belangrijk bericht tweede bericht Soort over soort is genade Scheidsrechter perikelen PAX CHRISTI ZAALHANDBAL JUNIOREN Ledenvergadering VCV Souburgse brug Het ongeval bij Serooskerke wij hebben niets te verbergen! Assurantieconcern Stad Rotterdam anno 1720 NV j^DAG 25 MAART 1972 PROVINCIALE ZEEUWSE COURANT 21 Ondanks het feit dat het extreem jlnlae Angolaocmité een succes be- heeft bij de Nederlandse koffie- Importeurs van Angolakoffie door de- (rt, na enige aarzeling, ertoe te bren- ftn'ln de toekomst geen Angolakoffie ottr te importeren, gaat hun actie j-m Portugal onverminderd voort, ne raambiljetten tegen een bepaalde gnna, die rich het langst verzet heeft jjgen de terreur van deze linkse he ren. rijn verdwenen, maar thans heeft nen andere methodes bedacht, b.v. de Inschakeling van een toneelgroep uit 'Ëadhoven, om vooral de jeugd te Indoctrineren met hun ideeën over de u, vrijheidsstrijd van de bevolking te- -n de Portugese overheersing. De Portugese ambassadeur in Neder- jjnd heeft een der hoofdfiguren van liet Angolacomitë en een paar tweede kamerleden, die aan de regering vra gen hadden gesteld over de Anola- kwestie, uitgenodigd op kosten van de Portugese regering zich ter plaatse op ie hoogte te stellen, maar dat is ®tuurlijk van de hand gewezen. Deze l^ren hebben nu eenmaal hun inge- 1066» Ideeën omtrent "koloniale on- (jgrdrukking' die zij niet wensen prijs voor de inheemse bevolking is gewor den. Ik haalde als voorbeeld het eiland Zanzibar aan, dat samen met Tangayi- ka de tweelingrepubliek Tanzania vormt. Daar wordt de bevolking op een verschrikkelijke manier geterrori seerd door een gewezen matroos, een zekere Abeid Karoeme. leider van de socialistische raad op dit kruidnagelei land. Men schat dat sedert janauri 1964 twintigduizend mensen, bijna 10 procent van de bevolking, op zijn last zijn vermoord, terwijl nog honderden politieke gevangenen onder barbaarse omstandigheden in de gevangenissen zijn opgesloten. En deze manis vice- president van de nieuwbakken staat Tanzania, waarvan Julius Nyerere, een vriend van prins Bemhard en prins Cluas, president is. Deze president is blijkbaar niet bij machte een eind te maken aan het schrikbewind van Ab eid Karoeme in de tweelingstraat Zan zibar. En voor de koffie uit deze politiestaat wordt nu propaganda ge maakt! 'Mssadeur erop gewezen dat de Inter- aarioanale Arbeidsorganisatie te Genè- re in 1971 na een omvangrijk onder- joek heeft vastgesteld, dat er geen spoor van dwangarbeid te vinden is. Uiteen rapport door deze organisatie samengesteld blijkt dat de arbeids- rooiwaarden van de zwarte bevolking In Angola op Zuid-Afrika na tot je beste van geheel Afrika behoren. Politiek Achter de actie van de heren van het Angola-comité schuilen geen humane overwegingen, maar alleen politieke, zoals wel duidelijk is gebleken. Door actie tegen Portugal trachten zij favo te treffen, waarvan dit land deel uitmaakt, om zodoende hun com munistische vrienden van het War schaupact in de kaart te spelen. Daar Is t hen tenslotte om te doen! De koffie-importeurs zijn alleen uit zakelijke overweging gezwicht voor de terreur van een minderheidsgroep, want de grote massa van het Neder landse volk zal zich over het alge meen weinig gelegen laten liggen over het wel en wee van het Angola&nse volk. Hoofdzaak is dat het voor z'n geld goede koffie krijgt. En Angola koffie is van goede kwaliteit. Het snoesje, waarmee het Angolacomitë nu komt aandragen, dat de consument geen Angolakoffie meer wil, is natuur lijk volkomen bezijden de waarheid. Nu de heren weinig steun bij de volwassen bevolking vinden, proberen iij de jeugd die gemakkelijker te beïnvloeden is, voor him karretje te spannen. Voor de aanvang van het zondagmorgen koffieconcert op 17 fe bruari j.l. kon men jonge mensen voor de ingang van de Middelburgse schouwburg