Bestrijdings middelenhandelaar beboet: de etiketten ontbraken Plannen voor mavoschool in Krabbendijke Raad Reimerswaal over de subsidies Bietencampagne zal veel records breken 's-Gravenpolder versloeg damclub het Oosten Drukke avond voor brandweer Middelburg FAMILIEBERICHTEN b PROVINCIALE ZEEUWSE COURANT WOENSDAG 25 AUGUSTUS 15? ECONOMISCHE POLITIERECHTER MIDDELBURG KOEKJES WERDEN TE DUUR BETAALD MIDDELBURG Weigering: om een voorraad bestrijdingsmiddelen te voorzien van de juiste etiketten lever de de handelaar in bestrijdingsmidde len H. M. uit Brouwershaven donder dag tijdens de zitting van de economi sche politierechter te Middelburg een boete van 700 gulden subs. 70 dagen op. waarvan 500 gulden voorwaarde lijk met een proeftijd van twee jaar. Dc officier van justitie liad tevoren een geldboete van 1.000 gulden geeist, waarvan 500 gulden voorwaardelijk met een proeftijd van twee jaar. M. had op 1 juli van dit jaar een hoeveelheid ongeetikeerde bestrij dingsmiddelen in zijn bezit, die hij ook na een aanmaning van de contro leur niet had aangeduid, aangezien M. ze op dat moment niet meer als handelswaar de deur uit zag gaan. De officier van justitie, mr J. Blok stelde dat M. Duidelijk 'dwars' was geweest en noemde de handelwijze van M; die on de zitting werd vertegenwoordigd door mr C. W. Mouton, onverant woord. In zijn requisitor ging de officier verder in op de mogelijke schade die kan ontstaan voor de volksgezond heid. wanneer niet de hand wordt gehouden aan de voorschriften, die op dit gebied bestaan. Mr Mouton gaf toe dat zijn cliënt fout was geweest, maar wilde de zaak zien als een formele overtreding, waarna de poli tierechter, mr P. van Empel uitspraak deed. Koekjes Een maatschappij uit Serooskerke werd een boete van 200 gulden (con form de eis opgelegd wegens het berekenen van te hoge prijzen voor een aantal van haar goederen In de periode van januari tot april van dit jaar. Door een controleur van de economische dienst werd de directeur van de maatschappij, J. M. G uit REIMERSWAALSE BOER WILDE WEL EENS 'ONSCHULDIG ZITTEN' MIDDELBURG Voor de zitting van de economische politierechter, donderdag in Middelburg, waren verschillende landbouwers gedag vaard wegens overtreding van de verordening, die de vergelings- ziekte bij bieten moet voorkomen. De meesten van hen kwamen niet opdagen, maar de Reimerswaalse boer Van O. liet het niet zover ko men en wees de tenlastelegging dat hij 5000 kilo voederbieten te lang had laten liggen, op de zitting van de hand. De officier van justitie, mr. J. A. Blok legde in zijn rekwisitoir de nadruk op het gevaar van virus vorming, wanneer de bieten lan ger dan de gestelde termijn blij ven liggen en eiste een boete van 25 gulden, subs. 1 dag. Gedaagde vond de eis, die door politierech ter mr. P. van Empel werd over genomen, aan de hoge kant en drong er bij de president op aan hem dan maar een dag te laten zitten. „Ik wil wel eens onschuldig zit ten. Ik heb al lang genoeg voor twee kwartjes per uur gewerkt. De boeren worden altijd de grond ingetrapt", waren zijn niet mis te verstane reacties op het vonnis. Toen de president de landbou wer echter wees op de mogelijk heid van hoger beroep, stapte hij maar liever de rechtszaal uit. Bliksem sloeg in in tv-antenne Zondagmiddag omstreeks 17.0n uur sloeg tijdens hevig onweer de bliksem in bij E. Goossens in de Helenapolder te Biervliet. De bliksem trof de t. v.- antenne met als gevolg dat het t. v.