Reimerswaal treedt niet toe tot raad Europese gemeenten 'Landbouw wordt geschaad door plan Nieuwendijk' Maximumstraf voor Belgische loods in zaak 'tankerrace' Axel wil grotere inspraak gemeenten in waterzuivering MR. PIJL HOGEWEG: „NIET CONSEQUENT" AXELS RAADSLID YSEBAERT: OPHOUDEN PLAN BETEKENT HOGERE KOSTEN „Waarom bouwt Terneuzense firma bier mavo-school" Burgemeester Axel: „Niets bekend over ri'kssteun voor 0.-Z.-Vla ander en" Examens Lijst extra werken Zeeuwsch- Vlaanderen nog niet gereed Ds. Van Wijngen keert terug naar Nederland Velen bewezen laatste eer aan drs. F. de Groof POSTKANTOOR ZUIDDORPE BLIJFT MAAR 2 UUR OPEN VAN HUIS UIT 'TAAK VOOR DE GEMEENTEN" BRESKENSE BOM NIET GEVONDEN gpïsïruSSï FAMILIE BERICHTEN t caissière of leerling-caissière verkoopster inpakster klager verkoper medewerker CU albert heij'n „GOES MOET MUSEUM MEER GEVEN DAN 10 CENT PER INWONER YERSEKE De gemeenteraad van Reimerswaal stelt geen prijs op toe treding tot de sectie Nederland van de Raad van Europese Gemeenten. Ook in b. en w. was men verdeeld over een eventuele toetreding. Burgemees ter C. Pijl Hogeweg vond dat Rei merswaal een nogal internationaal ge richte gemeente is. „En als hier wordt gepleit voor een zeehavenoverleg dat zich over de grenzen heen uitspreekt dan vind ik dat men ook consequent moet zijn wat dit betreft". De raad zag weinig voordelen in de toetreding. De SGP-er J. A. Don wilde niet van de leibar van de groot-mogendheden lo pen. „En ik vrees dat net bij toetre ding toch gebeurt". B. en w. spraken in hun voorstel over ..een wezenlijke bijdrage tot een Europese integratie". De heer Don verwachtte er niet veel van. „De liefde tot z'n land is ieder aangeboren. Dat blijkt vooral de laat ste dagen weer overduidelijk. In be paalde omstandigheden zijn wij voor samenwerking, maar in dit geval zien we het niet", aldus de SGP-er. Zowel de CHU-er J. Lako als de PvcLA- er J. B. Korstanje vroegen naar de voordelen van toetreding. De heer La ko zag in het grotere verband maar een uiterst kleine rol voor Nederland weggelegd. Ook hij meende dat het misschien meer aan te bevelen zou zijn om een eventuele uitwisseling tussen gemeenten niet te beperken tot Europa. „De gemeente zou misschien beter een noodlijdende gemeente kun nen adopteren. Ik denk bijvoorbeeld aan een plaats in Bangla Desj. In zo'n geval zie je waarschijnlijk resultaten", aldus de heer Lako. Hij zag geen aanleiding om zijn standpunt ingeno men op 28 april 1970, toen besloten werd het lidmaatschap van enkele voormalige gemeenten van Reimers waal te beëindigen, te wijzigen. In de beantwoording wees burgemees ter Pijl Hogeweg erop dat enkele kernen van Reimerswaal nogal inter nationaal georiënteerd zijn. Als voor deel zag d- raadsvoorzitter onder an dere dat de internationale contacten wat georganiseerder zullen gaan verlo pen. Hij meende dat er juist op het gebied van die contacten wel voordelen aan toetreding vast zitten. Een adop tie van een noodlijdende gemeente zou. volgens mr. Pijl Hogeweg, waar schijnlijk op bezwaren stuiten bij ge deputeerde staten. „Het gaat hier niet om een gemeentelijk belang" stelde hij. Wethouder C. Slabbekoorn vertelde in beginsel ook niet zoveel voordelen aan toetreding te hebben gezien. Hij had al eens eerder slechte ervaringen op dit gebied opgedaan. „Er was een bijeenkomst waar ik volgens uitnodi ging in jaquet moest verschijnen. Toen heb ik maar vlug bedankt want ik geloof niet zo erg in een Europa in jaquet". Overigens meende de