Kapitaal Biesbosch-project stelt Zeeuwse watervoorziening veilig „Jeugd ziet geen yerschil hervormd en gereformeerd" 9 ,SCHMELZER VERANTWOORDELIJK VOOR MILIEUOVERLEG BELGIË" PONDERDAG 2 DECEMBER 1971 PROVINCIALE ZEEUWSE COURANT AANVULLEN PRODUKTIEMIDDELEN IN AANDEELHOUDERSVERGADERING VOORLOPIGE AANVOER: VEERTIG MILJOEN KUBIEKE METER VLISSINGEN De stijging van het waterverbruik in Zee land noopt de NV Watermaat schappij Zeeland tot het aanvul len van de produktiemiddelen. Daarbij zal een beroep worden gedaan op het waterwinningbe- drijf Brabantse Biesbosch. De totale investeringen van het pro ject worden geraamd op 126,5 miljoen gulden. In eerste in stantie zal veertig miljoen ku bieke meter per jaar uit de Bies bosch worden aangevoerd. De noodzakelijke aanvulling van de produktiemiddelen zal in de aandeelhoudersvergadering van maandag 20 december aan de orde komen. Het waterverbruik in het voorzie- ningsgebied van de watermaatschappij Zeeland vertoont de laatste jaren een zeer sterke stijging. Naast de normale groei van het bevolkingsverbruik wordt deze stijging voornamelijk ver oorzaakt door nieuwe vestigingen of uitbreidingen van enkele grootindus trieën. Naar venvacht zullen de thans aanwe zige produktiemiddelen van de rtraat- schappij in 1974 de maximale capaci teit hébben bereikt. Voor 1973 en volgende jaren kan de prognose in hoge mate worden beïnvloed door nieuwe industrieën. Met het oog daar op is het echter gewenst over enige reserve-capaciteit te kunnen beschik ten. Ook de meest recente gegevens leiden tot de conclusie dat in 1974 een aanvullende bron in produktie moet kunnen worden genomen wil de wa tervoorziening in dit gewest niet in gevaar komen, zo deelt de raad van commissarissen mee. Uit de in samenwerking met de Ko ninklijke Nederlandse Heide Maat schappij opgestelde netwerkplanning it komen vast te staan dat medio 1972 met de uitvoering van het pro ject moet worden begonnen wilden de werken in 1974 gereed komen. Gezien de lange levertijden op de huizenmarkt zal bij de leveranciers begin 1972 de noodzakelijke werkcapa- citett moeten worden Met een aanvoer van 40 miljoen ku bieke meter water per jaar zal de maximaal mogelijke leveringscapaci teit van de NV Water-maatschappij ongeveer verdubbelen. Tegen de ach tergrond van een totale aanschafwaar- de van alle. aanwezige werken van 208,7 miljoen gulden per 31 december betekent een toename van de investe ringen met 126,5 miljoen gulden in enkele jaren een zeer snelle vergro ting van de kapitaalslasten. Aangezien de afzet slechts geleidelijk zal stijgen van ongeveer 45 miljoen kubieke me ters per jaar tot 85 miljoen kubieke meters per jaar zijn aan het project jrote risico's verhonden, welke vooral bij de financiering van het project tot uitdrukking komen. Gelet op deze risico's heeft de raad van commissarissen aan de minister van economische zaken gevraagd zijn medewerking te willen verlenen, daar bij in overweging nemend, dat de realisatie van de waterverbruiksprog- nose in hoge mate afhankelijk is van liet van regeringswege te hanteren industrialisatiebeleid. Aan de minister van economische ken is gevraagd de watermaatschappij Zeeland een geldlening onder zodanige voorwaarden ie verstrekken dat door derden geen financiering boven de boekwaarde behoeft plaats te vinden. Dit houdt in dat uit een lening van de rijksoverheid het verschil tussen de totale financieringsbehoefte en de boek