zien staan, die pamfletten aan bezoekers uitdeelden, waarin gea geerd werd tegen de rol die de fa. Douwe Egberts, toen nog de grootste importeur van Angolakoffie, bij het organiseren van deze koffieconcerten bid gespeeld. Wel ging deze actie logenaamd uit van de PPR, maar deze partij en het Angolacomitë varen in hetzelfde schuitje. In Goes werd de jeugd gemobiliseerd HJ de verkoop van Tanzaniakoffie ter wvanging van Angolakoffie. De Afri- hanse republiek Tanzania is ontstaan dt de samenvoeging van de vroegere Mts Oostafrikaanse kolonie Tangayi- h en het voormalige Franse kolonia- is eiland Zanzibar. En juist de schrikwekkende toestan den, die onlangs aan het licht geko men zijn in dit sarcastich bedoelde socialistische paradijs', heeft mij er- me gebracht boven dit ingezonden stuk de titel 'Soort over soort is genade?' te plaatsen. In het begin van deze eeuw was in de laatste fase van de pacificatieperiode van de Atjeh-oorlog aan generaal Van Heutz als deskundige in het Mohamme daans recht toegevoegd prof. Snouck Hurgronje. Het was deze bekwame ge leerde voor die tijd een zeer ethisch man die destijds, de woor den bezigde: 'Soort over soort is genade', maar dan zonder vraagteken erachter. Nu na bijna zeventig jaar bijna alle vroegere, koloniale gebieden onafhan kelijk zijn geworden, kunnen wij de balans opmaken. En wat blijkt dan? Dat deze onafhan kelijkheid en de regering van soort over soort niet overal een weldaad HORIZONTAAL 1. iemand die steeds ruzie zoekt 8. gaarne Iets willende doen 9. kever met lange sprieten 12. slim, gewiektst (Barg.) 13. eensklaps 14. gebruik, manier 17. gewijde zang 18. zelfzuchtige vrouw 19. schroefvormig rad met schoe pen 22. plant met paarse bloemtrossen 24. negende toontrap 25. verkort schrift (afk.) 26. slag, stoot (in zegswijzen) 29. zij die met een ander aan Iets deel heeft 30. gemoedsbeweging 31- gemeente ln Noord-Holland VERTICAAL 2. groente 3. billijk 4. plengoffer, drinkgelag 5. niets (spreektaal) 6. met de toom besturen 7. betreffende 10. moord op grote schaal 11. avontuur 15. zomervogeltje, boszanger 16. kernspreuk 20. metalen plaatje om rinkelend geluid te maken 21. uiterst, buitengewoon 22. rivier in Nigeria 23. krJorrig 27. gevreesd instrument van tand arts 28. papegaaisoort Dezer dagen ontvingen wij van Pax Christi afd. Nederland een volgende oproep. Momenteel arriveren er in Nederland per maand ongeveer 30 Portugese vluchtelingen. Het grootste percentage hiervan heeft om politieke redenen het land verlaten, resp. vanwege de interne politieke verhoudingen of de oorlog die dit land voert in de kolo niën. Opvang en begeleiding van deze vluchtelingen wordt met de dag een nijpender probleem. In Amsterdam functioneert een adviesbureau als eer ste hulppost om te zorgen voor ver blijfsvergunning, financiën, onderdak en werk en eventueel voortzetting van de studie. Vanwege het toenemend aantal vluch telingen wordt dit bureau steeds ver der overvraagd, zodat er gezocht moet worden naar een doorstromings- beleid naar andere plaatsen. Voor Den Haag en Utrecht is daar een begin mee gemaakt. De vraag van Pax Christi was of u concrete informatie kunt verschaffen om die doorstro ming te bevorderen. Adressen voor werk, onderdak en begeleiding en ook financiële steun zijn bijzonder wel kom. Barabbas of Jezus?' Volgens Kronen burg was het eigenlijk logisch dat het volk der Joden, mede opgehitst door de voornaams ten, voor de vrijheid van Barabbas koos. Want schrijft hij, Barabbas was een vrijheidsstrijder. Ds. Kronenburg, waar haalt u dat toch vandaag? In de bijbel lees ik daar niets van. net zomin als van de andere twee moordenaars, die tegelijk met Jezus werden gekruisigd. De bij bel zegt daar kort over dat Barabbas een moordenaar was. Had Barabbas betere bedoelingen gehad dan die an dere twee moordenaars? U schrijft