wethouder dat toetreding tot de sectie Nederland wel voordelen biedt. Hij noemde alleen al de betere voorlichting voor de jeugd. Jacquet AR-vertegenwoordiger P. C van Putten stond nogal sceptisch tegenover de hele zaak. Ook hij kon nauwelijks voordelen aan de toetreding ontdekken. Zeker voelde hij weinig voor het argument dat de EEG uitgebreid zal worden met Groot-Brittannië, Ierland, Denemarken en Noorwegen. Wethouder J. A. Nieuwenhuijse vond dat Reimerswaal beter af kan wach ten totdat de activiteiten van de sec tie Nederland wat duidelijker uit de verf komen. Het voorstel tot toetre ding werd afgestemd met vijf tegen twaalf stemmen. Met alleen de stem van de AR-verte- genwoordiger Van Putten tegen ging de raad akkoord met het inschakelen van de welstandscommissie van het Instituut voor Stad en Landschap voor het geven van adviezen over welstandszaken. De heer Van Putten stelde dat de adviezen van de welstandscommissie de gemeente heel wat geld zullen kosten. Hij haalde enkele voorbeelden aan om te bewijzen dat de commissie soms vreemde adviezen heeft gegeven. „Ik kijk alleen maar naar het nieuwe gebouw van de Boerenleenbank. Dat is. een groot onding. Bovendien vind ik het wat sterk dat een verlichting van een bakker tegenover het gemeen tehuis in Yerseke eraf moet. Dat vind ik weer te sterk", aldus de heer Van Putten. Mr. Pijl Hogeweg vond een welstands adviescommissie, zoals voorgesteld, een noodzakelijk iets. De raadsvoorzit ter wees erop dat de meeste gemeen ten gebruik maken van de adviescom missie van Stad en Landschap. „Som mige gemeenten maken gebruik van de adviezen van plaatselijke figuren. Dat zou ik niet graag willen want dan kan het gebeuren dat een architect moet, is, volgens de burgemeester een zaak van de landschapsverordening van de provincie Zeeland. „Voor ons hoeft die verlichting ook niet te ver anderen hoor, maar goed", aldus mr. Pijl Hogeweg. Museum B. en w vroegen de raad een subsidie van een dubbeltje per inwoner voor het museum van Noord- en Zuid- Beveland iu Goes. Het museumbe stuur had om een kwartje gevraagd. Tot nu toe gaf de gemeente een vast bedrag van 500,- per jaar. Het colle ge achtte een dubbeltje nu wel ge noeg. Dat vond mevrouw N. G. Kamps- Visser (wd) niet. Zij meende dat het museum voor de Bevelanden van groot belang is, voor al voor de jeugd. „Het museumbe stuur knokt al lang voor de financiën. Het gaat moeilijk en ik ben geneigd aan te nemen dat ze al lang blij zijn met dat dubbeltje omdat dat dan in elk geval weer binnen is, maar genoeg is het zeker niet. Ik vind het wat weinig", aldus de WD-woordvoerster. Zij maakte van de gelegenheid ge bruik de gemeente Goes er op te wijzen dat deze gemeente echt niet met een dubbeltje per inwoner moet afkomen. „Men heeft daar een prach tige plaats om de oudheden te tonen. Het zijn ook veelal oude bezienswaar digheden van de gemeente Goes. Het zou bar en boos zijn, als men zich er met een dubbeltje vanaf zou maken". Mr. Pijl Hogeweg vertelde dat het museum oorspronkelijk was bedoeld als een stedelijk museum voor Goes, de centrumgemeente. De burgemees ter voelde weinig voor een steun van de gemeente Reimerswaal, die op het zelfde peil als de steun van de ge meente Goes zou liggen. „Wij staan er verder vanaf. Het dub beltje van ons moet u beschouwen als een vingerwijzing voor de gemeente Goes. Zij krijgen jaarlijks een extra bedrag dat snel naar het miljoen zal lopen voor hun functie als centrumge meente en het moet echt niet zo zijn, dat zaken