waarde moet kunnen worden gedekt. Tarief ontwikkeling Over de kostprijs van het water af komstig uit de Biesbosch en de ver wachte tariefontwikkeling wordt ge steld dat de kostprijs van het water per verkochte kubieke meter in het industriegebied Vlissingen-Oost en de kanaalzone Terneuzen voor halfgezui- verd water 68 cent per kubieke meter bedraagt en voor volledig gezuiverd water drink waterkwaliteit102 cent per kubieke meter. Voor wat betreft de inkoopprijs van het water, afkomstig van de NV wa- terwinningsbedrijf Brabantse Bies bosch wordt opgemerkt dat in deze kostprijsberekening is gewerkt met een indicatief cijfer omdat het over leg inzake de leveringsvoorwaarden en de inkoopprijs nog niet is afge rond. In de kostprijs zijn geen distri- butiekosten opgenomen omdat het water in hoofdzaak zal worden afge zet bij groot-industrieën en in de Zeeuws-Vlaamse kanaalzone, alsmede in het industriegebied van Vlissingen- Oost waarvoor de distributiekosten zeer beperkt zullen zijn. De thans berekende kostprijs voor het aangevoerde Biesbosch-water ligt ho ger dan die is aangegeven in de brochure "Biesbosch lest Deltadorst' C. BALKENENDE TIJDENS HOORZITTING: „GEEN INTERESSE IN STRUCTUUR" GOES ,Hoe de nieuwe structuur van het gereformeerde jeugdwerk precies in elkaar zit, interesseert me niet zo- Teel. Veel belangrijker is de vraag of die structuur ook werkt In de praktijk en het gereformeerde jeugdwerk in Zeeland nieuwe impulsen geeft'. Dat zei AR-statenlid en jeugdouderling Tan de gereformeerde kerk te Kapelle, de heer C. Balkenende tijdens de laat ste van de vier informatie-bijeenkom sten van de stichting gereformeerd cen- tram voor jeugd en jongerenwerk in Zeeland. Deze hoorzittingen waren be deeld om de leden inzicht te geven in de nieuwe opzet van het jongerenwerk. In deze nieuwe structuur vloeien de vroegere bestaande jongerenclubs en de GPV's (gereformeerde jongelings- verenigingen) in elkaar over en -wor den bestuurd vanuit één centrum. Men kan het vergelijken met de structuur in de hervormde kerk met dat verschil dat het jeugdwerk in de hervormde kerk een wezenlijk deel van de kerk is, on het gereformeerde jongerenwerk meer een zelfstandig leven leidt. De lieer Balkenende meende dat in het verleden dc samenwerking met de Jeugdwerkadviseur van liet gerefor meerd jeugdwerlc in Zeeland, de nu vertrokken ds. Wessel, niet al tc best was. ,De jeugd interesseert het niets of een hervormde of gereformeerde iets interessants komt zeggen. Het gaat er alleen maar om, wat er wordt gezegd en of dat aanslaat bij de jeugd. Bij dc soos in Kapelle, waar gereformeerden en hervormden samenwerken, hebben wc in liet verleden altijd een beroep scdaan op wika Hiensch, hervormd jeugdwerkadviseur in Zeeland. Met wi ka Hiensch hebben we in bet verleden «tijd een prettig contact gehad en heelt ons nooit teleurgesteld'. Die teleurstelling ervaarde de heer Bal kenende wel hij ds. Wessel. .Met ds wessel is hel. een mislukking geworden, «et is misschien een beetje naar om hier op tafel te leggen, maar met die man was niet samen te werken. De soos te Kapelle heeft een keer een be roep op hem gedaan, maar zonder iets van zich te laten horen heeft ds Wessel «n hele zaal een hele avond op zich laten wachten. Ik hoop wel dat we in de toekomst wel een beroep kunnen doen op de nieuwe jeugdwerkadviseur, de heer P. J. -Smit'. De nieuwe jeugdwerkadviseur kon die j verzekering gisteren nog