'Criminaliteit stijgt door de woonwagenconcentraties' Werk aan wegen in gebied Baalhoekkanaal gaat door „Warm Dust" geeft première in Middelburgs Toorenvliedt BURGEMEESTER TH. H. DE MEESTER IN RAAD ZIERIKZEE: WÊÊÊWÊ slager hugense boekte 20m0ste op 'zwijnen-show' „de wegen daar schreeuwen om verbetering" middag en avond 'music in the park' Provincie: twee ton voor snorthal te Zierikzee Radio Walcheren straks ook in Vlissin gen FAMILIEBERICHTEN PROVINCIALE ZEEUWSE COURANT FELLE KITIEK OP CENTRALISATIEPOLITIEK VAN DE REGERING ZIERIKZEE Dc gemeenteraad van! Zierikzee heeft zich tijdens de verga dering van woensdagavond uitvoerig bezig gehouden met de perikelen rond de woonwagenbewoners. Burgemees ter Th. H. de NIeester ging eerst in op de historisch gegroeide situatie: „In 1969 hebben de gemeenten in Noord- Zeeland zich beraden over de nieuwe woonwagenwct. Besloten werd om in Goes een regionaal centrum op tc zetten. I)c gemeenten in Noord-Zee land zouden dan in een gemeenschap pelijke regeling zitting nemen. Zierik zee toonde zijn goede wil door een bijdrage van SO cent per inwoner beschikbaar te stellen. Maar het cen trum kwam niet van de grond en realisatie zit er ook in de naaste toekomst nog niet in", aldus burge meester De Meester. De aanleg van een eigen kamp noem de hij een niet haalbare zaak: „Dat zou een kostbare aangelegenheid wor den. welke de begrotingspositie in ge vaar zou brengen. Gedeputeerde sta ten zouden daar ook nooit toestem ming voor verlenen", meende de raadsvoorzitter die vervolgde: „Er was ook geen enkele aanleiding om zelfs ook maar te overwegen een kamp in te richten. De woonwagenbe woners kwamen hier slechts zelden, maar ondanks het feit dat we fel geprotesteerd hebben, werd Zierikzee bij koninklijk besluit op 1 augustus aangewezen als regionaal centrum voor bijstandsverlening. Daarmee be gon de ellende. De woonwagenbewo ners die bijstand willen hebben, zetten hun wagensnu natuurlijk hier neer. Momenteel staan er al zo'n dertig. De dienst sociale zaken kan de toevloed van aanvragen totaal niet opvangen. Er zijn nog maar twee ambtenaren in dienst, de rest is ziek", burgemeester De Meester noemde enkele cijfers over de bijstandsverlening in de an derhalve week dat de regeling van kracht is. „Ongeveer dertig tot veertig personen verschijnen dagelijks aan de bale. Er is reeds 13.000 gulden ver strekt, terwijl er nog voor 55.000 gulden aan aanvragen loopt. Ook dit bedrag zal zondermeer uitgekeerd die nen te worden. De eigen bevolking komt door deze toevloed niet meer aan bod. De woonwagenbewoners stel len dat ze evenveel rechten hebben als de burgers, maar in wezen nemen ze er meer. Verdiensten hebben ze nooit en ze claimen alles wat ze nodig hebben: banden, auto's, benzine, woon wagens en huishoudelijke appara tuur". Bij navraag in andere gemeen ten bleek, dat daar een weck of een dag ervoor reeds een auto of banden waren verstrekt; „ze verslijten hun materiaal dus bijzonder snel", merkte de burgemeester sarcastisch op. criminaliteit stijgt. Dat terwijl de goed ingerichte kampen van de rege ring soms maar voor de helft bezet Moeilijkheden Mentaliteit „Een vrouw die een kooktoestel drin gend nodig had volgens haar zeggen, kreeg toestemming er een aan te schaffen. Met het apparaat onder de arm stapte ze de winkel uit, daarbij de opmerking makend „Zo, we hebben weer wat voor de handel. Dat tekent toch wel de mentaliteit van deze lie den", zo zei de heer De Meester. Een gesprek was moeilijk te voeren, had burgemeester De