JAN RAAS: IK VERSLOEG TOINE WEL SPARTA'25 TOTAALKAMPIOEN DOCH DEZE NA 2E ZEGE OP ZWART-WIT 13-JARIG MEISJE SPRINGT 1.60 1. Coureur Bonnier veiligheidsfanaat Zen kampioenschap is rotkoers, we kennen eikaar te goed Oude rot Evi bijna nog vo< STRIJD TE VEEL MULDER DAMT HET SNELST Enorme inzet Magistrale solo MAANDAG 12 JUNI 1972 PSOVINCIAIE ZEEUWSE COURANT ROTTERDAM De geruchten stroom rond alle transacties die Feyenoord wil afsluiten, schijnen nu pas goed op gang te komen. De Rotterdamse stadionclub heeft nog geen woord gewisseld met Ajax over een eventuele ver koop van Willem van Hanegem aan de Europese kampioe nen. Willem van Hanegem zelf zegt echter dat de onderhandelingen tussen de clubs kunnen beginnen „omdat Ajax interesse heeft". Hij zou graag naar de Amsterdamse ploeg willen. Feyenoord is geinteresseerd in Jan Mulder, de 27-jarige Neder landse spitsspeler van Anderlecht. Na het negatief bericht aan Mul der van Ajax, is er over en weer gebeld tussen Feyenoord. Mulder en Anderlecht. In welk stadium de besprekingen verkeren, is on duidelijk. Ook heeft de Rotterdamse club het oog laten vallen op de 25- jarige centrale verdediger van de FC Groningen, Henk Comelis. De ze heeft gesproken met een ex- eerste-elftalspeler van Feyenoord, die soms als talent-scout op treedt. Comelis zou de plaats moeten innemen van Theo Lase- roms. die nu bijna zeker naar DFC m Dordrecht gaat. LE MANS (ANP) De Zweed se autocoureur Joakim Bon- nier is zondagmorgen overleden aan de gevolgen van een ongeluk tijdens de 24-uursrace van Le Mans, De wagen van Bonnier, een Lola T 280, kwam om kwart over acht in botsing met de Fer rari GTB 4 van de Zwitser Flo- rian Vetsch. De wagens vatten vlam, doch beide coureurs slaagden erin de wrakken te verlaten. Vetsch had slechts brandwonden aan zijn handen, doch Bonnier was er veel ernsti ger aan toe. De Zweed overleed tijdens de rit naar het zieken huis. Het ongeluk gebeurde 100 meter voor de Indianapolis- bocht. Joakim Bonnier vormde in zijn laatste uren een equipe met Gijs van Lennep en de Fransman Gerard Larrousse. Met Joakim Bonnier is een sleutelfi guur uit de hedendaagse autorensport heengegaan. De Zweed, geboren op 31 januari 1930 in Stockholm, was niet alleen een vooraanstaand coureur, doch hij was tevens voorzitter van de 'grand prix drivers' association' een soort vakbond van formule l-cou reurs. Behalve door zijn beminnelijkheid had Bonnier zich deze functie vooral ook verworven door het feit dat hij vloeiend Frans. Duits en Engels sprak en zich meer dan middelmatig wist uit te drukken in het Italiaans en het Spaans. Joakim Bonnier, was de zoon van een rijke Zweedse uitgever. Hij was zelf directeur-hoofdredacteur van een au toblad. Bonnier was getrouwd met de Duitse Marianne Ankar Krona. Het. echtpaar had één zoon, die in 1962 werd geboren. Bonnier droeg de bij naam 'Barbita' wegens zijn volle baard. Joakim Bonnier boekte zijn eerste grote succes als autocoureur in de grote prijs van Nederland 1959 op het circuit van Zandvoort. N'a zijn zege verzocht hij de journalisten zijn voor naam voortaan met een 'K' in plaats van met een 'Ch' te schrijven, om voor eens en altijd het misverstand weg te nemen dat hij Fransman zou zijn zijn grootouders kwamen overigens uit de Elzas. Joakim Bon nier was de eerste Zweed die een formule 1-grand prix won en hij zorg de tevens voor de eerste zege van een wagen uit de BRIYI-renstal, die gedu rende tien jaar zonder noemenswaar dige resultaten aan races had deelge- De belangrijkste prestaties van Bon nier waren verder overwinningen in de zes uur van Auvergr.e, deTarga Florio en de grote