niet geven aan oe heer Belkenende. Structuur ■■We zitten nu eenmaal in een bepaal de structuur en daar kunnen we niet vandaag of morgen vanaf stappen. Ik heb mijn verplichtingen tegenover liet bestuur. Ik ben best bereid om eens "aar de soos te komen maar het gerc- 'ormeerde jeugdwerk gaat voor", merk te de heer Smit op. Waarnemend voor zitter van de stichting, de heer J. Looi- se tc Souburg deelde dc beer Bal kenen- dc race dat dit probleem zo spoedig mogelijk doorgepraat zal worden In not bestuur. Persoonlijk sta ik achter do heer Balkenende om meer to par ticiperen in het open jeugdwerk, maar dat is een zaak waar we ons gezamen lijk op moeten beraden". De vraag of gereformeerd jeugdwerk in deze tijd van één wording nog wel zin heeft kwam eerder op de avond aan de orde. De heer J. de Kam afgevaar- van de gereformeerde kerk zette hier een duidelijk vraagteken achter „In, Wolphaartsdijk werken gereformeer den en hei-vormden samen. In een der gelijke kleine gemeente is het prak tisch vrijwel onmogelijk om langs elkaar heen te werken. Ik geloof toch dat we er naar toe moeten dat het gereformeerd en hervormd jeugdwerk naar elkaar toekomen. De heer Balkenende kon zich ten dele aansluiten met- de woorden van de heer De Kam maar was tevens van mening dat men niet tegen beter weten in met elkaar moet gaan werken. „Men moet dat gewoon praktisch bekijken. In Ka pelle draait het gereformeerd jeugd werk prima. Het hervormde jeugd-! werk draait slecht en is bijna geheel ter ziele gegaan. Waarom zal men dm die situatie gaan veranderen als duidelijk blijkt dat het gereformeerd jeugdwerk bestaansrecht heeft?, zo vroeg de heer Balkenende zich af. De heer Balkenende was tevens mening dat wanneer er wel behoefte was aari samenwerking er ook geen enkele belemmering moet zijn, om die samenwerking uit te bouwen en te stimuleren". De meeste belangstelling van de lieer Balkenende ging evenwel uit naar liet «pen jeugdwerk dat liij bestempelde als een belangrijk onderdeel van jeugdwerk. „Veel jongeren trek jc niet meer naar een GJV waar zwaarwich tige onderwerpen aan de orde komen. Dc animo gaal veelal uit naar liet sooswerk. Het is echter wel noodzake lijk dat het niet alleen met de jool en liet plezier afloopt. Een zekere visie en educatie aan de jeugd is zeker op zijn plaats. Die educatie kan men niet verwachten van een soos-bcstuurslid van een jaar of 17 maar moei door deskundigen worden begeleid". HANDTEKENINGENACTIE PED. ACADEMIES TEGEN ONDERWIJS BELEID MIDDELBURG De christelijke dagogische academie en de rijks peda gogische academie te Middelburg doen mee aan een landelijke handtekenin genactie tegen het onderwijsbeleid van hel huidige kabinet. Zoals bekend komt de onderwijsbegro ting in de loop van volgende week in de tweede kamer in behandeling. De handtekeningen zullen maandag in Mid delburg worden ingezameld. De lande lijke actie wordt gecoördineerd door de pedagogische academie Twente te Hengelo. Van daaruit zullen de hand tekeningen ter bestemder plaatse, het gebouw van de tweede kamer in Den Hoa« worden gedeponeerd. enerzijds omdat de kosten zijn gecor rigeerd naar het prijspeil van 1 janua ri 1972 en anderzijds omdat de af schrijvingstermijn voor leidingen en gebouwen is teruggebracht van veer tig tot dertig jaar. Nader overleg met het ministerie van economische zaken heeft geleid tot de conclusie dat voor het onderhavige project de economi sche afschrijvingstermijn