f I OPENBARE HOORZITTING OVER ZIEKENHUISPLAN Reactorvat in kerncentrale Politie bekeurde honderden vissers in Grevelingen B en w Kapelle: wel subsidie vliegveld van Midden-Zeeland florSöde B0BBE REACTIES PROEVE VAN CONCEPT-ZlEKENHUlSPLAfi è- 728 W-* RtHA 30e* Algemene Middelburgse begrafenis Vereniging 0PRU1MBNG IIJ !©iil II VLISSINGEN AL ONZE STOFFEN VER BENEDEN INKOOPSPRIJZEN OPGERUIMD Aan de gasverbruïkers van Colïjnsplaat en Kats. GESTOORD ZIJN. 4 PROVINCIALE ZEEUWSE COURANT ZATERDAG 8 JULI VLISSINGEN Er zal ecu openbare hoorzitting worden schonden over he concept-plan ziekenhuisvoorzieningen voor de provincie Zeeland. Zoals be leend moeten de colleges van gedepu- teerde staten aan de minister van volksgezondheid en milieuhygiëne plan voorleggen, waarin de oinvan aangegeven van de behoefte aan bouw van ziekenhuizen binnen hun provincie en de wijze waarop in die behoefte kan worden voorzien- Dit is een voortvloeisel van de wet ziekenhuisvoorzieningen, die in maart 1971 door de eerste kamer werd aan vaard. Reeds op 24 juli 1970 verzocht de staatssecretaris van sociale zaken en volksgezondheid de colleges van gs de voorbereiding van de provinciale ziekenhuiplannen ter hand te nemen. Op 21) augustus 1970 verzochten gs van Zeeland de provinciale raad voor de volksgezondheid een advies uit te brengen over deze zaak. In december 1970 liet deze raad aan gs weten de opstelling van een conceptplan op zich te willen nemen. Daartoe was besloten een vaste commissie van ad vies en bijstand in het leven te roe pen ter advisering van de raad over liet concept-plan ziekenhuisvoorzienin gen. Een viertal werkgroepen zoi verschillende onderdelen van deze voorzieningen bestuderen (onder meer ziekenhuizen, verpleeginrichtingen en zwakzinnigeninrichtingen)Omdat en kele instellingen pas zeer laat konden besluiten tot aanwijzing van vertegen woordigers in de werkgroep zieken huizen duurde bet tot; 24 september 1971 voordat deze werkgroep haar 'eerste vergadering kon houden. Deze werkgroep bestaat uit twee bestuurs leden van de ziekenhuizen in Zeeland, drie directieleden der ziekenhuizen, twee leden van de medische staven der ziekenhuizen, een vertegenwoordi ger van de afdeling Zeeland van de Maatschappij tot bevordering var geneeskunst, alsmede de directeur-arts van de provinciale raad voor de volksgezondheid. Adviserende leden zijn de geneeskundig inspecteur van de volksgezondheid in Zeeland en diens medewerker, terwijl de alge meen medewerker van de provinciale raad volksgezondheid optreedt als se- oretaris. Nadat op 11 februari van dit jaar de werkgroep de proeve voor een con cept-plan had vastgesteld, volgden en kele besprekingen teneinde tot een definitief rapport te komen. De werk groep is thans bezig dit samen te stellen. Binnen enkele weken zal dit gereedkomen en worden aangeboden aan de provinciale raad voor de volksgezondheid. Zowel de commissie van advies en bijstand van deze raad als de raad zelf zullen het concept plan bespreken en bovendien zal in die fase een openbare hoorzitting worden gehouden voor alle belangstel lenden en betrokkenen. Het concept plan zal dan een maand lang op de provinciale griffie voor belangstellen den ter inzage liggen. In die periode kunnen bij de minister schriftelijke bezwaren worden .ingediend. Gedepu teerde staten worden door de minis- de gelegenheid gesteld hun ir deze bezwaren ken- VLISSINGEN Het reactorvat voor dc kerncentrale in Borssele is vrijdag op zijn plaats van bestemming gearriveerd: 's mor gens bracht een wagen van Stoof dit belangrijke onderdeel van de centrale van de Sloehaven naar het werkterrein, later op de dag werd het gevaarte achteneen half bij vijf meter, gewicht bon- derdzestig