als deze op de overige gemeenten worden afgewenteld, ter wijl men dan zelf meer geld beschik baar houdt voor andere zaken", aldus mr. Pijl Hogeweg. De raad ging overi gens akkoord met het voorstel tot subsidiëring. De raad besloot verder om: 15.000,- beschikbaar te stellen voor de reparatie van het dak van het gymnastieklokaal aan de D. J. domstraat in Kruiningen: 136.000,- op tafel te leggen voor het bouwen en inrichten van een tweede lokaal aan de bijzondere kleuterschool in Waarde; voor ruim tienduizend gulden een stuk grond verkopen aan het pluimvee-conservenbedrijf Special Mundi NV in Yerseke (grond op het industrieterrein achter de be staande fabrieksgebouwen); voor het herstel van de verlichting van de wijzerplaten van de toren van de rooms-katholieke kerk in Hans weert ƒ3300,- beschikbaai stellen; een geldlening te verstrekken aan de burgerlijke instelling voor be jaardenzorg in Yerseke, die plan is om in het bestemmings plan "Kakeldans' 18 bejaardenwo ningen neer te zetten. Het bestemmingsplan "Boomdijk' in Hansweert werd vastgesteld. AXEL Het Axelse KVP-raads- lid M. L. M. Ysebaert vindt dat er in het bestemmingsplan voor het ho «lo^rTV^r loosheidspercentage, de plannen van zijn crhnmven-Duiveland oordeelt over ae piannen van zijn schouwen-Duiveland collega uit dezelfde gemeente\ Ook Zeeuwsch-Vlaandercn, mr. Pijl Hogeweg vond dat de Boe renleenbank wat uit de toon valt. Dat de verlichting van bakkerij Filius weg TE KOCP: WOONHUIS Seissingel 90, Middelburg. Bevattende: hal, vóór- en achterkamer, keuken en bij keuken. Boven: grote slaap kamer met annex badka mer en w.c. Voor: logeer kamer met wastafel, kleine logeerkamer opzij en berg- kamertjes. Bergzolder over geheel het pand. Voortuin, zijtuin met vijvertje en flin ke achtertuin met fietsen bergplaats. Mogelijkheid tot bouw ga rage, 20 m2 aanwezig. Vrij uitzicht op molen enz. Spoedig te aanvaarden. Te bevragen Hedenmiddag 2 uur VERS RUNDVLEES Abattoir Seisweg Middelburg AXELS RAADStlD AXEL „Waarom wordt de mavo in Axel gebouwd door een aannemer uit Terneuzen?" vroeg zich dinsdagavond het Axelse KVP-raadslid M. L. M. Ysebaert af. Hij stoorde zich aan het feit dat bij de bouw van een 2,5 miljoen gulden kostende nieuwe chris telijke mavo in Axel gebruik wordt gemaakt van een Terneuzense aanne mersfirma. „Ik dacht dat er in Axel toch ook wel bedrijven waren te vin den. Recentelijk hebben Axelse aanne mers nog personeel moeten ontslaan". Burgemeester M. K. van Dijke ging niet op de opmerking in: de btauw van de mavo is geen gemeentelijke zaak. \XEL Burgemeester M. K. van Dijke van Axel weet niet of de kanaal zone en Oost-Zeeuwsch-VIaanderen In de toekomst zullen profiteren van de rijkssteun van 6 miljoen voor bestrij ding van de werkloosheid. „Het is voor mij moeilijk om hier iets over te zeggen. Ik neem aan dat het rijk de gebieden met het hoogste werk- 'i dit geval en W'est- laat prevale- zei hij dinsdagavond tot het raadslid J. Vink. dat bezorgd infor meerde of Oost-Zeeuwsch-VIaanderen ook nog een graantje meepikt van de rijkssteun. De raad ging akkoord met het be schikbaar stellen van een krediet van ƒ8.000,- voor het verbeteren van de entree en de verlichting van het veld van de voetbalvereniging Axel. Al eer der stelde men 17.000.