Meester ervaren. „Als ze hun zin niet krijgen, komen ze onmiddellijk met dreigementen en. on vriendelijkheden. Hun manier van op treden leidt tot grote onrust. De amb tenaren hebben vrijwel niets anders gedaan dan zich met de problematiek van de woonwagens bezig tehouden. Het andere werk werd er door lamge legd". De raadsvoorzitter had totaal geen waardering voor de centralisatiepoli- tiek van de regering: „Deze sorteert een geheel verkeerd erfect. Men krijgt geweldige concentraties, de politiecon trole wordt daardoor moeilijker en de Auto reed in tuin, bestuurder raakte licht gewond OOSTERLAND Ia de nacht van maandag op dinsdag deed zich op rijksweg 13 (de Bosweg) een verkeers ongeluk voor zonder ernstige per drie naderde uit de richting Zierikzee een Volkswagen, bestuurd door de heer M. de K. uit Bruinisse. Door onbekende oorzaak raakte de wagen totaal vernield. De bestuurder liep geen ernstige verwondingen op ea kon na verbonden te zijn door dokter Speelman uit Oosterland. die onmid dellijk was gewaarschuwd, naar zijn vermoedelijk in een slip ea sloeg over de kop. Met een geweldige smak kwam de wagen ter°cht in de voor tuin van de woning Rijksweg 5, be woond door de heer Blom. De afraste ring werd geheel vernield en de auto woning worden vervoerd. Kerkconcert Dirk Zwart In het verslag over het orgelconcert van Dirk Zwart opgenomen in de PZC van woensdag zijn een aantal storende fouten geslopen. Abusievelijk is vermeld, dat Zwart het concert opende met het andante religioso over Psalm 26 uit .Musyck over de Voysen der Psalmen Davids' van Jan Zwart. Het ging om het andante religi oso over Psalm 25. Wat verderop in het verslag wordt gemeld: „Reger, leerling van Hugo Riemann. kreeg een uiterst correcte, technisch volkomen gave uitvoering van zijn composities, waarbij een wel zeer overwogen regis- terkeuze vereist is". Daarna werd ge constateerd, dat het spel van Zwart rommelig en onritmisch was. De zin had moeten luiden: „Reger, leerling van Hugo Riemann vraagt een uiterst correcte, technisch volkomen gave uit voering van zijn composities". Zwart richtte verder geen bevelen tot een .bejaard muzikant' zoals werd ge meld maar tot een .bejaard regi strant". Vrijdagmiddag, 2 uur rund- en varkensvlees Oranjeplein Souburg De heer De Meester deelde de raad mee dat hij vrijdag besprekingen zal gaan voeren met het ministerie van' crm. Hij vreest echter toch dat Zierikzee, een periode met grote moeilijkheden tegemoet gaat. „Ik ga als wethouder met langer ak koord met een koninklijk besluit, dat I terreur in de hand werkt", stelde de heer C. Linders (pvda). Het ambtena renkorps wordt van haar werk gehou den en de politie is overbelast. Het is een aanfluiting dat een koninklijk be sluit zo'n chaos veroorzaakt. Het is niet te verkopen aan de eigen inwo ners, die het. hard nodig hebben en niets krijgen, terwijl het geld aan dei andere kant over de balk wordt ge-, smeten. Ik pas ervoor om in 1971 nog te wijken voor de dreigementen en. intimidatiepogingen van deze lieden", aldus wethouder Linders. De heer A. van Kessel (pvda) was het in grote lijnen eens met de zienswijze van het college, maar hij waarschuwde om te veel te genera liseren. „U heeft de situatie vrij zwart-wit geschetst. Daarin zit het PROVINCIALE BIJDRAGE IN RESTAURATIEKOSTEN GRAANBEURS MIDDELBURG MIDDELBURG Gedeputeerde sta ten van Zeeland stellen de provinciale staten voor om aan de gemeente Middelburg een bijdrage toe te ken nen van ten hoogste 10.870,in de op f 187.400,geraamde subsidiabele