provinciale zeeuwse courant donderdag i juni )97j Goed voor 1 pak Seott toiletpapier of Scottex toilef tissue. Tegen Inlevering van deze conpon ontvangt u bij aankoop van 1 pak Seott toiletpapier of Scottex toilettissne 50 cent korting. Knip deze Papieren Gulden uit En maak kennis met de Fijnste Kwaliteit Papier Seott toiletpapier. Gezinskwaliteit ^op z'n sterkst. In vier frisse kleuren. De economische Jumborol die perfect afscheurt. Onmisbaar voor een vet fornuis en vuile pannen om maar eens iets te noemen. Bekend van televisie. Kwaliteit zondermeer. Scottex toilet- tissue. Een luxueuze ervaring. Zacht en toch sterk. Tissuekwa liteit. In vier modetinten. Gemakkelijke start. Geen papier- verlies. Scheurt altijd haarscherp af. Geurt delicaat Pak de schaar en verdien snel een piek. Bovenstaande waardebon geeft er recht op bij uw kruidenier of supermarkt. Aan de kassa. Op de linkerbon krijgt u twee kwartjes korting bij aankoop van een pak Scottex of Seott toiletpapier (4 rollen). De rechterbon geeft 50 cent reduktie op 2 huishoudrollen Scottex of 2 keukenrollen Seott. Da's samen f 1.00. Vanzelfsprekend heeft elke helft zijn eigen waarde. U hoeft ze niet allebei te gebruiken. Maar waarom zou u niet, het leven is al duur genoeg. Scottex huishoudrol. De dorstige dienaar voor alle karweitjes. Beroemd om z'n enorme absorbtie-vermogen. En z'n fraaie decoratie in drie kleuren. Twee sterke lagen zacht. Scott Continental N.V., Maliebaan 11, Postbus 14051, Utrecht, Tel: 030-318085. 185.^^

Provinciale Zeeuwse Courant | 1972 | | pagina 32