- beschikbaar voor een definitieve oplossing, maar het ziet er aldus wethouder D. J. Oggel niet naar uit dat gs dit bedrag zullen goedkeuren. Voor de heer M. L. M. Ysebaert fkvp) aanleiding om op te merken dat de zaken dus inderdaad goedkoper kun nen worden geregeld dan het college aanvankelijk voorstelde. „Van de kant van de KVP en Gemeentebelangen kwamen er tijdens een vorige verga dering nogal wat bezwaren tegen het bedrag van 17.000,- maar toen ging memand erop in". Nadat wethouder Oggel het voorstel had toegelicht stemde de KVP-er in onder het mompelen: „Ik geloof het toch niet". De heer K. Hamelink (pvda) bepleitte de zangvereniging 'Asaf voor te stel len wat hogere prijzen te vragen voor de jaarlijkse uitvoering van Handel's Messiah. De raad ging overigens ak koord met het verlenen van een subsi die. Wethouder Oggel zag weinig in het voorstel van de heer Ysebaert de post 'pro memoire' te ramen in de begroting. B. en. w. moeten dan toch ieder jaar met een voorstel komen of en voor hoeveel de post wordt opge voerd. klein-industrieterrein Nieuwen dijk onvoldoende rekening wordt gehouden met de landbouw. Hij wilde dinsdagavond, toen het plan de raad passeerde, als enige de aantekening te hebben tegenge stemd. Dc heer Ysebaert vond het vreemd dat twee boerenbedrijven met hun agrari sche bestemming in 'Nieuwendijk' zijn opgenomen, hij verwachtte dat de land bouwers problemen zouden krijgen bij verbouwingen en uitbreiding en toonde zich verder weinig ingenomen met het doorsnijden van een stuk grond van 5 ha. Die is daardoor naar zijn mening niet meer rendabel te bewerken. Aanvankelijk deed de KVP-er een ging b. en w. te bewegen het plan terug te nemen. „We hebben nog geen week de lijd gehad om het te bestuderen. Ik zou graag nadere studietijd willen", be toogde hij. Burgemeester M. K. van Dijke gaf toe, dat de stukken weliswaar niet in de leeskamer hadden gelegen maar dat een raadslid, thuis op het stadhuis, ze wel degelijk had kunnen opsporen en inzien. Hij vreesde dat het terugdraaien van het plan vertraging en een fikse kostenstijging tot gevolg heeft. „En verder hebt u er in een com missievergadering al het nodige over gezegd, waaruit ik concludeer dat u het wel degelijk kon bestuderen", voegde hij de heer Ysebaert toe. Soepel De burgemeester ging niet mee met de bezwaren tegen het opnemen van twee landbouwbedrijven in het plan en hij beklemtoonde dat er aan het plan wel degelijk een zorgvuldig afwegen van be langen vooraf is gegaan. Namens het college wilde de burgemeester graag toezeggen dat er, als er uitgebreid en verbouwd moet worden, souplesse zal worden betracht bij het verlenen van de vergunningen. De strook van 30 me ter die wordt afgehaald van het terrein van 5 ha kon hij onmogelijk als een be zwaar zien. „Ik dacht beslist niet dat men hierdoor in de uitoefening van zijn bedrijf wordt gehinderd". Is er toch nog duidelijke schade dan kan iedere gedupeerde een beroep doen op de schadeverordening die in deze gevallen van kracht is. In het Diaconessenhuis te Br slaagden voor het examen voor pleegkundige A. de dames N. Boven te Middelburg, T. Hoogesteger te Middelburg, E. Nijsse te Arnemui- den en B. Allewijn te Kruiningen. De heer W. Pieterse te Goes is aan de technische hogeschool te Delft ge slaagd voor het kandidaatsexamen ci- viel-ingenieur. MIDDELBURG Gedeputeerde sta ten van Zeeland zijn in hun vergade ring van dinsdag niet gereed gekomen met de samenstelling van de lijst van provinciale en gemeentelijke werken, die in westelijk Zeeuwsch-Vlaanderen ter bestrijding van de werkloosheid zouden kunnen worden uitge voerd. Voor dit deel van Zeeland is zoals gemeld ter bevordering van de werk gelegenheid een bedrag van zes mil joen