restauratiekosten van de graanbeurs op het Damplein te Middelburg. Het gemeentebestuur van Middelburg had reeds bij brief van 24 april 1969 om een bijdrage uit de provinciale kas gevraagd. Aanvankelijk waren subsidiabele restauratiekosten ge raamd op 152.400,—, maar na over-: leg met de monumentenzorg zijn ae bestratingswerkzaamheden rondom "de. graanbeurs daar mede in betrokken, zodat men op een bedrag kwam van: 187.400,—. De minister van crm heeft medegedeeld hierin een subsidie! te verlenen van 40 procent gevaar dat u alle woonwagenbewo ners over een kam scheert. Ik vind het nogal wat om to stellen dat de criminaliteit stijgt door hun aanwe zigheid, dat is discriminerend tegen over deze bevolkingsgroep". Burgemeester De Meester stelde na drukkelijk dat hij niet bovengenoemde mentaliteit de gehele woonwagenbe volking in de schoenen wilde schui ven. maar dat het om een bepaalde categorie gaat „Ze weigeren elke vorm van werk te verrichten en zijn erop uit de maximale uitkering in de wacht te slepen. Ze maken misbruik van de mogelijkheden die de wet hun biedt". De heer M. de Moor (pvda) infor meerde of het ministerie, dat de ge meenten verplicht tot uitkering en daardoor tot veel extra werk, ook personeel daarvoor beschikbaar stelt. De heer De Meester antwoordde dat er een geringe uitkering beschikbaar wordt gesteld terwijl er bovendien drie ochtenden een ambtenaar van crm geassisteerd had. „Maar dat haal de niet veel uit", aldus ae burgemees ter. Uitkering staken De heer M. C. Doeleman wilde de versnelde uitkeringen staken: „Onze eigen inwoners moeten ook wachten, dus waarom deze lieden niet. Boven dien bestaat de kans dat het rijk niet uitbetaald als een uitkering niet ge fundeerd is. Dat is niet verantwoord ten opzichte van onze begroting". Wethouder C. Bijdevaate (prot.-chr.- fractie) dacht dat deze maatregel een averechtse uitwerking zou hebben „Er zouden grote moeilijkheden ont staan. Het is niet juist om onze ambtenaren en het overbelaste politie korps in een dergelijke conflictrijke situatie te manoeuvreren. Het is droe vig dat we in onze tijd nog moeten wijken voor geweld", merkte hij ver bolgen op. Ook de raadsleden J. G. L. Simmers (kvp) en W. F Sprengelmei- er (pcf) lieten zich in deze geest uit. Burgemeester De Meester gar nog als zijn mening dat de mentaliteit van het geweld gebruiken vooral was ge- gToeid door gemeenten overal in het land, die zo snel mogelijk betaalden om van de woonwagenbewoners af te zijn. Hij wees er tenslotte op dat de minister de gemeente een taak oplegt, waartegen heftig geprotesteerd was. „Nu zitten we met de brokken van een sociaal beleid dat irrleel Is en in feite niet meer sociaal is". DOMBURG „De godin Nehalennla wordt door zwijnen achterna gezeten".! Op deze wijze vergeleek de waarne mend-voorzitter van Radio Walcheren.: de heer F. Schreuders de 'concurren tie" in belangstelling tussen de Neha- lennia-tentoonslelling en de expositie van slager Hugense. toen deze donder dagavond de twintigduizendste bezoe-, ker aan zijn geboetseerde wilde zwij nen kon verwelkomen. Het echtpaar W. de Kok uit Tilburg, die donderdagavond tezamen als de twintigduizendste bezoeker in de bloe metjes werden gezet door een van de participanten aan de tentoonstelling, kwekerij Dekker uit Middelburg, was voor een week op vakantie op Walche ren en kwam de tentoonstelling op aanraden van een kennis eens bezoe ken. Namens slagerij Hugense bood Jos Hugense het echtpaar een mandje met 'vleselijke' ingrediënten aan. ter