- toestel uibrandde. De kracht die hier mee gepaard ging had als gevolg dat de kasten in de kamer werden open gegooid. Er was veel schade aan sneu velend porselein en geschroeide wan-' den. V er j aardagsfonds OUWERKERK Het verjaringsfonds heeft in Ouwerkerk in de maand juli 40 opgebracht. Serooskerke na een klacht van ecni client attent gemaakt op zijn te hoge prijzen. De meeropbrengst door de verhoogde prijzen van onder andere sportboeken en volkorenkoeken be droeg voor de maatschappij 641 gul den. G. die het onjuiste handelen reeds had ingezien en dat ook direct toegaf, wilde echter wel kwijt dat het voor zijn onderneming, door de speciale behandeling van de grondstoffen, ver schrikkelijk moeilijk was om een juis-i te prijs van de koeltjes te berekenen.i 'Gezien de lage meeropbrengst voor; het bedrijf eiste de officier een lagere; geldboete dan nonnaal, die door de: president in zijn uitspraak werd over-j genomen. Garage Garagehouder C. v. R. uit Hulst moest j zich verantwoorden voor het drijven i van een garage zonder bezit van de vereiste papieren, die reeds meer dan drie jaar ontbraken. Van R. was ech ter van mening dat de zaak nog opl naam stond van een ander, die vol-l gens hem het beheer zou overdoen zodra hij het vereiste diploma had behaald. Gedaagde voelde zich dan ook bedrogen, hetgeen de president deed opmerken dat Van R. nogal wat tijd had laten zitten met het aanvan gen van de vereiste studie voor het garagehoudersdiploma. De officier sprak in dit opzicht van een oneerlijke voorsprong, die ver dachte op deze manier op zijn concur renten had verkregen en eiste een geldboete van 150 gulden. Mr Van Empel drong er bij de Huistern aar op aan snel met de studie te beginnen en wees op de mogelijkheid van tijdelijke sluiting van het bedrijf. Hij veroordeelde Van R. conform de eis van de officier. Hobby BOUWGROND IN HET BESTEMMINGSPLAN WEST SCHOOL MET 12 LOKALEN REIMERSYVAAL De vereni ging tot het verstrekken van l.o.. mulo en kweekschoolonderwijs op gereformeerde grondslag te Krabbendijke wil in de kern Krabbendijke van de gemeente Reimerswaal een mavoschool bouwen. In het gebouw moeten twaalf klassen worden onderge bracht, Bij de gemeente is nu een verzoek ingediend voor de aankoop van bouwgrond in het bestemmingsplan Krabbendijke- west. De gemeente heeft de vere niging een stuk grond aangebo den ter grootte van ongeveer 5120 m2. De schoolvereniging zal een totaalbedrag van 186.777,60 op tafel moeten leg gen. Het ministerie van onderwijs en weten- MIDDELBURG Het elftal van Delta, dat kampioen is geworden van het Middelburgse zomeravondvoetbal. Om dat deze ploeg dinsdag zijn laatste wedstrijd won werd de titel ongesla gen behaald. 's-GRAVENDEEL Het eerste tiental van de damclub 's Gravenpolder speel de een trainingswedstrijd tegen de damclub het Oosten uit Rot terdam, welke club uitkomt in de nationale hoofdklas. Tijdens de reis naar Rotterdam sprak Jan Blom zijn spelers toe om de recente neder laag zo klein mogelijk te houden. In het bomvolle clubgebouw van het Oosten kregen de spelers en suppor ters van 's-Gravenpolder een hartelij ke ontvangst. De wedstrijd zelf wes niet zo hartelijk. De 's-Gravenpolderse dammers ondervonden dat in Holland niet zo gemakkelijk gespeeld wordt als in Zeeland. Dat ondervond Jan Blom die le bordspeler S. de Jong eerste zege voor 's-Gravenpolder op het bord. Behalve Jan Blom wonnen ook Gerrit Blom en Fr. Harthoorn I hun partijen, terwijl A. Krijger, Izak' Hof en Evert Wiskerke in grote moei lijkheden verkerend toch kans zagen een remise in de wacht te slepen. Het Oosten schonk de club uit 's-Graven polder een fraaie beker. De gedetail-! leerde uitslag is: Het Oosten-'s-Graven- polder: S. de Jong-J. Blom 0-2; J. Klomp-A. Krijger 1-1; D. Kinnegen-G. Blom 0-2; C. de Holmans-Iz. op 't Hofj 1-1; B. Storm-Ad. Quakkelaar 2-0; C.