Philips introduceert: 399.- PHILIPS Jammer maar waar. De criminaliteit in ons land stijgt onrustbarend. Elke dag vinden wij in onze kranten wel een bericht over de een of andere inbraak of roofoverval. Geen wonder dat velen van ons hun huis of zaak met gemengde gevoelens achterlaten als ze eens een weekendje weg of met vakantie gaan. Tenslotte zijn veel voorwerpen ons dierbaarder dan de guldens van de verzekering. Hoe kunt u uw bezittingen nu het best tegen ongewenste gasten beschermen? Vanzelfsprekend met een goed functionerende alarm installatie. Maar ja, die kost al gauw een paar duizend gulden. Maar nu niet meer. Want nu is er het Philips anti-dieven doosje. Een compact elektronisch apparaat dat kostbaarheden in uw huis, zaak, caravan of boot beschermt voor slechts 399.- Een ingenieus kastje dat u zelf kunt installeren, dat werkt volgens het geluidsgolven- principe. Geen ingewikkelde draden langs ramen en deuren, alleen een handig doosje dat overal te plaatsen is. Bovendien een apparaat waarvan de toepassing desgewenst op eenvoudige wijze kan worden uitgebreid. Inderdaad, ook kunt voortaan uw inbreker verrassen met een afschrikwekkend alarmsignaal. Tien tegen één dat hij onmiddellijk het hazepad zal kiezen. Zo'n veilig gevoel is u toch zeker wel 399.- waard? Vraag uw handelaar om een demonstratie, hij helpt u ook graag aan een uitgebreide folder. Philips electronische alarmapparatuur, omdat een verzekering niet alles goed kan maken. Wilt u meer weten over het Philips alarmapparaat, i stuur dan een lege envelop (zonder postzegel) aan Philips Nederland n.v., Marktgroep Alarmapparatuur, Antwoordnummer 500, Eindhoven. Op de achterzijde uw naam en adres plaatsen U ontvangt dan een uitgebreide brochure. Excl. toebehoren en evt. plaatsingskosten. Het even

Provinciale Zeeuwse Courant | 1971 | | pagina 28