Drie ernstig gewonden op RTM-rondvaartboot BILT Groep veer Hoedekenskerke- Terneuzen achter groep Colsen Middelburger kreeg ontslag wegens te lange haren BROMFIETSER NA BOTSING MET KETTING OVERLEDEN VERWACHT., Slotconcert in Nieuwe Kerk OP VERGADERING IN TERNEUZEN ALMANAK 2 PROVINCIALE ZEEUWSE COURANT WOENSDAG 1 SEPTEMBER MIDDELBURG In zijn woonplaats Nieuw- cn Sint-Joosland is dinsdag avond de 33-jarige lieer A. Kwekke- booni bij een ongeluk niet zijn brom fiets zodanig aan het hoofd gewond geraakt, dat hij korte tijd later tij dens het transport per ambulance naar het Gasthuis te Middelburg is overleden. Zijn echtgenote, die achterop de bromfiets zat is met vermoedelijk een hersenschudding in het ziekenhuis op genomen. Haar toestand was gister avond redelijk. Het ongeluk gebeurde omstreeks kwart over acht in een oprijlaan, die van de rijksweg naar de boerderij van de heer D voert. Waar het particulier terrein begint. 150 me ter na de afslag van de rijksweg, is deze toegangsweg afgesloten met twee ijzeren kettingen. De heer Kwekke- boom, die dit obstakel niet moet hebben gezien sloeg bij de botsing evenals zijn echtgenote over de kettin gen heen. De heer Kwekkeboom was kantoorbediende te Middelburg. oeververbinding bij Kruiningen-Perk- polder, kunnen de veerboten van deze dienst naar Vlissingen en die van Vlissingen-Breskens naar Hoedekens- kerke-Terneuzcn. Het is de vraag of dit wel (i miljoen kost, dan wel liet be drag, dat toch al op tafel zal moeten komen, en dat naar de mening van de werkgroep 3'2 miljoen bedraagt. De werkgroep is van mening, dat bet technisch mogelijk is de veerboten van Vlissingen-Breskens in Terneuzen en Hoedekenskerke te doen nieren. De werkgroep aclit liet onjuist, dat deze boten te groot zouden zijn voor bet te verwachten verkeersaanbod. De heer Van Woerkom wees nog eens uitvoerig op de grote nadelen, die het verdwijnen van het veer Hoedekens- kerke-Terneuzen voor middenstand en bevolking naar liet oordeel van de werkgroep met zich meebrengen, op de in 1965 aangelegde weg, die dan nutte loos wordt, en op de betekenis van bet veer voor onderwijs en toerisme. Men zette vraagtekens bij het soelaas, dat een jachthaven voor Hoedekens kerke zou moeten bieden na verdwij ning van het veer. vraagtekens bij de kosten hiervan, en de gevaarlijke lig ging in verband met stroomioop en drukke scheepvaart op de Wester- schelde. Velen zullen bij een totstandkoming van een noord-zuidverbinding vanuit Rotterdam via Midden-Zeeland naar het zuiden het veer Temeuzen-FIoede- kenskerke waarderen, zo meende de heer Van Woerkom, sprekende na mens de actiegroep. Aan het slot van de bijeenkomst vroeg de heer Jan de. Groote, lid de werkgroep, in dichtvorm aandacht voor het vraagstuk van liet veer. HET WEER IN Athene, onbewolkt Barcelona, half bewolkt Berlijn, half bewolkt Frankfort, zwaar bewolkt Genéve, zwaar bewolkt Innsbruck, zwaar bewolkt Kopenhagen, half bewolkt Lissabon, onbewolkt. Londen, licl\t bewolkt Luxemburg, zwaar bewolkt Madrid, onbewolkt Malaga, onbewolkt Mallorca, licht bewolkt MUnchen. zwaar bewolkt Nice, zwaar bewolkt Parijs, zwaar bewolkt Rome. licht bewolkt Spilt, geheel bewolkt Wenen, zwaar bewolkt Zurich, half bewolkt Locamo, onbewolkt Casa Blanca. onbewolkt Tunis. MEER WIND. I11 het algeen veel bewolking niet III dclijk wat regen of motregen. Matigt tot krachtige, aan de kust mogelijk lot hard toenemende zuidwestelijke wind- Maximumtemperaturen ongeveer I' graden. Weersvooruitzichten in cijfers gemid deld over Nederland. Voor donderdag: Aantal uren zon: twee tot acht: mm temp.: van ongeveer normaal tot dris graden onder normaal: max. temp- nul tot drie graden onder