Barabbas was geen schoft, maar welke goede gronden hebt u daarvoor? Ba rabbas was zoals we lezen een moor denaar, zo ook de anderen, van wie er één tot de belijdenis kwam. Beiden hadden het vonnis des doods ver diend. Voor u, ds. Kronenburg, schijnt Barabbas nog al wat beter te zijn geweest: iemand die de vrijheid al» vanzelfsprekend waard was. Dat u de wens van het volk der Joden, vrijheid voor Barabbas, vroeger niet begrepen hebt, mag waar zijn, maar ik neem aan, door wat ik nu van u lees, dat u het nog niet begrijpt. Hun keuze was geen logica, zoals u dit wilt voorstel len, als zou Barabbas een strijder voor de vrijheid zijn geweest. Zij kozen ondanks him ijver welke zn Tenreurlijsl Trouwens men zou een heel lijstje kunnen opstellen van koloniale gebie den, die na de tweede wereldoorlog onafhankelijk zijn geworden, waaron der eigen bestuur van rasgenoten een terreur werd of wordt uitgeoefend, die onder het koloniaal bewind een voudig ondenkbaar was. In Afrika b,v. Nigeria, waar president Gowon de moord op duizenden Biaf- raanse kinderen op z'n geweten heeft: in het onafhankelijke gedeelte van Guinee, waar president Sehou Touré een terroristisch bewind over de be volking uitoefent: in Azië: de moord op circa driehonderd inwoners van Java en Bali na de mislukte, commu nistische staatsgreep in 1965, en van recenter datum de bloeddorstige wraak van de Pakistani op de Hin does van Oost-Bengalen, thans Bangla Desj geheten, bij hun poging om de heerschappij van de Pakistaanse rege ring van zich af te schudden, waarbij duizenden doden vielen. Als prof. Snouck Hurgronje in deze tijd nog geleefd had, zou hij hebben ervaren, welke waarde er aan zijn uitspraak: 'soort over soort is gena de', in werkelijkheid zou moeten wor den toegekend I J. K. Mesu Middelburg Hierbij willen wij reageren op het verslag van de Nederlandse junioren zaalhandbalkampioenschappen in uw krant van maandag 13 maart jJ. Hierin schrijft u dat de derde plaats door Olympus behaald, de hoogsie plaats is die ooit door een Zeeuwse vereniging is behaald. Hiermee zit h nogal flink naast de waarheid. In 1961 behaalde het damesjuniorente- am van de s.v. Walcheren zelfs de hoogste eer die in dit toernooi te behalen is, namelijk het kampioen schap van Nederland. Het jaar daar opvolgend werden deze meisjes net geen kampioen, maar brachten ze het wel tot een tweede plaats. Naar wij menen te weten heeft GSC ook al eens een 2e plaats behaald. Hiermede willen wij echter de mooie prestatie van Olympus niet kleineren, maar alleen even laten zien dat het toch niet zo'n unicum is in de Zeeuw se handbalwereld. a.v. Walcheren Irislaan 215 Indien u iets zou kunnen doen, wilt u dan contact opnemen met de heer Blanke, hoofd van het adviesbureau voor Portugezen, Roeterstraat 34-36 in Amsterdam (tel.: 020-231612)? Het Aksiesentrum van de Politieke Partij Radikalen van Middelburg is van mening, dat hier een zaak van een dergelijk belang in het geding is, dat zij politieke aspiraties in deze zaak geheel laat varen. De directe hulp aan de mens staat boven alles wat politiek gebonden is. Daarom be sloot het PPR-aksiesentrum deze brief door te spelen naar alle eventueel belangstellende instellingen te Middel burg. Het PPR-aksiesentrum is wel bereid eventueel een werkgroep, die zou kunnen ontstaan uit uw reacties, te coördineren. Wij doen dan ook een welgemeend beroep op u en vragen u bij uw besluitvorming niet in aanmerking te nemen of afzender van deze al of niet uw voorkeur geniet, maar slechts te letten op het doel, dat wij graag aanbevelen. Aksiesentrum Middelburg Politieke Partij Radikalen, A. H. Kamermans, Oude Koudekerkseweg 85. Middelburg, tel.: 01180-4396. Jezus of Barabbas Onlangs schreef iemand in een artikel in de rubriek "Lezers Schrijven', dat er theologen zijn die het nog beter menen te weten dan God. Het