ton via een portaal kraan naar boven gehesen en werd begonnen het vat met be hulp van een carousselkraan op de open plaats in de bol van de kerncentrale neer te laten. De bedoeling is, dat het karwei in clusief de aansluitingen van de leidingen op het vat dit weekend wordt geklaard. Zoals beleend is het reactorvat de component van de centrale, waar in via kernsplijting warmte zal worden ontwikkeld. Het onder deel staat diep in de stalen bol, het. gedeelte va,n de centrale, dat op straling zal worden gecontro leerd. Vier ploegen en lasspecïa- listen zijn ingezet om de vier aansluitingen op het reactorvat te maken. De RDM is het transport van het reactorvat woensdagavond uit Rotterdam begonnen, nadat aan vankelijk enkele uren vertraging was opgelopen door het slechte weer. Donderdagnacht meerde men af aan de containerkade in het Sloe, waar vrijdagmorgen een drijvende bok het vat van de ponton op een transportwagen tilde. Het transport over water ging via het Kanaal door Zuid- Beveland. Op de foto: het reactorvat op het terrein van de kerncentrale (Fo to: PZC). Nadat gs het plan aan de minister hebben aangeboden legt deze het plan, de bezwaren en de opmerkingen van gs hierover voor aan het onlangs geïnstalleerde college voor ziekenhuis voorzieningen. Dit college brengt weer advies uit aan de minister, welk ad vies vergezeld zal gaan van een lande lijk ziekenhuisplan. ZEEHENGE WEDSTRIJD HEIKANT De zeehengelclub "De Knorhanen' te Heikant zal morgen, zondag, de vijfde clubwedstrijd hou den in de Westerse helde bij Ossenisse. De wedstrijd begint om kwart over elf en zal duren tot kwart over twee. GEEN VERGUNNING OF VISACTE DELTAEEDERAT1E: JET ALS BIJ VEERSE MEER JAREN CELEDEN" VLISSINGEN De rijkspo litie heeft de afgelopen twee maanden honderden vissers op en langs de Grevelingen bekeurd. Dat is gebeurd, omdat de sportvissers voor een groot deel dagjes mensen niet in het bezit waren van de papieren, die voor het bevissen van de Grevelingen nodig zijn. De rijkspolitie te water in Wil lemstad schatte, dat men sinds mei enkele honderden bekeuringen heeft uitge deeld. Sinds het Brouwershavense Gat is afgesloten is de Grevelingen niet langer een buitenwater, maar valt wat de visserijbepalin- gen betreft onder de binnenwate ren. Het beheer over het viswa ter is in handen gesteld van de Federatie van Beitavïssers, die meestal via VVV-kantoren in de omgeving van de Grevelingen vergunningen uitgeeft om er te vissen, voor een dag, een week of een maand. Daarnaast zijn de gebruikelijke overheidspapieren nodig om in de Grevelingen te kunnen hengelen: het bijdragebe- wijs als er sprake is van één hengel, de kleine visakte als bet om twee hengels gaat, dc grote akte als er met meer materiaal wordt gevist. Papieren, die bij gemeentehuizen of politiebureaus kunnen worden aange schaft. Van de kant van de rijkspolitie te water in Willemstad die op de Grevelingen patrouilleert werd gesteld, dat de meeste over tredingen de afwezigheid van de vergunning van de Federatie van Deltavissers betreffen. „Veel va kantiegangers denken aan alles, van het pakje shag tot de viskis- ten, maar ze informeren te .wei nig naar de papieren, die nodig zijn. Misschien dat de inlichtin gen ook niet goed overkomen, maar wie gaat vissen, moet toch weten, dat er papieren nodig zijn, zo werd gezegd. Behalve de afwe zigheid van de vergunning van de Deltavissers komt het ook voor, dat vissers niet in het bezit zijn van de 'overheidsaktes'. VIER FORELLEN In dit verband attendeerde de rijkspolitie te water in Willem stad erop, dat deze bewijzen en aktes in het hele land nodig zijn om waar dan ook te kun nen vissen. Voorts wordt de be- paling nog weieens overtreden, dat