norm-w kans op een droge periode van mm stens 12 uur: 80 procent; kans op os geheel droog etmaal: 40 procent. Voor vrijdag: Aantal uren zon: een tot zeven; mE- temp.: omstreeks normaal: max. temp: van ongeveer normaal tot drie gradö onder normaal; kans op een droge Pe riode van minstens 12 uur: 90 pro cent; kans op een geheel droog et maal: 60 procent. mat Den Helder Eelde De Bilt Vlissingen Vlv. Zuid-Limburg Gem. over Nederland bedoeling, dat het schip dinsdag de laatste dienst zou varen, nadat het Rotterdamse gezelschap van boord ging. Aan de liaven zagen enkele vakantie gangers, die 's middags dc tocht wil den meemaken dc 'Stad Zierlkzee' zwaar vernield terugkomen. Na dins dag was voor de RTM de dienst voor dit seizoen afgelopen. Verder zou al leen met grote gezelschappen gevaren worden. Middelburgse brandweer viert 40-jarig jubileum MIDDELBURG Ter gelegenheid van het 40-jarig bestaan van de Middel burgse brandweer wordt zaterdag 11 september in het gothische deel van het stadhuis te Middelburg door de gemeente een receptie aangeboden, die om half vier 's middags begint. In een van de eetsalons nemen politiemannen de schade aan boord van de rondvaartboot RTM op. (Foto PZC) KUNST Slot van pagina 1 Iieeft opengestaan. De slang was niet aangesloten op het gasfornuis. Men acht het niet uitgesloten, dat iemand de gasfles heeft opengedraaid. Functionarissen van de arbeidsinspec tie hebben dinsdag een eerste onder zoek ingesteld, dat ernstig werd be moeilijkt door de enorme ravage, die onder in het schip was ontstaan. Van daag woensdag zal de techni sche recherche van de rijkspolitie naar Scharendijke komen om na te gaan wat de oorzaak van de explosie kan zijn geweest. Schattingen over de schade zijn nog niet gemaakt. Verze keringsdeskundigen hebben de ravage opgenomen. Voor men tot een conclu sie kan komen, zal het schip op de helling moeten. Omdat ook stalen bin nenwanden zijn gescheurd en verbo gen, houdt men er rekening mee, dat' de romp ontzet kan zijn. In ieder geval is er voor vele duizenden gul dens vernield. De heer J. van Deïst, chef exploitatie van de RTM: ..Het schip is nog niet vrijgegeven door de politie. We kunnen er daarom nog weinig van zeggen". Volgens de heer Van Deist is het uitgesloten, dat de explosie iets te maken heeft met de reparatie, die aan de geiser is ver richt. Paniek De heer T. Kwikkers, voorzitter van de personeelsvereniging van Electro Stoom uit Rotterdam was dinsdag met het Rotterdamse reisgezelschap aan boord van de 'Stad Zierikzee'. „We zaten aan tafel toen de dreun kwam. Er was wel een begin van paniek, maar er waren gelukkig ge noeg mensen bij hun positieven om rust te brengen. De mensen waren wel behoorlijk overstuur. We hebben een half uur met een heleboel licht gewonden, maar ook met drie of vier zwaar gewonde mensen gezeten. Toen we aan wal kwamen was er wel ontzettend vlug hulp. Dat heeft denk ik nog geen tien minuten geduurd". De passagiers die het zwaarst gewond raakten, liepen op het moment van de explosie door het schip. De heer Kroowinkel, die met zijn vrouw en zijn kleindochtertje de rondvaart mee maakte, hoorde niet bij het gezel schap Rotterdammers en hij zat ook nog niet aan tafel. Mejuffrouw Op- schoor, die als maatschappelijk werk ster verbonden is aan Electro Stoom, liep van de ene tafel naar de andere. De bemanning van de 'Stad Zierikzee' kapitein W. de Voogd uit Scharendij ke, de kok, een dekknecht en vier serveersters, waren op het moment van het ongeluk in de bar en in het stuurhuis. De bemanningsleden bleven ongedeerd. De heer De Voogd wilde niets over het ongeluk vertellen, om dat „zijn hoofd daar niet naar staat", zoals hij liet weten