lü '£inj GEMEENTELIJKE MIDDELBARE HANDELS AVONDSCHOOL MET 3- EN 5-JARIGE CURSUS E a> Aanbesteding sportzaal in Kloosterzande Trimclub uit Vogelwaarde bestaat 3 jaar PROVINCIALE ZEEUWSE COURANT DONDERDAG 10 AUGUSTUS 197j Hodon overleed, na een droevig ongeval, onze geliefde man en der kinderen zorgza me vader FRANS BOOGERT op de leeftijd van 44 jaar. Do Heere sterke ons In dit zware verlies. Do diepbedroefde weduwe en kinderen, M. Boogert- Hoogerland Trudie en Aart Kees Els I-Ieleen 's-Gravenpolder, 9 augustus 1972, Provinciale weg 9. De overledene ligt op gebaard in de rouw kamer van ziekenhuis 'Bergzicht' te Goes. Gelegenheid tot be zoek dagelijks van 11 tot 12 uur en van 2 tot 3 uur. De begrafenis zal plaatshebben DV op zaterdag 12 augustus 1972, om 1 uur van uit de vergaderzaal der Geref. gem., in gang Nazareth. Heden werd tot onze diepe droefheid van ons weggenomen door een droevig on geval, onze geliefde zoon, schoonzoon, broeder, zwager en FRANS BOOGERT op de leeftijd van 44 jaar. 's-Gravenpolder: D. Boogert N. Boogert-Bosman Kloetinge: H. C. Joppe- Boogert J. Joppe Heinkenszand: C. Poortvliet- Boogert M. Poortvliet Goes: M. Janse-Boogert M. Janse Kruiningen: P. Boogert L. Boogert- v. d. Hoek 's-Gravenpolder: J. L. Boogert Neven en nichten 's-Gravenpolder, 9 augustus 1972. Heden overleed, na een droevig ongeval, onze geliefde schoon zoon, zwager en oom FRANS BOOGERT op de leeftijd van 44 jaar. 'En wij vlieden daarheen'. Psalm 9010. De diepbedroefde familie Hoogerland. RECTIFICATIE Heden werd plotse- ling uit ons midden weggenomen, onze zeer geliefde vrouw en zorgzame moeder TJENG AROEN echtgenote van Jan Westerveld, op de leeftijd van 52 jaar. Uit aller naam, J. Westerveld Middelburg, 8 augustus 1972, Baljuwlaan 70. De overledene opgebaard in mortuarium van het Gasthuis te Middel burg. Bezoekuur da gelijks van 17.30-18.30 uur. De teraardebestelling zal plaatshebben op vrijdag 11 augustus 1972, om 12130 uur op de algemene begraaf plaats te Middelburg. Vertrek vanaf Bal juwlaan 70 om 12.15 uur. ligt Heden overleed onze geliefde broeder, zwa ger en oom, de heer J. OVERWEEL op de leeftijd van 66 jaar. Zij die hem gekend hebben zullen besef fen wat de familie in hem verliest. Uit aller naam, M. Overweel Middelburg, augustus 1972. Bree 43. Heden overleed, onze beste zwager en oom, de heer J. OVERWEEL Uit aller naam, M. J. van der Wees A. M. van der Wees- de Jonge Plotseling werd van ons weggenomen, door een noodlottig ongeval, onze medewerker en col lega FRANS BOOGERT op de leeftijd van 44 jaar. Zijn ijver, toewijding en vriendschap zullen wij niet vergeten. Directie en personeel Aannemingsbedrijf Duijnhouwer B.V. Goes Heden werd. na oen geduldig gedragen lijden, van ons weggenomen, onze innig geliefde man en zorgzame vader, behuwd- en grootvader JAN OVERWEEL in leven ridder in de orde van Oranje Nassau, op de leeftijd van ruim 66 jaar. Middelburg: M. J. Overweel-de Jonge Zwolle: A. A. Overweel T. Overweel-Koelhuls Richard Middelburg, 8 augustus 1972, Bagijnhof 27. De overledene ligt opgebaard in het mortua rium van het Gasthuis te Middelburg. Bezoek uur dagelijks van 17.30-18,30 uur. De teraardebestelling zal