Exploding Head' festival Opvallend goede groepen fok- en mestvee in Oostkapelle Leden van zuivelcoöperatie willen een onderzoek Poptoneel Bizar brengt bloot op planken van Retranchement 7 zeeuws FLANDRIA 20' MAAKTE EERSTE RONDVAART VAN DIT SEIZOEN Twee zwaar gewonden bij botsing tussen brommers Zoutelande D0PS00S NAM AFSCHEID IN VLISSINGEN DE VEY MESTDAGH IN NIEUWE WINKEL IN ST-JACOBSSTRAAT Boekhandel van 16 naar 240 vierkante meter winkeloppervlak ,Geen uiting van wantrouwen' Zekerheid OP EERSTE VAN AGRARISCHE DAGEN Vandaag concours van landelijke ruiters Titels ZATERDAG 10 JULI 1971 PROVINCIALE ZEEUWS! COURANT ZOUTELANDE Bij een botsing tus sen twee bromfietsen op liet fietspad langs de provinciale weg bij Zoutelan de zijn vrijdag tegen middernacht een jongen en een meisje ernstig gewond geraakt. J L. uit Westkapelle en zijn 16-jarige plaatsgenote. mej. M. J. R. hebben waarschijnlijk een schedelba- sisfractuur opgelopen. Het ongeluk gebeurde doordat één van de bestuurders van de twee brom fietsen beide met een duopassagiere onvoldoende is uitgeweken. De iden titeit van de slachtoffers was vannacht niet bekend. Zij zijn naar het gasthuis j in Middelburg vervoerd. VLISSINGEN Gisterenmiddag om twintig over twee, twintig minu-| ten later dan gepland was. ver trok de Flandria 20 voor de eer- Me maal dit seizoen van de Piet Heinkade te Vlissingen voor een drie uur durende rondvaart met als eind doel Westkapelle. Deze maand vaart de showboot elke vrijdag om 2 uur en half 8, in augustus alleen op vrij dag de zesde en de twintigste. De showboot, die gisteren met 300 a 350 (voornamelijk Duitse) badgasten afvoer, is niet altijd in Belgische han den geweest. Het in 1916 gebouwde schip heeft op de route Staveren - Enkhuizen als stoomschip onder dei naam .Van Hasselt' gevaren en is bet| eigendom geworden van de Neder landse Scheepvaartmaatschappij. Ka pitein van Flandria's vlaggeschip is de 46-jarige R. Rottiers, nu 24 jaar in dienst bij de Belgische maatschappij. Het vroegere stoomschip heeft een maximumsnelheid van dertig km per Startplaats is, zoals gezegd, de Piet Heinkade. Via de Noordersluis. die voor de Flandria 20 vaak een ernstige belemmering betekent, kiest men open zee. Vandaar gaat het in snel tempo naar Westkapelle, met onder weg een rustig muziekje, afgewisseld door allerlei korte mededelingen over de scheepvaart, bezienswaardigheden in vlissingen ei technische en van het te do< besteedt men Het uitzicht tasüsch: de n verderop de dichtbij bezie het Belgische lijn af en vo kortste verb; Amsterdam tonnage. Die gelegen Wielii der Is. •conomlsche facetten •kruisen gebied. Ook ij veel aandacht aan herhaaldelijk voorko mpen. en wijst men van bakens, vuurto anderc aanduidingen. iaf de showboot, die 700 personen, is fan- van Vlissingen. met anen van de scheep v is van flatgebouwen, wat duinen met duizenden tasten, en aan de andere zeeschepen, ditmaal van a. Bij Westkapelle buigt vlaggeschip van de kust- Igt dan het Oostgat. de nding met Rotterdam, m Scandinavë. althans van een niet al te groot volgen de iets verderop ïgen. die dieper en bre- Ken tochtje met de Flandria 20 is alleszins de moeite waard; aan boord Is het gezellig, er heerst een leuk .midzomersfeertje', de achttien man tellende en met twee EHBO-CTS uitge ruste bemanning garandeert een uil- stekende verzorging. Alleen papierbak ken. die ontbreken op het plezler- schip. OORZAAK: LAGE MELKPRIJZEN ZONDAG TEGEN MIDDERNACHT ORGANISATOR: BENIEUWD NAAR REACTIES PUBLIEK EN OVERHEID' TERNEUZEN De kleine West- Zeeuws-Vlaamse badplaats Re tranchement krijgt zondagnacht de Zeeuwse primeur van het op treden van de avant garde groep .Bizar'. Een groep, die is ontstaan uit de underground en op het