De 'Stad Zierik zee' werd een jaar of vier geleden nieuw in gebruik genomen door de Rotterdamse Tramwegmaatschappij. Het schip biedt plaats aan ruim drie honderd passagiers. Tussen juni en 31 augustus van dit jaar voer de 'Stad Zierikzee' twee keer per dag een dienst tussen Scharendijke en Oud dorp, waarbij de passagiers de afslui- tingswerken van het Brouwershavense Gat konden bekijken. Het was de NIEUWE KERK, I MIDDELBURG De groeiende populariteit van orgelbe spelingen bleek duidelijk uit de grote belangstelling voor het slotconcert van de zomerserie in de Nieuwe Kerk te Middelburg. Het was een uitstekende geste om de jeugdige Bram Beekman, als geboren Zeeuw dit concert te laten verzorgen. Bachs Fantasie en Fuga in g-klein, waarmee Bram Beekman dit concert begon kreeg een wat vlakke in terpretatie, die in het bijzonder de fuga vermoeid deed klinken Van Mendelssohn (1809-1847) hoorden we diens meest bekende orgelwerk: de zesde sonate, ook wel 'Het Gebed des Heren' genoemd, omdat de melodie van dit gezang als hoofdthema werd gebruikt. De vaart waarmee Bram Beekman dit werk bracht gaf zijn grote speelkunst duidelijk weer. Soms viel het accent zelfs al teveel op het technisch kunnen, waardoor de muzi kale rust van het koraalthema dan te lijden had. Widors toccata uit de vijfde symfonie wordt tegenwoordig mijns inziens le vaak gespeeld. Ook van Bram Beek-' man beluisterden we deze compositie meerdere malen, o.a. tijdens het con cert van juli jj. te Goes. Desondanks wist hij dit door velen geliefde stuk. weer met gloed en verve te bren gen. Als laatste werk vermeldde het pro gramma voor dit slotconcert. het Gran de pièce symphonique van César Franck. Franck. 1822-1890, schreef deze orgel symfonie speciaal voor het concert dat hij bij de inwijding van het orgel, door Cavaillé Coll in de St.-Eustache ge bouwd. zou geven. In het Grande pièce symphonique kunnen de rijke moge lijkheden en klankschakeringen van een orgel (speciaal het orkestrale ty pe) ideaal worden gedemonstreerd. Zowel het timbre van de tongwerken, als van de labialen, het Grand' Orque, Positlv en Récit. klinken hier in boei ende afwisseling. Bram Beekman gaf een meesterlijke interpretatie van deze orgelsymfonie. Op bewonderingswaardige wijze de monstreerde hij zo het orgel van de Nieuwe Kerk en bracht de toehoor ders volledig in de muzikale sfeer van "Père Angéliques' opus. Hier ging zjjn formidabele speeltech- nische begaafheid gepaard aan een werkelijk muzikaal beleven. Voor mij was deze uitvoering het hoogtepunt van de avond. Met dit slotconcert uit de zomerserie orgelbespelingen in de Nieuwe Kerk bewees Bram Beekman terecht de naam van een veelbelovend talent te bezitten W. „OOK SCHOUWEN WIL ACTIE" TERNEUZEN De werkgroep verbetering veer Hoedekensker ke-Terneuzen heeft haar sym pathie uitgesproken met de ac tie van Honore Colsen tegen de verhoging van de veertarieven. Dat gebeurde dinsdagavond op een vergadering, die de werk groep had belegd in het Terneu- zense hotel 'Rotterdam', om de Terneuzenaren op de hoogte te stellen van doel en streven van de werkgroep. De heer C. van Woerkom, functionaris van de stichting opbouw West-Zuid- Beveland en adviseur van de werkgroep, las de verklaring voor, eer hij een inleiding hield over de doelstellingen van zijn groep. De werkgroep heeft de overtuiging, dat het beleid van minister Drees er eerder op gericht moet zijn de veerta rieven in Zeeland te verlagen, omdat de veren dienen te worden gezien als rijkswegverbindingen, waarvoor ner gens in Nederland moet worden be taald, behalve dan in de vorm van wegenbelasting. De werkgroep verbe tering veer Hoedekenskerke-Tcmeuzen verklaarde zich