gulden aan extra financierings middelen beschikbaar gesteld, moeten nu een voordracht van ken vaststellen, die met het karakter van een advies aan de minister zal worden voorgelegd. De vergadering van gs van gisteren telde een dermate groot aantal agendapunten, dat men niet gereed kon komen met de opstel ling van de voordracht. Men hoopt deze vandaag gereed te krijgen. De provinciale commissie voor de werk gelegenheid heeft jongstleden vrijdag een ontwerp-voordracht samengesteld voor gs. Het is de bedoeling dat de hierin genoemde werken zo gs de voor dracht volgen en ook de minister zijn fiat geeft op korte termijn, binnen drie maanden, in uitvoering worden genomen. VLISSINGEN Ds. W. van Wijngen, die van 1942 tot 1946 predikant van de hervormde gemeente te Sluis is geweest en in 1951 emigreerde komt terug naar Nederland. Hij heeft een beroep aangenomen als ziekenhuispre dikant te Den Haag. In 1951 emigreer de hij als eerste Nederlandse predi kant naar Nieuw-Zeeland. Later ging hij naar Toronto in Canada, waar hij tot nu toe verblijft. HANSWEERT Velen hebben dins dag staande langs de route bij Hans- weert-Oost, waarlangs de rouwstoet in de richting Velsen reed, de laatste eer bewezen aan drs. F. de Groof, die vrijdagmiddag in zijn woning te Goes overleed. Drs. De Groof was in leven onder n consul van België, consul van ANWB en beschermheer van de har monie 'Scheldegalm' uit Hansweert. In de tweede wereldoorlog was hij kapi tein van de Prinses Irenebrigade in Engeland. De heer De Groof was ere- cpnsul van. België, officier in. de orde van Leopold I en officier in de Kroon orde van België. De harmonie 'Scheldegalm' begeleidde de rouwstoet van Hansweert-Oost naar het geboorte- en voormalig woon huis van de overledene onder het spe len van de marche funèbre. In het crematorium te eVlsen. werd een rouwdienst gehouden. Hierbij wa ren onder andere de Belgische ambas sadeur, een afgevaardigde van het mi nisterie van buitenlandse zaken en ver tegenwoordigers van de Prinses Irene brigade en van het corps diplomatique aanwezig. Een zwager van de overledene, de heer D. J- van der Have uit Bilthoven, sprak tot slot van de plechtigheid na mens de familie een dankwoord. AXEL Burgemeester M. K. van Dijke van Axel vreest dat de inwoners van Zuiddorpe er in de toekomst genoegen mee moeten blijven nemen dat het postkantoor maar twee uur per dag open is. „Die twee uur zijn, als je het kleine aantal handelingen ziet dat er wordt verricht, volgens de PTT aan de royale kant", zei de burgemeester dinsdagavond in de raadsvergadering op verontruste vra gen van de heer F. Impens (gb). De postkantoorhouder van Zuiddorpe is met pensioen gegaan, voor de PTT aanleiding om het beleid in deze klei ne kern te rationaliseren. Vanaf van daag woensdag kunnen inwo ners nog twee uur per dag bij post' terecht. Burgemeester Van Dijke vertelde, over deze zaak te hebben gesproken met de directeur van het postdistrict Middelburg en van het kantoor te Axel, waaronder Zuiddorpe ressor teert. Het resultaat was met bemoedi gend: de PTT ziet geen kans om. ook als er een nieuwe kantoorhouder gevonden zou worden, het kantoor langer open te stellen omdat er te weinig handelingen worden verricht. Zuiddorpe dreigt daarmee in dezelfde positie te komen als Overslag. Inwo ners kunnen hun postzaken afwikke len bij de postboden die hun brieven bezorgt. TERNEUZEN Kantonrechter mr. C. J. M. van Hees te Terneu zen heeft de Belgische loods J. B. L. B. uit Mortsel overeenkom stig de