niet te lang .na? worden genomen. En de raad van commissarissen stelt: onze maatschappij past in liaar tarief stelling binnen een afnemerscategorie bet uniformileitsbegïnsel toe, wat in houdt dat liet verschil in afstand tot de produkiemïddelen alsmede liet verschil tijdstip van vestiging niet in dc tarieven tot uitdrukking ko men. Dit principe houdt tevens in, dat de middeling van de kostprijs van de huidige produktie en de kostprijs van liet volledig gezuiverd Biesbosch-water de grondslag zal gaan vormen voor de tarieven. In de aanvangsjaren zal rekening moeten worden gehouden met een stijging van de grootverbrui- kersafzetprijs van 5 tot 10 procecnt per jaar, inflatoire kostenstijgingen niet inbegrepen. Een sterkere groei van de afzet door de aangenomen vijf procent houdt in, dat het Biesbosch- waterproject sneller volbezet is en dat daardoor de uiteindelijke kost prijs van het beschreven project per kubieke meter lager wordt dan bij SUBSIDIËRING WATERTARIEF UITGESLOTEN VLISSINGEN Uit het overleg met het ministerie van economische zaken is de raad van commissarissen van de NV Watermaatschappij Zeeland geble ken dat subsidiëring in de watertarie ven door de rijksoverheid uitgesloten moet worden geacht. Voornamelijk tengevolge van de afwe zigheid van goedkope grondwaterbron nen in het centrum van het voorzie- ningsgebied en de geografische situatie van Zeeland behoren de watertarieven van de Zeeuwse maatschappij tot de hoogste in Nederland. Door de stijging van het waterverbruik zal het echter ook voor andere waterleidingbedrijven noodzakelijk worden over te schakelen op oppervlaktewater. Als gevolg daar van zullen ook elders in Nederland de watertarieven zeer aanzienlijke stijgin gen ondergaan, zo meldt de raad van commissarissen. Examen Voor het examen cursus post- en archiefzaken rijkswaterstaat admini stratie gehouden in Den Haag zijn geslaagd mej. H. J. de Vries uit Sas van Gent en mej. E. Vreeke uit Ter- neuzen. een vijf procents-groei. Door midde ling van kostprijzen ontstaat daarom uiteindelijk bij volbezetting van het project een lagere gemiddelde kost prijs, welke echter in een korter aan bal jaren wordt bereikt. In de vergadering van de watermaat schappij Zeeland komt verder de ver kiezing van leden van de raad van commissarissen aan de orde. Aanbevo len worden burgemeester J. E. van Boeijen namens Tholen,, burgemeester A. de Kam van Veere namens de Walcherse plattelandsgemeenten en Middelburg en burgemeester Van Suijlekom namens de gemeenten op Noord- en Zuid-Beveland. Verkoop kantoren Voorts zal worden voorgesteld dc kantoren tc Zierikzee en Hulst te verkopen. Het kantoor aan het Janne- wekken te Zierikzee zal als men er mee akkoord gaat voor 600.000,- worden verkocht aan de Cebeco-zuid- west. Het kantoor te Hulst zal even eens worden verkocht. Tengevolge van het verplaatsen van het uitrukpunt en de administratie van het distributie district naar het pompstation Sint- Janseen is het kantoor in Hulst ont ruimd. PvdA-voorzitter: „Vrouwen meer in de politiek GOES „De vrouw zou meer poli tiek bewust moeten zijn", dat zei burgemeester A. P. Schouwenaar van Brouwershaven, gewestelijk voorzitter van de PvdA. dinsdag tijdens dc bij eenkomst van liet Zeeuwse PvtLA-vrou- wcncontact in de Goese Prins van Oranje. Mij wees daarbij op de be langrijkheid van 'de vrouwen in ver kiezingstijd. Het was de burgemeester opgevallen dat weinig vrouwen