ogenblik bestaat uit zes spelers en speelsters, wier doelstellingen nauw gelicërd zijn aan die van de vroegere Paradiso en Fantasio. De Bizar-poptoneelspelers(sters) zijn van oordcel dat het bloot dat zich daarbij manifesteerde, nu een welhaast onontkoombaar verschijnsel Is geworden, met na me op het toneel. Zij vinden het dan ook voor de hand liggend dat de toneelmakers van vandaag hier van een artistiek gebruik pogen te maken. Het eerste op treden van de groep in Retran chement zal zondagavond te gen middernacht plaatsvinden In Sarasani voor een publiek dat zal moeten voldoen aan de leef tijdsgrens van minimaal 18 jaar. De eigenaar van Sarasani, de heer C. de Waal uit Amsterdam, heeft zich de laatste tijd bezig gehouden met de vraag of een .Erotisch Panorama' of een ,Oh Calcutta' alleen maar in Amster dam kunnen worden vertoond of dat die ook rijp zijn voor de provincie. Vandaar dit optreden van 3izar' in Retranchement. Het antwoord op z'n vragen hoopt hij zondagnacht te kennen'. Stellen de Zeeuws-Vlamingen en uiteraard de badgasten zo'n optreden op prijs, dan gaan we gewoon door. Maar persoonlijk ben ik daar wel benieuwd naar', aldus de heer De Waal. Uit het gesprek blijkt voorts duidelijk dat hij ook wel benieuwd iS naai de reacties van overheid en poli tie omdat men in Zeeuwsch- Vlaanderen nog weinig ervaring heeft gehad met bloot op het toneel. In elk geval hangen de doelstel lingen van Bizar nauw samen met de integratie van reeds ge noemde activiteiten en het bloot, binnen het huidige maatschappe lijke kader. Bizar meent dat niet meer te ontkennen valt dat de gewone man steeds meer betrok ken geraakt bij deze cultuur. De heer Van Waas is daarom ook erg benieuwd naar de reacties van de toeschouwers. Zullen zij waar nodig invallen in het spel dat hij met .surrealisme' wil be titelen. Elders werden de toe schouwers ongedwongen betrok ken bij vreemde, nogal indringeri ge voorstellingswereld. Van pas sief (toekijken) werden zij actief (meedoen) en kregen daarbij een dualistische rol toebedeeld. Overigens belooft het allemaal nogal .dromerig' te worden, zo vertelde men. Bizar ontleent de dingen namelijk aan de .fantasti sche wereld van de dromen', laat de mensen dromen zien en hen zelf meedromen. Voor het tot stand komen van die droombeel den maakt men gebruik van vijf dimensies namelijk licht, geluid, vorm, beweging en bloot. De zes medewerkenden zorgen voor een complex van mogelijkheden die uiterst intrigerend moeten wer ken, zowel op de deelnemers- (sters) als op de mensen in de zaal. In Retranchement bestaat die zaal uit Sarasani, volgens de heer Van Waas goed voor een accommodatie van duizend bezoe kers. De toegangsprijs voor zon dagavond staat nog niet vast. Men denkt aan een bedrag dat tussen de zes en acht gulden ligt. Sinds 1763 in Vlissings Bellamypark VLISSINGEN De verhuizing naar de Sint-Jacobsstraat moet voor bock- ra kantoorhandei De Vey Mestdag h le Vlissingen een hele verademing zijn geweest. Immers, sinds 17G3 was deze loekverkoper (laler werd de kunst- lande! er aan toegevoegd) gevestigd in het bekende pand aan de kop van del Bellamypark. Afgezien nog van de och de laatste tijd voordoende onze kerheden rond de vraag: saneren or Het, werd het voor de boekhandel de loogste tijd om een naar een ander Pand om te zien. want de ruimte *erd dermate benauwd, dat inen nog teen fractie kon uitstallen van de in Foorraad zijnde boeken. Vanaf het jaar dat hij directeur werd ra 1963) heeft de heer G. Krijger alle Pogingen aangewend om de zaak in *n nieuw pand te vestigen. Het zat ïem echter allemaal zo tegen, dat het ®t vrijdag 9 juü 1971 duurde voordat men de winkel aan het Bellamypark lefinitief kon sluiten Vrijdagmiddag MI f drie vond de