plaatshebben op za terdag 12 augustus 1972, om plm. 12.00 uur, op de algemene begraafplaats te Middelburg. Vertrek vanuit Bagijnhof 27 om 11.45 uur. Op 8 augustus is, na veel lijden, overleden, on ze geliefde zuster en tante, mejuffrouw ADRIAN A VAN DEN BROEKE op de leeftijd van 69 jaar. Halsteren: L. Domrnisse- van den Broeke W. Dommisse Vrouwenpolder: M. van den Broeke Sint-Laurens: W. van den Broeke-Janse Middelburg: L. van den Broeke L. van den Broeke- Jongepier Noordwijkerhout: J. van den Broeke C. van den Broeke de Visser Neven en niohten Schoolstraat 21, Vrouwenpolder De teraardebestelling zal plaatshebben vrijdag 11 augustus, om 14.00 uur, op de begraafplaats te Vrouwenpolder. Vertrek van Schoolstraat 21 om 13.50 uur. Na een geduldig gedragen lijden overleed op de leeftijd van 72 jaar, mijn liefste man, onze lieve vader, schoonvader, grootvader en over grootvader JOHANNES ECKHARDT Vlissingen: D. Eckhardt-de Putter Souburg: N. Kasse-Eckhardt W. Kasse P, Eckhardt J. Eckhardt P. C. Eckhardt-de Bree Hilversum: P. F Eckhardt P. M. Eckhardt-van Ast Kleinkinderen en achterkleinkind De overledene is opgebaard in de rouwkamer van het Bethesda-St-Josephziekenhuis, Koude- kerkseweg, ingang Joost de Moox-straat. Be zoekuur dagelijks van 18.30-19.30 uur. De rouwdienst zal worden gehouden op zater dag 12 augustus 1972, om 10.15 uur in het Dr. Woltershuis, Bonedijkestraat 155, gevolgd door de teraardebestelling, om 11.00 uur op de algemene begraafplaats. Gelegenheid tot condoleren na de begrafenis, in de aula van de begraafplaats. Liever geen bezoek aan huis. Heden overleed, nog vrij onverwachts, in Hui ze Maria Terweel, onze geliefde moeder, be huwd-, groot- en overgrootmoeder MAATJE JANNETJE MARKUSSE weduwe van A. M. Boot, in de ouderdom van bijna 80 jaar. Kapelle: S. v. Overbeeke-Boot W. v. Overbeeke Neumarkt (Oost.): J. Höckner-Boot F. Höckner Steenwijk: F. M. Boot P. Boot-de Jager Klein- en achterkleinkinderen Kapelle, 9 augustus 1972, Van der Biltlaan 41. Condoleantieadres: Van der Biltlaan 41, Kapelle. De begrafenis zal plaatsvinden op zaterdag 12 augustus om 10.30 uur, vanuit de aula op de algemene begraafplaats te Kapelle. Heden overleed onze geliefde vader, groot- en overgrootvader CORNELIS WILLEBOORDSE in de ouderdom van 84 jaar. Weeringen: C. Willeboordse J. Willeboordse-van Keulen L. Willeboordse Z. Willeboordse-Heres A. Willeboordse G. Bakker A. Willeboordse-Smit Oostkapelle: M. Flipse-Willeboordse J. Flipse K. Boone P. T. Boone-Verhage P. Willeboordse P. Willeboordse W Willeboordse- van Koeveringe Rotterdam: A, Willeboordse R. Willeboordse-Binnendijk Oostkapelle: W. Willeboordse G. Willeboordse-Ruissen Domburg: H. Labruijère-Willeboordse C. Labruijère Oostkapelle: J. Willeboordse C. Willeboordse-v. d. Broeke Klein- en achterkleinkinderen Oostkapelle, 9 augustus 1972. Grijpskerkseweg 9. De overledene ligt opgebaard in het mortua rium van het Gasthuis te Middelburg. Bezoek uren van 17.30-18.30 uur. De begrafenis zal plaatsvinden zaterdag 12 augustus 1972 om 12.00 uur op de begraafplaats te Oostkapelle. Diep bedroefd geven wij kennis, dat na een smartelijk, geduldig gedragen lijden en na een zeer werkzaam leven, God