[ de Zeeuw-M. Quakkelaar 2-0; A. Maisj son-Jac. op 't Hof 0-2; A. van Dort-E.i Wiskerke 1-1; C. Vermijs-A. van Over-; beeke 2-0; C. M. Spaan-S. Harthoorn 0-2. Totaal 9-11. schappen is akkoord gegaan met de aan te kopen oppervlakte en grond prijs. B en w stellen de raad nu voor met de verkoop akkoord te gaan. De gemeenteraad krijgt tijdens de raads vergadering van dinsdagavond ook een voorstel in behandeling over het her stel van de dakbedekking van de Ne derlands hervormde school in Rilland. Het is 1961 tot stand gekomen gebouw vertoont al jaren ernstige gebreken in de dakbedekking. Dit leidt tot lekka ges. Gewoon hersel is niet afdoende gebleken. Nu blijkt dat de constructie methode onjuist is geweest. Er werd onvoldoende rekening gehouden met zich onder het dak vormend condens- vocht. De kosten van herstel worden geraamd op 35.000. Voor de gemeen tebegroting van 1971 komt dat neer op een bedrag van 6000.-. Verder komt een voorstel ter sprake om een krediet beschikbaar te stellen voor de vervanging van het hek rond om het terrein van de rooms-katholie- ke kleuterschool in Rilland. Tijdens een overleg met het schoolbestuur is overeengekomen een kleiner gedeelte van het hekwerk te plaatsen, zodanig dat de speelplaats geheel van een nieu we afrastering wordt voorzien. De to tale kosten worden geraamd op een bedrag van ƒ4807,97. B en w stellen voor in verband met eventuele kosten stijgingen en dergelijke een bedrag van 500,- beschikbaar te stellen. De raad behandelt verder een voorstel om 2100,- beschikbaar te stellen voor de aanschaf van boekjes voor onder wijs in de vakken rekenen en Neder landse taal aan de bijzondere basis school in Waarde. B en w willen ook 411,26 beschikbaar stellen voor meu bilair voor de rooms-katholieke basis school in Hansweert. Van dit geld zal een bureau en stoel voor een met gang van 1 augustus nieuw benoemde onderwijzer aan deze school worden gekocht. De Aardenburgse aannemer W. I. D. werd wegens overtredingen van de vestigingsbesluiten gebruiksartikelen en elektronische bedrijven veroor deeld tot een t weel al boetes met een totaal van vijftig gulden. De gecombi neerde eis van de officier bedroeg veertig gulden. D. had in zijn als hobbyhuis aangedui de verkoopruimte verschillende ge bruiksartikelen, zoals onder andere braadpannen, ter verkoop aangeboden, terwijl hij verder elektrotechnische artikelen als schakelaars en stopcon tacten zonder vergunning verkocht. De aannemer beriep zich op het feit dat zijn groothandel hem zonder eni ge terughoudendheid ook deze artike len had verkocht. Kaas De kaaswinkelier P. de R. uit Vlissin- gen had zijn winkel op een verplichte sluitingsmiddag in mei niet voor ver koop gesloten, waarvoor hem door de president een boete van 15 gulden (conform de eis) in rekening werd gebracht. De caféhouder J. W. V. uit Oud- Vossemeer werd donderdag overtre ding van de warenwet ten laste ge legd. Bij controle bleek de afdeling sanitair van het cafe niet in orde. maar V. verklaarde ter zitting dat er reeds vergevorderde plannen beston den om deze situatie te verhelpen. In verband hiermee werd hem conform de eis een boete van 25 gulden opge legd. CPJ hield op Schouwen de zomercontactdag OUWERKERK Op Schouwen-Duive- land hielden de Zeeuwse Christelijke Plattelandsjongeren zaterdag de jaar lijkse zomercontactdag. 