min of meer Mnciëie opening plaats van de nieu we. ruime inloopwinkel in de Sint- lacobsstraat. Bij deze opening werd Eenvoudig volstaan met het openen ran de deur. waarna belangstellenden te gelegenheid kregen om op hun lemakje de winkel te bekijken. Het pand was oorspronkelijk in handen ?an de familie Fastenau en stond «send onder de naam Hefa (winkel roor huishoudelijke artikelen en der- ,eiukeDeze zaak werd enige tijd leleden opgeheven en de familie Fas- ■enau bood het pand aan aan de heer Krijger. Het winkeloppervlak van de nieuwe boekhandel beslaat nu 240 «erkante meter. Dit is een enorme roonutgang wanneer men bedenkt dat ey Mestdagh op het Bellamypark »e beschikking had over 16 vierkante raeter winkeloppervlak. De vele rek- ,®n' wanden en talels met boeken ™i-n' vergeli.iking met de oude «Mi- n vermoeden dat de boeken- uaeiing aanmerkelijk is uitgebreid, PJ®*r niets is minder waar. Al deze ??™en had ik al in voorraad', zegt de neer Krijger. Eens temeer een bewijs dat de verhuizing voor De Vey Mest- dagh geen overbodige luxe is geweest. De kantoorboekhandel heeft wel de nodige uibreiding ondergaan, waarbij ook de nieuwste snufjes op allerlei gebied in de collectie zijn opgenomen. Deze kantoorboekhandel vindt men bij het binnentreden aan de rechter kant. terwijl men links eerst gecon fronteerd wordt met een uitgebreide collectie tijdschriften. Daarop volgt de boekenafdeling, die tot gemak van de klanten naar onderwerp is ingedeeld Tot slot heeft men ook nog de keus uit een groot aantal kinder- en gezel schapsspelen. De kunsthandel zal men in de nieuwe winkel niet meer terug vinden. Om redenen van economische aard heeft men deze afdeling laten schieten. In zijn algemeenheid valt de ruime opzet in het oog van deze winkel, die qua oppervlak mogelijk de grootste boekwinkel van Zeeland mag worden genoemd. Met de verbouwing van l\et pand in de Sint-Jacobsstraat zijn ongeveer drie maanden gemoeid geweest, waarbij de vormgeving is uitgestippeld door het architectenbu reau Steen en Tuinhof te Vlissingen. Vandaag (zaterdag) start De Vey Mestdagh met de verkoop in de nieu we winkel. Pand in Korte Noordstraat KATHOLIEKE WERKENDE JONGEREN NAAR MIDDELBURG MIDDELBURG De Beweging voor Katholieke Werkende Jongeren in Zee land, tlians nog gevestigd in Vlissin gen. wil in verband niet huisvestings problemen overgaan tot de luiur van een pand aan de Korte Noordstraat 38 in Middelburg. In de vergadering van 19 juli zullen b en w de raad voorstellen om voor het aanbrengen van de nodige voorzienin gen een krediet van vierduizend gul den te verlenen. De voorzieningen zijn nodig om het pand voor het beoogde doel. kantoor- en vergaderruimte ge schikt te maken. VLISSINGEN In een festivalsfecr. in hoofdzaak bepaald door vele soor ten muziek, een grote publieke belang stelling en diverse strandgenoegens heeft de Vlis&ingse Dopsoos vrijdag afscheid genomen als oudste jongeren ontmoetingscentrum nieuwe stijl. Op de valreep kreeg het festival, dat vrijdag omstreeks vier uur moest be ginnen, de naam .Exploding Head' nog mee. Doel van het geheel was een zo groot mogelijk jongerenpubliek een plezier te doen, en dat is gelukt. Twee dagen waren de organisatoren op het terrein in de weer geweest om onder andere een twee meter hoge staalconstructie (die als toneel zou gaan fungeren) op te richten en een lichttoren te vervaardigen vanwaar ook de geluidsinstallatie bediend zou worden. Om half vijf, toen de Goese folkcountry formatie Karma Repair Kit met haar eerste optreden begon, waren al enkele honderden jongeren, waaronder veel badgasten en kleine kinderen, om het podium verzameld. Na dit optreden was het etenstijd en liep het festivalterrein nagenoeg ge heel leeg. Om half