komt me voor dat deze uitspraak wel op waarheid berust, zeker als ik de ru briek "Ter Overdenking* lees over 'Je zus of Barabbas?', geschreven door de theoloog E. J. N. Kronenburg. Hij behandelt de vraag die Pilatus stelde, "Wie wilt gij dat ik u zal loslaten. hadden in of voor de godsdienst, want let wel, Jezus werd niet overgeleverd door de Romeinen, maar door het Joodse Sanhedrin, overpriesters en schriftgeleerden, die de dood verkozen boven het leven en de ongerechtigheid boven de gerechtigheid. Als 'ombuds' moet ik steeds constate ren dat bij een ledenvergadering van de VC Vlissingen de voorzitter her haaldelijk moet wachten of uitstellen tot een later uur, voor leden die niet komen opdagen! Waarom? Is dat niet in het belang van de vereniging? Op deze wijze kweekt men onrust tussen leden en bestuur, naar mijn mening. Twee jaar geleden sprak men over betaald voetbal in de kring der vcv. Toen haalde de heer Oosterhuis (adviescommissie) nog aan: „We moe ten eerst van deze vereniging een krachtige vereniging maken. Dan zal de tijd wel leren, of we alsnog tot het betaalde voetbal over moeten gaan"? Maar op deze manier zie ik daar nog niet veel van komen. Ik zou zo zeggen: Leden, help mee regeren. Dat is in het belang van de gemeenschap en samenleving, en het te voeren beleid. Dit kan nu eenmaal niet met een paar stemmen. VC Vlissingen moet geen Tubbergen worden! Veel wordt er gepraat over de toe stand bij de Souburgse brug, zonder dat er een oplossing aan de band wordt gedaan. De Nieuwe Vlisslngseweg vormt een obstakel tussen oost en west. Indien er bij de brug een tunnel gegraven wordt kan een doorstroming van Vlis singen naar Middelburg plaatshebben. Dan kan er ook een normale door stroming naar Oost-Souburg en het Sloe plaatshebben. Bij iedere andere oplossing is stagnatie niet uitgesloten. Daarbij komt dan nog, dat er een zeer kostbare installatie gebouwd moet worden om het verkeer te regelen. De hoge brug bij de PZEM zal blijken omstreeks 1980 totaal overbodig te zijn. Zodra de Deltadammen gereed zijn, is een snelbrug door Walcheren met een hoge brug bij Abeele, die aansluiting geeft op de Nieuwe Veerhaven en het Sloe onontbeerlijk, in verband met het vervoer van de Franse en Belgi sche kust naar *De Botlek' en verder. Aangezien een tunnel ln korte tijd te realiseren is, is het probleem de Sou burgse brug in afzienbare tijd op te lossen. J. D'Hondt, Haakbergenstraat 9, Oost-West-Souburg. Wij zijn toch allen wel diep geschokt door het vreselijk verkeersgebeuren van vorige week zaterdag. Wat een onuitsprekelijk leed en smart bij de betrokken families, je voelt jezelf er bij betrokken, zou het ongedaan wil len maken, maar helaas, wij zijn niet bij machte deze mensen iets te ver goeden voor hetgeen zij op deze wijze hebben verloren. Deze arme slachtof fers. Het is onherstelbaar, we kunnen alleen maar voor hen bidden. Laten we dat ook doen! Maar de vraag rijst: "Kunnen wij iets doen om het te voorkomen'? Dan dacht ik allereerst, kunnen de bevoeg de instanties geen maatregelen n e- men? Ten eerste zou ik willen vragen om op alle Walcherse wegen een maximum snelheid van 80 km in te voeren! Dat kan toch, gezien de af standen voor niemand een bezwaar zijn. Wie weet hoeveel kostbare levens erdoor gespaard kunnen worden. Men sen moeten nu eenmaal tegen zichzelf beschermd worden. Ten tweede moet het toch mogelijk zijn om weggebruikers die roekeloos anderen in gevaar brengen hun rijbe voegdheid te ontnemen, voordat ze slachtoffers maken? Laten wij allen toch steeds onze verantwoordelijkheid beseffen en de nodige zelfdiscipline opbrengen om deze vreselijke vijand te beteugelen. Laat het voor ons allen een les zijn die we nooit mogen vergeten: die zaterdag 18 maart zij in ons geheugen gegrift! Hopende op spoedige maatregelen voor ons aller bestwil, eer paas- en