's Middags na men zo'n 45 personen deel aan een vaartocht met het vissersschip Bru 50 van schipper De Waal. Na afloop ging het gezelschap naar de schuur van de heer M. J. van Damme, die voor deze gelegenheid was opgesierd. Men kon hier broodjes en visgerechten eten. Nabij café de Vier Bannen werd een roei wedstrijd gehouden. Bij de heren ging de overwinning naar de afdeling Schouwen-Duiveland en bij de dames naar de afdeling Walcheren-Noord. Ongevepr 75 deelnemers brachten de avond door in de schuur van de heer Van Damme, waar men volksdansen kreeg te zien, onder leiding van enke le Walcherse meisjes. Tevens vond de prijsuitreiking plaats van de deze win ter gehouden toneelwedstrijd. Ook be stuurlijk moest er nog wat geregeld worden, want Corrie Verberkmoes trad af als secretaresse. Theo Lorrier werd tot nieuwe secretaris gekozen.' De dag werd besloten met wat men noemde een 'barber-tjoe' maaltijd in de openlucht. Jan Hamelink vertelde hierbij oude spookverhalen. Jeugddienst Zondagavond wordt in de Nederlands hervormde kerk te Oostkapelle een jeugddienst gehouden, waarin voor gaat ds J. v. d. Schoot uit Vlissingen. Aan de dienst, die om tien voor zeven begint, verleent medewerking het christelijk gemengd koor 'Sursum Corda'. AAN HYGIENECOMMISSIE VOOR HET KIND GEEN BIJDRAGE VOOR LANDBOUWMUSEUM REIMERSWAAL B en w van Rei merswaal willen een subsidie van twintig cent per consult toekennen aan de commissie voor de hygiene van het kind in Zeeland. De commis sie heeft hierom onlangs gevraagd. In een toelichting werd er destijds op gewezen dat de provinciale subsidie van twintig cent per consult alleen wordt uitgekeerd, als ook de betrok ken gemeente meebetaalt. Wanneer de gemeente afwijzend beschikt, vervalt ook dc subsidie van de provincie. In een korte toelichting op het voor stel schrijven b en w dat het werk van de consultatiebureaus in het ka der van de volksgezondheid algemeen onderkend wordt. „Dit komt onder meer tot uiting door de toekenning van een subsidie door het rijk en de provincie", aldus het college. B en w zijn van mening dat met het werk van de bureaus een gemeente lijk belang wordt behartigd. Wanneer Reimerswaal een subsidie toekent, komt deze terecht in een fonds, dat sinds 1 januari 1955 draait. In dit fonds worden ook de bijdragen van het rijk, de provincie en de plaatselij ke verenigingen gestort. Uit het fonds worden de honoraria van de leiders van de consultatiebureaus betaald. Museum De raad zal het voorstel tijdens de raadsvergadering van dinsdag bespre ken. I)an komt ook een voorstel aan de orde om geen eenmalige bijdrage beschikbaar te stellen voor het te stichten Bcvelandse Landbouwmu seum. Dc stichting Bevelands Land bouwmuseum en recreatiecentrum „De Mooie Staak' in Nissc verzocht de gemeente onlangs 0111 een eenmali ge bijdrage in de startkosten van een te slichten landbouwmuseum en om een jaarlijkse subsidie van tien cent per inwoner in de exploitatiekosten van dit museum. De raad besloot in een eerder stadi um niet in te gaan op het verzoek om een eenmalige bijdrage, maar stelde wel vast dat er een subsidie in de exploitatiekosten van maximaal 500 per jaar zou worden verleend. De stichting heeft nu voor de tweede maal een verzoek om een eenmalige bijdrage aan de gemeente gericht. In het verzoek wordt gezegd dat het