acht stroomden de festivalgangers weer naar hun plaats je en velen schenen zelfs nog familie leden en vrienden meegebracht te heb ben. Later op de avond waren het vooral veel wandelaars die een kijkje kwamen nemen. Toen waren er optre dens van Beautiful Idaho uit Middel burg. de folk-formatie Hebron uit. Eindhoven met de oud-Vlissinger Dies van Soelen, de groep .For M' uit Leiden met Hans Heerebout, Evert Simonse en gastdrummer Rens de Regt. De muziek deed er eigenlijk in de loop van het festival niet meer zo toe, wat telde was de rustige sfeer waarin vele honderden zaten te pra ten, luisteren. Namen van festivals als Woodstock en Kralingen zijn bij dit soort .toestanden' bijna onvermijde lijk om de omstandigheden aan te duiden, waaronder de jongeren zich vermaakt hebben. De Dopsoos is met dit festival in haar opzet geslaagd. IJZENDIJKE Enkele leden van de coöperatie zuivelfabriek en melkin richting .Eensgezindheid' te IJzen- dijke hebben aangedrongen op een doorlichting van dit bedrijf door een onafhankelijk accountantsbureau. De leden vinden een dergelijk onder zoek noodzakelijk om eventuele onno dig gemaakte kosten die nadelig op de melkprijzen kunnen werken, aan het licht te brengen. Dit Idee werd vrijdagavond gelanceerd door de heer A. Dieleman, tijdens de algemene le denvergadering van de coöperatie in hotel ,'t Hof vim Koophandel' te IJ- zendfjke. Het ziet er overigens niet naar uit, dat dit onderzoek al op korte termijn zal plaatsvinden. Voor zitter J. Plasschaert beloofde, dat de mogelijkeid van een onderzoek in het bestuur zal worden bekeken, om het in de eerstvolgende vergadering aan i de orde te stellen. Met dit antwoord was men duidelijk niet tevreden. De heer F. du Bois, één van de leden van een onlangs opge richt comité, dat zich wil inzetten om de melkprijzen wat op te schroeven; ,Ik vind dat we die zaak nu maar moeten afhandelen. Als dit in een volgende vergadering zou gebeuren wil dat zeggen, dat we er pas over een jaar weer iets van horen'. Ik dacht dat een coöperatie een glazen- huis was. Nou, dan wordt het hoog tijd. dat hier eens een glazenwasser komt Er moet een open beleid wor den gevoerd. De heer Plasschaert gaf toe: .Dan zullen wij dit najaar plaatselijke ver gaderingen houden, anders moet er weer een extra algemene vergadering worden georganiseerd'. De voorzitter zei overigens de noodzaak var. een onderzoek niet in te zien. .De fabriek wordt altijd door een accountantsbu reau gecontroleerd'. De heer Dieleman hield echter voet bij stuk. JDie bekij ken alleen de boeken, wij willen dat het hele bedrijf eens onder de loep wordt genomen'. Later verklaarde de heer Dieleman desgevraagd, dit onderzoek helemaal niet te willen zien als een uiting van wantrouwen tegen het bestuur van de coöperatie. .Maar je kunt nooit weten. Het is alleen maar voor de zekerheid'. De liele vergadering, die af en toe in een wat gespannen sfeer verliep, stond in het teken van de lage melk prijzen in Zeeuwsch-Vlaanderen. Zo wel de directeur van .Eensgezindheid', J. P. van Oers, als de heren Plas schaert en J. H. Lantinga van het landbouwconsulentschap afdeling zui vel gingen in op de oorzaken van de lage prijzen. ,Dit is te wijten aan de geringe melk- dichtheid. Doordat er een groot aantal kleine leveranciers zijn. komt men voor hoge aan- en afvoerkosten te staan. Verder werden ook de stijgen de kosten nog aangevoerd. Als oplos sing van de moeilijkheden noemden de heren Oers. Lantinga en Plas schaert een totale herstrucurering. De heer Van Oers: J3n dat zal dan in groter verband gezien moeten worden. Ik denk aan samenwerking waardoor de plannen al bestaan tussen zusterbe drijven in Zeeland. Brabant en Lim burg'. Hij ging ook nog even in op het