eis veroordeeld tot de maximum-straf van zeshonderd gulden boete, of twintig dagen hechtenis. Mr. Van Hees acht de Belg schuldig aan de race tussen twee tankers, de Liberiaan Panachaikon en de Esso-Antwerp uit België, op 27 februari van het vorig jaar. De Belgische loods was aan boord van de Liberiaanse tanker. De race eindigde ter hoogte van de Dow-steiger vlak voor Terneuzen in een aanvaring. In het schriftelijk vonnis komt de kantonrechter tot de conclusie dat de loods niet tijdig genoeg vaart heeft laten minderen, waardoor de Esso- Antwerp verhinderd werd om te passeren, wat in strijd is met lid vijf van artikel negenendertig van het vaarreglement. ONTEVREDEN OVER BRIEF GS AAN VIJF COLLEGES AXEL Het gemeentebestuur van Axel is allesbehalve tevre den over het antwoord van gs op het gezamenlijk verzoek van de vijf Oost-Zeeuws-Vlaamse colleges van b. en w. om meer inspraak bij de toekomstige zuivering van afvalwater. Begin dit jaar richtte men zich eens gezind tot het provinciaal be stuur om verzekerd te zijn van een bepaalde greep op de water zuivering. G.S. hebben nu geantwoord dat in ieder geval de waterschappen de aan gewezen lichamen zijn om het water actief te zuiveren. Men vindt dat de gemeenten voldoende worden betrok ken bij het overleg over die zaak middels de Vereniging van Nederland se Gemeenten (VNG). Overigens geeft het provinciaal bestuur toe de water zuivering ook voor de gemeenten een belangrijke materie te vinden. B. en w. van Axel vinden dit ant woord 'niet bevredigend'. „Van huis uit is de waterzuivering een taak voor de gemeentes" zo redeneert burge meester M. K. van Dijke. „Het is een zaak van milieubeheer en dat heeft weer alles te maken met volksgezond heid. Actieve waterzuivering is abso luut niet te vergelijken met de water beheersing waarvoor het waterschap altijd verantwoordelijk is geweest", vindt Axels burgemeester. Hij geeft toe dat het opdragen van de waterzui vering aan de gemeente een erg zware belasting zou betekenen. „Het is al leen mogelijk via een gezamenlijke regeling. In feite zou dit typisch een taak van het gewest kunnen zijn, het straalt uit over de hele regio". Als de waterschappen uiteindelijk toch het water moeten gaan zuiveren wil de heer Van Dijke in ieder geval verzekerd zijn van zoveel mogelijk inspraak voor de gemeenten. „Die gestae ken is de in geslaagd de vlieSuSf""1t-, gens een inwonerul nahn dp Rn,,i,P^tensinin: nabij de Boulevard ,b zou zijn gekomen, te vüid^ u het zoeken dinsdanridd^Mfn uur gestaakt. Zoals bekend attends ner op de toen men vlak bij met heiwerk wilde ?i™iinoprui,®A5 zeker op een diepte gen Men komttot omdat er een kin™ bij o meter en me- «T?r£ drie meter. Aangeven öfS geerd op projecS «fe Jf*»r* de grond a SJOet gen m de kuil niets men moet de tam meter dggen. volg hebben. jou v«l grote, mMto m d^e Dnef van °s wnrd. Steld" vindt hij. Buxgemaa?^ Dijke heeft over de zaak contact gehad met dfK* maar hu is wel van pl^ h?fl eerstkomende iE de te stellen. Met dankbaarheid geven wij kennis van de geboorte van onze dochter en zusje JOHANNA MARIA (Anne Marie) H. A. Luijk L. J. Luijk-Poppe Jaapje Veere, 28 februari 1972 Veerseweg 25 Tijdelijk: Gasthuis, Middelburg, kamer 10 Heden nam God tot Zich, onze lieve vader en grootvader MARTINUS KOK in de ouderdom van 73 jaar. Dieren: A. van Heumen- Kok F. van Heumen Ronnie Ingrid Peter Dany Dennis Rdna Dieren, 28 februari 1972 Dr. de Visserstraat 45 De teraardebestelling zal plaatshebben vrij dag 3 maart 1972, om 