ministerie van erm alleen subsidie verleent, als de provincie en de ge meenteen in de regio ook een subsidie verlenen Momenteel wordt de beno digde bijdrage van provuicie en ge meenten geraamd op ƒ45.000. Volgens de nieuwe raming zou Reimerswaal nu een subsidie van ƒ5000 moeten verstrekken. B en w stellen de raad voor ook nu weer afwijzend te be schikken. De raadsvergadering, die dinsdagavond gehouden wordt, begint om half acht. DS P. OP DEN VELDE: MEER AANDACHT VOOR KERKLEDEN DIE DOOR DE WEEK ELDERS ZIJN" ROTTERDAM Ds P. op den Velde uit Zirrikzee heeft er op de chrlste- lijk-gereformeerde synode, die dinsdag in Rotterdam is begonnen, op aange drongen dat men veel meer aandacht gaat besteden aan bet probleem van de kerkleden die alleen zondags nog in hun eigen gemeente zijn, maar die de rest van de week elders verblijven, zoals studenten en verplegers. Dit omdat de kerkeraden in die ande re gemeenten niet weten dat deze leden in hun gemeente werken, zodat ze ook niet pastoraal begeleid kruinen worden. Ds Op den Velde is van mening dat deze materie op de kerke- orde moet worden gesteld. In de prak tijk van het kerkelijk jeugdwerk was hem gebleken dat dit meer meer dan een noodzaak is. De ,thuis- kerkeraden' moeten de adressen en namen doorgeven aan de kerkerade-.n bij wie deze leden in de week verblij ven, vindt ds Op den Velde. De syno de heeft nu een besluit in deze geest genomen. Kerkelijke mutaties NED. HERV. KERK Beroepen te Ede, J. C. Schuurman te Putten. GEREF. KERKEN Aangenomen: naar Amsterdam-West, F. D. Kraan te Den Haag-oost (met bijzondere opdracht in de binnen stad). naar Woubrugge, Th. M. Middel koop, kandidaat te Amsterdam die bedankte voor Waardhuizen. GEREFORMEERDE KERKEN VRIJGEMAAKT Beroepen: te Driesum en te Murmer- woude, W. Wierenga te Berkelroden- rijs. te Delfzijl en te Ulrum, H. J. J. Feenstra, kandidaat te Amsterdam die geen verdere beroepen in overweging kan nemen. GEREFORMEERDE GEMEENTEN Bedankt voor Bodegraven: H. Ligten- berg te Genemuiden. BAPTISTENGEMEENTE Beroepen te Almelo, G. van 't Wout te IJmuiden. BIJZONDER GOED GROEISEIZOEN MINDER GEZAAID DAN VORIG JAAR VLISSINGEN Alles wijst er op dat de komende bietencampagne een re cord zal breken, lil verschillende proefrooiingen die de laatste tijd on der meer in Zeeland zijn gehouden, is gebleken dat de bieten bet zogenaam de .groelpunt' aanzienlijk eerder heb ben bereikt dan normaal het geval Is. De opbrengstverwachting kan op grond daarvan worden gesteld boven iiel gemiddelde. Het ziet er ook naar uit dat we dit jaar een bijzonder vroege campagne krijgen. De periode dat de meeste suikerfabrieken gaan draaien zal liggen tussen 15 en 20 september. Op 26 juli werd de eerste proefrooi- ing verricht en maandag de laatste. Volgens de cijfers van 26 juü werd er gemiddeld over het gehele land een wortelgewicht van 32 ton per ha aan getroffen. In 1964, eveneens een re cordjaar, lag het gewicht 10 procent lager dan dit „'..ar. Het suikergehalte bleek iets hoger te zijn dan het ge middelde over de afgelopen tien jaar. Een oogstverwachcting van meer dan 51 ton per ha is daarom gerechtvaar digd. In 1964 bedroeg de gemiddelde bruto-opbrengst 51'/: ton per ha. De laatste proefrooiingen hebben aange toond dat de verwachtingen geenszins aan de hoge kant zijn. Ook 1968 was een recordjaar. In to taal werden toen 50.243 000 ton bieten op de fabrieken verwerkt. Alles wijst er op dat dit getal 50.243 000 ton) ook dit jaar gehaald zal worden. De cam