bereid medewerking te verlenen bij door de groep-Colsen te ondernemen acties. Namens ,een grote groep gedupeerde mensen op Schouwen' verklaarde la ter de heer P. B. Verschuur uit Scha rendijke, dat er naar zijn oordeel een overkoepelend actiecomité voor vrije oeververbindingen in Zeeland moest komen. „Schouwen is uitgemergeld door de bruggen", stelde de Schouwse spreker. „Ook daar wil men actie. Het brug geld moet naar omlaag. De tol brengt sociaal economische, economische en sociaal-culturele nadelen met zich mee voor de bevolking. Het is niet te betalen. Het kost handen vol geld met name voor de school bezoekende kin deren. Ook bij het bedrijfsleven, dat zich benadeeld voelt, wil men mee doen aan acties", aldus de heer Ver schuur, maar dan in een overkoepeld comité". De heer Verschuur opperde het idee zonodig de brugtollen te bezetten en naar het. Binnenhof in Den Haag op te trekken. „Dan pas is er kans op goed resultaat. We moeten tweede kamer en gedeputeerde staten laten weten, dat wij het er niet ybij laten". Dc werkgroep verbetering veer Hoe- dekenskerke-Tenieuzen stelde zich ook achter de ideeen van dc heer Ver schuur, die men 'zinvol' achtte. „Geen mandaat" Honore Colsen. de bekende bejaarde Zeeuws-Vlaamse vechter voor vrijo veren hield zich wat op de vlakte: „Ik heb geen mandaat van mijn groep. Wij moeten daar eerst over vergade ren en een standpunt bepalen. In 1958 hebben wij bij onze acties de rest van Zeeland gemist. Het is wel zeker, dat wij uit Zeeuwsch-Vlaanderen naai Den Haag gaan om te protesteren tegen de 35 procent tariefsverhoging", aldus de heer Colsen. Hij toonde zich teleurgesteld dat op deze vergadering de Terneuzenaren verstek hadden la ten gaan. (Buiten bestuur werkgroep en pers waren er slechts 12 belang stellenden). Vanwege het actiecomité uit Hoede kenskerke herinnerde men dc heer Colsen er aan, dat men nu voor de problemen uit 1971 zit. „Men zal in Den Haag opkijken als Zeeland als een geheel actie gaat voeren tegen de voorgenomen verhoging van dc veer tarieven". Men verzocht de heer Col sen in elk geval het voorstel van de gezamenlijke actie in zijn commissie aan de orde te stellen. De heer Colsen opperde nog, dat een dergelijke actie 'kapitalen' zou kosten In het richten van adressen aan g.s. en gemeenten, zoals de werkgroep Hoedekenskerke-Terneuzen had ge daan. zag hij niets. „Flauwekul. Daar trekken wij ons niets van aan. Wij zeggen: naar Den Haag!" Van de zijde van de werkgroep Hoe dekenskerke-Terneuzen zei men. sa men met Schouwen, af te zullen wach ten, wat er donderdag uit de groep Zeeuwsch-Vlaanderen van Colsen komt, die dan in Sluiskil vergadert. Colsen: „En als wij nu eens besluiten als Zeeuws-Vlamingen naar Den Haag te gaan?" De lieer Van Woerkom; „Dan hebben wij pech gehad, en moeten wij voor onze werkgroep andere plannen be denken". De heer Colsen: „Ik ben hier alleen maar als voorzitter van mijn groep Ik kan niets beloven". Leefbaarheid In zijn inleiding wees de heer Van Woerkom nog eens op de verbetering van het veer Hoedekenskerke-Terneu zen, die nodig is in het belang van de leefbaarheid op Zuid-Beveland en Zeeuwsch-Vlaanderen. Aan de hand van cijfers, opgemaakt door de werk groep (met beperkte kennis van za ken, voegde hij er aan toe) toonde hij aan, dat een aanleg van een alterna tief voetveer Ellewoutsdijk-Terneuzen veel meer kost dan ruim twee mil joen, die men had geraamd uit infor matie bij de gemeenteraad van Borse- le. Naar de mening van de werkgroep komt er bij de geraamde ƒ2.343,200,- nog eens 1.215.000.