men niet meer dan vier forel len mee mag nemen. Bij de waterpolitie werd erop gewezen, dat men elke dag in het Grevelingengebied controleert. „Honderden bekeuringen lijkt heel wat, maar het percentage bekeurde vissers is toch niet uit zonderlijk hoog. Men moet niet vergeten, dat er aan en op de Grevelingen duizenden mensen zitten te vissen. En bovendien: ook nu geVen we nog weieens waarschuwingen, er is meer ge waarschuwd dan bekeurd". Secretaris J. Stroo van de Federa le van Deltavissers zelf werkzaam bij de rijkspolitie in Kortgene wees er desgevraagd op, dat zich in en om de Greve lingen nu dezelfde situatie voor doet als een aantal jaren geleden op het Veerse Meer. „De federa tie heeft tachtig verenigingen als lid. de leden daarvan hebben alle maal een vergunning. Wie geen lid is kan vergunningen bij de VVV's halen. De politie heeft sinds september vorig jaar ge waarschuwd als men vissers zon der vergunning aantrof, men kan daarmee toch niet aan de gang blijven. Het gebeurt trouwens nog wel, als mensen te goeder trouw worden geacht. Maar men moet niet vergeten, dat het be heer van zo'n viswater een kost bare zaak is er is voor meer dan een ton forel uitgezet bij voorbeeld. Nu er wordt bekeurd, verwacht ik dat vrijwel iedereen snel een vergunning zal hebben we hebben dat ook gezien bij het Veerse Meer. Daar worden bijna geen bekeuringen meer ge geven". Handelaar vond - eigen - gestolen wagen in Oostburg SLUISKIL De Axelaar C. V. M. dc B. (21), die donderdagavond een auto stal bij de Sluiskilse autohandel M„ is vrijdagmiddag met wagen aangehou den in Oostburg. Dat gebeurde nadat de autohandelaar, die toevallig in Oost burg was, de politie daar had getipt. De diefstal speelde zich donderdag avond af, toen De B. bij de autohandel iin Sluiskil een wagen kwam kopen- Toen hij zijn keus had bepaald en de handelaar even de groene nummerpla ten ging halen om een proefrit te kun nen maiken, draaide de Axelaar het contactsleuteltje dat hij alvast had gekregen om en ging er in snel tem po vandoor. Doordat de handelaar vrij dagmiddag goed oplette in Oostburg, kreeg hij zijn auto terug. Tegen De B. is proces-verbaal opgemaakt. Chronisch zieken hadden gezellige dag in Hulst HULST De 20 chronisch zieken uit liet bisdom Breda, die te gast zijn van de landelijke stichting De Zonne bloem' in het internaat Baudelo te Hulst hebben vrijdag weer een gezelli ge dag gehad. In de morgenuren werd in de Sint-Willibrordusbaseliek te Hulst een eucharistieviering gehouden, die werd geleid door pater De Koning en da Neeling, beiden uit Hulst. Na de kerkelijke plechtigheid bezichtigden de gasten de middeleeuwse basiliek. De gasten maakten 's middags onder leiding van de 50 helpers en helpsters een tocht rond de Hulsterse wallen. De volksdansgroep 'Hava Naguila' uit Vogelwaarde, onder leiding van de heer O. Vosveld, verzorgde 's avonds in de grote zaal van het Baudelo internaat een optreden dat met een luid applaus werd beloond. Vandaag (zaterdag) geeft een kamerorkest uit Tilburg een strijkconcert, terwijl het kindercircus Reinardie uit Hulst een voorstelling zal geven. RAAD WAS IN MAART TEGEN WEGENS NIEUWE ONTWIKKELINGEN KAPELLE Het college van b. eii w. van Kapelle wil aan de stichting Vliegveld Midden-Zeeland alsnog sub sidie verstrekken. De gemeenteraad besloot op 28 maart van dit jaar al om dit niet meer te doen. B. en w. menen dat na dat besluit nieuwe ont wikkelingen zijn voorgevallen, die pleiten voor subsidie: met name rijksbijdrage van 40 procent in exploitatietekort van het vliegveld. „Het gelieel overziende, daarbij in beschouwing nemend dat de periode waarin het vliegveld in exploitatie is geweest tekort moet worden geacht om een