seizoendrukte begint. L. Adriaanse Seisstngel 24 Middelburg In de eerste plaats kan lk zonder meer stellen, dat dit ingezonden stok namens alle spelers van het tweede elftal van Hansweertse Boys II Is geschreven. Een ingezonden stuk, dat niet alleen een felle aanklacht tegen een scheidsrechter ls maar ook een protest tegen degene, die een scheids rechter voor een bepaalde wedstrijd aanstelt. Zondag 20 maart werd de competitiewedstrijd gespeeld ln 3e klas D: Lewedorpse Boys II - Hans- weert se Boys II. Hansw. Boys heeft deze uitwedstrijd met 2-1 verloren. Dat was tevens de eerste nederlaag van dit elftal. Ongetwijfeld zal m»i geneigd zijn te denken: „Ze hebben hun eerste wedstrijd verloren, dus de scheidsrechter zal het wel gedaan heb ben". Dat dit niet het geval ls zal n weldra duidelijk worden. Twee weken voor deze wedstrijd speelden we de uitwedstrijd tegen Luctor III die we met 8-0 wonnen. In dit elftal was er één speler, die door hard en gemeen spel voor een geprik kelde sfeer zorgde. We kunnen het eenvoudig zeggen: „Hij kon niet tegen zijn verlies". Deze speler was J. Schip per uit Heinkenszand. U kunt zich wel onze verbazing voor stellen, toen deze zelfde hr. De Schip per zondag in onze wedstrijd tegen Lewed. Boys als scheidsrechter op bet veld kwam. Omdat de mentaliteit van de voetballer De Schipper ons nog vers in het geheugen lag, vreesden we het ergste en inderdaad kregen de meeste spelers van Hansw. Boys bij hun eerste overtreding (ook al was het een lichte) van deze scheidsrechter te horen: ,3U de volgende overtreding ga je eruit". Het eerste doelpunt van Lewed. Boys was al een presentje van hem. Er moest een vrije trap geno men worden (uiteraard tegen ons) al onze spelers hadden de juiste afstand genomen, de scheidsrechter floot daarna ten teken, dat de vrije trap genomen kon worden en terwijl er niemand van onze spelers een voet verzette, moest deze vrije trap toch overgenomen worden hij werd te gen een speler geschoten). Toen werd er niet tegen een van onze spelers aangeschoten, maar belandde de bal keurig achter de keeper (0-1). Ik stel me voor dat hr. De Schipper net zo blij was als de spelers van Lewed. Boys. Zonder overdrijving kunnen we hier stellen, dat het zeker 30 minuten ge duurd heeft, voordat wij een vrije trap toegewezen kregen en dat kwam echt niet omdat wij alleen maar over tredingen maakten. Maar ja, als de arm van deze scheidsrechter maar één kant kan wijzen (en na de thee uiteraard naar de andere kant) wat wil je dan... Kort na rust speelde een speler van Lewed. Boys in ons strafschopgebied de bal met de elleboog. De Schipper floot ditmaal juist.: tegen Lewed. Boys, maar toen één van onze spe lers een seconde later tegen deze speler opliep (onopzettelijk en niet hard) kreeg dhr. De Schipper een fenomenale ingeving, wat hij letterlijk als volgt formuleerde: „Nu zullen we maar eens een penalty geven—" (Due 2-0). We weten ook wel dat we daar tegen niet mogen protesteren. Maar we werden door deze scheidsrechter moedwillig zo genomen, dat het onder die omstandigheden toch menselijk en begrijpelijk is. dat een opmerking te gen deze beslissing gemaakt werd mef als resultaat, dat een speler, die al 16 jaar voetbalt en er nog nooit werd uitgestuurd, nu door dhr. De Schipper naar de kleedkamer werd verwezen. Binnen enkele minuten kon de 2« speler van Hansw. Boys de kleedka mer opzoeken. Toen deze op een ge mene manier werd genomen en als dank nog een vrije trap tegen zich kreeg, gaf hij één vloek. Ook dit willen we niet goedpraten: je mag op een voetbalveld niet vloeken, maar wie was hier indirect de schuld van? (ook deze speler, die ca. 10 jaar speelt, ls er nog nooit uitgestuurd) Met 9 man lukte het onze spelers via een (gekregen) strafschop er 2-1 van te maken. BIJ een harde tackle van 2 spelers van beide elftallen werd nr. 3 