prijs van West- Duitslana voor formule 2-wagens f1960) en de zege in de twaalf uurs race van Sebring in 1962. In 1953 won Joakim Bonnier nogmaals de Targa Florio op Sicilië en :n 1966 de 1000 kilometer van de Nümburgring me: Phill Hill. In 1964 eindigde hij voorts ais tweede in de 24 uurs-race van Le Mans, die in 1972 zijn laatste wed strijd zou worden. Enkele maanden geleden won de Zweed op hetzelfde circuit nog een vier uurs-race.. Begin 1972 had Bonnier aangekondigd nie: meer in formule l-races te zullen starten en zich geheel ze wijden aan wedstrijden voor sportwagens en pro totypen. Joakim Bonnier stond aan het hoofd van de Lola-renstal in Genè- ve. Bonnier, die in 1963 de grand prix drivers' association had opgericht, stond hekend als een veiligheidsfa naat. Vaak wendde men zich tot hem voor advies wanneer nieuwe circuits werden aangelegd of oude werden vernieuwd. Als het voor de start van een bepaalde wedstrijd geregend had, gebeurde het niet zelden dat Bonnier een proefronde reed en daarna beslis te of de race door kon gaan of niet. Op zijn voorspraak werd in 1971 de grote prijs van België in Francor- champs afgelast en verplaatste men de grote prijs van West-Duitsland van de Nürnburgring naar het circuit van Hockenheim. Bonnier kende het cir cuit van Le Mans, dat door veel coureurs als zeer gevaarlijk wordt beschouwd, uit en te na. Volgens Vic Elford probeerde Bonnier zondagmor gen ae Ferrari van Vetsch binnendoor te passeren in een bocht, menend dat de Zwitser hem, gezien zijn grotere snelheid, daarvoor de ruimte zou ge ven. Ooggetuige Elford, die juist door Bonnier was gepasseerd: „Het gat was niet groot genoeg. De wagen van Joakim kwam tegen de vangrail en werd de lucht in geslingerd- Hij raak te nog wat bomen en vloog in brand. Het is nog een wonder dat hij eruit is gekomen". Bonniers verwondingen bleken even later echter dodelijk. In zijn zeventien jaar durende loopbaan reed Bonnier in een Alfa Romeo, Mercedes, Mazerrati. McLaren. Brab ham. Cooper. Ferrari. Borgward. BRM, Porsch. Lotus en een Lola. de Zweed nam deel aan 109 grand prix- races. RECIFE (ANP) Noordierse voetballers hebben op het strand van Recife de zedelijke gevoelens van Braziliaanse badgasten gekwetst door naakt, in zee te baden. De Noordieren hadden na een afmattende training (ter voorbereiding op het toernooi om de.mini-wereldbeker) gedacht algehele verkoeling te zoeken in zee, maar het geschokte strandpubliek stuurde onmiddellijk enkele politie agenten naar de plaats des onheils. ,J3ij ons in Europa is dit de gewoonste zaak van de wereld", verontschuldigden de voetballers zich. SAS VAN GENT „Het is een leuke overwin ning. -Ie beHt Zeeuws kampioen en je hebt Toine van de Bunder verslagen, maar dit Zeeuws kampioenschap stelt niet zoveel voor. Het was een mooiere overwinning geweest wan neer Cees Bal, Cees Priem en Wim de Waal Jiadden meegedaan. Nu zegt toch bijna iedereen, dat het dan wel anders was gegaan". Jan Raas, 't negentienjarig wielertalent uit Heinkenszand, weegt zijn Zeeuwse titel na afloop duidelijk en rustig af. „Het was voor mij vandaag niet las tig, Toine was hier de grote favoriet, voor hem was het dan ook veel moeilijker. Hij had alleen maar te verliezen en niets te winnen. Maar hij heeft toch geweldig gekoerst; iedereen wist welk wiel hij moest houden. Zo'n Zeeuws kam pioenschap is voor ons een rotkoers, we kennen elkaar veel te goed". De huldiging van de adspiranten: vlnr: Picavet. In de eindsprint van vier werd Jan Raas nog bijna verrast door de 'oude rot' Wim Evert.se. Die eindsprint van het viertal, behalve Jan Raas en Wim Evei'tse ook