- in vefband met een alternatieve jachthaven voor Hoe dekenskerke (om het verdwijnen van het veer 'goed te maken'), verbetering wegennet Ellewoutsdijk. wachtaccom- modaüe aldaar, exploitatiebijdrage in de nieuwe extra lijn van de AMZ naar Ellewoutsdijk, aanpassing van de ha ven van Terneuzen en vergoeding aan gedupeerden te Hoedekenskerke. De totale kosten van het alternatieve veer Ellewoutsdijk-Terneuzen zouden hiermee op ruim 3 miljoen gulden komen. Na totstandkoming van dc vaste Werkgever„Afspraken niet nagekomen De meeste passagiers van de 'Stad Zierikzee' zaten, toen de ontploffing ontstond, aan de lunch. Door de enor me luchtverplaatsing werden de ra men uit de sponningen geslagen en de lunch werd bedekt met versplin terd glas. Foto PZC Zeeuwse Vakantie Vrienden vandaag is het alweer september. Jawel, wij weten er al les van: de tijd gdat snel. Een mooie maand hoor, septem ber. Dat wel. Maar ook een maand voor een beetje heimwee. De scho len zijn weer begonnen, de eerste avondjes met dia's uit de Pyre- neën zijn alweer gehouden. Alleen bleek uitgeslagen vertegenwoordi gers van het recreatie- en horeca- wezen trekken er nog op uit. En hoteliers., campinghouders, con- sumptietenthouüers en beheerders van jriteszaken van elders op va kantie hier dat is pas écht het teken, dat de vakanties voorbij zijn. Maar die mensen hébben gelijk. Hoteliers zoeken met zorg een camping uil om éven verlost te zijn van het hotelwezen, en cam- pinahouders trekken haastig in hotels, omdat ze geen kampeer terreinen meer kunnen zien. En allebei zoeken ze de rust. die ze niet hadden toen ze dat óók wilden, omdat u ginds op vakan tie was. Wel. ze kunnen mooi te recht in Zeeland, we zijn langza merhand weer met z'n driehon derdtienduizenden onder elkaar. Dat ze deze maand véél zon mo gen hébben, in Zeeland. Het ts hen gegund. ZEEUWSE RAAD VOOR DE ARBEIDSMARKT MIDDELBURG De 21-jarige horlogemaker J. Hinderks heeft van zijn werkgever, de heer J- van den Berge, die een horlogo- en juwelierszaak aan dc Lange Delft tc Middelburg heeft, ontslag aangezegd gekregen. Volgens de heer Hinderks is zijn haardracht de reden hiervan. Zijn werkgever zou zijn haren te lang vinden. Al kort na zijn indiensttreding, een anderhalf jaar geleden, heeft zijn werkgever hem ai op zijn haar dracht gewezen. De lieer Hin- dreks geeft toe, enkele malen aan diens opdracht zich dc haren te laten knippen, te hebben voldaan. Maar de laatste keer, enige we ken geleden, heeft hij geweigerd. „Ik ben geen klein kind. Ik laat mij niet door mijn baas naar de kapper sturen. Mijn werkgever kar. mij werkopdrachten ver strekken. Maar ik ben vrij, mijn haardracht zelf te bepalen". De haardracht van de heer Hinderks is van een middelmatige lengte. Zijn coiffure geeft hem niet het stempel tot ae 'langharigen' te behoren. „Ik houd zelf niet van lang haar tot op de schouders. En ik begrijp best, dat een snor en een baard hinderlijk kunnen zijn bij werkzaamheden als die van een horloge-maker. Maar dit gaat mij te ver". Zijn baas heeft hem nu op 20 augustus schrifte lijk laten weten hem twee weken na die datum als niet meer in dienst te beschouwen „wegens het niet nakomen van mondeling gemaakte afspraken". De heer Hinderks heeft het er niet bij laten zitten. Hij heeft zijn vak bond de Metaalbedrijfsbond NVV ingeschakeld. Ook heeft hij zoals de wet en het BBA in zulke gevallen voorschrijven zijn werkgever per aangetekende brief laten weten, dat hij tegen het aangezegde ontslag protes teert. Er loopt nu een ontslagaan vrage bij het gewestelijk arbeids bureau. Zinloos „Het GAB heeft mij laten weten, dat wij ruimschoots de tijd zui len krijgen voor onze verdedi ging", aldus de lieer Herman Berkhout, dislrictsbestuurder van de Metaalbedrijfsbond NVV. Hij noemde het gedrag van de werk gever „een