tot Zich nam, Zijn kind, mijn innig geliefde man, onze zorgzame vader en opa ABRAHAM LOOF echtgenoot van Lijcia Ebrina van den Ouden, in de ouderdom van 83 jaar. Gezang 49. Axel: L. E. Loof-van den Ouden M. M. Loof N. E. Loof-van Bendegem Goes: C. H. van der Vliet-Loof C. van der Vliet Flora en Wim Lucie en Jaap Addy Axel, 9 augustus 1972, Singelweg 23. De teraardebestelling zal plaatshebben op maandag 14 augustus 1972, om 15,30 uur. op de algemene begraafplaats te Axel. Vooraf vindt een rouwdienst plaats voor fa milie en belangstellenden in de Ned, hervorm de kerk, welke aanvangt om 15.00 uur. Gelegenheid tot condoleren in het vereni gingsgebouw 'De Ink', Pironstraat, Axel, na de teraardebestelling. Geen bloemen Na een geduldig ge dragen lijden is he den van ons heenge gaan, onze lieve broer, zwager en oom JOHANNES ECKHARDT op de leeftijd van 72 jaar. Oost-Souburg: Z. C. Eckhardt D. Eckhardt- Nonnekes Vlissingen: M. Labrujere- Eckhardt Zaandam: W. Eckhardt C. Eckhardt- v. d. Berg Vlissingen: A. E. Eckhardt- le Feber Neven en nichten Heden overleed, onze lieve zwager en oom JOHANNES ECKHARDT op de leeftijd van 72 jaar. Hoedekenskerke: S. Meertens- de Putter Vlissingen: C. Schouwenaar- de Putter Nieuwdorp: J. v. d. Weele de Putter F. v. d. Weele P. Meijaard- de Putter C. Meij aard Brighton, Canada: J. Moelker Neven en nichten Vlissingen, 9 augustus 1972. Het bestuur van de vereniging 'Chr. School aan 't Zand' geeft met groot leedwezen kennis van het overlijden van haar secretaris-penningmees ter, de heer E. J. GLERUM op de leeftijd van 59 jaar. De overledene heeft lange jaren de vereniging met voorbeeldige ijver gediend, met inzet van alle krachten en met de ganse liefde van zijn hart. Namens het bestuur, C. J, Kooman, voorzitter. Middelburg, 9 augustus 1972. Na een droevig onge val is heden van ons heengegaan, mijn ge liefde man, onze zorg zame vader, groot en overgrootvader QUINTEN BRANDT op de leeftijd van 72 jaar. 'De Heer is mijn herder'. Wilhelminadorp D. Brandt- Weststrate Goes: W. M. Hollestelle- B randt G. J. Hollestelle Klein- en achter kleinkinderen Wilhelminadorp, 8 augustus 1972. v. d. Boschstraat 11. De begrafenis zal plaatshebben op za terdag 12 augustus om 11.30 uur te Wilhelmi nadorp. De overledene ligt op gebaard in het mor tuarium van 'St Joan na'. Bezoekuren van 15.00-16.00 uur. Gelegenheid tot con doleren na de begra fenis in het Wilhelmi- nahuis. Geen bloemen. Enige en algemene kennisgeving. Heden overleed, na een langdurige ziek te, in het verpleeg huis 'Ter Poorte' te Koudekerke, onze va der, behuwdvader, groot- en overgroot vader ABRAHAM DE KAM weduwnaar van Maatje Sturm, in de ouderdom van bijna 86 jaar. Uit aller naam, mevr. P. Polderman- de Kam Middelburg: Nieuwe Vlissingse- weg 36. Koudekerke, 8 augustus 1972, Verpleeghuis 'Ter Poorte'. De teraardebestelling zal plaatsvinden op vrijdag 11 augustus 1972, op de algemene begraafplaats te Mid delburg. om plm. 14.00 uur. PLAATS UW FAMILIEBERICHTEN IN DE PZC iLL'ILH.AMl-Ui.'lAU- COOSJE BUSKENSTRAAT 135 - VLISSINGEN (TELEFOON 01184 - 2978) Opleiding voor ieder, die in de handel of administratieve sector van het bedrijfsleven werkzaam is. Onderwijs