op de verkiezingslijsten van de raadsfracties staan genoteerd. Na deze toespraak werden de aanwe zigen in gespreksgroepen verdeeld waarin allerlei actuele zaken werden behandeld. Na de lunchpauze werd de bijeenkomst voortgezet met een inlei dende causerie van mevrouw M. K. Sint-van den Heuvel, directrice van de vereniging tegen kindermishandeling, over kinderbescherming. De inleidster behandelde hierbij zowel de geestelij ke als lichamelijke mishandeling. Met name het aantonen van kindermishan deling vond ze een niet altijd even gemakkelijke zaak. vooral omdat door de mishandelaars vaak ontkennend wordt gereageerd als hun gedragingen uitlekken. Mevrouw Sint vertelde ook iets van de gang van zaken in de vereniging tegen kindermishandeling en andere instanties met hetzelfde doel. Daarna werden in een discussie vragen van aanwezigen hierover be antwoord. Minister Stuyt antwoordt op vragen: Nota over de Bio-industrie (Vn onze Haagse redacteur) DEN HAAG (GPD) De minister van buitenlandse zaken is de eerste verant woordelijke op het punt van het mi- lieuoverleg met België, zo heeft mi nister Stuyt woensdag in antwoord op vragen uit dc tweede kamer laten we ten. De afspraak met België over het voerer.' van overleg over de milieu aspecten van industrievestigingen in de grensgebieden is nog onverminderd van kracht. Zodra België een nieuwe regering heeft, zal er weer een bespre king komen tussen mii.'ister Stuyt en zijn Belgische ambtgenoot. Het socialistische kamerlid ir Oele re ageerde op de mededelingen van nister Stuyt met de opmerking, dat het milieuoverleg in grensgebieden zo snel mogelijk onder de bevoegdheid van de minister van volksgezondheid en mi lieuhygiëne moet worden gebracht.' Het past volgens hem niet, dat de mi-i nister van volksgezondheid en milieu hygiëne nu hooguit aan het handje van BEROEPINGSBERICHTEN CHR. GEREF. KERK: Beroepen te Zaandam, W. J. Quist te Opperdoes. de minister van buitenlandse zaken mee mag. „Plaatsen als Antwerpen en Zeizate liggen zo dicht binnen onze in vloedsfeer", aldus de heer Oele, ,dat het te gek is dat het milieuoverleg in deze gebieden niet aan een vakminister wordt overgelaten". Minister Stuyt zei de indruk te heb ben, dat het milieuoverleg met België via buitenlandse zaken het snelst ver loopt. „Maar als ik de indruk krijg, dat het via rechtstreeks contact nog sneller gaat, zal ik niet aarzelen hier over in het kabinet voorstellen te doen',' zo betoogde hij. Bio-industrie Over het probleem van de vervuiling door de kippen-, varkens- en kalverfok- kerijen (bio-industrie) komt een inter departementale nota, zo kondigde mi nister Stuyt aan. Volgens hem is ook het ministerie van landbouw en visse rij doordrongen van de noodzaak snel tot een oplossing te komen van dit steeds groter wordende vraagstuk. Bin nenkort wordt de kwestie besproken met het landbouwschap. Minister Stuyt zei. dat dit 'speciale probleem' ook om 'n 'speciale oplossing" vraagt. Hij zei veel waardering te hebben voor een nota over de problemen van de bio-industrie die in de provincie Gel derland is verschenen. Daarin wordt voorgesteld alle mest op een centraal punt in te zamelen. jj'" Paarden, van oudsher de aangewezen I vrienden van de boer. worden 'schaars' op het landbouwland. Onze fotograaf I kwam een van de laatste tegen op Walcheren, bij het ploegen. Nog onlangs verdwenen van Noord-Be veland de laatste twee werkpaarden en l ook elders zijn