feit, dat de fabriek gesteriiseerde melk in kunststofverpakking vanuit België importeert. .Dat heeft totaal geen invloed op de lage melkprijs', verzekerde hij. De heer Lantinga on derschreef dit volkomen: ,U moet ver trouwen hebben in het bestuur en de directie van de coöperatie'. Hij noem de het verder verheugend, dat de leden eendrachtig iets willen ondernemen om de melkprijzen in Zeeuwsch-Vlaan deren omhoog te brengen. ,Van sa menwerking moeten wij het hebben'. Tijdens deze vergadering, die do<»r zo'n tachtig leden werd oezocht (de coöperatie telt ongeveer 290), werden verder nóg enkele nieuwe bestuursle den gekozen: de heren A. J. Leen- houts, F. du Bois en J. Meulenbroek. De drie bestuursleden werden allen door bet actiecomité naar voren ge schoven. Tenslotte werd de heer A. C. Rammelaere benoemd in de commis sie van toezicht. KAMERVRAGEN OVER POSITIE FRUITTELERS DEN HAAG De PvdA tweede-ka merleden Roels, Egas en Voortman hebben de minister van erm gevraagd of hij bereid is de fruittelers in moeilijkheden zo te steunen, dat hun vermogenspositie niet verder wordt aangetast. Zij willen, dat de Algemene Bijstandswet voor de fruittelers wordt toegepast volgens dc bepalin gen van de groepsregeling zelfstandi gen. De kamerleden hebben daarom de minister de volgende vragen ge steld: Is het waar, dat onder andere onge veer 70 fruittelers in de gemeente Noordoostpolder reeds gedurende 26 weken periodieke uitkeringen ingevol ge de rijksgroepsregeling zelfstandi gen hebben ontvangen en nochtans niet in staat zijn om in de noodzake lijke kosten van hun bestaan te voor zien? Is de minister bereid de periodieke uitkeringen aan deze fruittelers en aan andere fruittelers, die in verge lijkbare omstandigheden verkeren voort te zetten tot op het moment waarop zij weer zelfstandig in hun levensonderhoud zullen kunnen voor zien? Indien de voortgezette periodieke uit keringen zouden moeten worden ge daan op grond van de algemene bij standswet zelf. is de bewindsman dan bereid waarborgen te scheppen, dat deze uitkeringen niettemin plaatsvin den overeenkomstig de objectiverende bepalingen van de rijksgroepsregeling zelfstandigen zulks om te voorko men, dat de vermogenspositie van de betrokkenen (verder) wordt aange tast? In de toelichting verwijzen de vragen stellers naar het antwoord, dat de vorige staatssecretaris van erm gaf op eerder gestelde vragen. Uit die antwoorden blijkt volgens de kamerle den. dat die staatssecretaris waar schijnlijk niet juist geïnformeerd is, waar hij stelt, dat .in de laatste maanden door een zeker herstel van de fruitprijzen de middelen weer rui mer zijn gaan vloeien.' De PvdA-ka- merleden stellen, dat de .(hard)-fruit- telers in Nederland op dit moment nog bezig of juist gereedgekomen zijn met het zogenaamde .krenten'. Collecte De jaarlijkse collecte voor het .Hooge-i land' heeft te Gapinge ƒ118,50 opge-l bracht. Zware schade bij botsing te Goes GOES Bij een aanrijding op de kruising Van Doornestraat Industrie weg te Goes zijn vrijdagmiddag om streeks tien voor half vijf twee auto's beschadigd. Het ongeval is ontstaan doordat de personenauto, bestuurd door P. B. uit 's-Gravenpolder, die over de Industrie straat reed, geen voorrang verleende aan de over de Van Doornestraat rij dende vrachtauto, bestuurd door P. F. A. de V. uit KloeÜnge. De personen auto werd zwaar beschadigd, terwijl de vrachtauto aan de linkervoorzijde werd beschadigd. OOSTKAPELLE De bloem van de Walcherse paarden- en veestapel stroomde vrijdag naar Oostkapelle, om daar op een ter rein aan de Duinweg de eerste van de twee .agrarische dagen Walcheren' op te luisteren. Die eerste dag stond geheel in het teken van paarden- en veekeu ringen; vandaag, zaterdag wordt dit