pagne begint tussen 16 en 19 septem ber. geploegd voordat er werd ingezaaid. Ook hadden de meeste landbouw»! het zaad tijdig in de grond. grondwater is op peil gebleven. Bq te droog weer vertakt de biet &-•-1 van boven eerder. Ook de vergeiwI ziekte die door bladluis veroorzü-i wordt bleef dit jaar binnen de pers; Dat is een van de factoren die aag&l gunstige groei van de bieten by I meegewerkt Minder gezaaid De recordverwachtingen (vooral van de Suikerunie) komen in een jaar dat er eigenlijk minder bieten zijn ge zaaid. Er werd dit jaar in geheel Nederland op 102.228 ha bieten uitge zaaid. Vorig jaar groeide dit gewas op 104.492 ha (2,2 procent meer) Dat er desondanks meer oogst ver wacht wordt, vindt zijn oorzaak in het feit dat de weersomstandigheden voor de bieten uitermate gunstig zijn geweest. Doordat de grond vorig jaar niet al te nat was, kon goed worden De Middelburgse brandweer bJ dinsdagavond kort na zeven uu; J vermoedelijk door de jeugd J hoogst bruikbare oefening aangeóofe in de vorm van een uitslaande brvt in een niet meer bewoond en get vrijstaand slooppandje aan de Achte* singel. De vlammen sloegen al uit fe dak. toen de brandweer met watert de binnengrachten het vuur te lijf »a-| Het gebruik van grachtwater wast derdeel van deze bij verrassing aa.-4-l boden oefening; het opgepompte rJ werd via een brandweerwagen oxsj druk gezet. Omdat het om een slcv' pandje ging zonder enige waarde*! de schade nihil. Bovendien bes/* geen gevaar voor overslaan van>! brand. Het pandje was al gedeelte,.: door de jeugd gesloopt, deuren ear, men ontbraken en het vermoeden fel staat dat kinderen in het huisje ree vuur hebben gespeeld. Korte tijd later omstreeks hj! negen moest de brandweer nieuw uitrukken voor een brandje een hoop afval in het Zanddorp. J de plaats waar een sloopw oning tal gestaan. Op weg naar het Zanddorp zag brandweer dat het vuur in het paxel aan de Achtersingel weer oplaaide. X.J de blussing van het brandje in t afvalhoop trok de brandweer wel naar de Achtersingel voor een 1| defintieve nablussing. Heden overleed tot onze diepe droefheid onze zeer geliefde en zorgzame man, vader, behuwd- vader en opa, de heer, CORNELIS DE KLERK in de ouderdom van 69 jaar. Middelburg: M. H. de Klerk-van Iren Goes: J. A. de Visser-de Klerk J. de Visser Middelburg: C. L. de Klerk S. M. de Klerk-v. d. Woestijne Amersfoort: L. C. de Klerk Middelburg: L. de Klerk C. A. de Klerk-Tange H. M. de Klerk M. de Klerk-Riemens en kleinkinderen Middelburg, 24 augustus 1971 Koudekerkseweg 137 De teraardebestelling zal plaatsvinden op vrij dag 27 augustus 1971 op de algemene begraaf plaats om plm. 15 uur te Middelburg. De overledene ligt opgebaard in het mortuari um van het gasthuis. Bezoekuren van 17.30 tot 18.30 uur. Gelegenheid tot condoleren in de aula na de teraardebestelling. Geen bezoek aan huis. Heden nam de Here tot Zich, voor ons nog onverwachts, tot onze droefheid, onze lieve zorgzame moeder, behuwdmoeder en oma GIJSBERTHA MARKUS weduwe van Jacob den Hollander, in de ouderdom van 77 jaar. Vlissingen: M. den Hollander M. L. den Hollander-Heeren Hans en Jannie Middelburg: J. J. den Hollander W. den Hollander-Pleijte Germien Johan Middelburg: J. G. den Hollander P. M. den Hollander-Maartense Gerdien, Nella en Job Vlissingen: E. G. van Rijswijk-den Hollander A. van Rijswijk Middelburg, 23 augustus 1971 L. Stommesweg 1, 'Swerfrusl.' Correspondentieadres: Pr. Rooseveltlaan 700, Vlissingen De begrafenis zal plaatsvinden