gefundeerd oordeel te kunnen geven over de functie en weselijkheid, Iieeft geleid tot een meerderheidsbe sluit van het college om alsnog finan ciële medewerking aan de vliegveld- stichting te verlenen", aldus b. en w. in een voorstel aan de raad. Men wil er wel enkele voorwaarden aan verbinden: de subsidie-periode zal zich voorshands uitstrekken over de jaren 1972 tot en met 1973 de te verlenen jaarlijkse bijdrage zal niet uitgaan boven 20 cent per inwoner en voor de subsidiërende gemeenten moe ten er werkelijke mogelijkheden wor den geschapen om invloed uit te oefe nen op het beleid van de stichting Vliegveld-Midden-Zeeland. Het minder heidsstandpunt van b. en w. is afge stemd op het feit dat de opgedane ervaringen niet een gemeente-subsidie rechtvaardigen en anderzijds de toe komstige ontwikkelingen ten aanzien van het in het geding zijnde vliegveld nogal onduidelijk zijn. De raad behan delt het voorstel in een vergadering op dinsdag 11 juli, aanvang acht uur 's avonds. Het college van b. en w. blijft erbij dat de invoering van een verkoopstop voor woningwetwoningen noodzakelijk is. Men baseert dat op de noodzaak van volledige handhaving in de huursector van het woningbe stand in de zogenaamde sociale sec tor. De stopzetting zal moeten duren tot 1 juli 1973. Voor die tijd willen b. en w. de kwestie opnieuw aan de orde stellen. De nog lopende en voor inwil liging vatbare verzoeken wil het colle ge positief behandelen. De gemeente raad heeft, zoals gemeld, in de verga dering van 6 juni al uitvoerig over een stopzetting gesproken. Enkele raadsleden haalden er toen zelfs de mening van hun landelijke partijvoor zitters bij om hun voor- of tegenstem men te motiveren. Toen het voorstel in stemming kwam, staakten de stem men: zes voor, zes tegen. Daarom wordt het voorstel nu weer in behan deling gebracht. Bij het college be stond geen behoefte om er iets aan te veranderen. Ooslerscheldeslraat Voor beslratingswerkzaamheden in de Oostersclieldestraat (kern Kapelle) vragen b. en w. een krediet van ruim 24 mille. Het werk is nodig omdat in de loop van september 10 keuzewonin- gen in de straat vrij worden gegeven, terwijl binnenkort met de bouw vau 13 woningwethuizen begonuen wordt. B. en w. willen een trottoir aanleggen, dc straat voor een deel herbcstratcn en de straat gedeeltelijk verlengen. Op de raadsagenda verder nog een aantal verkoopbesluiten, het garande ren van geldleningen en het onbe woonbaar verklaren van een huis aan de Eversdijkseweg in Kapelle. Slot van pag. 1) uitkomsten van dit rapport. Voorzit ter Th. de Meester van liet Zierikzee- se Zweeds Rode-Kruisziekenhuis heeft er geen behoefte aan tam-tam te maken over het inmiddels zwart op wit staande standpunt van zijn be stuur. dat tot stand kwa.m in 'n aantal dat lot. stand kwam in een aantal besprekingen met staf en personeel: „Er wordt nu veel verontrusting ge wekt. terwijl er nog niets is gebeurd. We hebben wel bepaalde bedenkingen tegen het rapport van de werkgroep. Inmiddels zijn we wel van mening, dat het Zierikzeese ziekenhuis in een grote behoefte voorziet en we zijn dan ook blij, dat de voorgenomen uitbreidingen kunnen doorgaan. Op zichzelf bestaat er bij het bestuur van het. Zweeds Rode-Kruisziekenhuis geen bezwaar tegen een functie als flankziekenhuis: „We staan in het al gemeen positief ten opzichte van plan ning in de ziekenhuisstructuur in Zee land. In dit verband kan ik zeggen, dat we het meeste voor Goes voelen als de plaats waar een ziekenhuis met een bovenbouwfunctie moet komen. We zijn tot dat standpunt gekomen op grond van de geografische ligging van Goes, dat voor alle delen van de provincie het gemakkelijkst bereik baar is of zal worden, zodra de