aantasting van de in dividuele vrijheid". „Ik heb een gesprek met de heer Van den Berge gehad, maar het is een zinloze zaak. Er valt niet met hem te praten". De heer Berkhout deelde mee, dat de vakbond achter de heer Hinderks staat. „Hij krijgt van ons alle bijstand, die hij nodig heeft". .Maandag zou het aange zegde ontslag ingaan, maar ik zal mij gewoon voor mijn dagelijkse werkzaamheden aanmelden", al dus de heer Hinderks, die het staddpunt van zijn patroon die evenals hij zelf lid van de PvdA .s, niet erg waardeert. .Voor een (ADVERTENTIE) in de Abdijgebouwen. Woensdag- en donderdagavond aanvang 20.30 en 21.00 uur. Vrijdagavond aanvang 20.30 uur. Ingang: Nieuwe Kerk VERGADERT VRIJDAG MIDDELBURG Vrijdagmiddag ver gadert de Zeeuwse raad voor de ar beidsmarkt onder voorzitterschap van dr. ir. J. Nijman in het gebouw van de Kamer van Koophandel te Middel burg. De raad behandelt dan onder meer de brief van de kring van werk gevers van de Kanaalzone van Zeeuwsch-Vlaanderen over het Baal- hoekkanaal aan de raad van de water staat en een ontwerpbrief van de Zeeuwse raad voor de arbeidsmarkt over hetzelfde onderwerp aan gs van Zeeland. Een ander agendapunt is "het effect van de Samenloop van re cessie en lastenverzwaringen voor de industrie". De vergadering begint om half vier. partijgenoot kan ik het niet erg progressief vinden". Afspraken De heer .1. v. d. Berge: Bij dc indiensttreding van de. heer Hin derks zijn afspraken gemaakt, en op grond daarvan is de beloning - een hoge vastgesteld. Als leerling is dc heer Hinderks aan genomen, maar legen, een volwas sen salaris. Daarvoor zijn bepaal de bedingen gemaakt, onder meer, dat hij correct op zijn werk zal verschijnen. Dat bete kent een haardracht binnen de grenzen door mij gesteld, maar wel aangepast aan dc moderne tijd", aldus de heer Van den Berge, die vervolgt: „Ik heb al wel meer aanmerkin gen moeten maken. Zo verscheen de heer Hinderks een keer in een heupbroek, zodat hij zowat in zijn blote derriere op het bankje zat. Er werkten dames in mijn zaak en ik vond dit aanstootge vend. Een juwelierszaak is een zaak van aparte standing, die kan men niet in opspraak brengen", zegt de heer Van den Berge. Hij geeft toe, dat hij Hinderks een aantal malen op zijn naar liet oordeel van de werkgever te lange haardracht heeft gewezen. „Hinderks heeft een aantal malen gevolg gegeven aan mijn opmer kingen. Maar zes weken geleden wees ik hem weer op zijn lange liaar. Dat zotf toen geknipt zijn door de zoon van de kapper, ik kon het er niet aan af zien. In het bijzijn van een vertegenwoor diger heeft hij mij toen zeer ernstig beledigd". De heer Van den Berge: „Het klopt dat wij allebei lid zijn van dezelfde poli- tieke partij. Maar daar is men het wel meer niet met elkaar eens. Kijk maar naar Thomassen. Als de heer Hinderks zegt vrij te zijn in het bepalen van zijn haar dracht, vergeet hij. dat hij zich bij zijn aanname tegen een hoog salaris heeft verkocht. Dal. hij zich nu niet aan afspraken houdt, typeert van zijn slappe karakter' Hij loopt op de gTens van het leven". Gevraagd naar de uitvoering van tie werkzaamheden door de heer Hinderks merkte de heer Van den Berge op: „Wat het peil van zijn werk betreft: hetgeen wij hem bij de opleiding gedurende anderhalf jaar hebben geleerd, komt er vrij goed uit". De heer Van den Berge is niet van zins Hinderks aanstaande maandag tot zijn zaak toe tc laten. „Hij komt er heslist niet in. Hij heeft mij zelf trouwens al eens toegegeven fout te zijn, en erkend, dat het bij een nog lange re haardos moeilijk wordt om in te grijpen". Foto: De langharige' J. Hinderks. (Foto: PZC)

Provinciale Zeeuwse Courant | 1971 | | pagina 2