jaarlijkse evenement beslo ten met onder meer verschillen de springconcoursen van de lan delijke rijverenlgingen, een show van oude werktuigen, een trekkerbehendigheidswedstrijd en een kunstmarkt, verzorgd door de plattelandsjongeren.. Het programma van vandaag,! met demonstraties en attractie nummers van de landelijke rui ters, is derhalve ook attractief! voor de vele toeristen, die mo menteel in de Walcherse kust strook vertoeven. Bij de keuringen van gisteren bleek op deze 19e agrarische dagen Walche ren bleek vooral, dat Walcheren nog altijd over een behoorlijk aantal Zeeuwse trekpaarden beschikt, die zich presenteerden met veulens en jaarlingen. Opvallend was ook de goe de klas mestvee. die zich meten met wat op dc centrale keuringen in Den Bosch wordt aangevoerd. In Oostka pelle was tevens een goede klas fok vee tegenwoordig, die zowel door kwaliteit als kwantiteit opviel. De jury' maakte de vele inschrijvers een apart compliment voor de goede toilettering van de dieren. Bij de schapen was de aanvoer in vergelijk met voorgaande jaren eveneens voor uit gegaan, evenals de kwaliteit. In de middaguren, bij de kampioens keuringen. kwam Mienke 18 van L. P. Brasser uit Vrouwenpolder als de bes te melkkoe uit de bus: reserve kampi oene werd in déze klas Irma van J. de Visser uit Souburg. Voorgenoemde fokker Brasser uit Vrouwenpolder boekte nog enkele fraaie successen met zijn inzending. Zijn Dora 2 werd algemeen kampioen, zijn Mieneke 42 werd de kampioene bij de voarzen en tenslotte etste Mieneke's Adema 16. van dezelfde eigenaar, nog eens het kampioenschap bij de stieren voor| zich op. De appel viel niet ver van dei boom, want reserve-kampioen hij dei stieren werd Mieneke's Adema 17 van J. de Visser uit Gapinge. Bij het rundvee werd tenslotte Moore van J. Kwekkeboom uit Sint-Laurens tot jeugdkampioene uitgeroepen. Bij net mestvee werd een stier van J. Maljaars uit Oostkapelle uitgeroepen tot algemeen kampioen. Bij de trekpaarden werd Rosalie van A. Gideonse.uit Sint-Laurens de kam pioensmerrie; Carolien d'Orange van A van Soelen uit Souburg werd tot reserve-kampioene uitgeroepen. De leden van de vereniging voor Wal cherse paaröefokkers .Hippos' voer den vooral veulens aan, bij wie Anita van J. van Sluijs uit Zoutelande kam pioene werd bij de merrieveulens. Hennie van Vluchtenburg, ingezonden door de gebr. Ovaa uit Souburg werd in deze categorie de reserve-kampioe ne. Claron van Poppendamme van A. Gideonse uit Sint-Laurens was de kampioen bij de hengstveulens. Bij de schapen tenslotte kwam als kampt- oensram uit de bus een inzending van de gebr. A. Z. en Z. A. de Buck uit Oostkapelle; de gebroeders De Lange uit Rit them waren de inzenders van de kampioene bij de ooien en tevens van de reserve-kampioen bij de ram men. Het reservekampioenschap bij de ooien viel ten deel aan een dier, dat werd ingezonden door W. Verhage uit Westkapelle. De agrarische dagen Walcheren waren 's morgens geopend door burgemees ter F. G. Sprenger van Domburg, die er aan herinnerde, dat de landbouw in Nederland één van de bedrijfstakken is, waarin het harst wordt gewerkt. De heer Sprenger betreurde het, spre kend over de landbouw in het alge meen, dat de Nederlandse landbouw zich nog zo slecht weet te verkopen. Daarom prees hij het comité, dat de agrarische dagen Walcheren voorbe reid voor de goede organisatie en presentatie. De voorzitter van de or ganiserend comité, de heer Js. Vos uit Koudekerke, had burgemeester Sprei» ger ingeleid. Onder de vele belangstel lenden was gisteren ook ir Harmsen, de vroegere rijksveeteeltconsulent in Zeeland, die bijzonder veel heeft ge» daan voor de verbetering van de vee stapel in Zeeland.

Provinciale Zeeuwse Courant | 1971 | | pagina 7