vaste verbinding over de Westerschelde ge reed zal zijn." Waarde heer De Meester wel bezwaar tegen heeft is de formulering over de huidige ziekenhui zen, die 'praktisch alle niet voldoen aan de normen van optimale medi sche verzorging.' Hij wil nadrukkelijk een verschil maken tussen optimaal EXAMENS Aan de Tilburgse hogeschool slaagde de heer Joop Scholten, tot vóór enkele jaren sportambtenaar van de gemeen te Middelubrg, voor het doctoraal exa men sociale wetenschappen met als specialisatie sociale pedagogiek. Aan de Nederlandse economische hoge school te Rotterdam slaagden voor het doctoraal examen in de economische wetenschappen de heren A. Francke uit Oostkapelle en J. J. Brugge uit Bres- kens. Voor het kandidaatsexamen in de economische wetenschappen slaagden aan deze hogeschool de heren C. A. Neele uit Bresltens, P. J. Smit en A. J. Verschoore de la Houssaije uit Vlissin- gen. en maximaal: „Ook in een streekzfe I kenhuis met een bovenbouw zullen zt wel geen harttransplantaties kuiwes uitvoeren, maar dat wil toch niet zeggen, dat zo'n ziekenhuis niet opti maal functioneert? In de proeve van een concept-plan wordt op deze ma nier de indruk gegeven, dat de bi staande accommodaties beter zouden kunnen worden benut dan thans he: geval is." Na het uitkomen van de proeve van een eoncept-plan hebben de zieken huisbesturen van Walcheren en de Bevelanden de stellingen al betrokken om de bovenbouwl'unctie toegewezen te krijgen. Dc Stichting Streekzieken huis Walcheren meent, dat de boven bouwfunetie in bet Walcherse streek- ziekenhuis moet worden gerealiseerd i vanwege de te verwachten bevolldngs. concentratie aldaar. De besturen van de twee Goese ziekenhuizen mo- mentcel bezig met een fusie pleiten voor Goes als meest geschikte plaats, vanwege de geografische ligging, daar- bij rekening houdend met de toekom stige verbindingen. Op dit punt m zijn deze besturen unaniem in hun waardering voor de opzet, die ds werkgroep heeft geschetst. j Op donderdag 13 juli 1972 hopen wij met on- ouders en groot- j ouders L. WAGENAAR J. WAGENAAR- POLDERMAN hun 40-jarige huwelijks. dag te gedenken. Gelegenheid hen te fe liciteren van 4.30-6.00 j uur aan huis. Him dankbare kinderen en kleinkinderen i Grijpskerke, juli 1972 Jac. Catsstraat 13. Op woensdag 12 juli j 5 1972 hopen wij met on- J j ze ouders, groot- en overgrootouders J. P. FIEGEN de dag te gedenken j dat zij 65 jaar in het huwelijk zijn verbon- f den. Hun dankbare kinderen klein- en achter kleinkinderen Middelburg, juli 1972, Nw. Oostersestr. 9. Receptie van 4-6 uur in f 'De Gouden Poorte', 1 Wagenaarstraat 12, 5 Middelburg. Na. een langdurig, doch 'moedig gedra- 'ge'h lijden; "is heden van ons heengegaan, op de leeftijd van 64 jaar, onze lieve man, vader, behuwd- en grootvader PIETER GELDOF echtgenoot van A. Geldof - Provoost Domburg: A. Geldof-Provoost Sint-Laurens: L. P. Franken- Geldof J. Franken Roel en Jenny Domburg, 7 juli 1972 Wijngaardstraat 7 De overledene is op gebaard in het mor tuarium van het Gast huis te Middelburg. Bezoekuur van 17.30- 18.30 uur. De teraardebestelling zal plaatsvinden dins dag 11 juli a.s., om 12.00 uur, op de be graafplaats te Dom burg. Liever geen bezoek Na een langdurig, doch moedig gedra gen lijden, is heden van ons heengegaan, op de leeftijd van 64 jaar,, onze geliefde broer en zwager PIETER GELDOF echtgenoot van A. Geldof Provoost Domburg: C. Geldof j. Geldof - Simons Vlissingen: G. Geldof C. Geldof - Geertse Domburg: W. Geldof J. Geldof-Langbroek Domburg: J. Geldof J. Geldof- Klopmeyer Oost-Souburg: C. A. Minderhoud- Geldof W. Minderhoud Domburg: Joh. Geldof M. Geldof-Weeda Domburg: Rina en Jan Passenier Domburg, 7 juli 1972 Hiermede geven wij