wordt gegeven in de handelswetenschappen, Nederlands, Duits, Frans, Engels, machineschrijven en stenografie. Opgeleid wordt voor A. het rijksdiploma 5-jarige cursus (tevens geldig als middenstands diploma). Leerlingen met een mavo-4 diploma met handelsvakken of gelijkwaardige opleiding komen in het algemeen in de 4e klas; B. het rijksdiploma 3-jarige cursus (tevens geldig als middenstands diploma) C. diploma's machineschrijven (120 en 175 aanslagen per minuut, zo wel voor Nederlands als voor Frans, Duits en Engels. Les wordt ge geven op moderne kantoorschrijfmachines) D. diploma stenografie (130 lettergrepen per minuut, ook voor mo derne talen). Kosten cursus A en B laag schoolgeld, dat afhangt van het inkomen der oudei s cursus C en D 60,— per cursus, voor 2 lesuren per week. Inlichtingen en aangifte van nieuwe leerlingen bij de directeur, N.B. Ook het volgen van één of enkele vakken is mogelijk. Het schoolgeld bedraagt dan 25,— per vak per cursusjaar. 0> mmm CS 25.000 bezoekers zwembad 'DeHonte' in Kloosterzande KLOOSTERZANDE De 9-jarige Ria van Kruysen uit Kloosterzande is dins dag als 25000-ste bezoekster van het gemeentelijke zwembad 'De Honte' in Kloosterzande ingeschreven. Op een nader te bepalen datum zal zij op feestelijke wijze een gratis zwemabon nement voor het volgende seizoen aan geboden krijgen van het gemeentebe stuur. KLOOSTERZANDE De nieuwe sportzaal in Kloosterzande zal op vrij- lag 25 augustus officieel worden aan besteed. Met de aanbesteding in het gemeentehuis komt voor het gemeente bestuur een einde aan jarenlange ver geefse pogingen om een behoorlijke accommodatie voor de binnensporten in Kloosterzande van de grond te krij gen. Eerdere plannen zijn steeds af geketst omdat ze te duur uitvielen. In de nieuwe sportzaal, die zal verrij zen aan de Kennedysingel, zal met na me plaats zijn voor de schooljeugd, die het tot nu toe in de gymlessen met een povere accommodatie heeft moeten doen. VOGELWAARDE Ter gelegenheid van het driejarig bestaan houdt de trimclub Vogelwaarde morgen, vrij dag, een feestavond met dropping, die start bij café Centrum in Vogelwaar de. Het 'verjaardagsfeest' van de trim club begint vrijdagavond om 21.00 uur. Aan de dropping, waarbij men te voet een afstand van ongeveer 7 kilo meter zal moeten afleggen, zitten een aantal leuke opdrachten vast. Nadat de trimmers zijn gearriveerd zal men nog een tijdje bijeen blijven om de derde verjaardag te vieren. In die drie jaar heeft de trimclub Vogel waarde duidelijk haar bestaansrecht bewijzen. De vereniging heeft op het ogenblik ruim dertig leden, die iedere donderdag bijeen komen om op ver antwoorde wijze de spieren wat los te maken. FEESTAVOND VOETBAL Het Oost-Zeeuws-Vlaams-Oost voetbal zal op zaterdag twaalf augustus a.s. een feestavond houden in de kantine van de manege Sint-Hubertus. Op de ze avond zal door de heer W. War nier, voorzitter van het bedrijfsvoet bal te Hulst, een groot aantal geno digden verwelkomd worden, waarbij ook de voorzitter van de KNVB van de afdeling Zeeland de heer Bakker. De heer Bakker zal de prijzen over handigen aan de diverse verenigingen, Deze avond vangt aan om 20.00 uur. gemeente OOSTBURG