met Toine van de Bunder en Wim Westdorp, werd reeds voor het ingaan van de bocht aangetrokken door Toine van den Bunder. Bij het uitkomen van de bocht stopte hij ineens af, meestal valt het tempo dan opnieuw stil. maar sluwe Wim Ever- tse trapte niet in de val van Van den Bunder. Op het moment dat Toine in de remmen kneep joeg hij over Toine heen. meteen een twintig tot dertig meter pakkend. Vertwijfeld reageerde Jan Raas en pas in de laatste meters wist hij nog langs Wim Evertse te komen. Toine van de Bunder en Wim Westdorp waren toen al kansloos. „Ik had hetzelfde gedaan als Toine", verklaarde Jan Raas. „Valt het stil dan kan je opnieuw sprinten en dan nnuit iemands wiel. Maar Evertse is nog altijd rap in de eindsprint. Ik dacht, dat ik hem niet meer zou halen". Wim Evertse miste dus zijn Zeeuwse titel op een haar na. Alleen was hij erin geslaagd om bij het drietal, Van de Bunder, Raas en Westdorp te komen. Dat trio was met nog ruim vier ronden te rijden uit het toen reeds sterk uitgedunde (er wa ren toch nog slechts negen kansheb bers in de koers) weggesprongen. Toi ne van de Bunder leidde de aanval in, Jan Raas sprong aan zijn wiel. Even zag het er naar uit dat dit tweetal alleen zou doorgaan, maar Wim West dorp zag het gevaar net op tijd en kon nog aanhaken. Het was duidelijk dat het overgebleven zestal niet meer de kracht bezat om bij de vluchters te komen. Alleen Wim Evertse kan dat nog wel In een schitterende jacht reed hij zich naar de kopgroep. „Die inspanning heeft me het kampioenschap gekost", vertelde hij lachend na afloop. „De jacht had zoveel van me gevergd, dat ik bijna -geen krachten meer over had". Wim Evertse denkt er niet over om, zijn tweede plaats heeft daar recht op, over veertien dagen deel te nemen aan de Nederlandse kampioen schappen in Valkenburg. „Ik kan niet naar boven, ik kan daar niks gaan doen. Ik ga die reis niet maken om na een paar rondjes ergens van achte ren te hangen". Het is overigens een merkwaardige plaats die tweede in het Zeeuws kam pioenschap. In 1970 veroverde Chris de Jonge hem en aan het eind van dat seizoen moest hij dc wielrennerij vaarwel zeggen. Vorig jaar was Johan nesterweelc tweede en ook hij is Dooms, Van Dam (de winnaar) en ermee gestopt. Ook Wim Evertse stopt met de wielrennerij aan liet eind van dit seizoen. „Ik kan het niet langer meer combineren met mijn werk. Ik ben werkmeester op een minder-valicle werkplaats en dat vergt veel van me. Daarbij komt dat de echte ambitie eraf is. Ik ben nu zeven jaar amateur en ik heb. in mijn goede tijd heel wat koersen gewonnen. Het is een mooie tijd geweest. Ik heb me voor dit laatste jaar overigens wel serieus voorbereid. Ik wilde er nog iets goeds van maken. Toen ik nog bij Caballero reed zou ik het niet in mijn hoofd hebben gehaald om na mijn werk met een dynamo op mijn fiets te gaan trainen. Ik was wel gek, maar dit jaar heb ik dat gedaan". Veel strijd is er tijdens de Zeeuwse kampioenschappen niet te zien ge weest. Voor velen was dit kampioen schap al vrij vlug een illusie. Reeds in het begin van de wedstrijd moes ten dc meesten van de 31 vertrokken renners de wedstrijd vaarwel zeggen: door pech, of door gebrek aan klasse. Na ell' ronden, één-derde van de koers, waren er nog dertien renners in de wedstrijd die nog een kans hadden. Elf ronden verder waren er dat nog tien. De laatste die moest afhaken was Johnny Verbeke. Twee lekke banden waren voor hem te veel. Na zijn eerste lekke band slaagde hij er in om samen met Wim de Wilde, ook lek gereden, terug bij te komen, maar de tweede werd teveel voor hem. Eén van de mogelijke kansheb bers, Tonnie