wijl de gelukkige bezoekers door Ra dio Walcheren met een platenbon wer den verrast. In het kort memoreerde de heer Schreuders nog de geschiedenis van de tentoonstelling, die op vijftien juni werd geopend. Reeds na vijf weken was de tienduizendste bezoeker binnen, terwijl de volgende tienduizend nog sneller in ruim vier weken wer den binnengehaald. Om ook de Zeeu wen in de gelegenheid te stellen een bezoek te brengen aan de tentoonstel ling van de Domburgse slager is de openingstijd voor de zaterdag ver vroegd van zeven uur 's avonds naar dne uur 's middags. De tentoonstel ling is tot september geopend. HOOFD TECHNISCHE DIENST HULSTER AMBACHT: TERNEUZEN De werkzaamheden aan de wegen in de ruilverkaveling Kieldrecht (waarover het waterschap Hulster Ambacht het beheer voert) gaan ondanks de plannen voor de aanleg van het Baalhoekkanaal nor maal door. De heer K. J. J. Brand ingenieur, hoofd technische dienst van het waterschap: „De wegen schreeuwden daar om verbetering. In mei is het werk aanbesteed en er is voor ons geen reden om het nu stop te zetten". Zoals gemeld heeft het statenlid G. de Waal (boeren partij) schriftelijk aan gs gevraagd waarom het Hulster Ambacht doorging met aanleg van wegen in het gebied waar mogelijk het Baalhoekkanaal wordt aangelegd. De heer Brand deelde verder mee dat het tracé voor het Baalhoekkanaal nog .intensief in studie is' en dat het Hulster Ambacht over deze kwestie met een gedetailleerd commentaar zal komen. „Baalhoek komt voor ons pas echt aan de orde als de plannen tot het graven van een kanaal een meer definitieve vorm krijgen. Onafhanke lijk daarvan blijven we voorlopig wer ken aan de verbetering van het we genstelsel aan de hand van een zes ja renplan", aldus de heer Brand. Behalve de wegen in de ruilverkave ling Kieldrecht worden ook de andere, wegen in het gebied van het Oost-' Zeeuws-Vlaamse waterschap verbe terd. Sinds het waterschap in 1965 in wer-| king trad zijn in totaal (inclusief 1971) 34,5 kilometer weg verbeterd. dat wil meestal zeggen geasfalteerd j en of verbreed. Het totaal aantal kilometers dat het Hulster Ambacht, in beheer heeft bedraagt 335,5, waar-; van 5.5 tertiaire. 129 quartaire en 2011 kilometer zogenaamde niet-plan wegen zijn. Vooral de laatste categorie is! voor het waterschap een kostbare zaak omdat men daarvoor bij de aanleg slechts een geringe en voor het onderhoud helemaal geen subsidie krijgt. Anders ligt het bij de tertiaire en quartaire wegen. De wet uitkerin gen wegen staat er borg voor dat men van de aanlegkosten van die wegen het grootste gedeelte terug krijgt. terwijl ook het onderhoud tot een vrij fors bedrag subsidiabel is. „Op die manier kan de burger zien; wat er althans gedeeltelijk met dei wegenbelasting gebeurt", zegt hetl hoofd technische dienst van het wa terschap, de heer K. J. J. Brand (ing>. Over de toestand van het wegennet in 1965 zegt de heer Brand: „Om eer. goed oordeel te kunnen geven moet! allereerst de verkeersintensiteit wor den bekeken: die is in de afgelopen vijf jaar verdubbeld en dat betekent dat het verkeer veel hogere eisen stelt aan de wegen. Daarop is onze plan ning gericht". De heer Brand vertelde dat er zo'n vijf jaar geleden nog al EERSTE OPTREDEN ENGELSE GROEP IN NEDERLAND: Met behulp van twee kranen en een bulldozer werkt personeel van de fir ma M. P. Hol uit Hulst ter hoogte van Kruisdorp aan het veranderen van een landweggetje in een 3.5 nieter brede asfaltweg. Het werk moet half novem ber 1971 klaar zijn. (Foto PZC) wat kei- en