zelfs de meeuwen al aan tractoren gewend geraakt.... Heden overleed na en kortstondige ziekte, on ze zeer geliefde zoon JAN PIETER RIJN op de leeftijd van 32 jaar en 9 maanden. „Mijn tijden zijn in Uwe hand". Schore: W. Rijn S. P. Rijin-Philipse Schore, 30 november 1971. Haaimeet 12. De begrafenis zaïl plaatsvinden op vrijdag 3 december 1971 op de algemene begraafplaats te Schore. Vertrek vanuit het verenigingsge bouw om 12.00 uur. Gelegenheid tot condoleren na de begrafenis in het verenigingsgebouw. De overledene ligt opgebaard in de rouwkamer van het ziekenhuis Bergzicht te Goes. Bezoekuren van 11.00 tot 12.00 uur en van 14.00 tot 15.00 uur. Geen bezoek aan huis Heden overleed na een kortstondige ziekte on ze geliefde broer, zwager en oom JAN PIETER RIJN op de leeftijd van 32 jaar en 9 maanden. „Mijn genade is U genoeg". Brielle: J. J. C. Saman-Rijn J. C. Saman Marlies Biezelïnge: J. J. C. Kloosterman-Rijn P. Kloosterman Jan Schore: P. J. A. Rijn A. P. Rijn-Waterman Willem Antoine Schore, 30 november 1971. Heden overleed, na een kortstondige ziekte, onze geliefde neef JAN PIETER RIJN op de leeftijd van 32 jaar en 9 maanden. Ooms, tantes, neven en nichten Schore, 30 november 1971 Met droefheid geven wij kennis van het over lijden van onze zeer geliefde schoondochter NEL FRENKS geboren Van Leunen op de leeftijd van 45 jaar. F. J. Frenks M. J. Frenks - v. d. Peijl Goes, Bougerd 54 Heden overleed tot onze droefheid plotseling, onze geliefde broeder SIMON VERSLUIJS op de leeftijd van 77 jaar. Uit aller naam, J. Versluijs Middelburg, 1 december 1971. Beenhouwerssingel 65. De begrafenis zal plaatsvinden op maandag 6 december 1971 om 12.30 uur op de algemene begraafplaats te Middelburg. Heden overleed onze lieve man, vader en grootvader LUTHERUS DIRK ANNE LOOYSEN oud 72 jaar. Bergen op Zoom: M. S. P. Looysen-Yff Amsterdam: L. D. Looysen Seal-Caart (Kent Eng.): Ank Looysen Fransoise Jacques Micha Amsterdam: R. Looysen H. P. J. Looysen- Westerweel Bergen op Zoom, 1 december 1971. Flat de Warande 442, Argolaan 100. De overledene is opgebaard in het mortuarium van het algemeen burger gasthuis te Bergen op Zoom. Alwaar gelegenheid tot bezoek zal zijn vrijdagmiddag van 16.00 tot 17.00 uur, in gang Van Hasseltstraat 20. De crematie zal plaatshebben zaterdag, 4 de cember om 11.00 uur in het crematorium Rot terdam, Maeterlinckweg 101, Rotterdam-24. Het crematorium is te bereiken vanaf Metro- Station, Zuidplein, met de bus. Liever geen bezoek aan huis Heden overleed, zacht en kalm, na en lang durig geduldig gedragen lijden, onze innig ge liefde wouw, moeder en grootmoeder, me vrouw MARIA VAN DUIVENDIJK geboren Jumelet, in de ouderdom van 72 jaar. Terneuzen: J. van Duivendijk Nijmegen: J. van Duivendijk Th. J. van Duivendijk- van Heumen Martijn en Pieter T. van Duivendijk a/b ms 'Damco 282': C. van Duivendijk- v. Langevelde Familie Jumelet Familie Van Duivendijk Terneuzen, 1 december 1971. Bernhardstraat 31. De overledene is opgebaard in het mortuari um van het Julianaziekenhuis te Terneuzen. Bezoekuren vrijdag en zaterdag van 9.30-10.30 uur, 15.30-16.30 en 19.30-20.00 uur. De begrafenis zal plaatshebben maandag 6 de cember aanstaande te 14.45 uur op de Zuider begraafplaats te Terneuzen, na voorafgaande rouwdienst in de gemeenschapszaal van de Goede Herderkerk, welke aanvangt om 14.00 uur. Gelegenheid tot condoleren na afloop van de begrafenis in de gemeenschapszaal