Huijzen. was ook al vroeg uit de wedstrijd. Ook hij had het pechduiveltje op bezoek. Het werd de laatste rondes dan ook niet meer dan het plichtmatig afdraaien van de rondjes, veel strijd was er niet meer te zien. Ko Blok probeerde het nog alleen, maar met nog 40 km te rijden was het beslist niet het juiste mo ment, temeer omdat hij geen steun kreeg. Adrie Vasseur reed lek, maar slaagde er toch weer in om terug te komen. Uiteindelijk zouden drie achte reenvolgende demarrages van Toins van de Bunder de beslissende afschei ding te weeg brengen. Diezelfde Van de Bunder probeerde in de slotfase nog alleen weg te komen, maar steeds was Jan Raas paraat om die aanval len af te slaan. ~"oine van de Bunder was na af looi '.an ook vol lof over Jan Raas. „Jar Laas was de beste vandaag. Het ging jp het laatst niet hard meer. Ik hef geprobeerd om weg te komen, maar iet lukte niet". Toine van de Bundei maakte niet de indruk al te zwaar te tillen aan deze nederlaag (misschien toch tekenend voor dit Zeeuws kampi oenschap). Achter dit viertal won Wim de Wilde, uitstekende koers za terdag, de sprint voor de vijfde plaats. Deze ex-belofte had, integen- stelling tot Wim Evertse. wel graag deelgenomen aan de Nederlandse kampioenschappen. „Ik had er graag een week vakantie voor opgeofferd". Dat Nederlands kampioenschap is het volgende doel voor amateur kampioen Jan Raas. „Daar wil ik me nog eens laten zien, ik ga vrij gemakkelijk omhoog, dus dat is een voordeel als je de Cauberg opmoet". „Er was veel water gevallen onder weg en er stonden veel plassen, ik was gewoon in mijn element". Tonnie Veerman kon zijn vreugde niet op na afloop. Hij. vele malen Zeeuws zwem kampioen op de rugslag. veroverde zaterdag in de sprint, (het Zeeuws wielerkampioenschap bij de nieuwelin gen). „In de Omloop van Walcheren had ik ook de spurt van de groep gewonnen, ik wist dat ik in de sprint een kans zou hebben. Een duidelijk teleurgestelde Frans Verstraeten gaf toe dat hij helemaal niet op Veerman gerekend had. „Ik dacht dat het tus sen Rmus Verboom en mij zou gaan. Ik koos daarom het wiel van Ver boom. Maar ik ben toch tevreden. Ik heb me in ieder geval geplaatst voor het Nederlands kampioenschap, je hebt gezien dat ik mijn kilometers wel degelijk aan kan", daarmee doe lend op het bericht in de PZC van vrijdag waarin onder meer stond dat Frans Verstraeten zijn kilometers in Hollandse koersen nog niet helemaal baas kon. Hij had gelijk zaterdag, hij had tach tig kilometer lang hijzonder actief gekoerst. Een overactieve renner was zaterdag Cor Vervaet. Hij heeft zich zaterdag duidelijk laten zien. Hij durf de het avontuur wel aan .Reeds vroeg in de wedstrijd reed hij uit de groep weg en rondenlang bleef hij met rui me voorsprong voor de groep uitrij den. In die groep waren het dan uiteinde lijk vooral Frans Verstraeten, Rinus Verboom en de latere winnaar Tonnie Veerman die hem terughaalden. Maar evenals bij de amateurs was ook bij de nieuwelingen de 80 km m feite 20 kilometer te veel. Het slechte weer was er mede oorzaak van dat er ook hier weinig strijd te zien was. Op enkele kleine schermutselingen na, was het een vrij vlakke koers. Twee ronden voor het einde probeerde Bert Begijn nog alleen weg te komen, maar, het bleef bij een poging. De spurt van zeven man zou uiteindelijk beslissen wie de hoogste eer voor zich zou opeisen. Een verrassende Tonnie Veerman zou die winnen en daarmee zijn vader, Gijs Veerman en voorzitter van de wielervereniging Zeeuwsch-Vlaande ren. een gelukkige dag bezorgend. .Dit doet me natuurlijk goed", zei hij na afloop. „Zowel als vader en in mijn hoedanigheid