met droefheid kennis van het overlijden van onze zwager, de heer P. GELDOF op de leeftijd van 64 jaar. Uit aller naam, P. Provoost Domburg, 7 juli 1972 J. I Heden overleed, na een kortstondige ziek te, nog geheel onver wachts ,onze lieve va der, behuwd- en groot vader LAURENTIUS WESTDORP weduwnaar van Cornelia Jansen Hij bereikte de leef tijd van 79 jaar. De plechtige uitvaart dienst zal plaatsheb ben op maandag 10 juli a.s., in de pa rochiekerk van de H. Willeb r.ordus, om 10.00 uur, te 's-Hee- renhoek. Begrafenis- en crematieverzorging DE VOORZORG P. SIINKE Vlissingen, Kasteelstr. 82, tel. 01184-2760. Middelburg, Noordweg 135, tel. 01180-2690, Stations straat 14, tel. 5396. Vm1 oktober Amsterdam 70 ha parken en kassen thans in volle zomerpracht bovendien in de Amstelhai-RAI t/m maandag 10 juli 9.30-22.30 tP meesterstukken vati het eindexamen bloemsierkunst Beheel In stijl met glaswerk, porselein en. tafelzilver voorts in de Amstelhah romantische rozentuinen Inleef kinde Unicef V-H kindertekeningen .Tveln/toegangskaart NS-station» Jijders(sters) wasbaar, werkte.. 'IBijH? "hulp-xpier" ter versteviging van de buikwand, houdt da breuk op haar plaat» V W zonder bezwaren» M A Kosteloos te proberen bij de deskundige van INSTITUT HERNIA1RE DE LYON dl» sitting zal houden te: BERGEN OP ZOOM: Drog. Besting, Fortuinstr. 12, dond. 13 juli 10-12 u. GOES: Focus, Opril bij de Gr. Markt, vrijd. 14 juli 10- 12 u. MIDDELBURG: Focus, Nwe Burg 9, vrijd. 14 juli 13.30- 15.30 u. M, Post- De heer W. van O.le G. "Die kachel had ik niet meer nodig. Ik sta nog maar alleen en ik ga In een verzorgingsllat. Die buiskachel bleef over. Hup, in da krant ermee dacht Ik. Dan kun je zien hoe die kleine rubrlekadvertentie3 worden gelezen. Allemaal jonge mensen die óf helemaal net begonnen óf bij hun centrale verwarming een gezellige kolenkachel wilden hebben. Wat zeg je daarvan." Het dagblad fe uw kontaktadrss. mI Tot onze diepe droefheid is heden, zacht en kalm, overleden onze geliefde moeder, be huwd-, groot, en overgrootmoeder NEELTJE VAN DEN BRINK weduwe van Harm Jans op de leeftijd van 83 jaar. R. W. Jans J. Jans-de Looff H. W. E. van der Hofstede - Jans J. J. van der Hofstede Kleinkinderen en achterklein kinderen Correspondentie-adres R. W. Jans, Braabmanstraat 9, Middelburg De overledene ligt opgebaard in de rouwkamer van het Gasthuis te Middelburg. Bezoekuur van 17.30 tot 18.30 uur. De teraardebestelling zal plaatsvinden op a.s. woensdag 12 juli, te 14 uur, op de algemene be graafplaats te Middelburg. Gelegenheid tot condoleren in de aula op de begraafplaats. Vertrek Braakmanstraat 9 te Middelburg, om 13.30 uur. Voor verzorging van begrafenis en crematie in Middelburg en de dorpen op Walcheren kunt u zich wenden tot: A. GOUDSWAARD, Punt 25, telefoon: 01180-3003 L. VAN HECKE, St-Antheunisstraat 2, telefoon: 01180-3637 J. PIETERSE, Rentmeesterlaan 30, telefoon: 01180-3301 C. POLDERMAN, Vlissingse Molenstraat 12, telefoon: 01180-3730 met toestemming; van de kamer van koophandel Wij gaan onze stoffenafdeling opheffen om onze confectie- afdelingen beter en efficiënter te kunnen inrichten. worden Op alle artikelen welke buiten de opruiming vallen; dit zijn: al on mantels, japonnen, broekpakken, mantelkostuums, tuniekpakken, blouses, pullovers, pantalons en rokken en BONTMANTELS 25 KORTING Voor exclusieve damesconfectie eerst Tcijken bij UW MODEHUIS IN VLISSINGEN In verband met werkzaamheden aan de gastrans- portleiding naar Colïjnsplaat op maandagmiddag 10 juli 1972 en/of dinsdagmiddag 11 juli 1972, zal dc gasvoorziening van 2 tot 5 uur U wordt verzocht tussen deze tijdstippen de HOOFDKRAAN TE SLUITEN.

Provinciale Zeeuwse Courant | 1972 | | pagina 4