D.V. vrijdag 27 augustus 1971 om 12.00 uur op de algemene begraafplaats te Middelburg. Vooraf vindt een rouwdienst piaats voor de fa milie en de belangstellenden in de recreatie zaal van 'S werf rust', die aanvangt om 11.00 uur en geleid wordt door de weleerwaarde heer ds H. van Benthem, geref. predikant te Mid delburg. Na afloop gelegenheid de familie te condoleren in de aula op de begraafplaats. Tot onze diepe droef heid nam God plotse ling, doch op Zijn tijd, tot Zich, onze innig geliefde man, vader, behuwd- en grootvader WILLEM HUBRECHT ZVVEMER echtgenoot van Tannetje Sara Fllius, op de leeftijd van ruim 54 jaar. Psalm 103 vers 8. Kamperland: T. S. Zwemer-Filius Middelburg: E. T. Meeuwse- Zweraer L. Meeuwse Kamperland: M. J. Zwemer P. J. Zwemer- van Goudswaard Wim en Ronald Sint-Laurens: T. E. Dekker- Zwemer A. Dekker Willemstad: W. A. de Kam- Zwemer L. J. de Kam Jantje Kamperland: J. A. Zwemer Kamperland, 23 augustus 1971 Campensnieuw- land 19 De begrafenis zal plaatsvinden op vrij dag 27 augustus, om 14.00 uur, vanuit het geref. jeugdgebouw. Op 21 augustus overleed mijn geliefde echtgenoot en zorgzame man FRANCOIS JOHANNES DESEIN op de leeftijd van 70 jaar. M. E. Desein-Luyens De crematie heeft op verzoek van de overledene in alle stilte plaatsgehad. Op 21 augustus is onze beste broer, zwager en oom van ons heengegaan FRANCOIS JOHANNES DESEIN Soest-ZÜid, D. w. Reefman-Desein D. Reefman Neven en nichten Met verslagenheid ge ven wij kennis dat plotseling uit ons midden werd wegge rukt onze geachte collega en vriend, de heer WILLEM HUBRECHT ZWEMER Zijn vriendschap en collegialiteit zal bij ons in dankbare her innering blijven. Medewerkers loon- en aannemingsbedrijf J. C. de Voogd. Grijpskerke, 23 augustus 1971. Met, grote verslagen heid geven wij kennis van het plotseling overlijden van onze geachte en plichtsge trouwe medewerker WILLEM HUBRECHT ZWEMER op de leeftijd van 54 jaar. Trooste de Heer zijn diepbedroefde familie in dit zo zwaar ver lies. Fam. J. C. de Voogd Grijpskerke, 23 augustus 1971. Met droefheid geven wij kennis van de ge boorte van een leven loos zoontje. W. H. M. Krüll J. E. J. Krüll- Lichlenberg Vlissingen, 24 augustus 1971 Berlagestraat 52 De Commissie van Beheer van de Gere formeerde kerk te Kamperland geeft met droefheid kennis dat plotseling uit haar midden werd wegge nomen haar medelid W. H. ZWEMER Met dankbaarheid denken we aan het werk dat hij op die plaats voor de kerk mocht doen. Namens de commissie I. Tange, voorzitter A. Karreman secretaris Kamperland, 24 augustus 1971 Heden overleed, na een geduldig gedra gen lijden, mijn ge liefde man, onze zorg zame vader, behuwd- vader en opa, de heer HENDRIK WILLEM VAN DEN BERG op de leeftijd van 53 jaar. Cadzand: L. K. van den Berg- la Gasse Gijs Capelle a/d IJssel: M. M. Collignon- van den Berg W. A. M. Collignon Henk-Jan Cadzand, 24 augustus 1971 Duindoornstraat 16 De teraardebestelling zal plaatsvinden te Cadzand op vrijdag 27 augustus om 14 uur vanuit gebouw "t Zwin'. De overledene ligt op gebaard in het zieken huis te Oostburg. Op het alleronver wachtst overleed onze geliefde zwager en oom LIEVEN MAARSMAN W. Louwerse C. Louwerse-Bolle J. P. Maarsman E. Maarsman- Verhage Oostkapelle, 23 augustus 1971 Heden overleed plot seling, door een droe vig ongeval, mijn bes te vriend op de leeftijd van ruim 25 jaar. Klaas Tramper 's-Gravenpolder. 25 augustus 1971 Plaats uw familieberichten in de PZC

Provinciale Zeeuwse Courant | 1971 | | pagina 6