eruit gestuurd (hij had n.L ook al in het begin een 'waarschuwing' gehad bij een lichte overtreding. We kunnen zo wel doorgaan, maar omdat het dan wat ééntonig wordt, zullen we maar stoppen. Tot slot dit: een scheidsrechter, die enkele weken geleden in een wedstrijd tegen ons gespeeld heeft, kan niet onpartijdig zijn (sportieve spelers scheidsrech ters uitgezonderd). Van Dale zegt dat een scheidsrechter iemand ls. die bij een wedstrijd toezicht houdt op de naleving der spelregels. Hoe kan ie mand dat zijn, die zelf getoond heeft als speler zich niet aan deze spelre gels te willen (of kunnen) houden. De KNVB-afdeling Zeeland zal zich nu over deze strafzaken gaan buigen. De mate van straf zal voor een heel groot deel afhangen van wat deze man op het formulier zet. We maken ons dus geen enkele illusie wat dat betreft. We kunnen alleen maar ho pen, dat de mensen die uiteindelijk de straf zullen bepalen, eerlijk en objeo- tief één en ander zullen bekijken, m.a.w. dat ze niet domweg te werk gaan aan de hand van hetgeen er op het formulier staat en dat ze zich gaan afvragen of deze man nog wel de leiding aan wedstrijden toever trouwd kan worden. Het schijnt, dat hij is Ingevallen voor een andere voor deze wedstrijd aangestelde scheidsrechter. We weten, dat er een scheidsrechterstekort ls, maar we vinden het onbegrijpelijk, dat ze dan dhr. De Schipper niet in een andere klas laten fluiten. Mochten de heren van de afdeling aan de juistheid van bovenstaande twijfelen, dan kan men gerust wel eens Informe ren bij Lewed. Boys. We kunnen ons n.l. niet voorstellen (en twijfelen daar ook niet aan), dat men daar zo on sportief zal zijn als deze heer J. de Schipper uit Heinkenszand, die zijn revanche heeft gekregen, maar of die wraak zoet zal rijn, betwijfelen we. Tot slot zij vermeld, dat het bestuur van de w Hansw. Boys niet van tevoren op de hoogte werd gesteid van dit schrijven. (ADVERTENTIE) Aan alle verzekerden van onze werkmaatschappijen Stad Rotterdam Schadeverzekering Woudsend - Schadeverzekering. Vanaf 1 april 1972 heeft iedereen die een personenauto bij ons heeft verzekerd recht, ongeacht of de wagen W.A. of All Risks is verzekerd, op de volgende extra gratis service: Bij een aanrijding of ongeval binnen Nederland, waarbij de wagen zodanig beschadigd wordt dat niet verder gereden kan worden, wordt na telefonische aanvraag: de wagen gratis naar de garage naar keuze gesleept; de bestuurder en eventueel andere inzittenden gratis per taxi naar huis, dan wel naar de plaats van bestemming in Nederland vervoerd; bovendien voor verzekerden met een All Risks-Polis hetzelfde bij autopech, zonder ongeval, die niet ter plaatse hersteld kan worden; kraanwagen en taxi staan gereed en worden door ons onmiddellijk naar de plaats van het ongeval gestuurd. Bij zo'n schade bellen: 085-45 5045. Noem Uw naam, Uw polisnummer en de werkmaatschappij en zeg precies waar U zich bevindt De telefoon van de Schade Alarm Service is dag en nacht bemand. Binnenkort ontvangt U via Uw assurantiebemiddelaar documentatie plus ruitcnstickers. De service gaat evenwel op 1 april 1972 reeds in. Knip dus deze advertentie uit en bewaar haar voorlopig totdat U van Uw vertrouwensman, Uw assurantiebemiddelaar, de documenten ontvangt De televisie-uitzending van Vara's Ombudsman Marcel van Dam en de vragen in de 2e kamer door P.v.dA.-leden, over "misstanden bij autoschaderegeling", gaven ons aanleiding, zowel Marcel van Dam als de betrokken kamerleden uit te nodigen bij ons elk gewenst dossier te komen bekijken en te bespreken als zjj menen daartoe aanleiding te hebben. Het is niet de hoogte van de premie die de waarde van een autoverzekering bepaalt, maar de kwaliteit van de dekking. Blaak 101-Rotterdam Stad Rotterdam - Waerdye - Verzekerlngs Unie- Woudaend

Provinciale Zeeuwse Courant | 1972 | | pagina 21