grindwegen waren. Die wegen konden letterlijk de druk van het moderne verkeer niet meer weer staan, de fundering was onvoldoende en asfalteren was daarom beslist geen overbodige luxe. „We hebben er hard aan gewerkt", vindt de heer Brand. Bij de aanleg van de wegen blijft het overigens niet: het waterschap is ook verantwoordelijk voor het onderhoud. Enkele voorbeelden van onderhouds werk: het regelmatig vernieuwen van slijtlagen 100.000 in 1971), het her-i straten en liet opvullen van gaten: 30.000 in 1971) en ook het sneeuw-j ruimen in de winter is werk voor het waterschap. Naast de reeds genoemde kilometers weg die het Hulster Ambacht onder handen heeft genomen (of momenteel; neemt) is men ook op andere wegen-: fronten actief. De heer Brand wijst er op dat het wegenstelsel er op het ogenblik wel vrij goed bij ligt. „maar over het algemeen zijn ze erg smal",; voegt hij er aan toe. Om aan die; situatie iets te veranderen boden de ruilverkavelingen Koewacht en Kiel drecht een unieke kans. In zo'n ruil verkaveling is de verbetering van we gen een normale zaak omdat alle percelen met goede wegen ontsloten moeten worden. Met betrekkelijk wei nig kosten en moeite kon het water schap nu deelnemen in die verbete ring door de verbreding van de wegen van drie tot vier meter voor haar rekening te nemen. In de ruilverkave ling Koewacht is 12,5 kilometer op die manier bewerkt en voor de ruil verkaveling Kieldrecht gaat het om totaal 6.5 kilometer. „Bovendien zul len we ook op andere plaatsen, waar nodig de wegen verbreden", stelt de heer Brand Zaterdag 14 augustus zal de popgroep .Moan' uit Nijmegen optreden op de vierde manifestatie die .Open de Beuk' in de serie .Music in the Park' organiseert in het openluchttheater Toorenvliedt in Middelburg. Moan is een groep die in een eerdere samen stelling al de nodige faam verwierf, vervolgens uit elkaar viel en thans heropgericht weer allerwege succes sen boekt. Zo traden deze popmusici op voor de Belgische teevee, terwijl hun nieuwste single, genaamd .Ruby', waarschijnlijk nog deze week de top veertig van radio Veronica zal halen. MIDDAG EN AVOND Het programma voor deze manifesta tie is bijzonder omvangrijk het vermeldt niet minder dan zes namen van groepen of individuele artisten De laatste naam van de lijst vormt tevens het hoogtepunt van deze dag Dat is .Warm Dust'. Hun concert in' Toorenvliedt vormt tevens het eerste optreden in Nederland. Warm Dust, die steeds meer in dc belangstelling komt. kreeg veel publi citeit met het uitbrengen van de elpee: .Peace in our time'. Zij stuurden hun plaat een bood-l schap voor de vrede naar een! groot aantal .adressen' zoals het kan-j toor van de Verenigde Naties in New York. de ambtswoning van de Engelse j premier Downingstreet 10. Bucking ham Palace enz. Uit de verschillende bedankbriefjes, die Warm Dust ont ving, bleek dat men de elpee met plezier had gedraaid en in een aantal! gevallen ook had begrepen. De muziek die Warm Dust produceert.: ligt goed in de markt: pittige muziek met veel blaaswerk. In Toorenvliedt is zaterdag ook te zien en vooral te horen de popgroep Beautful Idaho uit Middelburg. Deze GS adviseren staten: subsidieplafond voor VVV vergroten MIDDELBURG Wij hopen dat de in 1972 van kracht wordende nieuwe structurele opzet van het VW-wezen aanleiding zal zijn tot verhoging an de financiële inbreng van het bedrijfs-, leven. Vermeerdering van 't provinci ale subsidie kan een goede stimulansj zijn. Dat schrijven gs die de staten! van Zeeland voorstellen