van voorzitter van de wielervereniging Zeeuwsch-Vlaande- ren. We bestaan nu anderhalf jaar en we hebben vandaag toch al twee Zeeuwse kampioenen, terwijl we er vorig jaar geen enkele hadden". Zichtbaar blij was hij met de beker „Hij heeft zo'n zes of zeven jaar aan de top van Zeeland gezwommen, maar hij heeft nog nooit geen beker gewonnen. Hij is een paar weken wielrenner en hij heeft er één". „Hij heeft ons verrast, maar hij heeft vandaog uitstekend gekoerst, hij heeft zijn werk gedaan, daarom is hij ver diend kampioen geworden", aldus Ri nus Verboom. Ook bij de adspiranten een verras sing. Evenals bij dc nieuwelingen DORDRECHT (ANP) Lex Mulder uit Den Haag is zaterdag in Dor drecht Nederlands kampioen snel dam men geworden. Hij versloeg in de finale Krijn Toet. eveneens uit Den Haag. Derde werd Hans Jansen (Em- men) en vierde Jan de Ruiter (Deven ter). Het jeugdkampioenschap ging naar Hans van Woerkom (Rotter dam). ZEVENBERGEN Marja Kouijzer heeft een Zeeuws jeugdrecord bij het hoogspringen behaald door bij wed strijden in Zevenbergen een hoogte van 1.60 meter te overbruggen. Die presta tie van de 13-,jarige Dclta-Sportatlete betekent een verbetering van het Zeeuwse jeur record met 2.5 cm, dat op naam stoi.'J van Catricn Schot. Ook voor Nederlandse begrippen is het een geweldige prestatie cite zover he kend dit jaar in Holland nog niet ge leverd is door een C-meisjc. Leo de Pee won in Zevenbergen bij de B-jongens de ach'.kamp. De 100 meter ging in 12.5, verspringen 5.59. hoog springen 1.60 meter, 100 meter horden 15.2, discus 28.40. speerwerpen 46.96, 1000 meter in 3.0123. Iseline Hage werd eerste bij de vier kamp voor B-meisjes met een totaal van 3165 punten (80 meter horden 13 4, 100 meter 13.7, hoogspringen 1.50 me ter, kogelstoten 11.24). moest ook hier de spurt van de overgebleven renners uitmaken wie de nieuwe kampioen zou worden. Dono van van Dam toonde zich het rapst. Door die overwinning bleef de kampi oenstrui in Philippine, want hij volgt Frans Verstraeten in die hoedanigheid op. De beste man uit de wedstrijd was ongetwijfeld Hans Dooms. Hij had de gehele wedstrijd het zware werk op geknapt. Hij moest in de eindsprint de tol voor het vele zware werk betalen. „Ik kreeg op het laatst spierpijn. Het was erg zwaar op de kasseien en we zijn dat niet gewoon". Kampioen Donovan van Dam zag het tweehonderd meter voor de finish niet meer zo zitten. „Ik zat samen met Schaalje opgesloten, ineens viel er een gaatje tussen Doorns en Pica- vet en daar heb ik van geprofiteerd". De meest teleurgestelde van het drie tal was wel Octaaf Picavet. „Ik heb nog een paar maal geprobeerd om alleen weg te geraken. Maar Van Dam heeft niet veel gedaan in de koers. Het is spijtig, ik dacht dat hij kapot Het dameskampioenschap is geen la chertje. maar een giller geworden. De enige deelneemster, Agnes Koeman uit Axel, was nog niet in staat om de adspiranten één ronde bij te houden. Terecht stelde sportcommissielïd Ar- jaan de Schipper dan ook vast dat hier geen Zeeuws kampioenschap in het geding was. „Dat zou toch te gek zijn. één deelneemster en ze kan de adspiranten nog niet bijhouden". Jan Raas gereed om de gelukwensen van miss Maioila Coppens in ont vangst te nemen. AMATEURS 120 km in 2.13.45. 1 Jan Raas. Heinkenszand, 2 Wim Evertse, Tholen, 3 Toine van den Bunder, IJzendijke, 4 Wim Westdorp Heinkenszand, 5 op 1.48 Wim de Wil de, Goes, 6 Adrie Vasseur, Axel, 7 Lon Strobbe. Lamswaarde, 8 Ko Blok, Kruiningen, 9 Henny Gijsel, Heikant, 10 Johnny Verbeke, IJzendijke, 11 Wil ly de Feber, Sluiskil, 12 Steef van Harn, Sas van Gent. 13 Jan de Jager, Biezelinge. De laatste renners hadden meerdere ronden achterstand. Alleen Johnny Verbeke zat nog In dezelfde ronde en Willy de Feber op één ronde. NIEUWELINGEN: 80 kra in 2.19.28. 