS KOSTER n zeggen u daarvoor harte lijk dank. Mede namens de kinderen, E. Koster-van de Vrede Ps. 90 1 nw. ber. Heden nam God tot Zich, op het onver wachtst, onze lieve zoon en broer JOB FRAAN JE echtgenoot van N. Rottier K. Fraanje J. Fraanje- van Westen en kinderen Lewedorp, 7 okt. 1972 Burg. Vermetstr. 19 Voor COUPONNEN in vele Nederlandse merktapijten... voor aantoonbaar lagere prijzen in vele Nederlandse Zeelands tapijt- merktapijten specialisten voor vakwerksea-viceen nog veel Tel. 01180 - 5118 DAM 25 MIDDELBURG

Provinciale Zeeuwse Courant | 1972 | | pagina 4