van de Goe de Herderkerk. Geen bezoek aan huis Geen bloemen - Geen toespraken Hiermede vervullen wij de droeve plicht u ken nis te geven van het overlijden van de heer E. SPELIER in leven machinist op het pompstation Braakman van de Watermaatschappij .Zeeland" In hem verliezen wij een toegewijde medewer ker, waaraan wij vele goede herinneringen zullen bewaren. Directie en personeel van de NV Watermaatschappij 'Zeeland'. Goes, 1 december 1971. De Koninklijke Ne derlandse Politiehond Vereniging, afdeling Zeeland, geeft met diep leedwezen kennis van het overlijden van hun actief lid, de heer PIETER CARNELIS BABIJN te Biggekerke, op de leeftijd van 61 jaar. Zijn sportiviteit en vriendschap zal bij ons in dankbare her innering blijven voort bestaan. Namens het be stuur der KNPV, afdeling Zeeland, G. Minderhoud, voorzitter, J. Stroo, secretaris. Domburg, 1 december 1971. De Politiehond Dres- seervereniging "Mid delburg' geeft met diep leedwezen kennis van het nog vrij on verwacht overlijden van het actief lid hun ner vereniging, de heer PIETER CARNELIS BABIJN te Biggekerke, op de leeftijd van 61 jaar. Wij zijn hem dank baar voor de vriend schap die wij van hem in ruime mate mochten ontvangen. Zijn nagedachtenis zal bij ons in dank bare herinnering blij ven voortbestaan. Namens het be stuur van de PHDV •Middelburg', J. P. van Luijk, voorzitter, J. Buijs, secretaris. Oostkapelle, 1 december 1971. God nam tot Zich, na een kortstondig ziekbed, mijn geliefde man en onze zorgzame vader en opa PETRUS JOHAN DE LEEUW ridder in de orde van Oranje-Nassau, op de leeftijd van 70 jaar. Yerseke: M. S. de Leeuw-de Munck W. B. Lindenbergh-de Leeuw Kees Kloetinge: J. E. Bakker-de Leeuw A. Bakker Adrie, Peter en Karin Geldrop: E. J. de Bliek-de Leeuw A. D. de Bliek Marion, Antoinette, Peter en Caroline Yerseke, 1 december 1971. Julianastraat 25. De begrafenis zal plaatsvinden op zaterdag 4 december op de algemene begraafplaats te Yerseke om 13.00 uur vanuit het verenigings gebouw, Molenlaan 1. Geen toespraken Op 30 november 1971 overleëd mijn zeer ge waardeerde schoon zuster en onze lieve tante, mevrouw CORNELIA BRl'GGEMAN- MEEUWSE in de ouderdom van 90 jaar. Jac. Blok Goes, Jasmijnstraat 2 Zacht en kalm is van ons heengegaan, onze lieve man, vader, be huwd-, groot- en over grootvader ARIJ DE SCHIPPER in de ouderdom van 79 jaar. Psalm 23 Wemeldinge: J. de Schipper- Spruit Goes: J. cle Schipper J. F. de Scliipper- van der Endt Wemeldinge: A. Karelse- de Schipper P. Karelse Rotterdam: A. C. de Schipper D. P. de Schipper- Scheele Klein- en achter kleinkinderen Wemeldinge, 30 november 1971 Papendijke 2 De begrafenis zal plaatsvinden op za terdag 4 december 1971, om 12.00 uur op de algemene 'oe graafplaats te Wemel cinge. Vertrek her vormd kerkelijk cen trum om 11.30 uur. De overledene is op gebaard in de rouw kamer van Huize Vrede-Best'. Bezoek tijden van 14.00 -15.00 uur en van 19.00-20.00 uur Na een kortstondige ziekte is van ons heengegaan, mijn vrouw en onze moe der NEL FRENKS- VAN LEUNEN op de leeftijd van 45 jaar. L. H. A. Frenks Veronica Francisca Anita Erik West-Souburg, 1 december 1971 Steengrachtstraat 4 De teraardebestelling zal plaatshebben op vrijdag 3 december 1971, om 13.30 uur, op de algemene begraaf plaats te Oost-Sou burg. Vertrek van huis om 13.15 uur. Liever geen aan huis Plaats uw familieberichten in de PZC

Provinciale Zeeuwse Courant | 1971 | | pagina 9