het plafond; van de provinciale subsidie te verho gen. Volgens gs kan worden volstaan met] een verhoging van f 15.000 waardoor het plafond wordt gebracht op' ƒ90.000. Met waardering hebben gs er kennis van genomen, dat de provincia le Zeeuwse VVV erin geslaagd is de bijdragen van de plaatselijke vereni gingen. die grotendeels afhankelijk zijn van het toeristische bedrijfsleven sinds 1969 te verhogen tot omstreeks 26.000. MIDDELBURG Als de stalen er mee akkoord gaan zal ten laste van het fonds voor de ontwikkeling van de provincie Zeeland voor de bouw van een sporthal in combinatie met een overdekt instructiebad te Zierik zee een bijdrage a fonds perdu wor den verleend van 200.000. Volgens gs heeft de grote daadwerke lijke belangstelling van de bevolking van geheel Schouwen-Duiveland een belangrijke rol gespeeld. Deze belang stelling onderstreepte de streekfunctie van dit project. Naast giften tot een bedrag van f38.000 is op een burger zinlening voor bijna 500.000 ingete kend. En het is niet uitgesloten dat het laatstgenoemde bedrag nog een belangrijke uitbreiding zal ondergaan. Oorspronkelijk was voor dit project rekening gehouden met een bijdrage en een renteloos voorschot van de Ne derlandse sportfederatie. Het wegval len van deze faciliteiten heeft financië le consequenties voor de gemeente Zierikzee. Gs hebben daarop ae staats secretaris van crm verzocht zijn in vloed aan te wenden, opdat ae Neder landse sportfederatie het subsidiebe leid ten aanzien van gemeentelijke sportprojecten niet zal beeinaigen en in ieder geval nog zal voortzetten ten aanzien van reeds ingediende subsidie verzoeken. Bovendien verzochten gs de bewindsman ae rijksbijdrage krachtens de regeling subsidiering overdekte sportaccommodaties te ver hogen indien de Nederlandse sportfe deratie het bedoelde subsidiebeleid wilde beeindigen. In verband met de streekfunctie van het gecombineerde' project heeft Zierikzee de overige ge-! meenten op Schouwen-Duiveland ver zocht te willen bijdragen in de jaar lijkse exploitatiekosten. In het kader van de behandeling van het voorstel zullen gs de stateh hierover nog nader informeren. groep gaat in het produceren van experimentele muziek verder dan de meeste andere, die zich op dit terrein bewegen. Het zoeken van deze jonge musici naar nieuwe vormen klank combinaties, ritmen enz. mondt al niet meer uit in wat men een bewust geschreven song zou kunnen noemen. Een solo optreden wordt verzorgd door de talentvolle I9-jarige zangeres Anneke Konlngs. Ofschoon nog scho lier begint zij toch al duidelijk haar weg in de muziekwereld te vinden. Zij won een NCRV-rodeo, in oktober werd een elpee met Engelse liedjes uitgebracht terwijl zij ook al te gast was bij Willem Duys. Haar manier van zingen doet wat aan Melanie denken. Haar eerste opvallen de succes was de single J>e heilige auto' en Eenzaamheid' Anneke Ko nlngs begeleidt zichzelf op de gitaar Individueel is ook het optreden van ae Middelburgse folksinger Peter Blom. die eerder dit jaar succes had met zijn optreden tijdens het free concert op het Vlissingse Nolle- strand. Het programma voor zaterdag ver-; meldt voorts het .Blunder Theater'. Dit is een experimentele toneelgroep, van Open de Beuk, die zoals de naam al zegt met andere dan de traditionele toneelexpressies wil komen. Het woord experimenteel is ook van toepassing op de muziek die door het trio Eazarus' uit Breda ten gehore wordt gebracht. De bezetting is elek trische gitaar, drums en viool. Een al even opvallende naam draagt