1 Tonnie Veerman, Terneuzen, 2 Rinus Verboom, Ellewoutsdijk, 3 Frans Ver straeten, Philippine, 4 Bert Begijn, Terneuzen, 5 Cor Vervaet, Walsoor den. 6 Kees Witkamp. 's-Heerenhoek, 7 Benny Scheers, Middelburg, 8 op 4.28 Lou de Jager. Biezelinge, 9 op één ronde Rinus Kole, Goes. 10 Wim Hoondert, 's-Heer Abtskerke. ADSPIRANTEN: 40 km in 1.09.45 1 Donovan van Dam. Phillipine. 2 Hans Doorns, Terneuzen, 3 Octaaf Pi cavet. 4 Alfred Verschueren, Axel, 5 Ad Polak, Heinkenszand, 6 W. Jeremi- asse. Wemeldinge, 7 Adrie Schaalje, Axel, 8 R. Kouijzer, Goes, 9 op 5.49 Willy Pijcke, Sas van Gent. Pedro Kuipers op de schouders. BEEK EN DONK Wat Middel burg als kampioen van de le klas E en landskampioen van de zon dagamateurs niet gelukte, daar in slaagde Sparta '25 uit Beek en Donk, dit jaar kampioen van de le klas E en landskampioen van de zondagamateurs, wel: de Brabanders werden algemeen Nederlands amateurkampioen na tweemaal de zaterdagkampioen, Zwart Wit '28 uit Rotterdam te Hebben verslagen. Vorige week won Sparta al in het hol van de Rotterdamse leeuw met 10, in eigen huis versloegen de Sparta nen de Zuidhollanders nogmaals, nu na ieen 10 achterstand met 2—1. Daarmee heeft de strijcl om het totale kampioenschap in feite niets verrassends opgeleverd: dc twee voudige titelhouder bij de zater dagamateurs. getraind door oud- Spartaan (Rotterdam) Wim van der Gijp bleek vooral op technisch gebied niet tegen de Beek en Dor;- kers op te kunnen. Vorige week op het hobbelige Rotterdamse ter rein bleek dat al. maar zaterdag avond op het gladgeschoren veld in Beek en Donk kwam de tech nische superioriteit van de Brahan- ders nog veel meer aan liet licht- De zaterdagkampioenen compen seerden die achterstand wel met een enorme inzet-, die uiteindelijk net niet voldoende bleek. Sparta, dat op het middenveld sterke man Henk Kuipers in ver band met diens vakantie miste, had voldoende aan een gelijkspel, maar de Brabantse ploeg bleek toch weinig voor een verdedigende houding ie voelen. Overigens moes ten de Beek en Donkers voor rust vele malen terug voor de offen sieve daden van de Rotterdam mers. die in die periode het beste van het spel hadden. Zwart Wils aai valsdrifl bleek ove- rigens geen gelijke tred te kannen houden mei de aanvalsvarlatïes, waardoor het voor de Spartanen niet zo moeilijk was stand te hou den. Tot de 10e minuut voor rust, toen Zwart Wit een vrije trap moclit nemen. In tegenstelling tot ziji; gewoonte loste Ter Mos geen kogel, maar schoof de bal heel lis tig naar Frans Steur, die langs het muurtje van verdedigers en langs de 210 pond zware Spartadoelman Crul raak schoot: 01. In de tweede helft kwam Sparta goed terug. Een magistrale solo van aanvoerder Pedro Kuipers over zeker 60 meter, waarbij hij zeker langs vijf tegenstanders gleed, bracht de bal bij Van der Palen, die 5 minuten na rust Zwart Witkeeper Reitsma, de toekomsti ge Feyenoorder. volkomen kans loos liet. In de 30e minuut schoof Peter Vaessen. die het volgend seizoen naar FC Den Bosch gaat. de bal tussen de benen van de vrije ver dediger Aad Wande in het doel van de Rotterdammers: 21. De zege was veilig en de Beek en Doi.'kers konden voor de derde maal dit jaar aan een carnavalsfeest be ginnen. Vrij veel spionnen van het betaal de voetbal woonden deze op hoog peil staande wedstrijd bij. Mcuwehu'jenwj,nnaar Tonny Veerman wat breed lachend en zegevierend °ver de meet.

Provinciale Zeeuwse Courant | 1972 | | pagina 9