De burgemeester van Oostburg maakt ingevolge het bepaalde in artikel 22 van de wet op de ruimtelijke ordening bekend, dat de raad in zijn vergadering van 20 juli 1972 heeft besloten T. te verklaren da.t een bestemmingsplan wordt voorbereid voor de aangegeven gebieden op de daarbij behorende kaar ten d.d. 7-7-1972 nr. 5182-S9, 7-7-1972 nr. 5182-S11 7-7-1972 nr. 5182-S16, 7-7-1972 nr. 5182-S18 II. te bepalen dat het verboden is binnen de onder I bedoelde gebieden zonder of in afwijking van een schriftelijke ver gunning van burgemeester en wethouders aanlegvergun- ning) de navolgende werken, geen bouwwerken zijnde, of werkzaamheden uit te voeren, te doen of te laten uitvoeren, een en ander met uitzondering van normale onderhouds werkzaamheden a. ontginnen; bodem verlagen of afgraven; ophogen; egaliserenscheuren van grasland b. het aanleggen of verharden van wegen, paden of par- keergelegenheden en het aanbrengen van andere op- pervlakteverhardingen c. 1. BUITEN de erven van bedrijfsgebouwen en woningen; het opslaan, deponeren, lozen of storten van al dan niet afgedankte of aan hun oorspronkelijk gebruik onttrokken voorwerpen, stoffen of produkten, als mede het aanleggen of inrichten van opslag-, stort- of bergplaatsen, behoudens voor zover een en ander noodzakelijk is; in verband met het beheer gericht op de instand houding van de landschappelijke of natuurweten schappelijke waarde van de gronden, of in verband met de uitoefening van het bosbedrijf, en een en ander bovendien niet betreft afgedankte of aan hun oorspronkelijk gebruik onttrokken voorwer pen, stoffen of produktenof voor de uitoefening van het agrarisch bedrijf, in- dien en voor zover deze uitoefening' reeds plaats vond op het tijdstip van inwerkingtreding van dit besluit en een en ander bovendien betreft niet-af- gedankte landbouwvruchten en produkten; 2. BINNEN de erven van bedrijfsgebouwen en wonin gen het opslaan of deponeren buiten de gebouwen van een of meer aan hun gebruik onttrokken machines, voer-, vaar- of vliegtuigen, alsmede het opslaan van gerede of onklare machines, voer-, vaar- of vliegtuigen, dan wel het aanleggen of inrichten van sport-, wedstrijd- of speelterreinen, banen, vliegvelden en landings plaatsen, kampeer- of caravanterreinen, dagcampings, lig- of speelstranden, lig- of speelweiden, zwemgele- genheden en baad- en speelvijvers; e. het aanbrengen van ondergrondse of bovengrondse leidingen, constructies, installaties of apparatuur, met uitzondering van erfscheidingen met een maximale hoogte van 75 cm; onder leidingen, constructies, in stallaties of apparatuur worden mede begrepen re creatieve voorzieningen met uitzondering van eenvou dige voorzieningen als een bank, afvalbak of wegwij zer; onder leidingen, constructies, installaties en appa ratuur worden niet begrepen voorzieningen, die nood zakelijk zijn voor of verband houdend met het beheer, gericht op de instandhouding van de landschappelijke of natuurwetenschappelijke waarde van de gronden, of noodzakelijk zijn voor of verband houdend met de uitoefening van het bosbedrijf, dan wel de uitoefe ning van het agrarisch bedrijf, indien en voor zover deze uitoefening reeds plaatsvond