de zan ger 'o:j deze groep, .Cupido', die ,ba- jes'-liederen op zijn repertoire heeft staan. De manifestatie in Toorenvliedt begint, 's middags om half drie en duurt tot, half twaalf. Projectleider Burny Bos van Open de Beuk heeft goede verwachtingen voor wat betreft de publieke belangstelling, j Gelet op het aantal verkochte kaarten voor voorgaande manifestaties, die van zaterdag is de derde van dit jaar. rekent bij op rond de achthonderd En wat voor de .rommel' in het park betreft, merkt Burny Bos kortweg op: „Alles wordt door eigen krachten op geruimd, zoals dat trouwens steeds liet geval is geweest'. Op de foto's: ,Moan' en neke Konings. Ds J v. d. Guchte viert jubileum Maandag is het 40 jaar geleden dat ds J v. Guchte te Wageningen preöi- kant werd van de gereformeerde kerk te Veere. In 1938 legde hij zijn ambt, r.eer en na enige tijd voorganger van de Nederlandse protestantenbond te Bussum te zijn geweest, werd hy re monstrants predikant te Gouda. Van daar vertrok ds v. d. Guchte in 1949: naar Den Haag, in 1956 werd hij predi kant te Oosterberk en in 1963 ging hij] met emeritaat. DOMBURG Binnen niet al te lange tijd gaat Radio Walcheren uitbreiden. Door een gift van de samenwerkende Vlissingse zieken huizen Bethesda en Sint Jozef ter grootte van 12 01)0 gulden voor de inrichting van een studio in het Bethesda-gebouw kan de RaWa dan ook in Vlissingen uitzenden. Deze mededeling deed waarne mend-voorzitter van de RaWa. de heer F. Schreuders woensdaga vond in de Domburgse slagerij Hugense. toen daar de twintigdut- zeadste bezoeker aan de 'vette zwijnen'-tentoonstelling werd ge boekt. Op korte termijn zullen daarom nieuwe leden voor de RaWa-ploeg worden geworven, om de uitbreiding van de uitzen dingen op doeltreffende wijze op te vangen. De studio ia Vlissin gen wordt identiek aan die in het Middelburgse Gasthuis. Enige en algemene kennisgeving Heden overleed, tot onze grote droefheid, ge heel onverwachts, onze dierbare moeder, schoonmoeder en grootmoeder JONKVROUWE EMILIA CHRISTINA JOANNA EVELYN SNOUCK HURGRONJE op de leeftijd van 60 jaar. Wassenaar C. C. Beelaerts van Emmichoven J H. Beelaerts van Emmichoven- thoe Schwartzenberg en Hohenlansberg Kaarden W. A J. Beelaerts van Emmichoven W. L. Beelaerts van Emmichoven - Heyse Amsterdam P. M. Beelaerts van Emmichoven En kleinkinderen De overledene is opgebaard in de rouwkamer van de Diaconesseninrichting, Bronovolaan. De rouwdienst zal worden gehouden zaterdag 14 augustus 1971. om 10.30 uur, in de Duin zichtkerk. Van Hogenhoucklaan. waarna de begrafenis om circa 11.45 uur zal plaatsheb ben op de algemene begraafplaats "Westduin". Ockenburghstraat, Loosduinen. Geen bezoek - Geen toespraken Het Interkerkelijk Comité voor Ambone zen geeft hierbij ken nis van het overlijden van haar hooggeachte en actieve oud-voor zitter, de weieerwaar de heer, ds L. H. W. THEUXLSSEN In grote dankbaarheid gedenken wij het vele werk dat hij belange loos gedaan heeft. Namens bet comité, Ds P. Homburg, voorzitter. A. Batten-Paarlberg, secr. Ds J. Lawalata. Middelburg. 9 augustus 1971. Hiermede vervullen wij de droeve plicht u er van in kennis te stellen, dat onze gewaardeer de medewerker, de heer CYRIEL VAN PAEMEL na een geduldig gedragen lijden uit ons mid den is weggenomen. Zijn trouw en plichtsbesef zal bij ons steeds in herinnering blijven. Directie en medewerkers garage R. R. Visser, Temeuzen Terneuzen, 11 augustus 1971. PLAATS UW FAMILIEBERICHTEN IN DE PZC

Provinciale Zeeuwse Courant | 1971 | | pagina 9