13.00 uur, op de alge mene te Dieren. Heden werd van ons weggenomen, onze moeder, behuwd-, groot- en overgroot moeder PAULINA DEKKER weduwe van Izaak Dekker op de leeftijd van ruim 88 jaar. Uit aller naam, I. A. Dekker- v. d. Velde Lewedorp, 29 februari 1972 Dekkers weg 3 Met grote droefheid hebben wij op 28 fe bruari kennis moeten nemen van het plotse ling overlijden van onze mede-leerling, vriend en leerling JACQUES RIJK Leerlingen en lera ren der rijks mid delbare land- en tuinbouwschool te Heden nam .God tot Zich, mijn lieve, trou we huisgenoot MARTINUS KOK in de ouderdom van 73 jaar. Mevrouw N. Beer 28 februari 1972 Hendirick Berckman- straat 9 Plotseling en onverwacht ging van* ons heen, voorzien van de H.H. sacramenten der zieken, mijn innig geliefde man en onze lieve, zorg zame vader, zoon, broer, zwager en oom PROSPER AUGUST PIETERS echtgenoot van Maria Julia Praet op de leeftijd van 53 jaar. Hansweert: M. J. Pieters - Praet Peter, Jetty Robby Paul Marita Brik en Johnny familie Pieters familie Praet Hansweert, 29 februari 1972 Rijnstraat 10 De overledene ligt opgebaard in de rouwka mer van het Sint-Joannaziekenhuis te Goes. Bezoekuur van 15.00 -16.00 uur. De plechtige uitvaartdienst, gevolgd door de teraardebestel ling, zal plaatshebben op vrijdag 3 maart 1972, om 10.30 uur, in de parochiekerk van O.L. Vrouw Onbevlekte Ontvangenis te Hansweert. Heden nam de Heere tot Zich, onze innig ge liefde vader, behuwd-, groot- en overgrootva der, oom en huisgenoot, de heer WILHELM JACOBUS CAMPER weduwi.raar van Johanna Petronella Brouwer in de ouderdom van 91 jaar. Middelburg: W. J. Camper A. Camper - Comelissen W. Camper S. Camper - de Jongh Beste J. P. Somsen - Camper G. Somsen Aernout. Jaap-Willem Haarlem: C. Camper Amsterdam: A. A. Camper Middelburg: W. J. de Haan - Camper W. de Haan Amsterdam: B. A. Brouwer Middelburg: J. C. Geschiere Middelburg, 29 februari 1972 Blauwedijk 21 boven Correspondentie-adres Lange Delft 51, Middelburg De overledene is opgebaard in de rouwkamer van het Gasthuis. Bezoekuur dagelijks van 17.30 tot 18.30 uur. De begrafenis zal plaatsvinden op vrijdag 3 maart 1972, om 14.30 uur, op de algemene begraafplaats te Middelburg. Vooraf vindt een rouwdienst plaats voor de familie en de belangstellenden in één der zalen van de Getuigeniskerk aan de Adr. Lauwereysz- straat. die aanvangt om 13.30 uur en geleid wordt door de weleerwaarde heer ds. M. V. J. de Oraene. Geen bezoek aan huis Geen toespraken Heden werd tot onze diepe droefheid van weggenomen, mijn lieve man. onze zo^ vader en grootvader JACOBUS EVERSDUK op de leeftijd van ruim 71 jaar. Kloetinge: A. A. EreisdUMiemMiuijsi Middelburg: K. Eversdijk Goes: B. Eversdijk J. S. P. Eversdijk-Verboom Marleen Karen Kloetinge, 29 februari 1972 De begrafenis zal plaatshebben op vrijdag 3 maart om 12.00 uur te Kloetinge. De overledene is opgebaard in de rouwkamer van het ziekenhuis 'St.-Joanna' te Goes. Bezoekuur van 3-4 uur nm. In Oostburg openen wij een nieuwe SuperMart. op de afdeling gebak of fijne vleeswaren op de groente-afdeling of in de slagerij op de kruidenierswarenafdeling op de groenteafdeling Wij zoeken jonge mensen, die na een opleidingsperiode in een van de bovengenoemde functies ge plaatst kunnen worden. Wij nodigen u uit voor een in- formatief gesprek op donder dag 2 maart in hotel 'Du Com merce' van 16.00 - 20.00 uur. De heer J. A. M. Kommers geeft u dan gaarne alle gewenste in lichtingen.

Provinciale Zeeuwse Courant | 1972 | | pagina 10