op het tijdstip van inwerkingtreding van dit besluit f. werken of werkzaamheden ten behoeve van of verband houdend met oprichting of plaatsing van al dan niet aan hun bestemming onttrokken voer- of vaartuigen, arken, caravans en li ving-vans voor zover deze niet als bouwwerken zijn aan te merken, alsook tenten g. het aanleggen of inrichten van havens of centra voor de watersport en het aanbrengen of aanleggen van oeverbeschoeiingen, van kaden of van aanlegplaatsen voor boten h werken of werkzaamheden, welke wijzigingen van de waterhuishouding of waterstand beogen of tengevolge hebben i. het vellen, rooien of beschadigen van houtgewas an ders dan bij wijze van verzorging, met dien verstande dat geen aanlegvergunning is vereist met betrekking tot bossen en andere houtopstanden, welke deel uit maken van bosbouwondernemingen, die als zodanig bij het 'Bosschap' geregistreerd staan, en met dien verstande dat geen aanlegvergunning is vereist voor het periodiek kappen van griendhout en ander hak hout, voor zover betreffende de normale uitoefening van het op het tijdstip van inwerkingtreding van dit besluit bestaande bodemgebruik j. het winnen van bosstrooisel of mos k. het aanbrengen van afbeeldingen of tekens voor com merciële doeleinden; 1. het bebossen van gronden, die op het tijdstip van in werkingtreding van dit besluit niet ais bosgronden konden worden aangemerkt; III. te bepalen dat hierboven genoemde werken en werkzaam heden niet toelaatbaar zijn, indien daarvoor, dan wel door de daarvan, hetzij direct, hetzij indirect te verwachten ge volgen, schade wordt toegebracht aan de landschappelijke, natuurwetenschappelijke of cultuur-historische waarde vau het gebied, dan wel de uitvoering van waterstaatswerken zou belemmeren waarvoor dit voorbereidingsbesluit van kracht is. Genoemd voorbereidingsbesluit en de daarbij behorende kaarten liggen vanaf 14 aug. 1972 ter gemeentesecretarie (Schouwburg straat 2, bureau ruimtelijke ordening) ter inzage. Oostburg, 7 augustus 1972 De burgemeester voornoemd, A. Schipper REINAERT-T0ERN001 Op zaterdag en zondag 19 en 20 augustus, zal de hockeyvereniging Ra- pide het jaarlijkse internationale Rei- naert-hockeytoernooi houden. De wedstrijden zullen gespeeld wor den op het gemeentelijk sportpark te Hulst. De dames- en herenelftallen zullen strijden om de Reinaert-trofee. Ziekentriduiim Het jaarlijkse ziekentriduiim van Hulst zal ook dit jaar weer georgani seerd worden. Het ligt in de bedoeling om het triduüm te houden in het be jaardenhuis de Blaauwe Hoeve. Het triduüm zal gehouden worden op 15. 16 en 17 augustus aanstaande. VOLKSKOERS In Hengstdijk wordt zaterdag 26 au gustus door liet wielercomite een volkskoers georganiseerd. Voor deze koers zal op vrijdag 11 augustus moe zaal van café P. van Dijk te HengstijK een vergadering belegd worden. Deze vangt aan om half acht. Botsing met schade Dinsdagmorgen omstreeks elf uur is de Axelaar J. G. V. in de Joost de Moorstraat te Axel met zijn personen auto tegen een andere personenauto aangereden. Deze auto was eigendom van S. C. B uit Terneuzen. Beide voertuigen werden hierbij licnt beschadigd.

Provinciale Zeeuwse Courant | 1972 | | pagina 26